 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-05-2016 21:35 | diogenes (42753 punktów) | Przyłość zdrady
2 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#31 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: O zdradzie inaczej |
> Nie każdy chce mieć dzieci.W przeszłości i niechcącym rodzicielstwa wymóg wierności sprzyjał. > Jakość relacji, czyli miłość. Bez tego związki nie mają sensu i lepiej sobie iść do burdelu.Wychodzi na to, że miłość jest od płatnego seksu sensowniejsza dzięki taniości seksu.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: O zdradzie inaczej | > Wychodzi na to, że miłość jest od płatnego seksu sensowniejsza dzięki taniości seksu.Dzięki wartości seksu, który jest wtedy czymś więcej niż tylko prymitywną czynnością wykonywaną dla zbicia ciśnienia wynikającego z potrzeby. Można traktować wszystko jako potrzebę i zaspokajanie ośrodka nagrody w mózgu, ale wtedy wszystko staje się spłycone i bezsensowne. |
#33 1 na 1 | diogenes (42753 punktów) | Odp: O zdradzie inaczej | > Dzięki wartości seksu, który jest wtedy czymś więcej niż tylko prymitywną czynnością wykonywaną dla zbicia ciśnienia wynikającego z potrzeby. Można traktować wszystko jako potrzebę i zaspokajanie ośrodka nagrody w mózgu, ale wtedy wszystko staje się spłycone i bezsensowne.Co to znaczy traktować? Zmieniać punkt widzenia, frazeologię? Skąd wiesz, że zmiana języka nada faktom głębi i sensu? Czy nie jest tak, jak w pewnym wierszu Bukowskiego, w którym ta sama siła rozwija kwiat i każe nam sięgnąć po puszkę piwa (tyle Bukowski) lub uprawiać z kobietą pornografię (to już ja)? Raczej podążałbym tropem kotów Hegla, które w nocy wszystkie są czarne...
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: O zdradzie inaczej | A kto mówił o zmianie nazewnictwa? Pisałem o traktowaniu. Podobnie jest z jedzeniem - jedni jedzą po to żeby zaspokoić potrzebę i odżywić ciało, a ja jem dla smaku. Liczą się dla mnie takie rzeczy jak klimat danego miejsca, estetyka, głębsze więzi z ludźmi. Dla niektórych liczy się tylko użyteczność i zaspokajanie potrzeb, a ja wolałbym się nie urodzić niż być zmuszonym do takiego punktu widzenia. |
#35 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: O zdradzie inaczej |
> Dzięki wartości seksu, który jest wtedy czymś więcej...No ale skoro kiedy indziej niż "wtedy" seks jest czymś mniej, to może nie w seksie wartość? 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: O zdradzie inaczej | Właśnie w seksie, ale pod warunkiem, że wtedy  |
#37 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: O zdradzie inaczej |
> Właśnie w seksie, ale pod warunkiem, że wtedy Chwaliła się raz rzepa przed całym ogrodem, Że jest bardzo smaczna z miodem. Na to miód się odezwie i tak jej przygani: "A ja jestem smaczny i bez pani!" Jan Brzechwa
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
| Rafał Kozłowski (4068 punktów) | Odp: Przyłość zdrady | > www.youtube.com/watch?v=w5su8fU0R5g> Czy seks z seksrobotem byłby zdradą?> Żona mówi, że nie.Zapytaj żony, mówię całkiem poważnie, czy nie zmieniła by zdania, gdyby robot obdarzony był świadomością? . . . |
#39 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Przyłość zdrady |
> gdyby robot obdarzony był świadomościąA świadomy robot byłby jeszcze robotem?
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
| Rafał Kozłowski (4068 punktów) | Odp: Przyłość zdrady | > >gdyby robot obdarzony był świadomością> A świadomy robot byłby jeszcze robotem?> Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.świadomość nie nadaje robotowi człowieczeństwa. . . . |
#41 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Przyłość zdrady |
> świadomość nie nadaje robotowi człowieczeństwaPro forma zaprzeczę bym tak twierdziła. I przypomnę, że nie o to pytałam.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
| Rafał Kozłowski (4068 punktów) | Odp: Przyłość zdrady | > >świadomość nie nadaje robotowi człowieczeństwa> Pro forma zaprzeczę bym tak twierdziła.> I przypomnę, że nie o to pytałam.> Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.sprecyzuj więc swoje myśli. . . . |
#43 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Przyłość zdrady |
> sprecyzuj więc swoje myśli.Mam na myśli swoje pytanie z 11:34 czy świadomy robot to nadal robot.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#44 2 na 2 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Przyłość zdrady | > >Czy seks z seksrobotem byłby zdradą?> >Żona mówi, że nie.> Zapytaj żony, mówię całkiem poważnie, czy nie zmieniła by zdania, gdyby robot obdarzony był świadomością? Cytat: Oczywiście, że zmieniłabym...
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
| Rafał Kozłowski (4068 punktów) | Odp: Przyłość zdrady | > >sprecyzuj więc swoje myśli.> Mam na myśli swoje pytanie z 11:34 czy świadomy robot to nadal robot. Świadomość nie nadaje robotowi człowieczeństwa.... jeżeli tego zdania nie rozumiesz, to nie ma o czym z Tobą rozmawiać. . . . |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|