Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Izrael dopuszcza się zbrodni apartheidu na Palestyńczykach"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
02-02-2022 09:29Arminius (25555 punktów)"Izrael dopuszcza się zbrodni apartheidu na Palestyńczykach"
0 na 4
W opublikowanym wczoraj 280 - stronicowym raporcie Amnesty International - najbardziej znanej organizacji międzynarodowej zajmującej się monitorowaniem łamania praw człowiek na świecie - stwierdzono, że "Izrael dopuszcza się zbrodni apartheidu na ludności palestyńskiej" i powinien być pociągnięty do odpowiedzialności, za traktowanie Palestyńczyków "jako rasowo niższej" grupy ludzi.
Opinia AR jest tak stanowcza i notoryjna w swej treści, iż wszelki komentarz stanowiłby tylko jej zaciemnienie.
Zainteresowanych problemem odsyłam do podlinkowanego materiału.


"Israel is carrying out “the crime of apartheid against Palestinians” and must be held accountable for treating them as “an inferior racial group”, Amnesty International says in a new report, joining the assessment of other rights groups.
Released on Tuesday, the 280-page report by the leading rights group details how Israeli authorities enforce a system of oppression and domination against the Palestinians."

www.aljaze(*)d-against-palestinians-amnesty
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)Odp: "Izrael dopuszcza się zbrodni apartheidu na Palestyńczykach&
"Hrabina Zamoyska założyła wypożyczalnię młodych panienek"

Tym kończy się mości Arminiusie manipulowanie tekstami

Cały tekst brzmiał
"Hrabina Zamoyska założyła wypożyczalnię książek dla młodych panienek"

Usuń część tekstu a zawsze dostaniesz to co chcesz

>www.aljaze(*)d-against-palestinians-amnesty

Aljazeera usunęła za Ciebie?
Cóż, taki autorytet

Przywołaj całe sprawozdanie AI, a nie tylko fragment wycięty przez Aljazeera dotyczący Palestyny

Tego wymaga uczciwość, ja wiem Hamerliku, że to dla Ciebie trudne słowo


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-02-2022 10:57 
 Ocena-1 na 5
Arminius (25555 punktów)Kto i czym manipuluje?
>"Hrabina Zamoyska założyła wypożyczalnię młodych panienek"
>Tym kończy się mości Arminiusie manipulowanie tekstami

Czyżby?
W podlinkowanym materiale jest zawarty link do 280 stronicowego raportu na temat polityki apartheidu stosowanej przez władze Izraela względem Palestyńczyków. Można go sobie poczytać. Tutaj jest bezpośredni link do niego: www.amnest(*)22/02/MDE1551412022ENGLISH.pdf
Tytuł raportu brzmi:

"ISRAEL'S APARTHEID AGAINST PALESTINIANS.
CRUEL SYSTEM OF DOMINATION AND
CRIME AGAINST HUMANITY"

Jak pan zechce będę na tyle uprzejmy, że zacytuje panu szereg fragmentów z tego raportu.
Podsumowując - huknął pan doniośle ale bardzo niecelnie i zrobił pan z siebie ignoranta i histeryka. Mam nadzieje, iż nie dostanie pan lewackiego amoku i nie zacznie zachowywać się irracjonalnie i z pogwałceniem zasad kindersztuby.
02-02-2022 14:22 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)Odp: Kto i czym manipuluje?
Nie mam czasu sprawdzać wszystkich jego bredni, ale są one niemal w każdym jego tekście homofobicznym.
To jest coś nieprawdopodobnego, że można aż takim zakłamanym człowiekiem być.
Choć od masakry w której zamordowano 30000 ludzi minęły prawie trzy dekady, nie jest ona przeszłością. Jest ona ściśle związana z dążeniem Irańczyków do wolności i stanowi sedno celów ruchu oporu, jakim jest postawienie przed sądem sprawców tej bezkarnej zbrodni przeciwko ludzkości. Arminius wielokrotnie próbował ten głos wolności zagłuszyć stając po stronie zbrodniarzy

