Racjonalista - Strona głównaDo treści
idiota

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
17-11-2022 23:39okragly (21676 punktów)idiota
Ocena 2 na 2
na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów, dlatego powinniśmy zmienic nazwe na bardziej reprezentatywną np Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów, dlatego powinniśmy zmienic nazwe na bardziej reprezentatywną np Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka
To nareszcie się wyjaśniło dlaczego tak komfortowo się tu czuję.


cr
18-11-2022 01:36 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów, dlatego powinniśmy zmienic nazwe na bardziej reprezentatywną np Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka
>To nareszcie się wyjaśniło dlaczego tak komfortowo się tu czuję.
nie znam żeńskiego odpowiednika Szwejka (dlatego tu nie ma żadnej kobiety, Ty to wyjatek który potwierdza regułę) chyba jesteście genetycznie uodpornieni
kotki nocą chyba poluja
18-11-2022 10:03 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów, dlatego powinniśmy zmienic nazwe na bardziej reprezentatywną np Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka
>>To nareszcie się wyjaśniło dlaczego tak komfortowo się tu czuję.
>nie znam żeńskiego odpowiednika Szwejka
Ale puknij się w co tam masz, przecież mówimy o Ośrodku Idiotów, czyli kryterium podziału stanowi rozumność, a nie płeć.

cr
18-11-2022 11:29 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów, dlatego powinniśmy zmienic nazwe na bardziej reprezentatywną np Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka
>>>To nareszcie się wyjaśniło dlaczego tak komfortowo się tu czuję.
>>nie znam żeńskiego odpowiednika Szwejka
>Ale puknij się w co tam masz, przecież mówimy o Ośrodku Idiotów, czyli kryterium podziału stanowi rozumność, a nie płeć.
mamy tu nadreprezentacje, nie znaczy że wszyscy
>czyli kryterium podziału stanowi rozumność, a nie płeć.
kryterium podziału jest stosunek do liberalizmu. Liberał = idiota dlatego pisze libek niedorozwojek, nawet nie ma formy żeńskiej
zdecydowanie mniej mamy wśród liberałów kobiet
03-12-2022 17:25 
 Ocena 1 na 1
maurice_ (747 punktów)

Liberalizm to takie hasło-worek, do którego wrzuca się i z którego wydobywa się różne idee, dostosowując je do doraźnych celów i czyniąc z niego coś tak pospolitego jak polityczna retoryka. (C. Wright Mills en.wikipedia.org/wiki/C._Wright_Mills ).
Jesteś liberałem?
Duch Prawdy (14787 punktów)
>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów
Wymień kilku, nie bądź gołosłowny.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 07:53 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów
>Wymień kilku, nie bądź gołosłowny.
1.Thoter
2.Zeniu
3.?
4.Duch Prawdy
5.?

Test na inteligencję - jakie to auto?
pbs.twimg.(*)XwAAQzOl?format=png&name=small
18-11-2022 08:53 
 0 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>4.Duch Prawdy
www.racjonalista.pl/forum.php/s,892381#w892677


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 09:20 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

To nie jest kwestia Wiary, to jest kwestia PRAWDY. Jeżeli nie ma w Tobie potrzeby dociekania PRAWDY, możesz Wierzyć w jakie chcesz CUDA i tak nic Ci to nie pomoże...
DUCH PRAWDY puka do każdego...

I każdych drzwi.
>Pukałem dostatecznie długo, nie otworzyłeś.
Stracił cierpliwość. Zwyczajnie wypalił się. Dość powszechny przypadek w tym zawodzie.
Ale że koniec z kolędowaniem?
18-11-2022 09:31 
 Ocena-1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

>
To nie jest kwestia Wiary, to jest kwestia PRAWDY. Jeżeli nie ma w Tobie potrzeby dociekania PRAWDY, możesz Wierzyć w jakie chcesz CUDA i tak nic Ci to nie pomoże...
>DUCH PRAWDY puka do każdego...

>I każdych drzwi.
>>Pukałem dostatecznie długo, nie otworzyłeś.
>Stracił cierpliwość. Zwyczajnie wypalił się. Dość powszechny przypadek w tym zawodzie.
>Ale że koniec z kolędowaniem?
Widzisz jakim idiotą jesteś, nie widzisz, więc ci pokażę - gdzie dowód, że pukam do każdych drzwi, gdzie dowód, że pukam do jakichkolwiek drzwi, gdzie dowód, że kolędowałem kiedykolwiek? Projektujesz fikcje - jesteś idiotą.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 10:04 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)
>Projektujesz fikcje - jesteś idiotą
Logicznym jest, skoro według ciebie Kościół projektuje również fikcję, powinieneś pójść dalej i obwieścić światu, że wszyscy katolicy są idiotami.

