 |
Fronda już otwarcie nie chce Franciszka Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 01-10-2013 17:55 | Medieval (3004 punktów) | Fronda już otwarcie nie chce Franciszka
13 na 13 | Zaczęło się od tych słów Franciszka: "Nawracanie nie ma sensu. Trzeba się poznawać, słuchać nawzajem i szerzyć znajomość otaczającego świata” www.fronda(*)otaczajacego-swiata,30996.htmlCo ciekawe, pierwotnie informację ilustrowało zdjęcie papieża z bardzo dziwnym krzyżem zawieszonym na szyi. Chrystus wisiał na krzyżu ale nie jak zwykle, miał bowiem skrzyżowane ręce na piersi. Serio. Nie mogę go "wkleić" bo zniknęło. Zdjęcie zmieniono ale pozostałości zdziwienia i frustracji są jeszcze w niektórych komentarzach zdezorientowanych frondmenów. A to już pożegnanie wyrażone wprost. "Lepiej czytajmy katechizm niż wywiady papieża Franciszka." www.fronda(*)tajmy-katechizm-niz,35552.htmlSugestywne zdanie- "...wierzący są rozczarowani, bo mają wrażenie, że Piotr nie jest Piotrem." Polski Kościół Narodowy zbliża się, już puka do naszych drzwi. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 Dalej..#1 3 na 3 | Maldoror XXIII (2480 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka |
>Polski Kościół Narodowy zbliża się, już puka do naszych drzwi.
O ile arianie w I RP mogli być jakąś tam nadzieją na ówczesne czasy to Polski Kościół Narodowy w postaci jaki się marzy fundamentalistom z Frondy byłby skokiem w wieki średnie.
br |
#2 3 na 3 | Medieval (3004 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | |
#3 19 na 19 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > Polski Kościół Narodowy zbliża się, już puka do naszych drzwi.Nie zbliża się i nie puka, bo już dawno wywalił drzwi z kopa i rozsiadł się swoim otyłym cielskiem w salonie, na wygodnej kanapie, którą podsunęły mu Solidarnościowe oszołomy pospołu z cwanymi komuchami.Cytat:Zachęćmy też papieża by przed każdym wywiadem poczytał Katechizm. (źródło) Traktowanie papieża Franciszka przez polskich kato-oszołomów nie sprowadza się już do cynicznego tłumaczenia przez Nadpapieża Terlikowskiego "co poeta miał na myśli", już kato-oszołomy bezczelnie nawołują "wiernych", aby wywierali wpływ na papieża wedle swojej wizji katolicyzmu. Kto wie, może doczekamy się najazdów "Rodziny Radia Maryja" na Watykan, wrzeszczącej na papieża? |
#4 24 na 24 | Fafciu (953 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | Konklawe zostało sfałszowane! |
#5 20 na 20 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > Konklawe zostało sfałszowane!Na ruskich serwerach Anodina głosy liczyła  .
Wstydzimy się, że mamy takiego przełożonego, który ośmieszył Nasz Radom przed całą Polską i Kurią Biskupią znajdującą się właśnie w Radomiu. (...) My, policjanci, oczywiście boimy się składać prawdziwe zeznania... (z listu policjantów radomskich) |
#6 20 na 22 | dejna (257 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > Konklawe zostało sfałszowane!Rozwikłania całej sprawy powinien podjąć się niezawodny w tego typu przypadkach Cenckiewicz. "Udowodnił" już, że Sobór Watykański II był komunistycznym spiskiem, udowodni i fałszerstwo konklawe. Po śmierci Franciszka Terlikowski będzie paradował ulicami polskich miast w koszulce z napisem "Nie płakałem po papieżu." |
#7 6 na 6 Iwan Denisowicz (16705 punktów) (zablokowany) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > Nie zbliża się i nie puka, bo już dawno wywalił drzwi z kopa i rozsiadł się swoim otyłym cielskiem w salonie, na wygodnej kanapie, którą podsunęły mu Solidarnościowe oszołomy pospołu z cwanymi komuchami.Już nawet swoją własną schizmę ma/miał: podział na kościoły łagniewnicki i toruński. Czekać tylko aż anatemy zaczną padać z ust przywódców. > Cytat:Zachęćmy też papieża by przed każdym wywiadem poczytał Katechizm. (źródło) Traktowanie papieża Franciszka przez polskich kato-oszołomów nie sprowadza się już do cynicznego tłumaczenia przez Nadpapieża Terlikowskiego "co poeta miał na myśli", już kato-oszołomy bezczelnie nawołują "wiernych", aby wywierali wpływ na papieża wedle swojej wizji katolicyzmu.Z punktu widzenia takiego Terlikowskiego, czy polskich biskupów przyzwyczajonych do zbytku bojkot nie byłby złym rozwiązaniem. Może nawet całkowita secesja się komuś zamarzy? > Kto wie, może doczekamy się najazdów "Rodziny Radia Maryja" na Watykan, wrzeszczącej na papieża?[/color]Stosunkowo niedługo nawet okazja do tego będzie, toż Największy Z Polaków będzie kanonizowany. |