"Masakrę można podzielić na kilka wyraźnych fal. Po pierwsze, masowe egzekucje PMOI w teherańskim więzieniu Evin i więzieniu Gohardasht, położonym na obrzeżach miasta Karaj, 40 km od stolicy. Pod względem politycznym uważa się je za serce masakry, ponieważ z różnych powodów, w tym z powodu ich lokalizacji, dzięki której społeczeństwo irańskie może dowiedzieć się o wydarzeniach więcej niż w innych więzieniach, ta fala zabójstw jest najlepiej udokumentowana informacjami i zeznaniami.
Raporty i dowody potwierdzają, że zabójstwa trwały jeszcze w pierwszych miesiącach 1989 roku. Wśród ostatnich ofiar znaleźli się więźniowie, których przynależności politycznej nie udało się ustalić, a którzy zostali zabici na kolejne rozkazy Chomeiniego wydanej komisji śmierci.
Masakra ta została potępiona jako zbrodnia przeciwko ludzkości przez działaczy na rzecz praw człowieka i organizacje pozarządowe na całym świecie. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń podczas rządów Chomeiniego, które wywarło trwały i głęboki wpływ na stosunki reżimu i społeczeństwa irańskiego."

W swoim czasie zamieszczę najnowszy raport dotyczący tych zbrodni

Znamienne gdy taki wolnościowiec kasuje tę odpowiedź Przychylnym okiem coś patrzy na islamskich terrorystów. Dlaczego mnie to nie dziwi?


Arminius -"proszę mi wierzyć mam bardzo oryginalne poglądy i bardzo niewielu ludzi może z nimi konkurować".
Nie dziwie się, skoro tak często cenzurę stosuje...
02-02-2022 11:05 
 0 na 2
Arminius (25555 punktów)Od mości Arminiusa
>"Hrabina Zamoyska założyła wypożyczalnię młodych panienek"
>Tym kończy się mości Arminiusie manipulowanie tekstami

Poczytaj pan sobie chociażby spis treści tego raportu:

5. ISRAEL'S OPPRESSION AND DOMINATION OF PALESTINIANS 61
5.1 INTENT TO OPPRESS AND DOMINATE THE PALESTINIAN PEOPLE 63
5.1.1 Palestinians and Jewish Israelis as racial groups 72
5.2 FRAGMENTATION INTO DOMAINS OF CONTROL 74
5.2.1 Palestinians in Israel 75
5.2.2 Palestinians in OPT 76
5.2.3 Palestinians outside Israel and OPT 81
5.3 SEGREGATION AND CONTROL 81
5.3.1 Denial of right to equal nationality and status 82
5.3.2 Restrictions on freedom of movement as a means of control over land and people 95
5.3.3 Separation of families through discriminatory laws 98
5.3.4 Use of military rule 105
5.3.5 Restrictions on right to political participation and popular resistance 108
5.4 DISPOSSESSION OF LAND AND PROPERTY 113
5.4.1 Land expropriation laws and policies 113
5.4.2 Land title settlement: registration of land rights 124
5.4.3 Discriminatory allocation of expropriated Palestinian land for Jewish settlement
5.4.4 Discriminatory urban planning and zoning system 146
5.5 DEPRIVATION OF ECONOMIC AND SOCIAL RIGHTS 164
5.5.1 Suppresion of Palestinians' human development 164
5.5.2 Discriminatory allocation of resources 178
5.5.3 Discriminatory provision of services 194
5.6 A SYSTEM OF OPPRESSION AND DOMINATION 217

6. INHUMAN AND INHUMANE ACTS AGAINST PALESTINIANS 219
6.1 FORCIBLE TRANSFER 219
6.1.1 Relevant crimes under international law 219
6.1.2 Israeli policies and practices 220
6.1.3 Pattern of inhuman or inhumane acts 239
6.2 ADMINISTRATIVE DETENTION AND TORTURE 240
6.2.1 Relevant crimes under international law 240
6.2.2 Israeli policies and practices 240
6.2.3 Pattern of inhuman or inhumane acts 248
6.3 UNLAWFUL KILLINGS AND SERIOUS INJURIES 248
6.3.1 Relevant crimes under international law 248
6.3.2 Israeli policies and practices 249
6.3.3 Pattern of inhuman or inhumane acts 258
6.4 DENIAL OF BASIC RIGHTS AND FREEDOMS, AND PERSECUTION 259
6.4.1 Relevant crimes under international law 259
6.4.2 Israeli policies and practices 260
6.4.3 Pattern of inhuman or inhumane acts 263
6.5 SECURITY CONSIDERATIONS AND INTENT TO COMMIT APARTHEID 263
6.6 CRIME AGAINST HUMANITY OF APARTHEID
02-02-2022 11:24 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)Odp: Od mości Arminiusa
>Poczytaj pan sobie chociażby spis treści tego raportu:
Więc proszę go przywołać
W całości bez manipulacji

>5. ISRAEL'S OPPRESSION AND DOMINATION OF PALESTINIANS 61
>6. INHUMAN AND INHUMANE ACTS AGAINST PALESTINIANS 219

Mistrzu linków!
Jakoś tu, linków zabrakło
jest pkt 5, pkt 6
a reszta?

