 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-04-2016 17:25 | Drobner (19539 punktów) | Pamięć klona?
7 na 7 | Dzisiejszy oficjalny (biskupi) ogłoszony dokument KrK: www.jacek-legnica-sanktuarium.pl/images/komunikat%20bpZbK.jpg Czy w tym przypadku ewentualny klon posiadałby pamięć 'oryginału'? Mielibyśmy informacje 'z pierwszej ręki'. Drobner, źródlany... (PS. Nie piszą, czy badali DNA  ) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 Dalej..#16 4 na 4 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Pamięć klona? | > >>Miłosiernie założyłam, że skażona była woda, nie hostia...> A na podłodze mogły być?Teoretycznie mogły, ale na podłodze rzadko bywają. > Ile czasu potrzebują, by rozwinąć cywilizację, wynaleźć koło i ruszyć na księżyc?Bo ja wiem... dwa, trzy miliardy lat? |
#17 7 na 7 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Pamięć klona? | > >Miłosiernie założyłam, że skażona była woda, nie hostia...> Nie prościej przyjąć, że to był po prostu zwykły cud?A bo ja lubię komplikować...  |
#18 9 na 9 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Pamięć klona? |
> A na poważnie - wielka hucpa, ale za to jaka "cudowna".  Tyle tylko, że ciut mało oryginalna. Pierwsza była Sokółka. |
| Starog-Chrystus-Howgh (359 punktów) | Odp: Pamięć klona? |
> A jakby tak ulepić całego Jezusa potem go upuścić [...]a bez tej tortury upuszczanie nie można? Moim zdaniem biedak już dość się nacierpiał. . |
#20 1 na 1 | Starog-Chrystus-Howgh (359 punktów) | Odp: Pamięć klona? | > >A na poważnie - wielka hucpa, ale za to jaka "cudowna".  > Tyle tylko, że ciut mało oryginalna. Pierwsza była Sokółka."Sokółka" ... była którymś tam códem tego rodzaju, a bez TV-Trwam na multipleksie, najzwyczajniej umknęła uwadze przyszłych "dobrowolnych" wiernych. No i przyszedł czas na odgrzanie kartofelków. . |
#21 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Pamięć klona? | > A jakby tak ulepić całego Jezusa potem go upuścić następnie podnieść i wrzucić do wody...Istnieje obawa, czy 'cały obiekt' będzie w ogóle zanurzalny w wodzie... (por. J 6,16-21; Mt 14,22-33; Mk 6,45-52) Drobner, higroskop |
#22 4 na 4 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Pamięć klona? | > Widzisz tylko wnętrze swojej beczki... diogenesie.> A wychylże się nieco ponad jej obręb.Nie mam zamiaru - bawię się w wino.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#23 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Pamięć klona? | > >Widzisz tylko wnętrze swojej beczki... diogenesie.> >A wychylże się nieco ponad jej obręb.> Nie mam zamiaru - bawię się w wino.Rozumiem: diogenizje takie. Pozazdrościć. Drobner, kupalnik zaledwie |
#24 1 na 1 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Pamięć klona? | > >A jakby tak ulepić całego Jezusa potem go upuścić [...]> a bez tej tortury upuszczanie nie można? Moim zdaniem biedak już dość się nacierpiał.> .Nie da się toż tam było wyraźnie najpierw upuścił hostię potem zanurzył w wodzie innej opcji nie ma i koniec. |
