 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-10-2015 21:39 | eljasz (-4 punktów) | kłamstwo naukowe
-5 na 9 | "Cała obowiązująca nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna i dlatego należy się z tego WYZWOLIĆ" Albert Einstein
Od 20 lat stawiam pytanie w stosunku do pracowników naukowych aby obalili moje twierdzenie, że mamy do czynienia z największym KŁAMSTWEM NAUKOWYM w dziejach nowożytnej nauki.
Chciałbym i na tym forum zwrócić uwagę na tenże problem i prosić o wyjaśnienie zasadniczego problemu fizycznego, na którym TO bazuje cała obecna nauka o człowieku w wielu dziedzinach jego konstrukcji.
OTO pytanie - problem; zgodnie z jaką zasadą fizyczną prądy z neuronów przechodzą przez 5 warstw elektrolitu, aby ukazać się w pomiarach, które zostają analizowane jako działanie odpowiednich pól neuronowych. dokładnie ułożonych oczywiście pod punktami aktywności elektrycznej? czy jeśli badamy prądy EEG i polejemy głowę wodę otrzymamy jakieś wyniki? - bo w tenże sposób działa warstwa pod skórą zasadniczą np. problem dotyczy oczywiście również zapisu EKG. mogę przedstawić dowody wielu zapisów wskazujących na zawały, ale nieadekwatnych do istoty sprawności serca wykazanych badaniem krwi. NIE kwestionuję FAKTU istnienia aktywnych prądów na skórze jednak nie wynikają one z wnętrza czaszki, serca ...
pytanie umieszczone na uniwersyteckiej stronie skierowanej do elity naukowej (ale adres jest szkodliwy więc się nie wyświetli)
oraz moja strona wyjaśniająca fakt, że nie neurony nie służą do myślenia - ()lifechip()pl
czy wiesz "badaczu" odrzucający Kreatorską funkcję powstania Istoty Rzeczywistości, że kobieta ludzka jest jedyną!! samicą z gatunku ssaków która posiada BŁONĘ DZIEWICZĄ? więc NIE może pochodzić od małpy....bo istota tej przypadłości stanowi o funkcji jej rozwoju na Podobieństwo.... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
15 na 15 | Drobner (19539 punktów) | > moja strona wyjaśniająca fakt, że nie neurony nie służą do myślenia - ()lifechip()plNie imputuj komukolwiek swojej unikatowej indywidualnej przypadłości. Nie wszyscy nie mają tego, czego Ty nie masz... > czy wiesz "badaczu" odrzucający Kreatorską funkcję powstania Istoty Rzeczywistości, że kobieta ludzka jest jedyną!! samicą z gatunku ssaków która posiada BŁONĘ DZIEWICZĄ?A Ty, mężczyzno ludzki jesteś jedynym!! samcem z gatunku ssaków, który posiada MÓZG DZIEWICZY wobec nauki i wiedzy. Cóż, u Ciebie "nie neurony nie myślą"... Zdrowia życzę. > czy wiesz "badaczu" odrzucający Kreatorską funkcję powstania Istoty Rzeczywistości, że kobieta ludzka jest jedyną!! samicą z gatunku ssaków która posiada BŁONĘ DZIEWICZĄ?> więc NIE może pochodzić od małpy....bo istota tej przypadłości stanowi o funkcji jej rozwoju na Podobieństwo.... Cytat:dziewicza błona, hymen, fałd błony śluzowej na granicy przedsionka pochwy i pochwy właściwej, występujący u dziewiczych kobiet i samic niektórych ssaków (gł. małp), ulegający rozerwaniu podczas pierwszego stosunku płciowego encykloped(*)edia/błona-dziewicza.htmlMałpy, z którymi miałeś doświadczenia, po prostu Cię oszukiwały. Drobner, wewnątrzgatunkowy!
Biblijny mit o potopie potwierdza H. Sienkiewicz w książce "Potop". www.racjonalista.pl/forum.php/s,673009#w676891
|
|
 | 2 na 2 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | > Małpy, z którymi miałeś doświadczenia, po prostu Cię oszukiwały.> Drobner, wewnątrzgatunkowy!Czy to ładnie tak zdradzać cudzej alkowy sekrety?   
Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ.
|
|
|  | 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | > >Małpy, z którymi miałeś doświadczenia, po prostu Cię oszukiwały.> >Drobner, wewnątrzgatunkowy!> Czy to ładnie tak zdradzać cudzej alkowy sekrety?   Nie ja je wyjawiłem. Ja mu tylko objaśniam. Drobner, egzegeta
|
|
-3 na 7 | eljasz (-4 punktów) |
> oraz moja strona wyjaśniająca fakt, że nie neurony nie służą do myślenia -> ()lifechip()plERRATA ma być "że neurony nie służą do myślenia" Twierdzenie BACONA mówi, że "mało nauki odwodzi od Boga, dużo nauki prowadzi do Boga" Dorobek cywilizacyjny nauk humanistycznych i technicznych jaki dokonał się od zaistnienia człowieka na ziemi, jego dążenia do odkrycia swej Istoty, były planem prowadzącym do poznania działania Procesora, który jest źródłem tworzenia jego myśli, stanów psychicznych oraz wszelkich systemów sterowania na poziomie KWANTOWYM. LIVECHIP, PROCESOR www.youtube.com/watch?v=KE8HfKc5b0k"Transformacja Teologii w kontekście nauk ścisłych.." ISBN 978-83-917420-8-2 Wykład obala stereotyp myślenia neuronami, udowadniając przez syntezę całościowej wiedzy o człowieku iż Jego Istota ma dualistyczny charakter. Słowo duchowy oznacza informatyczny, duch - informacja. Nowa budowa atomu, struny - PALMY, KABOD - CIĘŻKI - CHWAŁA, nauki o metabolizmie w kontekście systemów sterowania.
|
|
 | 7 na 7 | Drobner (19539 punktów) | > ma być "że neurony nie służą do myślenia"Zaiste! U niektórych do myślenia służą żołędzie... (Tak se 'pozamieniali'.) > "Transformacja Teologii w kontekście nauk ścisłych.."Raczej: "Transformacja Teologii w pierdulogię." Choć to banał: nic już transformować nie trzeba było... > ...Nowa budowa atomu, struny - PALMY, KABOD - CIĘŻKI - CHWAŁA"STRUNA" Ci w "żołądź" odbiła? Co to się porobiło... Drobner, neuronowy.
Biblijny mit o potopie potwierdza H. Sienkiewicz w książce "Potop". www.racjonalista.pl/forum.php/s,673009#w676891
|
|
 | 1 na 1 | wsx666 (1067 punktów) |
>Dorobek cywilizacyjny nauk humanistycznych i technicznych jaki dokonał się od zaistnienia człowieka na ziemi, jego dążenia do odkrycia swej Istoty, były planem prowadzącym do poznania działania Procesora
WoW!!!...dobre...to powinna być jakaś modlitwa czy mantra, coś na wydziale informatyki...dla pierwszoroczniaków.
|
|
10 na 10 | Christos (2696 punktów) |
> czy jeśli badamy prądy EEG i polejemy głowę wodę otrzymamy jakieś wyniki? Dożywotnio skutkujące zwarcie w obwodach, o ile zrobimy to w ten sposób.
No gods, no masters...I am who I am.
|
|
| Sar trek (25 punktów) |
>czy wiesz "badaczu" odrzucający Kreatorską funkcję powstania Istoty Rzeczywistości, że kobieta >ludzka jest jedyną!! samicą z gatunku ssaków która posiada BŁONĘ DZIEWICZĄ? >więc NIE może pochodzić od małpy....bo istota tej przypadłości stanowi o funkcji jej rozwoju na >Podobieństwo....
Błonę dziewiczą mają również m.in. krowy. Radzę zapoznać się z tematem, zanim zacznie się pisać głupoty.
|
|
 | 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | > Błonę dziewiczą mają również m.in. krowy. Radzę zapoznać się z tematem, zanim zacznie się pisać głupoty.Hmmm... Nie wiem, czy na pewno dobrze zrozumiałem tę radę... 'Cowboy' - od teraz już nie znaczy to samo, co kiedyś...  Drobner, zagorzały laik w temacie. PS. Olstra, kapelusz i takie inne sprzedam. TANIO...
Duch Prawdy: >Znam odpowiedzi na wszystkie pytania. Drobner: >Pytam: " Czy bóg istnieje?" Duch Prawdy: > Nie wiem.
|
|
| Brzostowski (7067 punktów) | Musisz to jakoś składniej objaśnić...
Ignoruję ideologicznych antyklerykałów w przeciwieństwie do normalnych antyklerykałów i ateistów. Ideologiczni są szkodliwi dla racjonalizmu i ateizmu. Dlatego nie karmię troli i nie rozpowszechniam ideologicznych idiotyzmów.
|
|
 | 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | |
|
-1 na 1 Marco Rolle (419 punktów) (zablokowany) | Cytat:Bo mózg nie jest algorytmem i niczego nie przelicza ,a badania neuronaukowców i ich wnioski można o kant dupy potłuc. Zmarnowałem kilka lat życia na ich idiotyczne tezy i pseudobadania.. Fakt że na skanerach widać to i owo ,ale wiadomo też że to czego nie widać również ma znaczenie w badaniu a to się pomija. Spece od AI ,czekam aż się skompromitują do cna.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|