 |
Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 19-10-2015 23:50 | Grzegorz (5685 punktów) | Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady...
4 na 4 | Jeszcze raz obie najważniejsze siły pokazały jak głęboko mają wyborców w poważaniu.
Zaczynając od doboru aktorów, czy raczej marionetek. Szydło zamiast Kaczyńskiego. No i Kopacz - formalnie premier, a faktycznie ktoś kto odziedziczył schedę po Tusku po tym jak już wygryzł z PO wszystkie indywidualności i sam postanowił spadać do Brukseli.
Jeśli chodzi o samą debatę to niewiele jest do komentowania. Głównie to jak bardzo można unikać debaty udając że się ją prowadzi, bo sam poziom pseudodebaty był poniżej wszelkich oczekiwań. Rozumiem że można nie mieć wstydu i po 8 latach rządów proponować nagle nowe, podobno przełomowe zmiany bez jakichkolwiek objaśnień czemu wcześniej nic się nie robiło. Ale liczenie na to że "ciemny lud" to kupi to raczej przejaw braku rozumu. Jedyne co było autentyczne to strach przebijający poprzez wypowiedź naszej premier. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 Dalej..#1 3 na 3 zaszetka lawendy (788 punktów) (zablokowany) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | Obie panie zastosowały tę samą taktykę nieodpowiadania na pytania, zastępując odpowiedzi wyborczą kiełbasą. Moim zdaniem Kopacz wobec Szydło wypadła odrobinę lepiej niż Komorowski wobec Dudy, bo nie pokazała takiej buty jak Komorowski. Oczywiście głoszenie co to PO ma zamiar zrobić dla Polski i Polaków na pięć dwunasta przed wyborami jest niewiarygodne.
|
#2 5 na 5 | Christos (2696 punktów) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... |
> Ale liczenie na to że "ciemny lud" to kupi to raczej przejaw braku rozumu. Jednak brak rozumu.
No gods, no masters...I am who I am. |
#3 1 na 1 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | >Jeśli chodzi o samą debatę to niewiele jest do komentowania.
Mnie jak zwykle najbardziej energetyka zainteresowała. Kopacz jako sukces podała stworzenie unii energetycznej, bo budujemy interkonektory. To był blamaż, gdyż właśnie unia energetyczna jest przykładem klęski rządu, gdyż nie ma jej fundamentów: - wspólnych zakupów gazu od Rosji od całej Unii - jest natomiast rozbudowa gazociągu brużdżącego nam w Bałtyku i omijającego Polskę
Tymczasem w drugiej debacie:
#Lisnazywo: Repolonizacja banków i mediów: Zawisza: Można by.. Nowacka: Nie widzę potrzeby Petru: Dzisiaj każdy może kupić bank Wipler: Jestem przeciw
O uchodźcach Wipler do Lisa: "Za miesiąc będzie pan uchodźcą z tej telewizji" |
#4 4 na 4 | Marudek (208 punktów) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | > - jest natomiast rozbudowa gazociągu brużdżącego nam w Bałtyku i omijającego PolskęJak by nie było, gazociąg omija Polskę na nasze własne życzenie.  |
#5 2 na 2 | Andrzej P. Kostecki (80 punktów) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | >Jeszcze raz obie najważniejsze siły pokazały jak głęboko mają wyborców w poważaniu. >Zaczynając od doboru aktorów, czy raczej marionetek. Szydło zamiast Kaczyńskiego. No i Kopacz - >formalnie premier, a faktycznie ktoś kto odziedziczył schedę po Tusku po tym jak już wygryzł z PO >wszystkie indywidualności i sam postanowił spadać do Brukseli. >Jeśli chodzi o samą debatę to niewiele jest do komentowania. Głównie to jak bardzo można unikać >debaty udając że się ją prowadzi, bo sam poziom pseudodebaty był poniżej wszelkich oczekiwań. >Rozumiem że można nie mieć wstydu i po 8 latach rządów proponować nagle nowe, podobno przełomowe >zmiany bez jakichkolwiek objaśnień czemu wcześniej nic się nie robiło. Ale liczenie na to że "ciemny >lud" to kupi to raczej przejaw braku rozumu. Jedyne co było autentyczne to strach przebijający >poprzez wypowiedź naszej premier.
