Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytanie do wierzących

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
23-01-2014 21:14pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Pytanie do wierzących
W czym ja niewierzący, jestem od Was ( wierzących ) gorszy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 Dalej..
#16
24-01-2014 18:25
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym
>jestem ateistą i jestem lepszym człowiekiem od chrześcijanina!!!

Super.

(Najbardziej boję się tych, którzy uważają się za lepszych od kogokolwiek)

#17
24-01-2014 19:02
 Ocena-3 na 3
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi szarley
>>jestem ateistą i jestem lepszym człowiekiem od chrześcijanina!!!
>Super.
>(Najbardziej boję się tych, którzy uważają się za lepszych od kogokolwiek)

nie molestuje dzieci jak chrześcijanie, tyle wystarczy???

#18
24-01-2014 19:16
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym
>>>jestem ateistą i jestem lepszym człowiekiem od chrześcijanina!!!
>>Super.
>>(Najbardziej boję się tych, którzy uważają się za lepszych od kogokolwiek)
>nie molestuje dzieci jak chrześcijanie, tyle wystarczy???
>

Każdy chrześcijanin molestuje dzieci?

#19
24-01-2014 19:20
 Ocena 3 na 3
hagi (2 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym
>hagi, jesteś księdzem???, nie nawrócisz mnie na jedyna słuszną wiarę!
Ja wierzę, że pokój i dobro między nami jest słuszne.

#20
24-01-2014 19:30
 Ocena-3 na 3
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi szarley
>>>>jestem ateistą i jestem lepszym człowiekiem od chrześcijanina!!!
>>>Super.
>>>(Najbardziej boję się tych, którzy uważają się za lepszych od kogokolwiek)
>>nie molestuje dzieci jak chrześcijanie, tyle wystarczy???
>>
>Każdy chrześcijanin molestuje dzieci?
>
tylko chrześcijanie molestują dzieci - daj mi przykład chociaż jednego nie chrześcijanina który molestuje dzieci!!!

#21
24-01-2014 19:33
 Ocena-1 na 3
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi hagi
>>hagi, jesteś księdzem???, nie nawrócisz mnie na jedyna słuszną wiarę!
>Ja wierzę, że pokój i dobro między nami jest słuszne.
Nie odpowiedziałeś na pytanie, jesteś księdzem???, sam się zgłosiłeś na ten portal czy dostałeś polecenie z góry, by nawracać zagubione owieczki?

#22
24-01-2014 19:33
 Ocena 3 na 3
hagi (2 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym
>tylko chrześcijanie molestują dzieci - daj mi przykład chociaż jednego nie chrześcijanina który molestuje dzieci!!!

Poziom twoich wypowiedzi drastycznie spada. Ogarnij się stary

#23
24-01-2014 19:41
 Ocena 4 na 4
hagi (2 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym
>>>hagi, jesteś księdzem???, nie nawrócisz mnie na jedyna słuszną wiarę!
>>Ja wierzę, że pokój i dobro między nami jest słuszne.
>Nie odpowiedziałeś na pytanie, jesteś księdzem???, sam się zgłosiłeś na ten portal czy dostałeś polecenie z góry, by nawracać zagubione owieczki?

Przyszedłem do ludzi myślących. I takich tu znalazłem. O nikim nie chcę pisać źle i nikogo nie chcę nawracać. Chcę tylko rozmawiać, czytać i zdobywać wiedzę.
Nie jestem księdzem, aczkolwiek kiedyś się zastanawiałem jaki byłby ze mnie ksiądz

#24
24-01-2014 20:19
 Ocena-2 na 2
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi hagi
>>tylko chrześcijanie molestują dzieci - daj mi przykład chociaż jednego nie chrześcijanina który molestuje dzieci!!!
>Poziom twoich wypowiedzi drastycznie spada. Ogarnij się stary

Typowy wywód adwersarza, który nie ma nic więcej do powiedzenia, brak mu argumentów i czepia się bóg wie czego!

