Racjonalista - Strona głównaDo treści
czym jest czas pytanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
16-10-2016 22:20amenli (68 punktów)czym jest czas pytanie
Ocena 1 na 1
Witam
Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas.
Mam pytanie .
Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli.
Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ?
Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ?
Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce.
Co zrobi człowiek za te słowa ?
Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra.
Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.

lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?

To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

16-10-2016 22:51Nie na temat
 Ocena 6 na 6
Drobner (19539 punktów)
>Czy ... dostanie nagrodę ?
>... czy jest za to nagroda ?

Pierwsza nagroda:



Masz czas - czytaj.
Warto.

Drobner, przewodniczący żuri
amenli (68 punktów)
>>Czy ... dostanie nagrodę ?
>>... czy jest za to nagroda ?
>Pierwsza nagroda:
>.......>>>> - czytaj.
>Warto.
>Drobner, przewodniczący żuri

Przepraszam ale wynajmie pisarza mam zamiar zmienić kraj na wyspy rajskie )))
I dla tego jestem ciekaw co zrobicie jak biedzie to za ostro ?.
17-10-2016 13:19 
 Ocena 4 na 4
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> jestem ciekaw co zrobicie jak biedzie to za ostro ?.

Pewnie z wrażenia umrzemy

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
amenli (68 punktów)
>> jestem ciekaw co zrobicie jak biedzie to za ostro ?.
>Pewnie z wrażenia umrzemy
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

odpada kto zapłaci ?
17-10-2016 14:08 
 Ocena 4 na 4
ZaKotem (8733 punktów)

>odpada kto zapłaci ?

Na serio aż tak cię pogrzało, że przez chwilę ci się wydawało, że ktoś ci zapłaci za przedstawienie kolejnej Ogólnej Teorii Wszystkiego na forum internetowym? Mamy tu takich, co strugają wariata całkiem za darmo, w czynie społecznym. Jeśli marzy ci się kariera płatnego wariata, to zajmij się polityką.
amenli (68 punktów)
>>odpada kto zapłaci ?
>Na serio aż tak cię pogrzało, że przez chwilę ci się wydawało, że ktoś ci zapłaci za przedstawienie kolejnej Ogólnej Teorii Wszystkiego na forum internetowym? Mamy tu takich, co strugają wariata całkiem za darmo, w czynie społecznym. Jeśli marzy ci się kariera płatnego wariata, to zajmij się polityką.

na pewno nie tu . książka lub film.
17-10-2016 14:45 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Jeśli marzy ci się kariera płatnego wariata, to zajmij się polityką.
>> na pewno nie tu . książka lub film.

Bardziej.
Weź pod uwagę również stand-up Dodatkowy bonus taki, że tam masz feedback błyskawiczny.

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
amenli (68 punktów)
>>> Jeśli marzy ci się kariera płatnego wariata, to zajmij się polityką.
>>> na pewno nie tu . książka lub film.
>Bardziej.
>Weź pod uwagę również stand-up Dodatkowy bonus taki, że tam masz feedback błyskawiczny.
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


ha ha ha musicie zacząć panować nad emocjami .
17-10-2016 15:52 
 Ocena 1 na 1
ZaKotem (8733 punktów)

>ha ha ha musicie zacząć panować nad emocjami .

Taki też już jest <ziew>
amenli (68 punktów)
>>ha ha ha musicie zacząć panować nad emocjami .
>Taki też już jest <ziew>
>

A jak by dziś Jan napisał Apokalipse ? co by go spotkało ?
17-10-2016 17:01 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>A jak by dziś Jan napisał Apokalipse ? co by go spotkało ?
Korekta edytorska.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
17-10-2016 21:46 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> A jak by dziś Jan napisał Apokalipse ? co by go spotkało ?

Propozycja pisania w Wróżce albo Strefie 11?

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
amenli (68 punktów)
>> A jak by dziś Jan napisał Apokalipse ? co by go spotkało ?
>Propozycja pisania w Wróżce albo Strefie 11?
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


Mam dowody mam ułatwione zadanie .
Tylko czy to ten czas ? może wam pasuje taki stan .
może następnie 4.6m lat potrzeba ?
18-10-2016 07:52 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Mam dowody mam ułatwione zadanie

Gdybyś je miał, już dawno byś nas tu nimi uraczył.
W końcu przedstawienie solidnych dowodów daje poczucie dumy.

>Tylko czy to ten czas?

Jeśli nie, próżne twoje starania. Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..

> może wam pasuje taki stan

Świętemu Piotrowi dużo nie pasowało, nawet się wyparł.
Duch Św. czyni cuda. Pytanie czy ty aby jesteś właściwą osobą.

>może następnie 4.6m lat potrzeba?

Zależy do czego. U ciebie do racjonalizmu oby mniej

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>> Mam dowody mam ułatwione zadanie
>Gdybyś je miał, już dawno byś nas tu nimi uraczył.
>W końcu przedstawienie solidnych dowodów daje poczucie dumy.

Nie, nie potrzebuje tego potrzebuje tylko miło zabawić się tu.
Bez waluty i telefonu czerwonego i kontaktów jest trudno



>>Tylko czy to ten czas?
>Jeśli nie, próżne twoje starania. Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..

A myślisz ze jemu spieszno gdzieś ? A po co ma zmieniać ? To człowiek ma szukać .

> może wam pasuje taki stan

Świętemu Piotrowi dużo nie pasowało, nawet się wyparł.
Duch Św. czyni cuda. Pytanie czy ty aby jesteś właściwą osobą.

Właściwy człowiek zginął na krzyżu .
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Nie, nie potrzebuje tego potrzebuje tylko miło zabawić się tu

Acha dlatego te żarty z niewierzących a tym samym z Boga, rozumiem.

>>Jeśli nie, próżne twoje starania. Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..
>A myślisz ze jemu spieszno gdzieś ?

Nie. Nam tutaj też nie

> A po co ma zmieniać ?

Fakt. Po co? Po nic.

> To człowiek ma szukać

Ja juz znalazłem. Ty szukaj dalej.

>> Duch Św. czyni cuda. Pytanie czy ty aby jesteś właściwą osobą.
>Właściwy człowiek zginął na krzyżu .

Hm. No to po ptokach.

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>>Nie, nie potrzebuje tego potrzebuje tylko miło zabawić się tu
>Acha dlatego te żarty z niewierzących a tym samym z Boga, rozumiem.

Ja z Boga nie żartuje. I zbytnio mnie nie obchodzi kto w co wierzy .
Za pewno rozmawiamy nawet o innym Bogu.

>> A po co ma zmieniać ?
>Fakt. Po co? Po nic.

Jego macie od szukać sami dał wam dużo czasu .

>> To człowiek ma szukać
>Ja juz znalazłem. Ty szukaj dalej.

Dla czego się martwicie innymi was biedą rozliczać ?

>>Właściwy człowiek zginął na krzyżu .
>Hm. No to po ptokach.

Ale się uparł ocalić świat po mimo zdrady.

