Zarzuca się ostatnio politykom PO, że realizują taką oto ~ politykę: 'Dobro Platformy jest najważniejsze, a im gorzej teraz dla Polski tym lepiej dla PO' Stąd kolejne "donosy do Unii", żeby przypadkiem nie zapomnieli ponownie zająć się sprawą PL, przegłosować rezolucję, być może nałożyć sankcje - takie jak niedawno zawieszono wobec Białorusi albo i dalej idące... dlaczego? bo: O-bro-ni-my De-mo-kra-cje!!  |