Aaaaaa reszta nie pisze o Żydach

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-02-2022 12:05 
 Ocena-1 na 3
Arminius (25555 punktów)od mości Bibiego
>Poczytaj pan sobie chociażby spis treści tego raportu:
>Więc proszę go przywołać
>W całości bez manipulacji

Nie strugaj pan filistra. Masz pan podlinkowany cały raport. Możesz go pan całości przeczytać. Przecież jest oczywistym, iż całego raportu nie mogę "przekleić".
Przeklejam natomiast motto, które go otwiera autorstwa B. Netanyahu:

"Israel is not a state of all its citizens... [but rather] the
nation-state of the Jewish people and only them"
Message posted online in March 2019 by Israel's then prime minister, Benjamin Netanyahu"

Czytaj pan, ucz się, nie manipuluj i nie wypisuj bzdur.
02-02-2022 12:27 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)Odp: od mości Bibiego
>>Poczytaj pan sobie chociażby spis treści tego raportu:
>>Więc proszę go przywołać
>>W całości bez manipulacji
>Nie strugaj pan filistra. Masz pan podlinkowany cały raport.

Kłamstwo
Proszę wskazać gdzie jest link do całego raportu, podany przez Arminusa
www.aljaze(*)d-against-palestinians-amnesty
To jest link do komentarza Al-Jazziry

www.amnest(*)22/02/MDE1551412022ENGLISH.pdf
To także nie jest link do raportu AI

Doprawdy mam uwierzyć, że AI zajmowała się jedynie Izraelem?

>Możesz go pan całości przeczytać. Przecież jest oczywistym, iż całego raportu nie mogę "przekleić".
Nie , ale może Pan zalinkować, linkuje Pan wiele mniej ważnych rzeczy

>Przeklejam natomiast motto, które go otwiera autorstwa B. Netanyahu:
Bardziej ciekaw jestem opinii J. Kaczyńskiego na temat części raportu IA o Polsce

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Arminius (25555 punktów)po raz drugi
>>>Poczytaj pan sobie chociażby spis treści tego raportu:
>>>Więc proszę go przywołać
>>>W całości bez manipulacji
>>Nie strugaj pan filistra. Masz pan podlinkowany cały raport.
>Kłamstwo
>Proszę wskazać gdzie jest link do całego raportu, podany przez Arminusa
>www.aljaze(*)d-against-palestinians-amnesty
>To jest link do komentarza Al-Jazziry

Po raz drugi podaję panu link do raportu, który, nota bene, był zawarty w podlinkowanym materiale
Al-Jazziry:

www.amnest(*)22/02/MDE1551412022ENGLISH.pdf
02-02-2022 13:26 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)po raz dziesiąty
Ile razy będziesz tę odpowiedź jeszcze kasował?

>Czytaj pan, ucz się, nie manipuluj i nie wypisuj bzdur.

Dlatego gdy tak mentorskim tonem pouczasz innych, w kwestii formalnej:

Armi jednego konfabulanta już mamy zweryfikowanego. Ty nim jesteś i trzeba to jasno i wyraźnie ci powtarzać.

Przykład następnej twojej konfabulacji


Może wytłumaczę - Arminius często próbuje uczynić z innych, żydożerców jakim on sam jest. Takie tam sfiksowane ideolo. Pół biedy gdy tę ohydną gębę ludziom nieznanym przykleja, ale gdy tak jak w tym wypadku, autorce rozprawki, to trzeba powiedzieć wyraźnie - to jest skurwysyństwo z jego strony.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,862517
02-02-2022 11:21 
 Ocena 1 na 3
Arminius (25555 punktów)zabawnie i spiskowo
>Tego wymaga uczciwość, ja wiem Hamerliku, że to dla Ciebie trudne słowo

Czy pan stanowczo utrzymuje, iż ja (Arminius) i Komentator Hamerlik to jedna i ta sama osoba?