>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

>
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>>Nie, nie potrzebuje tego potrzebuje tylko miło zabawić się tu
>>Acha dlatego te żarty z niewierzących a tym samym z Boga, rozumiem.
>Ja z Boga nie żartuje

Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga.

> I zbytnio mnie nie obchodzi kto w co wierzy

Oczywiscie, już w to wierzę

>Jego macie od szukać sami dał wam dużo czasu .

A po co? By ty nam karzesz, albo wiesz lepiej czego potrzebujemy?
Kocham takich 'lepiej wszystko wiedzących'

>>> To człowiek ma szukać
>>Ja juz znalazłem. Ty szukaj dalej.
>Dla czego się martwicie innymi was biedą rozliczać ?

O nic się nie martwimy, to ty się martwisz o nas i dlatego piszesz że my coś tam mamy robić.
Zresztą lepiej dokształć się w gramatyce j. polskiego, bo nie bardzo można cię zrozumieć.

>>>Właściwy człowiek zginął na krzyżu .
>>Hm. No to po ptokach.
>Ale się uparł ocalić świat po mimo zdrady

Tylko że nie wyszło. Może jednak ty go zbawisz?

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)

>>Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga.

gdzie ja żartuje ? Zadałem tylko 1 pytanie .

>>Jego macie od szukać sami dał wam dużo czasu .
>A po co? By ty nam karzesz, albo wiesz lepiej czego potrzebujemy?
>Kocham takich 'lepiej wszystko wiedzących'

nie, tam jest za mało miejsc .

>>>> i dlatego piszesz że my coś tam mamy robić.

Za pewnie kiepsko napisałem.

>>>>Właściwy człowiek zginął na krzyżu .
>>>Hm. No to po ptokach.
>>Ale się uparł ocalić świat po mimo zdrady
>Tylko że nie wyszło. Może jednak ty go zbawisz?

od czego ? zapewnię jest na tronie .

>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

Jacek Głodzik (35558 punktów)
> gdzie ja żartuje ? Zadałem tylko 1 pytanie .

Pan adwokat "potrzebuję tylko miło zabawić się tu".

>nie, tam jest za mało miejsc

Ciesz się, dla ciebie więcej, jak innych se nie dopchasz.

>>Tylko że nie wyszło. Może jednak ty go zbawisz?
>od czego ?

Raczej od kogo.
"Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj"
William Shakespeare (1564-1616) angielski dramatopisarz i poeta.

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)

adwokat prezentuje tylko 1 stronę tak dla przypomnienia
drugą stronę z założenia niszczy
On zadaje pytania
adwokat jest pozbawiony emocji i działa na zlecenie
nie jest połączony z klientem i jego problemami
Wykonuje tylko zlecenie
To jest adwokat

To nie dla mnie zbyt brutalny styl

>>>Tylko że nie wyszło. Może jednak ty go zbawisz?
>>od czego ?
>Raczej od kogo.
>"Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj"
>William Shakespeare (1564-1616) angielski dramatopisarz i poeta.

To diabeł ich się boi . nie ma takiej potrzeby .
18-10-2016 11:28 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>To diabeł ich się boi

Hm, czyli mamy tu specjalistę od diabłów i 'ich'
Gratuluję wiedzy

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>>To diabeł ich się boi
>Hm, czyli mamy tu specjalistę od diabłów i 'ich'
>Gratuluję wiedzy
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


zasadniczo jak widzisz diably jest źle.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> zasadniczo jak widzisz diably jest źle.

Nie wiem czy widzisz, ale zdaje się jesteś wybitym znawcą ich natury

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>> zasadniczo jak widzisz diably jest źle.
>Nie wiem czy widzisz, ale zdaje się jesteś wybitym znawcą ich natury
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


ok raz się spotkali chyba ale nam było nie po drodze on zbiera duszy a ja szukam czegoś innego
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Może jednak ty go zbawisz?
> od czego?

Widzę że uczyłeś się od Mistrzów udawać św. Greka
"dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza"
"mam zamiar zmienić kraj na wyspy rajskie"

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>>> Może jednak ty go zbawisz?
>> od czego?
>Widzę że uczyłeś się od Mistrzów udawać św. Greka
>"dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza"
>"mam zamiar zmienić kraj na wyspy rajskie"
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

>

każdy po coś tu jest .
Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży

Skąd wiesz co chcemy? Bozia objawiła?

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
18-10-2016 12:24 
 Ocena 1 na 1
ZaKotem (8733 punktów)
>> Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży
>Skąd wiesz co chcemy? Bozia objawiła?

Przecież napisał: "CHCĘ WASZE RAJSKIE PLAŻE". No wiesz, te, na których się wylegujemy i płacą nam za to, a lud pracujący nam usługuje. Krystkon się ucieszy, że liczba rewolucjonistów podwoiła się.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Krystkon się ucieszy, że liczba rewolucjonistów podwoiła się

W sumie fakt, jeden wierzący więcej który chce zmieniać świat. Teraz upewnijmy się, że Pan adwokat jest adwokatem jego nowego ładu

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>>> Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży
>>Skąd wiesz co chcemy? Bozia objawiła?
>Przecież napisał: "CHCĘ WASZE RAJSKIE PLAŻE". No wiesz, te, na których się wylegujemy i płacą nam za to, a lud pracujący nam usługuje. Krystkon się ucieszy, że liczba rewolucjonistów podwoiła się.

każdy chcie kasę . zadarmo. to chyba garstka robi .
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
>> Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży
>Skąd wiesz co chcemy? Bozia objawiła?

A może Berne i jego analiza transakcyjna?
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>A może Berne i jego analiza transakcyjna?

Informatyka i człowiecza 'logika' ala Olson.
Swoją drogą widzę łańcuszek na małego pieska działa


krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
>Informatyka i człowiecza 'logika' ala Olson.

No jakbyś był w stanie to zrozumieć to spoko

>Swoją drogą widzę łańcuszek na małego pieska działa

Ano działa, a już obawiałem się, że nie odpowiesz.
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
>A po co? By ty nam karzesz, albo wiesz lepiej czego potrzebujemy?
>Kocham takich 'lepiej wszystko wiedzących'

Nic dziwnego, skoro sam taki jesteś. www.racjonalista.pl/forum.php/s,723264#w723493

Jacuś "wie lepiej"

18-10-2016 10:45 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>>... Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..
>... To człowiek ma szukać .

Ależ np. ja go 'szukam'.
Tyle, że 'po czesku'.

> Właściwy człowiek zginął na krzyżu.

To prawda: sam na własne oczy widziałem film o Spartakusie.

Drobner, 'szukacz'
adwokat (68 punktów)
>>>... Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..
>>... To człowiek ma szukać .
>Ależ np. ja go 'szukam'.
>Tyle, że 'po czesku'.
>> Właściwy człowiek zginął na krzyżu.
>To prawda: sam na własne oczy widziałem film o Spartakusie.
>Drobner, 'szukacz'

Po co go szukasz ?
18-10-2016 11:31 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>>>>... Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..
>>>... To człowiek ma szukać .
>>Ależ np. ja go 'szukam'.
>>Tyle, że 'po czesku'.

