Racjonalista - Strona głównaDo treści
14 luty

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
14-02-2024 16:45okragly (21676 punktów)14 luty
Walentynki to produkt kapitalizmu, cynicznie wykorzystujący libków niedorozwojków do nakręcania swojego zysku. Pracujesz dla nich i u nich kupujesz

naszą religią jest liberalizm (WŁASNOŚĆ jest święta), dlatego miłość jest transakcją ekonomiczna
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)
>Walentynki to produkt kapitalizmu, cynicznie wykorzystujący libków niedorozwojków do nakręcania
>swojego zysku. Pracujesz dla nich i u nich kupujesz
>naszą religią jest liberalizm (WŁASNOŚĆ jest święta), dlatego miłość jest transakcją ekonomiczna

Walentynki, halołiny i inne cudaczne święta napędzają koniunkturę. Ludzie wydają masę formy na różnego rodzaju niepotrzebne bzdety. Ale i na naszym "podwórku" tworzy się nowe święta, np dzień flagi, dzień powstania wielkopolskiego, dzień powstań śląskich itd. Czekam tylko na ustanowienie dnia powstania Spartakusa, albo bitwy pod Termopilami. Niedługo będziemy obchodzić święta 4 lipca oraz dziękczynienia. Komu to potrzebne? Nie wiem. Niewątpliwie jednak jest to "okazja" do świętowania, spędów w jakieś festyny. I znów okazja do zabawy, ale też wydania pieniędzy.
16-02-2024 00:30 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)
>>Walentynki to produkt kapitalizmu, cynicznie wykorzystujący do nakręcania zysku. miłość jest transakcją ekonomiczna
>Walentynki, halołiny i inne napędzają koniunkturę. Ludzie wydają masę formy na niepotrzebne bzdety. Ale i na naszym "podwórku" tworzy się nowe święta, np dzień flagi, dzień powstania wielkopolskiego, dzień powstań śląskich itd. Czekam tylko na ustanowienie dnia powstania Spartakusa, albo bitwy pod Termopilami. Niedługo będziemy obchodzić święta 4 lipca oraz dziękczynienia. Komu to potrzebne?
bym proponował swięto wygnania z raju (światowe), na koniec wakacji
16-02-2024 07:21 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>Walentynki, halołiny i inne cudaczne święta napędzają koniunkturę.

"Z okazji walentynek mamy szczególne promocje"

Jan Dębowy
Zakład produkcji trumien sosnowych


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
17-02-2024 12:22 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Walentynki, halołiny i inne cudaczne święta napędzają koniunkturę.
>"Z okazji walentynek mamy szczególne promocje"
>Jan Dębowy
>Zakład produkcji trumien sosnowych
wielu umiera z miłości

w raju to było powszechne zjawisko, jeśli ktoś był stary, słaby, odchodził z komuny, z miłości do niej i umierał. Komuna, jego miłośc, była ważniejsza niż on


fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Walentynki to produkt [...] do nakręcania [...] zysku.
Tylko o którym świętowaniu nie da się tego powiedzieć?

Ja proponuję 'dzień poprawnej daty', bo nie '14 luty' a '14 lutego'.


cr
16-02-2024 00:24 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Walentynki to produkt [...] do nakręcania [...] zysku.
>Tylko o którym świętowaniu nie da się tego powiedzieć?
o Nocy Kupały, święto miłości, płodności, wody i ognia (ognista woda ), słońca i księżyca, ma oczyszczającą moc, zapewnia zdrowie i urodzaj.
obchodzona w czasie najkrótszej nocy w roku, 21 - 22 czerwca. Rozpalano ogniska, w których palono zioła. Wokół ognia i nad woda, odbywały się radosne zabawy oraz wróżby i tańce.

>Ja proponuję 'dzień poprawnej daty', bo nie '14 luty' a '14 lutego'.
przynęta na rygorystów
zaraz napiszesz, purystów
Elasp (6859 punktów)
>Walentynki to produkt kapitalizmu, cynicznie wykorzystujący libków niedorozwojków do nakręcania
>swojego zysku. Pracujesz dla nich i u nich kupujesz
>naszą religią jest liberalizm (WŁASNOŚĆ jest święta), dlatego miłość jest transakcją ekonomiczna

Polemizujesz z prawami ekonomii. Równie dobrze mógłbyś korygować tabliczkę mnożenia. Rezultatem prób odstępstw od praw ekonomii może być tylko bieda.
farmer (22440 punktów)
>. Rezultatem prób odstępstw od praw ekonomii może być tylko bieda.

Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.

Np. czym jest bieda o ktorej piszesz ?
16-02-2024 19:05 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)
>>. Rezultatem prób odstępstw od praw ekonomii może być tylko bieda.
>Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.

Na krótką metę.

>Np. czym jest bieda o której piszesz ?

To, co pod względem ekonomicznym różni Koreę Północną od Południowej.
farmer (22440 punktów)
>>>. Rezultatem prób odstępstw od praw ekonomii może być tylko bieda.
>>Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.
> Na krótką metę.

A potrafi być inaczej?

Prawa są fizyczne których się nie oszuka.

Ekonomia to ciągle zasypywanie dodrukiem czegoś co nazywasz Prawem.

>>Np. czym jest bieda o której piszesz ?
> To, co pod względem ekonomicznym różni Koreę Północną od Południowej.
>

Wskaźnik zadłużenia gospodarstw domowych w Korei Południowej jest najwyższy wśród gospodarek państw rozwiniętych i sięga poziomu 100 proc. PKB kraju.

businessin(*)anczycy-tona-w-dlugach/3nckgsx

Czyli w Korei Południowej nie ma biedy?

I czym jest ta bieda bo nie odwiedziłeś. Skoro PRAWO to i definicja. Jaka jest definicja BIEDY.

Odpowiedz na pytanie.



<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
16-02-2024 20:14 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)

>Prawa są fizyczne których się nie oszuka.
>Ekonomia to ciągle zasypywanie dodrukiem czegoś co nazywasz Prawem.

Nie, to nauka, która odkrywa prawa. "Zasypywanie dodrukiem" to działanie polityków lub ekonomistów-polityków.

>I czym jest ta bieda bo nie odwiedziłeś. Skoro PRAWO to i definicja. Jaka jest definicja BIEDY.
>Odpowiedz na pytanie.

www.eapn.org.pl/o-ubostwie/definicje/
farmer (22440 punktów)
>>Prawa są fizyczne których się nie oszuka.
>>Ekonomia to ciągle zasypywanie dodrukiem czegoś co nazywasz Prawem.
> Nie, to nauka, która odkrywa prawa. "Zasypywanie dodrukiem" to działanie polityków lub ekonomistów-polityków.

Nazwałeś to prawem

>Rezultatem prób odstępstw od praw ekonomii może być tylko bieda.

Jako przykład dałeś Koreę. Zadłużona na maksa czyli żyje z dodruku. Jak więc wyglda to coś o czym piszesz bo nie wiem o czym piszesz.

Długiem oszukuje się coś co nazywasz Prawem . Bez dodruku to coś nie istnieje. I nie przerzucają tego na polityków czy ekonomistów.



>>I czym jest ta bieda bo nie odwiedziłeś. Skoro PRAWO to i definicja. Jaka jest definicja BIEDY.
>>Odpowiedz na pytanie.
> www.eapn.org.pl/o-ubostwie/definicje/

Czy to jest definicja BIEDY? Bo nie widzę.





<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
16-02-2024 22:25 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>>Prawa są fizyczne których się nie oszuka.
>>>Ekonomia to ciągle zasypywanie dodrukiem czegoś co nazywasz Prawem.
>> Nie, to nauka, która odkrywa prawa. "Zasypywanie dodrukiem" to działanie polityków lub ekonomistów-polityków.
>Nazwałeś to prawem

Mówiłem o prawach odkrywanych przez naukę, jaką jest ekonomia. Nie zaliczyłem do takich praw zasady dodrukowywania pieniędzy.

>>>Odpowiedz na pytanie.
>> www.eapn.org.pl/o-ubostwie/definicje/
>Czy to jest definicja BIEDY? Bo nie widzę.

Tak, jest. To, że czegoś nie widzisz nie oznacza, że tego nie ma.
farmer (22440 punktów)
>>>>Prawa są fizyczne których się nie oszuka.
>>>>Ekonomia to ciągle zasypywanie dodrukiem czegoś co nazywasz Prawem.
>>> Nie, to nauka, która odkrywa prawa. "Zasypywanie dodrukiem" to działanie polityków lub ekonomistów-polityków.
>>Nazwałeś to prawem
> Mówiłem o prawach odkrywanych przez naukę, jaką jest ekonomia. Nie zaliczyłem do takich praw zasady dodrukowywania pieniędzy.


Nie. Pisałeś o prawach ekonomicznych. A dodruk takim jest i pokazuje czym są TE PRAWA. (Patrz Korea Południowa.)

>>>>Odpowiedz na pytanie.
>>> www.eapn.org.pl/o-ubostwie/definicje/
>>Czy to jest definicja BIEDY? Bo nie widzę.
> Tak, jest. To, że czegoś nie widzisz nie oznacza, że tego nie ma.
>

Ale wskaż skoro jest. Na razie pokazałeś zadłużonyxh Koreańczyków na tle innych Koreańczyków.

Przyczym południowxy są zadłużeni a długi to chyba nie stan posiadania.?

Minus milon to chyba mniej niż dwa złote. Tak mi się zdaje.

A może sie mylę ? Więc kto jest biedny ?

<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
16-02-2024 23:37 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>>>>Prawa są fizyczne których się nie oszuka.
A dodruk takim jest i pokazuje czym są TE PRAWA. (Patrz Korea Południowa.)

To jest Twoje zdanie, nie moje. Nie przypisuj mi swoich pogladów.

>>>>>Odpowiedz na pytanie.
>>>> www.eapn.org.pl/o-ubostwie/definicje/
>>>Czy to jest definicja BIEDY? Bo nie widzę.
>> Tak, jest. To, że czegoś nie widzisz nie oznacza, że tego nie ma.
>>
>Ale wskaż skoro jest.

Przeczytaj uważnie. Nie zrobię tego za Ciebie.
farmer (22440 punktów)
>>>>>>Prawa są fizyczne których się nie oszuka.
>A dodruk takim jest i pokazuje czym są TE PRAWA. (Patrz Korea Południowa.)
> To jest Twoje zdanie, nie moje. Nie przypisuj mi swoich pogladów.

To nie jest moje zdanie tylko Ty piszesz o prawach ekonomicznych. Dodruk pieniędzy nie jest moim poglldem tylko tym o czym Ty piszesz.

Negujesz sam siebie?


Piszesz że na krótką metę dodruk nic nie daje jednocześnie wskazując zadłużona Korę PD jako przykład Bogactwa.

To już jest totalne negowanie siebie.

Takie to prawa ekonomiczne.


>>>>>>Odpowiedz na pytanie.
>>>>> www.eapn.org.pl/o-ubostwie/definicje/
>>>>Czy to jest definicja BIEDY? Bo nie widzę.
>>> Tak, jest. To, że czegoś nie widzisz nie oznacza, że tego nie ma.
>>>
>>Ale wskaż skoro jest.
> Przeczytaj uważnie. Nie zrobię tego za Ciebie.
>

Jeśli jest to wskazesz bez probelmu. W końcu jako przykład podałeś zadłużonyxh Koreańczyków więc chciałabym wiedzieć czym jest bieda o ktorej piszesz.


<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
Elasp (6859 punktów)

Niestety rozumiesz, co czytasz, albo czytasz nieuważnie.
farmer (22440 punktów)
> Niestety rozumiesz, co czytasz, albo czytasz nieuważnie.
>

Więc proszę o wwskaznie. Podajesz przykład zadłużonych Koreańczyków co jest efektem dodruku pieniądza sam piszac że taki dodruk na dłuższą metę nic nie daje.

Negujesz sam siebie. Sam nie rozumiesz o czym piszesz.

Ja napisalem że prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością pieniędzy. Co jest faktem bo tak się robi tak się dzieje w ekonmii i całe te prawa są tyle warte .
Kasa czyni cuda. A ekonomia to zależności. A pieniądz to podstawa. A nie jest to fizyka i można sobie tworzyć długi jak się chce.

>Rezultatem prób odstępstw od praw ekonomii może być tylko bieda.


Wg. Ciebie kraj z długami 100% własnego PKB nie jest przykładem biedy....bo ekonmiia tam polega na kroplówce z pieniadza (o czym ja piszę) dzięki czemu ekonomia istnieje

Tylko pytanie czym jest bieda.


<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
17-02-2024 01:00 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)
>> Niestety rozumiesz, co czytasz, albo czytasz nieuważnie.
>>
>Więc proszę o wwskaznie. Podajesz przykład zadłużonych Koreańczyków co jest efektem dodruku pieniądza sam piszac że taki dodruk na dłuższą metę nic nie daje.

Dług nie oznacza jeszcze biedy. Dług niespłacony, niemożliwy do spłacenia - tak. Dodruk pieniędzy nic nie daje. Nic mi jednak nie wiadomo o tym, by w Korei Południowej trwał proceder dodruku pieniądza, udowodnij więc, że taki proceder tam trwa. Na 100 procent PKB są zadłużeni ludzie, a nie państwo. Nie jest to więc "kraj z długami 100% własnego PKB".

farmer (22440 punktów)
>>> Niestety rozumiesz, co czytasz, albo czytasz nieuważnie.
>>>
>>Więc proszę o wwskaznie. Podajesz przykład zadłużonych Koreańczyków co jest efektem dodruku pieniądza sam piszac że taki dodruk na dłuższą metę nic nie daje.
> Dług nie oznacza jeszcze biedy. Dług niespłacony, niemożliwy do spłacenia - tak. Dodruk pieniędzy nic nie daje. Nic mi jednak nie wiadomo o tym, by w Korei Południowej trwał proceder dodruku pieniądza, udowodnij więc, że taki proceder tam trwa. Na 100 procent PKB są zadłużeni ludzie, a nie państwo. Nie jest to więc "kraj z długami 100% własnego PKB".
>

Cały czas pisze o zadłużonyxh Koreańczykach. I o tym jest rozmowa . Nie o kraju. Kraju użylem dopiero teraz i dziwnym trafem zareagowałes. Czyli dziala.

Można więc wrocic do tematu i zapytać Cię. O to czemu negujesz sam siebie.

Kredyt powstaje z czego? Nie będziemy chyba rozmawiać ze w banku ktoś drukuje pieniądze ale elemntatana wiedza powinna być taka że zaciągając dług a tego jest już na poziomie 100% PKB czyli jakieś półtora BILONA dolarów tych pieniędzy nie było. A napewno nie 100%.

Więc zostały wykreowane w oparciu o obligacje i inne papiery .....które zostały wydrukowane i stanowią pokrycie.

>Dług nie oznacza jeszcze biedy. Dług niespłacony, niemożliwy do spłacenia - tak

A to ciekawe. Uważasz że jakikolwiek kraj na świecie jest zdolny splacic swoje długi?

<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
17-02-2024 01:44 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)

>Kredyt powstaje z czego? Nie będziemy chyba rozmawiać ze w banku ktoś drukuje pieniądze ale elemntatana wiedza powinna być taka że zaciągając dług a tego jest już na poziomie 100% PKB czyli jakieś półtora BILONA dolarów tych pieniędzy nie było. A napewno nie 100%.
>Więc zostały wykreowane w oparciu o obligacje i inne papiery .....które zostały wydrukowane i stanowią pokrycie.

To są Twoje domysły, a nie ekonomia. Zadłużone są gospodarstwa domowe. Nie ma to wiele wspólnego z dodrukiem pieniądza i z obligacjami. Zdaje się, że nie odróżniasz długu publicznego (tu rzeczywiście wchodzi w grę dodruk pieniądza lub wypuszczanie obligacji) od długu prywatnego, który znowu utożsamiasz fałszywie z biedą.

>A to ciekawe. Uważasz że jakikolwiek kraj na świecie jest zdolny splacic swoje długi?

Część na pewno tak.

"Szwajcaria ma największe zadłużenie z tytułu kredytów konsumenckich na osobę na świecie: 127,4 tys. dolarów na głowę każdego mieszkańca, 193,1 tys. na każdego w wieku 15-64 lata. To o 93 proc. więcej niż średni światowy dług konsumencki na osobę, wynoszący 129,8 tys. USD na osobę. Będąc w pierwszej trójce krajów o najwyższych kosztach utrzymania, prawie 1 na 6 mieszka w zadłużonym gospodarstwie domowym w Szwajcarii."

www.parkie(*)jbardziej-zadluzeni-na-swiecie

1) Czy uważasz, że Szwajcarzy są biedni?, 2) Czy uważasz, że są ubożsi od obywateli Korei Północnej?
farmer (22440 punktów)
>>Kredyt powstaje z czego? Nie będziemy chyba rozmawiać ze w banku ktoś drukuje pieniądze ale elemntatana wiedza powinna być taka że zaciągając dług a tego jest już na poziomie 100% PKB czyli jakieś półtora BILONA dolarów tych pieniędzy nie było. A napewno nie 100%.
>>Więc zostały wykreowane w oparciu o obligacje i inne papiery .....które zostały wydrukowane i stanowią pokrycie.
> To są Twoje domysły, a nie ekonomia. Zadłużone są gospodarstwa domowe. Nie ma to wiele wspólnego z dodrukiem pieniądza i z obligacjami. Zdaje się, że nie odróżniasz długu publicznego (tu rzeczywiście wchodzi w grę dodruk pieniądza lub wypuszczanie obligacji) od długu prywatnego, który znowu utożsamiasz fałszywie z biedą.

Mieszasz tematy i Ci się miesza.

Podajesz zadłużonych Koreańczyków jako przykład bogactwa na pytanie czym jest bieda.


A piszemy o prawie ekonomi i dodruku pieniądza. Które to dodruk pienidza jest faktem i nie było tam mowy o długu publicznym czy długu prywatnego.

>>A to ciekawe. Uważasz że jakikolwiek kraj na świecie jest zdolny splacic swoje długi?
> Część na pewno tak.
> "Szwajcaria ma największe zadłużenie z tytułu kredytów konsumenckich na osobę na świecie: 127,4 tys. dolarów na głowę każdego mieszkańca, 193,1 tys. na każdego w wieku 15-64 lata. To o 93 proc. więcej niż średni światowy dług konsumencki na osobę, wynoszący 129,8 tys. USD na osobę. Będąc w pierwszej trójce krajów o najwyższych kosztach utrzymania, prawie 1 na 6 mieszka w zadłużonym gospodarstwie domowym w Szwajcarii."
>www.parkie(*)jbardziej-zadluzeni-na-swiecie
> 1) Czy uważasz, że Szwajcarzy są biedni?, 2) Czy uważasz, że są ubożsi od obywateli Korei Północnej?

To Ty odpowiedz na to pytanie bo to ja się pyyam czym jest bieda.

Dałeś ponoć definicje. Więc odpowiedz.


Podajesz przykład zadłużonych Koreańczyków co jest efektem dodruku pieniądza sam piszac że taki dodruk na dłuższą metę nic nie daje.

I wcale nie masz łatwiej . Bo w obu przypadkach ten dodruk istnieje.
Sam się negujesz.tak czy siak i jeszcze o Szwajcari piszesz

To czym jest ta BIEDA.





<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
17-02-2024 08:46 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)

>Dałeś ponoć definicje. Więc odpowiedz.

Podałem definicję biedy, nie "ponoć definicję". Jeszcze jedna definicja jest na przykład pod tym adresem:

economictimes.indiatimes.com/definition/poverty

"Poverty is a state or situation in which a person or a group of people don't have enough money or the basic things they need to live. Poverty means that a person doesn't make enough money from their job to meet their basic needs. People and families who are poor may not have a good place to live, clean water, healthy food, or medical care. Each country can use its own set of rules to figure out how many people are poor."

Bieda polega na sytuacji, w której człowiek nie jest w stanie zaspokoić podstawowych potrzeb egzystencjalnych.

Teraz Ty odpowiedz na pytanie, czy Szwajcarzy są biedni.
farmer (22440 punktów)
>>Dałeś ponoć definicje. Więc odpowiedz.
> Podałem definicję biedy, nie "ponoć definicję". Jeszcze jedna definicja jest na przykład pod tym adresem:
> economictimes.indiatimes.com/definition/poverty
> "Poverty is a state or situation in which a person or a group of people don't have enough money or the basic things they need to live. Poverty means that a person doesn't make enough money from their job to meet their basic needs. People and families who are poor may not have a good place to live, clean water, healthy food, or medical care. Each country can use its own set of rules to figure out how many people are poor."
> Teraz Ty odpowiedz na pytanie, czy Szwajcarzy są biedni.

Podleś przykład zadłużeonych Koreańczyków jako przykład bogactwa.

Jeśli zadłużeni Koreańczycy są bogaci to czym jest bieda.

Tylko Ty znasz odpowiedź. Skoro masz definicje to napisz czym jest bieda.

Definicja to jest wzor. Podstaw tam coś i rozwiąż to "ekonomiczne równanie".

Póki co sam się negujesz.

Przypomnę co napisałes.

>Rezultatem prób odstępstw od praw ekonomii może być tylko bieda.

Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.

Dłużnik z milionem biorąc kolejny dług jest biedny?

Odpowiedz na pytanie czym jest bieda skoro podajesz przykład zadłużonych koreanczykow czy Szwajcarów .

Bo ja wyraźnie napisałem że prawa ekonomiczne mozna zasypać gotówka a wg. Ciebie na krótką metę bo daje to biedę.





<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
17-02-2024 09:18 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)

>Odpowiedz na pytanie czym jest bieda skoro podajesz przykład zadłużonych koreanczykow czy Szwajcarów .

Tak i podtrzymuję to, ponieważ nie uważam ich za biednych. Biednym jest ten, kto nie może zaspokoić podstawowych potrzeb życiowych. Szwajcarzy i Koreańczycy z Południa nie są w takiej sytuacji, więc nie są biedni. Są natomiast obywatele Korei Północnej, tak jak napisałem wcześniej.
farmer (22440 punktów)
>>Odpowiedz na pytanie czym jest bieda skoro podajesz przykład zadłużonych koreanczykow czy Szwajcarów .
> Tak i podtrzymuję to, ponieważ nie uważam ich za biednych. Biednym jest ten, kto nie może zaspokoić podstawowych potrzeb życiowych. Szwajcarzy i Koreańczycy z Południa nie są w takiej sytuacji, więc nie są biedni. Są natomiast obywatele Korei Północnej, tak jak napisałem wcześniej.
>



Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.

>Na krótką metę.

Negujesz sam siebie.

>Rezultatem prób odstępstw od praw ekonomii może być tylko bieda.

Rezultat pokazuje że jak sam piszesz nie są biedni. A jednocześnie są wg tego co piszesz.




<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
17-02-2024 10:10 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

> prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.

Czy to jest moje twierdzenie?
farmer (22440 punktów)
>> prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.
> Czy to jest moje twierdzenie?

Odpowiedziałeś że na krótką metę.

Ja twierdzę że prawa ekonomiczne mozna zasypać dowolną ilością dodrukowanej gotówki którą można dowolnie kształtować.

A Ty że odstępstwa od tych praw prowadzą do biedy.

Magiczne tworzenie gotówki to nie są żadne prawa. Jak pisałem fizyki nie oszukasz.
A w ekonomi możesz czarować.


Analogicznie zadłuzeni Koreańczycy którzy funkcjonują i są uważani przez Ciebie za bogatych tylko dlatego że posiadają coś czego jeszcze nie wypracowali.

I z biednego stać się bogatym jednocześnie być biednym nie posiadając a mając to.

Jesli ja pracuję nie mam długow to żyje ekonomicznie gdybym odpstalil od tego prawa byłbym biednym.

A jak się okazuje to ja jestem biedakiem a nie jakiś Szwajcar czy Koreańczyk .

Czym jest więc bieda?




<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
Elasp (6859 punktów)
>>> prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.
>> Czy to jest moje twierdzenie?
>Odpowiedziałeś że na krótką metę.
>Ja twierdzę że prawa ekonomiczne mozna zasypać dowolną ilością dodrukowanej gotówki którą można dowolnie kształtować.

No więc ja nie odpowiadam za Twoje twierdzenia.
farmer (22440 punktów)
>>>> prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.
>>> Czy to jest moje twierdzenie?
>>Odpowiedziałeś że na krótką metę.
>>Ja twierdzę że prawa ekonomiczne mozna zasypać dowolną ilością dodrukowanej gotówki którą można dowolnie kształtować.
> No więc ja nie odpowiadam za Twoje twierdzenia.
>
M
Ale na nie odpowiadasz. Czyli je rozumiesz. Bo napisles że na krótką metę.

Skoro na krótką to znaczy to co pisze się dzieje. Bo tak jest. Ja nie twierdzę natomiast czy na krótką czy na długą ale że takim działaniem prawa ekonomiczne można dowolnie sobie kształtować.

Powstała przytym kwestia efektu który wg Ciebie prowdzi do biedy. Gdzie ja się pytam czy Korenczycy są biedni a Ty piszesz że nie. A ich ekonomia tych Koreańczyków to jest właśnie efekt o którym pisze. Powinno ich to prowadzić do biedy a tak nie jest.


To jakbyś napisal że "to" ( cokolwiek w jakiejs kwestii ) nie istnieje ale trwa pięć sekund.




<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
17-02-2024 13:15 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)

>Ale na nie odpowiadasz. Czyli je rozumiesz. Bo napisles że na krótką metę.
>Skoro na krótką to znaczy to co pisze się dzieje. Bo tak jest. Ja nie twierdzę natomiast czy na krótką czy na długą ale że takim działaniem prawa ekonomiczne można dowolnie sobie kształtować.

Tak więc jest to Twoje twierdzenie, za które nie odpowiadam. Skoro uważasz, że "takim działaniem prawa ekonomiczne można dowolnie sobie kształtować", powinieneś udowodnić takie twierdzenie.
farmer (22440 punktów)
>>Ale na nie odpowiadasz. Czyli je rozumiesz. Bo napisles że na krótką metę.
>>Skoro na krótką to znaczy to co pisze się dzieje. Bo tak jest. Ja nie twierdzę natomiast czy na krótką czy na długą ale że takim działaniem prawa ekonomiczne można dowolnie sobie kształtować.
> Tak więc jest to Twoje twierdzenie, za które nie odpowiadam. Skoro uważasz, że "takim działaniem prawa ekonomiczne można dowolnie sobie kształtować", powinieneś udowodnić takie twierdzenie.

Tak, na które odpowiadasz że jest na krótką metę. I nie twierdzę że jest Twoje i Ty za nie odpowiadasz.

Powiedz mi gdzie ja się wypieram tego co napislem?

Przecież odpowiadasz że trwa krotko. Co trwa krótko? Coś co nie udowodniłem? Bo chcesz żebym to udowodnił?

Skoro jeszcze tego nie udowodniłem a teraz tego oczekujesz ( czemu dopiero teraz) to czemu piszesz że trwa krótko.




<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
17-02-2024 13:32 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>Przecież odpowiadasz że trwa krotko. Co trwa krótko? Coś co nie udowodniłem? Bo chcesz żebym to udowodnił?

Żebyś udowodnił, że może trwać dowolnie długo.

farmer (22440 punktów)
>>Przecież odpowiadasz że trwa krotko. Co trwa krótko? Coś co nie udowodniłem? Bo chcesz żebym to udowodnił?
> Żebyś udowodnił, że może trwać dowolnie długo.
>

To Ty twierdzisz że trwa krótko nie ja.

Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.

>Na krótką metę.

Negujesz sam siebie.

>Rezultatem prób odstępstw od praw ekonomii może być tylko bieda.

Rezultat pokazuje że jak sam piszesz nie są biedni. A jednocześnie są wg tego co piszesz.

Piszesz że coś trwa krótko potem chcesz żebym udowodnił że to jest choć twierdzisz że trwa krótko a teraz żebym udowodnił że może trwać dowolnie długo.

.

Wg. Ciebie

>Rezultatem prób odstępstw od praw ekonomii może być tylko bieda.

I jako przykład dajesz zadłużonych Koreańczyków których uważasz za bogatych

Przeczysz sam sobie


<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
17-02-2024 13:48 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>>Przecież odpowiadasz że trwa krotko. Co trwa krótko? Coś co nie udowodniłem? Bo chcesz żebym to udowodnił

Żebyś udowodnił, że może trwać dowolnie długo coś, o czym ja twierdzę, że może trwać tylko krótko.

Jeżeli ja twierdzę, że coś ma skutki krótkofalowe to oznacza, że jest sprzeczne z zasadami ekonomii i właśnie dlatego nie może trwać długo. Tak np. było z prawami ekonomii socjalistycznej - nie mogą one funkcjonować na dłuższą metę ponieważ nie są żadnymi prawami, tylko "prawami". Nie popełniam więc żadnej sprzeczności.

Natomiast Ty twierdzisz, że prawa ekonomii można kształtować także w dłuższej perspektywie, a jeżeli tak sądzisz, powinieneś to udowodnić.
17-02-2024 13:59 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>I jako przykład dajesz zadłużonych Koreańczyków których uważasz za bogatych
>Przeczysz sam sobie

Nie, nie przeczę, tylko nie rozumiesz, co się do Ciebie mówi i znajdujesz sprzeczność tam, gdzie jej nie ma.

Tak, uważam Koreańczyków z Południa za bogatych i nie twierdzę, by ich działania naruszały prawa ekonomii. Nie twierdzę, że zaciąganie pożyczek przez osoby prywatne jest ekonomicznie nieuzasadnione. Nie stawiam znaku równości między długiem a biedą. Nie popadam więc w sprzeczność.

Twierdzę, że biedni są ludzie w krajach, gdzie próbuje się stworzyć inną ekonomię (np. w komunizmie). Działania tam prowadzone mogą doprowadzić jedynie do biedy. To, co mówię, jest zgodne z doświadczeniem. Nie są biedni także Szwajcarzy. Jeżeli Ty uważasz ich za biednych, to już jest Twoja sprawa. Jeżeli wierzysz w komunizm i zasady gospodarki komunistycznej, to także jest to jedynie Twoje zdanie, sprzeczne z faktami i przejęte bez dowodu.
farmer (22440 punktów)
>>I jako przykład dajesz zadłużonych Koreańczyków których uważasz za bogatych
>>Przeczysz sam sobie
> Nie, nie przeczę, tylko nie rozumiesz, co się do Ciebie mówi i znajdujesz sprzeczność tam, gdzie jej nie ma.
> Tak, uważam Koreańczyków z Południa za bogatych i nie twierdzę, by ich działania naruszały prawa ekonomii. Nie twierdzę, że zaciąganie pożyczek przez osoby prywatne jest ekonomicznie nieuzasadnione. Nie stawiam znaku równości między długiem a biedą. Nie popadam więc w sprzeczność.

Czyli przyznjesz mi rację.

Bo ja napisałem

>>Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.
> Na krótką metę.

Wg. Ciebie nie przynosi to efektów. I jest to na krótką metę.

Przeczysz sam SOBIE.
Szwajcaria to od lat mi się kojarzy BOGACTWEM
Korea to "utrzymanek" USA od wojny

To jest ZASYPYWaNIE kasą

> Twierdzę, że biedni są ludzie w krajach, gdzie próbuje się stworzyć inną ekonomię (np. w komunizmie). Działania tam prowadzone mogą doprowadzić jedynie do biedy. To, co mówię, jest zgodne z doświadczeniem. Nie są biedni także Szwajcarzy. Jeżeli Ty uważasz ich za biednych, to już jest Twoja sprawa. Jeżeli wierzysz w komunizm i zasady gospodarki komunistycznej, to także jest to jedynie Twoje zdanie, sprzeczne z faktami i przejęte bez dowodu.
>

Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.
> Na krótką metę.

Helicopter Money lata nad Europą.

Bretton Woods
Petrodolary
Co to jest ?

Bo trwa to i trwa.


<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
17-02-2024 14:59 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>Czyli przyznjesz mi rację.
>Bo ja napisałem
>>>Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.
>> Na krótką metę.
>Wg. Ciebie nie przynosi to efektów. I jest to na krótką metę.
>Przeczysz sam SOBIE.

Właśnie pisząc, że nie przynosi to efektów nie przeczę sobie. Naprawdę nie potrafisz tego zrozumieć?
farmer (22440 punktów)
>>Czyli przyznjesz mi rację.
>>Bo ja napisałem
>>>>Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.
>>> Na krótką metę.
>>Wg. Ciebie nie przynosi to efektów. I jest to na krótką metę.
>>Przeczysz sam SOBIE.
> Właśnie pisząc, że nie przynosi to efektów nie przeczę sobie. Naprawdę nie potrafisz tego zrozumieć?

Bo to właśnie prawa ekonomiczne gdzie jak napsiełeś odejście od nich prowadzi do biedy.
A to nie prawda.

Podajesz przykład zadłużonych Korenczkow jako bogactwa.

Czyli jak pislesm możesz nie mieć "nic" swojego ale być uważany za bogatego.
Czy dla Koreańczyka takie coś oznacza na krotka metę?

Wątpię. A wrecz przypuszczam bo znam osobiście ludzi którzy mieszkając za granicą nie maja zamiaru splacac swoich długow za Dom.

Tak samo jest z ekonomia panastw gdzie zapadlansoc długów to już fikcja. (Coś tam ktoś tam splaca komuś).

Jest 2024 rok. Ostatni kryzys był w 2007 roku. To już 17 lat. Przyczym kryzysy finansowe to przeciez nic innego jak kolejna okazja do zarobku.
Pomijając wojny to zabawa trwa już kilkaset lat.

Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.


Można nawet przyjąć że przy wartości długu 100%pkb ktoś tam jest bogaty.

To chyba Komorowski powiedział zmien pracę weź kredyt...zostań bogatym.

<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
17-02-2024 20:20 
 Ocena 2 na 2
Elasp (6859 punktów)
>>>Czyli przyznjesz mi rację.
>>>Bo ja napisałem
>>>>>Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.
>>>> Na krótką metę.
>>>Wg. Ciebie nie przynosi to efektów. I jest to na krótką metę.
>>>Przeczysz sam SOBIE.
>> Właśnie pisząc, że nie przynosi to efektów nie przeczę sobie. Naprawdę nie potrafisz tego zrozumieć?
>Bo to właśnie prawa ekonomiczne gdzie jak napsiełeś odejście od nich prowadzi do biedy.
>A to nie prawda.

"To", czyli co?

>Podajesz przykład zadłużonych Korenczkow jako bogactwa.
>Czyli jak pislesm możesz nie mieć "nic" swojego ale być uważany za bogatego.
>Czy dla Koreańczyka takie coś oznacza na krotka metę?
>Wątpię. A wrecz przypuszczam bo znam osobiście ludzi którzy mieszkając za granicą nie maja zamiaru splacac swoich długow za Dom.

Koreańczycy z Południa nie mają nic swojego? Czyli uważasz, że 1) Koreańczycy z Południa nie mają nic na własność, a w konsekwencji 2) są biedni?

Na czym według Ciebie polega bieda?