Rozumiesz teraz dlaczego w moim rankingu jesteś tak wysoko?
Nawiasem mówiąc, zostałem wychowany w rodzinie katolickiej również.
18-11-2022 10:20 
 Ocena-1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Projektujesz fikcje - jesteś idiotą
>Logicznym jest, skoro według ciebie Kościół projektuje również fikcję, powinieneś pójść dalej i obwieścić światu, że wszyscy katolicy są idiotami.
Racjonalnie myślący wierzą w chodzącego po wodzie, zamieniającego wodę w wino, zmartwychwstającego i z ciałem wstępującego do nieba?
>Rozumiesz teraz dlaczego w moim rankingu jesteś tak wysoko?
Nie jestem katolikiem, więc nie.
>Nawiasem mówiąc, zostałem wychowany w rodzinie katolickiej również.
Współczuć?

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 11:00 
 Ocena 3 na 3
romaro (25211 punktów)
>Nie jestem katolikiem, więc nie.
>>Nawiasem mówiąc, zostałem wychowany w rodzinie katolickiej również.
>Współczuć?
Tym którzy uwierzyli hochsztaplerowi w jego słowa:

Nie wierz Kościołowi, kieruje się pychą.
Nie wierz ateistom.
UWAGA

Jeśli chcesz Zespolenia z Bogiem Jedyną Drogą do Niego jest Droga Prawdy.
Tako rzecze jedyna wyrocznia na Ziemi - Duch Prawdy


Czy ci się podoba czy nie, stopka Drobnera zabawna sama w sobie nie byłaby aż tak, gdybyś sam zabawnym nie był w swoim przekonaniu, iż jesteś wyjątkowym wśród ewangelistów

Stopka Drobnera:
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
18-11-2022 11:24 
 Ocena-1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Nie jestem katolikiem, więc nie.
>>>Nawiasem mówiąc, zostałem wychowany w rodzinie katolickiej również.
>>Współczuć?
>Tym którzy uwierzyli hochsztaplerowi w jego słowa:
>Nie wierz Kościołowi, kieruje się pychą.
>Nie wierz ateistom.
A co tu jest hochsztaplerstwem?
>
UWAGA

>Jeśli chcesz Zespolenia z Bogiem Jedyną Drogą do Niego jest Droga Prawdy.
>Tako rzecze jedyna wyrocznia na Ziemi - Duch Prawdy

Jesteś hochsztaplerem - nie jestem jedyną wyrocznią na Ziemi, w ogóle nie jestem wyrocznią.

Coraz więcej projektujesz na mój temat, jak wiadomi trolle, a ja wciąż czekam na dowody. Samo powtarzanie od lat na tym forum bzdetów przez przeróżnych głupców nie sprawi, że staną się one faktami.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 11:57 
 Ocena-1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Czy ci się podoba czy nie, stopka Drobnera zabawna sama w sobie nie byłaby aż tak, gdybyś sam zabawnym nie był w swoim przekonaniu, iż jesteś wyjątkowym wśród ewangelistów
>Stopka Drobnera:
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "

Kolejna twoja projekcja wyssana z palca, nie jestem ewangelistą, powiem więcej, ewangelie uważam w dużej części za fałszywą naukę.
Co do stopki to w literaturze pisarze czasami stosują metafory, żeby książki nie były nudne.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 12:49 
 Ocena 2 na 4
Drobner (19539 punktów)
>... pisarze czasami stosują metafory...

Ponieważ Kopernik odkrył coś zupełnie innego niż to, że "Ziemia jest okrągła", więc znaczenie tej metafory jest następujące:

"Ja, Mankiewicz, plotę bzdury zupełnie tak, jak gdyby Kopernik powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła".

Nie zaprzeczam: wyjątkowo trafna metafora...


18-11-2022 13:41 
 Ocena-1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,762624#w763380


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 14:52 
 0 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Zwięzła i co ważniejsze - celna riposta, poniżej treści tego linka.
Aż dałem plusa.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Duch Prawdy (14787 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,892381#w892925


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 16:21 
 0 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
Wpis z linka czytałem.
Ba, nawet nań odpowiedziałem.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Wpis z linka czytałem.
>Ba, nawet nań odpowiedziałem.
I ja na waści.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
29-11-2022 12:56 
 0 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>I ja na waści.

Itd. aż do mojego ostatniego wpisu, już bez odpowiedzi DP.
Na marginesie: Sławku, w przeszłości bywałeś troszku mniej arogancko pewny siebie...
Cytat:
Dostąpiłem Objawienia, ale nie potrafię jednoznacznie powiedzieć, czy to Bóg, czy "halucynacje" mojego Umysłu.