>>Drobner, 'szukacz'

>Po co go szukasz ?

Mojej odpowiedzi znowu nie zrozumiesz.
Tak jak nie zrozumiałeś poprzedniej...

Drobner, czesko-polski
18-10-2016 11:41 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Drobner, czesko-polski

.. wulgarysta

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
18-10-2016 11:51 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>>Drobner, czesko-polski
>.. wulgarysta

"And after all we're only ordinary* men"
Us and Them, Pink Floyd

Drobner, *w 'bardziej polskim' znaczeniu tego przymiotnika
Jacek Głodzik (35558 punktów)
"after all" - chyba jakoś długo zejdzie..

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>>>>>... Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..
>>>>... To człowiek ma szukać .
> >>Ależ np. ja go 'szukam'.
>>>Tyle, że 'po czesku'.
>>Drobner, 'szukacz'
>>Po co go szukasz ?
>Mojej odpowiedzi znowu nie zrozumiesz.
>Tak jak nie zrozumiałeś poprzedniej...
>Drobner, czesko-polski
>

zakladasz jak go odnajdiesz on cię zrozumie ?
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>zakladasz jak go odnajdiesz on cię zrozumie ?

Jeśli On choć w cząstce jest podobny do Ciebie to nie sądzę, ale kto wie, kto wie...

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>>zakladasz jak go odnajdiesz on cię zrozumie ?
>Jeśli On choć w cząstce jest podobny do Ciebie to nie sądzę, ale kto wie, kto wie...
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


coś tam było że na wzór i podobieństwo
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> coś tam było że na wzór i podobieństwo

Tak. W takim razie nie oczekuję

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)
>> coś tam było że na wzór i podobieństwo
>Tak. W takim razie nie oczekuję
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź


jesteś do przodu o krok w swoich poszukiwaniach .
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> jesteś do przodu o krok w swoich poszukiwaniach

Nic mi nie wiadomo, że podjąłem jakieś poszukiwania.
Ale ty możesz szukać - wolnoć Tomku w swoim domku.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)
>> jesteś do przodu o krok w swoich poszukiwaniach
>Nic mi nie wiadomo, że podjąłem jakieś poszukiwania.
>Ale ty możesz szukać - wolnoć Tomku w swoim domku.
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.


no widzisz miesza się mi tu wszystko .
Drobner coś szukał .
przepraszam
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Drobner coś szukał

Ano miesza.
Drobna życzliwa podpowiedź: sprawdź, co znaczy słowo "szukać" po czesku

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Drobner (19539 punktów)
>> Drobner coś szukał
>Ano miesza.
> Drobna życzliwa podpowiedź: sprawdź, co znaczy słowo "szukać" po czesku

Możesz go pokaleczyć taką łopatą, Jacku...

Drobner z łyżeczką
adwokat (68 punktów)
>>> Drobner coś szukał
>>Ano miesza.
>> Drobna życzliwa podpowiedź: sprawdź, co znaczy słowo "szukać" po czesku
>Możesz go pokaleczyć taką łopatą, Jacku...
>Drobner z łyżeczką

próbujesz ustalić co za jeden było coś o rosji teraz czech
18-10-2016 16:25 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>próbujesz ustalić co za jeden było coś o rosji teraz czech

Ba!, nawet czterech!

Drobner, samopiąt
18-10-2016 18:45 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Drobner z łyżeczką

Łyżeczką połaskoczesz i nawet nie poczuje. Nie jestem nawet pewien czy łopatę odczuje.
Może to?



Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
18-10-2016 18:53 
 Ocena 1 na 1
adwokat (68 punktów)
>> Drobner z łyżeczką
>Łyżeczką połaskoczesz i nawet nie poczuje. Nie jestem nawet pewien czy łopatę odczuje.
>Może to?
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.


Drobner cały czas nabija się

a to ty pisałeś

Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga.
18-10-2016 20:22 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga

Żart był życzliwy, niestety z odrobiną prawdy.
Lotnością umysłu to ty nie grzeszysz.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
18-10-2016 20:35 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Lotnością umysłu to ty nie grzeszysz.

Beton nie fruwa.
(Wyjątkowo po pneumatyce lub trotylu.)

Drobner, z wiadomej Podkomisji
adwokat (68 punktów)
>>Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga
>Żart był życzliwy, niestety z odrobiną prawdy.
>Lotnością umysłu to ty nie grzeszysz.
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.


unikasz pytań lub udajesz ze nie rozumiesz.
Nabijasz się ze mnie i udajesz ze nie .
trudno utrzymać fason rozumie .

Drobner zmienia podpisy wiec jest nie stabilny rozumie go
19-10-2016 07:17 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nabijasz się ze mnie i udajesz ze nie .
> trudno utrzymać fason rozumie

Zadajesz pytania 'z głupia frant' całkowicie oderwane od tematu wątku.
Nie tłumaczysz niczego tzn. po co zadajesz pytanie, co jest jego podstawą, po co w ogóle rozmawiasz.
Silisz się na kokieterię pompując w ten sposób swój narcystyczny balon. Masz zadatki na ewangelizatora (wielu tu takich przychodzi).
Do tego brak ci szacunku do rozmówcy, kultury, ogłady a i może zdrowego rozsądku.
Zabierasz się za drążenie czegoś, ale za nic nie interesuje cię z kim rozmawiasz i co twór interlokutor reprezentuje, czego chce w rozmowie.

Powiedz, jak mam traktować cię poważnie? Jak nie dojść do wniosku , że to kolejny 'beton' który robi swoje w imię 'wyższych wartości', a tak naprawdę swoich aberracji ?
19-10-2016 08:03 
 Ocena 1 na 1
adwokat (68 punktów)

>Do tego brak ci szacunku do rozmówcy, kultury, ogłady a i może zdrowego rozsądku.
>Zabierasz się za drążenie czegoś, ale za nic nie interesuje cię z kim rozmawiasz i co twór interlokutor reprezentuje, czego chce w rozmowie.

fajnie cały czas na mnie są ataki a ja nie reaguje .
i to ten brak szacunku ? mam tak samo reagować

pytanie było o waszą reakcje na prawdę.
fakt ze nie dostałem odpowiedzi.
ale reakcje zobaczyłem .
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> fajnie cały czas na mnie są ataki a ja nie reaguje

Ok, nie reaguj na wskazówki a ja przestanę odpisywać, przeciez o to ci w sumie chodzi

> pytanie było o waszą reakcje na prawdę

A konkretniej? Lubię prawdę, byle nie kłamstwo w owczej skórze prawdy.

> fakt ze nie dostałem odpowiedzi.

Masz wyżej.

> ale reakcje zobaczyłem .

W porządku. Ja też, m.in. w twoich wielce 'elokwentnych' nakazach Cytat:
musicie zacząć panować nad emocjami

Lekarzu, lecz się sam.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> mam tak samo reagować

A może byś się tak przedstawił (jestem ten i ten, mam tyle i tyle lat, uczę się / mieszkam / pracuję itd.) i zapytał z kim rozmawiasz, czego ten ktoś chce w rozmowe? Kim jest?
Pozyskał człowieka?