Jeżeli tak - to się pan totalnie rozmieniasz na drobne i staczasz do poziomu lewackich hejterów i drobnych sabotażystów pokroju komentatora romaro czy farmera.
Z pewnego punktu widzenia jest to bardzo zabawna sytuacja - zważywszy na fakt, iż pan jesteś oponentem spiskowej teorii dziejów.
02-02-2022 11:25 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)Odp: zabawnie i spiskowo
>>Tego wymaga uczciwość, ja wiem Hamerliku, że to dla Ciebie trudne słowo
>Czy pan stanowczo utrzymuje, iż ja (Arminius) i Komentator Hamerlik to jedna i ta sama osoba?

Absolutnie nie!!
Tylko kontakt z rzeczywistością i skłonność do manipulacji taka sama

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-02-2022 11:44 
 Ocena 3 na 3
farmer (22440 punktów)
>>>Tego wymaga uczciwość, ja wiem Hamerliku, że to dla Ciebie trudne słowo
>>Czy pan stanowczo utrzymuje, iż ja (Arminius) i Komentator Hamerlik to jedna i ta sama osoba?
>Absolutnie nie!!
>Tylko kontakt z rzeczywistością i skłonność do manipulacji taka sama

Bravo.

HK żalił się mi ostatnio że przestałem mu odpisywać . To jedyna metoda na tych trolli
02-02-2022 13:41 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>> Tylko kontakt z rzeczywistością i skłonność do manipulacji taka sama
> Bravo.
> HK żalił się mi ostatnio że przestałem mu odpisywać . To jedyna metoda na tych trolli

Cóż, już czas. Wezmę przykład z Ciebie.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
02-02-2022 16:02 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>> Tylko kontakt z rzeczywistością i skłonność do manipulacji taka sama
>> Bravo.
>> HK żalił się mi ostatnio że przestałem mu odpisywać . To jedyna metoda na tych trolli
>Cóż, już czas. Wezmę przykład z Ciebie.

Myślę że bez problemu znajdą chętnych do długich debat.

Debat. Wystarczy dwa wpisy i już jest debata dla Arminusa....która to debatę przerywa zakładając nowy temat by tam dać odpowiedź.

Szarley dobrze napisał. I chyba uświadomił mi że zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Arminius (25555 punktów)manipulator
>>>Tego wymaga uczciwość, ja wiem Hamerliku, że to dla Ciebie trudne słowo
>>Czy pan stanowczo utrzymuje, iż ja (Arminius) i Komentator Hamerlik to jedna i ta sama osoba?
>Absolutnie nie!!
>Tylko kontakt z rzeczywistością...

Jest wyśmienity. O czym świadczy niezwłoczne zaprezentowanie na forum raportu AR na temat izraelskiego apartheidu.

>i skłonność do manipulacji taka sama..

I w czym się ona przejawia? Czy w raporcie jak wyżej nie napisano wielokrotnie i dobitnie o izraelskim apartheidzie w stosunku do Palestyńczyków???
To pan nie chcąc uznać notoryjnych faktów weryfikowanych przez takie instytucje jak AI jest manipulatorem. Nie ja.
02-02-2022 12:11 
 Ocena 3 na 3
szarley (54913 punktów)Odp: manipulator
>>Tylko kontakt z rzeczywistością...
>Jest wyśmienity. O czym świadczy niezwłoczne zaprezentowanie na forum raportu AR na temat izraelskiego apartheidu.

Hrabina Zamoyska założyła wypożyczalnię młodych panienek

Hamerlik podobnie wybiórczo postrzega świat
Hipoteczny kredyt w Niemczech wynosi 1,2% ale ważny jest vivus z 175%

Polacy to złodzieje, w Krakowie skradziono mi rower

>>i skłonność do manipulacji taka sama..
>I w czym się ona przejawia? Czy w raporcie jak wyżej nie napisano wielokrotnie i dobitnie o izraelskim apartheidzie w stosunku do Palestyńczyków???

