 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-10-2011 17:51 | michu (73 punktów) | MAGDALENA SRODA
2 na 2 | Co myślicie o p.Magdalenie Środzie, częstym gościu Tomasz Lisa? Wg mnie zawsze jest rzetelnie przygotowana do debaty, udziela wyczerpujących wypowiedzi. Szanuje każdego człowieka, natomiast wciąż ludzie z PiS-u widza w niej zło. Bardzo przyjemnie posłuchać p.Magdy, bardzo mądry człowiek o wysokiej kulturze osobistej.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej..#91 3 na 3 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Jaja sobie robilem.Aha. > Nie chcialbym aby moja corka zostala prostytutka [...] nie uwazam prostytucji jako takiej za cos zlego, nagannegoSkoro to taki niezły i nienaganny zawód, to dlaczego nie chcesz, aby Twoja córka go wykonywała?  Jaja sobie robisz, tak?
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#92 7 na 7 | zupełna (2507 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | >>Czy to znaczy, że akceptujesz mysli o czynach homoseksualnych ale już samych "czynów" nie? >Nie, gdyż myśli o zewnętrznych czynach homoseksualnych to również czyny.To jak można zorientować się w swojej orientacji seksualnej bez myśli nawet ? Szczerze pytam. >>>Moim zdaniem czyny homoseksualne są złe - zatem osoba, która świadomie dopuszcza się tych czynów, czyni zło.> >Taka odpowiedz natychmiast nasuwa pytanie dlaczego zło? Komu sex(zakladamy dobrowolny i przyjemny) czyni zło?> Wszystkim tym, którzy w tym uczestniczą.> [/color]A tak bardziej konkretnie: jakie zło? To również szczere pytanie. |
#93 3 na 3 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Nielegalność prostytucjiW Polsce i zachodniej Europie prostytucja jest legalna.
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#94 2 na 2 | Kojut (2120 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | Tak samo nie chcę, aby zostala adwokatem, policjantem, żolnierzem czy piekarzem. Za to pragnąłbym, aby była fotografem albo dziennikarzem. Takie niespełnione marzenia z lat młodzieńczych będę próbował przenieść na dziecko. Oczywiście nie będę naciskał. Uda się to się uda, nie to nie. Nie będę miał żalu. > Jaja sobie robisz, tak?Robiłem. |
#95 1 na 3 mbielecki (2227 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > >>Czy to znaczy, że akceptujesz mysli o czynach homoseksualnych ale już samych "czynów" nie? >>Nie, gdyż myśli o zewnętrznych czynach homoseksualnych to również czyny.> To jak można zorientować się w swojej orientacji seksualnej bez myśli nawet ?Nie wiem, czy taki proces "orientowania się" w ogóle ma sens. > >>>Moim zdaniem czyny homoseksualne są złe - zatem osoba, która świadomie dopuszcza się tych czynów, czyni zło.> >>Taka odpowiedz natychmiast nasuwa pytanie dlaczego zło? Komu sex(zakladamy dobrowolny i przyjemny) czyni zło?> >Wszystkim tym, którzy w tym uczestniczą.> >[/color]> A tak bardziej konkretnie: jakie zło? To również szczere pytanie.Naruszenie godności człowieka - przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka i własnego ciała z powodu wyłącznej orientacji na przyjemność zmysłową; błędna wizja seksualności prowadząca do spustoszeń psychicznych. |
#96 9 na 9 | Alicja Duda (25557 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > >A tak bardziej konkretnie: jakie zło? To również szczere pytanie.> Naruszenie godności człowieka - przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka i własnego ciała z powodu wyłącznej orientacji na przyjemność zmysłową; błędna wizja seksualności prowadząca do spustoszeń psychicznych.To taka sama prawda jak to, że masturbacja czy onanizm powoduje wycieńczenie organizmu, włosy na rekach itd. Jak to według ciebie jest, w seksie hetero nie ma naruszania godności człowieka a w seksie homo jest, wtedy gdy w obu przypadkach mamy do czynienia z seksem oralnym czy analnym? I jakież to spustoszenia psychiczne powoduje seks homo. Czym to się objawia.
