 |
Współczesny dzwonek do drzwi Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-03-2016 23:59 | Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów) (zablokowany) | Współczesny dzwonek do drzwi | Co jakiś czas pojawiają się pomysły nowych gadżetów, nowych zastosowań powszechnie używanych smartfonów. Mnóstwo ich na portalach służących do zbierania pieniędzy na wdrażanie takich pomysłów. Moją uwagę zwrócił pomysł na nowy rodzaj dzwonka do drzwi. Pomysł polega na tym, że jeśli ktoś użyje tego dzwonka, to na smarfonie odtwarza się obraz z kamery umieszczonej w dzwonku i można porozmawiać z przybyszem. Co najważniejsze wcale nie musimy być w mieszkaniu/domu, bowiem obraz/rozmowa może być transmitowany nie tylko przez domowe wi-fi, ale także przez internet. Podsumowując - ktoś dzwoni do naszych drzwi, widzimy kto i możemy z nim rozmawiać przez wi-fi (jeśli jesteśmy w domu) albo przez internet, gdy nikogo w domu nie ma. Dla mnie to świetne rozwiązanie. PS Wątek powstał nie tylko z chęci podzielenia się informacją o ciekawym gadżecie, ale również ze złośliwego pomysłu na zabawę z np. Świadkami Jehowy...  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 #31 4 na 4 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Nie przystoi | > Wytnij mi zgredzie jeszcze raz taki numer, a ja ci zacznę wycinać. Jakie ty masz kompetencje co? Rozrywkę se k.. znalazł.Fi donc! Fi donc! No jakże tak można, żeby to chociaż raz, a to już któryś z kolei taki post... Może by tak na priva tego typu adresy kierować? |
| dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Nie przystoi | > Fi donc! Fi donc! No jakże tak można, żeby to chociaż raz, a to już któryś z kolei taki post... Może by tak na priva tego typu adresy kierować?Bardzo Cię droga Pani przepraszam, jeśli poczułaś się zniesmaczona. Pozdrawiam. "Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel. |
#33 4 na 4 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Nie przystoi | > >Fi donc! Fi donc! No jakże tak można, żeby to chociaż raz, a to już któryś z kolei taki post... Może by tak na priva tego typu adresy kierować?> Bardzo Cię droga Pani przepraszam, jeśli poczułaś się zniesmaczona.> Pozdrawiam.Zniesmaczona to nie, ale lekko zażenowana. Pozdrawiam również i na przyszłość proponuję paragraf 26 regulaminu forum  |
#34 1 na 1 | dzentelmen (2000 punktów) | Odp: Nie przystoi | > >>Fi donc! Fi donc! No jakże tak można, żeby to chociaż raz, a to już któryś z kolei taki post... Może by tak na priva tego typu adresy kierować?> >Bardzo Cię droga Pani przepraszam, jeśli poczułaś się zniesmaczona.> >Pozdrawiam.> Zniesmaczona to nie, ale lekko zażenowana.> Pozdrawiam również i na przyszłość proponuję paragraf 26 regulaminu forum  Na pewno z rady skorzystam. Proszę się nie gniewać, ale nie zdzierżę nieczystych zagrywek. Pozdrawiam. "Temu, kto spogląda na świat racjonalnie, świat ukazuje swoje racjonalne aspekty". - Hegel. |
#35 1 na 1 | Arminius (25555 punktów) | Krytyka Swiadków Jehowy | "Bo większość czasu zajmuje mu tworzenie antyżydowskich wątków". Proszę więc - naśladując mnie - zaprezentować serię krytycznych tekstów o doktrynie świadków Jehowy. Chętnie poczytam. Natomiast "złośliwe bawienie się z nimi" - jeszcze raz należy to podkreślić - jest groteskowo żenujące i wystawia kompromitujące świadectwo temu, kto to czyni. |
Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów) (zablokowany) | Odp: Nie przystoi | > Do "dzwonka" się też odniosłemKłamiesz Pan bezczelnie, żenada. |
Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów) (zablokowany) | Odp: Nie przystoi | Naprawdę nie interesuje mnie twoje życie jako ŚJ. |
#38 1 na 1 Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów) (zablokowany) | Odp: Krytyka Swiadków Jehowy | > Proszę więc - naśladując mnie - zaprezentować serię krytycznych tekstów o doktrynie świadków Jehowy.Nie mam obsesji nt. Świadków Jehowy jaką ty masz odnośnie Żydów, więc nie czuję potrzeby prezentowania serii krytycznych tekstów na ich temat. |
#39 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Nie przystoi | > Naprawdę nie interesuje mnie twoje życie jako ŚJ.Nie tylko siły wiary można Ci zazdrościć, ale też, jak widzę, objawień |
#40 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Nie przystoi | |
| Arminius (25555 punktów) | Logicznie | "Nie mam obsesji nt. Świadków Jehowy jaką ty masz odnośnie Żydów, więc nie czuję potrzeby prezentowania serii krytycznych tekstów na ich temat". Więc tym bardziej nie powinien sie Pan z nimi "złośliwie zabawiać". |
1 2 3 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|