 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-10-2015 00:14 | Brzostowski (7067 punktów) | Bogusławski i trolowanie
2 na 2 | No i jak widać, Pan Bogusławski jest jaki jest. Wątek sobie założyłem: www.racjonalista.pl/forum.php/s,680652Całkiem fajnie sie dyskutuje, kulturalnie, aż wpada Bogusławski... i zaczyna trolować... No to odznaczam posty jako "nie ma temat", daje ostrzeżenia, że nie będę tolerował w swoim wątku trolowania, nic to nie daje, Bogusławski pisze swoje chamowate posty nie na temat, agresywne, mające strolowac wątek... No to wywalam post. A ten robi swój wątek: jak to Brzostowski wyrzucił post Bogusławskiego... Nie ma na faceta siły. Wg mnie to zwykłe trolowanie forum, czepialstwo, brak kultury. Powoduje to dyskusje o dyskusjach, i tam tam plaplanie bez sensu, czyli trolowanie. Dziś już nie mam siły na faceta. A najlepsze że nie wiem jakim cudem, mimo, że mam włączone ignorowanie tego Jegomościa, widzę jednak jego posty? Normalnie szatan! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 Dalej..#16 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Bogusławski i trolowanie | . > Panie Bogusławski, naprawdę, skończmy te pyskówki. Po co to nam potrzebne.Wielce Szanowny Panie Brzostowski, ja żadnych pyskówek z nikim tu nie prowadzę, choć przyznaję, iż niektórym - w tym Panu - udaje się mnie w nie wciągnąć. Żałuję tego i przepraszam, ale jak każdy człowiek odczuwam też emocje. Osobiście, to zupełnie zdecydowanie nic do Pana nie mam i szanuję Pana, tak jak szanuję wszystkich ludzi, a szczególnie tych, z którymi wchodzę w spór. Tyle tylko, iż choć można mnie zmusić w różny sposób do milczenia, to nikt nie zmusi mnie do szacunku dla głupoty, choćby nawet od najwybitniejszych autorytetów pochodziła, a Pana jednak do takich autorytetów nie zaliczam. Choć odcinam się jak mogę i umiem po Pańskich atakach przeprowadzanych bezpośrednio na mnie, to staram się zawsze odnosić merytorycznie do przedstawianych tu przez Pana poglądów. Wypisuje Pan tu przeróżne rzeczy, tak pod moim adresem, jak i moich wypowiedzi, ale nigdy nie udało się Panu do mojej argumentacji przedstawić racjonalnych argumentów ją podważających. Jeżeli Pan twierdzi, iż było inaczej, to proszę takie przykłady tu zalinkować. > Ignoruję ideologicznych antyklerykałów w przeciwieństwie do normalnych antyklerykałów i ateistów. Ideologiczni są szkodliwi dla racjonalizmu i ateizmu. Dlatego nie karmię troli i nie rozpowszechniam ideologicznych idiotyzmów.
Poniżej przykład jednej z naszych "pyskówek", kto w niej jednak pozostał bardziej merytorycznym, to ocenę zostawiam naszym czytelnikom: > Ignoruję ideologicznych antyklerykałów.Znowu czyste ple-ple zacietrzewionego klerykała. Antyklerykalizm jest ideologią, a więc wszyscy antyklerykałowie, dokładnie tak samo jak klerykałowie są ideologiczni.> Niech Pan nie niszczy (...) dyskusji atakujacymi postami. Prawda Was wyzwoli, a ja odwołuję się do nauki.