Nikt nikomu nie pożycza po to, aby tych pieniędzy nie odzyskać. Jeżeli uważasz inaczej, spróbuj wziąć z banku kredyt na 1000 zł i spróbuj nie oddać. Zobaczysz wtedy ile warta jest Twoja koncepcja, jak przyjdzie do Ciebie komornik. Przedstaw mu swoją koncepcję - powodzenia.

Pieniądze i bogactwo biorą się z pracy. Kredyt jest spłacany przez pracę i skłania - zmusza - do niej. Nie jest niczym strasznym, dopóki są środki na jego spłacenie. A biorą się one właśnie z pracy. Nie ma to nic wspólnego z dodrukowywaniem pieniędzy.

Dostęp do kredytu jest czymś bardzo pozytywnym.


>Tak samo jest z ekonomia panastw gdzie zapadlansoc długów to już fikcja. (Coś tam ktoś tam splaca komuś).

Gdzie zapadalność długów to fikcja? O jakim państwie mówisz?

>Jest 2024 rok. Ostatni kryzys był w 2007 roku. To już 17 lat. Przyczym kryzysy finansowe to przeciez nic innego jak kolejna okazja do zarobku.
>Pomijając wojny to zabawa trwa już kilkaset lat.

Żadna zabawa nie trwa kilkaset lat, skończ opowiadać rzeczy niestworzone. To, co mówisz, jest zupełnie pozbawione sensu.
17-02-2024 20:53 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
> Koreańczycy z Południa nie mają nic swojego? Czyli uważasz, że 1) Koreańczycy z Południa nie mają nic na własność, a w konsekwencji 2) są biedni?
> Na czym według Ciebie polega bieda?

Na szczęście zniknął z forum "ekonomista", który twierdził, że należy zakazać udzielania kredytu, ale poglądy z którymi polemizujesz, jako żywo przypominają mi Hamerlika, który twierdził, że Pakistańczycy są bogatsi od Szwajcarów, bo każdy mieszka w swoim domu, a Somalijczycy bogatsi od Niemców, bo mają po sześcioro dzieci

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>> Koreańczycy z Południa nie mają nic swojego? Czyli uważasz, że 1) Koreańczycy z Południa nie mają nic na własność, a w konsekwencji 2) są biedni?
>> Na czym według Ciebie polega bieda?
>Na szczęście zniknął z forum "ekonomista", który twierdził, że należy zakazać udzielania kredytu, ale poglądy z którymi polemizujesz, jako żywo przypominają mi Hamerlika, który twierdził, że Pakistańczycy są bogatsi od Szwajcarów, bo każdy mieszka w swoim domu, a Somalijczycy bogatsi od Niemców, bo mają po sześcioro dzieci
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby


Jest chyba odwrornie. Skoro uważa że zadłużony korenaczyk jest bogaty to co pqoszytzymuje ludzi przed bogactwem tego typu?

Wg jego logiki odejście od praw ekonmi prowadzi do biedy.

To niech się zdecyduje co ma na myśli.

Kiedyś zmarł biznesmen. Rodzina czekała na spadek. A tu Od okazało że wszystko w leasingu dom na kredyt. Generalnie nic.

Ale póki żył Porshem w niedzielę pod kościół zajezdzal. I furorę robił.

Wg Elaspa to był Bogaty gość i jak się okazuje wh Ciwbie.

Tancerki w USA w klubach nocnych miały po dwa domy....na kredyt.

W Polsce "BOGACI" ludzie chodzą po sądach bo wartość ich domów jest mniejsza niż to co mają do spłacenia.
Ale OKO cieszy.

Może TY mi wytłumaczysz czy odejście od praw ekonmi prowadzi do BIEDY w takim razie. Bo coś tu nie pasuje.

Wg ELASPa nie ma zabawy.
Wg. Mnie jest. I jest to zasypywane dowolną ilością gotówki.


<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
szarley (54913 punktów)
>>Na szczęście zniknął z forum "ekonomista", który twierdził, że należy zakazać udzielania kredytu, ale poglądy z którymi polemizujesz, jako żywo przypominają mi Hamerlika, który twierdził, że Pakistańczycy są bogatsi od Szwajcarów, bo każdy mieszka w swoim domu, a Somalijczycy bogatsi od Niemców, bo mają po sześcioro dzieci

>Jest chyba odwrornie. Skoro uważa że zadłużony korenaczyk jest bogaty to co pqoszytzymuje ludzi przed bogactwem tego typu?

1 Zdrowy rozsądek kredytobiorców
2 Zdrowy rozsądek kredytodawców

Kiedy ten rozsądek zasypia, budzi się nadmierna chciwość i zaczynają się kłopoty

>Kiedyś zmarł biznesmen. Rodzina czekała na spadek. A tu Od okazało że wszystko w leasingu dom na kredyt. Generalnie nic.
>Ale póki żył Porshem w niedzielę pod kościół zajezdzal. I furorę robił.

A "bogacz" Afgańczyk na swoim osiołku....

>Wg Elaspa to był Bogaty gość i jak się okazuje wh Ciwbie.
Tak. Żył na lepszym poziomie, niż polski rolnik na 10 hektarach

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>>Na szczęście zniknął z forum "ekonomista", który twierdził, że należy zakazać udzielania kredytu, ale poglądy z którymi polemizujesz, jako żywo przypominają mi Hamerlika, który twierdził, że Pakistańczycy są bogatsi od Szwajcarów, bo każdy mieszka w swoim domu, a Somalijczycy bogatsi od Niemców, bo mają po sześcioro dzieci
>>Jest chyba odwrornie. Skoro uważa że zadłużony korenaczyk jest bogaty to co pqoszytzymuje ludzi przed bogactwem tego typu?
>1 Zdrowy rozsądek kredytobiorców
>2 Zdrowy rozsądek kredytodawców
>Kiedy ten rozsądek zasypia, budzi się nadmierna chciwość i zaczynają się kłopoty
>>Kiedyś zmarł biznesmen. Rodzina czekała na spadek. A tu Od okazało że wszystko w leasingu dom na kredyt. Generalnie nic.
>>Ale póki żył Porshem w niedzielę pod kościół zajezdzal. I furorę robił.
>A "bogacz" Afgańczyk na swoim osiołku....

No ten to zmarł. ( I jest to historia prawdziwa)
A ci co się wieszają ?

A skoro już wspominasz Hamerlika to on też był i jest bogaty....spłacił już ta zimie pod Warszawą?



>>Wg Elaspa to był Bogaty gość i jak się okazuje wh Ciwbie.
>Tak. Żył na lepszym poziomie, niż polski rolnik na 10 hektarach

Ale jak. Skoro odejście od praw ekonomii prowadzi do Biedy?


Czyli potwierdza się to co pisałem. Prawa ekonomii można zasypać dowolną ilością gotówki.
Jeśli masz głowę do tego możesz się lewarowac. Aż do śmierci.
A wszelkie prawa rolować w nieskończoność. To nie fizyka.


Choć wg Elaspa na ktrotka metę.

A jednak . Nie.

<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
szarley (54913 punktów)
>>>Jest chyba odwrornie. Skoro uważa że zadłużony korenaczyk jest bogaty to co pqoszytzymuje ludzi przed bogactwem tego typu?
>>1 Zdrowy rozsądek kredytobiorców
>>2 Zdrowy rozsądek kredytodawców
>>Kiedy ten rozsądek zasypia, budzi się nadmierna chciwość i zaczynają się kłopoty

Podtrzymuję

>>>Kiedyś zmarł biznesmen. Rodzina czekała na spadek. A tu Od okazało że wszystko w leasingu dom na kredyt. Generalnie nic.
>>>Ale póki żył Porshem w niedzielę pod kościół zajezdzal. I furorę robił.
>>A "bogacz" Afgańczyk na swoim osiołku....
>No ten to zmarł. ( I jest to historia prawdziwa)
Ale co pożył to jego. Biedy nie klepał

>A skoro już wspominasz Hamerlika to on też był i jest bogaty....spłacił już ta zimie pod Warszawą?
Nie wiem, ale podróżuje po czterech kontynentach. Stać go, a polski listonosz jak ma dom po rodzicach lub robotnik, który zbudował za kredyt nie jeździ nawet do Lądka

>>>Wg Elaspa to był Bogaty gość i jak się okazuje wh Ciwbie.
>>Tak. Żył na lepszym poziomie, niż polski rolnik na 10 hektarach
>Ale jak. Skoro odejście od praw ekonomii prowadzi do Biedy?
Nie wiem co masz na myśli

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>>>Jest chyba odwrornie. Skoro uważa że zadłużony korenaczyk jest bogaty to co pqoszytzymuje ludzi przed bogactwem tego typu?
>>>1 Zdrowy rozsądek kredytobiorców
>>>2 Zdrowy rozsądek kredytodawców
>>>Kiedy ten rozsądek zasypia, budzi się nadmierna chciwość i zaczynają się kłopoty
>Podtrzymuję

To znaczy co . Szklana kula ?
Fajnie by było. Ale tak nie jest.

Ludzie się wieszaja. Milion do spłaty chata warta z pół. Życie.

>>>>Kiedyś zmarł biznesmen. Rodzina czekała na spadek. A tu Od okazało że wszystko w leasingu dom na kredyt. Generalnie nic.
>>>>Ale póki żył Porshem w niedzielę pod kościół zajezdzal. I furorę robił.
>>>A "bogacz" Afgańczyk na swoim osiołku....
>>No ten to zmarł. ( I jest to historia prawdziwa)
>Ale co pożył to jego. Biedy nie klepał

Dlaczego pytasz o co mi chodzi tam niżej?


>>A skoro już wspominasz Hamerlika to on też był i jest bogaty....spłacił już ta zimie pod Warszawą?
>Nie wiem, ale podróżuje po czterech kontynentach. Stać go, a polski listonosz jak ma dom po rodzicach lub robotnik, który zbudował za kredyt nie jeździ nawet do Lądka

Czyli Hamerlik jest bogaty choć zwiał do Berlina przed długami a gość ma dom i nie jeździ do Lądk.

Elasp. Napisał że odejście od ekonomii prowadzi do biedy. Kto tu jest biednym i kto odzszedl od praw ekonmi?

Bo Was nie rozumiem.




>>>>Wg Elaspa to był Bogaty gość i jak się okazuje wh Ciwbie.
>>>Tak. Żył na lepszym poziomie, niż polski rolnik na 10 hektarach
>>Ale jak. Skoro odejście od praw ekonomii prowadzi do Biedy?

Przecież wyżej mi odpowiadasz.

<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
szarley (54913 punktów)
>>>>>Jest chyba odwrornie. Skoro uważa że zadłużony korenaczyk jest bogaty to co pqoszytzymuje ludzi przed bogactwem tego typu?
>>>>1 Zdrowy rozsądek kredytobiorców
>>>>2 Zdrowy rozsądek kredytodawców
>>>>Kiedy ten rozsądek zasypia, budzi się nadmierna chciwość i zaczynają się kłopoty
>To znaczy co . Szklana kula ?
>Fajnie by było. Ale tak nie jest.
>Ludzie się wieszaja. Milion do spłaty chata warta z pół. Życie.

Ilu kredytobiorców popada w kłopoty, a ilu spłaca i ma domy, zakłada firmy?

>>>>>Kiedyś zmarł biznesmen. Rodzina czekała na spadek. A tu Od okazało że wszystko w leasingu dom na kredyt. Generalnie nic.
>>>>>Ale póki żył Porshem w niedzielę pod kościół zajezdzal. I furorę robił.
>>>>A "bogacz" Afgańczyk na swoim osiołku....
>>>No ten to zmarł. ( I jest to historia prawdziwa)
>>Ale co pożył to jego. Biedy nie klepał

Podtrzymuję. Nic nie miał, ale jeździł porsche, lepiej niż ten, który miał osiołka na własność

>Dlaczego pytasz o co mi chodzi tam niżej?

>>>A skoro już wspominasz Hamerlika to on też był i jest bogaty....spłacił już ta zimie pod Warszawą?
>>Nie wiem, ale podróżuje po czterech kontynentach. Stać go, a polski listonosz jak ma dom po rodzicach lub robotnik, który zbudował za kredyt nie jeździ nawet do Lądka
>Czyli Hamerlik jest bogaty choć zwiał do Berlina przed długami a gość ma dom i nie jeździ do Lądk.

Co byś wybrał? dwa razy w roku siec 5 ha własnej łąki, czy dwakroć w roku latać do Kenii mieszkając w najętym luksusowym mieszkaniu, bez prawa wstępu na cudzą łąkę?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>>>>>Jest chyba odwrornie. Skoro uważa że zadłużony korenaczyk jest bogaty to co pqoszytzymuje ludzi przed bogactwem tego typu?
>>>>>1 Zdrowy rozsądek kredytobiorców
>>>>>2 Zdrowy rozsądek kredytodawców
>>>>>Kiedy ten rozsądek zasypia, budzi się nadmierna chciwość i zaczynają się kłopoty
>>To znaczy co . Szklana kula ?
>>Fajnie by było. Ale tak nie jest.
>>Ludzie się wieszaja. Milion do spłaty chata warta z pół. Życie.
>Ilu kredytobiorców popada w kłopoty, a ilu spłaca i ma domy, zakłada firmy?

Jest tego dość sporo. Kredyt goni kredyt. Życie na pokaz itd. tzw ekonomia.

Jest tego wbrew pozorom bardzo dużo. Frankowicze to chyba jeden z lepszych przykładów. No chyba że te wszystkie akcje to pic na wodę.

I to jest ponoć BOGaCTWO. Pętla na szyję do końca życia. Życie na pokaz.

>>>>>>Kiedyś zmarł biznesmen. Rodzina czekała na spadek. A tu Od okazało że wszystko w leasingu dom na kredyt. Generalnie nic.
>>>>>>Ale póki żył Porshem w niedzielę pod kościół zajezdzal. I furorę robił.
>>>>>A "bogacz" Afgańczyk na swoim osiołku....
>>>>No ten to zmarł. ( I jest to historia prawdziwa)
>>>Ale co pożył to jego. Biedy nie klepał
>Podtrzymuję. Nic nie miał, ale jeździł porsche, lepiej niż ten, który miał osiołka na własność

Czyli przyznjesz mi rację. Wystarczy dodrukować gotówki.

>>Dlaczego pytasz o co mi chodzi tam niżej?
>>>>A skoro już wspominasz Hamerlika to on też był i jest bogaty....spłacił już ta zimie pod Warszawą?
>>>Nie wiem, ale podróżuje po czterech kontynentach. Stać go, a polski listonosz jak ma dom po rodzicach lub robotnik, który zbudował za kredyt nie jeździ nawet do Lądka
>>Czyli Hamerlik jest bogaty choć zwiał do Berlina przed długami a gość ma dom i nie jeździ do Lądk.
>Co byś wybrał? dwa razy w roku siec 5 ha własnej łąki, czy dwakroć w roku latać do Kenii mieszkając w najętym luksusowym mieszkaniu, bez prawa wstępu na cudzą łąkę?

Hamerlik wybrał wg waszego myślenia BOGACTWO. Czyli zakup ziemi pod Warszawą.

Wg Twojej logiki miał lepiej niż ten co nie ma własnej ziemi

<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
szarley (54913 punktów)
>>>>>>>Jest chyba odwrornie. Skoro uważa że zadłużony korenaczyk jest bogaty to co pqoszytzymuje ludzi przed bogactwem tego typu?
>>>>>>1 Zdrowy rozsądek kredytobiorców
>>>>>>2 Zdrowy rozsądek kredytodawców
>>>>>>Kiedy ten rozsądek zasypia, budzi się nadmierna chciwość i zaczynają się kłopoty
>>>To znaczy co . Szklana kula ?
>>>Fajnie by było. Ale tak nie jest.
>>>Ludzie się wieszaja. Milion do spłaty chata warta z pół. Życie.
>>Ilu kredytobiorców popada w kłopoty, a ilu spłaca i ma domy, zakłada firmy?
>Jest tego dość sporo. Kredyt goni kredyt. Życie na pokaz itd. tzw ekonomia.

Jak ktoś wybiera życie na pokaz, to ma problem.

>Jest tego wbrew pozorom bardzo dużo. Frankowicze to chyba jeden z lepszych przykładów.
Mam zero współczucia dla franckowiczów.
Kiedy brali kredyty we frankach obłożone1,5 od sta, a ja w złotych 7,5, to się ze mnie śmiali. Kiedy mieli zyski z niskiego oprocentowania to się nie dzieli, teraz krzyczą, żeby dzielić się z nimi ich problemami

Wiedzieli jaki jest ryzyko
Nie jest to argument za zakazem udzielania kredytów

>No chyba że te wszystkie akcje to pic na wodę.
Są medialnie nośne

>I to jest ponoć BOGaCTWO. Pętla na szyję do końca życia. Życie na pokaz.
Jeśli tak sobie zdefiniowałeś bogactwo....

>>>>>>>Ale póki żył Porshem w niedzielę pod kościół zajezdzal. I furorę robił.
>>>>>>A "bogacz" Afgańczyk na swoim osiołku....
>>>>>No ten to zmarł. ( I jest to historia prawdziwa)
>>>>Ale co pożył to jego. Biedy nie klepał
>>Podtrzymuję. Nic nie miał, ale jeździł porsche, lepiej niż ten, który miał osiołka na własność
>Czyli przyznjesz mi rację. Wystarczy dodrukować gotówki.
Nie. Bogatym jest nie ten, kto ma setkę domów, ale ten, kogo stać na lepsze życie

>>>Czyli Hamerlik jest bogaty choć zwiał do Berlina przed długami a gość ma dom i nie jeździ do Lądk.
>>Co byś wybrał? dwa razy w roku siec 5 ha własnej łąki, czy dwakroć w roku latać do Kenii mieszkając w najętym luksusowym mieszkaniu, bez prawa wstępu na cudzą łąkę?
>Hamerlik wybrał wg waszego myślenia BOGACTWO.
Tak. Żyje lepiej niż 99% właścicieli mieszkań i domów w Polsce

>Czyli zakup ziemi pod Warszawą.
Nie, ucieczkę do Berlina

>Wg Twojej logiki miał lepiej niż ten co nie ma własnej ziemi
Tak. przeciętny Berlińczyk żyje w najmowanym mieszkaniu lepiej niż polski rolnik - "posiadacz ziemski" na 100 ha

Powtórzę pytanie:
>>Co byś wybrał? dwa razy w roku siec 5 ha własnej łąki, czy dwakroć w roku latać do Kenii mieszkając w najętym luksusowym mieszkaniu, bez prawa wstępu na cudzą łąkę?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
>>>>>>>>Jest chyba odwrornie. Skoro uważa że zadłużony korenaczyk jest bogaty to co pqoszytzymuje ludzi przed bogactwem tego typu?
>>>>>>>1 Zdrowy rozsądek kredytobiorców
>>>>>>>2 Zdrowy rozsądek kredytodawców
>>>>>>>Kiedy ten rozsądek zasypia, budzi się nadmierna chciwość i zaczynają się kłopoty
>>>>To znaczy co . Szklana kula ?
>>>>Fajnie by było. Ale tak nie jest.
>>>>Ludzie się wieszaja. Milion do spłaty chata warta z pół. Życie.
>>>Ilu kredytobiorców popada w kłopoty, a ilu spłaca i ma domy, zakłada firmy?
>>Jest tego dość sporo. Kredyt goni kredyt. Życie na pokaz itd. tzw ekonomia.
>Jak ktoś wybiera życie na pokaz, to ma problem.
>>Jest tego wbrew pozorom bardzo dużo. Frankowicze to chyba jeden z lepszych przykładów.
>Mam zero współczucia dla franckowiczów.
>Kiedy brali kredyty we frankach obłożone1,5 od sta, a ja w złotych 7,5, to się ze mnie śmiali. Kiedy mieli zyski z niskiego oprocentowania to się nie dzieli, teraz krzyczą, żeby dzielić się z nimi ich problemami
>Wiedzieli jaki jest ryzyko
>Nie jest to argument za zakazem udzielania kredytów

Nie o tym rozmawiamy.

>>No chyba że te wszystkie akcje to pic na wodę.
>Są medialnie nośne

Są faktem.

>>I to jest ponoć BOGaCTWO. Pętla na szyję do końca życia. Życie na pokaz.
>Jeśli tak sobie zdefiniowałeś bogactwo....

Nie ja. Przypomnę że za przykład posłużyli zadłużenie Korenczycy na 100%swojwgo pkb

>>>>>>>>Ale póki żył Porshem w niedzielę pod kościół zajezdzal. I furorę robił.
>>>>>>>A "bogacz" Afgańczyk na swoim osiołku....
>>>>>>No ten to zmarł. ( I jest to historia prawdziwa)
>>>>>Ale co pożył to jego. Biedy nie klepał
>>>Podtrzymuję. Nic nie miał, ale jeździł porsche, lepiej niż ten, który miał osiołka na własność
>>Czyli przyznjesz mi rację. Wystarczy dodrukować gotówki.
>Nie. Bogatym jest nie ten, kto ma setkę domów, ale ten, kogo stać na lepsze życie

Za nie swoje pieniądze? Czyli jazda leasingowanym Porshe?

Czyli przyznjesz mi rację.

>>>>Czyli Hamerlik jest bogaty choć zwiał do Berlina przed długami a gość ma dom i nie jeździ do Lądk.
>>>Co byś wybrał? dwa razy w roku siec 5 ha własnej łąki, czy dwakroć w roku latać do Kenii mieszkając w najętym luksusowym mieszkaniu, bez prawa wstępu na cudzą łąkę?
>>Hamerlik wybrał wg waszego myślenia BOGACTWO.
>Tak. Żyje lepiej niż 99% właścicieli mieszkań i domów w Polsce
>>Czyli zakup ziemi pod Warszawą.
>Nie, ucieczkę do Berlina
>>Wg Twojej logiki miał lepiej niż ten co nie ma własnej ziemi
>Tak. przeciętny Berlińczyk żyje w najmowanym mieszkaniu lepiej niż polski rolnik - "posiadacz ziemski" na 100 ha

W jaki sposób jak uciekł przed długami.

Czyli przyznjesz mi rację wystarczy dodrukować kasy.

>Powtórzę pytanie:
>>>Co byś wybrał? dwa razy w roku siec 5 ha własnej łąki, czy dwakroć w roku latać do Kenii mieszkając w najętym luksusowym mieszkaniu, bez prawa wstępu na cudzą łąkę?

A co to ma do rzeczy ? Ludzie robią różne rzeczy . Nie widzę związku.


>Tak. przeciętny Berlińczyk żyje w najmowanym mieszkaniu lepiej niż polski rolnik - "posiadacz ziemski" na 100 ha

A skąd taki pomysł?
Najmowanie mieszkania nie oznacza długów. Więc nie widzę związku.

100ha można dzierżawić. Jeden UJ


<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
szarley (54913 punktów)
>>>No chyba że te wszystkie akcje to pic na wodę.
>>Są medialnie nośne
>Są faktem.
Medialnie, nieproporcjonalnie nagłaśnianym

>>>I to jest ponoć BOGaCTWO. Pętla na szyję do końca życia. Życie na pokaz.
>>Jeśli tak sobie zdefiniowałeś bogactwo....
>Nie ja. Przypomnę że za przykład posłużyli zadłużenie Korenczycy na 100%swojwgo pkb
I mają potencjał do spłaty tego długu

>>>>>>>>>Ale póki żył Porshem w niedzielę pod kościół zajezdzal. I furorę robił.
>>>>Podtrzymuję. Nic nie miał, ale jeździł porsche, lepiej niż ten, który miał osiołka na własność
>>>Czyli przyznjesz mi rację. Wystarczy dodrukować gotówki.
>>Nie. Bogatym jest nie ten, kto ma setkę domów, ale ten, kogo stać na lepsze życie
>Za nie swoje pieniądze? Czyli jazda leasingowanym Porshe?

Nie każdy dostanie porsche w leasingu

>Czyli przyznjesz mi rację.
Nie.

>>>>Co byś wybrał? dwa razy w roku siec 5 ha własnej łąki, czy dwakroć w roku latać do Kenii mieszkając w najętym luksusowym mieszkaniu, bez prawa wstępu na cudzą łąkę?
>>>Hamerlik wybrał wg waszego myślenia BOGACTWO.
>>Tak. Żyje lepiej niż 99% właścicieli mieszkań i domów w Polsce
>>Tak. przeciętny Berlińczyk żyje w najmowanym mieszkaniu lepiej niż polski rolnik - "posiadacz ziemski" na 100 ha
>W jaki sposób jak uciekł przed długami.
Skutecznie uciekł (nie bardzo wierzę w te jego długi, ta bajeczka nie trzyma się kupy, a krętactwa jeszcze bardziej osłabiają moją wiarę

>Czyli przyznjesz mi rację wystarczy dodrukować kasy.
Nie

>>Powtórzę pytanie:
>>>>Co byś wybrał? dwa razy w roku siec 5 ha własnej łąki, czy dwakroć w roku latać do Kenii mieszkając w najętym luksusowym mieszkaniu, bez prawa wstępu na cudzą łąkę?
>A co to ma do rzeczy ? Ludzie robią różne rzeczy . Nie widzę związku.
To jest sedno tematu o bogactwie i biedzie

>>Tak. przeciętny Berlińczyk żyje w najmowanym mieszkaniu lepiej niż polski rolnik - "posiadacz ziemski" na 100 ha
>A skąd taki pomysł?
Ze zwykłe obserwacji
Ilu synów polskich rolników wyjechało mieszkać do Berlina mieszkać w najmowanym mieszkaniu, a ilu Berlińczyków kupiło w Polsce 10 ha ziemi?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)

>Nie każdy dostanie porsche w leasingu

To logiczne. Nie zmienia to postaci rzeczy.

>>No chyba że te wszystkie akcje to pic na wodę.
>>Są medialnie nośne
>Są faktem.
>>Medialnie, nieproporcjonalnie nagłaśnianym

Nie żartuj. Jest wrecz odwrotnie. Team nie jest wałkowany .

>>Czyli przyznjesz mi rację wystarczy dodrukować kasy.
>Nie

Oczywisixei że tak . Bo nie da się inaczej. Zobacz sedno rozmowy.

>>A co to ma do rzeczy ? Ludzie robią różne rzeczy . Nie widzę związku.
>To jest sedno tematu o bogactwie i biedzie

Zdecyduj się o czym rozmawiasz. Ja widzę że minprznajesz raxje. Jazda Porshe w leasingu życie ponad stan zadłuzanie się na 100% PKB (100% PKB pisane bez spacji daje wymioty emotikona taka ciekawostka )to jest życie z dodruku.

A Sedneo rozmowy to jest to

>>Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki

> Na krótką metę.

>>>Tak. przeciętny Berlińczyk żyje w najmowanym mieszkaniu lepiej niż polski rolnik - "posiadacz ziemski" na 100 ha
>>A skąd taki pomysł?
>Ze zwykłe obserwacji
>Ilu synów polskich rolników wyjechało mieszkać do Berlina mieszkać w najmowanym mieszkaniu, a ilu Berlińczyków kupiło w Polsce 10 ha ziemi?

Co ma najmowanie mieszkania do rozmowy ? Nie kapuje.

Nawet Hamerlik nie najmuje w Monaco...

Chyba zaczął stosowac ekonomię.

I to jest sedno rozmowy.

Gdyby wynajmował w Monaco to sądzę że znów by wziął jakiś kredyt.

Wróxmy więc do rozmowy.

Przyznjesz mi rację.


<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Hamerlik wybrał wg waszego myślenia BOGACTWO.
>Tak. Żyje lepiej niż 99% właścicieli mieszkań i domów w Polsce

Być może a może nie ale zawsze ze wstrętem do waszej kultury, do waszych stosunków społecznych, do waszej tożsamości, mentalności, moralności, ze wstrętem do waszych prawd i wierzeń oraz do wizji waszego świata.

Po 1000-kroć przekonałem się, że nie jestem jednym z Was i nigdy nie stanę się częścią waszej organizacji społecznej.

Gdzieś tam na marginesie, dopóki rządzicie i zawsze z wyraźnym murem, z wyraźną granicą pomiędzy Wami i mną. Nigdy razem lecz zawsze oddzielnie.

Nigdy nie spotkacie mnie na waszych tajnych wyborach i nigdy też nie uznam waszych tajnych i pośrednich wyborów.

Nigdy nie stanę w obronie waszych pozostałych tajemnic. Wprost przeciwnie - będę ich największym wrogiem. Jakakolwiek tajemnica będzie stanowić dla Was wartość, zdradzę ją ale zanim ją zdradzę upewnię się, że nie zdołacie mnie skrzywdzić, nawet jeśli będziecie tego pragnąć ze wszystkich sił.

Świat z pewnością szybko się nie zmieni ale zło nie może zwyciężyć. Nie można na to pozwolić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nigdy nie spotkacie mnie na waszych tajnych wyborach i nigdy też nie uznam waszych tajnych i >pośrednich wyborów.

To nie są nasze wybory i nie są one tajne. Tajne jest to, kto tymi "demokratycznymi wyborami" steruje. "Demokratyczne wybory" są kolaboracją z okupantem. Telawidzów demokratycznych spędza się do urn, by idiotom dali legitymację legalizowania postanowień okupanta.
Jakie ma znaczenie, czy skolonizowany demokratycznie naród, swoich idiotów, wstawi do "demokratycznego parlamentu" jawnie czy tajnie ??


>Nigdy nie stanę w obronie waszych pozostałych tajemnic. Wprost przeciwnie - będę ich największym >wrogiem.

world-scam(*)stwitter.com_1708243986874.mp4

Tucker mówi o "wolności słowa" w "demokratycznej" Ameryce.



Trzeba dociekać i bronić prawdy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakie ma znaczenie, czy skolonizowany demokratycznie naród, swoich idiotów, wstawi do "demokratycznego parlamentu" jawnie czy tajnie ??

Nie wybieram dla siebie i dla innych ani tajnie ani posrednio.

Wybieram jawnie i bezpośrednio a potem ponoszę wszystkie konsekwencje swoich wyborów.

Okazuje innym ludziom jawnie własne intencje, bo nie jestem ich wrogiem lecz sprzymierzeńcem. Ich wrogami są ci, którzy wybierają w tajemnicy i kryją swoje intencje.

Żaden żyjący i nieżyjący człowiek nie jest dla mnie prawodawcą. Źródłem moralności i prawa jest natura. Moralności i prawa nie stanowi się lecz je odkrywa.

Mogę publicznie wybrać zasady, które uznaje i publicznie odrzucić te, które kwestionuję tak aby każdy człowiek mógł dowiedzieć się kim jestem, co dla siebie i dla niego wybrałem i jaki powinien w związku z tym mieć do mnie stosunek.

Nikt nie może wybrać za mnie i nigdy takiego wyboru nie uznam a każdy tajny wybór uznam za głęboko niemoralny.

Nie wybieram tajnie i nie wybieram pośrednio - NIGDY!

Do uznania tajnych i pośrednich wyborów może zmusić mnie tylko przemoc innych ludzi, z którymi zamierzam walczyć wszystkimi swoimi silami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie wybieram dla siebie i dla innych ani tajnie ani posrednio.
>Wybieram jawnie i bezpośrednio a potem ponoszę wszystkie konsekwencje swoich wyborów.
>

Problem jest w tym, że w dzieciństwie, kiedy nie miałeś świadomości, zostałeś zaprogramowany i teraz ponosisz skutki tego programowania.
Jak dorosłeś to jesteś doprogramowywany telawizorem.
W Twoim przypadku doszło do jakiejś fiksacji podczas aktualizacji oprogramowania.
Może to być spowodowane tym, że dawniej prąd wyłączano.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Problem jest w tym, że w dzieciństwie, kiedy nie miałeś świadomości, zostałeś zaprogramowany i teraz ponosisz skutki tego programowania.

Świadomość miałem w dzieciństwie i posiadam ją nadal.

Nie kieruję ocenami innych ludzi ani ich wizjami, w tym również twoimi.

Postępuję moralnie, bo do tego zostałem stowrzony i przy tym pozostanę bez względu na wyobraźnie prawdy i dobra u innych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
20-02-2024 11:12 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Hamerlik
gdzie byłeś jak Ciebie nie było?


fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
20-02-2024 11:59 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Hamerlik
>gdzie byłeś jak Ciebie nie było?

Wciąż tu gdzie jestem. Nic się nie zmieniło tylko na chwilę odechciało mi się gadać z innymi ludźmi.

Psychika innych ludzi jest dla mnie często ciężka do strawienia.

Czasem tych myśli, tych emocji, tych tfuuu "wartości", przekonań, wizji, celow, pojęć prawdy, dobra i sprawiedliwości nie da się po prostu już znieść, wtedy trzeba się na chwilę od tego odebrać i zbudować małą izolację od innych dla ochrony własnego umysłu.

Naprawdę nie jest mi łatwo koegzystowac z ludźmi obecnej kultury. Czasem potrzebuję oderwania się od świadomości społecznego otoczenia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Naprawdę nie jest mi łatwo koegzystowac z ludźmi obecnej kultury. Czasem potrzebuję oderwania >się od świadomości społecznego otoczenia.
>

dobrewiado(*)ym-stanowi-klucz-do-szczescia/

Autorzy książki "Odwaga bycia nielubianym", Ichiro Kishimi i Fumitake Koga, wyjaśniają znaczenie akceptacji tej prawdy, odwołując się do koncepcji Alfreda Adlera, austriackiego terapeuty, który argumentował, że ludzie instynktownie sprzeciwiają się wolności innych.
Zatem, kiedy niezależnie kształtujemy nasze życie, może się to nie podobać niektórym osobom.
"Nielubienie przez innych jest znakiem, że wykorzystujesz swoją wolność i postępujesz zgodnie z własnymi zasadami" - argumentują Kishimi i Koga. Dodają również, że nie musimy świadomie dążyć do bycia nielubianym. To po prostu naturalna konsekwencja.
W ich dziele poruszona jest także kwestia uznanie przez otoczenie i jego wpływ na nasze samopoczucie. "Cieszenie się uznaniem jest zawsze miłe. Byłoby jednak błędem sądzić, że jest ono dla nas całkowicie niezbędne" - zauważają autorzy.
Prawdziwą radością jest poczucie wkładu w otaczający nas świat.
Eksperci podkreślają, że dopóty, dopóki widzimy, iż nasze działania są wartościowe, nie potrzebujemy zewnętrznego potwierdzenia. Nasz wkład może być skromny lub nawet niezauważony przez innych. Jednak świadomość realnego wpływu na otoczenie jest kluczem do prawdziwego zadowolenia.


www.youtube.com/watch?v=25synXpSn6c

Duch Prawdy (14787 punktów)
>fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
>mamy św trójcę racjonalistów
Śpij malutki śpij, chemię sobie śnij...
www.racjonalista.pl/forum.php/s,875104#w919882

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
>>mamy św trójcę racjonalistów
>Śpij malutki śpij, chemię sobie śnij...
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,875104#w919882
To jeszcze raz ja, trener drugiej klasy, bo zapomniałem... - 14 luty, wyzwolenie miasta, w którym się urodziłem...

