 |
Nauczanie zdalne, czy w budynku? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-09-2021 21:07 | Naukowczyni (28 punktów) | Nauczanie zdalne, czy w budynku?
1 na 1 | Osobiście wolę formę zdalną. Co zrobić choćby z z przyziemnym problemem potliwości stóp? Można narazić się na ośmieszenie w środowisku, zwłaszcza, że sale są małe, młodzież złośliwa, a praca wiąże się z pewnym stresem podczas wystąpienia. Proszki nie są zawsze skuteczne, a nie ma zwyczaju wchodzenia do sali w sandałach, zwłaszcza zimą. Można przychodzić z własnym wentylatorem biurkowym. W innym zawodzie nikt by nie komentował problemu skarpet i nie upokorzył pracownika publicznie, z imienia i z nazwiska.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| romaro (25211 punktów) | > W innym zawodzie nikt by nie komentował problemu skarpet i nie upokorzył pracownika publicznie, z imienia i z nazwiska.Redukcja do obrazu widzianego w szkole, z perspektywy nauczycielskiego biurka? Obraz rozbity, jak lustro, na wiele kawałków. Dzięcielina pała. youtu.be/6J9om4jfov8
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > Co zrobić z potliwości stóp? w raju od tych spraw była wiedźma ale jak pamietam tamten czas to; Najlepsze obuwie - to brak obuwia np dzieci mają potrzebę chodzić boso, zdejmują buty, by biegać po trawie, błocie, wystarczy 15 minut na wilgotnym podłożu. W stopach znajduje się 72 000 zakończeń nerwowych, są przekaźnikami bodźców i uziemienia mózgu (piorunochron od nadmiaru emocji) Korzyści to; 1. hartuje i wzmacnia organizm 2. wpływaja korzystnie na pracę organów wewnętrznych, (najlepiej gdy chodzimy po nierównej nawierzchni silny nacisk na receptory wzbudza procesy naprawcze w organizmie. 3. nie dopuszcza do przewlekłych chorób neurodegeneracyjnych. Kiedy układ nerwowy jest uziemiony, nawet wyjątkowo silny ładunek emocjonalny nie przeciąży i nie uszkodzi naszego systemu nerwowego, 4. 80% chorób mamy ze stresu, chodząc boso uziemiamy go, likwidując przyczynę chorób 5. gdy chodzimy boso, stajemy się bardziej uważni, zwracamy uwagę na co stąpamy, to element naszego instynktu przetrwania Stopa staje się kolejnym zmysłem (patrzenie stopami) 6. to nasz naturalny sposób poruszania się, przyrodzony z raju, zgodny z fizjologią, daje szansę na uzdrowienie ciała i ducha, rozładowuje napięcie przywraca równowagę elektromagnetyczną, pobudza wydzielanie endorfin. Pomaga w bezsenności, bólach głowy, napięciach w ciele. nerwicami, bezsennością Obniża ciśnienie krwi, poprawia krążenie, wzmacnia kręgosłup, redukuje bóle ramionach, pleców, zmniejsza nadmierny apetyt, spada produkcja kortyzolu, układ nerwowy wycisza Poprawia się jakość krwi, organizm się dotlenia zmniejszają stany zapalne, stymuluje organizm do samo naprawy, pobudza, dodaje sił
w raju jeszcze chodzili po ogniu i stosowali inne magie znane wiedźmom Ty jako Naukowczyni nie możesz raczej stosowac magii, szkoda.
|
|
 | 1 na 1 | Naukowczyni (28 punktów) | > > Co zrobić z potliwości stóp?> w raju od tych spraw była wiedźma ale jak pamietam tamten czas to;> Najlepsze obuwie - to brak obuwia np dzieci mają potrzebę chodzić boso, zdejmują buty, by biegać po trawie, błocie, wystarczy 15 minut na wilgotnym podłożu.> W stopach znajduje się 72 000 zakończeń nerwowych, są przekaźnikami bodźców i uziemienia mózgu (piorunochron od nadmiaru emocji) Korzyści to;> 1. hartuje i wzmacnia organizm> 2. wpływaja korzystnie na pracę organów wewnętrznych, (najlepiej gdy chodzimy po nierównej nawierzchni silny nacisk na receptory wzbudza procesy naprawcze w organizmie.> 3. nie dopuszcza do przewlekłych chorób neurodegeneracyjnych. Kiedy układ nerwowy jest uziemiony, nawet wyjątkowo silny ładunek emocjonalny nie przeciąży i nie uszkodzi naszego systemu nerwowego,> 4. 80% chorób mamy ze stresu, chodząc boso uziemiamy go, likwidując przyczynę chorób> 5. gdy chodzimy boso, stajemy się bardziej uważni, zwracamy uwagę na co stąpamy, to element naszego instynktu przetrwania Stopa staje się kolejnym zmysłem (patrzenie stopami)> 6. to nasz naturalny sposób poruszania się, przyrodzony z raju, zgodny z fizjologią, daje szansę na uzdrowienie ciała i ducha, rozładowuje napięcie przywraca równowagę elektromagnetyczną, pobudza wydzielanie endorfin. Pomaga w bezsenności, bólach głowy, napięciach w ciele. nerwicami, bezsennością Obniża ciśnienie krwi, poprawia krążenie, wzmacnia kręgosłup, redukuje bóle ramionach, pleców, zmniejsza nadmierny apetyt, spada produkcja kortyzolu, układ nerwowy wycisza Poprawia się jakość krwi, organizm się dotlenia zmniejszają stany zapalne, stymuluje organizm do samo naprawy, pobudza, dodaje sił> w raju jeszcze chodzili po ogniu i stosowali inne magie znane wiedźmom> Ty jako Naukowczyni nie możesz raczej stosowac magii, szkoda.> Podchodzę do sprawy racjonalnie
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >> Co zrobić z potliwości stóp?> > w raju od tych spraw była wiedźma ale jak pamietam tamten czas to;> >Najlepsze obuwie - to brak obuwia[...] > >w raju jeszcze chodzili po ogniu i stosowali inne magie znane wiedźmom> Podchodzę do sprawy racjonalnie  i jakie wnioski? magia jest racjonalna www.racjonalista.pl/forum.php/s,850151
|
|
1 na 1 | Naukowczyni (28 punktów) | >Osobiście wolę formę zdalną. Co zrobić choćby z z przyziemnym problemem potliwości stóp? >Można narazić się na ośmieszenie w środowisku, zwłaszcza, że sale są małe, młodzież złośliwa, a >praca wiąże się z pewnym stresem podczas wystąpienia. Proszki nie są zawsze skuteczne, a nie ma >zwyczaju wchodzenia do sali w sandałach, zwłaszcza zimą. Można przychodzić z własnym wentylatorem >biurkowym. W innym zawodzie nikt by nie komentował problemu skarpet i nie upokorzył pracownika >publicznie, z imienia i z nazwiska. > Dodam, że może jest to szansa dla podologii na masowy pedicure do sandałków, albo na podwyżki w szkołach i pracę zdalną.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|