> Tak, antyklerykalizm jest ideologią, tyle że ja używam pojęcia "ideologiczny antyklerykalizm" Przeróżne cuda Pan tu wymyśla. Ma Pan swoje własne rozumienie rzeczywistości i używa Pan znanych powszechnie terminów w swoim własnym ich rozumieniu. Tak niektóry ludzie mają i kilku nawet się tu produkuje.> Są szkodliwi dla racjonalizmu i ateizmu. Szkodliwą nie tylko dla racjonalizmu i ateizmu, ale dla całej ludzkości, jest głupota i warto aby Pan przestał tu trollować i rozpowszechniać klerykalne oraz fideistyczne idiotyzmy.> Proszę udowodnić, że w tym wątku rozpowszechmiam klerykalne lub fideistyczne idiotyzmy. Bardzo proste, wszelkim dostępnymi mu sposobami próbuje mi Pan zamknąć usta, właśnie dlatego, że temu rozpowszechnianiu głupoty się przeciwstawiam.> Jak Pan może zauważyć, ja tutaj opieram się na logice i przesłankach naukowych. Nawet przy ogromnej dobrej woli i wielkiej pobłażliwości niczego takiego nie zauważam i przedstawiłem tu już setki argumentów, iż jest Pan daleki, tak od nauki, jak i od logiki.> To raczej, czasem inni zapędzają się w jakieś zakamarki wiary, ja chcę tego unikać. Tak, to w Pańskim przypadku normalne, wszyscy inni są winni.@@@ . |
#17 5 na 5 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | > ...postawić plusa...Krzyż mu dać... I oczekiwać *zawieszenia! Drobner, hojny *)kilkoznaczność zamierzona
Duch Prawdy: >Znam odpowiedzi na wszystkie pytania. Drobner: >Pytam: " Czy bóg istnieje?" Duch Prawdy: > Nie wiem. |
#18 2 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | > Uważają oni, że ich obowiązkiem jest zwalczanie tego> czego nie są w stanie pojąćZgadzam się. Tylko nie wiem co dla nich gorsze - rozmowa z nimi, czy po prostu ignorowanie. Ja to bym takich ludzi zniechęcających do spokojnej dyskusji i agresywnie atakujących, chamskich, czy też teflonowych na racjonalne argumety zgłaszał do moderacji, co niniejszym czasem czynię. Posty łamiące racjonalną linię naszego forum i w konsekwencji go zaśmiecające nie są dobrym świadectwem o takich ludziach, ani o nas (nasze forum czyta wielu z zewnątrz). Nie sądzę, że materiał dowodowy celem zgłoszenia takiego osobnika do prokuratora podziała, ale być moze należałoby to kolekcjonować celem założenia wątku poddajacego pod głosowanie ban dla takiej osoby. Przykład: www.racjonalista.pl/forum.php/s,655632Sądy się takimi sprawami nie zajmą, jak zwykle mała szkodliwość czynu, co zresztą woła o pomstę do nieba. Forumowicz popełniając czyn karalny łamie nasz regulamin i przede wszystkim sami musimy wymierzyć takiemu forumowiczowi karę np. stosując czasową blokadę. Oczywiście po uprzedniej akceptacji wniosków przez Moderację.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#19 5 na 7 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | > ukrywanie się za nickiem bez bliższych danych> w profilu użytkownika jest śmieszne i nieracjonalne,> prowadzi do nadużyć i chamstwa.Zastanawia mnie, kto tu się tak naprawdę ukrywa. Swoją drogą Zbyszku, gdy brak argumentów to nie ma jak zakamuflowany szantaż wobec inaczej myślących. Odwieczny dylemat włodarzy: siła argumentów, czy argument siły?
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#20 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | > Na forum publicznym każdy ma prawo wypowiadać się i nie> wolno wyśmiewać go ani zmuszać do opuszczenia forumNiewiele razy widziałem, by ktoś kogos zmuszał do opuszczenia forum, poza rzecz jasna Moderacją, która ma do tego święte prawo. Co do wyśmiewania się, być może nie do końca rozumiemy, po co m.in. jest nasze Forum i cały portal. Czuję się tu w obowiązku przypomnieć: Cytat: Nie mówi się więc: bądź nierozumny, bądź rozumny-inaczej, lecz: "sięgaj Prawdy głębokiej; wyższej rzeczywistości; unieś się pod niebiosa; zdobądź Prawdę bytu; poznaj niepoznawalne; przekrocz samego siebie; wyraź autentyczną pełnię swojego człowieczeństwa, itd., etc." - jak podrzędna margaryna, która ma być "sublimacją wrażeń" jedzenia kanapki. Jednocześnie racjonalizm to: "płytka racjonalność" (postmoderniści) lub "samowola ludzkiego osądu" (Fides et Ratio). Ironia i sarkazm. Jeśli oczekujesz, że pisząc o tych tematach będziemy śmiertelnie