 |
Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-07-2010 09:51 | Logik (812 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak
-1 na 1 | Lewactwo: idea, która głosi, że należy "coś z ludźmi robić", np. nakazywać, zakazywać,, pomagać itp. Lewactwo uważa, że człowieka nie wolno zostawić samego sobie. Oczywiście lewactwo nie troszczy się o skutki realizacji ich chorych idei. O to "troszczą" się politycy i urzędnicy, okradając nas w podatkach z pieniędzy.
Lewactwo jest za INGERENCJĄ państwa w sprawy społeczne, w prywatne sprawy ludzi. Lewactwo chce doprowadzić do UPAŃSTWOWIENIA RELACJI SPOŁECZNYCH ...
... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 Dalej..#31 1 na 1 | Rigoletto (3891 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | > Z logiką to Ty jesteś na bakier.> >1. Powiedz MI, jakie kryterium przyjmujesz za moment, od którego człowiek już JEST. Tylko podaj MI kryterium JEDNOZNACZNE.> Jest definicja, iż człowiekiem się jest "od urodzenia do śmierci". (Prawa Człowieka)> Jest też definicja medyczna, która wiąże życie człowieka z pracą mózgu.> Żadna definicja z wyjątkiem religijnej nie uznaje człowieczeństwa w kilku komórkach.A genetyczna? Genetyka także uznaje, że te komórki są Homo sapiens, czyż nie ? |
#32 4 na 4 | setarkos (10757 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | Zostało napisane wyraźnie: "jajko nie jest kurą". Jeśli komuś się zdarza gotować jajko a także gotować kurczaka, to może sam logicznie wyłoży jakie widzi różnice.. |
#33 1 na 1 | kognitywista (3391 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | > Głupoty piszesz.Jak pamiętam ze studiów- zygota to komórka, nie organizm.A nie ma organizmów jednokomórkowych ? |
#34 1 na 1 | Logik (812 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | ok, a w takim razie jak się definiuje początek aktywności kory mózgowej ? (dla ułatwienia podam, że nie ma takiej definicji, bo nie da się tego jednoznacznie zdefiniować) - ale PRÓBUJ ...
... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ... |
#35 1 na 1 | i.czaplicka (5782 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak |
> A nie ma organizmów jednokomórkowych ?Owszem, są. Dziękuje za przypomnienie. Ale człowiek to organizm wielokomórkowy, kręgowiec itp. |
#36 3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak |
> znalazł się on tam z woli kobiety. Dlatego ta kobieta nie ma teraz prawa go zamordowaćA jeśli bez woli, czyli z gwałtu, to ma prawo? A jeśli ma (bo bez woli), to czym się różni jedna aborcja od drugiej? Wolą? |
#37 -1 na 3 | Logik (812 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | jeżeli z gwałtu, to też byłoby MORDERSTWO. Czy uważasz, że masz prawo kogoś ZAMORDOWAĆ dla swojej wygody ?
... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ... |
#38 5 na 5 | setarkos (10757 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | A gdyby tak implantować kobiece brzuchy miłującym zarodki .. ciekawe jaki byłby popyt? |
#39 3 na 3 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | > jeżeli z gwałtu, to też byłoby MORDERSTWO. Czy uważasz, że masz prawo kogoś ZAMORDOWAĆ dla swojej wygody ?A jeśli ciąża grozi mi utratą zdrowia, a może nawet życia? |
#40 5 na 5 | spray (5875 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak |
> nie można, bo znalazł się on tam z woli kobiety.A nie www.racjonalista.pl/forum.php/s,349498#w349935> Dlatego ta kobieta nie ma teraz prawa go zamordować ...Kiedy będzie człowiek, będzie morderstwo. Nie każdy nośnik ludzkiego genomu jest człowiekiem. |
| apud (4399 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | |
#42 -5 na 7 | Logik (812 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | > A jeśli ciąża grozi mi utratą zdrowia, a może nawet życia?To trudno ... nie możesz ratować swojego życia mordując kogoś innego. Każde życie i tak skończy się śmiercią. Ważne jest jednak, jak żyjemy i jakie wartości wyznajemy. Wy tutaj wyznajecie w większości wartości "byle mi było dobrze". Jeżeli jestem kapitanem statku, to schodzę ostatni (czyli często - GINĘ). Ale oczywiście bywają kapitanowie, którzy uciekną pierwsi. Ale czy mamy mieć do nich szacunek i ich pochwalać ? Rolę "kapitana" w przypadku dzieci nienarodzonych przejmuje kobieta. Taka jej rola. Z kolei mężczyźni mają swoją rolę do wykonania, która też często kończy się śmiercią (w walce o swoją rodzinę).
... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ... |
#43 -5 na 7 | Logik (812 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | zauważ, że nikt kobiecie nie każe zachodzić w ciążę. A gwałt jest rodzajem nieszczęścia, które spada na nas i nie można z tym nic zrobić. Ludzie giną w wypadkach i też jakoś się na to godzimy ... Oczywiście należy dążyć do tego, aby gwałtów nie było. Ale jeżeli już jest dziecko, to należy je chronić.
... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ... |
#44 -1 na 3 | Logik (812 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | to ZDEFINIUJ moment, od którego CZŁOWIEK JEST ...
... bo kto nie wyjdzie z domu swego, by socyalizm znaleźć i z oblicza Ziemi zgładzić, do tego socyalizm sam przyjdzie i stanie przed obliczem jego ... |
#45 5 na 5 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Wolność Słowa a holocaust i dr. Ratajczak | > >A jeśli ciąża grozi mi utratą zdrowia, a może nawet życia?> To trudno ... nie możesz ratować swojego życia mordując kogoś innego.Więcej pytań nie mam, dziękuję. Teraz wiem, z kim mam do czynienia. Żegnam. |
1 2 3 4 5 6 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|