"Debata" to faktycznie totalna żenada. Dwie baby, które mówiły zupełnie na inne tematy niż zadawane im pytania. Nie zgadzam się z Panem, że to "przejaw braku rozumu" - to rozumienie głupoty dogłębnie zindoktrynowanego społeczeństwa. Przed "debatą" nawet nie przyszło mi do głowy, że może to być aż tak przeraźliwie zamulone dno.
|
#6 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | . > Dwie baby, które mówiły zupełnie na inne tematy niż zadawane im pytania.Dwie panie, ewentualnie dwie kobiety. Jak widać, to nie płeć nasz poziom warunkuje. @@@ . |
#7 3 na 3 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | > > Dwie baby, które mówiły zupełnie na inne tematy niż zadawane im pytania.> Dwie panie, ewentualnie dwie kobiety. Jak widać, to nie płeć nasz poziom warunkuje.> @@@> .<<Słowo BABA jest słowem starosłowiańskim, staropolskim. lukaszroki(*)h-plci-pieknej-w-polszczyznie/A KOBIETA weszła do języka polskiego stosunkowo niedawno i jako niezbyt pochlebne określenie. stare.verte.art.pl/mysl/opochodzeniuizmianie/Może więc, biorąc pod uwagę szacunek z jakim owe baby potraktowały wyborców, lepiej nazywać je kobietami? |
#8 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | . > Słowo BABA jest słowem starosłowiańskim, staropolskim. lukaszroki(*)h-plci-pieknej-w-polszczyznie/> A KOBIETA weszła do języka polskiego stosunkowo niedawno i jako niezbyt pochlebne określenie. stare.verte.art.pl/mysl/opochodzeniuizmianie/Wszystko to wiem i niczemu z tego nie przeczę. Moje pytanie w kontekście Pańskiej uwagi jest takie: Gdzie Pan żyje? W Średniowieczu czy w XXI wieku? > Może więc, biorąc pod uwagę szacunek z jakim owe baby potraktowały wyborców, lepiej nazywać je kobietami?Obie Panie - już choćby we własnym interesie - odnosiły się do wyborców z największym szacunkiem na jaki było je stać, a to kogo przekonały a kogo nie, to już zupełnie inna sprawa. Ja z pełnym przekonaniem - choć też z wielkimi wątpliwościami ze względu jej na zaplecze - zagłosuję na trzecią, ale ludzie inteligentni tak mają, iż samodzielnie wyborów dokonują. @@@ . |
#9 6 na 6 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | > Ja z pełnym przekonaniem - choć też z wielkimi wątpliwościami ze względu jej na zaplecze - zagłosuję na trzecią, ale ludzie inteligentni tak mają, iż samodzielnie wyborów dokonują.Ta trzecia, tym razem, ma coś więcej niż ładne sukienki.
