Racjonalista - Strona głównaDo treści
Straszne i śmieszne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-07-2012 14:43ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
Straszne i śmieszne
Ocena 1 na 1
kontynuacja:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,489577

Dwa autentyki

- Rzut rożny dla białych... przepraszam - dla tych w białych koszulkach... (z meczu Szwecja-Kamerun)

Pewna Polka (mgr inż budownictwa) od lat pracuje w swoim zawodzie, na etacie,
w dużej firmie budowlanej na zachodzie Niemiec.

Puszysta jest solidnie ale za to wesoła.
Jak raz pojechała na nie-tanie wczasy odchudzające w Polsce to zdeprawowała tam cały personel
- stawiała, jadła i piła z nimi bez umiaru.

Jej mąż (też Polak) nie ma za dużo czasu na "zabawy" - prowadzi swoją niezależną działalność (IT).
Nigdy nie był w firmie małżonki - ani po nią ani z nią.
Polka często opowiada w pracy o swoim mężu lub go cytuje
(bo niegłupi - to fakt - no i ksywa rodzinna "chodząca wikipedia").

Znajomi z jej pracy powiadają, że jej mąż jest jak żona porucznika Columbo


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4
#46
08-01-2013 00:27
 Ocena 3 na 3
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
Odp: Straszne i śmieszne
Doniesienie z Anglii (tam wiele hotlineów jest obsługiwanych z Azji pokolonialnej) :

Przetłumaczone na polski:

Zadzwoniłem na linię pomocy dla osób myślących o samobójstwie.
Przekierowało mnie do filii w Pakistanie.
Kiedy powiedziałem im, że mam myśli samobójcze, bardzo się podekscytowali
i zapytali czy mógłbym prowadzić ciężarówkę.

______________________________________________________
w oryginale:
I called a suicide hotline.
I got a call centre in Pakistan.
When I told them I was suicidal, they got all excited and asked me if I could drive a truck...


#47
10-01-2013 17:23
 Ocena 1 na 1
ekologik (1240 punktów)
(zablokowany)
Odp: Straszne i śmieszne
W starej wieży na pustkowiu siedza sobie noca trzy wampiry i graja w karty.
Graja graja, noc mija i zrobili się głodni.
Jeden mówi:
- Grajcie we dwóch, ja idę cos wrzucić na ruszt.
Długo nie trwało i wrócił. Usta umazane krwia...
- Znacie tę wioskę na południe stąd?
- Mhm
- No to już jej nie ma. Wyssałem ich co do jednego...
Drugi wampir wstaje:
- Dobra, teraz wy grajcie a ja napełnię żołaja
Długo nie trwało i wrócił. Usta umazane krwia...
- Znacie to miasteczko na zachód stad?
- No...
- Nikt już tam nie mieszka, he,he..., be-ek!
Trzeci wampir wychodzi, rzucajac w drzwiach:
- Teraz ja, niedługo wracam.
Wraca jeszcze szybciej niż tamci.
Ociężale wchodzi do komnaty.
... Twarz cała we krwi.
- A ty gdzie byłes?
- qrwa..nigdzie.. Wyje..bałem się na schodach

Przed bogiem stają trzej trenerzy Polski, Rosji i Niemiec.
Trener rosyjski pyta boga:
- Panie boże kiedy my wygramy jakieś wielkie mistrzostwa?
Bóg mu na to:
- W 2020
Zrezygnowany trener odpowiada
- A to już nie za mojej kadencji
Trener Niemiec pyta o to samo
Bóg mu na to
- W 2030
Trener Niemiec odpowiada to samo co Rosji
Wreszcie przyszła kolej o pytanie polaka oczywiście zadał takie same jak jego poprzednicy
Bóg odpowiada mu na to
- Oooo to już nie za mojej kadencji


#48
11-01-2013 08:42
 Ocena 6 na 6
Meretseger (61860 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi ekologik



#49
11-01-2013 11:13
 Ocena 1 na 1
Paul Figura. (1368 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi Meretseger
Pytanie za 100 punktów skierowane do wszystkich być może pani wie "co to za zwierze".?




#50
11-01-2013 11:33
 Ocena 4 na 6
Artur@R (7115 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi Paul Figura.
Kot - rasy Sfinks.


"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."

#51
11-01-2013 11:41
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi Artur@R
>Kot - rasy Sfinks.

#52
11-01-2013 13:52
 Ocena 1 na 3
Artur@R (7115 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi Meretseger
>>Kot - rasy Sfinks.
> <
Jako początkujący koci partner i towarzysz...musiałem się przecież dowiedzieć i sprawdzić jaki kotek będzie - na początek - "odpowiedni" dla mnie.
Teraz "zakuwam" teorię, lektura książki ("Zaklinacz kotów" ) i kontakt z z hodowcą - pełen profesjonalizm .
Jak kochać zwierzaka to.... " na zabój". Już się nie mogę go doczekać w domu


"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."

#53
11-01-2013 14:42
 Ocena 3 na 3
Andrzej Bogusławski (52271 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi Meretseger

>>>>Kot - rasy Sfinks.

Za co te oklaski? Przecież to oczywiste!
Pytanie chyba było - w kontekście naszych rozmów - o to drugie zwierzę, czyli o homo sapiensicę!

Pozdrawiam serdecznie.

@@@
.

Paul Figura. (1368 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi Artur@R
>Kot - rasy Sfinks.

To było za łatwe pytanie muszę znalezc coś trudniejszego.

#55
11-01-2013 16:41
 0 na 2
Artur@R (7115 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi Paul Figura.
>>Kot - rasy Sfinks.
>To było za łatwe pytanie muszę znalezc coś trudniejszego. <
...na tym forum trzeba troszkę się natrudzić by znaleźć trudne pytanie ...ale prawie wszystkie prowadzą do wiedzy

"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."

Paul Figura. (1368 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi Artur@R

>>To było za łatwe pytanie muszę znalezc coś trudniejszego.
>...na tym forum trzeba troszkę się natrudzić by znaleźć trudne pytanie ...ale prawie wszystkie prowadzą do wiedzy

Tamto pytanie to była rozgrzewka w takim razie, jakie zwierze widnieje na zdjęciu poniżej.



#57
11-01-2013 18:48
 Ocena 1 na 1
Andrzej Bogusławski (52271 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi Paul Figura.
.
>Tamto pytanie to była rozgrzewka w takim razie, jakie zwierze widnieje na zdjęciu poniżej.
Ale lisek z Pana!

Pozdrawiam.

@@@
.

#58
11-01-2013 19:39
 Ocena 1 na 1
Paul Figura. (1368 punktów)Odp: Straszne i śmieszne

>Ale lisek z Pana!

Dobra poddaje się nic już więcej ciekawego nie wymyśle i gratuluje poprawnej wypowiedzi.


#59
11-01-2013 20:19
 Ocena 1 na 1
Artur@R (7115 punktów)Odp: Straszne i śmieszne
W odpowiedzi Paul Figura.
>>Ale lisek z Pana!
>Dobra poddaje się nic już więcej ciekawego nie wymyśle i gratuluje poprawnej wypowiedzi.
> <
Nooo, i niezłą odstawiasz kitę, odwracając lisa ogonem


"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."

1 2 3 4

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365