Cytat:
Wyjaśnienia były tylko dwa, albo Bóg za tym stoi, albo oszalałem.



Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
Duch Prawdy (14787 punktów)
Ktoś odpowiedział na Twoją wypowiedź:
Autor: Jacek Głodzik
Tytuł: Odp: idiota

Wiadomość wysłana automatycznie - nie odpowiadaj

Dokonano zmiany wypowiedzi będącej odpowiedzią na Twoją wypowiedź:
Autor: Jacek Głodzik
Tytuł: Odp: idiota

Wiadomość wysłana automatycznie - nie odpowiadaj

Dokonano zmiany wypowiedzi będącej odpowiedzią na Twoją wypowiedź:
Autor: Jacek Głodzik
Tytuł: Odp: idiota

Wiadomość wysłana automatycznie - nie odpowiadaj

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>Ktoś odpowiedział na Twoją wypowiedź:

Zgadza się. Ja.

> Wiadomość wysłana automatycznie - nie odpowiadaj

Ale odpowiedziałeś akcją - i to jaką.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
18-11-2022 14:56 
 0 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
>"Ja, Mankiewicz, plotę bzdury zupełnie tak, jak gdyby Kopernik (..)

Cóż. Ale bywa, że nie plecie.
Mankiewicz:
Cytat:
Dostąpiłem Objawienia, ale nie potrafię jednoznacznie powiedzieć, czy to Bóg, czy "halucynacje" mojego Umysłu.

Nawet kiedyś pożegnał się z forumowiczami, cytując sen ze swoją zmarłą mamą, która ponoć dała mu znak..


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
18-11-2022 15:23 
 Ocena 2 na 2
Drobner (19539 punktów)
>>"Ja, Mankiewicz, plotę bzdury zupełnie tak, jak gdyby Kopernik (..)
>Cóż. Ale bywa, że nie plecie.
>Mankiewicz:
>Cytat:
Dostąpiłem Objawienia, ale nie potrafię jednoznacznie powiedzieć, czy to Bóg, czy "halucynacje" mojego Umysłu.

Do dziś się wypiera tego "Objawienia".

Ale był też bardziej bezpośredni:
Mankiewicz:
Wyjaśnienia były tylko dwa, albo Bóg za tym stoi, albo oszalałem.
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/19/chrystus/?i
Ciekawe, że ostatni wyraz... z małej litery...

'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
18-11-2022 16:19 
 0 na 2
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Ale był też bardziej bezpośredni:

Faktycznie, mocne

> Ostatni wyraz... z małej litery...

To mógł być znak, że nie do reszty.
Ciekawe jak to dziś odbiera, po latach wpływu nań racjonalistów.
Oczywiście pytanie retoryczne. Nawet gdyby przyznał się przed sobą, nie sądzę że Dostąpiłoby Tego forum publiczne.


Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.
18-11-2022 15:33 
 0 na 2
Drobner (19539 punktów)
>Racjonalnie myślący wierzą w chodzącego po wodzie, zamieniającego wodę w wino, zmartwychwstającego i z ciałem wstępującego do nieba?

Oczywiście wiara w to, że " kulka... myślała jak wybuchnąć" to jest CAbsolutnie Racjonalnego...

Tyle lat minęło, a Nobla nie dali. Ani choćby Templetona.... Skandal.


'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
Duch Prawdy (14787 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 11:16 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów
>Wymień kilku, nie bądź gołosłowny.
idiotą jest libek niedorozwojek

słowo idiota od greckiego ἰδιώτης, idiōtēs znaczy: "indywidualny", "niezależny", "wolny", "prywatny", to my libki niedorozwojki, ucznie profbalcerowicza mamy 3 idiotów za bogów INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ

Idiota zajmował się sobą, sprawami prywatnymi, indywidualnym rozwojem według własnych zasad -

Takiego "człowieka prywatnego" (skoncentrowanego na sobie, na własnym świecie) przeciwstawiano "człowiekowi spolecznemu" (polites).

