Racjonalista - Strona głównaDo treści
Lepiej późno, niż wcale

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
31-05-2009 10:31placownik (17853 punktów)Lepiej późno, niż wcale

   "Wyjaśnienie" belvedere jakoś mi umknęło. Dopiero wypowiedź J.S. zwróciła na nie moją uwagę. To, że zbanowana sagittarius i belvedere to te same osoby, nie stanowiło dla mnie zaskoczenia. Podejrzewałem to już od dawna, czego zresztą belvedere była świadoma. Co innego podejrzenia i domysły, a co innego otwarta deklaracja. Czyni ona przypuszczenie, że te dwa nicki należą do jednej i tej samej osoby, na tyle pewnym, że upoważnia mnie to do zablokowania konta belvedere.

   Jeśli belvedere vel sagittarius będzie nadal odczuwała nieprzepartą potrzebę uczestnictwa w naszym forum, to proszę aby w tej sprawie zwróciła się do Kolegium Moderatorów.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Fizyk (17637 punktów)
> Co innego podejrzenia i domysły, a co innego otwarta deklaracja. Czyni ona przypuszczenie, że te dwa nicki należą do jednej i tej samej osoby, na tyle pewne, że upoważnia mnie to do zablokowania konta belvedere.

Czy to znaczy, że gdyby belvedere nie przyznała się do zmiany nicka, to moderator nie może tego sprawdzić? Nie ma możliwości porównania adresów dyskutantów? Podejrzeń innych zmian nicka nie da się rozstrzygnąć?

> Jeśli belvedere vel sagittarius będzie nadal odczuwała nieprzepartą potrzebę uczestnictwa w naszym forum, to proszę aby w tej sprawie zwróciła się do Kolegium Moderatorów.

Biorąc pod uwagę dobre sprawowanie się pod nowy nickiem, proponuję karę umorzyć.
placownik (17853 punktów)

>Biorąc pod uwagę dobre sprawowanie się pod nowy nickiem, proponuję karę umorzyć.

   Nie wątpię w to, że jeśli samej zainteresowanej będzie zależało na takim rozwiązaniu, to na pewno zwróci się o to do Kolegium Moderatorów.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
31-05-2009 22:05 
 Ocena 4 na 4
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>    jeśli samej zainteresowanej będzie zależało na takim rozwiązaniu, to na pewno zwróci się o to do Kolegium Moderatorów.
Więc wyrzuciliście ją, żeby was prosiła o wpuszczenie tutaj?

To ja mam takie ciekawskie pytanie, czy jak belvedere poprosi o anulowanie kary, to anulujecie tę karę? Czy nie?
.
placownik (17853 punktów)

>To ja mam takie ciekawskie pytanie, czy jak belvedere poprosi o anulowanie kary, to anulujecie tę karę? Czy nie?

   Sam jestem ciekaw.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>To ja mam takie ciekawskie pytanie, czy jak belvedere poprosi o anulowanie kary, to anulujecie tę karę? Czy nie?
Zakładam się o piwo, że anulują Bywa wulgarna i narwana, ale lubi to forum Anulują
31-05-2009 23:30 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Zakładam się o piwo, że anulują Bywa wulgarna i narwana, ale lubi to forum Anulują
Tu mamy raczej pytanie, czy owo "forum" lubi belvedere... Lecz aby to rozstrzygać, musiałaby poprosić. Więc najpierw pytanie, czy zechce prosić?

A może by ją o to poprosić, hę?
.
31-05-2009 23:51 
 Ocena 1 na 1
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>A może by ją o to poprosić, hę?
Poprośmy aby poprosiła
Modów poprosimy aby niejednogłośnie odrzucili prośbę, złożymy apelację, kolegium prośbę rozpatrzy pozytywnie, Trybunał Konstytucyjny, votum....

Rok 2067, awatar Osnowa spowodował pętlę, MS PHP 67.o4 (Bill G.) wyświetlił niebieski hologram...

Access denied...
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Biorąc pod uwagę dobre sprawowanie się pod nowy nickiem, proponuję karę umorzyć.
Masz na myśli sagittarius/belvedere czy tę drugą osobę?
Jeżeli masz na myśli tę drugą to popieram.
----
Strach się pomylić
Kowalska (14008 punktów)
A, taki tam skeczyk wymyśliłam sobie gotując kalafior....

=====================================================================================
SŁOWO NA NIEDZIELĘ.....