Hrabina Zamoyska założyła wypożyczalnię młodych panienek.
Manipulacja polega na stosowaniu wycinków informacji

>To pan nie chcąc uznać notoryjnych faktów weryfikowanych przez takie instytucje jak AI jest manipulatorem. Nie ja.
Uznam, nie zaprzeczę, ale RAPORT AI a nie FRAGMENTY RAPORTU AI

A już na pewno nie jest dla mnie wiarogodnym źródłem Jerzy Urban, TASS, Al-Jazzira

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-02-2022 12:34 
 0 na 2
Arminius (25555 punktów)raport

>Uznam, nie zaprzeczę, ale RAPORT AI a nie FRAGMENTY RAPORTU AI

Masz go pan całości pod nosem, w doskonałej szacie graficznej. Czytaj go więc pan uważnie, od "deski do deski" i nie wypisuj bzdur, które pana kompromitują.
Tass, Urban, Al - Jazzira? O czym pan pisze? Chodzi o treść raportu.
szarley (54913 punktów)Odp: raport
>>Uznam, nie zaprzeczę, ale RAPORT AI a nie FRAGMENTY RAPORTU AI
>Masz go pan całości
OK, mój błąd, oczekiwałem dorocznego raportu AI

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-02-2022 13:37 
 Ocena 2 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: "Izrael dopuszcza się zbrodni apartheidu na Palestyńczykach&
> "Hrabina Zamoyska założyła wypożyczalnię młodych panienek"
> Tym kończy się mości Arminiusie manipulowanie tekstami
> Cały tekst brzmiał
> "Hrabina Zamoyska założyła wypożyczalnię książek dla młodych panienek"
> Usuń część tekstu a zawsze dostaniesz to co chcesz


Znów słoma z Arminiusa wyszła


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
DyktaFon (9281 punktów)
Nie wnikam w szczegóły tematu, bo średnio mnie on interesuje. Ale przynajmniej cały wątek jest strawny, bez szczególnych wyzwisk... Tak trzymać na przyszłość. Może racjonalizm wróci tu?
szarley (54913 punktów)
amnesty.org.pl/kampanie/wolne-sady-wolni-ludzie/

W odróżnieniu od wpisu Arminiusa, to nie jest komentarz zideologizowanej telewizyjnej stacji, ale link do strony Amnesty.

Mam nieodparte wrażenie, że zdecydowanej większości bytwników fR bardziej dotyczy raport AI dotyczący sytuacji w Polsce pod rządami faszyzującej prawicy niż raport z sąsiedniego kontynentu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-02-2022 12:40 
 Ocena-2 na 2
Arminius (25555 punktów)czytać, nie bzdurzyć
>amnesty.org.pl/kampanie/wolne-sady-wolni-ludzie/
>W odróżnieniu od wpisu Arminiusa, to nie jest komentarz zideologizowanej telewizyjnej stacji, ale link do strony Amnesty.

Panie szarley, gdybyś pan przeczytał chociażby fragment owego raportu Amnesty International - przekonałbyś się pan, iż język tego raportu jest równie ostry jeżeli nie ostrzejszy w tonie niż język Al - Jazziry. I nic dziwnego, jak ktoś uprawia kwalifikowany apartheid gorszy od tego - dotychczas wzorcowego - południowoafrykańskiego - to trudno, jak chce się być uczciwym, pisać o nim w superlatywach.
02-02-2022 14:05 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)Odp: czytać, nie bzdurzyć
>>amnesty.org.pl/kampanie/wolne-sady-wolni-ludzie/
>>W odróżnieniu od wpisu Arminiusa, to nie jest komentarz zideologizowanej telewizyjnej stacji, ale link do strony Amnesty.
>Panie szarley, gdybyś pan przeczytał chociażby fragment owego raportu Amnesty International - przekonałbyś się pan, iż język tego raportu jest równie ostry jeżeli nie ostrzejszy w tonie niż język Al - Jazziry.
Czytał Pan raporty o Polsce pod rządami zmierzającej do autorytaryzmu kliki Kaczyńskiego?

>I nic dziwnego, jak ktoś uprawia kwalifikowany apartheid gorszy od tego - dotychczas wzorcowego - południowoafrykańskiego -

Pisowski jest paskudny, ale jednak nie gorszy od RPA

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Arminius (25555 punktów)znać proporcje
>>>amnesty.org.pl/kampanie/wolne-sady-wolni-ludzie/
>>>W odróżnieniu od wpisu Arminiusa, to nie jest komentarz zideologizowanej telewizyjnej stacji, ale link do strony Amnesty.
>>Panie szarley, gdybyś pan przeczytał chociażby fragment owego raportu Amnesty International - przekonałbyś się pan, iż język tego raportu jest równie ostry jeżeli nie ostrzejszy w tonie niż język Al - Jazziry.
>Czytał Pan raporty o Polsce pod rządami zmierzającej do autorytaryzmu kliki Kaczyńskiego.