Grecy wychwalali model człowieka SPOŁECZNEGO. Obywatel to część zbiorowości, przekonywali. Wyłamanie się ze wspólnoty było dla nich równoznaczne z utratą pełni człowieczeństwa i odrzuceniem możliwości pełnego rozwoju.
18-11-2022 11:30 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów
>>Wymień kilku, nie bądź gołosłowny.
>idiotą jest libek niedorozwojek
Nie pytam o charakterystykę. Wciąż jesteś gołosłowny.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Swoją drogą już się odezwał pierwszy dociekający kogo tutaj masz za idiotę...

cr
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Swoją drogą już się odezwał pierwszy dociekający kogo tutaj masz za idiotę...
Trudno nie zauważyć, gdy się umie czytać, ale co tam, każdy może się tutaj produkować.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Berzerac (5671 punktów)
>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów, dlatego powinniśmy zmienic nazwe na bardziej
>reprezentatywną np Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka

Przyganiał kocioł garnkowi. U ludzi najbardziej cenię szczerość i bezpośredniość. Jeśli ktoś ma wobec kogoś jakieś zarzuty, powinien je sprecyzować personalnie, oraz uzasadnić. Wyrzuć to, co ci leży na wątrobie.

Niedawno były na tapecie pieski, teraz idioci. Ludzie mówcie że po ludzku.
18-11-2022 14:01 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>oraz uzasadnić
O, to to.
>Niedawno były na tapecie pieski, teraz idioci. Ludzie mówcie że po ludzku.
Ależ to jest po ludzku, nie widzisz ilu tu idiotów? Nazywają ludzi psami, albo obrzucają chamskimi inwektywami bez dowodów, a ich uzasadnienia są debilne. To najlepszy wątek w tym roku na forum, dzięki niemu można zdemaskować niejednego idiotę. Dwóch już zdemaskowanych, oczywiście dla tych czytelników, którzy myślą dedukcyjnie. Nie mogę doczekać się kolejnych "logików".

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 14:23 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>Ależ to jest po ludzku, nie widzisz ilu tu idiotów? Nazywają ludzi psami, albo obrzucają chamskimi inwektywami bez dowodów, a ich uzasadnienia są debilne. To najlepszy wątek w tym roku na forum, dzięki niemu można zdemaskować niejednego idiotę. Dwóch już zdemaskowanych, oczywiście dla tych czytelników, którzy myślą dedukcyjnie. Nie mogę doczekać się kolejnych "logików".

Ale od zakładającego wątek i zarzucającemu innym użytkownikom forum idiotyzm, oczekuję jednoznacznego wskazania, kogo ma się na myśli, oraz dlaczego. Bez tego temat wątku, oraz sam wątek to mowa-trawa. Łatwo jest bredzić oględnie o raju, lecz zarzucając komuś idiotyzm, bredzić oględnie nie można.
18-11-2022 15:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Ależ to jest po ludzku, nie widzisz ilu tu idiotów? Nazywają ludzi psami, albo obrzucają chamskimi inwektywami bez dowodów, a ich uzasadnienia są debilne. To najlepszy wątek w tym roku na forum, dzięki niemu można zdemaskować niejednego idiotę. Dwóch już zdemaskowanych, oczywiście dla tych czytelników, którzy myślą dedukcyjnie. Nie mogę doczekać się kolejnych "logików".
>Ale od zakładającego wątek i zarzucającemu innym użytkownikom forum idiotyzm, oczekuję jednoznacznego wskazania, kogo ma się na myśli,
w rozpoznawaniu idiotów najlepszy jest szarley np www.racjonalista.pl/forum.php/s,892709#w892955 wystepuje tam nawet megaidiota

>oraz dlaczego.
Teoretycznie nasz portal nie dla idiotów, ale idioci nie wiedzą że nimi sa i się rejestruja, a nieidioci nie maja pewności czy nie są idiotami i się nie rejestrują, stąd mamy nadreprezentacje idiotów

Jak zarejestrujemy Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka, żaden idiota się nie zarejestruje
18-11-2022 15:54 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Ale od zakładającego wątek i zarzucającemu innym użytkownikom forum idiotyzm, oczekuję jednoznacznego wskazania, kogo ma się na myśli,
> w rozpoznawaniu idiotów najlepszy jest szarley np www.racjonalista.pl/forum.php/s,892709#w892955 wystepuje tam nawet megaidiota
Swój swojego pozna.
>>oraz dlaczego.
>Teoretycznie nasz portal nie dla idiotów, ale idioci nie wiedzą że nimi sa i się rejestruja, a nieidioci nie maja pewności czy nie są idiotami i się nie rejestrują, stąd mamy nadreprezentacje idiotów
Zgoda co do pierwszego, z drugim mocno przekombinowałeś.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Ale od zakładającego wątek i zarzucającemu innym użytkownikom forum idiotyzm, oczekuję jednoznacznego wskazania, kogo ma się na myśli, oraz dlaczego.
Oj wielu jest..., w tym wątku przodują Głodzik i Drobner, a dlaczego, tłumaczyć nie trzeba, wystarczy przeczytać ich wypowiedzi, chamskie, nielogiczne, nie merytoryczne ad personam i śmiech do sera..., nie tylko Zeniu w tym przoduje.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
24-11-2022 13:38 
 Ocena 1 na 3
Drobner (19539 punktów)
>>Ale od zakładającego wątek i zarzucającemu innym użytkownikom forum idiotyzm, oczekuję jednoznacznego wskazania, kogo ma się na myśli, oraz dlaczego.
>Oj wielu jest..., w tym wątku przodują Głodzik i Drobner, a dlaczego, tłumaczyć nie trzeba, wystarczy przeczytać ich wypowiedzi, chamskie, nielogiczne, nie merytoryczne ad personam i śmiech do sera..., nie tylko Zeniu w tym przoduje.