poważni, zawiedziesz się. Owszem, często nasz styl jest niezwykle poważny, książkowy lub naukowy, bez cienia uśmieszku na ustach. Jednakże jest to zmieszane z mniej pompatycznymi ujęciami. "Propagowanie racjonalizmu oznacza nie tylko suchy język naukowych monografii (mało zazwyczaj perswazyjnych czy prelekcji, czy też wreszcie jedynie wyrabianie logicznego myślenia w świadomości społecznej. Oznacza ono także sięgnięcie po oręż lekkości i humoru, ironii i drwiny, jako nader groźnych narzędzi do walki z przesądem, nonsensem i bzdurą. Oznacza więc sięgnięcie do świetnych wzorów oświeceniowych pamfletów, tak skutecznie i nieubłaganie, a przy tym wszystkim w tak lekkiej formie, tropiących relikty mentalności pierwotno-irracjonalnej we współczesnych im społeczeństwach" (Zygmunt Poniatowski). Sam Mistrz imię którego nosi Racjonalista, daje nam wytyczne, które ujął w credo Tadeusz Żeleński-Boy: "Igrać z najbardziej uświęconymi pojęciami, z najbardziej czcigodnymi uczuciami, próbować ich siły i szczerości, rozkładać je odczynnikiem śmiechu, prowokować obłudne oburzenia, demaskujące dyskusje, wpuszczać powietrze, ośmielać do myślenia, iżby pośród walących się bałwanów zostało to, co naprawdę jest szanowane - oto zadanie, które chciałbym spełniać wedle sił moich". Oczywiście argumenty nasze są jak najbardziej poważne i jak najmniej śmieszne. Tego jednak umysłom bystrym tłumaczyć nie potrzeba. Do naszych przeciwników: liczymy na waszą krytykę. Jeśli jesteśmy niekonsekwentni, nielogiczni, jeśli się mylimy, słowem: jeśli teksty zamieszczane w Racjonaliście zawierają słabości lub błędy - napiętnuj je i krytykuj bezlitośnie wszystko co w Racjonaliście nieracjonalne. Sposób krytyki musi być racjonalny, czyli powinien zawierać uzasadnienie kontrargumentów lub błędności naszych argumentów. Krytyka to wielka wartość; tylko w ogniu krytyki, konfrontacji, polemicznych dyskusji - wykuwa się najlepiej światopogląd. Całość wprowadzenia tu: www.racjonalista.pl/kk.php/d,67
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#21 6 na 6 Quetzalcoatl (2779 punktów) (zablokowany) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | > Kilka osób z forum szczególnie "zasłużonych" wziąłem już na celownik i kopiuję ich wypowiedzi jako materiał dowodowy celem zgłoszenia takiego osobnika do prokuratora.Tylko nie przechowuj tych wypowiedzi w tym samym archiwum, w którym masz informacje o tym, kto odkrył gliniane tabliczki sprzed 10 tys. lat, bo znów niczego nie znajdziesz, gdy prokurator, podobnie jak to od czasu do czasu czyni Jacek Głodzik, poprosi Cię o ich okazanie.  |
#22 8 na 8 | farmer (22440 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | Podaje kolejny temat do rzeczowej kulturalnej rozmowy. Przykładowy początek wpisu. To ja RACJONALISTA co sądzicie o tym  |
#23 3 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | > Jedynie w wymianie poglądów można dowiedzieć się tego> co do tej pory nie wiedzieliśmy.Tak, tylko, że Twoja szanowna Osoba zachęca jedynie do dyskutowania Twoich poglądów, Innych, przeciwnych nie chcesz brać pod uwagę i opuszczasz (ostatni przykład: rozmowa z Lily o historii Egiptu). Nie chcesz poświęcać im czasu, tak jak nie chcesz poświęcić czasu na szukanie informacji o odkrywcach wiekowo-wiadomych tabliczek sumeryjskich.I jak tu w ogóle mówić o wymianie czyichkolwiek poglądów? Toż to zwykła gra na jednej połowie boiska, z symulowaniem, że połowy są dwie.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#24 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | Ducha też! Drobner, kosmita (skądinąd)
Duch Prawdy: >Znam odpowiedzi na wszystkie pytania. Drobner: >Pytam: " Czy bóg istnieje?" Duch Prawdy: > Nie wiem. |
#25 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Bogusławski i trolowanie | > najlepsze że nie wiem jakim cudem, mimo, że mam włączone > ignorowanie tego Jegomościa, widzę jednak jego posty?
Trzeba zgłosić Adminowi. Ze 2 lata temu próbowałem tej funkcji przez kilka dni na konowale. Działało. Obawiam się, że Twój wniosek mógł przynieść odwrotny skutek: nie dość, że blokowania komuś odpowiedzi nie będzie, to jeszcze sam nie będę mógł sobie niczego blokować. Niedobrze.