Tak. I chyba nie chcesz mnie pan przekonywać, iż w Polsce pod rządami tej kliki jest Polakom gorzej niż w Palestynie, Palestyńczykom pod rządami Żydów????
szarley (54913 punktów)Odp: znać proporcje
>>>>amnesty.org.pl/kampanie/wolne-sady-wolni-ludzie/
>>>>W odróżnieniu od wpisu Arminiusa, to nie jest komentarz zideologizowanej telewizyjnej stacji, ale link do strony Amnesty.
>>>Panie szarley, gdybyś pan przeczytał chociażby fragment owego raportu Amnesty International - przekonałbyś się pan, iż język tego raportu jest równie ostry jeżeli nie ostrzejszy w tonie niż język Al - Jazziry.
>>Czytał Pan raporty o Polsce pod rządami zmierzającej do autorytaryzmu kliki Kaczyńskiego.
>Tak. I chyba nie chcesz mnie pan przekonywać, iż w Polsce pod rządami tej kliki jest Polakom gorzej niż w Palestynie, Palestyńczykom pod rządami Żydów????
>

1 Podobnie jak Polakom w Polsce żyje się lepiej niż Żydom w Izraelu
2 Dla Polaków w Polsce ma większe znaczenie jak żyje się Polakom w Polsce, niż jak się żyje komukolwiek na innym kontynencie
3 Proponuję czytanie wszystkich raportów AI, w tym takich, w których opisuje się prawa chrześcijan w Korei, Indian w Amazonii, opozycjonistów na Białorusi i Żydów w Arabii Saudyjskiej.



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
02-02-2022 17:38 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>2 Dla Polaków w Polsce ma większe znaczenie jak żyje się Polakom w Polsce, niż jak się żyje komukolwiek na innym kontynencie

Szwecja jest na tym samym kontynencie...

Miałem kiedyś założyć temat komu i dlaczego zależy na straszeniu Polaków ale potem się zorientowałem że to forum to "pięć"osób na krzyż.

Noi nigdy nie mogłem jakoś wybrać między rajem strefa problemami szwedzkimi żydami wojnami atomowymi z przed 3000 lat.

Próg bólu wydaje się dość oczywisty jednak tak nie jest.

Co ciekawe tak jak zanikli racjonaliści tak zanikli różnej maści nowi "ewangeliści"
Kiedyś było ich stosunkowo więcej i częściej .



Heh. Arminius juz by pisał w toczacej się debacie i cyk nowy wątek
hurcan (61 punktów)Odp: "Izrael dopuszcza się zbrodni apartheidu na Palestyńczykach&
>W opublikowanym wczoraj 280 - stronicowym raporcie Amnesty International - najbardziej znanej
>organizacji międzynarodowej zajmującej się monitorowaniem łamania praw człowiek na świecie -
>stwierdzono, że "Izrael dopuszcza się zbrodni apartheidu na ludności palestyńskiej" i powinien być
>pociągnięty do odpowiedzialności, za traktowanie Palestyńczyków "jako rasowo niższej" grupy ludzi.
>Opinia AR jest tak stanowcza i notoryjna w swej treści, iż wszelki komentarz stanowiłby tylko jej
>zaciemnienie.
>Zainteresowanych problemem odsyłam do podlinkowanego materiału.
>"Israel is carrying out "the crime of apartheid against Palestinians" and must be held
>accountable for treating them as "an inferior racial group", Amnesty International says
>in a new report, joining the assessment of other rights groups.
>Released on Tuesday, the 280-page report by the leading rights group details how Israeli authorities
>enforce a system of oppression and domination against the Palestinians."
>www.aljaze(*)d-against-palestinians-amnesty

wygooglowałem że izrael na fladzę ma pentagram i to to samo państwo co palestyna.
Arminius (25555 punktów)heksagram diabelski

>wygooglowałem że izrael na fladzę ma pentagram i to to samo państwo co palestyna.

Heksagram. I jest to państwo które okupowało i uciska Palestynę w formule apartheidu - o czym w podlinkowanym raporcie Amnesty International.
Pentagram jest traktowany przez wszelkiej maści kabalistów et consortes jako symbol szatana (rogi, uszy i bródka kozia - to pięć czubków gwiazdy szatańskiej). Heksagram ma co prawda sześć czubków - ale zważywszy na ową politykę apartheidu jak wyżej, którą firmuje - także on może uchodzić za diabelski symbol.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365