Racjonalista - Strona głównaDo treści
Musk przyjedzie do nas przepraszac Żydów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
21-01-2024 15:07okragly (21676 punktów)Musk przyjedzie do nas przepraszac Żydów
Ocena 1 na 1
Musk przyjedzie do nas przepraszac Żydów
w wątku www.racjonalista.pl/forum.php/s,916938 pisałem, kto nami rządzi
pisałem, ze ten kogo nie wolno nam krytykować
czyli? ....
żydzi

Musk na swojej platformie X, cos powiedział o zydach, co im sie nie spodobało i przyjedzie do Oswięcimia sie kajac, będzie to go kosztowało kilka miliardów $

było pytanie czemu pisze usazyd?
odpowiadam; bo to sposób organizacji świata którego nie toleruję, a jest wg naszego Konopki istotą tzn świat jest zorganizowany hierarchicznie
głową są ŻYDZI
ich zbrojnym ramieniem sa anglosasi (1100 baz wojskowych tysiące km poza USA)
a my, Słowianie w swiatowej hierarchii jestesmy ponizej penisa, jesteśmy nogami usazyda, mamy ich nieść i walczyc z tymi którzy się im buntuja, tj Rosją
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
> Słowianie w swiatowej hierarchii jestesmy ponizej penisa, jesteśmy nogami usazyda, mamy ich
>nieść i walczyc z tymi którzy się im buntuja, tj Rosją
>

slovansken(*)ebudu-diktovat-svoju-politiku/

mocno wierzę, że moje dzieci i moi zwolennicy będą nadal wyznawać tę samą ideologię, którą wyznaję ja. Interesuje mnie tylko Słowacja i naród słowacki oraz słowiańskość. Zawsze marzyłem, że pewnego dnia wszyscy Słowianie się zjednoczą, a Ukraina nie będzie walczyć z Rosją. Dziś Polacy nienawidzą Rosji i Związku Radzieckiego. Gdybyśmy tylko potrafili znaleźć takie pozytywne myślenie i powiedzieć sobie: jesteśmy jednym narodem, jesteśmy Słowianami. Zobacz, jak Anglosasi trzymają się razem: Amerykanie z Anglikami. Robią wszystko zgodnie z umową i będziemy się tutaj nienawidzić.

Cieszę się, że przynajmniej Czechosłowacja rozpadła się bez konfliktów. Ale spójrzmy na Jugosławię. To wszystko jest idealną robotą Zachodu, żeby wkurzyć ludzi. Przecież wojnę na Ukrainie od dawna planowała nie Federacja Rosyjska, ale ludzie za oceanem, którzy chcą zdominować cały świat. Aby ustanowić nowy porządek świata, pięć procent ludzi chce rządzić całym światem. W pierwszej turze zmniejszcie populację planety o połowę, a potem do około dwóch milionów, których potrzebują do obsługi maszyn i utrzymania porządku, aby najbogatsi mogli żyć... Banda, która zupełnie nie liczy się z życiem ludzkim.


Były poseł Słowackiej Narodowej Republiki Ludowej Peter Marček ma odwagę publicznie mówić i bronić napadniętych narodów. Polskie zbydlęcenie jest znane w świecie. Naród katolicki uważający się za nadludzi
haish (2906 punktów)
>Musk przyjedzie do nas przepraszac Żydów

jak na razie mamy TO

www.msn.co(*)5‚ego-prezydenta/ar-BB1h3CW0

podobno prowadzone są rozmowy w kierunku spotkania Elona z Antonim M..
Tematem tych rozmów, nieoficjalnie mówi się ma być zwrot 'wraku' do Polski przez Rosjan.



A może L. Wałęsa i Antoni M. będą mieli spotkanie z mózgiem.
TyDraniu (6569 punktów)
>w wątku www.racjonalista.pl/forum.php/s,916938 pisałem, kto nami rządzi
>pisałem, ze ten kogo nie wolno nam krytykować
>czyli? ....
> żydzi

A nie Żona?

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365