> Normalnie szatan!
Pewnikiem jakisik Siła Nieczysta. A kysz!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać
|
#26 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Bogusławski i trolowanie | > Właśnie nie. To jest proste do rozwiązania. Jeżeli Brzostowski ignoruję Bogusławskiego to niech go, rwaa mać, ignoruję...Tak robię, na dziesiątki postów zaczepnych od niego w ogóle nie odpowiadam. Jednak w swoim wątku, mam prawo nie dopuścić do trolowania i to robię, ale najpierw muszę przeczytać post. Pyskówki z nim mają też wymiar bardziej forumowy, chodzi bowiem o sposób dyskusji, działania forum, i wówczas moje wpisy mają charakter "technczny", a nie normalnej dyskusji z Bogusławskim.
Ignoruję ideologicznych antyklerykałów w przeciwieństwie do normalnych antyklerykałów i ateistów. Ideologiczni są szkodliwi dla racjonalizmu i ateizmu. Dlatego nie karmię troli i nie rozpowszechniam ideologicznych idiotyzmów. |
#27 3 na 3 | farmer (22440 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | I jeszcze coś na zmęczenie jesienne i łupanie w krzyżu.  Ps. Ma ktoś instrukcję bo nie mogę doczytać. |
#28 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Bogusławski i trolowanie | . Właśnie nie. To jest proste do rozwiązania. Jeżeli Brzostowski ignoruję Bogusławskiego to niech go, rwaa mać, ignoruję...> Tak robię, na dziesiątki postów zaczepnych od niego w ogóle nie odpowiadam. Jednak w swoim wątku, mam prawo nie dopuścić do trolowania i to robię, ale najpierw muszę przeczytać post. Pyskówki z nim mają też wymiar bardziej forumowy, chodzi bowiem o sposób dyskusji, działania forum, i wówczas moje wpisy mają charakter "technczny", a nie normalnej dyskusji z Bogusławskim.www.racjonalista.pl/forum.php/s,680999/z,0#w681069www.racjonalista.pl/forum.php/s,680999/z,0#w681070www.racjon(*)m.php/s,680999/z,0/d,1#w681078Chyba treść tych linków tłumaczy w tym zakresie wszystko i już nie ma potrzeby ich dodatkowo jeszcze wyjaśniać? @@@ . |
#29 4 na 4 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Bogusławski i trolowanie |
> No i jak widać, Pan Bogusławski jest jaki jest.To nie jest żaden "Pan Bogusławski" tylko użytkownik "Andrzej Bogusławski".  > Bogusławski pisze swoje chamowate posty nie na tematTeraz lepiej.  > A najlepsze że nie wiem jakim cudem, mimo, że mam włączone ignorowanie tego Jegomościa, widzę jednak jego posty? Normalnie szatan!Bo może nie odświeżyłeś strony po tym jak podglądałeś co AB napisał?  Mnie w każdym razie ignorowanie AB działa, więc może to Ty jesteś szatan? 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#30 2 na 2 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Bogusławski i trolowanie | > > najlepsze że nie wiem jakim cudem, mimo, że mam włączone> > ignorowanie tego Jegomościa, widzę jednak jego posty?> Trzeba zgłosić Adminowi. Ze 2 lata temu próbowałem tej funkcji przez kilka dni na konowale. Działało.> Obawiam się, że Twój wniosek mógł przynieść odwrotny skutek: nie dość, że blokowania komuś odpowiedzi nie będzie, to jeszcze sam nie będę mógł sobie niczego blokować. Niedobrze.Wiem chyba w czym problem. Gdy jestem autorem wątku, to ignorowanie chyba, nie działa i wtedy gdy przcohdzę na inne wątki, to system wariuje. Ale pewności nie mam. > > Normalnie szatan!> Pewnikiem jakisik Siła Nieczysta. A kysz!Szatan, szatan, to rzecz pewna!
Ignoruję ideologicznych antyklerykałów w przeciwieństwie do normalnych antyklerykałów i ateistów. Ideologiczni są szkodliwi dla racjonalizmu i ateizmu. Dlatego nie karmię troli i nie rozpowszechniam ideologicznych idiotyzmów. |
1 2 3 4 5 6 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|