Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kundelki Rodowód

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
05-03-2023 23:05chętnie racjonalistka (29094 punktów)Kundelki Rodowód
Ocena 1 na 1
.
Fraza "kundelki szarleyą" powstała równo cztery lata temu.

Po ok. dwóch latach jeden z forumowiczów zaczął dopytywać kogo określenie dotyczy.

Pytał wielokrotnie przez kolejne prawie dwa lata, gdzieś tam po drodze sugerując, że inni podzielają jego zainteresowanie.

Dla porządku sprawdziłam, ale chętnych nie było.

Ale może wtedy źle pytałam, zapytam teraz inaczej: kto uważa, że określenie "kundelki szarleją" dotyczy właśnie jego, i dlaczego?
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)Polowanie na czarownice.
Gdy w rodowód słowa kundel w historii racjonalisty się zagłębić, to wystąpiło ono tutaj znacznie wcześniej niż wszystkim się wydaje. Mnie tylko zadziwia jedna rzecz - dlaczego większość czepia się kundelków Sharleya (do których nic mi zresztą), ale jak zauważył tutaj niegdyś Diogenes w 2014 roku, w świecie Terlikowskiego wszystko jest albo dziełem boga, albo szatana: tertium non datur. I zadał on znamienne pytanie - "Jaki jest "skład" umysłowy przeciętnego katolika? Kogo dotyczy slogan "Polak to katolik", skoro gdzie nie spojrzeć, to umysłowy kundel?"
I przyznam, że żaden katolik od tamtego czasu do dzisiaj nie narobił tyle jazgotu na tym forum co Farmer, Duch Prawdy i inni, ponoć racjonalnie myślący. Mało tego, dostał Diogenes za tę wypowiedź oceny pozytywne i ani jednej negatywnej. A przecież wszyscy wiemy, że byli na tym forum i katolicy, i dewoci, i racjonaliści. A dzisiaj? Czyżby dzisiaj zostali tylko dewoci i kundelki Sharleya?
Więc ja dziś zapytam, jaki jest skład umysłowy przeciętnego racjonalisty, jeżeli ma wątpliwości czy zalicza się do kondelków Sharleya?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Polowanie na czarownice.

>dlaczego większość czepia się kundelków Sharleya (do których nic mi zresztą),
Dodam, że i mnie nic, bo "kundelki Sharleya" nie w mojej głowie się zrodziły.

Napisałam "kundelki szarleyą", tj. wyrażenie, w którym drugie słowo jest czasownikiem.

>Więc ja dziś zapytam, jaki jest skład umysłowy przeciętnego racjonalisty, jeżeli ma wątpliwości czy zalicza się do kondelków Sharleya?
Także do tego pytania "nic mi", ale zauważę, że postawione w postcie inicjującym moje pytanie, z powyższym nie pokrywa się w kilku punktach.

cr
romaro (25211 punktów)
>Napisałam "kundelki szarleyą", tj. wyrażenie, w którym drugie słowo jest czasownikiem.
Uderzylaś w stół i szarleyą tylko te, u których w szufladzie umysłowej są tylko przybory krawieckie. Każdy zna to powiedzenie. Jest efektem doświadczeń zdobytych w zakładzie krawieckim. W zakładach tych używano stołów z szufladą, w której trzymane były krawieckie przybory, a wśród nich nożyce. Uderzenie w stół powodowało, że charakterystyczny brzdęk wydobywał się właśnie z szuflady. Nożyce nie musiały wcale leżeć na stole.
zeniu73 (6483 punktów)Odp: Kundelki Rodowód
>.
>Fraza "kundelki szarleyą" powstała
>równo cztery lata temu.

> Po ok. dwóch latach jeden z
>forumowiczów zaczął dopytywać kogo określenie dotyczy.

>Pytał wielokrotnie przez kolejne prawie dwa lata, gdzieś tam po drodze sugerując, że inni podzielają
>jego zainteresowanie.
>Dla porządku sprawdziłam, ale chętnych nie
>było.