Wywołany, chętnie przypomnę, kogo i dlaczego nazywam idiotą:
===================
Mankiewicz, ksywa Duch Prawdy:
... Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła."
>www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i
Każdego, kto twierdzi, że Kopernik odkrył kulistość Ziemi, ja całkowicie podstawnie nazwę durniem, tumanem i nieukiem.
Ergo: Mankiewicz jest durniem, tumanem i nieukiem.
Mankiewicz:
Listy do księdza.
... Takim CHRYSTUSEM, DUCHEM PRAWDY był Sokrates, którego skazaliście na śmierć, takim CHRYSTUSEM, DUCHEM PRAWDY był Giordano Bruno, którego spaliliście na stosie...
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i
Każdego, kto twierdzi, że Sokratesa na śmierć skazali księża katoliccy, ja całkowicie podstawnie nazwę kretynem, debilem i idiotą.
Ergo: Mankiewicz jest kretynem, debilem i idiotą.
Mankiewicz:
Prawdziwe jest zdanie: Bóg to świat wypełniony transcendemtną Duszą, otoczony przez nic (lub otoczony przez Duszę Boga, albo nie - Wiara "pełna", lub "pusta"). Myśl o transcendemtalnej Duszy należy do świata materii.
boskaprawd(*)boska-prawda.html#comment-form
Każdego, kto używa słów, których nie umie poprawnie wypowiedzieć/napisać, a chce pozersko 'zaszpanować' na 'mędrca', 'filozofa', ja całkowicie podstawnie nazwę ciemniakiem, hochsztaplerem i oszustem.
Ergo: Mankiewicz jest ciemniakiem, hochsztaplerem i oszustem.
===================
Całość, tu: www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763882

W odpowiedzi na moje powyżej przytoczone źródła, Mankiewicz kłamie:
Mankiewicz:
Drobner ... jako moje cytuje zdania, których nigdy nie napisałem...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,763660#w763884
Jeśli nawet "Internet zapomni", to Drobner nie zapomni tego Mankiewiczowego kłamstwa...
A dzięki temu: sam Mankiewicz - też
1. 2. 3.
Duch Prawdy (14787 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
24-11-2022 15:28 
 Ocena 1 na 3
Drobner (19539 punktów)
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,773897

>... dopuścił się przestępstwa cytując jako moje, zdania, których nigdy nie napisałem...

Których zdań z powyższego postu nie napisałeś?

1. 2. 3. ?
Duch Prawdy (14787 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,762624#w763380


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 16:06 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Ależ to jest po ludzku, nie widzisz ilu tu idiotów? Nazywają ludzi psami, albo obrzucają chamskimi inwektywami bez dowodów, a ich uzasadnienia są debilne. To najlepszy wątek w tym roku na forum, dzięki niemu można zdemaskować niejednego idiotę. Dwóch już zdemaskowanych, oczywiście dla tych czytelników, którzy myślą dedukcyjnie.

