 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-02-2016 21:56 | lawn mower (111 punktów) (zablokowany) | Wreszcie poznamy Prawdę
5 na 5 | o zamachu smoleńskim. Macierewicz powołał nową komisję ds. katastrofy, pardon, zamachu smoleńskiego. 21 specjalistów od parówek i puszek po piwie w końcu ujawni jak było naprawdę.
"W ciągu ubiegłych tygodni miałem możliwość zapoznanie się z wynikami komisji. Zostały ukryte podstawowe fakty i informacje" powiedział Macierewicz. To niezwykle ciekawe, że Macierewicz przyznaje, iż całymi latami po katastrofie nie zapoznał się z wynikami prac komisji zajmującej się tym zdarzeniem. Jeszcze ciekawsze jest to, jakie "ukryte fakty i informacje" ma na myśli. Może chodzi mu o dotąd nieujawnioną ostatnią rozmowę braci Kaczyńskich?
Zdaje się, że czeka nas niezła rozrywka w tv w miejsce likwidowanych programów kabaretowych. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | Jezu drogi...
Śmieszą mnie lemingi. |
#77 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | Jeśli lemingi mają takich guru jak Pan, to PiS ma gwarantowaną wygraną za 3,5 roku. Przykład dyskusji na tym forum o programie 500+, czy innych elementach programu PiS pokazuje, że nawet ludzie niechętni PiSowi widzą w ich programie pozytywne elementy. Tylko lemingi nie widzą. Nie wiem tylko jak te biedne lemingi odnajdą się w nowej rzeczywistości. Oto bowiem PO zgłasza pomysły rozszerzenia programu 500+! Teraz nawet Nowoczesna już proponuje jakieś wsparcie - jako alternatywa dla 500+! O, to się uaktywnili! Wszyscy chcą teraz realizować program PiSu! Przecież PO i Nowoczesna miały 3 miesiące w tej kadencji a PO 8 lat, aby coś zaproponować! Można się uchichrać ze śmiechu! A przy okazji, co Pan myśli na temat programu 500+?
Śmieszą mnie lemingi. |
#78 4 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | Bo kto nie popiera PIS ten popiera PO albo Nowoczesną. Oj panie Brzostowski panu się te lemingi już całkiem rzuciły. Nic tylko lemingi i lemingi. I tak jak pisałem nie widzę w tym programie nic pozytywnego i to, że PO czy Nowoczesna to podchwyciły mam gdzieś. Pomysł jest głupi a kasa powinna być dawana za coś więcej niż fakt zmajstrowania sobie dzieciaka. |
#79 2 na 2 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | > Bo kto nie popiera PIS ten popiera PO albo Nowoczesną.A ten wiekopomny wniosek skąd? Nic takiego nie sugerowałem. > Oj panie Brzostowski panu się te lemingi już całkiem rzuciły. Nic tylko lemingi i lemingi.Bo wszędzie pełno lemingowych wypowiedzi. > I tak jak pisałem nie widzę w tym programie nic pozytywnego i to, że PO czy Nowoczesna to podchwyciły mam gdzieś. Pomysł jest głupi a kasa powinna być dawana za coś więcej niż fakt zmajstrowania sobie dzieciaka.Nie wiem jak tam u Pana w rodzinie z dziećmi bywało, ale w mojej rodzinie i wśród moich przyjaciół, poczęcie i narodziny dziecka to było coś wyjątkowego, coś magicznego. Nikt przy zdrowych zmysłach u mnie w rodzinie nie używa słowa "zmajstrować" dziecko. Sądzę, iż Pan nie ma jeszcze własnych dzieci i Pan jeszcze młody, niedawno "zmajstrowany", stąd Pan tego nie rozumie. Przy okazji zapytam innych tutaj, posługując się pańskim językiem - "zmajstrowanych": bierzecie kasę za zmajstrowane dzieci? Albo urlopy macierzyńskie za zmajstrowane dzieciaki? A macie zmajstrowane rodzeństwo? Oooo to pewno wg logiki WR patologia i wóda się leje... Pan w ogóle jakiś taki negatywnie nastawiony do dzieci jest i rodzin wielodzietnych. Z czego to wynika? Może to wymaga stosownych porad?