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nigdy nie stanę w obronie waszych pozostałych tajemnic. Wprost przeciwnie - będę ich największym wrogiem.
Tymczasem jednak jest jak jest, tzn. tajemnice są prawem obywatela. I w tych warunkach Donald Trump najpewniej zataił przed kredytodawcami wartość swojego majątku okłamując ich w tej kwestii. Napisałam o tym w tym wątku (pt. 'Trump - oszust czy kłamca?') i przyznam, że od początku zastanawiałam się co też napisałby o tej sytuacji zwolennik jawności Hamerlik Konopka.


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tymczasem jednak jest jak jest, tzn. tajemnice są prawem obywatela.

Zapewne ale nie moim.

Wynika z tego, że nie jestem obywatelem i tak też to czuję. Nie jestem częścią współczesnej społeczności, nie podzielam z nią emocji, myśli ani też wartości.

Posiadam odmienne pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.

Nie pójdę za tłumem, bez względu jak wielkie będą co do tego oczekiwania innych ludzi.

Każdy człowiek, który wierzy w prawo do tajemnic jest w moim przekonaniu zwierzęcy, niemoralny i wrogi. Nie chcę mieć z wyznawcami tajemnic żadnej styczności. Najlepiej żeby dzielił nas mur nie do pokonania.

Obcowanie z innowiercami grozi wyniszczeniem. Dlatego potrzebny jest wyraźny dystans i rozróżnienie swojego i obcego, myślącego i czującego podobnie od myślącego i czującego sprzecznie.

Mur jest konieczny, żeby chronić własną tożsamość przed wpływem zła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Mur jest konieczny, żeby chronić własną tożsamość przed wpływem zła.
>

Kto to zło definiuje i nim atakuje ??
Każdy może mieć, w danym momencie, wstawioną inną definicję zła.
Polak jest tresowany wersją historii, w której sprawcami wszystkich nieszczęść są: biedacy, bez szkół i kasy, którzy nagle zostali użyci do pokazywania swojej władzy.
Żydzi amerykańscy zwycięzcy, którzy pokonali: brytyjskiego hegemona i pretendujących do stania się silnymi: Żydów niemieckich i Oś Berlin Rzym Tokio, zlecili napisanie swojej wersji historii siostrzeńcowi Freuda. Historia napisana przez Żyda, siostrzeńca Freuda Edwarda Bernaysa, nie wyjaśnia nam, jak to Żydzi amerykańscy i Żydzi brytyjscy pokonali Żydów niemieckich i Oś Berlin Rzym Tokio. Żydom amerykańskim, którymi dowodził Bernard Baruch, nie udało się skolonizować całej Europy. Dlatego Żyd, siostrzeniec Freuda, tak napisał wersję historii zwycięzcy, aby stanowiła ona bazę do kolejnej wojny. Żyd Bernard Baruch, po pokonaniu Żydów niemieckich, wprowadził penalizowanie komunizmu Żydów niemieckich.
Komunizm wielkich Żydów niemieckich stał się symbolem zła, w propagandzie imperialnej wojny Żydów amerykańskich.
Jak przeszedłem na FR to byłeś cały czas pod jej wpływem. Udało mi się trochę ograniczyć wpływ tej propagandy.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kto to zło definiuje

Natura określając granicę życia i śmierci.
Życie jest dobrem a złem śmierć - to takie proste.

Wszystko co prowadzi do zycia jest dobre a co prowadzi do śmierci jest złe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Życie jest dobrem a złem śmierć - to takie proste.
>Wszystko co prowadzi do zycia jest dobre a co prowadzi do śmierci jest złe.
>

Każdy dzień życia przybliża nas do śmierci.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Każdy dzień życia przybliża nas do śmierci.

Jedno wydarzenie wzmacnia życie a drugie je osłabia.

Istnieją takie zasady zachowania i postępowania, które wzmacniają życie i takie, które je osłabiają.

Trudno odnaleźć, pojąć i stosować właściwe zasady w warunkach stadoemocjonalności i stadorozumowania, gdy odmienność od stada rozpoznawana jest przez wszystkich członków stada jako zagrożenie dla integralności.

Albo jesteś w stadzie albo jesteś wrogiem stada.

Sam nie jestem członkiem stada, w otoczeniu którego żyję. Informują mnie o tym odczuwane emocje i przepływające myśli każdego dnia. Nie należę do kultury, która mnie otacza. Żyję sobie na marginesie społeczeństwa i wiem, że nie chcę i nie mogę z ludźmi w moim otoczeniu budować wspólnego świata.

Nigdy nie zaakceptuję tej kultury i nigdy się do niej nie przystosuję.
Nigdy nie zasymiluję się z tymi ludźmi, to byłaby zdrada wszystkiego w co wierzę.

Po prostu nie będę innym szkodził ale nigdy nie będę ich przyjacielem.
Dla mnie inni ludzie to trochę jak zwierzęta. Nie rozumiem stanu ich systemu pojęć ani stanu ich umysłu. Dla mnie to jest obce i niekorzystne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Sam nie jestem członkiem stada, w otoczeniu którego żyję.

To nie jest stado.
To jest "demokratyczna" armia sterowana nienawiścią.
Masz szczęście, że ta armia jeszcze nie zakwalifikowała Ciebie do likwidacji.



Banderowcy, stworzeni Ukraińcom przez CIA, umieścili na liście do odstrzału naszego demokratycznego "polityka" Bosaka.
Hamerlik masz szczęście. W tej "demokracji" lepiej uchodzić za wariata i się do tego ochlosu nie lepić.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Posiadam odmienne pojęcia prawdy, dobra i sprawiedliwości.
Wartości rozumiesz tak samo, tylko inaczej chcesz je osiągać.

>Każdy człowiek, który wierzy w prawo do tajemnic jest w moim przekonaniu zwierzęcy, niemoralny i wrogi.
A czy Donald Trump cokolwiek zataił, skoro nie ma wskazania, by któryś składnik swojego majątku ukrył?

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wartości rozumiesz tak samo, tylko inaczej chcesz je osiągać.

Nie sądzę. Poznałem wystarczająco wielu ideologów, polityków, religiantow, wizjonerów i wyznawców przeróżnych koncepcji żeby wiedzieć, że nie podzielam wartości wielu innych ludzi i ich pojęcia rzeczywistości.

Istnieje ogromna grupa ludzi, z którymi jestem w zupełnej sprzeczności w pojęciu wartości, prawdy, dobra i sprawiedliwości i już wiem, że tych sprzeczności nie da się ze sobą pogodzić.

Nie ma między nami niejasności. Jest zupełna jasność, że nie jesteśmy do siebie podobni nie możemy żyć dążąc do sprzecznych i wykluczających się światów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A czy Donald Trump cokolwiek zataił, skoro nie ma wskazania, by któryś składnik swojego majątku ukrył?

Gdyby innym zapewnił zyski byłby najlepszym człowiekiem ale, że spowodował u innych straty jest najgorszym.

Teraz musi zostać naznaczony jako ten "zły" aby inni mogli go ukarać.

To jest zawsze to samo. Jak już wejdziesz na pewien poziom brutalnych i chamskich gierek jakie ludzie między sobą toczą o budowanie własnego życia na pozbawieniu życia innych wtedy albo ciągle zwyciężasz albo giniesz.

Trump podobnie do Putina jeśli tylko raz przegra, jeśli tylko kiedyś okaże słabość to natychmiast zginie. Ma potężnych wrogów i tu żadna i żaden sposób wyrażana sprawiedliwość nie ma już żadnego znaczenia.

Na poziomie posiadłości milionów i miliardów nie ma już żadnej moralności, jest już tylko wojna o posiadanie a w niej zwycięstwa i przegrane.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Trump podobnie do Putina jeśli tylko raz przegra, jeśli tylko kiedyś okaże słabość to >natychmiast zginie. Ma potężnych wrogów i tu żadna i żaden sposób wyrażana sprawiedliwość nie ma >już żadnego znaczenia.
>

Ma najpotężniejszych wrogów jakich stworzyło Piekło.
Do hegemonów, Brytyjczyków, przyłączyli się Żydzi amerykańscy, którzy do USA wyemigrowali z Niemiec. Jedna żydowska rodzina ze Szwajcarii.
Brytyjski hegemon niszczył Niemców i Żydów niemieckich. Zatopił im sto dziesięć lat temu flotę pod Falklandami.

pl.wikiped(*)itwa_koło_Falklandów

Niemcy i Zydzi niemieccy zostali pozbawieni możliwości kupowania surowców i dowożenia ich statkami.
Żydzi niemieccy opracowali sposób zdobycia rosyjskiej bazy surowcowej i ją zdobyli. W 1937 r. w stworzonym przez Żydów niemieckich ZSRR wymordowano wszystkich funkcjonariuszy cywilnych i wojskowych. Byli to głównie przybyli do ZSRR Żydzi a zostali wymordowali przez żydowskie NKWD.
Twórcę ZSRR Żyda Lwa Dawidowicza Bronsteina zamordowała banda Żydów, którą kierował Żyd Naum Eitingon. Żyda Iona Jakira, który ukończył wraz z Uborewiczem Akademię Sztabu Generalnego w Berlinie, którzy wyszkolili oficerów Armii Czerwonej, rozstrzelała banda Żydów, którą kierował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis. Żydowskie NKWD rozstrzelało wtedy 35 tys. oficerów.
Żydów wymordowano nie dlatego, że byli Żydami. Żydów wymordowano dlatego, że byli KOMUNISTAMI.
Polaków w ZSRR wymordowało żydowskie NKWD w celu ułatwienia przejścia przez Polską przejętej Armii Czerwonej. Kto stworzył w Niemczech nazizm i sfinansował jego uzbrojenie ??
Hitlera wytypował przysłany przez Bernarda Barucha Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl.
Amerykańskie i brytyjskie banki finansowały uzbrojenie III Rzeszy. Nazizm stworzyli w celu zniszczenia dzieła Żydów niemieckich, ZSRR. Drugą koncepcją była Oś Berlin Rzym Tokio i jej realizację też krwawo Żydzi amerykańscy z Brytyjczykami zakończyli.
Agentem Bernarda Barucha w Polsce był Roman Dmowski. Dmowskiego ściągnął do siebie Baruch dwa razy. Po pierwszej wizycie, u Żyda Barucha, Dmowski nas "wyzwolił" i zaczął robić nagonki na Żydów w Polsce. Baruch wydał rozkaz stworzenia "niepodległej" Polski. Jego rozkaz 8 stycznia 1918 r. odczytał prezydent Wilson. Pechowy, trzynasty punkt, to był właśnie rozkaz stworzenia "niepodległej" Polski i początek używania nas do proxy war, wojny zastępczej, z rosnącą potęgą Żydów niemieckich.
Najlepszą ofertą, jaką miała kiedykolwiek Polska na swój rozwój i bezpieczeństwo, była oferta Żydów niemieckich.
Odpowiedzią polskich "katolików" na tą ofertę był pogromy Żydów.

ciekawostk(*)20/pogrom-lwowski-w-1918-roku/

Dzisiaj w Polsce potomkowie tych co wydali rozkazy: wymordować Żydów i zniszczyć ich ZSRR, zniszczyli Oś Berlin Rzym Tokio, stworzyli nazistów w Niemczech, w Polsce i na Ukrainie atakują Rosję. Tą samą metodą proxy war, wojną zastępczą, otumanionym swoim ofiarom dowożą broń.
Atak na Rosję wygląda identycznie jak ataki na: ZSRR Żydów niemieckich i Oś Berlin Rzym Tokio.
Zrzucenie bomb atomowych na ludność cywilną Japonii, Holokaust Żydów i tzw. zimna wojna miało ten sam cel. Zablokować możliwości powstawania potęg i utrwalić siłę nowego hegemona, Żydów amerykańskich. W Los Alamos, wygonieni z Europy, naukowcy Żydzi, zbudowali Żydom amerykańskim FABRYKĘ SERYJNEJ PRODUKCJI BOMB ATOMOWYCH.
Naukowcy niemieccy nie zwlekając udali się do Suchumi w ZSRR i skonstruowali tam, z niemieckiego uranu, pierwszą bombę atomową dla Europy. Następnie ZSRR przekazał, ZA DARMO, technologię atomową Chinom.
Oś Berlin Rzym Tokio nie mogła się obronić przed Żydami amerykańskimi. Dzisiaj BRICS ma broń atomową a potężne Chiny dadzą sobie radę z frajerami, którym broń będą dowozić Żydzi amerykańscy.
Hamerlik, bandyci, którzy zniszczyli Europę, wydali na świat taki sam pomiot, który teraz atakuje Rosję i Chiny.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>A czy Donald Trump cokolwiek zataił, skoro nie ma wskazania, by któryś składnik swojego majątku ukrył?
>Gdyby innym zapewnił zyski byłby najlepszym człowiekiem ale, że spowodował u innych straty jest najgorszym.
Trump nie spowodował straty; ta 'strata' kredytodawców jest ich własnym projektem, bo sami sobie wykombinowali zasadę, że na kliencie podającym się za zamożniejszego będą zyskiwali mniej. I na wszystkich swoich klientach, a nie na jednym tylko Trumpie, osiągali zyski według tej zasady, więc niby gdzie jest ta jego wina i czegokolwiek spowodowanie?

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Trump nie spowodował straty

Trump nie zapewnił im panowania i władzy.
Nie spowodował, że wszyscy wokół zaczęli się im kłaniać.
Nie sfinansował im najlepszych domów, samochodów, restauracji, wakacji, nie zapewnił najlepszych szkół ich dzieciom.
Nie pomógł im w wylegiwaniu się w saunie w czasie kiedy inni przygotowywali dla nich posiłki.

Jest winny!

Dlaczego nie potrafisz tego zrozumieć?

Bronisz go w imię jakiś tam zasad?
Jakich zasad?
W obliczu posiadłości i hajsu nie ma żadnych zasad poza jednym prostym rozróżnieniem moralnym:

hajs i posiadłości - dobro
brak hajsu i brak posiadłości - zło

Trump nie zapewnił hajsu i posiadłości, jest zatem złym człowiekiem i musi być ukarany.
Jak każdy inny w obecnej kulturze, który nie da hajsu i posiadania.


youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Trump nie spowodował straty
>Trump nie zapewnił im panowania i władzy[...]
>Dlaczego nie potrafisz tego zrozumieć?
>Bronisz go w imię jakiś tam zasad?
>Jakich zasad?
Praworządności.
Prawo ma dobre ogólne zasady, ale w realizacji się je łamie. Czego ludziska (w tym tutejsi forumowicze) albo nie zauważają, albo nie potrafią wykazać.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Praworządności.

Praworządność to w zasadzie przymusowa egzekucja powszechnej chciwości, to wymuszanie przez zbiorowość na wszystkich postępowania zgodnego z powszechną emocjonalnością i rozumowaniem.

Natura wypełniła umysły homo sapiens instynktem stadnym tak jak to zrobiła u innych gatunków zwierząt.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Praworządność to w zasadzie przymusowa egzekucja powszechnej chciwości, to wymuszanie przez zbiorowość na wszystkich postępowania zgodnego z powszechną emocjonalnością i rozumowaniem.
Definiujesz (po swojemu zresztą) prawo; praworządność, to przestrzeganie go.

Po wtóre co, krytykując praworządność jako taką, proponujesz w jej miejsce?

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po wtóre co, krytykując praworządność jako taką, proponujesz w jej miejsce?

Proponuję praworządność ale opartą na innym fundamencie.

Praworządność opartą na publicznie jawnym i bezpośrednim wyborze zasad społecznych przez każdego obywatela.

Abyś z największą łatwością, w ciągu sekund i praktycznie bezpłatnie mogła sprawdzić czy twój mąż, przyjaciel, znajomy, sąsiad, szef, współpracownik poparł czy zakwestionował zasadę, którą przemocą egzekwuje od Ciebie państwowa policja.

Nigdy nie uznam tajnych i pośrednich wyborów a każdego kto będzie je przemocą egzekwował uznam za bandytę a nie za funkcjonariusza państwa.

Nawołuję do sumienia wszystkich ludzi aby wraz ze mną uznali tajne i pośrednie wybory za niemoralne. Tajne i pośrednie wybory są niemoralne i niszczą wszystkich ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Abyś z największą łatwością, w ciągu sekund i praktycznie bezpłatnie mogła sprawdzić czy twój mąż, przyjaciel, znajomy, sąsiad, szef, współpracownik poparł czy zakwestionował zasadę, którą przemocą egzekwuje od Ciebie państwowa policja.
Jaki z tego miałby być pożytek?

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jaki z tego miałby być pożytek?

Zobaczyłbys prawdziwego aktora a nie postać jaką przed Tobą odgrywa i wobec obrazu prawdy a nie fałszu zyskałabyś wiedzę jaki powinnaś mieć stosunek do innych ludzi, co zabezpieczałoby twoje interesy.

Przez zabezpieczenie swoich interesów stalabys się silna a poprzez twoją siłę i podobnie skonstruowaną siłę innych ludzi silniejsze stałoby się całe społeczeństwo.

Prawda wydostalaby się z ukrycia na powierzchnię i wyparalby fałsz z zycia.

Ludzie, którzy utraciłby sposób ukrycia pod wieloma maskami swojej prawdziwej tożsamości i prawdziwych intencji względem innych, nie mogąc narażać swojej egzystencji na negatywny stosunek innych ludzi, musiałby przystosować się i transformować moralnie do wyższej formy. Aktorzy staliby się postaciami jakie odgrywali.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Ludzie, którzy utraciłby sposób ukrycia pod wieloma maskami swojej prawdziwej tożsamości i prawdziwych intencji względem innych,



Przepraszam, znów nie wytrzymałem ładunku hipokryzji


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przepraszam, znów nie wytrzymałem ładunku hipokryzji

Dlatego będziesz pierwszym, który ogłosi, że prawo do tajemnic jest konieczne.

Potem zaczniesz coś prawić o wolności, kombinować z poczuciem wstydu u innych, żeby w efekcie natchnąć ten świat na nowo moralną zgnilizną.

Znam ten schemat już dobrze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Przepraszam, znów nie wytrzymałem ładunku hipokryzji
>Dlatego będziesz pierwszym, który ogłosi, że prawo do tajemnic jest konieczne.


I znów żołądek nie wytrzymał pokazu Himalajów hipokryzji

Za ile sprzedano twoją działkę?

Rozumiem, tajemnica


W jakim banku brałeś kredyt?
Rozumiem, tajemnica

Ile miałeś własnego wkładu?
Rozumiem, tajemnica



Piszesz o tajnych wyborach
setki razy udowodniłeś, że teoria hameridioty - konopki jest brednią
przykład wyborów wójta
10 lat hamerdebil udowadnia, że wybory powinny być tajne a knopkekretyn twierdzi coś przeciwnego

hamerciul--cilokonopka nie wie co sam pisze

hamerpsi chuj nazwał rodzoną matką darmojadem i każe jej wynosić się pod most, bo "młodzi nie mają mieszkań




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Za ile sprzedano twoją działkę?

Nie wiem. Ile razy mam Ci to powtórzyć?

Co znowu zarzucisz mi klamstwo i osadzisz mnie za złego człowieka?

Mam to naprawdę w dupie, zresztą inaczej nie mógłbym żyć w otoczeniu gardzących mną ludzi. Muszę to mieć w dupie.

>W jakim banku brałeś kredyt?
PKO BP

>Ile miałeś własnego wkładu?
0
Przez parę lat wpłaciłem w sumie około 100.000 PLN.

>przykład wyborów wójta

Kult strachu.
Wybór zastraszonych ludzi nigdy nie będzie moralny i nigdy nie będzie miał wartości społecznej.

>hamerpsi chuj

Szarley wyjątkowy cham, który walczy o swoje prawo do lichwy, o prawo do pozbawiania życia innych ludzi, żeby siebie nim napełnić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Za ile sprzedano twoją działkę?
>Nie wiem. Ile razy mam Ci to powtórzyć?

Baju baju

Bank miał obowiązek powiadomić cię o wyniku licytacji

Dlaczego nie powiadomił?

Bo hamerhipokryta adres w Berlinie zachował przed bankiem w TAJEMNICY

ot miłośnik jawności, ukrył adres

>>W jakim banku brałeś kredyt?
>PKO BP
Kłamiesz
Ten bank nie udzieliłby ci krechy bez zabezpieczenia i sprawdzenia wartości działki
KŁAMIESZ

>>Ile miałeś własnego wkładu?
>0
Kłamiesz
Ten bank nie udzieliłby ci krechy bez własnego wkładu

ŁŻESZ !

>Przez parę lat wpłaciłem w sumie około 100.000 PLN.
I nie wiesz ile ci bank jest winien?

Buahahahahahahahaha
dostałeś 350000, spłaciłeś 100000 i został ci po licytacji dług?
PKO dał ci kredyt na nicwartą działkę bez własnego wkładu i zabezpieczenia?

Ila lat wyroku dostał tan, który podpisał kredyt?

PRZESTAŃ BAJAĆ!

Nosorożce są różowe i latają w obłokach, a ja wybrałem ci Scholza na kanclerza i mam kamienice w Berlinie, a hamerlik jest uczciwy
PRZESTAŃ BAJAĆ!

Pracowałeś w dzień po zawale serca w oparach toksyn 16 godzin bez wody

Takie są twoje bajania, a cala reszta polega na takich samych konfabulacjach
Nie wolno ci jeździć ulicami Berlina ?
To napisałeś

Jedyne wiarogodne co napisałeś, top, że Sonia prostytuuje się w greckim hotelu. w to wierzę

>>przykład wyborów wójta
>Kult strachu.
przykład wyborów wójta
Ucieczka

Hamerodwaga : nazwać berlińskiego policjanta bandytą, ale na obcojęzycznym niszowym forum, pod fałszywym adresem

Napisać o rodzonej matce, że żre na koszt innych ale tak, żeby się nie dowiedziała

>>hamerpsi chuj
nazwałeś własną matkę darmojadem, bo żyje z emerytury, na koszt młodych i nie oddaje im posiadłości w kurorcie.

jesteś psim chujem, godnym pogardy


Poczytaj to za zaszczyt

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>PKO BP
>Kłamiesz
>Ten bank nie udzieliłby ci krechy bez zabezpieczenia i sprawdzenia wartości działki
>KŁAMIESZ

A nie sprawdził albo choć stracił?
Może nie zrobił na tym tyle hajsu ile wynika z waszego tfuuu "prawa" ale to nie był dla niego deficytowy biznes.

Z 350.000 dostali 100.000 + działka w pełnej wartości.

>ŁŻESZ !

Nie zadawaj mi pytań, na ktore znasz odpowiedź. Po co to robisz? Szkoda prądu.

Rozumem, to nie są żadne pytania tylko kolejne próby ponizania.

Odwolujesz się do stereotypowych myśli, żeby poprzez manipulować emocjami innych ludzi.

Gówno was prawda obchodzi.
A właściwie to was obrzydza.

Dla was piękny jest fałszywy świat waszych projekcji, w który zresztą sami wierzycie, bo ta wiara zapewnią wam hajs i posiadłości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Szarley wyjątkowy cham, który walczy o swoje prawo do lichwy,

Hmerlik - pedofil walczący o prawa do gwałcenia własnych dzieci i sprzedawania ich kolejnym pedofilom

Też poradzę zmyślać

Gwałcisz tylko córkę, czy syna też?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>zyskałabyś wiedzę jaki powinnaś mieć stosunek do innych ludzi, co zabezpieczałoby twoje interesy.
>Przez zabezpieczenie swoich interesów stalabys się silna a poprzez twoją siłę i podobnie skonstruowaną siłę innych ludzi silniejsze stałoby się całe społeczeństwo.
>Prawda wydostalaby się z ukrycia na powierzchnię i wyparalby fałsz z zycia.
>Ludzie, którzy utraciłby sposób ukrycia pod wieloma maskami swojej prawdziwej tożsamości i prawdziwych intencji względem innych, nie mogąc narażać swojej egzystencji na negatywny stosunek innych ludzi, musiałby przystosować się i transformować moralnie do wyższej formy. Aktorzy staliby się postaciami jakie odgrywali.
Cyganka prawdę ci powie, amen?

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Cyganka prawdę ci powie, amen?

W mojej psyche, w odróżnieniu od innych ludzi, nie ma emocji, które rozkazują mi cenić i chronić tajemnice.

Jestem odmienny psychicznie od stada, w którym żyję i także odmienny od Ciebie, co wyraźnie rozpoznaję po twoim pozytywnym stosunku do tajemnic.

Z mojej psychiki prawo do tajemnic nie wynika. Oni wynika z psychik odmiennych i sprzecznych ze mną ludzi, w tym niestety ma także swoje źródło w twoim umyśle, w odczuwanych przez Ciebie emocjach.

Normalnie chciwość większości ludzi definiuje o tym co komu wolno i czego nie wolno ale ja nie czuję związku ze stadem, u mnie instynkt stadny nie działa normalnie, więc mnie chciwość większości dotyczy tylko w taki sposób, że mi zagraża ale nie chcę waszej akceptacji ponad tę konieczna do przetrwania. Nie zamierzam się z Wami utożsamiać.

Jestem wrogiem prawa do tajemnic i będę z nim walczył i również z Tobą jeśli będziesz potwierdzać cudze prawo do stosowania przemocy w obronie tajemnic.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>W mojej psyche, w odróżnieniu od innych ludzi, nie ma emocji, które rozkazują mi cenić i chronić tajemnice.

Bank, po licytacji miał OBOWIĄZEK poinformować cię, za ile sprzedano twoją działkę
Nie poinformował, bo adres utrzymałeś w TAJEMNICY

Rzygam twoją hipokryzją

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>W mojej psyche, w odróżnieniu od innych ludzi, nie ma emocji, które rozkazują mi cenić i chronić tajemnice.
>Bank, po licytacji miał OBOWIĄZEK poinformować cię, za ile sprzedano twoją działkę
>Nie poinformował, bo adres utrzymałeś w TAJEMNICY
>Rzygam twoją hipokryzją

Wyjechałem z Warszawy, nie potrafiłem nic z tym bankiem pozytywnie załatwić, nie potrzebuję kontaktu z wrogimi mi ludźmi, tak jak nie potrzebuję go z Tobą, który wyłącznie mnie poniżasz, próbujesz mnie pozbawić wszelkiej ludzkiej wartości i godności.

Miałem dopasować się do waszej chorej wizji swiata? Stać się waszym niewolnikiem, żebyście stali się moimi panami?

Mogłem się dowiedzieć ale nie dowiedziałem się spodziewając się kolejnych fal zła jakie mnie zaleją więc nie wiem i to jest prawda, którą Ty masz całkowicie w dupie, nic Cię ona nie obchodzi, bo obchodzi Cię jedynie utrzymanie takich zasad i prawa do przemocy, które zapewnią Ci posiadłości i hajs.

Będę walczył z waszą chorą wizją społeczeństwa, z waszymi chorymi pojęciami dobra i sprawiedliwości do końca.

Rozumiem, że z zorganizowanym chamstwem łatwo nie zwycięzcę ale wy też nie będziecie mieli ze mną lekko. Nie będziecie tak się po prostu panoszyć na świecie w swoim narcystycznym zwidzie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>W mojej psyche, w odróżnieniu od innych ludzi, nie ma emocji, które rozkazują mi cenić i chronić tajemnice.
>>Bank, po licytacji miał OBOWIĄZEK poinformować cię, za ile sprzedano twoją działkę
>>Nie poinformował, bo adres utrzymałeś w TAJEMNICY
>Wyjechałem z Warszawy,

Bank, po licytacji miał OBOWIĄZEK poinformować cię, za ile sprzedano twoją działkę
Nie poinformował, bo adres utrzymałeś w TAJEMNICY

Skończ zmyślać, że jesteś zwolennikiem jawności

>wyłącznie mnie poniżasz, próbujesz mnie pozbawić wszelkiej ludzkiej wartości i godności.
Gówna się nie da poniżyć.

Swoją ujemną godność udowodniłeś zarzucając mi wczoraj przestępstwo bez dowodów
Jesteś gównem

Każda rozmowa z tobą kończy się tym jednym wnioskiem, bo w merytorycznej dyskusji jedynym twoim argumentem jest smród gówna.

Przykład wyborów wójta.
Odpowiedź hamergówna :. .......

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie poinformował, bo adres utrzymałeś w TAJEMNICY

Nie, nie odebrałem korespondencji od wrogich mi ludzi, bo nie chciałem w tamtym czasie i stanie moich emocji poznawać wytworów umysłów tych ludzi i też wszystkich którzy za nimi murem stoją.

Moja perspektywa i stan emocjonalny istotnie od tamtego czasu się zmieniły.

Teraz wiem, że nie wolno uciekać przed wrogiem tylko trzeba stawić mu czoła, przy czym należy to zrobić w taki sposób, żeby wróg cię nie pokonał.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gówna się nie da poniżyć.

Jak może zauważyłeś albo nie, znowu zacząłem pisać wy i ty małą literą.

Znowu czuję, że godne to i sprawiedliwe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przykład wyborów wójta.
>Odpowiedź hamergówna :. .......

Chcesz mnie przekonać, że tajny wybór ludzi, którzy boją się innego człowieka i w strachu podejmują decyzje jest dla mnie i dla innych dobry?

Zapomnij!

Nigdy nie będę podążał za waszą wizją tffuuu "dobra".

Ale nie masz bladego pojęcia czym "dobro" jest albo jesteś zespsuty do szpiku kości. Zresztą nie Ty jedyny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Przykład wyborów wójta.
>>Odpowiedź hamergówna :. .......
>Chcesz mnie przekonać,

Ciebie się nie da do niczego przekonać

>że tajny wybór ludzi, którzy boją się innego człowieka i w strachu podejmują decyzje jest dla mnie i dla innych dobry?

Ty chcesz strachu. W tajnych wyborach nie boisz się nikogo i nie musisz udawać nikogo

Dlaczego nie sprzedałeś samodzielnie działki uciekając przed licytacją?
Tajemnica
Dlaczego nie interesowało cię ile bank ci jest winien po licytacji?
Tajemnica

>jesteś zespsuty do szpiku kości.
Opinie psiego gówna nie mają znaczenia. Tym bardziej, że nie poradzisz ich uzasadnić

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W tajnych wyborach nie boisz się nikogo i nie musisz udawać nikogo

W tajnych wyborach tchórzy, którzy nie mają odwagi innemu człowiekowi spojrzeć w oczy, powiedzieć mu kim są, co uważają i do czego zmierzają z całą pewnością powstają wspaniałe tffuuu "prawo" i jeszcze lepszy tfuuu "swiat".

Mnie na waszych tajnych i pośrednich wyborach nigdy nie spotkasz ani jako wybierającego ani jako wybieranego.

Nigdy nie wezmę udziału w tym zdemoralizowanym cyrku prowadzącym do panowania na Ziemi zła.

>Dlaczego nie sprzedałeś samodzielnie działki uciekając przed licytacją?
>Tajemnica

Dlatego, że nadszedł kolejny kryzys roku 2008 waszej cudownej ekonomii, dla której nie ma żadnej alternatywy i która prowadzi ludzkość do świetności.

Nikt nie kupi działki z hipoteką, o której nie może się nawet dowiedzieć jaki dług za tą hipoteką stoi i na jakich warunkach hipoteka zostanie zwolniona a bank ma całkowicie wyjebane na to, żeby cokolwiek potencjalnemu nabywcy wyjaśniać czy go zapewniać, że zwolni hipotekę jak dostanie kasę. Jaką działkę sprzedasz z hipoteką banku, który ma całkowicie wyjebane na polubowne rozwiązanie problemu? Zwłaszcza gdy wartość działki spada z dnia na dzień o 50% w waszej tffuuuu "doskonałej" ekonomii, kredyty przestają być dostępne i nikt nie ma kasy?

W takich czasach kupują jedynie znajomki komorników państwowych na ustawionych licytacjach za 25% wartości, którzy dostają na to finansowanie od tych samych pracowników banku, którzy mają całkowicie wyjebane na to, żeby pomóc ci się wyplątać z ich sideł.

youtu.be/5VCiU1osa3w
22-02-2024 12:05 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>W tajnych wyborach nie boisz się nikogo i nie musisz udawać nikogo
>W tajnych wyborach tchórzy, którzy nie mają odwagi innemu człowiekowi spojrzeć w oczy,

Widać, że nie wiesz co to jest odpowiedzialność za rodzinę. Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?

>>Dlaczego nie sprzedałeś samodzielnie działki uciekając przed licytacją?
>>Tajemnica
>Dlatego, że nadszedł kolejny kryzys roku 2008
>Nikt nie kupi działki z hipoteką, o której nie może się nawet dowiedzieć jaki dług za tą hipoteką stoi
Brednia idioty. Hipoteka dla nabywcy jest JAWNA.
Nie sprzedałeś działki, bo chciałeś zostawić dług żonie i zwiać do Berlina z inną. Udało się

>Jaką działkę sprzedasz z hipoteką banku,
Każdą. To żaden problem, znam ludzi którzy sprzedawali i kupowali mieszkania i domy z hipoteką

>Zwłaszcza gdy wartość działki spada z dnia na dzień o 50%
Baju baju, cuchnie szwindlem na polską milę. Krach to jest kiedy spada o 15%, a ty spłaciłeś 1/4

>W takich czasach kupują jedynie znajomki komorników państwowych na ustawionych licytacjach za 25% wartości,
To zawiadom prokuraturę o ustawieniu licytacji.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Widać, że nie wiesz co to jest odpowiedzialność za rodzinę. Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?

Będę walczył ze zgniłymi normami społecznymi i ze zgniłym prawem, które do tego prowadzą jak teraz to robię o czym mój pracodawca i współpracownicy będą mogli się dowiedzieć z największą łatwością, zresztą wiedzą o tym.

>Nie sprzedałeś działki, bo chciałeś zostawić dług żonie i zwiać do Berlina z inną.

Człowiek musi wiedzieć kto jest jego przyjacielem i kto jest wrogiem, dlatego nie może istnieć prawo do tajemnic. Jeśli będzie istniało to wróg zawsze podszyje się pod przyjaciela i zniszczy drugiego człowieka.

>Każdą. To żaden problem, znam ludzi którzy sprzedawali i kupowali mieszkania i domy z hipoteką

Aha i przez to wasz zgniły świat staje się sprawiedliwy.

Nie sądzę.

Nie dam wam spokoju.
Zatruje wam życie tak jak wy zatruliscie moje.

Oko za oko i ząb za ząb.
Żadnego wybaczenia ani taryfy ulgowej nie będzie.

