Racjonalista - Strona głównaDo treści
Doktryna Schetyny - w obronie Platformy Obywatelskiej

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
03-02-2016 15:40Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Doktryna Schetyny - w obronie Platformy Obywatelskiej
Ocena 2 na 6
Zarzuca się ostatnio politykom PO, że realizują taką oto ~ politykę:

'Dobro Platformy jest najważniejsze, a im gorzej teraz dla Polski tym lepiej dla PO'

Stąd kolejne "donosy do Unii", żeby przypadkiem nie zapomnieli ponownie zająć się sprawą PL, przegłosować rezolucję, być może nałożyć sankcje - takie jak niedawno zawieszono wobec Białorusi albo i dalej idące... dlaczego? bo:

O-bro-ni-my De-mo-kra-cje!!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2
#16
25-02-2016 13:32
 Ocena 2 na 2
Andrzej Bogusławski (52271 punktów)Odp: Doktryna Schetyny - w obronie Platformy Obywatelskiej
W odpowiedzi Brzostowski
.
Oj biedny Pan Brzostowski - nawet najprostszych informacji nie potrafi zrozumieć.
>Ja doskonale rozumiem, przed wyborami PiS prowadził w sondażach i wybory wygrał, dziś też prowadzi w sondażach. Większość Polaków popiera PiS. A Pan próbuje swoimi maematycznymi wyliczeniami i maniplacjami obniżyć wartość wyniku wyborczego. A wynik wyborczy jest znany i wynik sondaży też.
>Może Pan usiąść na kamieniu i zapłakać, albo iść na marsz KOD i skacząc śpiewać: "Kto nie skacze ten za PiSem, łłło ho, ho, ho!"
Koniec lutego 2016 roku:
www.money.(*)zarzowala-z,204,0,2024652.html
wiadomosci(*)6,wiadomosc.html?ticaid=1168b6
wiadomosci(*)de,wid,18177249,wiadomosc.html
Tak, jak już napisałem wynik sondaży ma znaczenie trzy miesiące, a dokładniej trzy tygodnie, przed wyborami, a nie zaraz po wyborach. Jak będzie dalej to zobaczymy?

>Śmieszą mnie lemingi.
Wzruszają mnie nutrie.
A mnie [Załącznik], gdyż przyjmują postawę właściwą naszym czasom: [Załącznik]

Pozdrawiam.

@@@
.

1 2

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365