 |
O obłudzie żydowskiej na kanwie ich stosunku do nacjonalizmu Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-03-2022 09:29 | Arminius (25555 punktów) | O obłudzie żydowskiej na kanwie ich stosunku do nacjonalizmu | Żydowska hipokryzja ma wiele emanacji. Bardzo wiele. Jedna z nich na którą ostatnimi czasy wielu publicystów - w tym żydowskich - zwraca uwagę, polega na tym, iż ci sami Żydzi, którzy gardłują za żydowskością Izraela, gdy przychodzi do wypowiedzi na temat innych krajów, zmieniają nagle ton i zaczynają nadawać na częstotliwości multikulti i konieczności poszanowania innych nacji i kultur. Ot swołocz zainfekowana chronicznym przypadkiem obłudy i dwulicowości. Zainteresowanych problemem odsyłam do bardzo ciekawe tekstu na temat z Times of Israel - napisanego przez żydowskiego publicystę, stanowiącego, w myśl zasady nulla regula sine exceptione - wyjątek od judejskiej hipokryzji jak wyżej. blogs.time(*)-jewrys-disgraceful-hypocrisy/"Of course Israel is the Jewish State, and affirming such may be among the least controversial things one could possibly say to a group of American Jews. [And when I say “Jews,” I mean people affiliated, to some degree, with the faith, even if they are not Orthodox.] To these people, Israel being the Jewish State is simply taken for granted. So if one told this same group that the United States ought to support Israel, the Jewish State, and recognize her as such, he would be as equally uncontroversial.Why is it then that when I raise my voice in support of nationalism and self-determination for the peoples of Europe, I am met with skepticism, if not downright contempt? Why is it that when I praise the nationalist parties of Europe (many of whom are actually Zionistic), I am questioned with unease? It appears to me that the same people who so vehemently call for Israel to be Jewish lack that same vigor when calling for France to be French, Germany to be German, or Sweden to be Swedish. Indeed, a lack of vigor would actually be satisfactory. In fact, it’s not even that: those same Zionists, by and large, fight against the nationalist sentiments in Europe. The establishment Jewish groups in the US, all of whom lock arms for Israel and lobby the American government to categorically support her at every turn, are the same groups that consistently call for open borders in Europe, increased immigration from the Middle East, a full-out embracing of multiculturalism, a weakened national culture, and a diminished Church. They are the same groups that slander and defame leaders like Le Pen in France and Wilders in the Netherlands. They are the same groups that push for the death of Europe and her people. Quite plainly, any Jew in the US who calls for American support for the Jewish state but condemns the nationalists in Europe is a hypocrite. He is a hypocrite for the very simple reason that he wants national self-determination for a people in one part of the world but not for another in a different part of the world. He is a hypocrite because he wants his country, the US, to protect the nationalist and ethno-centric aspirations of Israel, his homeland, but not those of Europe." | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| farmer (22440 punktów) | Arminus kłamco napisałeś o mnie kłamstwa .
Kłamco napisałeś to o mnie:
....trollu putinowksi.. .....putinowski poputcziku...
Łzesz na mój temat.
W obliczu wojny Putina zarzucasz mi bycie trolem Putina?
Łzesz jak bura suka kłamco.
Udowodnij moje powiazania.