Aż się chamstwo i dziadostwo zmęczy i ustąpi od narcystycznych zwidów i czynienia podłości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Widać, że nie wiesz co to jest odpowiedzialność za rodzinę. Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?
>Będę walczył ze zgniłymi normami społecznymi i ze zgniłym prawem,
Widać, że nie wiesz co to jest odpowiedzialność za rodzinę. Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?
Twój bełkot nie jest odpowiedzią

>>Nie sprzedałeś działki, bo chciałeś zostawić dług żonie i zwiać do Berlina z inną.
>Człowiek musi wiedzieć kto jest jego przyjacielem i kto jest wrogiem,
Nie sprzedałeś działki, bo chciałeś zostawić dług żonie i zwiać do Berlina z inną.
Twój bełkot nie jest odpowiedzią

>dlatego nie może istnieć prawo do tajemnic
Za ile sprzedano twoją ziemię?
Tajemnica

>>Każdą. To żaden problem, znam ludzi którzy sprzedawali i kupowali mieszkania i domy z hipoteką
>Aha i przez to wasz zgniły świat staje się sprawiedliwy.
To żaden problem, znam ludzi którzy sprzedawali i kupowali mieszkania i domy z hipoteką
Łżesz, że ty nie miałeś takiej możliwości. To nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością , nie o tym mowa.
Twój bełkot nie jest odpowiedzią
Dlaczego nie sprzedałeś swojej ziemi sam, przed licytacją?
Tajemnica

>Nie dam wam spokoju.
Wystarczy, że ukryję twoje wypowiedzi i będę miał spokój, tobie się wydaje, że coś robisz

>Zatruje wam życie tak jak wy zatruliscie moje.
Twoja żona to dziwka. Zmyślaj dalej. Nic złego ci nie zrobiłem, nazwałeś mnie przestępcą, a swoją matkę darmojadem, więc nazywam cię psim gównem

>Oko za oko i ząb za ząb.
Tak?
No to jesteś stręczycielem własnych dzieci pedofilom

>Żadnego wybaczenia ani taryfy ulgowej nie będzie.
Co masz mi do wybaczenia?
Twoje zmyślenia, pedofilu?

>>To zawiadom prokuraturę o ustawieniu licytacji.
>Ostatnią rzeczą jaką zrobię w życiu to będę poszukiwał sprawiedliwości w instytucjach waszego państwa.
Nie mam państwa, idioto
Jeśli padłeś ofiarą przestępstwa, to państwo jest po twojej stronie. Rzecz w tym, że to TY próbowałeś oszustwa i dostałeś po dupie. Szkoda, że los cię nie pokarał bardziej i opływasz w niemieckie dostatki.
Cała legenda twojego kredytu to jedna wielka bajęda, w której plączesz się we własną pieluchę.

>Cham chama nie ukarze ani krzywd nie odwróci.
Windykator odwrócił jakieś krzywdy?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Windykator odwrócił jakieś krzywdy?

Ta rozmowa jest zupełnie jałowa i do niczego nie prowadzi.

Ja nikomu nie dam prawa do tajemnic i przemocy ale ty dasz i będziesz głosił, że godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne i jeszcze że tego chce wasz bóg o czym dowiedzieliscie od niego w nocnych nawiedzeniach.

Jesteś fundamelista nowych windykatorów, których działalność uznajesz za słuszną i konieczną. Jak Kali już zrobi co pan od niego chce, wtedy naplujesz mu w twarz i zapytasz jak tak mógł.

Myślę, że znowu przerwę tę rozmowę, jak odbieranie korespondencji od chciwych i wrogich bankierów, zanim wyciągniesz mnie w swoją otchłań, z której już się nie wydostanę.

Wierz sobie dalej w to, że wszyscy są do ciebie podobni i chcą tego co ty, nie zamierzam ci w tych wyznaniach przeszkadzać.

Rób swoje a ja zrobię swoje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Widać, że nie wiesz co to jest odpowiedzialność za rodzinę. Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?
>Będę walczył ze zgniłymi normami społecznymi i ze zgniłym prawem,
Widać, że nie wiesz co to jest odpowiedzialność za rodzinę. Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?
Twój bełkot nie jest odpowiedzią

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?

Nie wybieram pośrednio i nie wybieram tajnie. Nie wybieram żadnych synów i żadni synowie nie będą moimi pracodawcami.

Wybieram jawnie i bezpośrednio patrząc innym w oczy.

Wybieram zasady i własnym nazwiskiem oraz adresem zamieszkania podpisuję się pod swoim wyborem.

Wybieram jawnie i bezpośrednio, bo jestem sprzymierzeńcem ludzi a nie ich wrogiem.

Tajnie i pośrednio, w strachu i poprzez swoich przedstawicieli wybierają nie ludzie lecz zwierzeta.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?
>Nie wybieram pośrednio i nie wybieram tajnie. Nie wybieram żadnych synów i żadni synowie nie będą moimi pracodawcami.

Syn twojego szefa kandyduje na urząd wójta, a szef wie ma kogo głosujesz.
Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?

ILE LAT MAM CI ZADAWAĆ PROSTE PYTANIE?

Kolejny raz udowodniłeś ucieczką:
1 wybory powinny być tajne
2 jesteś kłamcą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Syn twojego szefa kandyduje na urząd wójta, a szef wie ma kogo głosujesz.

W moim świecie nie będzie przymusowych podatków od biedy ani wójtów, którzy będą te podatki rozdzielać na dotacje do własności prywatnej bogatych rodów właścicieli.

W moim świecie organizacjami społecznego życia będą przedsiębiorstwa oparte na jawnym i opodatkowanym kapitale a organizatorami wlasciciele.

Chodniki i ulice w moim świecie, dla swoich pracowników będą budowały przedsiębiorstwa a nie gminy.

W moim świcie na człowieka zagłosujesz pieniędzmi, to będą twoje karty do głosowania a nie żadnymi krzyżykami stawianymi w ramkach.

Nie odpowiem co zrobię w twoim świecie, bo od twojego świata chcę się trzymać z daleka, najlepiej żebym był od niego oddzielony murem nie do przekroczenia.

Możecie sobie czynić swoje barbarzyństwa, byleby za murem, poza świadomością cywilizowanych ludzi. Tam sobie wybierajcie w tajemnicy synów wójta albo też nie i okłamujcie wojta, że go wybraliście tylko inni go nie wybrali. Mam to gdzieś.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Syn twojego szefa kandyduje na urząd wójta, a szef wie ma kogo głosujesz.
>W moim świecie nie będzie przymusowych podatków od biedy ani wójtów,

Twój świat nie istnieje i nigdy nie zaistnieje
Pytam o ISTNIEJĄCY świat

>Nie wybieram pośrednio i nie wybieram tajnie. Nie wybieram żadnych synów i żadni synowie nie będą moimi pracodawcami.

Syn twojego szefa kandyduje na urząd wójta, a szef wie ma kogo głosujesz.
Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?

ILE LAT MAM CI ZADAWAĆ PROSTE PYTANIE?

O podatkach już rozmawialiśmy Twoje argumenta to: ucieczka zmyślenia i rzucanie gównem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>ILE LAT MAM CI ZADAWAĆ PROSTE PYTANIE?

Miałem oczywiście na myśli, że żadni synowie nie będą moimi prawodawcami a nie pracodawcami ale telefon niezauważalnie podmienił mi automatycznie pojęcie, bo mam włączoną korektę a ta działa na bazie tego o czym ludzie głównie rozmawiają.

Takie korekty są czasem irytujące jak zmieniają cały sens zdania.

Nie jest takie ważne ile przynoszą podatki od własności jak to, żebyście przestali w przymusowych podatkach od biedy, tj. od pracy najemnej na cudzym i od konsumpcji owoców własnej pracy, okradać biedotę.

Jak to mówią - wystarczy przestać kraść!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>ILE LAT MAM CI ZADAWAĆ PROSTE PYTANIE?
>Miałem oczywiście na myśli,

Zadałem proste pytanie

>Nie wybieram pośrednio i nie wybieram tajnie. Nie wybieram żadnych synów i żadni synowie nie będą moimi pracodawcami.

Syn twojego szefa kandyduje na urząd wójta, a szef wie ma kogo głosujesz.
Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?

ILE LAT MAM CI ZADAWAĆ PROSTE PYTANIE?

Nie interesuje mnie jak to będzie wyglądało w twoim wyśnionym świecie baśni, twój świat nigdy nie zaistnieje.
Interesuje mnie to co jest TERAZ, a ty TERAZ chcesz, żeby wszystkie wybory były jawne.
TERAZ. Rozumiesz?

Skoro nie poradzisz odpowiedzieć na to pytanie, to znaczy, że przyznajesz, że tajne wybory są lepszym rozwiązaniem

Głosisz, że nie powinno być podatków od pracy, a UDOWODNIŁEŚ, że praca powinna być mocniej opodatkowana niż dziś. Udowodniłeś ucieczką od setki razy zadawanych pytań, z czego listonosz ma płacić podatek od mieszkania.

Teraz czekam na odpowiedź na proste zadane ci wielekroć pytanie
Bez ucieczek, bez zmiany tematu, bez rzucania gównem bez powoływania się na nieistniejący świat Hamerlika

TERAZ szef w jawnych wyborach każe ci głosować jak on chce a nie jak chcesz ty. Każe ci głosować przeciwko interesowi swojej rodziny szantażując utratą pracy

Ucieczka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>ILE LAT MAM CI ZADAWAĆ PROSTE PYTANIE?

Nie wybieram ludzi na swoich prawodawców, zasadodawców, rozkazodawców czy organizatorów mojego życia ani tajnie ani jawnie.

Wybieram jawnie zasady i prawa, podpisując się własnym nazwiskiem pod moim wyborem, żeby każdy z największą łatwością mógł dowiedzieć się co wybrałem i kim jestem.

Odpowiedziałbym mu, że nie wybiorę ani jego syna ani też syna jego rywala ani żadnego innego syna.

Nie wybieram żadnych synów i jeżeli ktoś ma z tym problem to trudno.
Jeśli ktoś spróbuje zatruć i zniszczyć mi życie, bo nie uznałem panowania jego i jego rodziny, to mu się liczyć z tym, że ja zatruje i zniszczę jego życie.

Jak już wiele razy pisałem oko za oko i ząb za ząb - to jest mój fundament życia społecznego.
Przyjaźń za przyjaźń, wrogość za wrogość, dobro za dobro, zło za zło i nigdy inaczej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-02-2024 13:39 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>ILE LAT MAM CI ZADAWAĆ PROSTE PYTANIE?
>Nie wybieram ludzi na swoich prawodawców, zasadodawców, rozkazodawców czy organizatorów mojego życia ani tajnie ani jawnie.

Uważasz, że tajne wybory są złe.

Syn twojego szefa kandyduje na urząd wójta, a szef wie ma kogo głosujesz.
Jak ci pracodawca w jawnych wyborach powie "głosuj na mojego syna w wyborach, bo jak nie to stracisz pracę" to zrobisz się odważny?

ILE LAT MAM CI ZADAWAĆ PROSTE PYTANIE?

>Wybieram jawnie zasady i prawa, podpisując się własnym nazwiskiem pod moim wyborem, żeby każdy z największą łatwością mógł dowiedzieć się co wybrałem i kim jestem.
Jakiś przykład takich wyborów?
Ucieczka

>Odpowiedziałbym mu, że nie wybiorę ani jego syna ani też syna jego rywala ani żadnego innego syna.
A on ci powie, że stracisz pracę.
Co wtedy?

Tego dotyczy moje pytanie. Żądasz, żeby inni głosowali jawnie, stąd moje pytanie

Ile lat mam ci je zadawać?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Jestem wrogiem prawa do tajemnic i będę z nim walczył i również z Tobą jeśli będziesz potwierdzać cudze prawo do stosowania przemocy w obronie tajemnic.
A właściwie to kto ma prawo do stosowania przemocy w obronie tajemnic? Kiedy ja mogę być narażona na taką przemoc?

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A właściwie to kto ma prawo do stosowania przemocy w obronie tajemnic? Kiedy ja mogę być narażona na taką przemoc?

Wszyscy opłacani z przymusowych podatków egzekutorzy prawa na wnioski posiadaczy tych praw.

Będziesz narażona na agresję innych ludzi gdy wyjawisz ukrywaną przez nich prawdę, której wg waszej "normalności" nie wolno Ci wyjawić.

Jeśli przestaniesz milczeć i złamiesz tabu, spotka Cię kara, wymierzona Ci przez ludzi, którzy z głębi własnego DNA wierzą, że kara za wyjawnienie prawdy dobra jest i sprawiedliwa, bo w ich umysłach dominują emocje, które rozkazują im prawdę przed świadomością innych ukrywać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>A właściwie to kto ma prawo do stosowania przemocy w obronie tajemnic? Kiedy ja mogę być narażona na taką przemoc?
>Wszyscy opłacani z przymusowych podatków egzekutorzy prawa na wnioski posiadaczy tych praw.
Tych praw czyli których?

>Będziesz narażona na agresję innych ludzi gdy wyjawisz ukrywaną przez nich prawdę, której wg waszej "normalności" nie wolno Ci wyjawić.
Jak ja mogłabym wyjawiać prawdę, którą ukrywają inni?

>Jeśli przestaniesz milczeć i złamiesz tabu, spotka Cię kara
Jerum!


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak ja mogłabym wyjawiać prawdę, którą ukrywają inni?

Znając ja z różnych źródeł, nad którymi nie panują.

Gdyby ich tajemnice były wystarczająco bezpieczne nie musieliby nikomu grozić karą za ich zdradę ale nie są w stanie kontrolować wszystkich i dlatego muszą grozić agresją tym, którzy znają prawdę ale są spoza ich grupy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Gdyby ich tajemnice były wystarczająco bezpieczne nie musieliby nikomu grozić karą za ich zdradę >ale nie są w stanie kontrolować wszystkich i dlatego muszą grozić agresją tym, którzy znają >prawdę ale są spoza ich grupy.
>

Wersję zmonopolizowanej historii XX w, którą muszą uczyć każdego funkcjonariusze ośfiatowi, napisał siostrzeniec Freuda Edward Bernays. Wg tej wersji Żydów nie wymordowano dlatego, że byli komunistami i pracowali nad bombą atomową, tylko dlatego, że nie lubił ich Hitler.

en.wikipedia.org/wiki/Gayssot_Act

Ustawa Gayssot , czyli ustawa Gayssot ( francuska : Loi Gayssot ), uchwalona 13 lipca 1990 r., uznaje za przestępstwo we Francji kwestionowanie istnienia lub rozmiaru kategorii zbrodni przeciw ludzkości określonej w Karcie Londyńskiej z 1945 r . na podstawie z których przywódcy nazistowscy zostali skazani przez Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze w latach 1945-1946 (artykuł 9).(...)
Jest to jedno z kilku europejskich przepisów zabraniających negowania Holokaustu.(...)
Po usunięciu Roberta Faurissona ze stanowiska uniwersyteckiego na mocy ustawy Gayssot Act zakwestionował to jako naruszenie jego prawa do wolności wypowiedzi na mocy Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych (MPPOiP). Komitet Praw Człowieka ONZ podtrzymał potępienie Faurissona, wspomniał jednak, że ustawa Gayssot może być zbyt szeroka.


en.wikipedia.org/wiki/Robert_Faurisson

Robert Faurisson ( francuski: [foʁisɔ̃] ; ur. Robert Faurisson Aitken ; 25 stycznia 1929 - 21 października 2018) był urodzonym w Wielkiej Brytanii francuskim naukowcem, który stał się najbardziej znany z negowania Holokaustu . Faurisson wywołał wiele kontrowersji szeregiem artykułów opublikowanych w Journal of Historical Review i gdzie indziej, a także listami do francuskich gazet, zwłaszcza Le Monde , w których zaprzeczał historii Holokaustu , zaprzeczając istnieniu komór gazowych w nazistowskich obozach zagłady , systematyczne zabijanie europejskich Żydów przy użyciu gazu podczas II wojny światowej oraz autentyczność Dziennika Anny Frank. Po uchwaleniu ustawy Gayssot przeciwko negowaniu Holokaustu w 1990 r. Faurisson był ścigany i ukarany grzywną, a w 1991 r. został zwolniony ze stanowiska akademickiego.(...)
Studiował literaturę francuską , łacińską i grecką ( Lettres classiques ), w 1956 roku zdał agrégation (najwyższy egzamin konkursowy uprawniający do zawodu nauczyciela szkoły średniej). Został nauczycielem w liceum w Vichy , pisząc pracę doktorską na temat poeta Lautréamont . Doktorat uzyskał w 1972 r. Metodologia Faurissona została zakwestionowana podczas obrony jego pracy magisterskiej. Przewodniczący jury, Jacques Robichez, oświadczył: "Na koniec zwracam uwagę [...] kandydatowi, że sposób czytania tekstu tak, jak jest on napisany; systematyczne ignorowanie kontekstu i nieuwzględnianie środowiska historycznego odzwierciedlonego w języku jest błędem, którego nie da się utrzymać". W książce z 2021 roku historyk Stephanie Courouble-Share uważa, że ​​"metoda literacka" Faurissona najprawdopodobniej zostanie powtórzona później, gdy będzie on badał komory gazowe. Faurisson został następnie wykładowcą, a następnie profesorem literatury francuskiej na Uniwersytecie w Lyonie w roku 1973.


Żyd Edwards Bernays napisał wersję historii, której negowanie kończy się źle dla wykształconych ludzi. Dlaczego w obronie Roberta Faurisson nie stanęli jego wykształceni koledzy ?
Dlaczego nie powstała grupa inteligentnych ludzi, która dokonała by niezależnej oceny sytuacji w Europie w pierwszej połowie XX wieku?
Żydzi napisali wersję historii o Żydach i nikt nie ma prawa do jej weryfikacji.
W żydowskiej wersji historii nie ma nic o Żydzie Bernardu Baruchu, który zlecił siostrzeńcowi Freuda historyczne otumanienie, dające kolejnym pokoleniom amerykańskich Żydów możliwości robienia geszeftów na europejskich narodach.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Jak ja mogłabym wyjawiać prawdę, którą ukrywają inni?
>Znając ja z różnych źródeł, nad którymi nie panują.
Skoro nad nimi nie panują, to sami tę prawdę wyjawiają.


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Jak ja mogłabym wyjawiać prawdę, którą ukrywają inni?
>>Znając ja z różnych źródeł, nad którymi nie panują.
>Skoro nad nimi nie panują, to sami tę prawdę wyjawiają.

Opanowują przecieki prawdy w taki sposób, że atakują innych ludzi za zdradę ich tajemnic a pozostałym grożą atakiem w przypadku ich zdrady.

Spójrz na to co zrobili z Assange za wyjawnienie prawdy.

de.m.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange

Zniszczyli go, prawie zabili.

Gdyby cofnął się w czasie z pewnością nie zdradziłby ich tajemnic i nie poświęcił przez to własnego życia.

Kazdy kto to obserwuje, kto ma dostęp do prawdy, chciałby i mógłby ją wyjawić, na ten widok trzęsie się pewnie ze strachu i pod wpływem strachu zmienia swoje decyzje.

Spłacasz winy agresorów, bo jesteś zwolenniczką tajemnic. Niestety.
Najwyraźniej Ci pasuje, że występujesz na tym forum pod pseudonimem. Tak widocznie pojmujesz wolność albo nawet dobroć.

Pewnie sądzisz, że nie mogłabyś tu rozmawiać swobodnie pod własnym nazwiskiem ale to jest tylko fałszywa emocja panującą nad twoim umysłem.

Gdybyś objawiała się tu ze swoim nazwiskiem i adresem zamieszkania to nie zmieniłoby się zupełnie nic poza emocjami w twoim umyśle.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>>Jak ja mogłabym wyjawiać prawdę, którą ukrywają inni?
>>>Znając ja z różnych źródeł, nad którymi nie panują.
>>Skoro nad nimi nie panują, to sami tę prawdę wyjawiają.
>Opanowują przecieki prawdy w taki sposób, że atakują innych ludzi za zdradę ich tajemnic a pozostałym grożą atakiem w przypadku ich zdrady.

Policjant wchodzi w struktury mafii, żeby ją zlikwidować.
Jego szef pisze w gazecie o tym, policjant zostaje zabity

Hamer-psi chuj pochwala zabójstwo policjanta

mam nadzieję, że ktoś zabije twoje dziecko żeby pozyskać jego nerkę do przeszczepu a policja )(bandyci wg ciebie psi chuju) nie zrobi nic, żeby je chronić



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Policjant wchodzi w struktury mafii, żeby ją zlikwidować.
>Jego szef pisze w gazecie o tym, policjant zostaje zabity

Mafie rozwijają się i istnieją dzięki waszemu prawu do tajemnic.

W moim świecie, jeżeli spróbujesz skrzywdzić innego człowieka za wyjawnienie prawdy, jakaby ta prawda nie była i czego by nie dotyczyła, to od razu dostajesz z liścia w gębę.

W moim świecie funkcjonariusze waszego państwa chroniący tajemnice przy użyciu przemocy to zwykli bandyci, którzy będą jak bandyci traktowani.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Policjant wchodzi w struktury mafii, żeby ją zlikwidować.
>>Jego szef pisze w gazecie o tym, policjant zostaje zabity
>Mafie rozwijają się i istnieją dzięki waszemu prawu do tajemnic.
>W moim świecie,
Twój świat nie istnieje

>W moim świecie
twój świat nie istnieje pedofilu

Mam nadzieję, że ktoś ujawni prawdę o twoim dziecku, że ojciec je sprzedawał pedofilom i twoje kundlę podetnie sobie żyły. Może zrozumiesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twój świat nie istnieje

Widzę.

Istnieje dżungla a w niej panują dzikie zwierzęta.

Próbuje wykarczować choć małe poletko ale dzicz nie chce się poddać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>twój świat nie istnieje pedofilu

Przy takim jadzie ciężkio w ogóle o popęd seksualny.

Gdybyś ty znalazł się w gnieździe żmij, myślałbyś o seksie?

Daję ci się wciągnąć w mowę nienawiści, zupełnie niepotrzebnie.

Nic mi to nie da tylko będzie mnie niszczyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>twój świat nie istnieje pedofilu
>Przy takim jadzie ciężkio w ogóle o popęd seksualny.
Masz go, kiedy gwałcisz swoje dzieci

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)

>>Policjant wchodzi w struktury mafii, żeby ją zlikwidować.
>>Jego szef pisze w gazecie o tym, policjant zostaje zabity

>W moim świecie, jeżeli spróbujesz skrzywdzić innego człowieka za wyjawnienie prawdy,

w twoim świecie policjant zostaje zabity

jesteś bohaterem , herr Mengele pochwalco morderstw. Bodaj ci dziecko zabito, może wytrzeźwiejesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>w twoim świecie policjant zostaje zabity

W moim świecie kapitał jest jawny, wszelka własność i pieniądz będą publicznie jawne.

W moim świecie wszystkie biznesy mafii będą dla wszystkich widoczne jak na widelcu, przez co działalność mafijna nie będzie opłacać się lepiej opłacać będzie się uczciwy biznes.

W moim świecie żaden policjant nie będzie musiał udawać mafioza, żeby oszukać innych mafiozów i zdradzić ich.

W moim świecie nikt nikogo nie będzie mordował przez prawdę, bo to będzie świat rozwiniętych ludzi a nie prymitywnych i dzikich zwierząt.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>w twoim świecie policjant zostaje zabity
>W moim świecie kapitał jest jawny,

Twój świat nie istnieje i nigdy nie zaistnieje

Odpowiedz czy w twoim świecie, jeśli lekarz zdradzi tajemnicę pacjenta, i doprowadzi pacjenta do samobójstwa to za to odpowie, czy też będzie to jawne

Nie pierwszy raz pochwalasz prawo do bezkarnego zabijania ludzi

W Buczy dawałeś rosyjskim żołnierzom prawo zabijania Ukraińców
Dajesz prawo kontrolerowi lotów do zejścia z wieży
a teraz pochwalasz prowokowanie do samobójstw

Mam nadzieję, że twoje dziecko dotknie twojego "świata" i po jego pogrzebie trochę zmądrzejesz

Pytałem, co zrobisz, kiedy wybory będą jawne, a szef każe ci głosować na kandydaturę swojego syna, wbrew twoim interesom i zagrozi, że stracisz pracę
Nie w twoim urojonym świecie ale TERAZ, bo TERAZ domagasz się jawności

Oczywiście uciekłeś od odpowiedzi


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpowiedz czy w twoim świecie, jeśli lekarz zdradzi tajemnicę pacjenta, i doprowadzi pacjenta do samobójstwa to za to odpowie, czy też będzie to jawne

W moim świecie rozwiniętych ludzi nikt nie będzie poniżał, gardził i wykluczał innych ludzi z powodu ich chorób. Każdy będziesz szukał sposobu, żeby drugiego czlowieka przywrócić do zdrowia.

Porzucanie chorych, odrzucanie ich i atakowanie ich z powodu choroby jest cechą prymitywnych i dzikich zwierząt a nie ludzi.

W moim świecie wstyd i strach przed wykluczeniem z powodu choroby jest wykluczony.

Nie rozkazuję żadnemu lekarzowi zdradzić publicznie chorób swoich pacjentów i też tego od lekarzy nie oczekuję, wciąż pisze o jawności kapitału a nie zaburzeń funkcjonalności ludzkich organizmów ale też nikomu nie pozwolę skrzywdzić lekarza za to, że mówi prawdę.

Jeśli podniesiesz rękę na lekarza za to, że zdradził twojej żonie, twoim dzieciom, znajomym, współpracownikom twojemu szefowi twoją chorobę to przetrace Ci ta rękę i zwrócę się do innych, żeby w tej kwestii potraktowali Cię jak bandytę.

To samo chciałbym zrobić ludziom, którzy teraz próbują uśmiercić Assange za wyjawienie prawdy, którą chcieli koniecznie zataić
de.m.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange

Niestety w obecnej kulturze dzikich i prymitywnych zwierząt bandyci są zbyt potężni, żeby ich powstrzymać.

Dzikie i prymitywne zwierzęta nie reagują na zło jakie się wokół nich dzieje i akceptują działalność bandytów.

Ty także jesteś na wpół prymitywnym i dzikim zwierzęciem, które idealizuje i ideologizuje prymitywną dzikość.

Nie będę żył jak zwierzęta innych gatunków dlatego, że ewolucyjnie odziedziczyliscie emocje od waszych przodków, którzy biegali jeszcze na czterech łapach, które teraz wydają wam rozkazy w umysłach zmuszając do prymitywnych i dzikich zachowań.

Nie będę częścią waszego dzikiego stada.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytam czy lekarz, który ujawnił, że dziewczyna ma penisa, naraził ją na hejt i doprowadził do samobósjtwa powinien ponieść konsekwencje

>Jeśli podniesiesz rękę na lekarza za to, że zdradził twojej żonie, twoim dzieciom, znajomym, współpracownikom twojemu szefowi twoją chorobę to przetrace Ci ta rękę

Ty rzygowino, pochwalco morderców
Postaw sobie w domu ołtarzyk Mengelego i módl się do niego

>Ty także jesteś na wpół prymitywnym i dzikim zwierzęciem
Nie pochwalam zabijania ludzi jak Hamerlik Konopka - psi chuj z Lądka Zdroju

Mam nadzieję, że ktoś kiedyś spełni twoje postulaty i zabije ci dziecko

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytam czy lekarz, który ujawnił, że dziewczyna ma penisa, naraził ją na hejt i doprowadził do samobósjtwa powinien ponieść konsekwencje

Dziewczyny nie mają penisów. Między innymi stąd rozróżnienie płci.

A jeśli ktoś urodzi się hybrydą, to nią jest, natura jest bardzo złożona i ma przeróżne objawienia.

Nienawidzić kogoś za to, że się różni?
Co to za kultura czy raczej brak kultury.

Atakować lekarza za ujawnienie prawdy o penisie i zostawienie w spokoju tych, którzy za penisa atakują? Bzdura!

Jak już pisałem, możecie kultywować swoje dzikie barbarzyństwa, byle za murem oddzielającym was od cywilizowanych ludzi.

Możecie uczuć swoje dzieci, żeby się różnic wstydziły, żeby atakowały inne dzieci za roznice, najlepiej wyhodujcie sobie rasę jednakowych osobników i żyjcie w szczęściu bycia identycznym tylko róbcie to gdzieś poza świadomością kulturalnych ludzi, żeby wasze barbarzyństwa nie obciążały ich świadomości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pytam czy lekarz, który ujawnił, że dziewczyna ma penisa, naraził ją na hejt i doprowadził do samobósjtwa powinien ponieść konsekwencje
>Dziewczyny nie mają penisów. Między innymi stąd rozróżnienie płci.

Pytam czy lekarz, który ujawnił, że dziewczyna ma penisa, naraził ją na hejt i doprowadził do samobósjtwa powinien ponieść konsekwencje

>A jeśli ktoś urodzi się hybrydą, to nią jest, natura jest bardzo złożona i ma przeróżne
objawienia.
Pytam czy lekarz, który ujawnił, że dziewczyna ma penisa, naraził ją na hejt i doprowadził do samobójstwa powinien ponieść konsekwencje

Ty twierdzisz, że nie powinien. Postulujesz (po raz kolejny) prawo do bezkarnego zabijania ludzi

>Nienawidzić kogoś za to, że się różni?
Tak, nienawidzisz np. tych, którzy się czegoś dorobili, nienawidzisz pracowitych, oszczędnych
Rzucasz hejtem z największym zamiłowaniem, ty "rozwinięty człowieku" własną matkę nazywasz darmojadem

>Co to za kultura czy raczej brak kultury.
Twoja, hamerhejtera

>Atakować lekarza za ujawnienie prawdy o penisie i zostawienie w spokoju tych, którzy za penisa atakują? Bzdura!

Pytanie w mocy, mam nadzieję, po pogrzebie twojego dziecka zmądrzejesz.
Na szczęście taka kupa gnoju jak ty nie ma żadnej władzy. Istnieją prawa, które zabraniają zabijania, a twój idol Mengele nie żyje

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytam czy lekarz, który ujawnił, że dziewczyna ma penisa, naraził ją na hejt i doprowadził do samobósjtwa powinien ponieść konsekwencje

Konsekwencje powinien ponieść ten, który rozpowszechnia nienawiść do odmiennych.
Za wyjawienie prawdy nikomu nie może spaść nawet włos z głowy.
Ludzie, którzy głoszą prawdę, są święci i muszą zawsze być bezpieczni. Żaden moralny człowiek nie może pozwolić bandycie skrzywdzić człowieka za wyjawienie prawdy.

>>Nienawidzić kogoś za to, że się różni?
>Tak, nienawidzisz np. tych, którzy się czegoś dorobili, nienawidzisz pracowitych, oszczędnych

Nie, nienawidzę tych, którzy propagują prawo do przemocy i tajemnic.
To są bestie z piekła rodem, nawiedzane przez swego pana szatana i wypełniające jego wolę.

>Na szczęście taka kupa gnoju jak ty nie ma żadnej władzy.

Ale też władza prymitywnych, dzikich, narcystycznych i bezwzględnych istot nie będzie trwała zawsze, bo wszyscy się zorientują, że przy takiej władzy nie mogą nic osiągnąć w życiu i że znajdują się w więzieniu, prowadząc życie niewolników złych panów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pytam czy lekarz, który ujawnił, że dziewczyna ma penisa, naraził ją na hejt i doprowadził do samobósjtwa powinien ponieść konsekwencje
>Konsekwencje powinien ponieść ten, który rozpowszechnia nienawiść do odmiennych.

Mnie wystarczy twoja odpowiedź, że LEKARZ NIE WINIEN WG CIEBIE PONOSIĆ KONSEKWENCJI wyjawienia tajemnicy, nawet jeśli skutkiem było samobójstwo pacjenta

Udowodniłeś że jesteś psim gównem.

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>LEKARZ NIE WINIEN WG CIEBIE PONOSIĆ KONSEKWENCJI wyjawienia tajemnicy

Każdy kto mówi prawdę jest święty i niewinny.

Konsekwencją wyjawienia prawdy może być medal dla prawdomównego człowieka od wszystkich ludzi.

Teraz wierzycie jeszcze, że wolno wam krzywdzić ludzi za prawdomówność ale pomyśl o konsekwencjach.

Zło nie zostanie wam nigdy zapomniane i wybaczone.

Kiedyś przyjdzie dzień rozliczenia i cena będzie wysoka.

To co teraz jawi się w zwierzęcych umysłach jako normalne nie przetrwa próby cywilizacyjnej.

Egzekutorzy kar za zdradę tajemnic będą kiedyś rozliczeni jak sbecja.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie pochwalam zabijania ludzi jak Hamerlik Konopka - psi chuj z Lądka Zdroju

Pochwalasz krzywdzenie innych ludzi za prawdę, bo nienawidzicie prawdy albo raczej boicie się jej.

Dajesz innym ludziom prawo do krzywdzenia innych za wyjawnienie prawdy, bo jesteś na wpół dzikim zwierzęciem i w twojej psyche operują emocje jakie odziedziczyłes po swoich przodkach - dzikich zwierzętach - które rozkazują ci taić prawdę za wszelką cenę.

Nie możemy się zrozumieć i porozumieć, bo w twojej psyche wciąż panuje dzicz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Mnie wystarczy to, co napisałeś, że lekarz ma prawo ujawnić tajemnicę, nawet jeśli doprowadzi to do samobójczej śmierci pacjenta

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>>Nie pochwalam zabijania ludzi jak Hamerlik Konopka - psi chuj z Lądka Zdroju
>Pochwalasz krzywdzenie innych ludzi za prawdę,

Pochwalam karanie za kradzieże, oszustwa, gwałty, zabójstwa, podpalenia itp
Pochwalam egzekucję alimentów z konta
Pochwalam prawo każdego człowieka do życia

>bo nienawidzicie prawdy albo raczej boicie się jej.
Napisał "człowiek" który boi się zapytać ile ma długu
Ty żałosna kreaturo

>Dajesz innym ludziom prawo do krzywdzenia innych za wyjawnienie prawdy,

Podałem przykład, kiedy ujawnienie tajemnicy doprowadziło do zaszczucia przez hamerliki i do samobójstwa

Ty uważasz, że nie wolno karać winnego
Mam nadzieję, że ktoś tak zaszczuje "prawdą" twoje dziecko, że żyły sobie podetnie

Nie rozumiesz?
Tak jak nie rozumiesz pytania o tajne wybory.

>bo jesteś na wpół dzikim zwierzęciem
Opinie psiego gówna nie mają znaczenia

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pochwalam prawo każdego człowieka do życia

Pochwalasz rozwój życia swoich kolesi poprzez pozbawianie życia innych.
Dlatego jesteś takim bałwochwalą tajemnic i przemocy.
Dlatego dajesz innym prawo do tajemnic i przemocy.

Ale ja wasze prawa do tajemnic i przemocy publicznie kwestionuję podpisując się pod tym własnym nazwiskiem i adresem zamieszkania: Herthastr. 1B, 14193 Berlin.

Kij w oko dziczy, barbarzyńcom i prymitywnym istotom, które rozumieją jedynie strach i agresję.

W dupie z waszym prawem do tajemnic i przemocy egzekucyjnej.

W przyszłości rozwinięta ludzkość uczyni was bezsilnymi, nie utrzymacie tajemnic, nawet jeśli będziecie tego pragnąć, nie będzie wam wolno stosować przemocy, nawet jeśli dzięki niej będziecie mogli zrobić najlepsze biznesy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-02-2024 14:50 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Pochwalam prawo każdego człowieka do życia
>Pochwalasz rozwój życia swoich kolesi poprzez pozbawianie życia innych.

