Racjonalista - Strona głównaDo treści
MAGDALENA SRODA

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
26-10-2011 17:51michu (73 punktów)MAGDALENA SRODA
Ocena 2 na 2
Co myślicie o p.Magdalenie Środzie, częstym gościu Tomasz Lisa? Wg mnie zawsze jest rzetelnie przygotowana do debaty, udziela wyczerpujących wypowiedzi. Szanuje każdego człowieka, natomiast wciąż ludzie z PiS-u widza w niej zło.
Bardzo przyjemnie posłuchać p.Magdy, bardzo mądry człowiek o wysokiej kulturze osobistej.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..
#61
01-11-2011 21:47
 Ocena 5 na 5
lukaszewicz (5674 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa
>>Sex nie ma nic wspólnego z moralnością
>Jeżeli nie podoba nam się, aby nasza własna córka zarabiała na życie pracując jako prostytutka, to chyba ma.

Znacz jak mi się nie podoba, że syn zarabia jako ślusarz to ślusarstwo jest niemoralne?
Lub moralne?

#62
01-11-2011 21:50
 Ocena 5 na 5
perun (8610 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa

>Jeżeli nie podoba nam się, aby nasza własna córka zarabiała na życie pracując jako prostytutka, to chyba ma.
Jeśli córka skończy 18 lat może Ci się nie podobać jej zawód, tak samo jak mi może nie podobać się, że moja córka pracuje jako wożna. Nadal jednak nie wiem co ma moje ''niepodobanie się'' wspólnego z moralnością?

#63
01-11-2011 21:56
 Ocena 1 na 1
perun (8610 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa

>>Pedofilia też z definicji jest krzywdzeniem...
>Nie z definicji. W odróżnieniu od rasizmu, który jest dyskryminacją, czyli czynem na czyjąś szkodę, pedofilia oznacza określone preferencje, a te same w sobie nie krzywdzą.
Nie toleruje Murzynek i Azjatek w swoim łóżku, jestem więc rasistą, czy tylko mam określone preferencje?

#64
01-11-2011 22:24
 Ocena 1 na 3
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi lukaszewicz
>Znacz jak mi się nie podoba, że syn zarabia jako ślusarz to ślusarstwo jest niemoralne?
>Lub moralne?
Tak. No bo dlaczego jakaś praca miałaby być niewłaściwa?

Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena.

#65
01-11-2011 22:41
 Ocena 4 na 4
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi perun
>jednak nie wiem co ma moje ''niepodobanie się'' wspólnego z moralnością?
Twoje niezadowolenie ma moralną przyczynę. Bo dlaczego miałaby Ci się nie podobać córka prostytutka: zarobki dobre, robota nieciężka i całkiem przyjemna.


Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena.

#66
01-11-2011 22:45
 Ocena 2 na 2
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi perun
>Nie toleruje Murzynek i Azjatek w swoim łóżku, jestem więc rasistą, czy tylko mam określone preferencje?
Tolerancja ani w jednym, ani w drugim przypadku nie jest miarodajnym czynnikiem.


Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena.

#67
01-11-2011 23:04
 Ocena 8 na 8
MarcinK (9189 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa

>Nie z definicji. W odróżnieniu od rasizmu, który jest dyskryminacją, czyli czynem na czyjąś szkodę, pedofilia oznacza określone preferencje, a te same w sobie nie krzywdzą.

Mina przeciwpiechotna też nie jest żadnym zagrożeniem bo dopóki się na nią nie wlezie to nie wybuchnie.

#68
02-11-2011 00:21
 Ocena 3 na 3
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi MarcinK
>>Nie z definicji. W odróżnieniu od rasizmu, który jest dyskryminacją, czyli czynem na czyjąś szkodę, pedofilia oznacza określone preferencje, a te same w sobie nie krzywdzą.
>Mina przeciwpiechotna też nie jest żadnym zagrożeniem bo dopóki się na nią nie wlezie to nie wybuchnie.
Była mowa nie o zagrożeniu, lecz o krzywdzeniu, pisałam, że dyskryminacja jest krzywdzeniem z definicji, zaś pedofilia sama w sobie - nie. Ale zagrożeniem oczywiście pedofilia jest na tej samej zasadzie, co mina.

Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena.

#69
02-11-2011 07:09
 Ocena 2 na 2
perun (8610 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa

>Twoje niezadowolenie ma moralną przyczynę. Bo dlaczego miałaby Ci się nie podobać córka prostytutka: zarobki dobre, robota nieciężka i całkiem przyjemna.

Czy ja napisałem, że nie podobałaby mi się robota mojej córki jako prostytutki? Napisałem, że wiele innych wykonywanych zawodów również może mi się nie podobać.
A tak na marginesie, nic nie wiesz o prostytutkach i ich pracy. Nie każda przede wszystkim pracuje jako prostytutka, bo dokonała takiego wyboru.

#70
02-11-2011 07:20
 Ocena 2 na 2
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi perun
>Czy ja napisałem, że nie podobałaby mi się robota mojej córki jako prostytutki?
Antycypowałam przecież. Ale może po prostu napisz, czy podobałoby Ci się wychować córkę na prostytutkę.

>A tak na marginesie, nic nie wiesz o prostytutkach i ich pracy. Nie każda przede wszystkim pracuje jako prostytutka, bo dokonała takiego wyboru.
Ale co z tego? No chyba, że ten wybór to coś złego.

Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena.

#71
02-11-2011 07:35
 Ocena 5 na 5
perun (8610 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Oliwia Sandra Nowa
>>Czy ja napisałem, że nie podobałaby mi się robota mojej córki jako prostytutki?
>Antycypowałam przecież. Ale może po prostu napisz, czy podobałoby Ci się wychować córkę na prostytutkę.

Jeśli taka praca byłaby wyborem mojej córki, byłaby szczęśliwa wykonując taki zawód, przyjąłbym to do wiadomości.
Jeśli moja córka będzie lubiła sex w trójkątach lub w większych grupach też nic mi do tego. Grunt, żeby byłą szczęśliwa i nie krzywdziła siebie ani innych.

#72
02-11-2011 07:53
 Ocena 3 na 3
Oliwia Sandra Nowa (758 punktów)
(zablokowany)
Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi perun
>napisz, czy podobałoby Ci się wychować córkę na prostytutkę.
>Jeśli taka praca byłaby wyborem mojej córki, byłaby szczęśliwa wykonując taki zawód, przyjąłbym to do wiadomości.
Zaraz tam szczęśliwa, prostytutki po prostu dobrze zarabiają na usługach seksualnych, o szczęściu nie ma mowy. Więc chciałbyś aby Twoja córka wybrała ten zawód? I nie pytam czy przyjąłbyś fakt do wiadomości, tylko czy zwyczajnie chciałbyś, tak jak ludzie chcą, by ich dziecko zostało np. lekarzem, adwokatem, czy pianistą?

Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena.

#73
02-11-2011 08:01
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Alicja Duda
Big_zyd o tym pisał i podawał link. Mogę odszukać.

Edit: No, mam, znalazłam.
www.racjonalista.pl/forum.php/p,113/s,315095

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

#74
02-11-2011 08:26
 Ocena 4 na 4
Alicja Duda (25557 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi Meretseger
>Big_zyd o tym pisał i podawał link. Mogę odszukać.
Byłabym wdzięczna.U mnie to strasznie długo trwa.


Zmień politykę, głosuj na kobiety.

#75
02-11-2011 08:30
 Ocena 6 na 6
maruda (5550 punktów)Odp: MAGDALENA SRODA
W odpowiedzi mbielecki
>Daj spokój z tą obrzydliwą, kłamliwą propagandą. Czy uważasz uczestników tego forum za idiotów, którzy kupią każdą bzdurę szkalującą Kościół? Podaj konkretne źródło tych "rewelacji" albo wycofaj się z nich.

Przepraszam, przeczysz homoseksualizmowi wśród księży, czy tylko podanym tu procentom? Sam fakt zaistnienia takich kontaktów wśród duchownych i z udziałem duchownych jest niezaprzeczalny.
Cytat:
"It has been estimated that at least 33 per cent of all priests in the Roman Catholics Church in the United States are homosexual." Dr Elizabeth Stuart

Jeszcze jeden artykuł na powszechność tego typu związków www.ekumen(*)/article/20061231174444630.htm

Come to the dark side, we have cookies

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365