#25 6 na 6 W.R. (3003 punktów) (zablokowany) | Odp: Pamięć klona? | > >A jakby tak ulepić całego Jezusa potem go upuścić następnie podnieść i wrzucić do wody...> Istnieje obawa, czy 'cały obiekt' będzie w ogóle zanurzalny w wodzie...> (por. J 6,16-21; Mt 14,22-33; Mk 6,45-52)> Drobner, higroskop> No tak chodzenie po wodzie. I chciej tu zrobić cud i zapewnić krajowi rozgłos, relikwie i wieczne błogosławieństwo. I jak ma być dobrze jak nawet Jezusa utopić sobie nie można. Ech a już miałem pomysły na akcje np. zamiast pogańskiego topienia marzanny dzieci lepiłyby Jezusa a potem topiły. Przynosząc nam kolejne relikwie. Po kilku latach moglibyśmy eksportować nasze Jezusy. Gospodarka by nam się poprawiła. Zaiste taki dobry plan do kosza przez jeden mały epizod chodzenia po wodzie. |
| Starog-Chrystus-Howgh (359 punktów) | Odp: Pamięć klona? |
> Nie da się toż tam było wyraźnie najpierw upuścił hostię potem zanurzył w wodzie innej opcji nie ma i koniec.A zatem trudno. Kolejna męka i kolejne zbawienie. Oby przyszłe wybory odwróciły trend permanentnego torturowania i zbawiania. . |
#27 5 na 5 | Drobner (19539 punktów) | Czy i Ile Jezusa w Jezusie? | |
#28 7 na 7 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Czy i Ile Jezusa w Jezusie? | > Biskup powołał więc komisję, która miała to zdarzenie wyjaśnić. Zasiadło w niej czterech księży i kardiolog, dr Engel. Wczoraj na konferencji prasowej mówiła, że komisja oddała fragment hostii do badań, najpierw do wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Dwoje naukowców pobrało łącznie piętnaście próbek, w tym m.in. fragmenty przebarwionej hostii i płyn z kielicha, w którym przez miesiąc przebywała. - Nasza opinia nie potwierdziła obecności tkanki zgodnej z tkanką mięśniową serca. Badacze nie stwierdzili też obecności DNA - mówi Monika Miziak, rzecznik prasowa wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. >- To nie była dla nas satysfakcjonująca odpowiedź. Zdecydowaliśmy się pytać dalej - mówił na wczorajszej konferencji prasowej ks. dr Tadeusz Dąbski, oficjał Sądu Kościelnego.> Rzeczywiście powód do forsowania zjawiska cudu (dla mnie pojęciem cudu była żona dopóki nie przekroczyła wieku 35 lat). To byłby ewenement! Z chudego jak tylko można ciasta (woda + mąka) miałby powstać szczątkowy, sakramencki zaczyn mięśnia sercowego. Do czego doprowadza więc wysokie ureligijnienie? Ano do popularyzacji lapidarnych powiedzonek typu: "Ciemnota ludu, warunkiem cudu". Pozdrawiam.
Jednak jestem lepszy niż moja reputacja |
#29 1 na 1 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Pamięć klona? | > >>>Miłosiernie założyłam, że skażona była woda, nie hostia...> >A na podłodze mogły być?> Teoretycznie mogły, ale na podłodze rzadko bywają.No skoro już tak głęboko i uczenie rozważamy, to dorzucę swoje trzy grosze. Jest i taka ewentualność, że chory na czerwonkę wierny stanął, a stan jego już taki był, że z niego ściekało (tak jak mojej sąsiadce piętro wyżej zaciekło mi cukrem sufit, gdy umierała NA CUKRZYCĘ). Podmuch musiał "rzucić" tą świętością w ślady gdzie stał ten wierny. Uwagę dorzucam poruszony dogłębnie powagą dysputy. Pozdrawiam.
Jednak jestem lepszy niż moja reputacja |
#30 8 na 8 | tarkos (10757 punktów) | Odp: Czy i Ile Jezusa w Jezusie? | > Naukowcy:> - Nasza opinia nie potwierdziła obecności tkanki..> Sąd Kościelny:> - To nie była dla nas satysfakcjonująca odpowiedź.Wniosek: Powinno się wprowadzić nauczanie religii również na uniwersytetach, gdyż tamtejsi uczeni są ewidentnie niedouczeni. > |
1 2 3 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|