#25
24-01-2014 20:28
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym
>>>>>jestem ateistą i jestem lepszym człowiekiem od chrześcijanina!!!
>>>>(Najbardziej boję się tych, którzy uważają się za lepszych od kogokolwiek)
>>>nie molestuje dzieci jak chrześcijanie, tyle wystarczy???
>>Każdy chrześcijanin molestuje dzieci?
>tylko chrześcijanie molestują dzieci - daj mi przykład chociaż jednego nie chrześcijanina który molestuje dzieci!!!

Nie jestem śledczym, nie jest też moim hobby zbieranie informacji o molestowaniu dzieci, choć przykłady z mediów mnie bulwersują, ale Ciebie naprawdę się boję. Obawiam się ludzi przekonanych o swojej moralnej wyższości.
Michalika, Rydzyka, Ciebie....

#26
24-01-2014 20:41
 Ocena-1 na 3
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi hagi
>>>>hagi, jesteś księdzem???, nie nawrócisz mnie na jedyna słuszną wiarę!
>>>Ja wierzę, że pokój i dobro między nami jest słuszne.
>>Nie odpowiedziałeś na pytanie, jesteś księdzem???, sam się zgłosiłeś na ten portal czy dostałeś polecenie z góry, by nawracać zagubione owieczki?
>Przyszedłem do ludzi myślących. I takich tu znalazłem. O nikim nie chcę pisać źle i nikogo nie chcę nawracać. Chcę tylko rozmawiać, czytać i zdobywać wiedzę.

Przyszedłem do ludzi??? "Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.

>Nie jestem księdzem, aczkolwiek kiedyś się zastanawiałem jaki byłby ze mnie ksiądz

Nawiedzony, a tacy ludzie w końcu popadają w opętanie i palą innych na stosach. Pamiętaj nie ma doskonałych ludzi ( ty ), są jedynie doskonałe zamiary ale one doprowadzają człowieka nad przepaść z której nie ma już odwrotu. Takich przykładów są tysiące. Chrześcijaninie poczytaj, pomyśl i odpowiedz, czy Fidel Castro urodził się złym człowiekiem, czy jego filozofii z lat 60 i 70 była zła???, sprawdź!!! - bo to świat zrobił z niego tyrana!!!

I jeszcze jedno, znam ludzi oczytanych, można powiedzieć przeczytanych, tylko co z tego jeśli nie rozumieją tego co czytają, po prostu nie mają zdolności analitycznego myślenia i podejrzewam, nie obraź się że z tobą jest to samo.

jeśli chcesz się czegoś nauczyć, to zacznij od słuchania, czytania i nie komentowania, a tym bardziej udowadniania że wiara, Twoja wiara jest wspaniała, że nijaki Jezus Chrystus umarł na nasze grzechy, bo ja, czy my tutaj w to nie wierzymy i nie chcemy się licytować!

Proszę, spróbuj na chwile uwierzyć że Boga nie ma, a ja ci obiecuje że na chwile uwierzę że jednak jest!!! - na chwilę!!!


#27
24-01-2014 20:44
 Ocena-1 na 1
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi szarley
>>>>>>jestem ateistą i jestem lepszym człowiekiem od chrześcijanina!!!
>>>>>(Najbardziej boję się tych, którzy uważają się za lepszych od kogokolwiek)
>>>>nie molestuje dzieci jak chrześcijanie, tyle wystarczy???
>>>Każdy chrześcijanin molestuje dzieci?
>>tylko chrześcijanie molestują dzieci - daj mi przykład chociaż jednego nie chrześcijanina który molestuje dzieci!!!
>Nie jestem śledczym, nie jest też moim hobby zbieranie informacji o molestowaniu dzieci, choć przykłady z mediów mnie bulwersują, ale Ciebie naprawdę się boję. Obawiam się ludzi przekonanych o swojej moralnej wyższości.
>Michalika, Rydzyka, Ciebie....