Pisałem nie odpuszczę ci tych kłamstw
|
|
 | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Arminius, czyli o obłudzie Putinowskiego trolla | Temat wiodący: "Zmierzch i upadek Ameryki jako imperium" na cztery miesiące przed wybuchem wojny w Ukrainie. Autor wątku: Arminius Jak tam krasnaja armiya medal przyznała? Pamiętasz ile takich kremlowskich tekstów zamieściłeś?Co raz ciekawiej się robi i coraz ciekawiej będzie. Zaręczam putinowskaja марионетка
Putler już bardzo mocno infiltrował ukazujące się w Rosji wiadomości. Zacytuję fragment: "Америка не в состоянии" cnnn.ru/16/08/2021/53960/stanovitsia-li-amerika-nesostoiatelnym-gosydarstvom O stronie - na której znajduje się ten artykuł - cnnn.ru/ ur.xednay@ayimra.ajansarkKrasnaja armiya musiała być zadowolona ze swoich trolli rozpowszechniających propagandę antyzachodnią.Artykuł w tym samym dniu został powielony również na naszym forum. Już pisałem, że godaddy.com/whois/results.aspx?domain=CNSNEWS.COM ma swoje satelity, które przekierowują na serwery rosyjskiej fabryki trolli i odwrotnie. To co farma zamieszcza na swoich stronach powielane jest przez trolle w Europie i Ameryce. Przetłumaczę artykuł Arminiusem:USA nie są w stanie wygrywać wojen, które rozpoczynają, nie są w stanie kontrolować granicy, przez którą przeciekają tysiąc emigrantów, nie są wstanie zwalczyć przestępczości, zamieniającej wielkie amerykańskie miasta w pola bitwę gangów uzbrojonych po zęby. USA od czterech dekad nie miała nadwyżki w handlu, ich zależność o d zagranicznych producentów jest bezprecedensowa, defict budżetowy USA co roku bije kolejne rekordy, tak samo jak dług państwowy To z wątku Arminiusa, z dnia 16-08-2021, czyli dokładnie tego samego dnia kiedy ukazał się na stronach rosyjskich. Przypadek? porównajcie daty - cnnn.ru/16/08/2021/53960/stanovitsia-li-amerika-nesostoiatelnym-gosydarstvom www.racjonalista.pl/forum.php/s,853090 Kilka słów o Buchananie (ma własną stronę), do którego Arminius niejednokrotnie zamieszczał odnośniki Ad vocem - Istota Arminiusowego geszeftuwww.racjonalista.pl/forum.php/s,877480W 2000 roku Buchanan prowadził kampanię z hasłem "America First!". Podczas swojej inauguracji Buchanan zaproponował wycofanie Stanów Zjednoczonych z ONZ, oraz wydalenie/ przeniesienie jej siedziby do innego kraju. A i jeszcze u progu agresji Rosji na Ukrainę, chodził na pasku Putlera Zamieszczał Arminius namiętnie odnośniki na stronę Buchanana, który w 2012 roku został zawieszony, a w efekcie zwolniony za rasistowskie obelgi i "białą supremację". MSNBC definitywnie oddzieliło się od Buchanana 16 lutego 2012 roku. Choć on sam oświadcza, że wbrew temu, o co się go oskarża, nie jest ani antysemitą, ani homofobem, ani rasistą, ani seksistą, ani antyfeministą, ani faszystą, ani izolacjonistą... Rozumiesz, taki Arminius jest leszczykiem przy Buchananie. Arminius namiętnie linkował na jego strony i do stron z tak zatytułowanymi artykułami: "ISIS, nie Rosja, jest wrogiem w Syrii" Również i ten tytuł znalazł się na stronie kremlowskiej fabryki trolli w St.Petrsburgu i odnośniki do cosmosu i Buchanana na racjonalista.pl. Pytanie za kopiejkę - w jakiej kolejności?
|
|
| MaxGolonko3 (3459 punktów) | Arminius to patologia celem zarabiania kasy | >Żydowska hipokryzja ma wiele emanacji. Bardzo wiele.
Arminus, kłamco, napisałeś o forowiczu Farmer kłamstwa.
Kłamco, napisałeś to o nim:
....trollu putinowksi.. .....putinowski poputcziku...
Łżesz na jego temat.
W obliczu wojny Putina zarzucasz mu bycie trollem Putina?
Łżesz jak bura suka kłamco.
Udowodnij jego powiązania.
Nie odpuścimy ci tych kłamstw.
Nigdy z tobą, chamie obleśny, nie wejdziemy w polemikę merytoryczną tak samo jak żaden normalny człowiek nie zrealizuje kupna od Rosji Putina czegokolwiek, choćby miał z zimna lub głodu umrzeć.
Z gównem moralnym się nie handluje i nie dyskutuje!
Won kale moralny!!!
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|