Skoro wiesz, to dlaczego Okrągłego dwukrotnie upominałeś, aby nie był gołosłowny i kilku wymienił? I słusznie, ponieważ zakładając wątek na temat idiotów tutejszego forum, winien takich wskazać (tzn tych, których ON za takowych uważa)
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>Ależ to jest po ludzku, nie widzisz ilu tu idiotów? Nazywają ludzi psami, albo obrzucają chamskimi inwektywami bez dowodów, a ich uzasadnienia są debilne. To najlepszy wątek w tym roku na forum, dzięki niemu można zdemaskować niejednego idiotę. Dwóch już zdemaskowanych, oczywiście dla tych czytelników, którzy myślą dedukcyjnie.
>Skoro wiesz, to dlaczego Okrągłego dwukrotnie upominałeś, aby nie był gołosłowny i kilku wymienił?
Nie wiem, którzy wg niego.
>I słusznie, ponieważ zakładając wątek na temat idiotów tutejszego forum, winien takich wskazać (tzn tych, których ON za takowych uważa)
No właśnie.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-11-2022 19:50 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Ależ to jest po ludzku, nie widzisz ilu tu idiotów? Nazywają ludzi psami, albo obrzucają chamskimi inwektywami bez dowodów, a ich uzasadnienia są debilne. To najlepszy wątek w tym roku na forum, dzięki niemu można zdemaskować niejednego idiotę. Dwóch już zdemaskowanych, oczywiście dla tych czytelników, którzy myślą dedukcyjnie.
>Skoro wiesz, to dlaczego Okrągłego dwukrotnie upominałeś, aby nie był gołosłowny i kilku wymienił? I słusznie, ponieważ zakładając wątek na temat idiotów tutejszego forum, winien takich wskazać (tzn tych, których ON za takowych uważa)
nie wiem kto z nas idiotą (wiem kto nie jest), ale wiem że mamy ich tu nadreprezentacje, co niczym nie umniejsza portalowi, jest tak jak ma być
Duch Prawdy (14787 punktów)
>nie wiem kto z nas idiotą (wiem kto nie jest)
No to dawaj.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
19-11-2022 09:22 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>nie wiem kto z nas idiotą (wiem kto nie jest)
>No to dawaj.
pierwsze moje wspomnienie (to dziwne ze nie pamietamy wczesnego dzieciństwa). Matka z ojcem siedzą na kanapie, ja bawię się u ich stóp na podłodze. Matka pyta mnie, kto ladniejszy, ona czy ojciec. Wiedzialem kto (ojciec) ale nie odpowiedzialem. Dzisiaj patrzac na zdjecia matka byla ładniejsza
dzieci są genialne (prawdy nie powie ale też nie skłamie. Taki był raj)
19-11-2022 10:16 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>nie wiem kto z nas idiotą (wiem kto nie jest)
>>No to dawaj.
>pierwsze moje wspomnienie
No to jak już sobie powspominałeś, to teraz dawaj - kto na forum nie jest idiotą?


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
19-11-2022 10:36 
 Ocena 3 na 3
Berzerac (5671 punktów)

>dzieci są genialne (prawdy nie powie ale też nie skłamie. Taki był raj)

Czyli to by było na tyle. Nie potrafisz wskazać idiotów ani nie idiotów. Tylko po ca zakładałeś ten wątek?
Tschosncovaty (211 punktów)
>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów, dlatego powinniśmy zmienic nazwe na bardziej
>reprezentatywną np Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka
Nie od dzisiaj wiadomo, ze u osobnika "okragły" mozg i krocze zamieniły sie miejscami.
Proponuje nie reagowac na prowokacje nielota.
18-11-2022 15:45 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów, dlatego powinniśmy zmienic nazwe na bardziej
>>reprezentatywną np Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka
>Nie od dzisiaj wiadomo, ze u osobnika "okragły" mozg i krocze zamieniły sie miejscami.
Chamskie.
>Proponuje nie reagowac na prowokacje nielota.
Po co reagujesz, skoro uważasz, że to prowokacja, a nie stwierdzenie faktu. (pytanie retoryczne)

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
maurice_ (747 punktów)
>na naszym portalu jest nadreprezentacja idiotów, dlatego powinniśmy zmienic nazwe na bardziej
>reprezentatywną np Polski Ośrodek Idiotów im Szwejka

Mnie lekarz powiedział, ze jestem wrażliwy i inteligentny. Opieram samoocenę na jego autorytecie. Dlatego uważam, że jestem mądry.
02-12-2022 01:45 
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Mnie lekarz powiedział, ze jestem wrażliwy i inteligentny. Opieram samoocenę na jego autorytecie. Dlatego uważam, że jestem mądry.
Głupotą jest poleganie na autorytecie, bywa, że lekarze stawiają błędne diagnozy.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
02-12-2022 16:43 
 Ocena 2 na 2
maurice_ (747 punktów)

>Głupotą jest poleganie na autorytecie, bywa, że lekarze stawiają błędne diagnozy.

Mógł tak powiedzieć na pocieszenie. Tylko czy jest się z czego cieszyć?
02-12-2022 18:23 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>Głupotą jest poleganie na autorytecie, bywa, że lekarze stawiają błędne diagnozy.
>Mógł tak powiedzieć na pocieszenie. Tylko czy jest się z czego cieszyć?

Wpadłeś w pułapkę, tak się pozyskuje klientów do "leczenia".
Tak jak pisowiec, tylko dla odmiany zostałeś kupiony za pochlebstwo.
Za 500+ to byś matkę sprzedał.
02-12-2022 18:31 
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Za 500+ to byś matkę sprzedał.
Nie oceniaj innych wg siebie.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
03-12-2022 16:43 
 Ocena 1 na 1
maurice_ (747 punktów)

>Wpadłeś w pułapkę, tak się pozyskuje klientów do "leczenia".
>Tak jak pisowiec, tylko dla odmiany zostałeś kupiony za pochlebstwo.
>Za 500+ to byś matkę sprzedał.