Napisałem ci co pochwalam, nie moja że w pomocniczej szkole w Kłodzku nie uczyli czytać

>Dlatego jesteś takim bałwochwalą tajemnic i przemocy.
Dlatego twoja żona się puszcza z psami za kasę?

>Dlatego dajesz innym prawo do tajemnic
Tak. każdy ma prawo do tajemnic

>i przemocy.
Nie, zwów zmyślasz windykatorze.

>Ale ja wasze prawa do tajemnic
wisi mi to

>i przemocy publicznie kwestionuję
Windykator kwestionuje prawo do przemocy
Buahahahahahahahahah z czego ci do koryta sypali?

>podpisując się pod tym własnym nazwiskiem
na obcojęzycznym niszowym forum

>i adresem zamieszkania: Herthastr. 1B, 14193 Berlin.
I kto cię tu znajdzie?

>W dupie z waszym prawem do tajemnic i przemocy egzekucyjnej.
napisał windykator

>W przyszłości rozwinięta ludzkość uczyni was bezsilnymi
Ojeeeeeeeej, jakże się boję twoich ćpuńskich wizji

>, nie utrzymacie tajemnic,
Bo?
Hamerlik przemocą ogłosi?
Nie poradzi ogłosić ile zarobił na spekulacji ziemią a chce ujawniać tajemnice innych

Zacznę: Sonia za oral bierze 50 ojro, za anal 100,
Ujawniłem prawdę w stylu chuj - Konopki

Za seks z pięciolatką w domu Hamerstręczyciela trzeba dać 100 ojro i lizaka
Fajnie?
Lubisz rzucać gównem, obrywasz rykoszetem

>nie będzie wam wolno stosować przemocy,
I windykatorzy zaczną marchewkę siać?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Dlatego dajesz innym prawo do tajemnic
>Tak. każdy ma prawo do tajemnic

Nie, nikt go nie ma.

Ktokolwiek użyje przemocy przeciw innemu człowiekowi dla ukrycia prawdy, ten stanie się bandytą i jak bandyta winien być przez wszystkich moralnych ludzi traktowany.

Nie zmienią tego żadne zwierzęce instynkty ani bandyckie ideologie.

Nie ma znaczenia co większość czuje, co akceptuje i co uznaje za normalne.
Nikomu nie może spaść nawet włos z głowy przez prawdę.

Ktokolwiek głosi prawdę, jaka by ta prawda nie była, ten musi podlegać ochronie wszystkich moralnych ludzi przed agresją zwierząt.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Każdy kto mówi prawdę jest święty i niewinny.

Przypomnij sobie niedawną sytuację, kiedy w Szczecinie jakiś kundel w stylu hamerlika ujawnił prawdę, że ktoś był seksualnie wykorzystany i ofiara popełniła samobójstwo

Wg ciebie ten, kto zaszczuł młodego chłopaka zasługuje ma medal
Nazywam cię psim chujem, skoro chcesz medalować zabójców

Hamerlik - Konopka z Lądka, ukrywający się w Berlinie jest psim chujem !
cytując twoje poglądy obroniłbym to nawet przed waszym, niemieckim sądem

Każdy kto łże jest też niewinny?
Skoro mówienie prawdy jest świętością, to czym jest sranie hamerświni po innych ludziach?
Poradzisz udowodnić zarzut przestępstwa, to przedstaw dowody, póki zarzucasz mi lichwę bez dowodu, to do świętości jest ci tego hamerszamba bardzo daleko

>>>Dlatego dajesz innym prawo do tajemnic
>>Tak. każdy ma prawo do tajemnic
>Nie, nikt go nie ma.

Za ile poszła twoja działka?
Rozumiem, tajemnica

>Nikomu nie może spaść nawet włos z głowy przez prawdę.
Nawet jeśli skutkiem będzie śmierć.
Jesteś pochwalcą zabójstw

>Ktokolwiek głosi prawdę, jaka by ta prawda nie była, ten musi podlegać ochronie wszystkich moralnych ludzi przed agresją zwierząt.

Kiedy brakuje argumentów, kundel próbuje obelg. Nie nazwę cię bydlęciem, bo mam uważanie dla krów

>>>i przemocy.
>>Nie, zwów zmyślasz windykatorze.
>Byłeś pierwszym, który wystąpił przeciw zaszyfrowaniu portfeli, przeciw prawu człowieka do samostanowienia.
Nie, to twój postulat, konfiskata z konta przez system.
Ale uważam, że kiedy hamerlik zalega z alimentoma, to komornik powinien mu z konta zabrać i dać dziecku. Kiedy Knopke kogoś oszukał, to komornik (nie windykator) powinien zabrać knopce i oddać oszukanemu

>Potrzebujecie prawa do przemocy, żeby siłą wyegzekwować waszą lichwę.
Stręczysz własne dzieci pedofilom i potrzebujesz przemocy, kiedy klient nie zapłaci
Skończ kundlu rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem

>Konsekwencją wyjawienia prawdy może być medal dla prawdomównego człowieka od wszystkich ludzi.
Jakoś nie dam medalu komuś, kto ujawni hasło do twojego konta w banku, lub będzie rozgłaszał, że dziecko się moczy w w wieku 7 lat

>Teraz wierzycie jeszcze, że wolno wam krzywdzić ludzi
Twoja żona daje pokazy seksu z psami za kasę
Skończ kundlu rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem

KOGO I CZYM SKRZYWDZIŁEM SYNU DZIWKI I PRZYPADKOWEGO PSA !
KOGO I CZYM!

>za prawdomówność ale pomyśl o konsekwencjach.
Wskazałem je, np zabicie policyjnego kreta w mafii.
Wg ciebie za to jest medal.

>Zło nie zostanie wam nigdy zapomniane i wybaczone.
Ojeeeeeeej
Jakie zło?
Tajemnica lekarska? bankowa? adwokacka? nauczycielska?

>Kiedyś przyjdzie dzień rozliczenia i cena będzie wysoka.
Uaaaaaaaaaa!
Straszne. 80 000 000 twoich rodaków zapłaci straszną karę za tajemnice stanu konta

>To co teraz jawi się w zwierzęcych umysłach
skończ rzucać gównem

>jako normalne nie przetrwa próby cywilizacyjnej.
Buhahahahahahahaha

Hamerlik ante portas
A masz jakiś wsparcie?

>Egzekutorzy kar za zdradę tajemnic będą kiedyś rozliczeni jak sbecja.
Bój to będzie ostatni

pojebie... wytrzeźwiej.
Jesteś sam
Jestem jedynym, który czyta twoje rzygowiny. W oczy nikomu nie powiesz tego co tu piszesz, nawet mamusi

Smutne, czyż nie?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Każdy kto mówi prawdę jest święty i niewinny.
>Przypomnij sobie niedawną sytuację, kiedy w Szczecinie jakiś kundel w stylu hamerlika ujawnił prawdę, że ktoś był seksualnie wykorzystany i ofiara popełniła samobójstwo

Żaden prawdomówny człowiek nie zabił innego człowieka.

Ofiarę zabiła jego szalona potrzeba przynależności i akceptacji oraz prymitywne społeczeństwo, które uczyniło z seksualności tabu, napełniło w związku z seksualnością ludzkie umysły wielki wstydem i poczuciem winy, narzuciło wszystkim role spoleczne, które każdy musi wypełnić i od wypełnienia których uzależniło ludzką wartość.

Ofiara zabiła się z poczucia wstydu i winy.
Zabiła się w przekonaniu, że dla społeczeństwa, którego akceptacji potrzebuje do zycia, straciła wszelką wartość i społeczeństwo już nigdy jej nie zaakceptuje.

To jest ofiara wszystkich starych dziadów, którzy wtłaczają dzieciom do głów przekonania, że muszą słuchać i wypełniać polecenia nadrzędnych jednostek zamiast powiedzieć im kiedy trzeba - wypierdalaj.

To jest ofiara państwowych, przymusowych i tfffuuu "darmowych" szkół, które nauczają dzieci milczeć kiedy wokół dzieje się zło.

Człowiek, który powiedział prawdę jest święty, a tobie za nazwanie go kundlem należy się kara i to surowa, zeby ci się odechciala propaganda zwierzęcych i niemoralnych ocen.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Każdy kto mówi prawdę jest święty i niewinny.
>>Przypomnij sobie niedawną sytuację, kiedy w Szczecinie jakiś kundel w stylu hamerlika ujawnił prawdę, że ktoś był seksualnie wykorzystany i ofiara popełniła samobójstwo
>Żaden prawdomówny człowiek nie zabił innego człowieka.

Nie zabił. Doprowadził do samobójstwa.
mam nadzieję, że kolejną ofiarą będzie twoje dziecko a nie jakiejś posłanki.

Mengele też osobiście nikogo nie zabił

>Ofiarę zabiła jego szalona potrzeba przynależności i akceptacji oraz prymitywne...
Ofiara nie żyje psi chuju. I tylko psi chuj - Konopka chwali zabójcę

>Zabiła się
Tak.
Bo znalazł się psi chuj - Konopka który uważa że tylko jemu należy się prawo do tajemnic

>To jest ofiara...
Hamerchuja - Konopki i jego idei "jawności"

>Człowiek, który powiedział prawdę jest święty,
Pytałem też o kłamców
Hamertpischuj ogłosił, że jestem przestępcą
Pewnie rzygając własnym gnojem też uważa się za świętego

>a tobie za nazwanie go kundlem
Przepraszam wszystkie kundle

>należy się kara i to surowa,
Wal się

>zeby ci się odechciala propaganda zwierzęcych i niemoralnych ocen.
Pochwalca Mengelego pisze o moralności?
Jakoś twoje wyzwiska od zwierząt, psi chuju, są dobre.

>Potrzebujecie prawa do przemocy, żeby siłą wyegzekwować waszą lichwę.
Potrzebujesz prawa do przemocy, kiedy klient nie chce zapłacić za seks z twoją córką
Twój poziom "rozmowy" psi chuju

Nazwałeś mnie publicznie przestępcą.
To ja mam prawo nazwać cię psim chujem, kundlem, kozojebcą, stręczycielem własnych dzieci pedofilom, to TWÓJ poziom gnoju szambolizie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie zabił. Doprowadził do samobójstwa.

Do samobójstwa jednostkę doprowadziło społeczeństwo, które w jej przekonaniu odebrało jej wszelką wartośc, bo ta nie potrafiła się samodzielnie obronić przed seksualnym napastnikiem.

>Ofiara nie żyje psi chuju. I tylko psi chuj - Konopka chwali zabójcę

Nazywasz prawdomównego i świętego człowieka zabójcą s*******nu?

Każdy moralny człowiek powinien bronić tego prawdomównego i świętego człowieka przez takim zwierzęciem jak ty i twoimi zwierzęconymi kumplami w biznesach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie zabił. Doprowadził do samobójstwa.
>Do samobójstwa jednostkę doprowadziło społeczeństwo, które w jej przekonaniu odebrało jej wszelką wartośc, bo ta nie potrafiła się samodzielnie obronić przed seksualnym napastnikiem.

Pokaż jak twoje kilkuletnie dziecko samodzielnie broni się przed seksualnym napastnikiem, zwłaszcza kiedy tatuś przytrzymuje ręce

Nie zapomnij później nagrać filmik z seksu twojego dziecka z pedofilem i puścić go w net za 10 lat

Beatyfikują cię, a i pozbędziesz się dziecka, które za dużo je (sic!)

>>Ofiara nie żyje psi chuju. I tylko psi chuj - Konopka chwali zabójcę
>Nazywasz prawdomównego i świętego człowieka zabójcą s*******nu?
Tak. tak jak ciebie - pochwalcę zabójcy

Podałem przykład kreta w mafii - za trudny dla hamerdebila
Ale swoich tajemnic hamerchuj broni jak lwica !!!!

O tym, że Sonia ma zawodową chorobę - kiłę powinni wiedzieć tylko potencjalni klienci. mnie ta wiedza jest zbędna


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pokaż jak twoje kilkuletnie dziecko samodzielnie broni się przed seksualnym napastnikiem, zwłaszcza kiedy tatuś przytrzymuje ręce

Moje dziecko zostanie nauczone, że gdy ktoś je skrzywdzi, dlatego, że społeczeństwo toleruje patologiczne zachowania tzw. hierarchów, chroni ich, zmusza wszystkich do milczenia, ofiary napełnia poczuciem wielkiego wstydu, winy i braku jakiejkolwiek wartości, iż nie wolno mu skierować negatywnych emocji związanych z krzywdą przeciw sobie, lecz te muszą stać się fundamentem siły i motywacji do znalezienia narzędzi, aby wyrównać rachunki z oprawcą.

Każdy kto skrzywdzi musi zostać skrzywdzony.

Moje dziecko nie popełni samobójstwa tylko będzie szukało zemsty, zgodnie z zasadą oko za oko i ząb za ząb.

>Nie zapomnij później nagrać filmik z seksu twojego dziecka z pedofilem i puścić go w net za 10 lat

Nie zapomnę złapać cię za rękę i przetrącić ci ją, kiedy podniesiesz ją na prawdomównego człowieka za zdradę waszych tajemnic.

Teraz to jeszcze niemożliwe, bo panuje wasza zwierzęca "kultura", zbyt wiele ludzkich umysłów jest opętanych waszymi prymitywnymi emocjami i zbyt wielu ludzi boi się was, stanowicie realne zagrożenie ale nic nie zostanie wam zapomniane i nic też nie będzie wybaczone.

Objawienie twojego tfffuuu "systemu wartości" a za nim i twojej tożsamości zostało zauważone i będzie zapamiętane.

>Beatyfikują cię, a i pozbędziesz się dziecka, które za dużo je (sic!)
>>>Ofiara nie żyje psi chuju. I tylko psi chuj - Konopka chwali zabójcę

Ofiara nie żyje z powodu zła jakie się panoszy na świecie a nie z powodu prawdy.
Gdyby prawda nie była ukrywana, gdyby mogła wydostać się na światło dzienne człowiek żyłby w pokoju i nigdy nie stałby się ofiarą.

To dzięki waszemu tfffuuu "prawu do tajemnic" zło rozwija się i panuje.

>>Nazywasz prawdomównego i świętego człowieka zabójcą s*******nu?
>Tak. tak jak ciebie - pochwalcę zabójcy

Dlatego zwracam uwagę wszystkich moralnych ludzi, którzy nie stracili zdolności odróżnienia dobra od zła, na twoją wrogą człowiekowi i ludzkości ideologię, która propaguje prawo do tajemnic i przemocy.

Zło z natury podszywa się pod dobro.
Pęta i niszczy w sposób trudny do rozpoznania.
Wielu ludzi nie rozumie dlaczego droga do piekła jest wybrukowana tzw. "dobrymi intencjami".

Takimi "dobrymi intencjami" jak twoje, który nazywasz zabójcą człowieka, który zdradził cudzą tajemnicę i wyjawił prawdę. Nawołujesz do ukarania prawdomównego człowieka za to, że odważył się wyjawić prawdę.

Jesteś złem, które chce opanować świat.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pokaż jak twoje kilkuletnie dziecko samodzielnie broni się przed seksualnym napastnikiem, zwłaszcza kiedy tatuś przytrzymuje ręce
>Moje dziecko zostanie nauczone,...

Udowodniłeś, swój moralny poziom. Mnie to wystarczy

1 Pochwalasz zabójstwa
2 Pochwalasz tajemnice (własne)


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Udowodniłeś, swój moralny poziom. Mnie to wystarczy
>1 Pochwalasz zabójstwa

Aroganckie i narcystyczne indywiduum powtarza w kółko, że zdrada tajemnicy i prawdomówność, jeżeli prowadzi do samobójstwa jest zabójstwem.

Aroganckiego i narcystycznego indywiduum nie interesują motywy samobójcy, nie ma dla niego znaczenia z powodu czujej pogardy, złości i nienawiści człowiek popełnia samobójstwo.

W opinii aroganckiego i narcystycznego indywiduum człowiek wciąż żyłby, gdyby prawda o panującym źle pozostała ukryta a w mojej opinii ten człowiek był martwy już za zycia i zniszczenie własnego organizmiu było tylko naturalną eskalacją zniszczenia jego psyche przez dominującego s*******na, któremu w patriarchalnej kulturze zdawało się, że wszystko mu wolno, nawet niszczyć innych ludzi dla zaspokojenia swoich popędów.

Nie pozostaje mi nic innego jak wyrazić, że sram na taką moralność, bez względu na to jak ta bardzo jest powszechna u zwierząt, bo nie ludzi.

Ktokolek podnosi rękę na prawdomównego człowieka, innych do tego namawia i uprawnia lub przypisuje mu miano przestępcy, zabójcy ten jest w umyśle dzikim zwierzęciem i stanowi zagrożenie dla cywilizowanych ludzi.

Ostrzegam wszystkich egzekutorów prawa do tajemnicy, że to was będą za to rozliczać, ściągać was i niszczyć wam życie a nie tych, którzy wtloczyli wam do głowy, że to jest słuszne i sprawiedliwe.

Ideolodzy fałszywej ideologii tacy jak szarley zmienia się jak chorągiewka na wietrze, kiedy wiatr zawieje w odwrotną stronę udawać będą, że z nimi tak zawsze było.

Oni używają was do swoich nieczystych biznesów.

Każdy człowiek ponosi odpowiedzialność za to kogo słucha i komu wierzy.

Nikt nie zwolni was z tej odpowiedzialności przez to, że wykonywaliscie rozkazy innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Udowodniłeś, swój moralny poziom. Mnie to wystarczy
>>1 Pochwalasz zabójstwa
>Aroganckie i narcystyczne indywiduum powtarza w kółko
Pochwalasz zabójstwa
Chronisz swoje tajemnice jak lwica, nawet adres podaje fałszywy

>że zdrada tajemnicy
Może prowadzić do samobójstwa
mam nadzieję, że twoje dziecko to zrobi a nie czyjeś

>W opinii aroganckiego i narcystycznego indywiduum człowiek wciąż żyłby, gdyby prawda o panującym źle pozostała ukryta
Tak psi chuju - pochwalco zabójstw

>a w mojej opinii
Opinia psiego gówna nie ma znaczenia

>Nie pozostaje mi nic innego jak wyrazić, że sram
Dokładnie

Nazwałeś mnie lichwiarzem, stręczycielu własnych dzieci pedofilom
Srasz i rzucasz gównem kłamco, nazywasz to prawdą bo nie odróżniasz prawdy od swoich urojeń

>na taką moralność,
Własną matkę nazwałeś darmojadem, więc nie pisz o moralności, twoja moralność jest moralnością gówna

>bez względu na to jak ta bardzo jest powszechna u zwierząt, bo nie ludzi.
Ty jesteś kundlem

>Ktokolek podnosi rękę na prawdomównego człowieka,
Przykład kreta w mafii
Psi chuj, chce go skazać na śmierć

>Ostrzegam wszystkich egzekutorów prawa do tajemnicy, że to was będą za to rozliczać,
Najpierw rozliczą egzekutorów bezprawia -hamerwindykatorów

> ściągać was i niszczyć wam życie
Mam nadzieję, że najpierw hamerwindykatorów
Ilu ludziom zniszczyłeś życie?
Rozumiem, tajemnica

>Ideolodzy fałszywej ideologii
I twoja żona - dziwka dla psów

>Oni używają was do swoich nieczystych biznesów.
W windykacji jak chujhamerlik - konopka
WINDYKATOR, który przystawiał wiertarkę do kolana staruszce, która wzięła chwilówkę

To był czysty interes

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>1 Pochwalasz zabójstwa

Pochwalam prawdomówność i staję w obronie wszystkich, którzy mówią prawdę.

Ci, którzy teraz więzią Assange za prawdę
de.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange

sami też muszą zgnić w więzieniu.

Dlatego namawiam wszystkich moralnych ludzi, żeby tego zła nie zapomnieli, żeby zbudowali siłę i zdobyli narzędzia do tego, żeby tych ludzi pochwycić i uwięzić.

Ci ludzie nie egzekwują żadnego prawa, to jest dzicz, która wydostała się z dżungli i próbuje zamienić ludzkie życie w piekło.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>>1 Pochwalasz zabójstwa
>Pochwalam prawdomówność i staję w obronie wszystkich, którzy mówią prawdę.

Przykład policyjnego kreta w mafii

Ty rozgłosiłbyś nawet na Gestapo, kto pomaga Żydom, żeby ogłosić "prawdę"

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>>>1 Pochwalasz zabójstwa
>>Pochwalam prawdomówność i staję w obronie wszystkich, którzy mówią prawdę.
>Przykład policyjnego kreta w mafii
>Ty rozgłosiłbyś nawet na Gestapo, kto pomaga Żydom, żeby ogłosić "prawdę"

Gdyby prawda zawsze dochodziła do głosu nie rozwinęlyby się żadne mafie i gestapa.

Ale nienawidzicie prawdy i chcecie ja za wszelką cenę zataić przez co zło rozwija się i miewa się doskonale.

Nie wolno pozwolić by wasza zgniła tfffuuuu "moralność" dominowała w życiu ludzkim.

Ty jesteś sprzymierzeńcem mafii i gestapa a ja ich wrogiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>>>>1 Pochwalasz zabójstwa
>>>Pochwalam prawdomówność i staję w obronie wszystkich, którzy mówią prawdę.
>>Przykład policyjnego kreta w mafii
>>Ty rozgłosiłbyś nawet na Gestapo, kto pomaga Żydom, żeby ogłosić "prawdę"
>Gdyby prawda zawsze dochodziła do głosu nie rozwinęlyby się żadne mafie i gestapa.

A zgwałcona kobieta powinna całemu światu rozgłaszać swoją krzywdę. Może jeszcze opisywać na konferencji prasowej.

Poradzisz jakoś uzasadnić twoje chore teorie?

Trzeci raz udowodniłeś, jesteś zwolennikiem prawa do bezkarnego zabijania ludzi (Bucza, przykład chirurga, teraz samobójstwo ofiary przestępstwa)

Jedynym, który ma prawo do tajemnic jest Hamerlik.

>Ty jesteś sprzymierzeńcem mafii i gestapa a ja ich wrogiem.
i do tego żyję z lichwy.
Jakie masz uzasadnienie twojego poglądu? Takie, że uważam, że każdy ma prawo zachować w tajemnicy swoje choroby?

Napisz otwarcie, że Sonia ma kiłę nabytą od klienta
Fajnie?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A zgwałcona kobieta powinna całemu światu rozgłaszać swoją krzywdę. Może jeszcze opisywać na konferencji prasowej.
>Poradzisz jakoś uzasadnić twoje chore teorie?

Oczywiście, bo jest ofiarą i sprawca jej krzywdy musi ponieść karę aby ta kara odstraszyła jego naśladowców.

Zgwałcona kobieta będzie miała małą wartość, będzie splamiona, nieczysta, nierówna innym niezgwałconym kobietom tylko w umysłach dzikich zwierząt.

Który z ludzi będzie się przejmował tym co sądzą i w co wierzą zwierzęta? Ja z pewnością nie będę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Zgwałcona kobieta będzie miała małą wartość, będzie splamiona, nieczysta, nierówna innym >niezgwałconym kobietom tylko w umysłach dzikich zwierząt.
>

W umysłach prymitywnych człeczych samców funkcjonuje wizja norm, jakie musi spełniać ofiara jego chuci. Oprócz tej wizji, w jego szarych komórkach kołata się następna wizja, że jest on nadczłowiekiem i z jego nasienia powstaną kolejni nadludzie, na których tylko warto ponosić koszty wychowania.
szarley (54913 punktów)
>>A zgwałcona kobieta powinna całemu światu rozgłaszać swoją krzywdę. Może jeszcze opisywać na konferencji prasowej.
>>Poradzisz jakoś uzasadnić twoje chore teorie?
>Oczywiście, bo jest ofiarą i sprawca jej krzywdy musi ponieść karę aby ta kara odstraszyła jego naśladowców.

Życzę ci, żeby za 20 lat ktoś wytatuował na czole Soni, że w młodości trudniła się prostytucją w imię prawdy
Życzę ci, żeby za 20 lat ktoś wytatuował na czole twojej suki, że została zgwałcona
Życzę ci, żeby za 20 lat ktoś wytatuował na czole twojej młodszej córki, że tatuś sprzedawał ją pedofilom

Nie powinny mieć tajemnic
jedyna tajemnica to ile zarobił "człowiek" o empatii Mengelego na licytacji działki

To na zawsze będzie tajemnicą !!!!!

Mengele ma prawo do tajemnic

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Życzę ci,

Taka tam zwykła mowa nienawiści, nic nowego.

Żadnej możliwości porozumienia się na horyzoncie nie widać.

Problem w tym, że tam gdzie ludzie nienawidzą się, tam bieda z nędzą.

Ja i ty fajnych biznesów nie stworzymy.
Możemy sobie co najwyżej zaszkodzić ale nie pomóc.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>i przemocy.
>Nie, zwów zmyślasz windykatorze.

Byłeś pierwszym, który wystąpił przeciw zaszyfrowaniu portfeli, przeciw prawu człowieka do samostanowienia.

Potrzebujecie prawa do przemocy, żeby siłą wyegzekwować waszą lichwę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pochwalam egzekucję alimentów z konta

Przy czym wasi komornicy zajmują się głównie egzekucją waszej lichwy.
Wykorzystujecie strach i negatywne emocje ludzi, związane z alimentami, żeby załatwić uprawnienie do przymusowej egzekucji lichwy.
Jesteście bardzo cwani i podli.

>Napisał "człowiek" który boi się zapytać ile ma długu
>Ty żałosna kreaturo

Nie, nie boję się.
Nie potrzebuję tego.
Nie przyniosę Ci na tacy, kolejnych informacji, których będziesz używał do tego, żeby mnie niszczyć.
Sam się dowiedz w waszym jawnym świecie, w którym wszyscy wszystko o posiadaniu innych wiedzą.

Muszę uważać, żeby nie dać się wam wciągnąć w zorganizowane przez was działania, które mają za cel was wzmocnić ale mnie osłabić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pochwalam egzekucję alimentów z konta
>Przy czym wasi komornicy zajmują się głównie egzekucją waszej lichwy.

Zmyślaj dalej, windykatorze
Stręczysz pedofilom swoje dzieci

>Wykorzystujecie strach i negatywne emocje ludzi, związane z alimentami, żeby załatwić uprawnienie do przymusowej egzekucji lichwy.

Zmyślaj dalej, windykatorze

>>Napisał "człowiek" który boi się zapytać ile ma długu
>>Ty żałosna kreaturo
>Nie, nie boję się.
>Nie potrzebuję tego.

Jasne

>Muszę uważać, żeby nie dać się wam wciągnąć w zorganizowane przez was działania, które mają za cel was wzmocnić ale mnie osłabić.
Nasze działania polegają jedynie na tym że podziwiamy w necie filmiki Soni Hamerlik jak ssie psom

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mam nadzieję, że twoje dziecko dotknie twojego "świata"

Ja też i dlatego jest aktywny.

Dlatego atakuję waszą prymitywną i brutalną kulturę.

Dlatego kwestionuję zwierzęce emocje jakie panują na waszymi psyche.

>i po jego pogrzebie trochę zmądrzejesz

Nikt z powodu prawdy nie umrze, chyba że zabity przez tych, którzy pragną tę prawdę ukryć.

Moje dziecko może umrzeć z powodu mojego świata tylko w taki sposób, że zostanie zaatakowane i zabite przez dziką bestię, która wyloni się z waszego prymitywnego świata natchniona waszą zwierzęcą ideologią, w której wolno i należy zabijać innych za prawdę.

Przy czym będąc świadomym z jaką dziczą mam do czynienia a także przewidując nieco prymitywne zachowania zwierząt będę chronił swoje dzieci przed bestiami z waszego swiata.

Bestie są agresywne ale też zazwyczaj głupie. Można przewidzieć kiedy i jak bestie zaatakują i uniknąć ich ataku.

Wiem, że wasz świat jest bardzo niebezpieczny ale nie należy się go bać lecz odważnie szukać drogi do lepszego świata, w którym dzikie zwierzęta nie mają dostępu do ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Spójrz na to co zrobili z Assange za wyjawnienie prawdy.
>de.m.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange
>Zniszczyli go, prawie zabili.
A gdzie w tej historii jest prawo?

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Spójrz na to co zrobili z Assange za wyjawnienie prawdy.
>>de.m.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange
>>Zniszczyli go, prawie zabili.
>A gdzie w tej historii jest prawo?

Nie ma go.
Są za to biznesy.

To jest pokaz siły, który ma wszystkich odstraszyć, żeby nie podskakiwali USA, kiedy załatwiają swoje biznesy na świecie, zabijając przy okazji innowierców i cywilów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Spójrz na to co zrobili z Assange za wyjawnienie prawdy.
>>>de.m.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange
>>>Zniszczyli go, prawie zabili.
>>A gdzie w tej historii jest prawo?
>Nie ma go.
A przecież pisałeś "Jestem wrogiem prawa do tajemnic i będę z nim walczył i również z Tobą jeśli będziesz potwierdzać cudze prawo do stosowania przemocy w obronie tajemnic."

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie ma go.
>A przecież pisałeś "Jestem wrogiem prawa do tajemnic i będę z nim walczył i również z Tobą jeśli będziesz potwierdzać cudze prawo do stosowania przemocy w obronie tajemnic."

W niektórych głowach i systemach limfatycznych niestety jest częściowo przeniesione genetycznie a częściowo zaprogramowane w procesie nasladownictwa.

Istnieją niestety "ludzie", którzy zaatakują innych za prawdomówność w świętym przekonaniu, że czynią dobrze.

W moim umyśle tego prawa nie ma.

I zamierzam w procesie nasladownictwa także u innych to prawo wyplenić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Nie ma go.
>>A przecież pisałeś "Jestem wrogiem prawa do tajemnic i będę z nim walczył i również z Tobą jeśli będziesz potwierdzać cudze prawo do stosowania przemocy w obronie tajemnic."
>[...]
>W moim umyśle tego prawa nie ma.
Pisałeś o prawie upoważniającym do egzekucji (w cytacie powyżej ujętym jako prawo do przemocy), więc na pewno nie o żadnych konstruktach umysłowych.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pisałeś o prawie upoważniającym do egzekucji (w cytacie powyżej ujętym jako prawo do przemocy), więc na pewno nie o żadnych konstruktach umysłowych.

Prawo w zasadzie jest konstrukcją umysłową, która powtarza się w wielu umysłach.

Za prawo uznaje się najbardziej powszechne konstrukcje umysłowe u ludzi.

Jeśli dla wielu osobników coś jest "normalne", bo taki wzorzec skopiowali od swoich wychowawców w procesie nasladownictwa, to dla nich ta "normalność" jest automatycznie prawem, które gotowi będą egzekwować z użyciem przemocy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Prawo w zasadzie jest konstrukcją umysłową, która powtarza się w wielu umysłach.
A czy wskażesz zapis wymuszający egzekucję majątku z powodu ujawnienia tajemnic?

>Za prawo uznaje się najbardziej powszechne konstrukcje umysłowe u ludzi.
Prawo to nie Familiada, nie najbardziej powszechne, a po prostu niektóre.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A czy wskażesz zapis wymuszający egzekucję majątku z powodu ujawnienia tajemnic?

Nie rozumiem tego pytania.

>Prawo to nie Familiada, nie najbardziej powszechne, a po prostu niektóre.

W powszechnej opinii prawo to zbiorowa chciwość.
W mojej opinii prawo to reguły zbiorowego rozwoju i przetrwania.

W naturze istnieją pewne określone wzorce, które się rozwijają i sprzeczne z nimi, które degenerują się.

Memy podobnie jak geny są ekspresją określonego wzorca w naturze.
Od emocji jakie osobnik odczuwa zależy, czy będzie rozwijał się i przetrwa, czy zdegeneruje się i zginie.

Jeśli określona grupa nie wykształci u siebie korzystnych emocji i związanych z nimi wzorców zachowań to zdegeneruje się i zginie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>A czy wskażesz zapis wymuszający egzekucję majątku z powodu ujawnienia tajemnic?
>Nie rozumiem tego pytania.
Kto twierdzi że istnieje określone prawo powinien umieć je wskazać, więc pytam czy wskażesz.

>>Prawo to nie Familiada, nie najbardziej powszechne, a po prostu niektóre.
>W powszechnej opinii prawo to zbiorowa chciwość.
Raczej chciejstwo niż chciwość i raczej powszechne niż zbiorowe.


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>A czy wskażesz zapis wymuszający egzekucję majątku z powodu ujawnienia tajemnic?
>>Nie rozumiem tego pytania.
>Kto twierdzi że istnieje określone prawo powinien umieć je wskazać, więc pytam czy wskażesz.

Ale czy ja ten związek zbudowałem, żebym miał go wyjaśniać?

Chyba nie, bo tego związku nie rozumiem nawet.

>>>Prawo to nie Familiada, nie najbardziej powszechne, a po prostu niektóre.
>>W powszechnej opinii prawo to zbiorowa chciwość.
>Raczej chciejstwo niż chciwość

Dla mnie te dwa pojęcia mają bardzo zbliżone znaczenie. Chciwość może trochę bardziej podkreśla natarczywą naturę człowieka co mi osobiście w mojej wizji świata pasuje.

>i raczej powszechne niż zbiorowe.

Określona normalność dotyczy zawsze jakiegoś ograniczonego zbioru.

Powszechne na danym terenie albo wśród ludzi mówiących określonym językiem. Ten teren czy język są granicami zbiorów.

To pokazuje siłę naśladownictwa i skalę nieuświadomionych funkcji ludzkiego mózgu.

Ludzie chcąc czegoś nie są świadomi, że ich chciwość została ukształtowana w procesie wychowania ale też częściowo przeniesiona w genach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>A czy wskażesz zapis wymuszający egzekucję majątku z powodu ujawnienia tajemnic?
>>>Nie rozumiem tego pytania.
>>Kto twierdzi że istnieje określone prawo powinien umieć je wskazać, więc pytam czy wskażesz.
>Ale czy ja ten związek zbudowałem, żebym miał go wyjaśniać?
>Chyba nie, bo tego związku nie rozumiem nawet.
Ja ten związek zbudowałam na podstawie Twojego twierdzenia dotyczącego sytuacji z Trumpem, że "Na poziomie posiadłości milionów i miliardów nie ma już żadnej moralności, jest już tylko wojna o posiadanie", które rozwinąłeś w krytykę obowiązującego prawa.

