Racjonalista - Strona głównaDo treści
Anna Grodzka pisze - po porażce TR

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
02-06-2014 00:29Kaganek (669 punktów)
(zablokowany)
Anna Grodzka pisze - po porażce TR
Ocena -1 na 1
Słabiutki ten tekst Pani Grodzkiej.

annagrodzka.natemat.pl/104579,demony-25-lecia

"Godność", "Rozwarstwienie", zupełnie jak kiedyś Lepper.
Zero konkretnych propozycji i wielkie współczucie.
Tylko dlaczego 100 zł na rękę dziennie to mało według Pani Grodzkiej.
To jest netto. No tak ale posłanka, której twarz przez ostatnich
kilka lat stała się TWARZĄ POLSKIEGO ATEIZMU, takie zarobki widzi inaczej.
Pani też jest odpowiedzialna za porażkę.
Świeckie państwo, ateizm JP zepchnięte w kąt. Lepperyzm
Z czymś przesadzono - może właśnie niepotrzebnie zgodziła się
Pani wtedy kandydować na marszałka sejmu. Polska najpierw musi się
nauczyć sznować prawa homoseksulaistów (do związków partnerskich)
tymczasem jako pierwszy kraj na świecie skoczyliśmy od razu
na głęboką wodę. Osoba transseskualna ma marszałka.
Wynik mówi sam za siebie.

Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Selanos (12869 punktów)
To tekst powstały na fali "przecież my jesteśmy tacy cool i postępowi, dlaczego nas nie wybrali?!".

Palikot miał szansę, mógł coś zmienić, mógł pociągnąć za sobą młodych, mógł być realną siłą polityczną. Zmarnował to. Tyle ode mnie w temacie.
Kaganek (669 punktów)
(zablokowany)
>Palikot miał szansę, mógł coś zmienić, mógł pociągnąć za sobą młodych, mógł być realną siłą polityczną. Zmarnował to. Tyle ode mnie w temacie.

Ja znam kulisy. Postawiono na kompletną lewicowość - jakieś takie związki zawodowe dla wszystkich polaków.
Z GŁUPIĄ PREMEDYTACJA TWARDA RĘKĄ WYCISZONO TEMTY ANTYRELIGIJNE !
WIEM JAKIE POSTY MI CIELI I JAK TO UZASADNIALI (MI) ICH ADMINI

Tylko jaki to miało sens.
Czy Palikot ma życiorys na drugiego Leppera czy Lenina, albo Mao?

Nowoczesny to on jest jako biznesman i ateista.
Może się ocknie przed wyborami do sejmu.

Pozdrawiam
p.s.
Z eksponowaniem (machaniem jak sztandardem) Anny Janusz przesadził.
Był czas na załatwienie jednej, spokojnej sprawy - zwiazków partnerskich dla homoseksualistów.
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
Na samym początku tekstu pytanie dlaczego młodzi głosują na oszołomów. Tymczasem Palikot zdaje się wielu głosów nie dostał, więc aż tak źle z młodymi nie jest.

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
Kaganek (669 punktów)
(zablokowany)
Fakt, że bezlitośnie dostrzegłem słabości tekstu tej znanej osoby, oraz szkodliwą dla TR przesadę w jej lansowaniu,
nie oznacza, że jestem zacofany czy coś w tym stylu.
Potrafię śmiać się i doceniam antyszowinistyczne dowcipy.

Oto taki dowcip:

Poprosiłam męża aby spojrzał na świat z mojego punktu widzenia.
Wyjrzał przez okno w kuchni.
03-06-2014 11:17 
 Ocena 1 na 1
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>Fakt, że bezlitośnie dostrzegłem słabości tekstu tej znanej osoby, oraz szkodliwą dla TR przesadę w jej lansowaniu, nie oznacza, że jestem zacofany czy coś w tym stylu.
Niektórzy tu się oburzają, gdy nazwie się Biblię "Księgą mądrości", a przecież wystarczy porównać to: www.racjonalista.pl/forum.php/s,621726 z tym: annagrodzka.natemat.pl/104579,demony-25-lecia

Mt 7,1-5
1 Nie osądzajcie, a nie będziecie osądzeni; 2 bo jakim osądem sądzicie, takim zostaniecie osądzeni, i jaką miarą mierzycie, taką i wam zostanie wymierzone. 3 Dlaczego patrzysz na słomkę w oku twojego brata, a w swoim oku drąga nie zauważasz? 4 Lub jak możesz swojemu bratu mówić: "Pozwól, niech usunę tę słomkę z twojego oka", a oto w twoim oku drąg!? 5 Obłudniku, najpierw wyrzuć drąg ze swojego oka i wtedy w pełni przejrzysz do tego, by usunąć słomkę z oka twojego brata.


Są cztery etapy umiejętności czytania: 1. składanie liter, 2. rozumienie słów, 3. składanie zdań i 4. rozumienie tekstu. Zaś największe poczucie humoru mają ci którzy nie bardzo rozumieją o co chodzi. Moim zdaniem, zupełnie Pan nie jest w stylu racjonalisty, ale to tylko moje subiektywne odczucie.

PS.: www.racjonalista.pl/forum.php/s,621939

Miłego dnia.

@@@
.
Kaganek (669 punktów)
(zablokowany)
Ups. Nie tyle ów dowcip był antyszowinistyczny co antyseksistowski - sorry.
Wyniknęło to z tego, że ja się kompletnie nie interesuje problematyką rasizmu (na wszystkim trudno sie wyznawać)
i nie używam słowa "szowinizm".

Reszta "argumentacji" przedmówcy za mało konkretna - moim zdaniem - temat jest podany w 1-szym poście!!
Moja skromna osoba nie musi być tu w centrum uwagi.

Pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365