Niektórzy ludzie mogliby się zabić skacząc z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ. |
#10 3 na 3 zaszetka lawendy (788 punktów) (zablokowany) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | > Obie Panie - już choćby we własnym interesie - odnosiły się do wyborców z największym szacunkiem na jaki było je staćŻe użyję eufemizmu - niebanalnie to okazywany szacunek, gdy nie odpowiada się na pytania. Zapewne taka ściema nie przeszkadza wyborcom PiS, bo im nie przeszkadza żaden blamaż ich ukochanych polityków, śmiem jednak wątpić czy wyborcy PO poczuli się potraktowani z szacunkiem.> zagłosuję na trzecią, ale ludzie inteligentni tak mają, iż samodzielnie wyborów dokonują.Za to ludzie kulturalni nie obnoszą się ze swoją inteligencją. |
#11 3 na 3 | finerbijk (17282 punktów) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | Nie oglądałem debaty (kontestuję telewizję od pewnego czasu), ale po samych komentarzach widzę, że to krótkie www.youtube.com/watch?v=DVcBH20Mc_k , zaledwie 14-sekundowe streszczenie, zupełnie wystarczy. |
#12 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... |
Za to ludzie kulturalni nie obnoszą się ze swoją inteligencją.Tak, oni obnoszą się z własną kulturą, ale jedni mają i kulturę i inteligencję, a innym wydaje się, iż je mają. Ludzie inteligentni łatwo zrozumieją, iż zdanie: "Ja z pełnym przekonaniem - choć też z wielkimi wątpliwościami ze względu jej na zaplecze - zagłosuję na trzecią, ale ludzie inteligentni tak mają, iż samodzielnie wyborów dokonują."Jest odwołaniem się do ich inteligencji, a nie do własnej, ale to drobiazg, gdyż rzeczywiście w swym zarozumialstwie siebie też do inteligencji zaliczam, podobnie jak Pan się tu zaliczył do kulturalnych. LUDZKIE NARZEKANIA
Rożne słyszałem ludzkie narzekania: jednemu brak pieniędzy, drugiemu - mieszkania. Inny znów zdrowia za mało posiada, trzeci na brak powodzenia biada. Czwarty na brak przyjaciół narzeka, piaty na wielka wygrane czeka.
Jedna na brak męża stale zawodzi; inna, ze złe powietrze jej szkodzi. Na trzecią nikt spojrzeć nie warzy, bowiem za dużo kilogramów wazy.
Jednego tylko narzekania nie słyszałem, choć z wieloma ludźmi się stykałem, by ktoś wokół tego robił wiele szumu, by ktoś narzekał na brak... rozumu.
Każdy uważa, ze dość ma samemu i jeśli brakuje, to tylko drugiemu.
@@@ . |
#13 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | . > Ta trzecia, tym razem, ma coś więcej niż ładne sukienki.Zdecydowanie więcej, ale czy "więcej" tego posiada jej zaplecze i czy ona będzie potrafiła skorzystać z jego mądrości, a odciąć się od jego głupoty, tego już nie wiem? Mimo tego zaryzykuję przy tym wyborze, gdyż ryzyko wydaje się jednak tu najmniejsze. @@@ . |
zaszetka lawendy (788 punktów) (zablokowany) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | > Ludzie inteligentni łatwo zrozumieją, iż zdanie: "Ja z pełnym przekonaniem - choć też z wielkimi wątpliwościami ze względu jej na zaplecze - zagłosuję na trzecią, ale ludzie inteligentni tak mają, iż samodzielnie wyborów dokonują."> Jest odwołaniem się do ich inteligencji, a nie do własnejLudzie inteligentni zapewne rozumieją, iż autor tego: "zagłosuję na trzecią, ale ludzie inteligentni tak mają, iż samodzielnie wyborów dokonują." chciał się zareklamować jako inteligentny. Nie wyszło, tym bardziej, że w kolejnym poście autor próbował ściemniać, co zapewne ludziom inteligentnym nie uszło uwadze. Przy okazji autor wykazał się brakiem znajomości podstaw języka polskiego, niepotrzebnie dzieląc jedno zdanie na dwa.> ale to drobiazg, gdyż rzeczywiście w swym zarozumialstwie siebie też do inteligencji zaliczam, podobnie jak Pan się tu zaliczył do kulturalnych.Proszę zacytować, w którym miejscu napisałem, że zaliczam siebie do osób kulturalnych. Och, nie będzie cytatu? Cóż, nawet ludziom inteligentnym zdarzają się wpadki. |
#15 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Debata przedwyborcza, czyli kolejna odsłona żenady... | . Proszę zacytować, w którym miejscu napisałem, że zaliczam siebie do osób kulturalnych. Proszę zacytować, w którym miejscu napisałem, że zaliczam siebie do osób inteligentnych? Taki żenujący personalny ping-pong, to jedyna forma rozmowy na jaką Pana ze mną stać. Dużo zdrowia życzę. @@@ . |
1 2 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|