Może to była taka ukryta porada, żeby trochę otępieć umysłowo i stępieć emocjonalnie? Wtedy wytyczona rzez Ciebie ścieżka nie byłaby niczym godnym potępienia, a raczej objawem zdrowia, takim zdrowym zbydlęceniem.
Przy okazji, jak to sobie wyobrażasz - sprzedać matkę za 500+? To chyba nie ma sensu.
03-12-2022 18:43 
 Ocena-1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Przy okazji, jak to sobie wyobrażasz - sprzedać matkę za 500+? To chyba nie ma sensu.
>

Rozumiesz, kto użył przeciwko nam fortelu z 500+ i kogo i co za to sprzedaliśmy ???
03-12-2022 18:48 
 Ocena 2 na 2
maurice_ (747 punktów)

>Rozumiesz, kto użył przeciwko nam fortelu z 500+ i kogo i co za to sprzedaliśmy ???

Gdybyś twierdził, że zgwałciłem matkę dla 500+, byłoby to bliższe sensu.
09-12-2022 20:09 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Za 500+ to byś matkę sprzedał.

Tak sobie myślę, że 500+ jest po to, żeby dzieci nie musiały żyć w nędzy i żeby z braku tej nędzy na nie wyrośli na ludzi, którzy wpędzą w nędzę kolejne pokolenie dzieci.

Proponuję wyjawić kapitały, żeby powstała jakakolwiek wiedza u ludzi o tym co naprawdę jest dobre i sprawiedliwe.

Odnoszę wrażenie, że to umiłowanie tajemnic przez ludzi wynika z tego, że wybrali zło i niesprawiedliwość wierząc naiwnie, że przez to będzie im lepiej od innych.

W efekcie tajemnice i przemoc szkodzą wszystkim, nawet tym, którzy na chwilę złapali pana boga za nogi i są największymi cwaniakami na świcie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54912 punktów)
>>Za 500+ to byś matkę sprzedał.
>Tak sobie myślę,

Buahahahahahahahahahahahahahahahaha

>Odnoszę wrażenie, że to umiłowanie tajemnic przez ludzi wynika z tego, że wybrali zło
Tak, umiłowanie przez ciebie tajemnic z tego wynika

Podobnie jak postulat bezkarnego mordowania setek ludzi, ale wy macie w tym wprawę


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podobnie jak postulat bezkarnego mordowania setek ludzi, ale wy macie w tym wprawę

Po to propaguję publicznie jawny eksperyment społeczny pod naukową kontrolą, żeby nikogo nie skrzywdzić i nawet nie własną pomyłką czy urojeniem sobie czegoś lecz oczekiwaniem od ludzi tego na co nie są jeszcze gotowi.

Zapewniam Cię, że w publicznie jawnym eksperymencie społecznym pod naukową kontrolą nikt nie zostanie zamordowany ani nawet nie zginie z głodu.

Jeśli chcesz mi w ten sposób powiedzieć, że lepiej wiesz ode mnie jak świat funkcjonuje i co wszyscy ludzie powinni to ja tego od Ciebie nie przyjmuję.

Świat musi wydarzyć się zgodnie z moimi postulatem publicznie jawnej księgi kapitału nawet w mikroskali i tylko na próbę.

MUSI!

Tyle jesteście mi winni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54912 punktów)
Anonimowy miłośniku tajemnic, który tai swój prawdziwy adres.

Odpowiesz w końcu na zadane ci pytania?
Mam prawo bronić swojego domu przed złodziejem?

Nie pipc o wyspach na ocenia. Pytanie było proste
MAM PRAWO BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI?????
MAM PRAWO BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI?????
MAM PRAWO BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI?????
MAM PRAWO BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI?????
MAM PRAWO BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI?????
MAM PRAWO BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI?????
MAM PRAWO BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI?????
MAM PRAWO BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI?????
MAM PRAWO BRONIĆ SWOJEJ WŁASNOŚCI?????

Ile razy pytać psiego chuja?

>>Podobnie jak postulat bezkarnego mordowania setek ludzi, ale wy macie w tym wprawę
>Po to propaguję publicznie jawny eksperyment społeczny
1 Postulujesz prawo do masowego mordowania ludzi
2 Gówno proponujesz, a nie eksperyment. Jakiej uczelni go zaproponowałeś?
3 Pytałem, co mam zrobić , żeby twój eksperyment mógł się odbyć
4 Zarzucasz innym popełnianie przestępstw, masz dowody?
5 W jakiej sytuacji mogę wezwać komornika przeciwko gościom w mojej altanie?