>Ale może wtedy źle pytałam, zapytam teraz inaczej: kto uważa, że określenie "kundelki szarleją"
>dotyczy właśnie jego, i dlaczego?
>.
>

Bo tutaj można obrażać tylko jeśli obraża się na mocy przyzwolenia forumowego ministerstwa prawdy oraz służby specjalnej do tropienia teorii spiskowych i oddziału wywąwichawania wrogiej propagandy.
Czasami wystarczy powołanie się na polskie miejsce zamieszkania.
Wtedy możesz wyzywać a wieczorem w ramach retrospektywy napawać się moralną wyższością i nieskazitelnym ego.
06-03-2023 20:36 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Bo tutaj można obrażać tylko jeśli obraża się na mocy przyzwolenia forumowego ministerstwa prawdy oraz służby specjalnej do tropienia teorii spiskowych i oddziału wywąwichawania wrogiej propagandy.
To co się dzieje w związku z tym forum i na forum nie dzieje się przypadkowo. Jedne boty zachowują się jak boty; inne, w tym trolle, jak ludzie. Szczególnie te ostatnie mają wpływ na jakość merytoryczną. Nikt tak cię nie ośmieszy jak ty sam z jak zwykle nie przemienną płaczliwą swoją retoryką.
Jak wyżej i np tutaj:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,901227

Ktoś tu się zastanawia w którą stronę to forum zmierza, więc zwrócę uwagę na fakty:

Backlinki czyli linki/odnośniki przychodzące do naszej witryny umieszczone na innych stronach w sieci. Odgrywają one bardzo ważną rolę w ustalaniu rankingu Google, dlatego proces pozyskiwania backlinków jest bardzo ważnym elementem pozycjonowania. Jako, że trochę wiem na czym polega i jak się pozycjonuje, to tutaj bym szukał dlaczego ta witryna jest nadal tak wysoko wypozycjonowana mimo małego ruchu, zwłaszcza, że nawet aż tak mocno nie byłyby w stanie naturalnie jej wypozycjonować reklamy google. A co dopiero kilka durnych wątków.
Oto przykład:
Linki zwrotne według kraju

Federacja Rosyjska 477,410
Stany Zjednoczone 380,352
Niemcy 50,219
Francja 24,388
Holandia 19,827

Pewne jest - Thotera gnioty muszą tam mieć w Federacji Rosyjskiej ogromną popularność/ petersburska farma troli nie próżnuje nigdy. Ciekawe czy był świadom tego? Pewnik drugi - To co tu zamieszcza jest preparowane przez farmę i podrzucane na polskojęzyczne portale i... tak Zeniu - również na niemieckie portale.

Więcej tutaj
www.racjonalista.pl/forum.php/s,901245#w901261


Jeżeli to forum ma być coś warte i przetrwać, to głupotę należy piętnować, a nie solidarnie celebrować.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Bo tutaj można obrażać...
>Wtedy możesz wyzywać...
Obrażać, wyzywać - o czym piszesz?


cr
zeniu73 (6483 punktów)
>>Bo tutaj można obrażać...
>>Wtedy możesz wyzywać...
>Obrażać, wyzywać - o czym piszesz?

O tym, że ten, który natrętnie żalił się o kundelka, sam nie przebiera w słowach jeśli chodzi o innych.

No i o tym, że jeśli masz ww przyzwolenie lub sam mianowałeś posiadaczem prawdy, możesz dowolnie rzucać trollami, nazistami, idiotami jednocześnie nie obrażając, bo przecież piszesz prawdę.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>o czym piszesz?
>O tym, że ten, który natrętnie żalił się o kundelka, sam nie przebiera w słowach jeśli chodzi o innych.

O źle mówi sie i pisze zawsze źle.
A ten który myśli inaczej, jest zły.
Tak to działa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Handzlik em (26 punktów)
>>Bo tutaj można obrażać...
>>Wtedy możesz wyzywać...
>Obrażać, wyzywać - o czym piszesz?
>
cr


Każde zwierze tonpokemon
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>kto uważa, że określenie "kundelki szarleją" dotyczy właśnie jego, i dlaczego?
Ciężko urażonym (lub urażonemu) przypominam, że postawiłam takie pytanie.

A dla sympatyków kundelków piosenka. Andrus śpiewa, ale ten na wskroś kulturalny.

cr

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365