Wiedza, kultura i prawda nie bolą.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)
>> mam tak samo reagować
>A może byś się tak przedstawił (jestem ten i ten, mam tyle i tyle lat, uczę się / mieszkam / pracuję itd.) i zapytał z kim rozmawiasz, czego ten ktoś chce w rozmowe? Kim jest?
>Pozyskał człowieka?
>Wiedza, kultura i prawda nie bolą.
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.


tak naprawdę 1 raz jestem na forum jaki chcie
udowodnić kto jest mądrzejszy .
wystarczyło poczytać trochę .
głupi czy beton to też jakiś człowiek .
w sekundzie można stracić zdrowie i zostać głupim .
jaką nazwę damy takiemu intelegentno głupi ?
albo nie widzisz ze to forum jest takie albo.
19-10-2016 08:45 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> jaki chcie
> udowodnić kto jest mądrzejszy

My nic nie chcemy udowadniać, ale twoje słowa dużo o tobie mówią.

>wystarczyło poczytać trochę

Spójrz w lusterko.

>głupi czy beton to też jakiś człowiek

Owszem. Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.

>jaką nazwę damy takiemu intelegentno głupi ?

A nazywaj sobie jak chcesz. Mnie to nie obchodzi.

>albo nie widzisz ze to forum jest takie albo.

Nie rozumiem tego. Piszesz b. niezrozumiale i niegramatycznie. Może wybierzesz z się przed ewangelizacją na jakiś kurs j. polskiego?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)
>> jaki chcie
>> udowodnić kto jest mądrzejszy
>My nic nie chcemy udowadniać, ale twoje słowa dużo o tobie mówią.

ok , i uważasz ze musisz wszystkim to udowodnić , pokazać ?



>>głupi czy beton to też jakiś człowiek
>Owszem. Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.

człowiek jaki ma coś do powiedzenia ma myśli chyba rozumiesz musisz rozwinąć myśl człowiek .
łyżka czy koparka ? wystarczy ? uznasz to zapewnię za żart
uznajesz mnie za słabszego , zawsze kopisz słabszych ?
czy jednak masz wątpliwości bo kopisz ?

czy wszystko to są żarty ? bo często używasz tego słowa ?

Jacek Głodzik (35558 punktów)
>>My nic nie chcemy udowadniać, ale twoje słowa dużo o tobie mówią
>ok , i uważasz ze musisz wszystkim to udowodnić , pokazać ?

UMIESZ CZYTAĆ?

>>>głupi czy beton to też jakiś człowiek
>>Owszem. Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.
>człowiek jaki ma coś do powiedzenia ma myśli chyba rozumiesz musisz rozwinąć myśl człowiek

Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.

>uznajesz mnie za słabszego , zawsze kopisz słabszych ?

Po pierwsze nie jesteś słabszy. Po drugie rozmawiamy. Jeśli nie podchodzisz do ludzi z szacunkiem, nie wyjaśniasz swoich pytań, nie stawiasz ich precyzyjnie a jeszcze karzesz domyślać się co masz na myśli, kokietujesz - ludzie spuszczą cię po brzytwie bo zajmujesz im cenny czas.
Jeśli uznasz zajęcie się interlokutora swoimi sprawami i zaniechanie rozmowy z tobą za kopnięcie, to raczej nie mamy wspólnej płaszczyzny porozumienia. Najpierw poznaj bliźniego i pozyskaj go, dopiero później spróbuj coś mu dać. Taka moja rada.

>czy jednak masz wątpliwości bo kopisz ?

A gdzie?

>czy wszystko to są żarty ? bo często używasz tego słowa ?

Jak na razie, to twoje pytania poza poziom żartów naprawdę nie wychodzą.
Traktuję cię tak, jak ty mnie. Witamy w realu.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)
>>>My nic nie chcemy udowadniać, ale twoje słowa dużo o tobie mówią>ok , i uważasz ze musisz wszystkim to udowodnić , pokazać ?
>UMIESZ CZYTAĆ?
zauważ gadać a robić ma w sobie delikatną różnice .
Ja Pisze ze ty to robisz .
Nawet jak uważasz ze nie i ze jesteś spoko .
Ja to tak odbieram nie wiem czy rozumiesz to ?

>Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.
koparka twoja ? co to było żart z głupka ? tyle wystarczy ?

>Po pierwsze nie jesteś słabszy.

No nie zmieniasz zdanie jak polityk

>Widzę że uczyłeś się od Mistrzów udawać św. Greka
>"dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza"
19-10-2016 11:19 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Ja Pisze ze ty to robisz .

Nie napisałeś zdaniem oznajmującym. Pytałeś Cytat:

uważasz ze musisz wszystkim to udowodnić , pokazać ?

Widzisz ten pytajnik na końcu? w kazdym razie nasi inteligentni czytelnicy widzą.
Mimo wszystko nie martw się, twoje manipulacje i tak wyszłyby z czasem.

>Nawet jak uważasz ze nie i ze jesteś spoko

Moje zdanie znasz. Jest inne.

>Ja to tak odbieram nie wiem czy rozumiesz to ?

Rozumiem, gadać i myśleć na temat bliźnich można naprawdę wiele głupot.

>>Znajdź i pokaż miejsce gdzie to kwestionuję.
>koparka twoja ? co to było żart z głupka ? tyle wystarczy ?

Nie warto się unosić. Powściąganie emocji wyraźnie pomoże w ewangelizacji. O młocie pneumatycznym również było. To życzliwy żart pokazujący, jak mało rzeczy rozumiesz co się do ciebie pisze.
To czy jesteś słaby, czy silny w czymkolwiek to nie moja sprawa i niewiele mnie interesuje. Po prostu nie czuję się rozumiany w rozmowie z tobą i prócz ewangelizacji doprawdy nie wiem, po co wszedłeś na to forum. Tyle w temacie. Zabierasz innym cenny czas tą gadką.

>>Po pierwsze nie jesteś słabszy.
>No nie zmieniasz zdanie jak polityk

Pokaż jakiś cytat, albo rozmowę zakończymy po naprawdę nie widze sensu jej kontynuowania.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
19-10-2016 11:44 
 Ocena-1 na 1
adwokat (68 punktów)
>> Ja Pisze ze ty to robisz .
>Nie napisałeś zdaniem oznajmującym. Pytałeś Cytat:

>uważasz ze musisz wszystkim to udowodnić , pokazać ?

>Widzisz ten pytajnik na końcu? w kazdym razie nasi czytelnicy widza.
>Mimo wszystko nie martw się, twoje manipulacje i tak wyszłyby z czasem.

Cały czas robisz to . Dla ciebie to bez różnicy ? znowu pytam nie wiem po co .
teraz pisze ze to robisz . pasuje ?