Fakt, że pisałeś o przymusie w ogóle, ale wobec Trumpa egzekucją zagrożony był (i chyba nadal jest) majątek.

cr
Thoter (6650 punktów)
>>>Spójrz na to co zrobili z Assange za wyjawnienie prawdy.
>>>de.m.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange
>>>Zniszczyli go, prawie zabili.
>>A gdzie w tej historii jest prawo?
>Nie ma go.
>Są za to biznesy.
>To jest pokaz siły, który ma wszystkich odstraszyć, żeby nie podskakiwali USA, kiedy załatwiają swoje biznesy na świecie, zabijając przy okazji innowierców i cywilów.
>

Żydzi niemieccy pracowali nad bombą atomową, która miała zapewnić bezpieczeństwo nie tylko im ale i całej Europie. Jak przeciwdziałali temu Żydzi amerykańscy z Rothschildami ??
Prosto byłoby zabić naukowców a trudno byłoby ich przejąć. Jak przejęto Żydów pracujących nad bombą atomową ??
Piekło, jakie Żydzi amerykańscy z Rothschildami zorganizowali niemieckim Żydom komunistom, spowodowało, że Żydzi naukowcy musieli uciekać. Dokąd oni uciekli ?? Do swojego kata. W momencie gdy nastąpił znaczny postęp w pracach nad bombą atomową Żydzi amerykańscy z Rothschildami zorganizowali NOC KRYSZTAŁOWĄ. Ich agenci w Paryżu zwerbowali Herszela Feibla Grynszpana, syfilityka, i użyli go do zabójstwa Ernesta vom Ratha, niemieckiego dyplomaty.
W III Rzeszy resztę brudnej roboty wykonał Hugh Robert Wilson, nowy ambasador USA w III Rzeszy.
Hugh Robert Wilson zorganizował KRYSZTAŁOWĄ NOC. Potem Bernard Baruch kazał prezydentowi Franklinowi Rooseveltowi ściągnąć Wilsona do USA i rozpocząć nagonkę propagandową na władze III Rzeszy, które z Kryształową Nocą nie miały nic wspólnego. Celem Kryształowej Nocy było wprowadzenie do świadomości Żydów pracujących nad bombą atomową, że to władze III Rzeszy są ich wrogami.
Stare metody, wciąż stosowane w punktach kulminacyjnych, mające na celu: w głupkach zaprogramować nienawiść, pchnąć sprawy w dogodnym kierunku i nie być o to podejrzewanym.
26-02-2024 17:29 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Najwyraźniej Ci pasuje, że występujesz na tym forum pod pseudonimem. Tak widocznie pojmujesz wolność albo nawet dobroć.
Dzięki anonimowości jestem bezpieczna, a dyskusje są bardziej merytoryczne.

>Pewnie sądzisz, że nie mogłabyś tu rozmawiać swobodnie pod własnym nazwiskiem ale to jest tylko fałszywa emocja panującą nad twoim umysłem.
A jakie są korzyści rozmawiania pod własnym nazwiskiem? Przecież moje personalia z rozważanymi tu zagadnieniami nie mają związku.

>Gdybyś objawiała się tu ze swoim nazwiskiem i adresem zamieszkania to nie zmieniłoby się zupełnie nic poza emocjami w twoim umyśle.
Zmieniło by się diametralnie. Objawiłam się tu jako kobieta więc bazą kierowanych do mnie obelg i aluzji jest właśnie kobiecość. Uprzesz się, że gdybym podała się za mężczyznę to i tak napisano by o mnie "jesteś upierdliwym babsztylem, zwykłą, zgorzkniałą szowinistką prawdopodobnie cierpiącą na zespół niedopchnięcia" czy "suczka z podkulonym ogonem"?

Ty o sobie udostępniłeś sporo danych, więc Twoi oponenci z upodobaniem Tobą się zajmują, a nie proponowanymi przez Ciebie tematami.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dzięki anonimowości jestem bezpieczna, a dyskusje są bardziej merytoryczne.

Nigdy w to nie uwierzę.
Bezosobowe istoty nie podlegają ochronie.
Rozmowy anonimowych ludzi są teatrem postaci zamaskowanych aktorów, w których poziom prawdy jest śladowy.

Zycie w necie tak mocno odbiega od życia w realu.

Real, w którym ludzie mają nazwisko, adres zamieszkania, nip i pesel jest prawdziwy.

Net, w którym postaci mają nicki jest czystą fantazją.

>A jakie są korzyści rozmawiania pod własnym nazwiskiem?

Mowa prawdy ze wszystkimi jej konsekwencjami.
Przestajesz być wymyśloną przez siebie postacią i stajesz się osobą z krwii i kości, która potrzebuje oddychać i odżywiać się, żeby żyć.

>Zmieniło by się diametralnie.

Na korzyść.
Z takiej rozmowy wynika jakość życia.

>Ty o sobie udostępniłeś sporo danych, więc Twoi oponenci z upodobaniem Tobą się zajmują, a nie proponowanymi przez Ciebie tematami.

Jestem atakowany za idee niezgodne z panującymi instynktami.
Byłbym tak samo atakowany gdyby nic o mnie tu nie wiedzieli.
Im wisi moja tożsamość. Chodzi o niezgodne idee.

Nie byłoby lepszej rozmowy gdybym pozostał anonimowy, bo taka rozmowa składałaby się z samego fałszu.

Przez moją tożsamość rozmowa jest prawdziwsza i ma większe znacznie od fałszywego belkotu, który nic nie zmienia.

Zresztą odmienilem się i oddalilem od panującej kultury na tyle, że w tej chwili występowanie bez nazwiska jest dla mnie wykluczone. To byłoby wbrew moim nowym wartościom, nowym, bo kiedyś byłem podobny do innych, w tym też do Ciebie.

Stałem się wrogiem tajemnic i żadna tajemnica mi już nie pasuje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Bezosobowe istoty nie podlegają ochronie.
Jestem anonimowa, anonimowością chroniona.

>Przestajesz być wymyśloną przez siebie postacią i stajesz się osobą z krwii i kości
Wirtualnie nikt nie jest z krwi i kości, a użycie nicka nie jest wymyśleniem postaci.

>Z takiej rozmowy wynika jakość życia.
Na Twoje składa się lawina inwektyw.

>Byłbym tak samo atakowany gdyby nic o mnie tu nie wiedzieli.
Gros ataków na Ciebie bazuje na dotyczących Ciebie realiach.

>Przez moją tożsamość rozmowa jest prawdziwsza
A czym Ty tę "prawdziwość rozmowy" zmierzyłeś?

>w tej chwili występowanie bez nazwiska jest dla mnie wykluczone. To byłoby wbrew moim nowym wartościom
Jakim? Ja na imię mam Chętnie, a na nazwisko Racjonalistka - jak podniosła się wartość moich wypowiedzi?

cr
27-02-2024 11:41 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Gros ataków na Ciebie bazuje na dotyczących Ciebie realiach.

Wprost przeciwnie. Ataki wynikają z braku realiów w pisaniu o innych

Nie utrzymuję się z lichwy,
nie mam kamienic,
nie prowadzę biznesów,
nie oszukałem robotników na wypłacie (nie zatrudniam pracowników)
nie oszukuję na podatkach
nie leżę w sadzie, kiedy inni na mnie pracują
nie korzystam z dotacji do posiadłości (nie mam posiadłości)
......
i setki innych powtarzanych tysiące razy kłamstw, pomówień i pospolitych bredni

Kto rzuca gównem, obrywa rykoszetem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Gros ataków na Ciebie bazuje na dotyczących Ciebie realiach.
>Wprost przeciwnie. Ataki wynikają z braku realiów w pisaniu o innych

Pomijając już wszystkie bzdury i sięgając do sedna nasz wzajemny antagonizm wywołany jest sprzecznym światopoglądem, sprzecznymi wartosciami, wierzeniami, sprzecznymi systemami pojęć.

Na samym dnie naszego konfliktu są sprzeczne emocje jakie panują w naszymi psyche.

Nie kłócimy się wcale przez to, że ty nazywasz mnie psim chujem a ja ciebie lichwiarzem lecz dlatego, że chcemy odmiennych społeczeństw i światów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-02-2024 18:11 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Pomijając już wszystkie bzdury i sięgając do sedna nasz wzajemny antagonizm wywołany jest sprzecznym światopoglądem,

A czym próbujesz przekonać do swojego światopoglądu?
Mantrami, ucieczkami i rzucaniem gównem

>Nie kłócimy się wcale przez to, że ty nazywasz mnie psim chujem a ja ciebie lichwiarzem
Nie nazwałbym cię brzydkimi słowy, gdybyś nie zmyślił mi lichwy

>lecz dlatego, że chcemy odmiennych społeczeństw i światów.
Ty nie masz pojęcia jakiego ja świata chcę, ty "mój" świat zmyśliłeś

Zarzucasz mi, że pochwalam lichwę.
znajdź JEDEN cytat, który to uzasadnia.
Nie, więc zmyśliłeś to gówno, którym rzucasz

Różnimy się przede wszystkim tym, że ty żyjesz w urojonym świecie, w którym górnik nie ma domu, a jak ma, to ten dom przynosi mu zyski.
Potem jest bełkot , rzucanie gównem i ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A czym próbujesz przekonać do swojego światopoglądu?

Do światopoglądu nie da się nikogo przekonać, jego trzeba poczuć.

Nie udało mi się zarazić jak do tej pory twojego umysłu moimi emocjami, bo ten jest bardzo na nie odporny.

Masz bardzo silną, dominującą osobowość i umysł, który chce rządzić a nie ustępować innym. Czas pokaże kto z nas jest bardziej dominujący.

Niech zwycięży lepszy świat dla naszego wspólnego dobra.

>Ty nie masz pojęcia jakiego ja świata chcę, ty "mój" świat zmyśliłeś
>Zarzucasz mi, że pochwalam lichwę.

Chcesz świata sprzecznego z moją wizją. Stąd nasz ostry konflikt.

Wchodzisz z zalozenia, że w innych ludziach panuje zło, przed którym musisz się bronić i tym podejściem zło w innych budzisz.

W drugim człowieku trzeba obudzić dobro.

Każdy człowiek jest zdolny do wielkiego dobra i zła. Od okoliczności i wpływu otoczenia zależy, w którą stronę pójdzie.

Można wybrać taką "normalność", w której wszyscy się nienawidzą i walczą ze sobą i taka w której ludzie lubią się i chętnie współpracują.

Wierz mi lub nie ale ani tajemnice ani przemoc nie prowadzą do świata, w którym ludzie się lubią i chętnie współpracują.

Z największego kryminalisty można zrobić wartościowego człowieka jeżeli jego energia zostanie właściwe ukierunkowana.

Chodzi właśnie o ten ogólny kierunek.

Widzę jak sprzeciwiasz się podważaniu prawa do tajemnicy, prawa do niejawnej i nieopodatkowanej własności, prawa do należności podatkowych z pracy i konsumpcji, prawa do prywatnych korzyści z wypożyczania pieniądza.

Widzę kim jesteś i do czego zmierzasz więc przestań twierdzić, że sobie ciebie zmyśliłem.

Nie nie zmyśliłem.
Naprawdę jesteś i tworzysz świat, w którym ty chcesz żyć ale ja nie chcę w nim żyć.

Niech zwycięży uczciwie lepszy swiat.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>
>Niech zwycięży uczciwie lepszy swiat.
>


Po raz kolejny piszę: w świecie nie wygrywa: lepszy, mądrzejszy, kulturalniejszy itd.
Światem rządzi uzbrojony chciwy cham.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Po raz kolejny piszę: w świecie nie wygrywa: lepszy, mądrzejszy, kulturalniejszy itd.
>Światem rządzi uzbrojony chciwy cham.

Dziś w DLF słuchałem o polityku, którego zalała fala hejtu establishmentu za tezę, w której Izraelczycy wystawili uczestników koncertu psychotrans na atak islamistów specjalnie, żeby zdobyć podstawę do ataku na organizację społeczną strefy Gazy.

Mówili o nim jak o niebezpiecznym wariancie, który buduje teorie spiskowe.

Wynikało z tego, że nie wolno pytać o to dlaczego naród, który zbudował Pegasusa, paralos przeciwrakietowy i bomby atomowe dał się tak dziecinie podejść i zostać skutecznie zaatakowanym z lotni i z samochodów osobowych.

Wybrzmiewalo z tego również, że nie należy porównywać ilości ofiar po obu stronach.

Chcąc też zakazać Berlinale
de.m.wikip(*)ationale_Filmfestspiele_Berlin

Za sianie zamętu wokół tego, kto jest ofiarą a kto napastnikiem.

Kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam
pl.m.wikipedia.org/wiki/Pro_Fide,_Lege_et_Rege

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Dziś w DLF słuchałem o polityku, którego zalała fala hejtu establishmentu za tezę, w której >Izraelczycy wystawili uczestników koncertu psychotrans na atak islamistów specjalnie, żeby >zdobyć podstawę do ataku na organizację społeczną strefy Gazy.
>

Kiedy i po co Amerykanie wybudowali port wojenny w Pearl Harbor ??
O dniu ataku Japończyków na zagrażający ich rozwojowi port wojenny Amerykanie wiedzieli a pomimo to wystawili załogę portu na unicestwienie.
Wojna Ameryki z Japonią nie zaczęła się w momencie bombardowania przez Japończyków Pearl Harbor tylko w chwili gdy Amerykanie podjęli decyzję o budowie portu wojennego.
Carl Phillip Gottlieb von Clausewitz powiedział:
Wojna jest jedynie kontynuacją polityki innymi środkami, oraz: Pokój to zawieszenie broni pomiędzy dwiema wojnami.

Każdą wojnę planuje silniejszy. Po jej wygraniu pisze historię a pokonanym instaluje: swoje banki, kolonialną władzę i aparat propagandowy.
Fałszywą historię wojen w Europie, które doprowadziły do tego, że Żydzi amerykańscy przejęli hegemonię, napisał siostrzeniec Freuda Edward Bernays. Nie ma w niej ich dowódcy Bernarda Barucha, który zaczął od pokonania niemieckich Żydów komunistów. Do pokonania Żydów komunistów Baruch użył stworzonej w tym celu "niepodległej" Polski i swojego agenta Dmowskiego. Ukrywa się fakt, że Dmowskiego do USA dwa razy ściągnął Żyd Baruch i po tych wizytach Dmowski organizował nagonki na Zydów w "niepodległej" Polsce. Nie ma ludobójstwa jakiego dokonał w ZSRR w 1937 r. które dało mu władzę nad Sowietami, których użył do pokonania Osi Berlin Rzym Tokio. Wymordowano wtedy w ZSRR 42 tys. Niemców i całą żydowską administrację cywilną i wojskową. Wymordowano 111 tys. Polaków w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej. Dokonali tego ŻYDZI. Żydzi mordowali Żydów w ZSRR. Najważniejszych Żydów zamordowali: Bronsteina Naum Eitingon, Jakira Lew Zacharowicz Mechlis. Nie ma o tym, że to Brnard Baruch stworzył Niemcom nazistów i Hitlera. Amerykańskie banki sfinansowały uzbrojenie III Rzeszy. Amerykanie nie zbombardowali ani jednej fabryki zbrojeniowej w III Rzeszy. Fabryki te wybudowano za dolary. Brytyjczycy jedynie zbombardowali kilka. Brytyjczyków ostrzeliwali z Francji Żydzi niemieccy.

www.youtube.com/watch?v=o-9eUfQSoC8&t=147s

Agenturalni aktorzy-politycy chcą 2 miliony Polaków skazać na rzeź.

Dzisiaj mamy powtórkę z naszej tragicznej historii. Znowu nas używają Żydzi amerykańscy i znowu polskojęzyczne władze są ściągane do USA. Teraz "bronimy" się przed Rosją a nasi dziadkowie "bronili" się przed Niemcami i komunizmem.
Wcześniej nas używali Brytyjczycy do wojen zastępczych. O tym co to są wojny zastępcze w "niepodległej" Polsce nie wolno uczyć.
28-02-2024 15:07 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>Dziś w DLF słuchałem o polityku, którego zalała fala hejtu establishmentu za tezę, w której >Izraelczycy wystawili uczestników koncertu psychotrans na atak islamistów specjalnie, żeby >zdobyć podstawę do ataku na organizację społeczną strefy Gazy.
>>
>Kiedy i po co Amerykanie wybudowali port wojenny w Pearl Harbor ??

Stawiając wszystkie rzeczy na szalę, biorąc wszystko pod uwagę, w którym kraju chciałbyś mieszkać, działać, realizować własne plany życiowe: w Ameryce czy Rosji?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Stawiając wszystkie rzeczy na szalę, biorąc wszystko pod uwagę, w którym kraju chciałbyś mieszkać, działać, realizować własne plany życiowe: w Ameryce czy Rosji?

Na to pytanie z całą pewnością nie ma żadnej uniwersalnej odpowiedzi.

Dla jednych urodzajną glebą okazałoby się USA a nieurodzajna Rosja dla innych dokładnie odwrotnie.

Słyszałem wiele historii o ludziach, których USA pochłonęło i zniszczyło.

Wcale nie chodzi o taką wolność w której możesz chlac, ćpać, uprawiać seks z kim popadnie o gadać co Ci ślina na język przyniesie.

Wejdź nieproszony na prywatny teren w USA i Rosji, może to wyjaśni Ci coś w kwestii wolności panującej w tych krajach.

W USA musisz jednak uważać, żeby nie zarobić kulki w łeb przy tej okazji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
28-02-2024 19:33 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>> Stawiając wszystkie rzeczy na szalę, biorąc wszystko pod uwagę, w którym kraju chciałbyś mieszkać, działać, realizować własne plany życiowe: w Ameryce czy Rosji?
>Na to pytanie z całą pewnością nie ma żadnej uniwersalnej odpowiedzi.

Jest, gdyż głosujesz niejako "nogami" - żyjesz albo tu, albo tu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Jest, gdyż głosujesz niejako "nogami" - żyjesz albo tu, albo tu.

Jeśli mogę wybrać to ani tu ani tam ani też w tonącej w biurokracji Europie.

Właściwie nigdzie co już istnieje.

Gdybyś mnie jednak zmuszał do wyboru to sądzę, że tyle samo szans na szczęście miałbym w Rosji co w USA choć moje życie pewnie wyglądałoby inaczej.

Musiałbym wpierw pożyć w obu krajach, żeby Ci coś sensownego odpowiedzieć. W tej chwili mógłbym Ci odpowiadać urobiony hollywoodzką propagandą sukcesu.

Tak naprawdę nie znam tych światów to jaką mogę podjąć decyzję.

Być może w Rosji osiągnąłbym 100x więcej niż USA a może odwrotnie. Nie mam pojęcia. Nie wiem tez co miałby dla mnie wartość gdybym znalazł się pod wpływem tych dwóch różnych kultur.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Być może w Rosji osiągnąłbym 100x więcej niż USA a może odwrotnie. Nie mam pojęcia. Nie wiem tez >co miałby dla mnie wartość gdybym znalazł się pod wpływem tych dwóch różnych kultur.
>


world-scam.com/Files/Bruksela.mp4

Europę czeka kolejny "dobrobyt". Znowu nas z kasy czyszczą Żydzi amerykańscy.

Komisja Europejska przedstawiła propozycję, która może mieć ogromny wpływ na właścicieli samochodów w Europie: należy zakazać napraw pojazdów starszych niż 15 lat.
Środek ma na celu stopniowe wycofywanie samochodów z silnikami spalinowymi. Tłem jest unijna inicjatywa "Fit for 55", która zakłada redukcję emisji w sektorze transportu o 55 proc. do 2030 roku.


Będziemy wszyscy bogaci i każdy będzie miał nowiutki samochód elektryczny.
szarley (54913 punktów)
Przykład kreta w mafii

Znów uciekłeś ciulu?
Gówno, którym rzuciłeś nie jest argumentem psi chuju

jawność?
Ujawnij plany zabezpieczenia metra w twoim Berlinie szaleńcowi

I co, ciulu, synu ciula?

jakieś argumenta, synu ciula?

ucieczka ciula syna ciula


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>W USA musisz jednak uważać, żeby nie zarobić kulki w łeb przy tej okazji.
>

en.wikipedia.org/wiki/Killing_of_Yoshihiro_Hattori

Yoshihiro Hattori (服部 剛丈, Hattori Yoshihiro , 22 listopada 1975 - 17 października 1992, często określany jako Yoshi Hattori) , japoński student w ramach programu wymiany przybył do Stanów Zjednoczonych, gdzie został zastrzelony w Baton Rouge , Luizjana. Do strzelaniny doszło, gdy Hattori w drodze na imprezę Halloween przez pomyłkę wszedł do niewłaściwego domu. Właściciel nieruchomości Rodney Peairs śmiertelnie postrzelił Hattoriego, błędnie sądząc, że wkroczył w celach przestępczych. Zabójstwo i procesy Peairsa przyciągnęły uwagę całego świata, inicjując dyskusję na temat stosunków rasowych i stosunku do Azjatów w Stanach Zjednoczonych.

Parobkowie z całego świata zjechali się do USA i się dorobili, tylko inteligencji i kultury im nie przybyło. Bernard Baruch stworzył amerykańskie imperium kosztem zniszczenia Europy. Wymordował Żydów tworzących potężną Europę i zabrał naszych najlepszych naukowców. Dzisiaj następcy Barucha niszczą Rosję i Chiny.
28-02-2024 20:07 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>W USA musisz jednak uważać, żeby nie zarobić kulki w łeb przy tej okazji.
>>
>en.wikipedia.org/wiki/Killing_of_Yoshihiro_Hattori

Odpowiedz na pytanie.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Po raz kolejny piszę: w świecie nie wygrywa: lepszy, mądrzejszy, kulturalniejszy itd.
>Światem rządzi uzbrojony chciwy cham.
Gdybyś miał 100% racji, ów cham do dzisiaj siedziałby z maczugą w jaskini.

Masz więc 99% racji, pozostały 1% jest darowizną na rzecz organizacji 'fR'.

cr
szarley (54913 punktów)
>>A czym próbujesz przekonać do swojego światopoglądu?
>Do światopoglądu nie da się nikogo przekonać, jego trzeba poczuć.
Bełkot
Wystarczy, że użyjesz ARGUMENTÓW
Ucieczka, rzucanie gównem, kłamstwa nie są argumentem

>Nie udało mi się zarazić jak do tej pory twojego umysłu moimi emocjami, bo ten jest bardzo na nie odporny.
Nie udało ci się zarazić mojego umysłu KŁAMSTWAMI

>Masz bardzo silną, dominującą osobowość i umysł,
Po prostu widzę przez okno jak górnik buduje dom
Ty temu przeczysz

>który chce rządzić
Znów zmyślasz p.ch.

>Czas pokaże kto z nas jest bardziej dominujący.
Czas pokazał liczbę twoich zwolenników

>Niech zwycięży lepszy świat dla naszego wspólnego dobra.
Wspólnego? Mam na ciebie płacić dla WSPÓLNEGO dobra?
Nie, chcesz żebym sypał ci do koryta dla TWOJEGO dobra

>>Ty nie masz pojęcia jakiego ja świata chcę, ty "mój" świat zmyśliłeś
Podtrzymuję

>>Zarzucasz mi, że pochwalam lichwę.
>Chcesz świata sprzecznego z moją wizją
Zarzucasz mi, że pochwalam lichwę. IDIOTO czytaj co piszę, piszę o twoim zarzucie, nie o twojej wizji, choć ten zarzut jest UROJENIEM rzucającego gównem psiego chuja

>Wchodzisz z zalozenia, że w innych ludziach panuje zło,
Tak, w niektórych jest zło. Nikt nie przestanie gwałcić bo ujawnieniu czyje jest pole pod lasem

>W drugim człowieku trzeba obudzić dobro.
MORDUJĄC ICH?????
Przykład chirurga, kontrolera lotów.
Zabijanie ludzi jest dobre? chyba tylko według Hamerlika

>Można wybrać taką "normalność", w której wszyscy się nienawidzą i walczą ze sobą
To twój cel. Po to chesz jawności, żeby budzić zawiść i nienawiść
TWÓJ !!!!

>i taka w której ludzie lubią się i chętnie współpracują.
I na tym polega spółdzielczość, ja, kretynie zakładałem spółdzielnie, ty byłeś windykatorem
Ucieczka hipokryty

>Wierz mi lub nie ale ani tajemnice ani przemoc nie prowadzą do świata, w którym ludzie się lubią i chętnie współpracują.
To zaprzestań przemocy i tajemnic
Zacznij od siebie

>Widzę jak sprzeciwiasz się podważaniu prawa do tajemnicy,
Widzę, że twoja żona to k***a dla psów. zmyślaj dalej

>prawa do niejawnej i nieopodatkowanej własności,
Widzę, że twoja żona to k***a dla psów. zmyślaj dalej

UZASADNIJ, odpowiedz na pytania, zamiast wymyślać moje poglądy

>prawa do należności podatkowych z pracy
Z czego ma listonosz zapłacić podatek od altanki?
UCIECZKA
Odpowiedz na to pytanie a mnie przekonasz
(teraz będzie lament, że nie da się mnie przekonać, bo jestem stara gwardia - jedyny "argument" ciula

>Widzę kim jesteś
Ja widzę kim jest twoja córka

>Naprawdę jesteś i tworzysz świat, w którym ty chcesz żyć ale ja nie chcę w nim żyć.
Tak, tworzę świat w którym chcę żyć, w którym nie ma dziedzicznej biedy, ty chcesz zakazać robotnikowi budowy domu

>Niech zwycięży uczciwie lepszy swiat.
Dlatego obiecujesz połamać mi ręce?
Zaiste lepszy świat

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Niech zwycięży uczciwie lepszy swiat.
>Dlatego obiecujesz połamać mi ręce?
>Zaiste lepszy świat

A tam zaraz połamać.
Powiedziałem, że w przyszłości złapie cię za rękę i wykrece ja, jako również ręce ci podobnych jeśli zamachniecie się na ludzi prawdomównych, którzy ujawnili prawdę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Niech zwycięży uczciwie lepszy swiat.
>>Dlatego obiecujesz połamać mi ręce?
>>Zaiste lepszy świat
>A tam zaraz połamać.

Znów nie przeczytałeś całego mojego wpisu
Znów tylko ucieczka

>Powiedziałem, że w przyszłości złapie cię za rękę i wykrece ja, jako również ręce ci podobnych jeśli zamachniecie się na ludzi prawdomównych, którzy ujawnili prawdę.

Szkoda, że ktoś tak nie potraktował windykatora Hamerlika - fanatycznego miłośnika przemocy Szkoda, że ktoś tak nie potraktował dłużnika Hamerlika - fanatycznego miłośnika tajemnic

PRZYKŁAD KRETA W MAFII
Idiota nie doczytał?
Już ten jeden przykład obala twoją tezę, że nie wolno chronić tajemnic
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Jak od przykładu oponiarza, krów, Płocka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nie kłócimy się wcale przez to, że ty nazywasz mnie psim chujem a ja ciebie lichwiarzem lecz dlatego, że chcemy odmiennych społeczeństw i światów.
W samej wymianie zdań n/t odmienności pragnień nie ma kłótni; kłótnią jest sposób w jaki bronicie swoich racji.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie kłócimy się wcale przez to, że ty nazywasz mnie psim chujem a ja ciebie lichwiarzem lecz dlatego, że chcemy odmiennych społeczeństw i światów.
>W samej wymianie zdań n/t odmienności pragnień nie ma kłótni; kłótnią jest sposób w jaki bronicie swoich racji.

Dla Ciebie kłótnią są wzajemne inwektywy a dla mnie konflikt wartości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Nie kłócimy się wcale przez to, że ty nazywasz mnie psim chujem a ja ciebie lichwiarzem lecz dlatego, że chcemy odmiennych społeczeństw i światów.
>>W samej wymianie zdań n/t odmienności pragnień nie ma kłótni; kłótnią jest sposób w jaki bronicie swoich racji.
>Dla Ciebie kłótnią są wzajemne inwektywy a dla mnie konflikt wartości.

1 zaprzestań inwektyw
2 Nie zamieniaj każdej rozmowy o wartościach w ucieczkę w rzucanie gównem

Postulujesz zakaz kar za złamanie tajemnicy
PRZYKŁAD POLICYJNEGO KRETA W MAFII !!!!!
To jest próba rozmowy o meritum twojego postulatu (inne przykłady też mogę podać)

Odpowiedź Hamerlika - rzucanie gównem o zwierzęcej kulturze i bajania, że jawność mienia zapobieże gwałtom

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 zaprzestań inwektyw
>2 Nie zamieniaj każdej rozmowy o wartościach w ucieczkę w rzucanie gównem

Śmieszne zarzuty od "człowieka", który wylał na mnie cysternę szamba.

Najpierw spójrz do lustra a potem pouczaj.

Moje gówno przy twojej cysternie szamba jest niczym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Kolejna próba merytorycznej rozmowy kończy się ucieczką

>>1 zaprzestań inwektyw
>>2 Nie zamieniaj każdej rozmowy o wartościach w ucieczkę w rzucanie gównem
>Śmieszne zarzuty od "człowieka", który wylał na mnie cysternę szamba.

Nazwałem cię przestępcą?

Proponowałem ci, że kiedy sprostujesz kłamstwa na mój temat to ja przeproszę
To nie jest symetryczny układ
Twoja odpowiedź - ucieczka

>Moje gówno przy twojej cysternie szamba jest niczym.
Niemniej TY zacząłeś od rzucania gównem i zasłużyłeś na obryw

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nazwałem cię przestępcą?

Jeśli określenie lichwiarza ci nie pasuje mogę cię określać powizjanem, w waszym stylu.

No wiesz, prowizja to już nie lichwa.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nazwałem cię przestępcą?
>Jeśli określenie lichwiarza ci nie pasuje

Powinno pasować?
Lichwa jest przestępstwem
Zarzuciłeś mi przestępstwo, bez cienia dowodu
Każdego pasażera w metrze nazywasz podpalaczem?

>mogę cię określać powizjanem, w waszym stylu.
A co to znaczy?

>No wiesz, prowizja to już nie lichwa.

1 Prowizja to nie jest lichwa. Zapoznaj się z podstawowymi pojęciami z ekonomii.
2 Nie biorę żadnej prowizji, znów rzucasz gównem, windykatorze

Znów tylko kłamstwo Hamerlika

Zarzuciłeś mi też, że nie zapłaciłem robotnikom, którzy budowali mój dom
Też masz na to inną hamernazwę?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Postulujesz zakaz kar za złamanie tajemnicy

Oczywiście.
Na kary za prawdomówność mogą pozwolić sobie jedynie zwierzęta u ludzi to wykluczone.

Nie ma przy tym znaczenia z jaką prawdą prawdomówność jest związana.

Człowiek prawdomówny jest święty i niewinny a kazdy, kto za prawdę próbuje go ukarać jest bandytą i jak bandyta winien być przez wszystkich moralnych ludzi traktowany.

Jeżeli moralni ludzi nie mają wystarczająco siły, żeby ukarać bandytów, to muszą ją zdobyć. To jest ich moralny obowiązek.

Żaden bandyta karzący innych za prawdomówność nie może pozostać bezkarny.
Żadnemu bandycie nie wolno jego zdemoralizowanych zachowań zapomnieć.

Żaden funkcjonariusz karzący prawdomównych ludzi za hajs z przymusowych podatków od biedy nie powinien czuć się bezpieczny.

Zadna fałszywa ideologia nie zrobi z bandyty dobrego człowieka.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Postulujesz zakaz kar za złamanie tajemnicy
>Oczywiście.

Przykład policyjnego kreta w mafii

>Na kary za prawdomówność mogą pozwolić sobie jedynie zwierzęta
Inwektywa zamiast merytorycznej odpowiedzi

>Człowiek prawdomówny jest święty i niewinny a kazdy, kto za prawdę próbuje go ukarać jest bandytą
Inwektywa zamiast merytorycznej odpowiedzi

>Żaden bandyta
Inwektywa zamiast merytorycznej odpowiedzi

>Żadnemu bandycie nie wolno jego zdemoralizowanych zachowań zapomnieć.
Inwektywa zamiast merytorycznej odpowiedzi

>Zadna fałszywa ideologia nie zrobi z bandyty dobrego człowieka.
Inwektywa zamiast merytorycznej odpowiedzi

Czekam na MERYTORYCZNĄ odpowiedź
Niestety po raz kolejny ... gówno

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Dla Ciebie kłótnią są wzajemne inwektywy a dla mnie konflikt wartości.
Konflikt to tylko stan między stronami; nie zależy od prób porozumienia.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jestem anonimowa, anonimowością chroniona.

Wprost przeciwnie anonimowość nie chroni Cię lecz Ci zagraża. To złudne poczucie bezpieczeństwa, kiedy masz kontakt z ludźmi, którzy nie znają twojej tożsamości, jak szczęście po alkoholu. Chroniąc swoje tajemnice dajesz innym prawo do tajemnic a oni wykorzystują je do niemoralnych zachowań, do których nie byliby zdolni bez prawa do tajemnic.

Czyniąc tajemnicę normą wprowadzasz powszechnie niebezpieczeństwo aspołecznych zachowań.

>Na Twoje składa się lawina inwektyw.

Większe fale nienawiści spotykają ludzi bez tożsamości, bo napastnicy nie czują granic.
Kiedy pojawiają się nazwiska i konkretne oznaczenia osób napastnicy zaczynają się bać w atakach instytucji państwowych.

Gdyby w sieci wszyscy mieli tożsamości jak w realu i jak być powinno, to zapanowałby kultura, zwierzęta opanowały ze strachu swoją dzikość.

>Gros ataków na Ciebie bazuje na dotyczących Ciebie realiach.

Ataki nie byłby w ogóle mniejsze gdybyś bazowały na domysłach i wymysłach. Byłby takie same albo większe.

Dobrze jest poddać się krytyce.
Ciężko ale dobrze.
Bardzo łatwo zamknąć się w szklanej kuli własnych przekonań a uzasadniania krytyka rozbija tę szklaną kulę.

Krytyka wytrąca człowieka ze ślepoty i samozadowolenia.

Muszę sobie z tym atakiem poradzić i odeprzeć go.
Paradoksalnie z tożsamością mam lepszą pozycję niż anonimowy napastnik.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Chroniąc swoje tajemnice dajesz innym prawo do tajemnic a oni wykorzystują je do niemoralnych zachowań, do których nie byliby zdolni bez prawa do tajemnic.
Ale widać, że nie wszyscy. Czyli wirtualna anonimowość weryfikuje kulturę osobistą. Co warto wykorzystać, by nie tracić czasu i sił na dyskusje z hejterami.

>Czyniąc tajemnicę normą wprowadzasz powszechnie niebezpieczeństwo aspołecznych zachowań.
Hejt jest prospołeczny: hejter alfa daje współhejterom poczucie przynależności do sfory.

>Większe fale nienawiści spotykają ludzi bez tożsamości, bo napastnicy nie czują granic.
Z hejtem mierzą się zwłaszcza osoby realne, wobec "nicków" nie odczuwa się skuteczności.

>Kiedy pojawiają się nazwiska i konkretne oznaczenia osób napastnicy zaczynają się bać w atakach instytucji państwowych.
Ciebie jakoś nikt się tu nie boi, a ja w większości skierowany na mnie hejt powstrzymałam bez jakichkolwiek instytucji.

>>Gros ataków na Ciebie bazuje na dotyczących Ciebie realiach.
>Ataki nie byłby w ogóle mniejsze gdybyś bazowały na domysłach
Gołosłownie to twierdzisz, czy sprawdziłeś? A jeśli tak, to jak?

>Dobrze jest poddać się krytyce.
Krytyce warto poddać swoje tezy.

>Bardzo łatwo zamknąć się w szklanej kuli własnych przekonań a uzasadniania krytyka rozbija tę szklaną kulę.
Forum nie jest szklaną kulą, każdy tu piszący poddaje swoje twierdzenia pod osąd pozostałych uczestników.

