 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-10-2015 00:14 | Brzostowski (7067 punktów) | Bogusławski i trolowanie
2 na 2 | No i jak widać, Pan Bogusławski jest jaki jest. Wątek sobie założyłem: www.racjonalista.pl/forum.php/s,680652Całkiem fajnie sie dyskutuje, kulturalnie, aż wpada Bogusławski... i zaczyna trolować... No to odznaczam posty jako "nie ma temat", daje ostrzeżenia, że nie będę tolerował w swoim wątku trolowania, nic to nie daje, Bogusławski pisze swoje chamowate posty nie na temat, agresywne, mające strolowac wątek... No to wywalam post. A ten robi swój wątek: jak to Brzostowski wyrzucił post Bogusławskiego... Nie ma na faceta siły. Wg mnie to zwykłe trolowanie forum, czepialstwo, brak kultury. Powoduje to dyskusje o dyskusjach, i tam tam plaplanie bez sensu, czyli trolowanie. Dziś już nie mam siły na faceta. A najlepsze że nie wiem jakim cudem, mimo, że mam włączone ignorowanie tego Jegomościa, widzę jednak jego posty? Normalnie szatan! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 #76 7 na 7 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | > Kilka osób z forum szczególnie "zasłużonych" wziąłem już na celownik i kopiuję ich wypowiedzi jako materiał dowodowy celem zgłoszenia takiego osobnika do prokuratora. -Aaa, to pan, panie Zbyszku... Drobner, jasno wic
Wszystkie duchy milczą... |
#77 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | Pan i Panu podobni, nie potraficie nawet żartu odróżnić od dyskusji, nie mówiąc już o postach atakujących. Strasznie jestem buraczany! Okropnie, bo w tej całej bezsensownej dykusji z Panem, żartuję sobie: "Trzym się Andrew!" Człowieku, odrobinę dystansu do siebie, bo Ci żyła pieprznie...
Ignoruję ideologicznych antyklerykałów w przeciwieństwie do normalnych antyklerykałów i ateistów. Ideologiczni są szkodliwi dla racjonalizmu i ateizmu. Dlatego nie karmię troli i nie rozpowszechniam ideologicznych idiotyzmów. |
#78 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52275 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | . Choć sporo tu racjonalistów, czyli ludzi mnie podobnych, to jednak mnie Szanowny Pan poświęca specjalne wątki: www.racjonalista.pl/forum.php/s,680162/z,0www.racjonalista.pl/forum.php/s,680999/z,0> Pan i Panu podobni, nie potraficie nawet żartu odróżnić od dyskusji, nie mówiąc już o postach atakujących. JAROSŁAW KACZYŃSKI
"Krótko mówiąc, ci panowie po prostu mówią nieprawdę, ale po prostu mówiąc wprost - łgają, łgają dla celów politycznych, całkowicie dezawuują czy samodezawuują siebie jako prawnicy, jako profesorowie prawa, jako uczciwi obywatele" - w rozmowie w "Sygnałach Dnia" (26.06.2007)
"Szatanów łatwo zidentyfikować, widać te buzie także w mediach" - na konferencji prasowej w Przemyślu (02.07.2007)
"Nasi przeciwnicy to strasznie mali ludzie, marni pod każdym względem - intelektualnym i moralnym" - na konferencji prasowej w Świnoujściu (11.07.2007)
ANTONI MACIEREWICZ
"To ekipa, która jest w pełni na usługach najgorszych elementów struktur komunistycznych" - o rządzie Donalda Tuska w programie "Kwadrans po ósmej" na antenie TVP (13.05.2008) "Język nienawiści i pogardy". Tak w PiS oceniają krytykę pod adresem..._______________ > Strasznie jestem buraczany!Warzywny - wiedza głąba a kultura buraka. Nie wiem skąd natura taka u prawie wszystkich głęboko wierzących w swój zestaw bzdur się bierze? Dlaczego są teflonowi na wszelakie argumenty? Dlaczego tak łatwi są do osobistej urazy i obrażają wszystkich, którzy się z nimi nie zgadzają. Dlaczego żądają zakazu krytycznych wobec nich wypowiedzi i już zapowiadają co wszystkimi ich krytykującymi zrobią, wtedy gdy władzę uzyskają. Myślę, że to już taki typ, a te typy tak po prostu mają. > Okropnie, bo w tej całej bezsensownej dykusji z Panem,Ależ ja z Panem nie dyskutuję, gdyż jest to niemożliwe. Np.: >Najważniejsze jest to, czy bóg istnieje, Tyle, iż nie wiemy co to znaczy "bóg" i nie wyjaśnił Pan tego przez prawie dziesięć lat pisania na ten temat na naszym forum? Oczywiście Bóg i bogowie istnieją w wyobraźni, gdyż są wytworami intelektualnych spekulacji.Po prostu reaguję gdy na racjonalistycznym forum ktoś uparcie głupoty