>Moje zdanie znasz jest inne.
ok, tak . moje nie ważnie .
>Pokaż jakiś cytat

zaraz powiesz ze to życzliwie było Lotnością umysłu to ty nie grzeszysz.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Cały czas robisz to

Ale co? Myśl sobie, co chcesz, ja naprawdę nie mam z tym próblemu. Po cóż miałbym ci cokolwiek udowadniać? Ty już swoje wiesz, mnie to naprawdę nie przeszkadza.

> znowu pytam nie wiem po co

To proste jak budowa cepa: chcesz mi za wszelką cenę coś udowodnić. Zgadłem?

>teraz pisze ze to robisz . pasuje ?

Ale się uwziął. A jaką różnicę zrobi ci, czy mi pasuje czy nie? Wyluzuj.
Naprawdę niezmierzone połacie głupot ludzie napisali o bliźnich i ja nie jestem tego odkrywcą.

>>Moje zdanie znasz jest inne.
>ok, tak . moje nie ważnie .

Dla mnie? A dlaczegóż miałoby być to dla mnie jakimkolwiek odnośnikiem? Wskazówką choćby?
Znam siebie, a od pomagania czy zwracania mi uwagi na istotne mankamenty mam innych, ty nie jesteś mi do niczego potrzebny.

>>Pokaż jakiś cytat
>zaraz powiesz ze to życzliwie było "Lotnością umysłu to ty nie grzeszysz"

Prawda w oczy kole. A chcesz ją głosić innym.. ech chłopie.
Radzę załóż sobie na swój użytek, że ja lotnością umysłu jestem od ciebie gorszy i słabszy. Wtedy nie będziesz żywił pretensji.
Do widzenia.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)

>Radzę załóż sobie na swój użytek, że ja lotnością umysłu jestem od ciebie gorszy i słabszy. Wtedy nie będziesz żywił pretensji.

To by musiałem założyć ze Stwórca jest słabszy nie dziękuje

pozdrawiam Do widzenia.

Jacek Głodzik (35558 punktów)
Na koniec pamiętaj, że obydwaj ponoć jesteśmy dziełem Stwórcy, ale jedno jest pewne: z jakiegoś powodu nie obdzielono nas wszystkim po równo.
Do widzenia!

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
>Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga.

Twoja Bozia nie ma poczucia humoru.

Z drugiej strony to niczyja wina.
19-10-2016 08:24 
 Ocena 1 na 1
adwokat (68 punktów)
>>Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga.
>Twoja Bozia nie ma poczucia humoru.
>Z drugiej strony to niczyja wina.

spoko ja tu nie wyjątek całe forum korzysta z energii
jeden oskarża drugiego .
poczytalem was trochę
Drobner (19539 punktów)
>> Drobner z łyżeczką
>Łyżeczką połaskoczesz i nawet nie poczuje. Nie jestem nawet pewien czy łopatę odczuje.
>Może to?
>img>img/forum/48521/117498001476809072.jpg

Ja bym się bardzo bał, że go uszkodzę!!!

(A szkoda by było takiego drogiego sprzętu...)

Drobner, kierownik budowy
adwokat (68 punktów)
>>> Drobner z łyżeczką
>>Łyżeczką połaskoczesz i nawet nie poczuje. Nie jestem nawet pewien czy łopatę odczuje.
>>Może to?
>>img>img/forum/48521/117498001476809072.jpgJa bym się bardzo bał, że go uszkodzę!!!
>(A szkoda by było takiego drogiego sprzętu...)
>Drobner, kierownik budowy

nie twoje czym się martwisz
18-10-2016 19:36 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Ja bym się bardzo bał, że go uszkodzę!!!
>>(A szkoda by było takiego drogiego sprzętu...)

> nie twoje czym się martwisz

Konfabulujesz. I to nieudolnie.

Drobnerek radosny jak szczypiorek
18-10-2016 19:40 
 Ocena 1 na 1
adwokat (68 punktów)
>>Ja bym się bardzo bał, że go uszkodzę!!!
>>>(A szkoda by było takiego drogiego sprzętu...)
>> nie twoje czym się martwisz
>Konfabulujesz. I to nieudolnie.
>Drobnerek radosny jak szczypiorek

właśnie chciałem dać radość tobie
18-10-2016 20:07 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>właśnie chciałem dać radość tobie

Uprzejmie mi obojętne są Twoje zamiary i aktywności.
I jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno.

Drobner, Drań
18-10-2016 21:50 
 Ocena-1 na 1
adwokat (68 punktów)
>> Drobner coś szukał
>Ano miesza.
>Drobna życzliwa podpowiedź: sprawdź, co znaczy słowo "szukać" po czesku
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.


Mieszkałem tu i tam trzeba było zwracać uwagę co się mówi jest to normalnie .

Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Mieszkałem tu i tam trzeba było zwracać uwagę co się mówi jest to normalnie

Miejsce mieszkania w przeszłości i obecnie nie ma nic do rzeczy. Zaprawdę powiadam ci: jeśli chcesz zrozumieć co ma do powiedzenia Drobner z owym szukaniem sprawdź, co znaczy słowo "szukać" po czesku.

Jeśli nie sprawdzisz - nie zrozumiesz, a Drobnera wcale nie będzie to obchodzić. Pójdzie swoja drogą.
www.racjonalista.pl/forum.php/s,725724#w725979
Poniał?

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)
>> Mieszkałem tu i tam trzeba było zwracać uwagę co się mówi jest to normalnie
>Miejsce mieszkania w przeszłości i obecnie nie ma nic do rzeczy. Zaprawdę powiadam ci: jeśli chcesz zrozumieć co ma do powiedzenia Drobner z owym szukaniem sprawdź, co znaczy słowo "szukać" po czesku.Jeśli nie sprawdzisz - nie zrozumiesz, a Drobnera wcale nie będzie to obchodzić. Pójdzie swoja drogą.
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,725724#w725979
>Poniał?
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

>

Czy energii zabraknie

on mnie nie rozumie ja go jesteśmy kwita



Jacek Głodzik (35558 punktów)
> on mnie nie rozumie ja go jesteśmy kwita

Tak. I o to ci przecież chodziło, by nie zrozumieć "szukania" w pojęciu Drobnera. Brawo

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)
>> on mnie nie rozumie ja go jesteśmy kwita
>Tak. I o to ci przecież chodziło, by nie zrozumieć "szukania" w pojęciu Drobnera. Brawo
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

>

sugerujesz ze Drobner jest zły bo nic go nie obchodzi ?
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> sugerujesz ze Drobner jest zły bo nic go nie obchodzi ?

Pisząc otwartym i mam nadzieję zrozumiałym tekstem : odbieram cię tak, że nie chcesz tu nikogo zrozumieć nawet nie mówiąc o możliwościach. Chcesz głosić swoje i tyle.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
19-10-2016 10:51 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>on mnie nie rozumie ja go jesteśmy kwita

Jeszcze nie przedstawiłeś ani krzty czegokolwiek, co mogłoby zaangażować czyjkolwiek intelekt.

Trudno mówić o zrozumieniu, gdy przekaz jest sterylnie beztreściowy.

