Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
16-06-2015 10:00chętnie racjonalistka (29094 punktów)Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
Ocena 1 na 1

Niedawno zapytano mnie tutaj o dorobek intelektualny, a nieco wcześniej niemal przypisano mentalność żula spod budki z piwem dialogującego z przechodniami.

Gromadzenie intelektualnego dorobku przywiodło mi na myśl skrzętnego pod tym względem Arystotelesa, zaś ulotne dialogowanie z przechodniami weryfikującego swoje teorie na ateńskim rynku Sokratesa.

Pytanie wątku czy dla forum któryś z wymienionych typów jest bardziej pożądanym forumowiczem?
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 Dalej..
#16
18-06-2015 00:33
 Ocena-1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi rafal73

>>>usunieto niewygodny post
>>Jeśli już, to "usunięto".
>I to jest wlasnie Twoj intelektualny dorobek na racjonlista.pl - lapanie za slowka, infantylne wypominanie, ze pisze sie wielka litera a nie z duzej oraz jednozdaniowe "dyskusje"
Wyważasz otwarte drzwi z tym moim dorobkiem, bo akurat ja jestem żul z ryneczku.

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#17
18-06-2015 01:00
 Ocena 3 na 3
Christos (2696 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku

>Czyżby kogoś skrytykowano za przekleństwo?
Nie, darkside rozłożył Cię na łopatki dwoma słowami.


No gods, no masters...I am who I am.

#18
18-06-2015 01:44
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi Christos

>>Czyżby kogoś skrytykowano za przekleństwo?
>Nie, darkside rozłożył Cię na łopatki dwoma słowami.
No to dał ciała, bo tak się po arystotelejsku rozgadał, że nie wiadomo które to.

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#19
18-06-2015 01:55
 Ocena 4 na 4
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
>>>Czyżby kogoś skrytykowano za przekleństwo?
>>Nie, darkside rozłożył Cię na łopatki dwoma słowami.
>No to dał ciała, bo tak się po arystotelejsku rozgadał, że nie wiadomo które to.

Jestes jak Comical Ali
Lezysz na ziemi, sedzia doliczyl do 10 a Ty krzyczysz, ze wygralas wyraznie przez nokaut

#20
18-06-2015 02:09
 Ocena 3 na 3
diogenes (42753 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
>czy dla forum któryś z wymienionych typów jest bardziej pożądanym forumowiczem?

Zdecydowanie ktoś trzeci.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

#21
18-06-2015 10:22
 Ocena-1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi diogenes

Czego na dowód, że nie masz racji nie skomentuję.

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#22
18-06-2015 10:42
 Ocena 4 na 4
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
Ani tu cykuty, ani Aten, ani Sokratesa. Tylko, jakaś tam, zabawa słowem. Zejdź na ziemię. Jak Ci napiszę, że mamy Cię dość i podajemy Ci tanto, byś mogła odejść z honorem, to od razu poczujesz się samurajem? Czy może wreszcie zastanowisz się nad tym, dlaczego Ci to podajemy?

#23
18-06-2015 12:49
 0 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi rafal73

>Jestes jak Comical Ali
>Lezysz na ziemi, sedzia doliczyl do 10...
Próbujesz uchodzić za sędziego.
Ale wychodzi Ci właśnie to: "sedzia".


Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi darkside

>Ani tu cykuty, ani Aten...
Sam pisałeś i o jednym i do drugim, o cykucie nawet jako pierwszy.

>Zejdź na ziemię.
A pomyśl, że nie musisz się za mną gramolić na zbyt trudne dla Ciebie szczyty.

>Jak Ci napiszę, że mamy Cię dość i podajemy Ci tanto, byś mogła odejść z honorem, to od razu poczujesz się samurajem? Czy może wreszcie zastanowisz się nad tym, dlaczego Ci to podajemy?
Wiem dlaczego.

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#25
18-06-2015 14:11
 Ocena 4 na 4
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
>A pomyśl, że nie musisz się za mną gramolić na zbyt trudne dla Ciebie szczyty.

Dobrze. Rezygnuję ze wspólnego szczytowania. Albo skoczę do Empiku po jaką viagrę, żeby się podszkolić.

>>Jak Ci napiszę, że mamy Cię dość i podajemy Ci tanto, byś mogła odejść z honorem, to od razu poczujesz się samurajem? Czy może wreszcie zastanowisz się nad tym, dlaczego Ci to podajemy?
>Wiem dlaczego.

Nie wiesz, tylko wierzysz. W to, co Ci wygodne, siebie sadzając na Mount Evereście, kiedy to Łysica. Prawdę blokujesz. Taki mechanizm obronny. A swoją drogą potrafisz pisać normalnie i fajnie, jak przed chwilą do, chyba finerbijka. Po co się więc upierasz przy tym cyrkowaniu, które głównie drażni?

#26
18-06-2015 14:31
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi darkside

>potrafisz pisać normalnie i fajnie, jak przed chwilą do, chyba finerbijka.
Finerbijk jest normalny i nie frustruje go każdy mój post czy - o zgrozo! - wątek.

>Po co się więc upierasz przy tym cyrkowaniu, które głównie drażni?
A po co Ty się ze mną drażnisz przypisując mi to jakieś cyrkowanie?

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#27
21-06-2015 19:46
 Ocena 5 na 5
finerbijk (17282 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
>Finerbijk jest normalny i nie frustruje go każdy mój post czy - o zgrozo! - wątek.
Jako, że zostałem przywołany niejako do tablicy, deklaruję co następuje:

1. Nie jestem normalny (brak dyrektywy WE na normalność u Homo Sapiens).
2. Z obywatelką występującą pod pseudonimem "chętnie racjonalistka" (dalej "cr") nie łączą mnie żadne relacje osobiste, służbowe lub inne, poza bytnością na tym samym forum.
3. Lubię obywatelkę cr choć jest wredna [potrzebne źródło], musi mieć zawsze ostatnie zdanie [potrzebne źródło] i ogólnie się kompromituje [potrzebne źródło], ale zapał z jakim to czyni jest godzien jeśli nie szacunku, to chociaż uwagi.

Koniec komunikatu

#28
21-06-2015 21:01
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi finerbijk

> zostałem przywołany niejako do tablicy
Miło, że się wypowiedziałeś, przy okazji mogłeś wskazać którąś z zaproponowanych w wątku opcji.

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#29
22-06-2015 11:49
 Ocena 4 na 4
finerbijk (17282 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
>Miło, że się wypowiedziałeś, przy okazji mogłeś wskazać którąś z zaproponowanych w wątku opcji.
Nie mam zdania. Idealnie jak dorobkiewicz wychodzi do ludu, ale w rzeczywistości jest zwykle tak, że albo się dorabia albo propaguje, ciężko znaleźć czas na te dwie opcje. Potrzebni są jedni i drudzy, ale oczywiście wszystko zależy od przedmiotu tego "dorobku". Matematyk czy fizyk nie musi liczyć się z postawami pospólstwa, socjolog, filozof czy psycholog odwrotnie.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Dorobkiewicz intelektualny kontra żul z ryneczku
W odpowiedzi finerbijk

>Potrzebni są jedni i drudzy
Twoja opinia jest w opozycji do zdania darkside'a, który w tym wątku dorobek swoich wypowiedzi na fR powiększył o wysoko ocenioną wypowiedź, z której wynika, iż dialogowania to on raczej nie ceni.

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

1 2 3 Dalej..

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365