dzieciom szympansów i ludzi pokazywano przedmiot ukryty w zasłoniętym urządzeniu i uczono kolejnych kroków, jak się do niego dostać. Gdy odsłaniano urządzenie, szympansy szybko znajdowały drogę na skróty, nie przejmując się wyuczoną, niepotrzebnie skomplikowaną procedurą. a ludzkie dzieci trzymały się opanowanej umiejętności, nawet widząc, że zupełnie niepotrzebnie niektóre z tych rzeczy robią.
my jesteśmy niewolnikami bo wierzymy w to co nam powiedzą patoelity, mamy to z raju, ale tam byliśmy rodziną która nam dobrze życzyła, dzisiaj nasze spoleczne umiejetności z raju są zawłaszczone dla swojej korzyści przez patoelity, mowią nam, co mamy myślec, robić, i jak, i my to lykamy, jak dzieci z doświadczenia, patrz Ukraina, dlatego patoelity wydają miliardy na propagandę i nie są to pieniądze stracone, wręcz odwrotnie, reklama dźwignią handlu. Na każdym kroku mamy informacje patoelit co mamy myśleć, jak postepować i my to realizujemy, patrz Rosja, my myślimy jak każą patoelity byśmy myśleli, a prawda? Dlatego my są niedorozwojki, niewolnicy pana
moją zaletą jest moja wada, jestem szympansem, nie uznaje autorytetów (gadających głów) i zapominam co mnie nauczyły patoelity |