Drobner, z pustki
adwokat (68 punktów)
>>on mnie nie rozumie ja go jesteśmy kwita
>Jeszcze nie przedstawiłeś ani krzty czegokolwiek, co mogłoby zaangażować czyjkolwiek intelekt.
>Trudno mówić o zrozumieniu, gdy przekaz jest sterylnie beztreściowy.
>Drobner, z pustki

Miałem swój Pytanie .

Teraz chcesz wrobić mnie w jakiś przekaz .

Ja byłem ten jaki zadaje pytania .

Zgadza się za dużo tu szukacie
Drobner (19539 punktów)
>Ja byłem ten jaki zadaje pytania .

"A kto pyta, ten nie błądzi".

Drobner, z cytatem
19-10-2016 12:48 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>"A kto pyta, ten nie błądzi".

Hm. Chłopak tylko zapomniał o zrozumiałym wstępie do swoich metafizycznych pytań.
O kulturze i o pozyskaniu interlokutorów do wydatkowania swojego czasu, czyli odpowiedzi.
Walnął prosto z mostu, nie wyszło. A Ty się czepiasz

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
19-10-2016 13:01 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Walnął prosto z mostu, nie wyszło. A Ty się czepiasz

Problem z tym, że jedyne co on zrobił, to zapytał tak:
"Co zrobicie, gdy walnę prosto z mostu?"

Innych treści tu nie zauważyłem.

*Ciekawe, co on zrobi gdy mu powiem, co zrobię gdy on powie?

>Hm. Chłopak tylko zapomniał o zrozumiałem wstępie do swoich metafizycznych pytań.

Faktycznie, przebijają się w tle przemycane 'myśli' o 'Stfurcy".

Niestety, nie znam jej, nie wiem kto zacz ta 'Stfurca'..
Więc się nie wypowiadam.

Drobner, *iterat
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Problem z tym, że jedyne co on zrobił, to zapytał tak:
>"Co zrobicie, gdy walnę prosto z mostu?"
>Innych treści tu nie zauważyłem.

Heeloł! A jest jeszcze "co jest w głębinach oceanów ?"

> Niestety, nie znam jej, nie wiem kto zacz ta 'Stfurca'..
> Więc się nie wypowiadam

On wie, dlatego zapewne planuje objasnić to maluczkum ateistom na Racjonaliście.
O zadanie pytania i uzyskanie odpowiedzi, czy oni chcą raz jeszcze mielić 100 razy przemielone plewy - się nie zatroszczył.. a szkoda.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
19-10-2016 13:26 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Heeloł! A jest jeszcze "co jest w głębinach oceanów ?"

Lecz treść rozstrzygnięcia podał ktoś inny: www.racjonalista.pl/forum.php/s,725724#w725895.

W głębinach co poniektórych mózgów jest to samo. Tylko.

Drobner, ktoś inny
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Link wrzuca mnie do postu inicjującego wątek.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
19-10-2016 13:40 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
adwokat (68 punktów)
>>Problem z tym, że jedyne co on zrobił, to zapytał tak:
>>"Co zrobicie, gdy walnę prosto z mostu?"
>>Innych treści tu nie zauważyłem.
>Heeloł! A jest jeszcze "co jest w głębinach oceanów ?"
>> Niestety, nie znam jej, nie wiem kto zacz ta 'Stfurca'..
>> Więc się nie wypowiadam
>On wie, dlatego zapewne planuje objasnić to maluczkum ateistom na Racjonaliście.
>O zadanie pytania i uzyskanie odpowiedzi, czy oni chcą raz jeszcze mielić 100 razy przemielone plewy - się nie zatroszczył.. a szkoda.
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

>

Jest mi przykro

Twierdzicie ze niczego nie rozumiecie a teraz tak sprawnie analizujecie
19-10-2016 13:37 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>Jest mi przykro
>Twierdzicie ze niczego nie rozumiecie a teraz tak sprawnie analizujecie

My rozumiemy, że Ty nie rozumiesz.

To proste.

Drobner, sapiens
19-10-2016 13:42 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> My rozumiemy, że Ty nie rozumiesz

A on rozumie, że my nie wierzymy (jeszcze).
Ech, jacy my rozumni! Wprost rozpływam się w błogostanie samouwielbienia za sprawą p. adwokata.

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
19-10-2016 13:48 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>... w błogostanie samouwielbienia za sprawą p. adwokata.

Spróbuj prawdziwego air-koniaku.
Doznania będą tym głębsze, im głębsze puchary.

Drobner, 'jajeczny'
adwokat (68 punktów)
>> My rozumiemy, że Ty nie rozumiesz
>A on rozumie, że my nie wierzymy (jeszcze).
>Ech, jacy my rozumni! Wprost rozpływam się w błogostanie samouwielbienia za sprawą p. adwokata.
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.


Używam jak by co słowa Stwórca.
Dla was był to wybuch lub coś innego .

Wiara tez jest naukowa co nie ?
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Twierdzicie ze niczego nie rozumiecie a teraz tak sprawnie analizujecie

Imponuje ci? Kto ma uszy - niechaj słucha. Kto ma oczy - niechaj patrzy.
Do niewidzenia!

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)

>On wie, dlatego zapewne planuje objasnić to maluczkum ateistom na Racjonaliście.
>O zadanie pytania i uzyskanie odpowiedzi, czy oni chcą raz jeszcze mielić 100 razy przemielone plewy - się nie zatroszczył.. a szkoda.
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.

>

tu nie śmiało śmiem za uwarzyć . Powiedziałem sami szukajcie go lub nie i było coś o braku miejsc
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> było coś o braku miejsc

A waść Biblię może czytuje?
J 14.2 "W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział"

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)
>> było coś o braku miejsc
>A waść Biblię może czytuje?
>J 14.2 "W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział"
>
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.


I od pusze wam grzechy za denara

Za bardzo nie w temacie z tą wiarą jestem przepraszam
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Ciekawe, co on zrobi gdy mu powiem, co zrobię gdy on powie?

Może odpowie, że powie coś innego np. z bogatego repertuaru Jehowych

Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
adwokat (68 punktów)
>>Ja byłem ten jaki zadaje pytania .
>"A kto pyta, ten nie błądzi".
>Drobner, z cytatem
>

Czas pokaże czy pomogło mi to
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> musicie zacząć panować nad emocjami

Musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce.
Przyzwyczajaj się Misiaczku (ach jaki słodziak!)

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
Drobner (19539 punktów)
> kto zapłaci ?

Bóg zapłać.

Drobner niebogaty
amenli (68 punktów)
>> kto zapłaci ?
>Bóg zapłać.
>Drobner niebogaty
>

spoko wasza mądrość za bardzo mnie razi .
18-10-2016 08:02 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>spoko wasza mądrość za bardzo mnie razi .

"Rzeczywistość zbyt skomplikowana by ją rozumieć? Fizyka, chemia, kosmologia zbyt obszerne i nudne? Spróbuj z wiarą"



krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>>spoko wasza mądrość za bardzo mnie razi .
>"Rzeczywistość zbyt skomplikowana by ją rozumieć? Fizyka, chemia, kosmologia zbyt obszerne i nudne? Spróbuj z wiarą"
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


A co jest w głębinach oceanów ?
18-10-2016 08:25 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>A co jest w głębinach oceanów ?




krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
18-10-2016 10:25 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>A co jest w głębinach oceanów ?