#8 10 na 10 | Jacholek (5699 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > Polski Kościół Narodowy zbliża się, już puka do naszych drzwi.Jak tak dalej pojdzie to Franciszek nie zostanie wpuszczony do Polski (za 3 lata) jako ten wywrotowiec. Tylko czekac az zostanie ogloszony falszywym papiezem i polski KrK wybierze tego prawdziwego, najprawdziwszego  |
#9 4 na 4 | licho nie śpi (487 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > Tylko czekac az zostanie ogloszony falszywym papiezem i polski KrK wybierze tago prawdziwego, najprawdziwszego  > I będzie dylemat: Wszechojciec Rydzyk czy WszechPrezes? Bo skoro "prawowity" Franciszek jest be, to raczej nie będzie nikomu przeszkadzać, że Jarek nie klecha? Ja tu widzę powód do następnej wojenki religijnej i schizmy  |
#10 4 na 4 | NEO DARK LORD (152 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > Ja tu widzę powód do następnej wojenki religijnej i schizmy  Schizmy już prędzej. Ortodoksyjny odłam chrześcijaństwa - katolicyzm, być może zrodzi kolejną poczwarę: ultraortodoksyjny odłam katolicyzmu. Być może coś pokroju świętych męczenników? Już teraz można obserwować nieformalne ruchy w kierunku uniezależniania się "ciemnej" myśli kato-polonizmu względem zepsucia i ztęczowienia reszty świata.  |
#11 1 na 1 | clanah (4 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > Zaczęło się od tych słów Franciszka:> "Nawracanie nie ma sensu. Trzeba się poznawać, słuchać nawzajem i szerzyć znajomość otaczającego> świata"> www.fronda(*)otaczajacego-swiata,30996.html> Co ciekawe, pierwotnie informację ilustrowało zdjęcie papieża z bardzo dziwnym krzyżem zawieszonym> na szyi. Chrystus wisiał na krzyżu ale nie jak zwykle, miał bowiem skrzyżowane ręce na piersi.> Serio. Nie mogę go "wkleić" bo zniknęło. Zdjęcie zmieniono ale pozostałości zdziwienia i frustracji> są jeszcze w niektórych komentarzach zdezorientowanych frondmenów.> A to już pożegnanie wyrażone wprost.> "Lepiej czytajmy katechizm niż wywiady papieża Franciszka."> www.fronda(*)tajmy-katechizm-niz,35552.html> Sugestywne zdanie- "...wierzący są rozczarowani, bo mają wrażenie, że Piotr nie jest Piotrem."> Polski Kościół Narodowy zbliża się, już puka do naszych drzwi www.tradit(*)evolutionPhotos/A520-Cross.htm ten? Mod: Kasuj, proszę, zbędne cytowania. |
#12 12 na 12 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | Dziwny ten Franciszek. Jeździ autobusem, wyrzuca na zbitą skorupę ze stanu kapłańskiego pedofila, nie chce nawracać innowierców, karci "dwór"... Zaczynam się obawiać o jego życie i zdrowie. |
#13 2 na 2 | wojtek010265 (3 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > >Polski Kościół Narodowy zbliża się, już puka do naszych drzwi.> O ile arianie w I RP mogli być jakąś tam nadzieją na ówczesne czasy to Polski Kościół Narodowy w postaci jaki się marzy fundamentalistom z Frondy byłby skokiem w wieki średnie.> brale fronda wlasnie chce skoku w sredniowiecze :-/. oni by sie tam najlepiej czuli. |
#14 4 na 4 | monik@ (122 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > >>Polski Kościół Narodowy zbliża się, już puka do naszych drzwi.> >O ile arianie w I RP mogli być jakąś tam nadzieją na ówczesne czasy to Polski Kościół Narodowy w postaci jaki się marzy fundamentalistom z Frondy byłby skokiem w wieki średnie.> > br> ale fronda wlasnie chce skoku w sredniowiecze :-/. oni by sie tam najlepiej czuli.Może wybiorą swojego papieża  |
#15 3 na 3 | Asphodelus1 (887 punktów) | Odp: Fronda już otwarcie nie chce Franciszka | > Dziwny ten Franciszek.> Jeździ autobusem, wyrzuca na zbitą skorupę ze stanu kapłańskiego pedofila, nie chce nawracać innowierców, karci "dwór"...> Zaczynam się obawiać o jego życie i zdrowie.nowy-papiez.pl/No cóż, niektórzy już wydali wyrok.  |
1 2 3 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|