Śmieszą mnie lemingi. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: "Prawda" nikogo nie wyzwoli | > Nic dziwnego, że taka duma cię rozpiera od czasu kiedy wygrali wybory.A ten wniosek skąd, objawienie miałeś? Od popierania programu rzadu do bycia dumnym z wygranej partii daleka droga. Nie każdy to rozumie.
Śmieszą mnie lemingi. |
#81 2 na 2 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | > Taka zbrodnia, tylu ludzi zabili żeby Naszego Prezydenta zamordować. TAK się go bali, TAK go nienawidzili. Wszyscy kłamią, jeden Macierewicz prawdę mówi. Jego też nienawidzą i też chcieliby zabić, ale się boją.Ty tak na poważnie?
Śmieszą mnie lemingi. |
#82 2 na 2 | Marian Forewa (906 punktów) | Odp: "Prawda" nikogo nie wyzwoli | > A ten wniosek skąd, objawienie miałeś? Od popierania programu rzadu do bycia dumnym z wygranej partii daleka droga. Nie każdy to rozumie.A ten wniosek skąd, że uważam że jesteś dumny akurat z wygranej partii, objawienie miałeś? Korelacja w czasie nie dowodzi związku przyczynowego. Nie każdy to rozumie. Nie mam pojęcia, z czego jesteś ostatnio taki dumny, nie widać po temu sensownych przesłanek. Chodziło o ironię, zestawienie gwałtownie spuchniętego ego popieracza, z żenującym poziomem popieranych, który dość udatnie unaoczniłeś powyżej. |
#83 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | . >Nauczyłem się od Pana piętnować głupotę. Szkoda, iż Pan nie zaczął od jej rozpoznawania poczynając od samego siebie. Tak, nie ma obelg, których nie potrafiłby Pan użyć w stosunku do swoich wydumanych wrogów, ale czyjąś głupotę to nie wystarczy rozpoznać i napiętnować pisząc, iż np. Bogusławski jest głupcem. Głupotę należy ewidentnie wykazać, tak jak ja i wielu innych forumowiczów czyniło to z Pańskimi tu wypowiedziami. Pan nawet nie potrafi merytorycznie się ustosunkować do wypowiedzi nie zgadzających się z Panem interlokutorów, tylko zamiast odnosić się do rzeczy (przedmiotu rozmowy) podejmuje ataki na ludzi. Stad te przeróżne głupawe i uogólniające (gdyż nie stać Pana na inteligentne i celne) epitety pod adresem ludzi samodzielnie myślących, dla Pana tak śmiesznych, iż ledwie od chichotu się Pan powstrzymuje.> Jeśli lemingi mają takich guru jak Pan, to PiS ma gwarantowaną wygraną za 3,5 roku.Jaka dyskusja jest ta w ogóle możliwa z zacietrzewionym PiS-owcem, z którego wszelaka argumentacja spływa jak woda po kaczce. Jak jest możliwa dyskusja z człowiekiem, który usuwa wypowiedzi innych sprzeczne z jego religią. Jak wyżej napisałem nie jestem niczym z Platformą związanym, jestem w stosunku od niej od lat krytycznym, ale to nie jest partia tak zideologizowana i tak antyintelektualna jak PiS i łatwiej mi znaleźć tam ludzi myślących z sensem niż w PiS-ie. Nie mogę Panu się zrewanżować i napisać, iż Pan jest guru PiS-u, gdyż Pan co najwyżej klepie za nimi ich irracjonalną argumentację, która źle się skończy dla Polski. Będzie PiS odbijał się czkawką Polakom przez lata. wiadomosci(*)8,wiadomosc.html?ticaid=11671c> A przy okazji, co Pan myśli na temat programu 500+?Była to obietnica PiS-u, która pomogła wygrać im wybory. Tyle, iż PiS obiecywał 500 zł. na każde dziecko. Z ciekawością patrzę jak tej obietnicy wybrną? Od początku tu piszę, iż jestem intelektualnie związany z lewicą i prospołeczne rozwiązania są mi bliskie. Szkoda mi tylko, iż przez chorą ideologię PiS przy tym rozwiązaniu karze samotne matki wychowujące dziecko. Moim zdaniem 500 zł. im się też należy. > Śmieszą mnie lemingi.> Można się uchichrać ze śmiechu!I to bardzo dobrze świadczy o Panu, iż Pan się wpisuje w ten PiS-owski rechot. Źle by świadczyło, gdyby PiS-owiec pomyślał trochę. parezja.pl(*)eje-komunisci-zlodzieje-video/wyborcza.pl/1,75968,19461633,rechot-powraca.htmlwww.se.pl/(*)abolal-najbardziej_214098.htmlMnie już mało co śmieszy, a ludzie śmieszą mnie najmniej.@@@ . |
#84 3 na 3 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | > Ty tak na poważnie?Nie ale znam ludzi, którzy tak na bardzo powaznie.
