 |
Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-11-2013 20:53 | Olek Mularski (3178 punktów) | Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią.
19 na 19 | W mojej rodzinnej Bydgoszczy ostatnio miał miejsce kongres katolików. Niby nic niezwykłego, około tysiąca fanatyków w bazylice, zwykłe spotkanie, jakich wiele i wszystko byłoby w porządku, bo każdy ma prawo do organizowania zgromadzeń, gdyby nie treści, które na tym kongresie przekazywano, a te proszą się wręcz o ściganie przez prokuraturę. W mowie nienawiści przeciwko homoseksualistom, feministkom, lewicowcom i obecnemu rządowi brali udział liczni duchowni, m.in. bp Wiesław Mering, a także posłowie i posłanki PiS: Anna Sobecka, Katarzyna Orłowska-Popławska, Bartosz Kownacki (jeden z organizatorów). Brylowała jak zwykle największa gwiazda wśród piewców chrześcijańskiej nienawiści ks. Dariusz Oko. Ta plująca jadem katolicka żmija dostała za swój wywód o ateistach i ideologii gender gromkie brawa. To co się tam działo, to fanatyzm i nienawiść najczystszej wody, których nie powstydziliby się ani Saudowie, ani Chomeini, ani nawet al Kaida. Nie dziwne, że słuchająca takich idiotów młodzież też idiocieje i urządza takie występy jak ten w dniu 11 listopada. Więcej na temat tutaj: bydgoszcz.(*)ak_nazizm__gej_to_pedofil.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 Dalej..#1 2 na 2 | Asphodelus1 (887 punktów) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | >Nie dziwne, że słuchająca takich idiotów młodzież też idiocieje i urządza takie występy jak ten w dniu 11 listopada.
Nie cała młodzież, ten margines był już wcześniej, tylko ostatnio się uaktywnił.
|
#2 3 na 3 | pompa (524 punktów) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | |
#3 5 na 5 Jan Werbiński (11380 punktów) (zablokowany) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | >największa gwiazda wśród piewców chrześcijańskiej nienawiści ks. Dariusz Oko. Ta plująca jadem >katolicka żmija dostała za swój wywód o ateistach i ideologii gender gromkie brawa.
Bardzo chętnie chciał tam mieć głos i podyskutować z oszołomami na argumenty. Zwykle doprowadzam ich do furii. |
#4 1 na 1 | Medieval (3004 punktów) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. |
I zawsze ten dylemat, dać odpór szujom czy pozostawić boleśnie bez echa, pominąć, zmilczeć jak idiotę w autobusie.
PS. Trochę z innej beczki. Julian Tuwim wraca z piekielną mocą.
|
rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | I have a dream, Marzy mi sie pewien eksperyment. Chcialbym aby wszyscy ateisci i innowiercy opuscili Polske i zostawoli ja katolikom. Wszystkie ruchomosci i nieruchomosci nienalezace do katolikow zostaly by podlaczone pod prad (dotkniecie=smierc). Jestem pewien, ze po pol roku 50% katolikow poniosla by smierc przez porazenie pradem a pozostale 50% okradala i bila by sie nawzajem  Polskie wiezienia dobitnie pokazuja czym jest katolicyzm: kradzieza, morderstwem, zazdroscia, nienawiscia. Katolicy od zarania dziejow potrzebuja wrogow aby moc w ogole istniec i funkcjonowac. Wiekszosc katolikow to zyciowe pizdy, ktore do niczego nie doszly i przyczyn swojego niepowodzenia szukaja u innych. Dzis winni sa homoseksualisci a jutro bede winny ja bo mam na przyklad 2 samochody czy nowy dom. Rzygac mi sie chce jak slysze takich s*******now jak Michalik czy Oko. Zycze im z calego serca aby moj eksperyment stal sie kiedys rzeczywistoscia  |
#6 -2 na 4 | worek kości (2937 punktów) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | > Chcialbym aby wszyscy ateisci i innowiercy opuscili Polske i zostawoli ja katolikom.Cuda na racjonaliście!
bembergiem w berg |
#7 1 na 1 | worek kości (2937 punktów) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | > >największa gwiazda wśród piewców chrześcijańskiej nienawiści ks. Dariusz Oko. Ta plująca jadem> >katolicka żmija dostała za swój wywód o ateistach i ideologii gender gromkie brawa.> Bardzo chętnie chciał tam mieć głos i podyskutować z oszołomami na argumenty. Zwykle doprowadzam ich do furii.Wpadnij 12 grudnia na KUL i pokaż, co potrafisz: www.kul.pl(*)ka,art_47928,1386799200,0.html
bembergiem w berg |
#8 -1 na 1 | worek kości (2937 punktów) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | >treści, które na tym kongresie przekazywano, a te proszą się wręcz o ściganie przez prokuraturę.
