 |
Środa i jej definicja szacunku i równości Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 30-10-2014 16:25 | vifix (2315 punktów) | Środa i jej definicja szacunku i równości
2 na 2 | Przeczytałem artykuł Pani Środy w GW wyborcza.p(*)mieniaja_rozrywke_w_gowno.htmli czuje się zażenowany Cytat:Jeśli ktoś, oglądając ten program, nie ma poczucia, że je gówno, to znaczy, że spustoszenie intelektualne, emocjonalne, moralne, cywilizacyjne, do którego doprowadziła medialna żądza zysku, jest naprawdę gigantyczne W tym fragmencie sugeruje, że osoby, które oglądają programy, które Pani Środa uznaje za gó... są intelektualnie, emocjonalnie, moralnie i cywilizacyjnie gorsi od tych, którzy oglądają to, co Pani "etyczka" uznała za dobre. Wielu pewnie sądzi, że ta kobieta szerzy równość. Jak widać równi są tylko Ci, którzy podzielają preferencje Pani "etyczki". Natomiast po tym fragmencie: Cytat:Dziś mistrzem jest zapewne format "Rolnik szuka żony". W normalnych warunkach trudno byłoby zrozumieć, dlaczego przed tym seksistowskim programem zasiada kilka milionów widzów. Choć niewątpliwie rolnicy mają problem ze znalezieniem osób do brudnych robót, takich jak: skubanie pierza, sprzątanie, mycie garów. Tradycyjna żona jest do tego najlepsza. Rolnik dziś jest bardzo nowoczesny, obsługuje wiele maszyn, ale jego wypasione (bo takie są w programie) gospodarstwo potrzebuje żony, czyli osoby do prac, którymi rolnik gardzi. powinna być piętnowana za każdy razem gdy pojawi się na wsi. Żałosne. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej..#16 3 na 3 | Sygnał (4252 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | A ja wypowiem się neutralnie: tak, owszem, te programy pokazują modele społeczne których nie ma sensu komentować, ale też nie szkodzą, o ile podejdzie się do nich z odpowiednim nastawieniem. Wtedy dają podobną satysfakcję jak wyjątkowo kiepskie filmy Eda Wooda. Pytanie tylko, jak duży jest odsetek osób, które tak to postrzegają (swoją drogą interesująca kwerenda i obiekt badań dla prof. Środy). |
#17 2 na 2 | vifix (2315 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | > No tak, ale kiedyś posiadanie telewizora i oglądanie ogólnodostępnej telewizji było oznaką statusu, a dziś to obciachChyba w Twoim intelektualnie snobistycznym środowisku. |
Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości |
Format się nieuchronnie pospolituje i wypala, więc należy się spodziewać, że reality show będą przyciągać coraz mniejszą widownię. 3 mln telewidzów to dobry wynik, ale finał pierwszej edycji Big Brother oglądało 10 mln - wynik, jak się wydaje, nie do powtórzenia.
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski |
#19 1 na 1 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości |
> Chyba w Twoim intelektualnie snobistycznym środowisku.Prawdę mówiąc, telewizja mnie drażni, podobnie radio. Po prostu się odzwyczaiłem. Jestem też zwolennikiem likwidacji mediów publicznych.
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski |
#20 8 na 8 | Hodża (11172 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | > To jest sprzężenie zwrotneNa ten rodzaj sprzężenia zwrotnego Anglosasi mówią "wyścig do dna".
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony. |
| klawik (759 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | > > Tak postawione pytanie zmusza do smutnej refleksji, że zdecydowana większość naszego społeczeństwa nie jest normalna.> Dobrze, że Ty jesteś tym normalnym. Zupełnie jakbym czytał niektórych katolików twierdzących, że ateizm jest nienormalny.> >Niewielu ludzi szuka porządnej rozrywki.> A porządne to pewnie to, co Ty uważasz za porządne? Oj Pani egocentryku.> >Sam już nie wiem czy to media wykreowały tak mało wymagającą publiczność czy mało wymagająca publiczność wykreowała mało ambitne media.> A ja się zastanawiam jak natura wykreowała taki high level egocentryzmu, jaki Ty prezentujesz.> Może napisz jeszcze jakiej muzyki słuchasz i od razu odpowiedz dlaczego takiego gó...na? Słucham głównie muzyki z półki "nowe brzmienia" i trip hopu. Za porządne uważam to co uważam za porządne. Dobry gust to nie bezguście. Być może jestem egocentrykiem, ale to nie odbiera mi prawa wypowiedzi tutaj. |
| vifix (2315 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | > ale to nie odbiera mi prawa wypowiedzi tutaj.Jak najbardziej. Każdy może się wypowiedzieć. Nawet ci, którzy najchętniej widzieliby ateistów w więzieniach. Ps. Słuchasz tego gó...na "nowego brzmienia"? Ale z Ciebie prostak bez gustu. |
#23 1 na 1 Alderyk Olrzyk (19376 punktów) (zablokowany) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości |
A jak już sięgną dna, to zaczną zjadać własny ogon. Ze smakiem i aż do wymiotów. Tak to działa i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Telewizja się kończy, a kto zjada ostatki, ten jest piękny i gładki. 
"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski |
#24 3 na 3 | klawik (759 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | > >ale to nie odbiera mi prawa wypowiedzi tutaj.> Jak najbardziej. Każdy może się wypowiedzieć. Nawet ci, którzy najchętniej widzieliby ateistów w więzieniach.> Ps. Słuchasz tego gó...na "nowego brzmienia"? Ale z Ciebie prostak bez gustu. Taaa, gratuluję wysokiego poziomu wypowiedzi. Bez odbioru. > |
| vifix (2315 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | > Taaa, gratuluję wysokiego poziomu wypowiedzi. Bez odbioru.Tak, gość, który uważa się za lepszego od innych bo słucha czegoś innego niż inni będzie mi pisał coś o poziomie. Jasne. |
#26 4 na 4 | Dariusz Jamrozowicz (2363 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | To, co napisałeś, jest zwyczajnie chamskie. _ |
#27 3 na 3 | Dariusz Jamrozowicz (2363 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | Tym wpisem i następnymi nieźle zdefiniowałeś "szacunek i równość". Wiem, nie widzisz w swoich wypowiedziach nic niestosownego, ale na przykład z mojego punktu widzenia są one chamskie. Jest to raczej smutne, że z takimi konstatacjami wyskakujesz anonimowo na forum publicznym. _ |
#28 1 na 1 trociny (21 punktów) (zablokowany) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | Cytat:A jak już sięgną dna, to zaczną zjadać własny ogon. Ze smakiem i aż do wymiotów. Tak to działa i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Telewizja się kończy, a kto zjada ostatki, ten jest piękny i gładki.  Jak tv sięgnie dna to na pewno będzie słuchać pomocne pukanie od dołu. Cytat:Prawdę mówiąc, telewizja mnie drażni, podobnie radio. Po prostu się odzwyczaiłem. Jestem też zwolennikiem likwidacji mediów publicznych. Mógłbyś rozwinąć myśl dlaczego chciałbyś likwidacji mediów publicznych? |
| vifix (2315 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości | > Jest to raczej smutne, że z takimi konstatacjami wyskakujesz anonimowo na forum publicznym.Czyli z jakimi? By szanować każdego niezależnie od preferencji telewizyjnych? Coś w tym złego? |
#30 4 na 4 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Środa i jej definicja szacunku i równości |
> Mógłbyś rozwinąć myśl dlaczego chciałbyś likwidacji mediów publicznych?Pytanie nie do mnie , ale odpowiedź jest oczywista : media publiczne nie są nikomu potrzebne.
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|