Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jackowski cd - Jaki wstyd...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
22-10-2018 14:53Drobner (19539 punktów)Jackowski cd - Jaki wstyd...
Ocena 7 na 7
W uzupełnieniu wpisu o 'dokonaniach' nieJakiego Jackowskiego, 'jasnowidza' z Człuchowa : www.racjonalista.pl/forum.php/s,689213#w689729
przytaczam 'najświeższe' osiągnięcie 'wróżbity' w kwestii wyboru na prezydenta Warszawy:

Jackowski, 2018-09-27:
Zaryz[y]kuję i powiem, że chyba nawet w I turze wygra kandydat PiS - powiedział nam Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa.

www.se.pl/(*)dziewal-aa-Uupq-sd16-2A1k.html


To kolejny 'punkt' na liście "-100%-owych" trafień...

Drobner - a ja wiedziałem, że tak będzie...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wenancjusz (16441 punktów)
>W uzupełnieniu wpisu o 'dokonaniach' nieJakiego Jackowskiego, 'jasnowidza' z Człuchowa :
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,689213#w689729
>przytaczam 'najświeższe' osiągnięcie 'wróżbity' w kwestii wyboru na prezydenta Warszawy:
> Jackowski, 2018-09-27:
Zaryz[y]kuję i powiem, że chyba nawet w I turze wygra kandydat PiS -
>powiedział nam Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa.
>www.se.pl/(*)dziewal-aa-Uupq-sd16-2A1k.html

>To kolejny 'punkt' na liście "-100%-owych" trafień...
>Drobner - a ja wiedziałem, że tak będzie...

"Religijni uzdrawiacze nie pracują w szpitalach z tego samego powodu dla którego jasnowidze nie wygrywają w totolotka".
Tako rzekłem i idę pić dalej, bo ominąłem kolejkę.
Pazdrawlaju wsiech bagażowych. Ja toże bażowyj.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów)
(zablokowany)
Na czym polega ryzyko? Na utracie zaufania i bankructwie kiedy ludzie przestaną wierzyć wrozbom?

Sądzę, że talent wróżbity jest talentem domoroslego psychologa. Wrozbici rozpoznają się na motywacjach innych ludzi i potrafia przewidywac ich zachowania. Jeśli udaje im się znaleźć ciało zamordowanego człowieka, to dlatwgo, że domyslaja się motywacji mordercy na bazie obrazu ofiary i warunków otoczenia, jeśli dotykają sedna problemów zgłaszających się osób to dlatego, że na bazie wyglądu i bardzo krótkiego wywiadu domyslaja się emocji człowieka.

To nie jest żaden cud. Ludzkie emocje są rozpoznawalne, przewidywalne a nawet dają się modelować. Marketingowcow można uznać za wrozbitow.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365