Dziś ojciec Bazyli oraz siostra Lukrecja opowiedzą nam o czystości w kuchni.

o. Bazyli: Istnieją różne, przeróżne środki, aby czystości nie było.
Każdy z nas z takiego środka jakiegoś korzystał. Bo to najprostsze tak korzystać.
Ale nie należy korzystać! Brud czai się wszędzie!
Módlmy się o czystość!

s. Lukrecja: O tak.... Módlmy się.... Pan Proper powiada bowiem:
"Gdzie brud i nieczystość, tam ja"

o. Bazyli: Czystość musi być. I w kuchni i w narodzie!
Bo oni się czają! Wszędzie! I czają się i czają i tylko czyhają!

s. Lukrecja: O tak.... Módlmy się.... Pan tylko może to wyczyścić! Tę zgniliznę! Ten brud wszelaki! Ten syf, z którym nic nie może sobie dać rady ten koszmarny brud brud brud zło zło zło zło seks seks seks seks o tak! Módlmy się seks seks ...

o. Bazyli: Siostro...

s. Lukrecja: O. Przepraszam. Na czym to ja?....

o. Bazyli: Na czystości.

s. Lukrecja: A tak.
Wiele młodych kobiet dba o czystość. Ale niedostatecznie! Bo jednak ten brud widać! A nie ma go być! Jak powiada Pan.
Macie mieć czyste kuchnie, i jak tę czystość utrzymać powiada nam pismo.

o. Bazyli: Dziękuje siostro za ten jakże mądry wykład o czystości.
Czystości, która dla wielu jest nie do zniesienia! Boją się jej! Nie chce im się obrzydłym leniom jej utrzymywać! A czystość to podstawa! Seks... Seks...Seks... Ooooooooooooo........Tak...

s. Lukrecja: Ojcze...

o. Bazyli: Co?... A.... Przepraszam.
Oto słowo Pana.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>A, taki tam skeczyk wymyśliłam sobie gotując kalafior....
>======================================= ==================
Kalafior z lukrecją i bazylią - no, nie wiem, ale skeczyk smaczniusi i plus za niego.

======================================== ==================
PS. Skróciłem Twoją linię podziału żeby się post zmieścił w szerokości ekranu bez suwaka. Wygląda na to, że długa sekwencja bez spacji wymusza poszerzenie strony.
.
31-05-2009 22:46 
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)
>Kalafior z lukrecją i bazylią - no, nie wiem, ale skeczyk smaczniusi i plus za niego.
>PS. Skróciłem Twoją linię podziału żeby się post zmieścił w szerokości ekranu bez suwaka. Wygląda na to, że długa sekwencja bez spacji wymusza poszerzenie strony.<

Bardzo Ci dziękuję. I za pomoc i za pochwałę

Niełatwo nie urazić już urażonych......

P.S.
Nie cierpię lukrecji. A bazylię to tylko z czerwonym. Pomidorami znaczy się
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Nie cierpię lukrecji.
Tej papieskiej? Czy rośliny?

Konie lubisz?
Kowalska (14008 punktów)
>Tej papieskiej? Czy rośliny?<

A z jakiej litery napisałam to słowo?

>Konie lubisz?<

Lubię. Mam stadninę.
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>>Tej papieskiej? Czy rośliny?<
>A z jakiej litery napisałam to słowo?
Zzzzz... rozpędzonej?
Napisałaś małą literą
>Lubię. Mam stadninę.
W okolicach Szczecina????
Boję zapytać się o imię......
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>A, taki tam skeczyk wymyśliłam sobie gotując kalafior....
>>======================================= ==================
>Kalafior z lukrecją i bazylią - no, nie wiem, ale skeczyk smaczniusi i plus za niego.

Faktycznie smaczniusi, ale brakuje pikanterii. Należałoby dodać pieprzu, do pieprzenia.

Pozdrawiam

witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>A, taki tam skeczyk wymyśliłam sobie gotując kalafior....
>===================================================================================
>
>==
>SŁOWO NA NIEDZIELĘ.....

Co to tu robi w tym wątku? Płacowniku? Jesteś?
01-06-2009 11:56 
 Ocena 3 na 3
Kowalska (14008 punktów)
>>A, taki tam skeczyk wymyśliłam sobie gotując kalafior....
>>====================================================<<
>>SŁOWO NA NIEDZIELĘ.....<<
>Co to tu robi w tym wątku? Płacowniku? Jesteś?<

Musi Kolega wiedzieć, że ja w taki sposób, skeczykami, komentuję czasem różne wydarzenia.
Tak więc "Słowo na niedzielę" jest jak najbardziej na miejscu.

witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>>A, taki tam skeczyk wymyśliłam sobie gotując kalafior....
>>>====================================================<<
>>>SŁOWO NA NIEDZIELĘ.....<<
>>Co to tu robi w tym wątku? Płacowniku? Jesteś?<
>Musi Kolega wiedzieć, że ja w taki sposób, skeczykami, komentuję czasem różne wydarzenia.
>Tak więc "Słowo na niedzielę" jest jak najbardziej na miejscu.
>

No dobrze, pieprzyć ten kalafior, albo nie pieprzyć (oto jest pytanie). Tylko co ma kalafior do zabanowania belvedere? Czy tu chodzi o wolność wypowiedzi i swobody obywatelskie? Przepraszam, że pytam. (Mnie trzeba oświecić, albo opieprzyć, albo..., tego.. no, no... szacuneczek S. P.)
01-06-2009 17:17 
 Ocena 1 na 1
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>[...] albo..., tego.. no, no...