>Paradoksalnie z tożsamością mam lepszą pozycję niż anonimowy napastnik.
Jeżeli zamierzałeś swoje teorie ukryć pod lawiną hejtu, to Ci się udało.


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Krytyce warto poddać swoje tezy.

Ludzkie przekonania można podzielić na te związane z twardą rzeczywiścia, z takich powstają np. instytucje państwowe i na fantazje, rozumowanie życzeniowe.

Na anonimowym forum objawiają się głównie fantazje, przekonania, które mają znikomy wpływ na rzeczywistość.

Na anonimowych forach dla przykładu leje się hejt do migrantów ekonomicznych.

Ci sami ludzie, którzy nienawidzą migrantów pod pseudonimem twarzą w twarz z migratem ekonomicznym a zwłaszcza przy funkcjonariuszu państwa będą wyrażać zupełnie inne przekonania, które będą prowadziły do zupełnie innej rzeczywistości niż swobodny hejt w necie.

Anonimowość w necie nie przynosi żadnej prawdy o życiu wprost przeciwnie. Anonimowość stwarza pozory zabezpieczenia przy którym względni w realu na innych ludzie stają się bezwzględnymi napastnikami.

To jest taka sytuacja jak w realnym życiu gdy ktoś nie potrafi się bronić i tym samym natychmiast prowokuje napastnika wyzyskiwacza, który nigdy by się nie objawił, gdyby każdy zachował zdolność obrony.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Ci sami ludzie, którzy nienawidzą migrantów pod pseudonimem twarzą w twarz z migratem ekonomicznym a zwłaszcza przy funkcjonariuszu państwa będą wyrażać zupełnie inne przekonania, które będą prowadziły do zupełnie innej rzeczywistości niż swobodny hejt w necie.
>Anonimowość w necie nie przynosi żadnej prawdy o życiu wprost przeciwnie.
Dowiodłeś tu rzeczy odwrotnej, że dopiero anonimowość pozwala na poznanie rzeczywistego kierunku naszych dążeń, bo dopiero pod pseudonimem pozwalamy sobie na szczerość.

>Anonimowość stwarza pozory zabezpieczenia przy którym względni w realu na innych ludzie stają się bezwzględnymi napastnikami.
Odwrotnie: przed bezwzględnością realnych napastników świetnie chroni wirtualna anonimowość.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>dopiero pod pseudonimem pozwalamy sobie na szczerość.

Nie, dopiero w anonimowości pozwalamy sobie na uwolnienie demonów kryjących w naszej psyche.

Te demony przy zachowaniu tożsamości pozostałby na zawsze ukryte i nigdy by się nie objawiły.

Anonimowość to żadna szczerość tylko warunek, w których człowiek się demoralizuje.

Każdy człowiek ma wiele osobowości i od warunków zalezy, ktora z nich się obajwi.

Tajemnice wyzwalają w ludziach zło, dlatego musimy ich unikać a nie jeszcze dawać innym prawo do krzywdzenia ludzi za prawdomówność.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Czekam na odpowiedź

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czekam na odpowiedź

Pragnienie wnikania w struktury mafii w celu jej zdemaskowania nie stanowi dla mnie żadnego usprawiedliwienia karania prawdomówności.

Dla mnie świętość i niewinność ludzi prawdomównych stoi w hierachii 1000 stopni wyżej od wszelkich koncepcji demaskowania bandytów poprzez ich oszukiwanie.

Jeśli ludzie zaczną bać się wnikania w struktury mafii w związku z tym, że nie będzie wolno ukarać żadnych ludzi prawdomównych to trudno. Muszą sobie poradzić z problemami w inny sposób.

Nikt nie ma prawa podnieść ręki na prawdomównego człowieka za wyrażanie przez niego prawdy.

Każda taka ewentualnie podniesiona ręka musi być przetrącona.

Tego fundamentu nie mogą zmienić żadne fałszywe ideologie, budowane w tajemnicy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Czekam na odpowiedź
>Pragnienie wnikania w struktury mafii w celu jej zdemaskowania nie stanowi dla mnie żadnego usprawiedliwienia karania prawdomówności.

Oczywiście. Policjant zostanie zabity. Dla ciebie żaden problem

Kolejny raz udowadniasz, że jesteś pochwalcą zabójstw (chirurg, kontroler lotów, rosyjscy żołdacy w Buczy)

zabijajcie, to wg hamerciula moralne

Mam nadzieję , że ktoś zabije ci dziecko. może wytrzeźwiejesz

>Nikt nie ma prawa podnieść ręki na prawdomównego człowieka za wyrażanie przez niego prawdy.
>Każda taka ewentualnie podniesiona ręka musi być przetrącona.

Mam nadzieję , że ktoś zabije ci dziecko. może wytrzeźwiejesz

>Tego fundamentu nie mogą zmienić żadne fałszywe ideologie, budowane w tajemnicy.

Mam nadzieję , że ktoś zabije ci dziecko. może wytrzeźwiejesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Czekam na odpowiedź
>>Pragnienie wnikania w struktury mafii w celu jej zdemaskowania nie stanowi dla mnie żadnego usprawiedliwienia karania prawdomówności.
>Oczywiście. Policjant zostanie zabity. Dla ciebie żaden problem

Gdyby nie wasz kult tajemnic i nie wasze prawo do tajemnic nie byłoby ani tyle morderstw co współczesnie ani nawet tyle podstaw do mordowania ludzi.

Ale, że jesteście cwani to postanowiliście rozpalić wielki pożar, żeby potem zaoferować jego gaszenie oczywiście za wielki hajs. Taka logika.

Najpierw stworzyć podstawy dla rozwoju mafii, żeby potem z nią rzekomo walczyć, depcząc przy tym maluczkich i oczywiście za ciężki hajs.

Nie ze mną te numery.
Nigdy nie stanę po waszej stronie.

Kto skrzywdzi prawdomównego człowieka za wyrażenie prawdy sam też musi być skrzywdzony i nie może być żadnego wyjątku od tej fundamentalnej zasady.

Nie może się tu liczyć czy ktoś przy tym czuje się sędzią sprawiedliwym czy obrońcą narodu.

Kto krzywdzi za prawdę tego musi spotkać taka sama krzywda, bez żadnego wyjątku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Przykład policyjnego kreta w mafii
>>>Pragnienie wnikania w struktury mafii w celu jej zdemaskowania nie stanowi dla mnie żadnego usprawiedliwienia karania prawdomówności.
>>Oczywiście. Policjant zostanie zabity. Dla ciebie żaden problem
>Gdyby nie wasz kult..

Czekam na argumenta a nie na kolejną porcję gówna i zmyśleń

Kolejny przykład: Program ochrony metra w Berlinie jest tajny. jeśli go ujawnisz, może z niego skorzystać jakiś szaleniec, żeby zrobić zamach.
Tylko nie wciskaj ciemnoty, że jawność kapitałów zapewni wszystkim psychiczne zdrowie

>Ale, że jesteście cwani
Czekam na argumenta a nie na kolejną porcję gówna

>Najpierw stworzyć podstawy dla rozwoju mafii,
Czekam na argumenta a nie na kolejną porcję gówna

>Kto skrzywdzi prawdomównego człowieka za wyrażenie prawdy sam też musi być skrzywdzony i nie może być żadnego wyjątku od tej fundamentalnej zasady.
Mantra, czekam na argumenta

Napisałeś wczoraj kolejną kłamliwą brednię na mój temat, dotyczącą jakich prowizji.
Masz na to jakieś uzasadnienie?
Nie.
Kolejne rzucanie gównem przez Hamerlika


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mam nadzieję , że ktoś zabije ci dziecko. może wytrzeźwiejesz

Wiem ale też zrobię wszystko aby to nigdy nie było możliwe, nawet gdy dzikie zwierzę będzie pragnęło tego każrą komórką swojego ciała.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Dla mnie świętość i niewinność ludzi prawdomównych stoi w hierachii 1000 stopni wyżej od >wszelkich koncepcji demaskowania bandytów poprzez ich oszukiwanie.
>Jeśli ludzie zaczną bać się wnikania w struktury mafii w związku z tym, że nie będzie wolno >ukarać żadnych ludzi prawdomównych to trudno. Muszą sobie poradzić z problemami w inny sposób.
>Nikt nie ma prawa podnieść ręki na prawdomównego człowieka za wyrażanie przez niego prawdy.
>Każda taka ewentualnie podniesiona ręka musi być przetrącona.

www.polity(*)tajczak-klamstwa-o-klamcy.read

Według narodowców Dariusz Ratajczak zginął jako męczennik walki o wolne słowo.
11 lat temu sąd uznał Ratajczaka, autora książki "Tematy niebezpieczne", winnym kłamstwa oświęcimskiego. Kilka tygodni temu w samochodzie na parkingu przed centrum handlowym w Opolu znaleziono jego zwłoki.


Jak odróżnić prawdę od kłamstwa. Tzw. wolne słowo rozszerza jedynie ilość i zakres kłamstw.
Jak zaczniesz prześladować ludzi za to, że nie mówią prawdy, to staniesz się taki sam ja Żydzi, którzy ustawowo określili swoją prawdę i kary dla próbujących ją podważać.
Ludzie żyją i będą żyć wśród kłamstw i tego nikt nie zmieni. Jedni przyjmą za jedyną prawdę to, co im w dzieciństwie wstawiono do szarych komórek i z tym umrą. Inni będą dociekać prawdy i umrą nie będąc pewnymi czy ją odnaleźli.
Najważniejszą prawdą jest prawda historyczna. Fałszywej historii używa się do ogłupiania narodów i używania ich proxy war. Jesteśmy po raz kolejny, przez tych samych, używani do ich wojny imperialnej. Za pierwszym razem naszą sytuację i nasz interes rozumiało kilku Polaków. Dzisiaj są już tysiące a powinny być miliony.
Hamerlik nie stoisz po stronie prawdy ani po stronie tych, co do niej nas prowadzą.
Masz szare komórki przesiąknięte zatwierdzoną "prawdą" i nienawiścią wstawianą przez tych co prowadzą imperialne proxy war.
Zauważ jak zachowywali się przed II WŚ i zachowują się teraz polscy "katolicy" i polska prafica.
Zamiast trzymać nas z daleka od wojen żydowskiego imperializmu i globalizmu, to wpakowali nas na pierwszą linię frontu.
Polski "katolik", nad którym od dziecka pracują polskojęzyczne klechy, zamiast bronić bliźniego, to na niego używa broni, otrzymanej, po raz kolejny, od Żydów amerykańskich i brytyjskich.
Hamerlik jak chcesz coś zmienić, zacznij od siebie.
29-02-2024 08:47 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

Czekam na odpowiedź na w sumie proste pytanie. Nie rozumiem, dlaczego nie możesz udzielić na nie odpowiedzi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak zaczniesz prześladować ludzi za to, że nie mówią prawdy, to staniesz się taki sam ja Żydzi, którzy ustawowo określili swoją prawdę i kary dla próbujących ją podważać.

Akurat zamierzam prześladować ludzi, którzy prześladują innych za prawdomówność.
Nikt, kto krzywdzi ludzi prawdomównych nie może czuć się bezpiecznym ani teraz, ani w przyszłości ani nigdy.

Nikomu, kto skrzywdzi drugiego człowieka za prawdę, nie będzie zapomniane ani wybaczone.
Wcześniej czy później na pewno poniesie konsekwencje swojej niemoralnej i niszczącej człowieka postawy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Jak zaczniesz prześladować ludzi za to, że nie mówią prawdy, to staniesz się taki sam ja Żydzi, którzy ustawowo określili swoją prawdę i kary dla próbujących ją podważać.
>Akurat zamierzam prześladować ludzi, którzy prześladują innych za prawdomówność.
>

Akurat między prawdomównością a kłamstwem jest taka sama różnica, jak ze strzelaniem, każdy twierdzi, że się broni.
Żydzi amerykańscy dwadzieścia lat zwożą broń do Polski a na Ukrainę zaczęli zwozić po tym, jak im udało się przeprowadzić zamach stanu w 2014 r.
Polaków i Ukraińców przetumaniono pod potrzeby kolejnej proxy war.
Hamerlik chcesz przetumanionym istotom wciskać jakąś prawdę??
Musisz analizować, jak przebiegało otumanianie i przetumanianie.
Jak nastanie kolejne przetumanianie to wtedy musisz zacząć działać.
Teraz załóż ministerstwo prawdy, które będzie nadawać certyfikaty prawdom.
Ja zgłaszam swoją prawdę i chcę mieć certyfikat z numerem jeden.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Akurat między prawdomównością a kłamstwem jest taka sama różnica, jak ze strzelaniem, każdy twierdzi, że się broni.

Ale ja nie mam w tej chwili nic do kłamców ani też do tych prawdomównych a jedynie do tych, którzy chcą innych karać za to co wyrażają, obojętnie czy inni widzą to jaki fałsz czy prawde, bowiem każdy widzi co chce.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Przykład policyjnego kreta w mafii

Przykład utajnienia planów ochrony metra przed szaleńcem

Czekam

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przykład utajnienia planów ochrony metra przed szaleńcem

Przykład rozwoju szaleństwa w umyśle człowieka, który nie może nic zrealizować z własnych marzeń i planow, w świecie panów, którzy dokonali przewlaszcznia świata również dzięki pańskiemu prawu do tajemnicy.

Skrzywdz prawdomównego człowieka za wyrażenie prawdy a któregoś dnia przyjdziemy po ciebie i poznasz dokładnie zasadę "oko za oko i ząb za ząb".

Nikt z tych którzy karzą innych za prawdomówność lub innych do tego uprawniają nie uniknie kary a ta będzie surowa.

Aż zdemoralizowany i dziki motłoch nauczy się człowieczeństwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Przykład utajnienia planów ochrony metra przed szaleńcem
>Przykład rozwoju szaleństwa w umyśle człowieka, który nie może nic zrealizować z własnych marzeń

Przykład chorego psychicznie człowieka, któremu TY, idioto, chcesz ujawnić plany ochrony metra i lotnisk

Dlaczego?
Bo jesteś idiotą

Przykład ogłoszenia, kto jest kretem policji w mafii
Ucieczka idioty

Przykład krów
10 lat ucieczek idioty
Przykład oponiarza
10 lat ucieczek idioty
Przykład Płocka
10 lat ucieczek idioty

Poradzisz coś więcej niż cuchnąć gównem?

Jaka gwarancja że haertświr - Knopke nie użyje tych planów, bo nie zna właściciela lotniska?

>Skrzywdz prawdomównego człowieka za wyrażenie prawdy a któregoś dnia przyjdziemy po ciebie
" A masz jakieś wsparcie?"
Ktoś oprócz ciebie, kretyna, chce ujawnienia tajemnic?
KTO????
Sonia - k***a dla psów?
Chce żeby wszyscy wiedzieli, że tatuś jej kazał się kurwić?
Twoja mamusia chce , żeby wszyscy wiedzieli, że twój tatuś to przypadkowy klient?

Napisz za ile poszła twoja działka.
Nie?
Tajemnica
Jaki jest dochód twojej rodziny?
tajemnica
Twój adres?
tajemnica

Chcesz likwidacji emerytur, pokaż dokument, w którym się zrzekasz tłustej niemieckiej pensji
Tajemnica?
Nie, hamerhipokryzja
INNI mają płacić na twoje koryto

>i poznasz dokładnie zasadę "oko za oko i ząb za ząb"
Taka zasada?
jesteś córkpojebcą, pedofilem

Jakie prowizje biorę?
Jesteś psim chujem
Jakie dotacje biorę?
Jesteś psim chujem
"oko za oko i ząb za ząb"
Jesteś psim chujem

>Nikt z tych którzy karzą innych za prawdomówność lub innych do tego uprawniają nie uniknie kary a ta będzie surowa.

Za wyjątkiem kary za ujawnienie info o twoim kredycie
Za to jest ukrzyżowanie
Ujawnij nazwiska tych, którym połamałeś życiorys jako windykator
Tajemnica

>Aż zdemoralizowany i dziki motłoch nauczy się człowieczeństwa.
A merytorycznie psi chuju?

Ujawnisz tajemnicę moich kamienic?
Ujawnisz tajemnicę lichwy i prowizji?
Ujawnisz nazwiska robotników, których oszukałem?

Śmiało, włos ci głowy nie spadnie.
Udowodniłeś, że jesteś psim gównem



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przykład chorego psychicznie człowieka, któremu TY, idioto, chcesz ujawnić plany ochrony metra i lotnisk
>Dlaczego?

Przykład rozwoju choroby psychicznej u permanentnie sfrustrowanego człowieka, który żyje w strachu przed rywalami do zasobów naturalnych, naiwnie wierząc, że im się należy, że jest wobec nich całkowicie bezsilny i w ciągłym poczuciu zagrożenia egzystencjalnego z ich strony, bezwiednie, że te wrogie i samodestrukcyjnie emocje zaprogramowano mu w umyśle w procesie wychowania, w państwowej, tfffuuu "darmowej" i przymusowej szkole.

Może gdy przestaniecie produkować szaleńców, to ci przestaną wam zagrażać i nie będziecie wtedy musieli karać innych za zdradę prawdy o was?

Pomyśl o tym. Jeśli nie będziesz miał wrogów a inni ludzie przestaną cię nienawidzić to nie będziesz musiał już dłużej bać się ujawnienia prawdy o tobie.

Dopóki inni cię nienawidzą musisz się prawdy bać.

Jak pisałem rozpalacie pożar a potem szukacie metod jak go choć trochę przygasić.

Mam lepsze rozwiązanie.
Przestanie wciąż podkładać ogień, to nie będziecie musieli się go bać.

W dupie mam waszą sprawiedliwość uniwersalną.

Wszystkich ostrzegam, że szarley pogrywa na zaprogramowanym u Was poczuciu strachu i stojącej za nim nienawiści do innych, żeby przewlaszczyc wszystkie posiadłości i zgarnąć cały hajs, żeby zostać królem pośród zmanipulowanych emocjonalnie niewolników.

Powtarzając za papieżem.
Wystarczy przestać się bać, żeby móc odzyskać własne człowieczeństwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Ujawnisz tajemnicę moich kamienic?
>>Ujawnisz tajemnicę lichwy i prowizji?
>>Ujawnisz nazwiska robotników, których oszukałem?
>Oczywiście.

No to zaczynaj
Czekam

Psi chuju, znów zarzuciłeś mi przestępstwa. Nikogo nie oszukałem, nikomu nie pożyczyłem na lichwę.
Mam nadzieję, że kiedyś ujawnisz swoje poglądy twarzą w twarz nie schowany na zagranicznym forum i twoi koledzy z pracy konwencjonalnie obiją ci twój kłamliwy ryj

I nie zapomnij ujawnić też nazwiska tych, których windykowałeś i ile zarobiłeś na licytacji działki

Czekam na jakiekolwiek uzasadnienie nazwania mnie lichwiarzem, nawet jeśli w hamerciulskiej mowie zmieniłeś nazwę
Czekam na jakikolwiek dowód, że brałem od kogoś odsetki lub prowizję zamiast odsetek
Czekam na dowód, że brałem dotacje do swoich "posiadłości"

Jesteś kłamcą.

>>Przykład chorego psychicznie człowieka, któremu TY, idioto, chcesz ujawnić plany ochrony metra i lotnisk
>>Dlaczego?
>Przykład rozwoju choroby psychicznej u permanentnie sfrustrowanego człowieka, który żyje w strachu przed rywalami do zasobów naturalnych

Idioto, synu idioty
Choroba psychiczna nie musi się brać z frustracji Hamerlika, że nie ma domu
Są setki przyczyn szaleństwa a ty chcesz dać szaleńcowi na tacy plan ochrony lotniska
Miliony twoich rodaków żyją bez prawa własności złóż gazu i nawet o tym nie myślą, jeżdżą na wakacje ma Baleary.

Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś zwolennikiem prawa do bezkarnego zabijania ludzi

>Może gdy przestaniecie produkować szaleńców,
Dziwki zawsze będą, nie oduczysz tego swojej żony
Ilu ludzi popadło w szaleństwo, ilu popełniło samobójstwo, po twojej windykacji?

Gnój zarzuca innym, że jest gnojem

>to ci przestaną wam zagrażać
Tobie jak rozumiem nie zagraża np zdradzony mąż, który zechce się zemścić na całym świecie
Tobie nie zagraża ofiara wypadku, który spowodował zmiany w mózgu.

Rozumiem, jawność kapitału wyklucza małżeńską zdradę
Jesteś idiotą
Rozumiem, że w twoim świecie jawności kapitałów nikt nie wjedzie na czerwonym świetle na zebrę
Jesteś idiotą
Rozumiem, że w twoim świcie nikt nie zgwałci ci dziecka, bo każdy wie czyje jest pole pod lasem
Jesteś idiotą

>Pomyśl o tym. Jeśli nie będziesz miał wrogów
Nie boję się wrogów, boję się świra, takiego jak ty. Wrogów nie mam
Ty masz samych wrogów wokół siebie
W mojej wsi każdy ma dom i wszyscy są twoimi wrogami bo nikt nie wpisał domu do twojej księgi i nie płaci podatki na koryto hamerświni. Co więcej , nikt nie ma ochoty takiej świni karmić. Sami wrogowie
Dlatego taki świr jak ty jest niebezpieczny, a twoje pogróżki to potwierdzają:
>Ale przedtem zadbam, żeby mnie prymitywna dzicz za to nie dopadła.
Dlatego plany ochrony lotniska muszą być tajne
Dlatego idioci tacy jak Hamelik nie powinni wiedzieć kto, co ma, bo Hamerlik może zabić jeśli zadba o bezkarność

Może tobie jest potrzebny plan lotniska, żebyś mógł zabić setki ludzi?
Wiem, że w amoku frustracji, że przechlałeś szanse na dom, że mamusia zajmuje posiadłość zamiast ją oddać młodym, jesteś w stanie to zrobić

>Jak pisałem rozpalacie pożar
Jak pisałem, Sonia się puszcza z psami, zmyślaj dalej

>Mam lepsze rozwiązanie.
>Przestanie wciąż podkładać ogień, to nie będziecie musieli się go bać.
Mam lepsze rozwiązanie, opłać jej studia, nie będzie się musiała puszczać za kasę


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Psi chuju, znów zarzuciłeś mi przestępstwa.

Nie, nie.
Założyłem motywy jakie prowadzą cię do propagandy prawa do tajemnic i przemocy, do ochrony lichwy i przymusowych podatków od biedy.

Nie wiem nawet gdzie żyjesz choć rozmawiamy ze sobą od ponad 10 lat. Nic nie wiem o twojej działalności.kge zgadywać jedynie motywy.

>Idioto, synu idioty
>Choroba psychiczna nie musi się brać z frustracji Hamerlika, że nie ma domu
>Są setki przyczyn szaleństwa a ty chcesz dać szaleńcowi na tacy plan ochrony lotniska

No tak.
Są różne przyczyny chorób psychicznych i większość z nich to wyrządzenie chorującym krzywdy takiej lub innej. Większość chorych psychicznie wynika z obcowania ze złem, które doprswadza do rozpadu struktury psychicznej.

>Miliony twoich rodaków żyją bez prawa własności złóż gazu i nawet o tym nie myślą, jeżdżą na wakacje ma Baleary.

Ale nie ty i nie twoi kolesie

>Tobie nie zagraża ofiara wypadku, który spowodował zmiany w mózgu.

Ludziom z uszkodzonymi mózgami ciężko się rozeznać w planach lotniska

>Rozumiem, że w twoim świcie nikt nie zgwałci ci dziecka, bo każdy wie czyje jest pole pod lasem

W moim świcie nie będzie tylne ludzi bez tożsamości co w waszym. Nikt nie będzie mógł zaspokajać swoich dzikich popędów licząc na to, że nikt nie będzie wiedział kim jest.

>Dlatego taki świr jak ty jest niebezpieczny, a twoje pogróżki to potwierdzają:

Dla waszej posiadłości świata na pewno.

>Wiem, że w amoku frustracji, że przechlałeś szanse na dom,

I te wasze proste opisy świata, w których wy jesteście zawsze dobrzy a inni są źli przez co wszystko się wam należy przy czym w tej swojej dobroci potrzebujecie koniecznie prawa do tajemnic i przemocy.

Skoro już wytrzeźwialem to swoje szanse na dom muszę wam wyrwac, choćby z gardła.

Na razie macie władzę ale tak nie będzie na zawsze. To jest tylko kwestią czasu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Psi chuju, znów zarzuciłeś mi przestępstwa.
>Nie, nie.

TAK! Lichwa jest przestępstwem, oszustwo jest przestępstwem
ZARZUCIŁEŚ MI PRZESTĘPSTWO
Czego nie rozumiesz?

>Założyłem motywy jakie prowadzą cię do propagandy prawa do tajemnic i przemocy,
Przestań zmyślać

>do ochrony lichwy
Przestań zmyślać

>i przymusowych podatków od biedy.
Kretynie!
1 Nie ma dobrowolnych podatków
2 Pytanie o listonosza. Ucieczka

>Nie wiem nawet gdzie żyjesz
I nie dowiesz się dopóki nie zadeklarujesz jasno i wyraźnie, że bez żadnych warunków uznasz moją własność
Nie powiem ci gdzie mieszkam, bo deklarujesz, że mnie chcesz okraść

>>Idioto, synu idioty
>>Choroba psychiczna nie musi się brać z frustracji Hamerlika, że nie ma domu
>>Są setki przyczyn szaleństwa a ty chcesz dać szaleńcowi na tacy plan ochrony lotniska
>No tak.
>Są różne przyczyny chorób psychicznych i większość z nich to wyrządzenie chorującym krzywdy
takiej lub innej.

I ty chcesz takim chorym psychicznie udostępnić plan ochrony lotniska
Jesteś debilem

>Większość chorych psychicznie wynika z obcowania ze złem, które doprswadza do rozpadu struktury psychicznej.
O tym nie masz pojęcia, bo nie jesteś psychiatrą, tylko psycholem

>>Miliony twoich rodaków żyją bez prawa własności złóż gazu i nawet o tym nie myślą, jeżdżą na wakacje ma Baleary.
>Ale nie ty i nie twoi kolesie
Też nie mam własności złóż gazu i nie przejmuję się tym

>>Tobie nie zagraża ofiara wypadku, który spowodował zmiany w mózgu.
>Ludziom z uszkodzonymi mózgami ciężko się rozeznać w planach lotniska
Brednia

>>Rozumiem, że w twoim świcie nikt nie zgwałci ci dziecka, bo każdy wie czyje jest pole pod lasem
>W moim świcie nie będzie tylne ludzi bez tożsamości co w waszym.
Rozumiem, że w twoim świcie nikt nie zgwałci ci dziecka, bo każdy wie czyje jest pole pod lasem
Ucieczka

>>Dlatego taki świr jak ty jest niebezpieczny, a twoje pogróżki to potwierdzają:
>Dla waszej posiadłości świata na pewno.
Dlatego nie dowiesz się gdzie mieszkam, bo gówno w twojej czaszce uważa, że jestem właścicielem świata

>>Wiem, że w amoku frustracji, że przechlałeś szanse na dom,
>I te wasze proste opisy świata,
Wiem, że w amoku frustracji, że przechlałeś szanse na dom. S|am to napisałeś

>wszystko się wam należy
Jesteś kretynem, niezdolnym do przeczytania prostego zdania: Należy mi się to, na co zapracowałem. Ile razy jeszcze kretynie, będziesz udawał, że nie rozumiesz?

>Skoro już wytrzeźwialem
Nie wierzę

>to swoje szanse na dom muszę wam wyrwac, choćby z gardła.
zapracuj, ja ci mojego domu nie oddam
Po prostu zapracuj, jak miliony ludzi. Tylko nie pipc, że najemną pracą u mnie, bo nikogo nie zatrudniam wbrew twoim kłamstwom

>Na razie macie władzę ale
Sonia daje pokazy seksu z psami, zmyślaj dalej
Twoje pogróżki powodują, że jestem coraz bardziej za ukrywaniem wszystkiego przed świrem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Psi chuju, znów zarzuciłeś mi przestępstwa.
>>Nie, nie.
>TAK! Lichwa jest przestępstwem, oszustwo jest przestępstwem
>ZARZUCIŁEŚ MI PRZESTĘPSTWO
>Czego nie rozumiesz?

Rozumem, ze swoją urażona dumą narcyza, oskarżonego o propagowanie tajemnic, przemocy i lichwy pod pseudonimem próbujesz odciągać uwagę wszystkich od tego co chcę wyrazić i przekazać.

Cwany chwyt.

>Sonia daje pokazy seksu z psami,

To ciebie należy się bać a nie żadnych tam gwałcicieli dzieci, bo to ty najwyraźniej masz zaburzenia na tle seksualnym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
No i znów debilowi zabrakło argumentów
Pytanie o plan zabezpieczenia lotniska - ucieczka
pytanie o kreta w mafii - ucieczka

za to jest rzucanie gównem o mojej rzekomej przestępczej działalności

Zrób się odważny, powiedz kolegom w pracy, że są lichwiarzami i oszustami. Masz przeciwko nim tyle samo dowodów co przeciwko mnie
Nie?
Tylko na zagranicznym forum szczekać poradzisz?

Czego się boisz?

>>>>Ujawnisz tajemnicę lichwy i prowizji?
>>>>Ujawnisz nazwiska robotników, których oszukałem?
>>>>Psi chuju, znów zarzuciłeś mi przestępstwa.
>>>Nie, nie.
>>TAK! Lichwa jest przestępstwem, oszustwo jest przestępstwem
>>ZARZUCIŁEŚ MI PRZESTĘPSTWO

>>Czego nie rozumiesz?
>Rozumem, ze swoją urażona dumą narcyza...
Rozumiem, że boli cię, że ci się żona z psami puszcza za kasę
Narcyzm cierpi.
Też poradzę zmyślać

ZARZUCIŁEŚ MI PRZESTĘPSTWO
Czego nie rozumiesz?
Jest narcyzmem obrona dobrego imienia?

>oskarżonego o propagowanie tajemnic
Oskarżonego o oszustwa i lichwę. Tajemnice sam propagujesz
Za ile poszła twoja ziemia?
Tajemnica
Nie masz argumentów za obroną jawności.
Gówno nie jest argumentem

>przemocy
uzasadnij, że propaguję przemoc, windykatorze, który z kasy za przemoc miał pełne koryto
Zaprzeczysz?
Nie, mnie obwiniłeś za to że przystawiałeś staruszkom wiertarkę do kolan
TY to robiłeś i pewnie miałeś przy tym wzwód
A żonie przynosiłeś piękne prezenty za zdobytą w ten sposób kasę

>i lichwy
I kurewstwa twojej żony
NIGDY NIE PROPAGOWAŁEM LICHWY, kłamco

Co jeszcze zmyślisz, windykatorze? Podpaliłem ci dom? Zjadłem nerkę twojej matki?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>NIGDY NIE PROPAGOWAŁEM LICHWY, kłamco

Propagujesz prawo do odsetek od pożyczonych pieniędzy i dostęp egzekutorów tych odsetek do cudzych portfeli.

To wystarczy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
No i znów debilowi zabrakło argumentów
Pytanie o plan zabezpieczenia lotniska - ucieczka
pytanie o kreta w mafii - ucieczka

za to jest rzucanie gównem o mojej rzekomej przestępczej działalności

1 Zmyśliłeś, że oszukałem robotników na budowie
Dlaczego? Bo jesteś p.ch. i nie stać cię na rozmowę na argumenta, a jedynie na rzucanie gównem
Napisałeś, że ujawnisz nazwiska tych oszukanych robotników !!!!
Czekam

>>NIGDY NIE PROPAGOWAŁEM LICHWY, kłamco
>Propagujesz prawo do odsetek od pożyczonych pieniędzy

2 Tak działa wolny rynek "ekonomisto"
Który bank pożyczałby pieniądze bez odsetek "ekonomisto"?
Któremu bankowi powierzyłbyś oszczędności bez odsetek "ekonomisto"?

Z czego bank ma zapłacić odsetki depozytariuszom, jeśli nie z odsetek od klientów, "ekonomisto"?

3 odsetki to nie jest LICHWA "ekonomisto"
Twierdzisz, że propaguję lichwę
3.1 Łżesz wieprzu. Nigdy nie propagowałem lichwy, I NIGDY NIE POŻYCZAŁEM NA LICHWĘ, a to mi zarzucasz
3.2 a nawet nie propagowałem odsetek, ale wiem po co są banki "ekonomisto"

4 Masz konto w banku? pewnie oprocentowane. Czujesz się lichwiarzem?
Oczywiście, za trudne pytanie

>i dostęp egzekutorów tych odsetek do cudzych portfeli.
I do p...y twojej suki
Zmyślaj dalej windykatorze

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Propagujesz prawo do odsetek od pożyczonych pieniędzy
>2 Tak działa wolny rynek "ekonomisto"
>Który bank pożyczałby pieniądze bez odsetek "ekonomisto"?

Nie, "wolny rynek" jest wtedy, gdy nikt , uczestników rynku nie ma prawa do przemocy i tajemnic lecz wszystko na rynku opiera się na dobrowolnych wyborach uczestników rynku, którzy podejmują decyzje o współdziałaniu lub odmowie współdziałania dla własnego zysku.

Wy natomiast wprowadziliście na rynek tajemnice i przemoc egzekucyjną i dalej fałszywie i po chamsku nazywacie rynek "wolnym" robiąc prostym ludziom kisiel z mózgu.

Ideologu waszej podłej "ekonomii".

To nic, że dla większości umysłów wasze prymitywne i brutalne stosunki gospodarcze są wyuczoną w procesie nasladownictwa normą, dla mnie to są stosunki zwierzęce i zupełnie nienormalne.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Przykład ujawnienia planów ochrony lotniska
Ucieczka
Przykład ujawnienia planów ochrony lotniska
Ucieczka
Przykład ujawnienia planów ochrony lotniska
Ucieczka
Przykład ujawnienia planów ochrony lotniska
Ucieczka
Przykład ujawnienia planów ochrony lotniska
Ucieczka
Przykład ujawnienia planów ochrony lotniska
Ucieczka
Przykład ujawnienia planów ochrony lotniska
Ucieczka

Ile razy jeszcze ?

>>>Propagujesz prawo do odsetek od pożyczonych pieniędzy
>>Który bank pożyczałby pieniądze bez odsetek "ekonomisto"?
>Nie, "wolny rynek" jest wtedy, gdy nikt , uczestników rynku nie ma prawa do przemocy

Czyli bank powinien pożyczyć pieniądze Hamerlikowi, a Hamwerlik nie musi oddawać
Raj dla Hamerlika

Skończ p*****lić

>Wy natomiast wprowadziliście na rynek tajemnice
I prostytucję twojej żony. Też poradzę zmyślać

>i przemoc egzekucyjną
Napisał windykator po spojrzeniu w lustro. Do siebie mówisz "wy"?

>Ideologu waszej podłej "ekonomii".
Mężu dziwki dla psów

>>Który bank pożyczałby pieniądze bez odsetek "ekonomisto"?
>Żaden,
Dokładnie
Więc banki straciłyby rację bytu. To jest twój postulat, a ja czasem potrzebuję pieniędzy, których nie mam. Inni też ich potrzebują, więc biorą kredyty, zakładają firmy i spłacają.

