 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 27-08-2013 17:48 | diogenes (42753 punktów) | Biblia na golasa
6 na 8 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 Dalej..#1 9 na 9 Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | Odp: Biblia na golasa | >Czytał Biblię na golasa:
Jeśli czytał rozdział o stworzeniu świata, to strój Adama może miał zwiększyć realizm? |
#2 12 na 12 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Biblia na golasa | Ja tu widze obraze katolickich uczuc religijnych. Polski, niezawisly i co najwazniejsze swiecki sad udowodni, ze ten pan obrazil uczucia (bo sad wie co czuje katolik) i wlepi mu adekwatna kare. Niech zyje Wielka Polska Katolicka  |
#3 15 na 17 | Andrzej Bogusławski (52276 punktów) | Odp: Biblia na golasa | . > Czytał Biblię na golasa:> wiadomosci(*)ytal-biblie-na-grodzkiej/rndf9> Dlaczego zaraz do psychiatryka? Wypadało chyba zacząć od metropolity krakowskiego. Mógłby spokojnie dokończyć lekturę...Czy mógłby spokojnie dokończyć? Ja jak patrzyłem na tą panią w Biblii zaczytaną, to na tekście skupić się nie mogłem. (Przepraszam za ocenzurowanie niecenzuralnych acz frapujących fragmentów.)Pozdrawiam. @@@ . |
#4 2 na 2 | Hippopotomonstrosesquippedaliofob (578 punktów) | Odp: Biblia na golasa | A gdyby czytał w majtkach to przerwali by mu czy też nie?
|
#5 4 na 4 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Biblia na golasa | > swiecki sad udowodni, ze ten pan obrazil uczucia (bo sad wie co czuje katolik) i wlepi mu adekwatna kare....czytanie Biblii w kufajce i gumofilcach - przez pięć lat.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#6 9 na 11 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Biblia na golasa | Chętnie zobaczyłbym wersję rtg tej klasztornej pozy, coś w tym stylu:  + księga
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#7 4 na 4 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Biblia na golasa | > A gdyby czytał w majtkach to przerwali by mu czy też nie?Niezbadane sa katolickie uczucia religijne. Tylko polski, niezawisly, swiecki sad moze bezblednie osadzic czy czytanie w majtkach nie 0braziloby polskiego katolika. Jesli czytajacy byl ateista lub pedalem to nawet spodnie i marynarka by mu nie pomogly. |
#8 17 na 19 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | Odp: Biblia na golasa | > Czytał Biblię na golasa:> wiadomosci(*)ytal-biblie-na-grodzkiej/rndf9> Dlaczego zaraz do psychiatryka? Wypadało chyba zacząć od metropolity krakowskiego. Mógłby spokojnie> dokończyć lekturę...> Przecież jedynym wykroczeniem, jakie popełnił ten człowiek, był wjazd do strefy ograniczonego ruchu. Czytanie biblii nie jest zakazane, a jak siedział w samochodzie, to i nagości nie było widać. Dopiero, jak go z auta wyciągnęli, to publika mogła zobaczyć golasa w pełnej krasie. Za co zamknęli go do psychiatryka? Za złe parkowanie? Bo przecież nie za czytanie fantasy. Z drugiej strony do psychiatry są takie kolejki, że jak ktoś chce się szybciej dostać, to jedynym sposobem jest happening w miejscu publicznym.  |
#9 7 na 7 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Biblia na golasa | > Jeśli czytał rozdział o stworzeniu świata, ...A jeśli Pieśń nad pieśniami???
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#10 6 na 8 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Biblia na golasa | > Przecież jedynym wykroczeniem, jakie popełnił ten człowiek, był wjazd do strefy ograniczonego ruchu.Może facet chciał rozruchać tę strefę? Zdaje się, że mu sie udało.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#11 12 na 14 KORIUS (14106 punktów) (zablokowany) | Odp: Biblia na golasa | > Czytał Biblię na golasa:> wiadomosci(*)ytal-biblie-na-grodzkiej/rndf9> Dlaczego zaraz do psychiatryka? Wypadało chyba zacząć od metropolity krakowskiego. Mógłby spokojnie> dokończyć lekturę...-Jeśli to wariat, który czytał biblię, to nie ma w tym zjawisku nic wyjątkowego. Natomiast jeśli facet zwariował dopiero po rozpoczęciu lektury, wskazywało by to, że nie był odpowiednio przygotowany (zindoktrynowany religijnie) na "mądrości" w niej zawarte. Ten tekst może wywołać szok u każdego, kto spotka się z nim po raz pierwszy.
"Mówić trzeba prosto, a myśleć w sposób skomplikowany - nie na odwrót" Franz Josef Strauss |
#12 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Biblia na golasa |
> Ja jak patrzyłem na tą panią w Biblii zaczytaną, to na tekście skupić się nie mogłem.Wcale się nie dziwię, buzia ładna a tekst niewidoczny Pozdrawiam i duży uśmiech dla Pana  |
#13 2 na 2 | Grzegorz (5685 punktów) | Odp: Biblia na golasa | > >Jeśli czytał rozdział o stworzeniu świata, ...> A jeśli Pieśń nad pieśniami???albo, co gorsza, historię Dawida i Jonatana??? |
| Hippopotomonstrosesquippedaliofob (578 punktów) | Odp: Biblia na golasa |
> Z drugiej strony do psychiatry są takie kolejki, że jak ktoś chce się szybciej dostać, to jedynym sposobem jest happening w miejscu publicznym.  Będę pamiętać . XD |
#15 10 na 10 | Ojciec Ateusz (9201 punktów) | Odp: Biblia na golasa | |
1 2 3 4 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|