 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-10-2011 17:51 | michu (73 punktów) | MAGDALENA SRODA
2 na 2 | Co myślicie o p.Magdalenie Środzie, częstym gościu Tomasz Lisa? Wg mnie zawsze jest rzetelnie przygotowana do debaty, udziela wyczerpujących wypowiedzi. Szanuje każdego człowieka, natomiast wciąż ludzie z PiS-u widza w niej zło. Bardzo przyjemnie posłuchać p.Magdy, bardzo mądry człowiek o wysokiej kulturze osobistej.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..#76 3 na 3 | MarcinK (9189 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > zaś pedofilia sama w sobie - nie.Piszesz o potencjale co samo w sobie jest dla mnie nonsensowne. Na tej bazie nie da się stworzyć żadnej definicji pedofila bo do tego wystarczy przynależność do gatunku homo sapiens. Rozumiem, że nawiązujesz do pedofilii w znaczeniu medycznym i do czynów pedofilskich w znaczeniu prawnym. Podpalacz też nikogo nie krzywdzi bo dopiero podpalenie o nim źle świadczy. |
#77 3 na 3 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > > zaś pedofilia sama w sobie - nie.> Piszesz o potencjale co samo w sobie jest dla mnie nonsensowne. Na tej bazie nie da się stworzyć żadnej definicji pedofilaDefinicję pedofilii (a także dyskryminacji) oparłam na Wikipedii. > Podpalacz też nikogo nie krzywdzi bo dopiero podpalenie o nim źle świadczy.Terminu "podpalacz" używa się w związku z czynem, jeśli czyn miałby być potencjalny, takiż będzie podpalacz. Natomiast pedofilia to skłonność bez względu na czyny, w tym czyny wobec osób trzecich. Zaznaczam, że wobec innych osób, bo seks ma taką właściwość, że jest wykonalny także bez realnych partnerów.
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#78 2 na 2 | Kojut (2120 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Zaraz tam szczęśliwa, prostytutki po prostu dobrze zarabiają na usługach seksualnych, o szczęściu nie ma mowy.Oj, znalem kiedys kilka dziewczyn, ktore zostaly prostytutkami bo po prostu lubily seks. A ze jeszcze z przyjemnosci mialy pieniadze to co w tym zlego? > Więc chciałbyś aby Twoja córka wybrała ten zawód? I nie pytam czy przyjąłbyś fakt do wiadomości, tylko czy zwyczajnie chciałbyś, tak jak >ludzie chcą, by ich dziecko zostało np. lekarzem, adwokatem, czy pianistą?Chciejstwo nie ma nic do tego. Tak dlugo, jak moje dziecko bedzie zadowolone z wykonywanej pracy, tak ja nie bede mial problemow z akceptacja wyboru. I nie wazne czy jest murarzem, lekarzem czy prostytuka. To przeciez dorosly czlowiek i decyduje i odpowiada sam za siebie. |
#79 3 na 3 | MarcinK (9189 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA |
> Terminu "podpalacz" używa się w związku z czynem, jeśli czyn miałby być potencjalny, takiż będzie podpalacz. Natomiast pedofilia to skłonność bez względu na czyny, w tym czyny wobec osób trzecich. Zaznaczam, że wobec innych osób, bo seks ma taką właściwość, że jest wykonalny także bez realnych partnerów.Na siłę wprowadzasz rozróżnienie, którego nie ma. Podpalacz też ma skłonność do podpaleń bez czynów takowych, a może nawet podpalać nie angażując osób trzecich - wystarczy, że puści z dymem swoją chałupę. |
#80 5 na 5 | zupełna (2507 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > >Dlaczego masz złe zdanie o homoseksualistach?> Może jestem naiwny, ale zakładam, że Twoje pytanie jest szczere,Jestem ciekawa, jaki człowiek kryje się za parawanem religijności. Pytanie było szczere. więc zaryzykuję i odpowiem: >Najpierw uściślenie: przez "homoseksualistów" będziemy rozumieć "osoby, które dopuszczają się czynów homoseksualnych", a nie "osoby o skłonnościach homoseksualnych". To ważne rozróżnienie, bo mam bardzo dobre zdanie o osobie, która należy do drugiej kategorii, a nie należy do pierwszej.Czy to znaczy, że akceptujesz mysli o czynach homoseksualnych ale już samych "czynów" nie? > A teraz właściwa odpowiedź
>Moim zdaniem czyny homoseksualne są złe - zatem osoba, która świadomie dopuszcza się tych czynów, czyni zło.Taka odpowiedz natychmiast nasuwa pytanie dlaczego zło? Komu sex(zakladamy dobrowolny i przyjemny) czyni zło? |
#81 2 na 4 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Chciejstwo nie ma nic do tego.Do tego co ustalamy - ma, i to zasadnicze. Pytam, czy będziesz dumny, gdy Twoja córka zostanie prostytutką? Może też kolegom załatwisz abonament na jej usługi, obie strony zyskają... > nie wazne czy jest murarzem, lekarzem czy prostytukaLekarz - prostytutka, jakaż to różnica, prawda? I nawet możesz pytać znajome panie czy nie są przypadkiem prostytutkami. Bo Twoja córka właśnie zaczyna w zawodzie, a chciałbyś, żeby ją jakoś wkręcić po znajomości.