wypisuje. Np.: > Mam dokładnie w D. kto wygłasza opinię, natomiast analizuję dokładnie opinię, pogląd. Co prawda gdy wiadomo, kto napisał - łatwiej zrozumiec, ale to drugorzędne. Tak, czasem uważam, że niektórzy naukowcy, zwłaszcza filozofujacy mylą się i to dramatycznie, wyciągając nieuprawnione wnioski. NAuczyłem się, że w sprawach naukowych i logicznego rozumowania, tam, gdzie dotyka ono granic poznania, a sprawy "boskie" tam właśnie się mieszczą, nie można ufać nikomu, bo nawet najtęższe umysły w tych obszarach po prostu mylą się. Dobrze jest tu ujęta cała filozofia pana Brzostowskiego - ja i tak wiem swoje, a innym wara do tego! Wiedzę sprzeczną z moją wiarą całkowicie ignoruję, tak jak Bogusławskiego. > żartuję sobie: "Trzym się Andrew!">Andrzej! A Ty dalej piszesz te pierdoły... Bój się boga... nie szkoda to czasu... poczytałbyś co... >Teza dla Pana ryzykowna, ja już olewam Pana równo, to Pan cały czas odpisuje na moje posty, więc: oddychaj Andrzej! Oddychaj! >Miałem chwilę czasu, to sobie zażartowałem. >Trzym się Andrew!Każdy z czego innego się śmieje, a niektórzy do siebie, gdyż śmiechem pokrywają to, iż nic mądrego do powiedzenia nie mają. Dla mnie zaprezentował Pan tu takie właśnie buraczane poczucie humoru, ale ja u Szanownego Pana za chama piszącego pierdoły robię, a więc moje zdanie się tu nie liczy. > Człowieku, odrobinę dystansu do siebie,Czy kpina z zacietrzewionych głąbów świadczy o braku dystansu do siebie? www.racjonalista.pl/kk.php/d,67Ja nie nie mam konfliktu z Panem, tak jak nie mam konfliktu z np. p. Macierewiczem. Ja mam konflikt z publicznie wyrażaną głupotą, na którą po prostu reaguję, a czytelnicy według siebie oceniają czy mam rację, czy jej nie mam. > bo Ci żyła pieprznie...A to przypadkiem nie Pan się okropnie nadyma? Może warto zerknąć do lusterka? Miłego dnia i wiele uśmiechu zamiast śmichów, gdy coś Pański poziom rozumienie przekracza, Panu serdecznie życzę. @@@ . |
#79 3 na 3 | Nick0dem (18 punktów) | Odp: Bogusławski i inni - trollowanie na forum | > Zamiast spokojnej dyskusji i zachęcania do racjonalizacji poglądów, oni agresywnie atakują i prześladują wybrane osoby posuwając się do chamskich wyzwisk i ubliżania, tym samym posuwając się do czynów karalnych z mocy prawa. Zapominają o tym że prześladowanie osób o odmiennych poglądach jest karalne.> Obowiązkiem moderatora każdego z wątków jest usuwanie takich postów z dyskusji na forum, w przeciwnym razie może on być uznany za współorganizatora nagonki i może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej razem z naruszającymi prawo.> Posty zaśmiecające wątek dyskusji punktuję minusami, czasami można znaleźć na forum takie wypowiedzi oburzenia na negatywną ocenę. Kilka osób z forum szczególnie "zasłużonych" wziąłem już na celownik i kopiuję ich wypowiedzi jako materiał dowodowy celem zgłoszenia takiego osobnika do prokuratora.> "Mobbing jest zjawiskiem groźnym i niepożądanym ... jest karalny w świetle prawa."> Użytkownicy forum łamiący prawo zapominają o tym że ich wypowiedzi trafiają do internetowej sieci, a tam również stróże prawa ich czytają.> W ten sposób wyrządzają oni krzywdę sami sobie, moderatorowi wątku oraz dezorganizują wymianę poglądów czyniąc wątek nieczytelnym. Popełniając czyn karalny, zaniżają jednocześnie poziom całego forum zniechęcając innych użytkowników do udziału w dyskusji.> Pozdrawiam> (15październik2015-ZbyszekzWarszawy)Popił, potańczył, pośpiewał, Zabił komara z armaty(J. Tuwim) Trochę Cię Zbyszku poniosło. Rozumiem, że trolling przejawiający się zaśmiecaniem wątków wpisami pozbawionymi wartościowych treści jest uciążliwy. Szczególnie na forum, które chociażby z nazwy winno jawić się jako racjonalne. Niemniej jednak czytając taki wpis jak Twój zaczynam odnosić wrażenie obserwowania błędnego koła - nieracjonalnej krytyki nieracjonalnych wpisów... Poprzestań proszę przeto na wyrażeniu żalu, złości, irytacji, nieukontentowania, braku akceptacji, smutku, rozczarowania, wściekłości, rozgoryczenia czy nawet rozbawienia* (*niepotrzebne skreślić), ale przebóg, nie pisz o aspektach prawnych!!! |
1 2 3 4 5 6 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|