Słowo Ducha Prawdy: nie można o człowieku, który naucza rzeczy sprzecznych z logiką i racjonalnością mówić, że jest prawidłowo rozwinięty umysłowo. |
#85 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | > >Ty tak na poważnie?> Nie ale znam ludzi, którzy tak na bardzo powaznie.Fajny film wczoraj widziałem...  Momenty dopiero będą... Drobner, cywil |
#86 3 na 3 Zielony Tygrys (4780 punktów) (zablokowany) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | > Drobner, cywilPies Cywil?
Słowo Ducha Prawdy: nie można o człowieku, który naucza rzeczy sprzecznych z logiką i racjonalnością mówić, że jest prawidłowo rozwinięty umysłowo. |
#87 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | > - Kierując się błędną informacją podaną przez kontrolera> lotniska, załoga była przekonana, że do progu pasa startowego ma 800 m bliżej> niż to było w rzeczywistości"Linkujesz bardzo stare informacje. Dyć w raporcie komisji Millera napisano, że piloci sami źle zaprogramowali GPS, tak że sprowadzał ich o paredziesiąt metrów w lewo (równolegle do osi pasa) co i tak nie ma specjalnego znaczenia, gdyż.. podawane przez nawigatora dane o wysokości lotu wg radiowysokościomierza były prawidłowe. 1. Chcieli spróbować przynajmniej podejść b. nisko we mgle, żeby się przekonać o warunkach. 2. Zeszli zbyt nisko w zalesionym podejściu. 3. Dodatkowo nastąpiła prawdopodobnie zmyłka, wcześniej była nisza terenu 4. Kilka cennych sekund stracono naciskając przycisk 'uchod' który nie działa na samolot na lotnisku bez systemu ILS
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#88 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Wreszcie poznamy Prawdę | > Zmieniasz temat, więc zakładam że kwestię tego, czy była próba lądowania mamy wyjaśnioną.Próba to nie lądowanie, każdy nalot do lotniska jest próbą lądowania, a nie lądowaniem. > >"gdy wieża w Smoleńsku podawała załodze polskiego Tu-154, że są 4000 m od pasa lotniska, w rzeczywistości byli 4800 m...> Typowa precyzja w takich warunkach i przy użyciu takiego sprzętu.Czy typową precyzją było także zezwolenie na zejście do 50 metrów na lotnisku, na którym wolno dać zezwolenie do zejścia do 100 metrów? > "Warunków do lądowania nie ma".Dlatego nie lądowali, lecz padły dwie komendy, pierwsza; "Odchodzimy" i chwilę później druga; "Odchodzimy na drugi krąg". Wystarczy logicznie pomyśleć i zestawić ze sobą kilka faktów, żeby zobaczyć, że zostali wystawieni...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
1 2 3 4 5 6 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|