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#82 3 na 3 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | |
#83 3 na 3 | Kojut (2120 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Może też kolegom załatwisz abonament na jej usługi, obie strony zyskają...A moze ona zalatwi mi abonament na uslugi u swoich kolezanek z pracy? > Lekarz - prostytutka, jakaż to różnica, prawda? I nawet możesz pytać znajome panie czy nie są przypadkiem prostytutkami. Bo Twoja córka właśnie zaczyna w zawodzie, a chciałbyś, żeby ją jakoś wkręcić po znajomości.Jezeli zdecyduje sie pracowac jako prostytutka to oczywiscie jej to ulatwie i porozmawiam ze znajomymi aby ja wkrecic. |
#84 4 na 4 | zupełna (2507 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Antycypowałam przecież. Ale może po prostu napisz, czy podobałoby Ci się wychować córkę na prostytutkę. >>A tak na marginesie, nic nie wiesz o prostytutkach i ich pracy. Nie każda przede wszystkim pracuje jako prostytutka, bo dokonała takiego wyboru. >Ale co z tego? No chyba, że ten wybór to coś złego.No właśnie o brak wyboru tu chodzi. Nielegalność prostytucji powoduje, że jest to branża cakowicie kontrolowana i organizowana przez bandziorów i innych ochroniarzy a ci rzadko kiedy pomagają swoim "podopiecznym" znaleźć sobie inną pracę. Prostytucja to raczej wyzysk, niewolnictwo, choroby (nie chodzi tu o aids a bardziej o gruźlicę, chlamydię i i inne antybiotykooporne bakterie). Historie jak "Pretty woman' to raczej w filmach tylko. |
#85 4 na 4 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | |
#86 3 na 3 | zupełna (2507 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Zaraz tam szczęśliwa, prostytutki po prostu dobrze zarabiają na usługach seksualnych, o szczęściu nie ma mowy. W przeciętnej agencji 90/godzinę standardowej usługi (duże miasto). Myślę, że im większe bezrobocie tym stawki niższe. |
#87 3 na 3 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > >Może też kolegom załatwisz abonament na jej usługi, obie strony zyskają...> A moze ona zalatwi mi abonament na uslugi u swoich kolezanek z pracy?Albo sama Cię obsłuży. Jak myślisz, sex zawodowy z własnym ojcem to będzie kazirodztwo, czy nie będzie? > Jezeli zdecyduje sie pracowac jako prostytutka to oczywiscie jej to ulatwie i porozmawiam ze znajomymi aby ja wkrecic.No, supertata z Ciebie. A możesz nawet zostać jej alfonsem, to taka firma rodzinna by była!  Co to jednak znaczy nowoczesna racjonalistyczna moralność, niech się ci nieetyczni zakłamani katolicy uczą, bo tylko postęp w narodzie hamują.
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#88 3 na 3 | Kojut (2120 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | Przyznaje sie. Jaja sobie robilem. Odpowiem teraz na serio. Nie chcialbym aby moja corka zostala prostytutka. Ale jezeli dokonalaby takiego wyboru i potrafila go jakos uzasadnic to pogodzilbym sie z tym. Jak napisalem wczesniej to dorosla osoba kiedys bedzie i niestety nie bede mogl ingerowac w jej zycie. Przede wszystkim nie uwazam prostytucji jako takiej za cos zlego, nagannego tak dlugo jak dlugo osoba ja uprawiajaca robi to z wlasnej, nieprzymuszonej woli. |
#89 1 na 1 mbielecki (2227 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > >Daj spokój z tą obrzydliwą, kłamliwą propagandą. Czy uważasz uczestników tego forum za idiotów, którzy kupią każdą bzdurę szkalującą Kościół? Podaj konkretne źródło tych "rewelacji" albo wycofaj się z nich.> Przepraszam, przeczysz homoseksualizmowi wśród księży, czy tylko podanym tu procentom?> Cytat:"It has been estimated that at least 33 per cent of all priests in the Roman Catholics Church in the United States are homosexual." Dr Elizabeth Stuart W każdej większej populacji istnieją osoby o skłonnościach homoseksualnych - to oczywiste, natomiast w zlinkowanym przez Ciebie artykule czytamy: "Studies into homosexuality and Roman Catholic priests find it difficult to quantify specific percentages of gay clergy as Roman Catholic priests who minister in Catholic dioceses make a promise to their bishop of celibacy at their ordination and as such agree to refrain from genital sexual activity with another person." |
#90 1 na 3 mbielecki (2227 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > >>Dlaczego masz złe zdanie o homoseksualistach?> >Może jestem naiwny, ale zakładam, że Twoje pytanie jest szczere,> Jestem ciekawa, jaki człowiek kryje się za parawanem religijności. Pytanie było szczere.> więc zaryzykuję i odpowiem: >>Najpierw uściślenie: przez "homoseksualistów" będziemy rozumieć "osoby, które dopuszczają się czynów homoseksualnych", a nie "osoby o skłonnościach homoseksualnych". To ważne rozróżnienie, bo mam bardzo dobre zdanie o osobie, która należy do drugiej kategorii, a nie należy do pierwszej.> Czy to znaczy, że akceptujesz mysli o czynach homoseksualnych ale już samych "czynów" nie?Nie, gdyż myśli o zewnętrznych czynach homoseksualnych to również czyny. > > A teraz właściwa odpowiedź >>Moim zdaniem czyny homoseksualne są złe - zatem osoba, która świadomie dopuszcza się tych czynów, czyni zło.> Taka odpowiedz natychmiast nasuwa pytanie dlaczego zło? Komu sex(zakladamy dobrowolny i przyjemny) czyni zło?Wszystkim tym, którzy w tym uczestniczą. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|