Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nieogłaszanie wątków nowych użytkowników

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
23-04-2016 10:55Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
Nieogłaszanie wątków nowych użytkowników
Opublikowałem na tym forum 3 wątki. Żaden z nich nie pojawił się na stronie głównej w dziale "Ostatnie wątki na Forum".
Czym trzeba sobie zasłużyć, aby wątek tam się pojawił?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Opublikowałem na tym forum 3 wątki. Żaden z nich...
Zapewne zalinkowałeś stronę wywoływaną jako "Moje wątki", ale każdemu zalogowanemu użytkownikowi ten link otwiera listę jego wątków.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
23-04-2016 16:05 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Moja kulpa.
Spoko, kto mógł wiedzieć (chyba tylko tutejszy webmaster).


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
Drobner (19539 punktów)
>Opublikowałem na tym forum 3 wątki. Żaden z
>nich nie pojawił się na stronie głównej w dziale "Ostatnie wątki na Forum".
>Czym trzeba sobie zasłużyć, aby wątek tam się pojawił?

#1
Pewnie 'nie nadanżasz'
A to krótka lista jest.
'Najnowsiejsze' wątki 'spychają' starsze wątki w dół.

#2
Kliknij ikonkę "Forum" (u góry strony),
potem odnośnik "Wypowiedzi od ostatniej wizyty" (pod listą, przed instrukcją).

[albo od razu tu: www.racjonalista.pl/forum.php/z,1
(Zresztą powinieneś to widzieć od razu po zalogowaniu).]

Drobner, reforumowicz
Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
Żaden z moich wątków, choćby był najnowszy na forum, nie jest umieszczany na liście "Ostatnie wątki Forum". Wiem to nie tylko z obserwacji tej listy, ale również dlatego, że korzystam z aplikacji, która poprzez RSS wyświetla mi nowe wątki na forum tego portalu, ale nigdy moje.
Drobner (19539 punktów)
>Żaden z moich wątków, choćby był najnowszy na forum, nie jest umieszczany na liście "Ostatnie wątki Forum". Wiem to nie tylko z obserwacji tej listy, ale również dlatego, że korzystam z aplikacji, która poprzez RSS wyświetla mi nowe wątki na forum tego portalu, ale nigdy moje.

Tytuł tego wątku (Nieogłaszanie wątków nowych użytkowników) tam widziałem.

Na wcześniejsze tam mogłem nie zwrócić uwagi, bo zwykle wchodzę na www.racjonalista.pl/forum.php/z,1.

Niech 'łeb-majster' Ci się tłumaczy.
Powodzenia.

Drobner, off topic
Quetzalcoatl (2779 punktów)
(zablokowany)
>Opublikowałem na tym forum 3 wątki. Żaden z nich nie pojawił się na stronie głównej w dziale "Ostatnie wątki na Forum".
To bardzo smutne!
A jak było w Twoim poprzednim wcieleniu, gdy pisałeś jako Ordynariusz Pisiewicz ?
Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
Wiele miałem kont na tym forum, nie ukrywam tego, gdy trzeba przypominam o tym.
pantaray (26 punktów)
(zablokowany)
>Opublikowałem na tym forum 3 wątki. Żaden z
>nich nie pojawił się na stronie głównej w dziale "Ostatnie wątki na Forum".
>Czym trzeba sobie zasłużyć, aby wątek tam się pojawił?

Pojawi się gdy zasłużysz.
Wenancjusz (16441 punktów)
>Opublikowałem na tym forum 3 wątki. Żaden z
>nich nie pojawił się na stronie głównej w dziale "Ostatnie wątki na Forum".
>Czym trzeba sobie zasłużyć, aby wątek tam się pojawił?

Odsyłasz forumowiczów do moich wątków. Zły adres podajesz.
Pozdrawiam.

Jednak jestem lepszy niż moja reputacja. Cholera! A może gorszy?
Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365