Odpowiesz na sprowokowane przez ciebie pytania?

>Zapewniam Cię, że w publicznie jawnym eksperymencie społecznym pod naukową kontrolą
JAKIEMU UNIWERSYTETOWI ZAPROPONOWAŁEŚ TEN EKSPERYMENT ????????????

>Jeśli chcesz mi w ten sposób powiedzieć, że lepiej wiesz ode mnie jak świat funkcjonuje
Tak, wiem, lepiej, widzę jak w sąsiedztwie mojego domu powstają nowe domy, a ty twierdzisz, że robotnicy w Berlinie mieszkają w niedogrzanych piwnicach a Sonia nie pojechała do Peru bo pojechała do Peru i nie wolno jej pojechać do Maroka, bo pojechała do Maroka

>Świat musi wydarzyć się zgodnie z moimi postulatem
>MUSI!
Buahahahahaha

Przypomnę twoje postulaty
1 prawa do masowego zabijania ludzi
2 likwidacji praw pracowniczych
3 likwidacji praw lokatorskich
4 likwidacji praw konsumenckich
5 likwidacji ubezpieczeń
6 zakazowi dorabiania się domów przez robotników
7 zakazowi podróży
8 koncentracji całej własności w rękach grupki cwaniaków
9 praktycznej likwidacji wszelkiej organizacji pracy
10 konfiskatom pieniędzy z mojego portfela
11 niejednakowego opodatkowania dwóch robotników z jednej taśmy
12 niejednakowego opodatkowania dwój jednakowych gospodarstw rolnych
13 likwidacji alimentacyjnych zobowiązań

>Tyle jesteście mi winni.
Gówno jestem ci winien, chciwy dziadu, który chcesz żreć za cudze

Pokaż moich pracowników, których zatrudniam jako jednopersonalna firma
Pokaż jak utajniałem bilanse spółdzielni przed spółdzielcami

mamusia uczyła tylko kłamać a tatuś drzeć ryja DAJCIEEEEEE, czu odwrotnie?

Czekam na to aż udowodnisz swoje brednie kłamco


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Tak sobie myślę, że 500+ jest po to, żeby dzieci nie musiały żyć w nędzy i żeby z braku tej >nędzy na nie wyrośli na ludzi, którzy wpędzą w nędzę kolejne pokolenie dzieci.
>

Faktycznie przyjdzie do nas przez to dobrobyt. Już są jego pierwsze oznaki.
Sąsaid za dwa zęby leczone kanałowo zapłacił DWA TYSIĄCE ZŁOTYCH, opłaty do spółdzielni mieszkaniowej plus media to 900 zł i z emerytury nic mu nie zostało, brakło na jedzenie.
Korepetycje z języka angielskiego dla dzieci 80 zł 45 minut. Mamy ceny amerykańskie.

www.farmer(*)ortowych-z-ukrainy,126047.html

Polski eksport rolny to 40%, sami żeśmy go zniszczyli zbrojąc i finansując konkurenta. Zniszczyliśmy przemysł i jak mają biedni zadłużani Polacy wyjść z nędzy ??
Obca agentura wydaje nasze dolary na zakupy uzbrojenia. Szpitale w stanie śmierci klinicznej.
Hamerlik widzisz dla nas jakąś szansę ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Faktycznie przyjdzie do nas przez to dobrobyt. Już są jego pierwsze oznaki.
>Sąsaid za dwa zęby leczone kanałowo zapłacił DWA TYSIĄCE ZŁOTYCH

Czyli zapłacił 2 tysi hajsu za to, żeby polski rząd nie zrobił z polskich dzieci nędzarzy?

Może i słusznie.

Może rozwój młodego człowieka jest ważniejszy od udawanych zębów starego dziada.

Sam nie znam odpowiedzi więc idę spać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Sam nie znam odpowiedzi więc idę spać.
>

"dobrobyt" to osiągną nieliczni i dziś trzeba zrobić listę "szczęściarzy".
Reszta będzie klepać biedę bez względu na to z jakiej szkoły będą mieć papierek.
Najlepiej to działać rodzinnie, obstawiać większość szczęśliwych możliwości.
Jak dojdziesz, kto z rodziny gen. Mirosława Milewskiego, kierownika i organizatora porwania księdza Popiełuszki, jest dzisiaj u władzy, to zrozumiesz skąd się biorą "bogaci".
W "polityce" mamy klany rodzinne, które od pokoleń się bogacą, nic nam nie dając w zamian, tylko nas sprzedają.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365