99% zła z jakim się spotykasz, jakie do Ciebie dociera jest dziełem Katolików - pamiętaj 99% tego naszego społeczeństwa to katolicy a rachunek prawdopodobieństwa nawet z błędem bezwzględnym nie jest większy niż 1% - powodzenia.

#28
24-01-2014 21:00
 Ocena 5 na 5
szarley (54913 punktów)Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi pielgrzym
>>>>>>>jestem ateistą i jestem lepszym człowiekiem od chrześcijanina!!!
>99% zła z jakim się spotykasz, jakie do Ciebie dociera jest dziełem Katolików - pamiętaj 99% tego naszego społeczeństwa to katolicy a rachunek prawdopodobieństwa nawet z błędem bezwzględnym nie jest większy niż 1% - powodzenia.

1. Twojego społeczeństwa, nie mojego
2. Nie 99% a 84 (chyba) wg spisu powszechnego
3. Chyba mylisz chrześcijaństwo z katolicyzmem
4. Rachunek prawdopodobieństwa nie jest mi obcy , za to Tobie chyba tak
5. W niczym nie udowodniłeś swojej tezy:
Cytat:
jestem ateistą i jestem lepszym człowiekiem od chrześcijanina!!!

Fakt, że twierdzisz, że nie molestujesz dzieci, nie czyni Cię lepszym od kogoś kto także tego nie robi

Dla uściślenia zapytam... czujesz się lepszy od każdego chrześcijanina czy tylko od tych złych?

#29
24-01-2014 21:28
 Ocena-1 na 1
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi szarley
>Dla uściślenia zapytam... czujesz się lepszy od każdego chrześcijanina czy tylko od tych złych?

Chrześcijaństwo kojarzy mi się tylko z inkwizycją ( zbrodnie przeciwko człowiekowi ), molestowaniem ( aktualne tematy ), obłudą ( bank watykański i jego przekręty ) i ojciec Dyrektor wraz z posłem Macierewiczem. Pierwszy łupiący z emerytury naiwnych starców, którym później brakuje do pierwszego, drugi z mgłą wywołaną przez niby ruskich a faktycznie taką mgłę mógł zesłać na ziemie jedynie BÓG!!!

Odpuść człowieku, idź do kościoła i uwierz w co chcesz.

Jestem jaki jestem, nie żyje w obłudzie i nie staram się udowadniać nikomu że jestem od niego lepszy, w przeciwieństwie do katolików.

Wiara w Boga jest wygodna, idziesz do spowiedzi i masz odpuszczone, ja natomiast każdy swój zły uczynek analizuję i wyciągam z niego wnioski, nie liczę na rozgrzeszenie dane mi przez jakiegoś kapłana za co tygodniowy datek na tace. Tonio odkupujecie swoje grzechy!!!, za tanio.

jeszcze TEZA!!! - Chrześcijaństwo ( Kościół Katolicki - Watykański ) to najbardziej zbrodnicza organizacja na przełomie dwu tysiącleci. Nikt nigdy nie wymordował tylu ludzi co ramię zbrojne Watykanu. 150 milionów Indian wymordowanych w Ameryce Południowej - tporami - wiesz ile to pracy!!! Wy Katolicy macie krótką pamięć!!!, kiedyś wysyłaliście tam konkwistadorów co mordowali całe plemiona , teraz wysyłacie misjonarzy co gwałcą dzieci!!! - powodzenia!!! szatan czeka, bo przecież wierzysz w szatana??? prawda???

#30
24-01-2014 21:32
 Ocena-1 na 1
pielgrzym (264 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do wierzących
W odpowiedzi szarley
Całe szczęście że masz tylko możliwość dania jednego negatywu do wypowiedzi, widać boli, bardziej boli dzieci których molestują księża!!!

1 2 3 4 5 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365