   Jasne! Wolałbyś popieprzyć i to osobiście!

fides ex necessitate esse non debet
J.Szulc (5723 punktów)

Halo... Koledzy!

01-06-2009 18:33 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>Halo... Koledzy!

Cześć!

No co? Poświntuszyć nie można?
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>[...] albo..., tego.. no, no...
>    Jasne! Wolałbyś popieprzyć i to osobiście!

Niczego przed Tobą ukryć nie zdołam.
O tu: www.racjonalista.pl/forum.php/s,212540#w212680

A tu ani be, ani me, ani...kukuryku.

witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>   "Wyjaśnienie" belvedere jakoś mi
>umknęło. Dopiero wypowiedź
>J.S. zwróciła na nie moją uwagę. To, że zbanowana sagittarius i belvedere to te
>same osoby, nie stanowiło dla mnie zaskoczenia. Podejrzewałem to już od dawna, czego zresztą
>belvedere była świadoma. Co innego podejrzenia i domysły, a co innego otwarta deklaracja.

Nie tylko to Tobie umknęło. Czytaj: [url=http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,182732#w183209[/url]

Dla mnie żadna tajemnica, od dawna.

>upoważnia mnie to do zablokowania konta belvedere.
>   Jeśli belvedere vel sagittarius będzie nadal odczuwała nieprzepartą potrzebę
>uczestnictwa w naszym forum, to proszę aby w tej sprawie zwróciła się do Kolegium Moderatorów.

Nie bardzo wiem, czy to Ciebie upoważnia,( bardzo wiem, że nie).

Pozdrawiam.
placownik (17853 punktów)

>>upoważnia mnie to do zablokowania konta belvedere.
>Nie bardzo wiem, czy to Ciebie upoważnia,( bardzo wiem, że nie).

   Gdyby ban sprowadzał się do obowiązkowego założenia nowego konta z pewnością zostałoby to zapisane w Regulaminie Forum. A nie jest.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>>upoważnia mnie to do zablokowania konta belvedere.
>>Nie bardzo wiem, czy to Ciebie upoważnia,( bardzo wiem, że nie).
>   Gdyby ban sprowadzał się do obowiązkowego założenia nowego konta z pewnością zostałoby to zapisane w Regulaminie Forum. A nie jest.
>   Pozdrawiam

>
> Niech strój słów podkreśla urodę myśli


Oj! Płacowniku, płacowniku.
placownik (17853 punktów)

   Jednak lepiej wcale. Nie miałem podstaw, aby zablokować konto belvedere, którą w tym miejscu jeszcze raz przepraszam i proszę o puszczenie w niepamięć tego przykrego ekscesu.

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)

>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli



Gratuluję.
placownik (17853 punktów)

>Gratuluję.

   Jeśli krótkiej pamięci, toś nadto łaskawy. Oczekiwałbym raczej współczucia, recept, rad dobrych, ot linku choćby do strony z Sudoku.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
01-06-2009 20:55 
 Ocena 1 na 1
witwos (7120 punktów)
(zablokowany)
>>Gratuluję.
>   Jeśli krótkiej pamięci, toś nadto łaskawy.

Podejmując tę decyzję bardzo mnie rozczarowałeś. Chyba pierwszy raz. Wiesz, "Niebo gwiaździste nade mną...". . Rozczarowanie to zamazałeś.

Osobiście nie lobię Belwedere, jestem abstynentem. Już wątroba nie ta. Ale kiedyś Panie tego... to... Ho! Ho!..Panie tego...Szacuneczek.
01-06-2009 21:13 
 Ocena 1 na 1
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>[...] jestem abstynentem. Już wątroba nie ta.

I Ty mnie swego czasu zapraszałeś na śledzia w każdej postaci i na morze (może?) gorzały??? No chyba, że:
>Ale kiedyś Panie tego... to... Ho! Ho!..Panie tego...

No tak, to było kiedyś (jak ten czas leci, człowiek się orientuje dopiero po stanie wątroby...).

>Szacuneczek.

Dla Twojej wątroby także.

fides ex necessitate esse non debet
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli


   Przyłączam się do gratulacji witwosa. To bardzo słuszna decyzja.


fides ex necessitate esse non debet
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>[n1]   Jednak lepiej wcale. Nie miałem podstaw, aby zablokować konto belvedere,
Szkoda...
02-06-2009 18:07 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
>>[n1]   Jednak lepiej wcale. Nie miałem podstaw, aby zablokować konto belvedere,
>Szkoda...
Och, jakie to urocze !
Nareszcie jestes soba...
Expressis verbis !
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
>Och, jakie to urocze !
>Nareszcie jestes soba...
Od zawsze, Tobie raczej trudno to ocenić.
Nie kryję sympatii lub niechęci do innych.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365