Np. co się o to ściganie prosi?
bembergiem w berg |
#9 4 na 4 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | > >Chcialbym aby wszyscy ateisci i innowiercy opuscili Polske i zostawoli ja katolikom.> Cuda na racjonaliście!Jakie cuda? Prosty eksperyment po ktorym ateisci mogli by wrocic do pustego kraju bo pierwsza polowa katolikow zgrilowala by sie sama a druga polowa wybila by sie sama  |
#10 10 na 10 | Piotr K. (307 punktów) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | czy za te słowa: - Ateizm jest nieusychającym źródłem ideologii. Kiedyś ateiści byli autorami takich ideologii jak marksizm, stalinizm, maoizm, nazizm. Teraz potrzebują nowej ideologii. I właśnie genderyzm jest taką nową ideologią, która jest równie groźna. Tamte ideologie prowadziły do największych zbrodni w skali świata. Najwięksi zbrodniarze świata to są ateiści - przekonywał Oko. Cały tekst: bydgoszcz.(*)ml#BoxSlotII3img#ixzz2krxxrM3Gnie dało by sie temu panu Oko wytoczyć procesu, jeśli nie za mowę nienawiści - to przynajmniej pozwu cywilnego? Kler widocznie czuje że traci grunt pod nogami, a przyparty do muru zaczyna kąsać. Tym zdaniem czuje się dotknięty. Zelżony. Nie dość że zrównany do poziomu błota to jeszcze z nim zmieszany. hawat.pl |
#11 4 na 4 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | Z jednej strony masz racje ale z drugiej slowa wypowiedziane przez takiego s...syna maja taka sama wage jak zarzut worka, ze nie staramy sie w wypowiedziach Michalika wyszukac pozytywnych aspektow. Wytoczysz proces a katolicy beda krzyczec o zamachu i ze s...syna zrobia meczennika i bohatera a ludzie pokroju Pawlowskiej, Terlikowskiego czy Jurka zbija na tym swoj kapital. |
#12 4 na 4 daddy (2737 punktów) (zablokowany) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | > Z jednej strony masz racje ale z drugiej slowa wypowiedziane przez takiego s...syna maja taka sama wage jak zarzut worka, ze nie staramy sie w wypowiedziach Michalika wyszukac pozytywnych aspektow.> Wytoczysz proces a katolicy beda krzyczec o zamachu i ze s...syna zrobia meczennika i bohatera a ludzie pokroju Pawlowskiej, Terlikowskiego czy Jurka zbija na tym swoj kapital.> Procesu nie wytoczysz, przyzwolenie poczują i eskalować nienawiść będzie. Nie jestem prawnikiem ale czy nie można by jakiegoś pozwu grupowego wystosować? Podpisalbym się pod nim z pełną odpowiedzialnością. |
#13 1 na 1 rafal73 (9720 punktów) (zablokowany) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. |
> Procesu nie wytoczysz, przyzwolenie poczują i eskalować nienawiść będzie. Nie jestem prawnikiem ale czy nie można by jakiegoś pozwu grupowego wystosować? Podpisalbym się pod nim z pełną odpowiedzialnością.Jakiego przyzwolenia poczuja? Czy moga poczuc wiecej pozwolenia niz dotychczas? Poza tym tak jak ja ogolnie mam prawo ogolnie powiedziec, ze katolicy i katoliccy duchowni to s..syny tak samo nie mam ochoty odbierac im prawa do twierdzenia, ze ateisci (w tym i ja) to s..syny  Poza tym to ja decyduje kto mnie moze obrazic. A takie cos jak Oko, Michalik czy inny dewiant nie jest w stanie zadnym slowem mnie obrazic  |
#14 3 na 3 daddy (2737 punktów) (zablokowany) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | > >Procesu nie wytoczysz, przyzwolenie poczują i eskalować nienawiść będzie. Nie jestem prawnikiem ale czy nie można by jakiegoś pozwu grupowego wystosować? Podpisalbym się pod nim z pełną odpowiedzialnością.> Jakiego przyzwolenia poczuja? Czy moga poczuc wiecej pozwolenia niz dotychczas?> Poza tym tak jak ja ogolnie mam prawo ogolnie powiedziec, ze katolicy i katoliccy duchowni to s..syny tak samo nie mam ochoty odbierac im prawa do twierdzenia, ze ateisci (w tym i ja) to s..syny  > Poza tym to ja decyduje kto mnie moze obrazic. A takie cos jak Oko, Michalik czy inny dewiant nie jest w stanie zadnym slowem mnie obrazic  > Przyzwolenia większego niż dotychczas, historia lubi się powtarzać. XX i XXI wiek a przemoc na tle religijnym ma się świetnie. Fizyczne reperkusje ideologicznych pogadanek potrzebują czasu na wzrost i realizację. Występy tych pajaców mogą być częścią tego procesu i dobrze by było w porę go zatrzymać. Mnie także nie są w stanie obrazić, ale być może niebawem bedą w stanie zabić. |
#15 8 na 8 | knx90 (664 punktów) | Odp: Z bydgoskiej bazyliki powiało nienawiścią. | Pan Oko nie ma bladego pojęcia o tematach w których zabiera głos. Obnażył się jako idiota i głupiec do potęgi entej już wcześniej, dziś odprawił sam, swój uroczysty medialny pogrzeb. A wdowy smoleńskie będą go potem ćwiartowały i wkładały do tabernakulum. |
1 2 3 4 5 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|