Musk przyjedzie do nas przepraszac Żydów w wątku www.racjonalista.pl/forum.php/s,916938 pisałem, kto nami rządzi pisałem, ze ten kogo nie wolno nam krytykować czyli? .... żydzi Musk na swojej platformie X, cos powiedział o zydach, co im sie nie spodobało i przyjedzie do Oswięcimia sie kajac, będzie to go kosztowało kilka miliardów $ było pytanie czemu pisze usazyd? odpowiadam; bo to sposób organizacji świata którego nie toleruję, a jest wg naszego Konopki istotą tzn świat jest zorganizowany hierarchicznie głową są ŻYDZI ich zbrojnym ramieniem sa anglosasi (1100 baz wojskowych tysiące km poza USA) a my, Słowianie w swiatowej hierarchii jestesmy ponizej penisa, jesteśmy nogami usazyda, mamy ich nieść i walczyc z tymi którzy się im buntuja, tj Rosją |