Zmień politykę, głosuj na kobiety. |
#97 8 na 8 | perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Naruszenie godności człowieka - przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka i własnego ciała z powodu wyłącznej orientacji na przyjemność zmysłową; błędna wizja seksualności prowadząca do spustoszeń psychicznych.Wg katolików człowiek traci godność gdy kawałek swojego ciała włoży w inne ciało  To ci zbrodnia dopiero dzisssas. Co innego, gdy człowiek ubiera się mundur bierze do ręki karabin i jedzie za 7 gór zabijać innego człowieka tylko dlatego, że ten inny wierzy w inną bozie. Wtedy taki człowiek wg katolickiej etyki nie traci godności, ale zyskuje miano męczennika za wiare i bohatera  |
#98 5 na 5 | perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > I jakież to spustoszenia psychiczne powoduje seks homo. Czym to się objawia.Trzeba zapytać o to Peatza biskupa, albo pogadać z klerykami  |
#99 4 na 4 | perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA |
> Zaraz tam szczęśliwa, prostytutki po prostu dobrze zarabiają na usługach seksualnych, o szczęściu nie ma mowy. Więc chciałbyś aby Twoja córka wybrała ten zawód? I nie pytam czy przyjąłbyś fakt do wiadomości, tylko czy zwyczajnie chciałbyś, tak jak ludzie chcą, by ich dziecko zostało np. lekarzem, adwokatem, czy pianistą?Nie chciałbym aby była prostytutką dokładnie w tym samym stopniu jak zakonnicą. Ale mając do wyboru zakonnice czy prostytutke wolałbym żeby była call girl. Zadowolona? |
#100 2 na 2 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Tak samo nie chcę, aby zostala adwokatem, policjantem, żolnierzem czy piekarzem. Za to pragnąłbym, aby była fotografem albo dziennikarzem. Takie niespełnione marzenia z lat młodzieńczych będę próbował przenieść na dziecko. Oczywiście nie będę naciskał. Uda się to się uda, nie to nie. Nie będę miał żalu.Wykonałeś skomplikowaną figurę logiczną, aby pozorując niewykluczenie prostytucji, nawet nie użyć jej wstrętnej nazwy. 
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#101 2 na 2 Oliwia Sandra Nowa (758 punktów) (zablokowany) | Odp: MAGDALENA SRODA | > Nie chciałbym aby była prostytutkąA dlaczego?
Najtaniej wychodzi wolność, stąd jej zawrotnie wysoka cena. |
#102 8 na 8 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA |
> Naruszenie godności człowieka - przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka i własnego ciała z powodu wyłącznej orientacji na przyjemność zmysłową;Tu posługujesz się tylko domysłem. Przepraszam, jeśli Cie urażę pytaniem, czy byłeś kiedykolwiek w związku, który łączył uczucia i zmysłowość? Kiedy zmysłowość była środkiem do uzyskania większej bliskości i "czymś naturalnym"? > błędna wizja seksualności prowadząca do spustoszeń psychicznych.Błędna, nie błędna - jest na poziomie biologicznym i jako taka pozostaje nieusuwalna. Próby usuniecia na siłę "orientacji seksualnej" to zadawanie cierpienia i znęcanie się nad istotą ludzką. Pozostaje pogodzenie się z wrodzonymi predyspozycjami na tyle, na ile nie szkodzi to innym. Pozdrawiam
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją... nad światem zapadłaby wielka cisza. A.Einstein |
#103 7 na 7 | perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > >Nie chciałbym aby była prostytutką> A dlaczego?Z tego samego powodu dla którego nie chciałbym aby była sprzątaczką, kelnerką, kasjerką w biedronce, żołnierzem, gospodynia domową, wróżką, murarzem i babcią klozetową. Ale jeśli chciałaby wykonywać któryś z powyższych zawodów moje chcenie jest mniej ważne niż jej chcenie. A sexu nie uważam za zło jak mbielcki czy Ty. Najważniejsze, żeby robiła to co ona lubi, a nie to co chciałby tatuś. Jeśli chciałaby bzykać się za kase, bo tak by lubiła, na pewno tatuś nie wyrzekłby się córusi. Najlepiej to w ogóle byłoby gdyby byłą lesbijką jak tatuś. |
#104 3 na 3 | perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA | > >Nielegalność prostytucji> W Polsce i zachodniej Europie prostytucja jest legalna.Tak, jest traktowana dokładnie jak zawód ksiądz. I prostytutka i ksiądz nie płacą podatków od swoich usług. Czas te dwa zawody opodatkować coby nie były świetymi krowami  |
#105 5 na 5 | perun (8610 punktów) | Odp: MAGDALENA SRODA |
> Lekarz - prostytutka, jakaż to różnica, prawda?Wykonywanie zawodu lekarza nie czyni nikogo od razu lepszym od prostytutki. Liczy się człowiek ,a nie to co robi. Sam znam lekarza, który jest ostatnim ..pajacem i to, że jest lekarzem nie sprawia, że cieszy się jakimś szacunkiem wśród ludzi, a wręcz przeciwnie. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|