H2O.

Drobner, nurek
18-10-2016 08:06 
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> kto zapłaci ?
>Bóg zapłać

Hej Drobnerze
Nie zwalaj na Boga, sam zapłać - riposta moich kolegów z technikum na zwroty "Bóg zapłać" kolegi, który później został księdzem.


krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
Max Golonko (1811 punktów)
>To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale

W złym

i powinno paść na oddziale
amenli (68 punktów)
>>To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale
>W złym
>i powinno paść na oddziale

Okej Znamy pierwszy wynik końcowy . To co nie wygodnie trzeba od razu zamknąć.
Nie musicie zniżać się do mojego poziomu zadałem pytanie i tylko chce odpowiedzi.
Ja rozumie ze wasze myśli są oparte na myślach innych i zakładacie ze ich myślę są kul i są wyznacznikiem i musicie nimi iść

Jedno głośnie zamykamy PRAWDĘ o czasie ?
ZaKotem (8733 punktów)

>To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam

A jakie było to pytanie? Pochwaliłeś się, że je masz, ale zapomniałeś je zadać.
17-10-2016 09:09 
 Ocena 1 na 1
amenli (68 punktów)
>>To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam
>A jakie było to pytanie? Pochwaliłeś się, że je masz, ale zapomniałeś je zadać.
>

Opowiem o czasie . Zorbie dobrą analizę czasu dam wam naturę czasu , czym jest czas ile ma ziemia lat i tak dalej wszystko co chce cię wiedzieć o czasie

Tylko to biedzie bolało bo jest to dosyć łatwe i każdy z was o tym wie tylko nie zauważacie. Wiec dla tego pytam co zrobicie z EGO ? biedą DENARY czy krzyż za PRAWDĘ o czasie ? I do tego pokaże ze Stwórca to zrobił

"Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy."
Albert Einstein

dam wam rzeczywistość
17-10-2016 09:57 
 Ocena 8 na 8
TyDraniu (6569 punktów)
Czy Pan używa translatora? Nic się nie da zrozumieć.

> Zorbie dobrą analizę czasu dam

?? To chyba nie nam. On już nie żyje.

> wszystko co chce cię wiedzieć

?? Kto chce mnie wiedzieć?

>Tylko to biedzie bolało

???

> biedą DENARY

OK. Choć od tysiąca lat nie używamy już tej waluty.

> czy krzyż za PRAWDĘ o czasie ?

Nie wiem. To z tych trudniejszych.
17-10-2016 10:14 
 Ocena 1 na 1
amenli (68 punktów)
>Czy Pan używa translatora? Nic się nie da zrozumieć.
tak

dam/pokaże naturę czasu <<< teraz jest ok ))

wujek goole wam pomoże

Księga Ezechiela (Ez 36) - Non possumus!
www.nonpossumus.pl/ps/Ez/36.php
8 Wy jednak, góry izraelskie, wypuszczać będziecie swoje gałęzie i przynosić ... 26 I >>>>>> dam <<<<<< wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę ...
17-10-2016 10:11 
 Ocena 5 na 5
ZaKotem (8733 punktów)

>dam wam rzeczywistość

Za darmo? To ja bym wziął od razu dziesięć.
amenli (68 punktów)
>>dam wam rzeczywistość
>Za darmo? To ja bym wziął od razu dziesięć.
>

Interesuje mnie reakcja ludzi na PRAWDĘ Teraz nie opowiem bo potrzebuje pisarza jak słusznie każdy zauważa i za to przepraszam was

Tylko prosiłem was o włączenie fantazji jak udowodnię ze dźwięk jest szybszy od światła co zrobicie ?

to nie możliwie a jednak jak by . Co zrobicie ?
17-10-2016 10:49 
 Ocena 3 na 3
ZaKotem (8733 punktów)

>Tylko prosiłem was o włączenie fantazji jak udowodnię ze dźwięk jest szybszy od światła co zrobicie ?
>to nie możliwie a jednak jak by . Co zrobicie ?

Zdziwimy się. I poprosimy o eksperyment, który to wykaże. Ja potrafię (za Pratchettem) udowodnić, że monarchia jest szybsza od światła, jednakże ze względu na brak chętnych monarchow do eksperymentu (musiałby umrzeć w jego trakcie) twierdzenie to wciąż jeszcze jest uznawane za nieudowodnione.
amenli (68 punktów)
>>Tylko prosiłem was o włączenie fantazji jak udowodnię ze dźwięk jest szybszy od światła co zrobicie ?
>>to nie możliwie a jednak jak by . Co zrobicie ?
>Zdziwimy się. I poprosimy o eksperyment, który to wykaże. Ja potrafię (za Pratchettem) udowodnić, że monarchia jest szybsza od światła, jednakże ze względu na brak chętnych monarchow do eksperymentu (musiałby umrzeć w jego trakcie) twierdzenie to wciąż jeszcze jest uznawane za nieudowodnione.
>
oczywiście Prawda tylko na dowodach inaczej być nie może .
Ok ale zdziwienie mi nie wystarczy tylko tyle?
Jest to nie wygodnie .
Wiele teorii upadnie .
Reakcja jaka biedzie ?
17-10-2016 11:43 
 Ocena 3 na 3
Drobner (19539 punktów)
> Ok ale zdziwienie mi nie wystarczy tylko tyle?
>Reakcja jaka biedzie ?

Pewnie dostaniesz nagrodę Jobla.
I chyba dyplom M. Atoła.

Drobner, hojny
amenli (68 punktów)
>> Ok ale zdziwienie mi nie wystarczy tylko tyle?
>>Reakcja jaka biedzie ?
>Pewnie dostaniesz nagrodę Jobla.
>I chyba dyplom M. Atoła.
>Drobner, hojny

samo pytanie generuje złość .
Drobner (19539 punktów)
> samo pytanie generuje złość .

Nie hoduj w sobie złych emocji.
Wrzodów dostaniesz.

Drobner Dobra Rada
adwokat (68 punktów)
>> samo pytanie generuje złość .
>Nie hoduj w sobie złych emocji.
>Wrzodów dostaniesz.
>Drobner Dobra Rada

chodzi mi o waszą złość.
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
>chodzi mi o waszą złość.

Chodzi Ci o własną i to się nazywa projekcja:

pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)
18-10-2016 13:06 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
>chodzi mi o waszą złość.

Nas Twoja głupota nie złości.
Nas niczyja głupota na tym forum nie złości.

Nie zrealizowałeś więc planu.
Ale nie złość się....

My, Drobner
adwokat (68 punktów)
>>chodzi mi o waszą złość.
>Nas Twoja głupota nie złości.
>Nas niczyja głupota na tym forum nie złości.
>Nie zrealizowałeś więc planu.
>Ale nie złość się....
>My, Drobner

myślisz o tym że innaczej myślę ?
czy chodzi o błędy ?
pokaż co ja głupiego napisałem rozumie że wszystko
dla tego
proszę o przykład jeden dasz rady ?
Drobner (19539 punktów)
>pokaż co ja głupiego napisałem rozumie że wszystko

Łatwiej wymienić co nie-głupiego napisałeś.

NIC.

Drobner, kontrapunktowy.
adwokat (68 punktów)
>>pokaż co ja głupiego napisałem rozumie że wszystko
>Łatwiej wymienić co nie-głupiego napisałeś.
> NIC.
>Drobner, kontrapunktowy.

Drobner nie za uwarzyłeś ze sam podsumowałem ze wszystko co pisze jest głupie ?

to chyba jednak nie było głupie co napisałem ?

wiec nie jesteś obiektywny .

Ta twoja wypowiedz jest dosyć nie fortuna

Zastosowałeś ten styl do całości mnie dzięki
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas.
Jak długo podróżowałeś, żeby tu wpaść na jaki czas?

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
amenli (68 punktów)
>>Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas.
>Jak długo podróżowałeś, żeby tu wpaść na jaki czas?
>Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


dla mnie za długo
17-10-2016 14:32 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Jak długo podróżowałeś, żeby tu wpaść na jaki czas?
>dla mnie za długo
To się streszczaj i wycinaj niepotrzebne cytowania bo Ci czasu zabraknie, wypadniesz tak szybko jak wpadłeś.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
amenli (68 punktów)
>>>Jak długo podróżowałeś, żeby tu wpaść na jaki czas?
>>dla mnie za długo
>To się streszczaj i wycinaj niepotrzebne cytowania bo Ci czasu zabraknie, wypadniesz tak szybko jak wpadłeś.
>Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...
>
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.


Stwórca zdecyduje kiedy mam opowiedzieć
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
To wcale nie jest zabawne.
amenli (68 punktów)
>To wcale nie jest zabawne.

Sam Jezus powiedział ze Stwórca został osądzony .
i jest to prawda .
Może napewno Bóg ma jakiś plan napewno to zapisał .
Pewnie ten czas nadchodzi .

Ja mam tylko zrobić analizę jaka was zaskoczy .

Analiza jest od roku i czeka na znak
17-10-2016 23:48Nie na temat 
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
>Sam Jezus powiedział ze Stwórca został osądzony .
>i jest to prawda .

www.youtube.com/watch?v=x0tG6RYmAJg

>Może napewno Bóg ma jakiś plan napewno to zapisał .

Jest debilem i jego plany nie wypaliły.

>Pewnie ten czas nadchodzi .
>Ja mam tylko zrobić analizę jaka was zaskoczy .
>Analiza jest od roku i czeka na znak

Idź anal lizać )
18-10-2016 07:22 
 Ocena 1 na 1
amenli (68 punktów)
>>Sam Jezus powiedział ze Stwórca został osądzony .
>>i jest to prawda .
>www.youtube.com/watch?v=x0tG6RYmAJg
>>Może napewno Bóg ma jakiś plan napewno to zapisał .
>Jest debilem i jego plany nie wypaliły.

reprezentujesz poziom całego forum ?
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Nie ma czegoś takiego jak poziom całego forum, a Ty nie masz czegoś takiego jak działający mózg. Chłopie, trollować też trzeba umieć. Nie wystarczy robić z siebie debila
adwokat (68 punktów)
>Nie ma czegoś takiego jak poziom całego forum, a Ty nie masz czegoś takiego jak działający mózg. Chłopie, trollować też trzeba umieć. Nie wystarczy robić z siebie debila

Jaki ty masz problem że interesuje się debilami. ?
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Ja problemu nie mam, ale to forum ma wyraźny problem z brakiem moderacji.
adwokat (68 punktów)
>Ja problemu nie mam, ale to forum ma wyraźny problem z brakiem moderacji.

może szukają i zakładają teczki .
debil to człowiek chory a ty za ostro traktuje ludzi chorych .
to tak jak by palcem wytykales mnie na ulicy .
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Bo chociaż wtyczkę poprawiającą błędy byś sobie zainstalował. Nie da się czytać tych wypocin
Drobner (19539 punktów)
>Jaki ty masz problem że interesuje się debilami. ?

Jak widać wyżej, Ty masz problem - z narcyzmem.

Drobner, niezainteresowany
adwokat (68 punktów)
>>Jaki ty masz problem że interesuje się debilami. ?
>Jak widać wyżej, Ty masz problem - z narcyzmem.
>Drobner, niezainteresowany

możecie wysłać mi diagnozie na rentę pójdę może . .
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Ja mam tylko zrobić analizę jaka was zaskoczy .
> Analiza jest od roku i czeka na znak

Tak. A Ty z pewnością potrafisz go odczytać

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>> Ja mam tylko zrobić analizę jaka was zaskoczy .
>> Analiza jest od roku i czeka na znak
>Tak. A Ty z pewnością potrafisz go odczytać
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


Mieszanka mądrości i złości .
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Mieszanka mądrości i złości

Nie. Nieśmiała prowokacja zaprawiona kroplą ironii.

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Stwórca zdecyduje kiedy mam opowiedzieć

Hm. Z pewnością masz czerwony telefon na biurku z osobistą linią do Stwórcy.
Wiesz, ja też

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
adwokat (68 punktów)
>> Stwórca zdecyduje kiedy mam opowiedzieć
>Hm. Z pewnością masz czerwony telefon na biurku z osobistą linią do Stwórcy.
>Wiesz, ja też
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


ha ha ha masz tel To przekaz ze się zmieniłem i jak wyjdę z tego grajdołka biedę grzeczny mam zero złości w sobie
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> ha ha ha masz tel To przekaz ze się zmieniłem i jak wyjdę z tego
> grajdołka biedę grzeczny mam zero złości w sobie

Spoko, przekażę. Swoją drogą - chcesz się pochwalić przed Tatą i Mamą?

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.
17-10-2016 15:44Nie na temat
 Ocena 1 na 1
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
omg, znów sałata słowna.

Post był jak najbardziej na temat. Sałata słowna to jeden z objawów np schizofrenii. Charakteryzuje się nielogicznymi i chaotycznymi wypowiedziami, czyli dokładnie tym co Twoje wpisy tutaj.
adwokat (68 punktów)
>omg, znów sałata słowna.
>Post był jak najbardziej na temat. Sałata słowna to jeden z objawów np schizofrenii. Charakteryzuje się nielogicznymi i chaotycznymi wypowiedziami, czyli dokładnie tym co Twoje wpisy tutaj.

więc chaos .

nielogiczne dla czego każdy musi myslic logicznie .

ja ogólnie unikam ocen . a co dopiero jak nie rozumie kogoś.
18-10-2016 16:12 
 Ocena 1 na 1
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Jak ktoś "myśli" nielogicznie to nie myśli. Naprawdę udawanie, że masz IQ < 40 jest słabe, bo wtedy byś nie umiał się tu zalogować. Po co to robisz?

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365