>bowiem pożyczki w państwowym pieniądzu winno udzielać państwo
Komunizm upadł gospodarczo "ekonomisto"
Nie zauważyłeś?

>a kosztem takiej pożyczki winnien być wyłącznie podatek od własności.
bla bal bla setki razy powtarzana mantra bez uzasadnienia
Nudzisz

>>Któremu bankowi powierzyłbyś oszczędności bez odsetek "ekonomisto"?
>Żadnemu
Dokładnie, Twój postulat - likwidacja banków

>>Z czego bank ma zapłacić odsetki depozytariuszom, jeśli nie z odsetek od klientów, "ekonomisto"?
>Z niczego
Dokładnie, Twój postulat - likwidacja banków

>Każdy może żyć z posiadania ruchu
i blundźgwy na pajerlikach
znów się najarałeś pajacu i bełkoces

>Jak już wielokrotnie pisałem
Tak, wielekroć bredzisz

>, pełna gróźb, przemocy
Napisał windykator

>To co w waszych umysłach
... o tym Hamerlik nie ma pojęcia, idiota rozmawia z twórcą spółdzielni pracy jako z Bezosem
Idiota rozmawia z przekładcą jako lichwiarzem
Dlaczego? Bo jest idiotą o ujemnej godności

>Nie będę ani moje dzieci żył jak dzikie zwierzeta,
Zapewne
1 skończ rzucać gównem
2 "Nasz" świat zapewnia twoim kundlętom, że nie będą żyły jak zwierzęta

>Trudno, wy odchodzicie i przychodzą następni o wyższym rozwoju umysłowym.
Narcyzm ci się ulał kretynie

Czekam na listę pracowników, których wg psiego chuja oszukałem na zapłacie
Ja jej nie masz to napisz listę zarażonych przez Sonię syfilisem
Tajemnica?

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ!
PRZESTAŃ RZUCAĆ GÓWNEM, PRZESTANIESZ OBRYWAĆ RYKOSZETEM
PRZESTAŃ UDAWAĆ, ŻE URODZIŁEŚ SIĘ WCZORAJ
Ty żarłeś z koryta napełnionego przemocą windykatorze, nie ja

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>bowiem pożyczki w państwowym pieniądzu winno udzielać państwo
>Komunizm upadł gospodarczo "ekonomisto"
>Nie zauważyłeś?

Nie sądzę. Komunistyczne Chiny rozwijają się jak żadne inne państwo na świecie. W Chinach własność jest panstwowa i dzierżawiona od panstwa przez prywatne osoby.

Oczywiście możesz rzeczywistość zignorować i siać swoją propagandę sukcesu Zachodu jak to macie w zwyczaju. Kto wam zabroni publicznie kłamać i kłamstwa nazywać prawdą.

>Dokładnie, Twój postulat - likwidacja banków

Z państwowego pieniądza zrobiliście sobie pieniądz prywatny. Spora grupa ludzi żyje z posiadłości pieniądza a jeszcze większa z obsługi jego zapisów. Kompletna bzdura.

Przyjeliscie prymitywny model społeczno-gospodarczy, w którym panują tajemnice, strach, przemoc, potężne różnice socjalne i ostatecznie nazwaliscie to "wolnym rynkiem".

Kolejny raz dowiedliscie, że kłamstwo i oszustwo popłacają, w tym także te ideologiczne.

Rozumiem, że wasze stosunki społeczno-gospodarcze jawią się w twojej psyche jako wspaniale i normalne ale w mojej psyche jawią się jako prymitywne, zwierzęce i nienormalne u ludzi.

Na pewno nie będę was naśladował i żył tak jak wy. Dla mnie jesteście niebezpiecznym przeżytkiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Mantra
ucieczka
Mantra
ucieczka
Mantra
ucieczka
Mantra
ucieczka
Mantra
ucieczka
Mantra
ucieczka
Mantra
ucieczka
Mantra
ucieczka
Mantra
ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mantra

Zaprzeczenie dla waszej prymitywnej ideologii społecznej.

>ucieczka
Od waszej normalności, społeczeństwa i świata - tak to prawda. Nie chcę spędzić życia tak jak wy i muszę zawalczyć o lepsze życie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nie chcę spędzić życia tak jak wy
Wiem, dlatego ja pracuję, a ty żresz tłusty niemiecki socjal

Argument z tajemnicą ochrony lotniska jest w mocy, twoje gówno nie obaliło go.
Twoje zmyślenia, że twórca spółdzielni odpowiada za społeczne nierówności świadczy tylko o twoim ekonomicznym analfabetyzmie, podobnie jak postulat likwidacji banków

Jesteś idiotą. Udowodniłeś

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie chcę spędzić życia tak jak wy
>Wiem, dlatego ja pracuję, a ty żresz tłusty niemiecki socjal

Szczerze wątpię w tę twoją ciężką pracę ale po to właśnie stworzyliście instytucje prawa do tajemnicy i fałszywie zdefiniowaliscie "wolność", żebyśmy nigdy nie dowiedzieli się o prawdy o tej twojej ciężkiej pracy.

Dzięki temu występujesz tu w zaprojektowanej przez ciebie roli, której nikt nie ma zdolności zweryfikować.

To ciężko pracuję i do tego praktycznie cały tydzień od świtu do nocy przez przerwy, żeby tacy jak ty mogli sobie popijać kawusie a fotelu i prawić innym morały, których znaczenie jest takie, że wam się wszystko należy bo macie ogromną wartość a innym nic, bo też nie są nic warci.

Więc popojasz sobie kawusie, popalasz cygaro i poniżasz innych szczepiąc u nich poczucie wstydu i braku wartości, żeby przez te emocje nigdy nie wyszli z roli waszych niewolników.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
100% gówna
0% merytoryczności

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>100% gówna
>0% merytoryczności

Już ci tłumaczyłem, że dla ciebie gównem są moje wizje rzeczywistości, moje emocje, przekonania, dążenia, pojęcia dobra, prawdy i sprawiedliwości.

Dla ciebie gównem są moje wartości.

Merytorycznie byłoby wtedy gdybym wyrażał to co chcesz usłyszeć.

Że jesteś wartościowy i dobry przez co tobie się wszystko należy z wykluczeniem innych.

Masz sprzeczną ze mną konstrukcję psychiczną.
Jesteśmy ludźmi odmiennych idei.

To co jest "złotem" w moim odbiorze dla ciebie jest śmierdzącym gównem.

Dla mnie za to gównem jest wasze złoto bez cudzysłowie i wszystkie ludzkie reakcje na nie.

Wasze złoto śmierdzi i nie da się żyć w takim smrodzie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>100% gówna
>>0% merytoryczności
>Już ci tłumaczyłem, że dla ciebie gównem są moje wizje rzeczywistości,

Przykład ochrony lotniska
0% merytoryczności

>Więc popojasz sobie kawusie, popalasz cygaro i poniżasz innych szczepiąc u nich poczucie wstydu i braku wartości, żeby przez te emocje nigdy nie wyszli z roli waszych niewolników.

100% gówna

Chcesz merytorycznie rozmawiać?
Przedstaw argumenta
przestań zmyślać i rzucać gównem

Niestety, tobie nie zależy na merytorycznej rozmowie, zależy ci na tym, żeby pokazać swoje gówno


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przykład ochrony lotniska
>0% merytoryczności

Merytorycznie to nie daję nikomu prawa do skrzywdzenia człowieka, który ujawni plan lotniska.

Ktokolwiek podejmie się skrzywdzenia człowieka wyjawiającego strukturę lotniska, ten z mojej perspektywy podejmuje działanie bezprawne i staje się bandytą, który musi zostać ukarany.

Nikomu nie wolno skrzywdzić prawdomównego człowieka za prawdę, obojętnie czego prawda dotyczy. To jest zasada fundamentalna i niepodważalna.

Nie ma znaczenia czy wyjawia plan lotniska, rozśmieszenie jednostek wojskowych najeźdźcy, który broni się poza granicami własnego kraju, czy wyjawia cudze posiadłości, wyzysk ludzi czy ujawnia dowolną prawdziwą informację.

NIKOMU NIE WOLNO SKRZYWDZIĆ INNEGO CZŁOWIEKA ZA PRAWDĘ!

Ktokolwiek twierdzi sprzecznie z tą fundamentalną zasadą człowieczeństwa, tam sam jest bandytą prowokującym innych bandytów do działalności kryminalnej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Przykład ochrony lotniska
>>0% merytoryczności
>Merytorycznie to nie daję nikomu prawa do skrzywdzenia człowieka, który ujawni plan lotniska.

Wiem, czytam to setny raz i rozumiem. Teraz pora na to, żebyś ty zrozumiał co napisałeś

wg ciebie ktoś kto ujawni plan ochrony lotniska i wspomoże tym terrorystów nie powinien ponosić odpowiedzialnoścći

Podobnie jak wg ciebie nie powinien ponosić odpowiedzialności pracownik, który samowolnie opuścił miejsce pracy, np kontroler lotów

Ja twoje postulaty rozumiem, Ty je zrozum

>> 100% gówna
Podtrzymuję

>Nikomu nie wolno skrzywdzić prawdomównego człowieka za prawdę,

Postaraj się zrozumieć, co piszesz. Postaraj się zrozumieć SKUTKI takiego postulatu

>To jest zasada fundamentalna i niepodważalna.
A ty czujesz się Bogiem

>NIKOMU NIE WOLNO SKRZYWDZIĆ INNEGO CZŁOWIEKA ZA PRAWDĘ!
Amen

A teraz:
1 Za ile poszła twoja działka miłośniku ujawniania prawdy
2 Twoja żona to tania dziwka. Przestań rzucać gównem, przestaniesz obrywać rykoszetem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>wg ciebie ktoś kto ujawni plan ochrony lotniska i wspomoże tym terrorystów nie powinien ponosić odpowiedzialnoścći

Ten, który zna ale tai prawdę, ten który zna ale boi się prawdy, który zna prawdę ale nienawidzi jej, który atakuje innych za wyjawnienie prawdy, który daje innym prawo do krzywdzenia ludzi za ujawnienie prawdy wspomaga wszelkiej maści terrorystów i sam jest terrorystą.

Doskonale rozumiem, że próbujesz teraz zło określić dobrem, żeby zrobić innym ludziom kisiel z mózgu dla własnego hajsu i posiadłości.

Dlatego wszystkim powtarzam, że należy bardzo uważać na ideologów fałszywych ideologii, bo ci są bardziej niebezpieczni dla zdrowia i życia od bandytów, którzy włamują się do domów podczas snu.

Siejesz niebezpieczną propagandę, żeby zakorzenić w ludzkich mózgach prawo do niszczenia wartościowych ludzi, którzy stoją na drodze waszych prywatnych biznesów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>wg ciebie ktoś kto ujawni plan ochrony lotniska i wspomoże tym terrorystów nie powinien ponosić odpowiedzialnoścći
>Ten, który zna ale tai prawdę, ten który zna ale boi się prawdy,
Amen
Twoje religijne odloty nie mają znaczenia

Skończ p*****lić od rzeczy, pomyśl (wiem że dla ciebie trudne) jakie mogą być skutki spełnienia postulatu ujawnienia planów zabezpieczenia lotniska, metra, czy jądrowej elektrowni

POMYŚL !!!!!
I módl się, żeby świr który to dostanie nie miał pod ręką twoich dzieci

>>Podobnie jak wg ciebie nie powinien ponosić odpowiedzialności pracownik, który samowolnie opuścił miejsce pracy, np kontroler lotów
>Oczywiście, że powinien ponieść wszelką odpowiedzialność i ponieść wszystkie konsekwencje własnych decyzji.
Przeczysz sobie.
Określiłeś regulaminy pracy niewolnictwem
Napisałeś, że każdą umowę można w każdej chwili zerwać. W połowie operacji czy sprowadzania samolotu też i napisałeś, że jest to problem pracodawcy

Ja rozumiem co piszesz, ty pisz ze zrozumieniem

Resztę twojego kłamliwego gówna pomijam, windykatorze

Wiesz kto to jest windykator?
To taka gównem umazana odmiana egzekutora długów, ale nie , jak komornik. zgodnie z prawem, ale przemocą wg siły i nieważne komu i co się zabiera. Komornik musi zostawić na chleb. windykator, może zabrać ostatni kawałek chleba i pobić. Czyściciele kamienic chętnie z was korzystali

Ty to robiłeś, nie ja. mnie tego nie zarzucaj

Ciekawe czy twoi koledzy w pracy wiedzą jakim gównem się parałeś. Może to ujawnisz....

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I módl się

Nie modlę się, nigdy.
Zawsze staram się rozpoznać problem i następnie znaleźć dla niego rozwiązanie.

>Komornik musi zostawić na chleb.

Łaska pańska.

>windykator, może zabrać ostatni kawałek chleba i pobić.

W waszym moralnym i sprawiedliwym świecie?
Wow!

I dlatego nic nie należy zmienić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Komornik musi zostawić na chleb.
>Łaska pańska.
>>windykator, może zabrać ostatni kawałek chleba i pobić.
>W waszym moralnym i sprawiedliwym świecie?

Nie psi chuju w TWOIM świecie windykatora
Ja zakładałem spółdzielnie pracy - najlepszy środek na ograniczenie społecznych nierówności, za co obrywa mi się od ciebie - zwolennika koncentracji własności
Wg ciebie ratując ludzkie życie zabija się ludzi, Religa wg ciebie był mordercą.

>I dlatego nic nie należy zmienić.
Należy zmienić

1 Należy znacząco zmniejszyć rozziew między poziomem życie najbogatszych i najbieddiejszych
Jedną z metod jest wspieranie spółdzielczości bo w spółdzielniach pracownik jest właścicielem - czego hamepojeb jest zaciekłym wrogiem.

2 Trzeba zdecydowani potępić przemoc. Każdego windykatora wraz z rodzicami i dziećmi należy wysmarować gównem i wystawić na publiczny widok, żeby każdy wiedział z kim na do czynienia.

Żadnych tajemnic w życiorysach!

Każdy współpracownik Hameroszusta i hamerzłodzieja ma wiedzieć że pracuje z windykatorem miłośnikiem przemocy i kradzieży i oszustem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żadnych tajemnic w życiorysach!

Może zacznij od podpisania się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami.

Przecież to są twoje słowa i nie zmuszam cię, żebyś je wyrażał.

Nie rozumiem dlaczego tak bardzo nienawidzicie prawdy.

Nie rozumem skąd wasze przekonanie, że wolno wam innych karać za prawdę?

Czy to wola boga jakiego zmysliliscie na wzór wasz i podobieństwo wasze czy dzikie, zwierzęce emocje panujące w waszych umysłach jakie odziedziczyliscie po waszych przodkach biegających na czterech łapach?

Dla mnie ochrona ludzi prawdomównych jest naturalną cechą człowieczeństwa.

Nie wiem kim jesteście ale z pewnością nie jesteście ludźmi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
1 Należy znacząco zmniejszyć rozziew między poziomem życie najbogatszych i najbiedniejszych
Jedną z metod jest wspieranie spółdzielczości bo w spółdzielniach pracownik jest właścicielem - czego hamerpojeb jest zaciekłym wrogiem.
Ucieczka
Jesteś fanatycznym zwolennikiem koncentracji mienia w rękach wąskiej grupy cwaniaków i wrogiem rozproszenia własności

2 Trzeba zdecydowanie potępić przemoc. Każdego windykatora wraz z rodzicami i dziećmi należy wysmarować gównem i wystawić na publiczny widok, żeby każdy wiedział z kim na do czynienia.
Ucieczka

>>Żadnych tajemnic w życiorysach!
>Może zacznij od podpisania się własnym nazwiskiem pod swoimi słowami.

Znasz moje nazwisko. Jeśli ci je przypomnę przeprosisz za gówno we mnie rzucane?
Ucieczka

>Nie rozumiem dlaczego tak bardzo nienawidzicie prawdy.
I uwielbiamy tajemnice
Za ile poszła twoja działka, fanatyczny miłośniku tajemnic?
Synu debila. ZAKŁADAŁEM SPÓŁDZIELNIE PRACY
Zrozumiesz wreszcie ten prosty komunikat?
W takich firmach nie ma tajemnic.Pracownicy - spółdzielcy wiedzą wszystko o finansach firmy
To JA jestem zwolennikiem jawności nie TY. Ty tylko hipokrytycznie pipcys o jawności
Gdzie pracujesz?
Tajemnica
Jaką firmę prowadzisz?
Tajemnica
Dochody twojej rodziny?
Tajemnica
Ponoć jest ci potrzebna wiedza ile krów ma mój teść
Do czego?
Ucieczka
Przykład oponiarza
Ucieczka

Argumenta hamerdebila - ucieczka

Napisałeś, że spółdzielnie zakładałem, żeby oszukać na podatkach. Przeprosiłeś za zarzut przestępstwa?

>Nie rozumem skąd wasze przekonanie, że wolno wam innych karać za prawdę?
Kogoś ukarałem?
Uicieczka
I nie pipc, że to ja jestem windykatorem
Nie pipc, że wybieram ci w Berlinie prawodawców
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ

>Dla mnie ochrona ludzi prawdomównych jest naturalną cechą człowieczeństwa.
Przykład ochrony lotniska.
Ucieczka
Merytorycznie 0%

>Nie wiem kim jesteście ale z pewnością nie jesteście ludźmi.
Gówno 100%


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jedną z metod jest wspieranie spółdzielczości bo w spółdzielniach pracownik jest właścicielem - czego hamerpojeb jest zaciekłym wrogiem.

Jakie wspieranie?
Co to za brednie?
Skoro najbardziej się opłaca jak robol robi na 2 zmiany za 2 miski ryżu?

Jak chcesz z robola oderwanego od taśmy, który nie ma odwagi nawet iść zrobić siku bez pozwolenia przełożonego, zrobić właściciela?

Mogę ci nawet wytłumaczyć jak.
Nijak. To jest tylko takie p*****lenie pozbawione wszelkiego sensu, poza uspokojeniem przeciwników waszej wrogiej człowiekowi ideologii społeczno-gospodarczej.

Wszystkie firmy, które zdobywają wasz tfffuuu "wolny" rynek są zaprzeczeniem dla wspólnoty, demokracji czy oddolnych wpływów. To są królestwa w jakich panuje władza absolutna.

Przestań wreszcie kłamać!

Wasze myślenie o zmniejszeniu różnic społecznych i socjalnych zaczyna się w momencie gdy zaczynacie bać się o swoje posiadłości i hajs. Kiedy się o nie nie boicie, bo macie za sobą armię waszych sędziów, policjantów, żołnierzy i komorników to macie zupełnie wyjebane na różnice społeczne i biedacy to dla was hodowane zwierzęta, którym się nic nie należy.

Przestań pieprzyć, bo słuchać się nie da.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
1 Należy znacząco zmniejszyć rozziew między poziomem życie najbogatszych i najbiedniejszych
Jedną z metod jest wspieranie spółdzielczości bo w spółdzielniach pracownik jest właścicielem - czego hamerpojeb jest zaciekłym wrogiem.
Ucieczka
Jesteś fanatycznym zwolennikiem koncentracji mienia w rękach wąskiej grupy cwaniaków i wrogiem rozproszenia własności

2 Trzeba zdecydowanie potępić przemoc. Każdego windykatora wraz z rodzicami i dziećmi należy wysmarować gównem i wystawić na publiczny widok, żeby każdy wiedział z kim na do czynienia.
Ucieczka

Przykład ochrony lotniska
0% merytoryczności
100% gówna

>>Jedną z metod jest wspieranie spółdzielczości bo w spółdzielniach pracownik jest właścicielem - czego hamerpojeb jest zaciekłym wrogiem.
>Jakie wspieranie?
Przeproś za kłamstwo że masz maturę i skoczyłeś ekonomiczne studia

>Skoro najbardziej się opłaca jak robol robi na 2 zmiany za 2 miski ryżu?

U hamerwyzyskiwacza
U mnie jest współwłaścicielem

>Wszystkie firmy, które zdobywają wasz tfffuuu "wolny" rynek są zaprzeczeniem dla wspólnoty,
Twoja.

>Wasze myślenie o zmniejszeniu różnic społecznych i socjalnych zaczyna się w momencie gdy...
... Sonia daje ci....pę pierwszemu kundlowi Zmyślaj dalej

>zaczynacie bać się o swoje posiadłości i hajs.
Zmyślaj dalej

>?Kiedy się o nie nie boicie, bo macie za sobą armię waszych sędziów
I twoją żonę - kurwę dla psów, zmyślaj dalej

>komorników
I windykatorów
>>Kogoś ukarałem?
>Gorzej, uprawniasz i nawolujesz do karania za prawdę.
Twoja żona to k***a dla psów, zmyślaj dalej, windykatorze i morderco

>Ci którzy karają to wasze narzędzia,
Twoja żona to k***a dla psów, zmyślaj dalej

>żołnierze wykonujący wasze polecenia za hajs
Twoja żona to k***a dla psów, zmyślaj dalej

>Ty za to jestem źródłem tych kar.
Tak, windykatorze, ty jesteś źródłem i wykonawcą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Jedną z metod jest wspieranie spółdzielczości bo w spółdzielniach pracownik jest właścicielem - czego hamerpojeb jest zaciekłym wrogiem.
>>Jakie wspieranie?
>Przeproś za kłamstwo że masz maturę i skoczyłeś ekonomiczne studia

Pan zaopiekuje się swoim podwładnym, za "drobną" opłatą.

Ta "drobną" opłatą jest życie podwładnego.

Opowieści o tym, jak będziecie sprawiedliwie dzielić wszelką własność pomiędzy ludzi, gdy tylko dostaniecie prawo do stosowania przemocy wobec ludzi, opowiadaj najlepiej w waszym kościele ubrany w złotą sukienkę ale nie mi.

Nie jestem waszym frajerem i już doskonale wiem kim jesteście pod maskami.

Mnie nie przekonuj.

Wiem, wiem, nie mnie tu przekonujesz, tylko zabiegasz o to, żeby reszta nie zbuntowała się wam tak jak ja.

Chętnie zaszczepie u innych własne emocje, choć zdaję sobie sprawę, że te mogą być źródłem napięć i niebezpieczeństw.

Ale może wcale nie jesteście tacy silni jak się prezentujecie.

Bo ile może być siły w starych, narcystycznych, chciwych i bezwzględnych dziadach?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 Należy znacząco zmniejszyć rozziew między poziomem życie najbogatszych i najbiedniejszych
>Jedną z metod jest wspieranie spółdzielczości bo w spółdzielniach pracownik jest właścicielem - czego hamerpojeb jest zaciekłym wrogiem.

Co za komunistyczny belkot?
Nie obrzydza cię to?
Będziesz zabierał bogatym i dawał biednym?
Odbierzesz 1% ludzkości posiadłość świata, żeby ją pomiędzy pozostałych podzielić?

Czyż to nie byłoby w sprzeczność ze wszystkim w co wierzycie?

Że nieliczni mają, bo są tego warci a pozostali nie mają, bo nie są nic warci?

Mógłbyś potraktować to za sarkazm gdybym chciał się z Tobą sprzeczać o to co jest właściwe ale ja zarzucam ci kłamstwo i manipulację.

Ty nie wierzysz w żadną współwłasność podobnie do mnie.

Gadasz to tylko po to, żeby uspokoić sumienia ludzi, których sumienie winno być niespokojne. Jesteś jak środek przeciwbólowy, kiedy dla zdrowia i życia winno boleć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>nieliczni mają, bo są tego warci a pozostali nie mają, bo nie są nic warci?
Dobre, ironiczne pytanie, ale nie masz oponentów zdolnych się z nim zmierzyć:

UCIECZKA UCIECZKA UCIECZKA

cr
szarley (54913 punktów)
>>nieliczni mają, bo są tego warci a pozostali nie mają, bo nie są nic warci?
>Dobre, ironiczne pytanie, ale nie masz oponentów zdolnych się z nim zmierzyć:
>UCIECZKA UCIECZKA UCIECZKA
>
cr


www.racjonalista.pl/forum.php/s,919504#w920437


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
2 Trzeba zdecydowanie potępić przemoc. Każdego windykatora wraz z rodzicami i dziećmi należy wysmarować gównem i wystawić na publiczny widok, żeby każdy wiedział z kim na do czynienia.
Ucieczka

Jesteś za taką jawnością? Przecież ukrywasz przed kolegami z pracy swoją dawną pracę polegającą na stosowaniu przemocy

Przykład ochrony lotniska
0% merytoryczności
100% gówna

>>1 Należy znacząco zmniejszyć rozziew między poziomem życie najbogatszych i najbiedniejszych
>>Jedną z metod jest wspieranie spółdzielczości bo w spółdzielniach pracownik jest właścicielem - czego hamerpojeb jest zaciekłym wrogiem.
>Co za komunistyczny belkot?
1 Przeproś za kłamstwo, że kończyłeś ekonomiczne studia
2 Przeczytaj swoje postulaty, zwłaszcza ten dotyczący powszechnego dochodu z podatków od właścicieli

>Czyż to nie byłoby w sprzeczność ze wszystkim w co wierzycie?
Sprzeczne z tym co ty twierdzisz, że wierzę. Nie znasz moich poglądów, nigdy cię nie interesowały

>Że nieliczni mają, bo są tego warci a pozostali nie mają, bo nie są nic warci?
To jest mój pogląd?
Sam go zmyśliłeś

>Ty nie wierzysz w żadną współwłasność podobnie do mnie.
To czym jest spółdzielnia?

>>>>Jedną z metod jest wspieranie spółdzielczości bo w spółdzielniach pracownik jest właścicielem - czego hamerpojeb jest zaciekłym wrogiem.
>>>Jakie wspieranie?
>>Przeproś za kłamstwo że masz maturę i skoczyłeś ekonomiczne studia
>Pan zaopiekuje się swoim podwładnym, za "drobną" opłatą.
Przeproś za kłamstwo że masz maturę i skoczyłeś ekonomiczne studia

>Bo ile może być siły w starych, narcystycznych, chciwych i bezwzględnych dziadach?
Gówno nie jest argumentem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 Przeproś za kłamstwo, że kończyłeś ekonomiczne studia

No i jak wesprzesz spółdzielczość skoro wszystko jest już prywatne?

Jak wyobrażasz sobie przejście majątku z rąk prywatnych właścicieli w ręce kolektywu pracowniczego?

Wiem jak.
Nijak.

Bo to są tylko puste słowa, za którymi nie stoi absolutnie nic.

To jest koncert życzeń, które nigdy się nie spełnią, zrobiony po to, żeby inni nic nie chcieli od twoich posiadłości i hajsu.

Ujawnienie i opodatkowanie własności, zniesienie podatków od pracy najemnej, zaszyfrowanie portfeli mogło by coś zmienić dlatego z tym walczysz, bo nie chcesz zadnej zmiany.

Inni też mają coś mieć ale swojego nie oddasz nic

Kupią sobie działki na Księżycu u Amerykanów. Oczywiście za ciężki hajs.

Niestety prości ludzie nabierają się na takie brednie, dlatego je zresztą wyrażasz.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
2 Trzeba zdecydowanie potępić przemoc. Każdego windykatora wraz z rodzicami i dziećmi należy wysmarować gównem i wystawić na publiczny widok, żeby każdy wiedział z kim na do czynienia.
Jesteś za taką jawnością? Przecież ukrywasz przed kolegami z pracy swoją dawną pracę polegającą na stosowaniu przemocy

Ucieczka

Przykład ochrony lotniska
0% merytoryczności
100% gówna
Ucieczka

>>1 Należy znacząco zmniejszyć rozziew między poziomem życie najbogatszych i najbiedniejszych
>>Jedną z metod jest wspieranie spółdzielczości bo w spółdzielniach pracownik jest właścicielem - czego hamerpojeb jest zaciekłym wrogiem.
>Co za komunistyczny belkot?
1 Przeproś za kłamstwo, że kończyłeś ekonomiczne studia
2 Przeczytaj swoje postulaty, zwłaszcza ten dotyczący powszechnego dochodu z podatków od właścicieli

Ucieczka

>Że nieliczni mają, bo są tego warci a pozostali nie mają, bo nie są nic warci?
To jest mój pogląd?
Sam go zmyśliłeś
Podtrzymuję

>Ty nie wierzysz w żadną współwłasność podobnie do mnie.
To czym jest spółdzielnia?
Podtrzymuję

>Bo ile może być siły w starych, narcystycznych, chciwych i bezwzględnych dziadach?
Gówno nie jest argumentem
Podtrzymuję

>To jest koncert życzeń, które nigdy się nie spełnią, zrobiony po to, żeby inni nic nie chcieli od twoich posiadłości i hajsu.

I tak nikt niczego nie chce od moich "posiadłości" i hajsu.
Jedyny Hamerlik ma jakieś roszczenia wobec mojego domu, ale nie zamierzam ich uwzględniać
A spółdzielczość uważam za bardzo dobrą formę własności, ty jesteś jej przeciwnikiem, bo wg ciebie własność powinna być skoncentrowana w rękach garstki cwaniaków

>Ujawnienie i opodatkowanie własności, zniesienie podatków od pracy najemnej, zaszyfrowanie portfeli mogło by coś zmienić dlatego z tym walczysz, bo nie chcesz zadnej zmiany.
1 Kolejna brednia. Nie walczę. czekam na twoje argumenta
2 Mantra
3 Nie zależy mi na zmianach PROPONOWANYCH PRZEZ IDIOTĘ, KTÓRY NIE ROZUMIE WŁASNYCH SŁÓW

>Inni też mają coś mieć ale swojego nie oddasz nic
Oczywiście, że nie oddam.
Dlaczego mam ci cokolwiek oddawać? Bo szantażujesz, że zbierzesz kilku karków - twoich kumpli z windykacji i nie uznacie mojej własności?
Ty oddasz?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Inni też mają coś mieć ale swojego nie oddasz nic
>Oczywiście, że nie oddam.
>Dlaczego mam ci cokolwiek oddawać?

Zatem wracam do spółdzielczości.

Spółdzielcy mogą posiadać: działki na Księżycu, wodę na Marsie, złoto na kometach, gaz zgromadzony w odległych galaktykach, bo Ziemia i jej zasoby są już wasze i dobrowolnie nigdy ich nie oddacie.

Mogą mieć je oczywiście tylko do chwili, gdy te nie będą przyniosły żadnego hajsu, bo jeśli będzie można z nich wciągnąć hajs, te wówczas przy pomocy waszej prymitywnej ideologii i waszej armii sędziów uniwersalnej sprawiedliwości, egzekutorów waszych prymitywnych praw, policjantów, poborców, komornikow i żołnierzy zostaną przez was przemocą przewłaszczone.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Inni też mają coś mieć ale swojego nie oddasz nic
>>Oczywiście, że nie oddam.
>>Dlaczego mam ci cokolwiek oddawać?
Dlaczego mam ci cokolwiek oddawać?
Ty oddasz?
Za trudne pytania?

>Zatem wracam do spółdzielczości.
Przecież nie masz o tym pojęcia

>Spółdzielcy mogą posiadać: działki na Księżycu, wodę na Marsie, złoto na kometach, gaz zgromadzony w odległych galaktykach, bo Ziemia i jej zasoby są już wasze i dobrowolnie nigdy ich nie oddacie.

Aleś przyćpał!!!!!!!
Mam działkę na Księżycu i złoto w kometach?
Aleś odleciał, pobiłeś sam siebie

Przeproś za kłamstwo, że kończyłeś ekonomiczne studia

>Mogą mieć je oczywiście tylko do chwili, gdy te nie będą przyniosły żadnego hajsu, bo jeśli będzie można z nich wciągnąć hajs, te wówczas przy pomocy waszej prymitywnej ideologii i waszej armii sędziów

I twojej żony - dziwki

Trzeźwiejesz czasem?
Czytasz własne słowa? Odleciałeś na kometę Śmiechawkę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dlaczego mam ci cokolwiek oddawać?
>Ty oddasz?
>Za trudne pytania?

Dlaczego mam uznać wasze prawo tajnej, nieopodatkowanej i państwowo dotowanej własności prywatnej?

Dlaczego mam uznać wasze prawo do tajemnic?

Dlaczego mam uznać wasze prawo do podatków od mojej pracy najemnej na cudzym i mojej konsumpcji?

Dlaczego mam uznać waszą kontrolę nad "moim" portfelem?

Bo jestem waszym frajerem i wam się należy?

Nie, nie uznam.
I innych waszych frajerów przed tym przestrzegam.

Wszystko co złe zaczyna się już podczas tajnych i pośrednich wyborów, dlatego odwołuję się do sumienia wszystkich moralnych ludzi, żeby nie uczestniczli w tym źle i nie dawali wam prawa do tajemnic i przemocy, określanego przez was fałszywie "wolnością".

To jest fałszywa "wolność" i przez tą fałszywą "wolność" wielu ludzi nie może wydostać się z życia, które nie daje im żadnej przyszłości.

Wiara w tę fałszywą "wolność" jest niszczycielskia i samodestrukcyjnia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Poruszyłeś temat spółdzielczości

Udowodniłeś, że nie masz pojęcia o tym
Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś idiotą, który nie ma argumentów, a ekonomiczną uczelnię widział zza płotu swojej Hilfschule

Poruszyłeś temat tajemnic

Udowodniłeś, że nie masz pojęcia o tym
Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś idiotą, który nie ma argumentów, a przy tym miłośnikiem prawa do zabijania ludzi

>>Dlaczego mam ci cokolwiek oddawać?
>>Ty oddasz?
>>Za trudne pytania?
>Dlaczego mam uznać wasze prawo tajnej, nieopodatkowanej i państwowo dotowanej własności prywatnej?

Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś kłamcą o moralności psiego gówna.
Jakie dotacje bierze twoja mamusia do swoich posiadłości?
Jakie ja biorę?
Za trudne pytanie?

Ty oddasz? za trudne pytanie?

Odpowiem dlaczego nie wolno ci kraść.
Bo jest to moja własność. Dlatego masz jej nie kraść i nie niszczyć
Bo inni uznają twoją własność
Bo inni uznają posiadłości pewnej emerytowanej dziwki w kurorcie

>Dlaczego mam uznać wasze prawo do tajemnic?
Bo inni uznają prawo do tajemnicy za ile poszła twoja działka
Bo inni uznają prawo do tajemnicy, że utrzymywałeś się z przemocy
Bo inni uznają prawo do tajemnicy, że Sonia kurwiąc się leczyła syfilis

>Dlaczego mam uznać wasze prawo do podatków od mojej pracy najemnej na cudzym
Bełkot debila
Nie ma pracy najemnej na swoim, synu kretyna

>Dlaczego mam uznać waszą kontrolę nad "moim" portfelem?
Nie kontroluję twojego portfela, zmyślaczu. Twoja żona daje pokazy
A alimenta należy płacić, Nawet przymusowo, fanatyczny miłośniku konfiskaty oszczędności z prywatnego konta

>Bo jestem waszym frajerem i wam się należy?
Należy mi się to, na co zapracowałem
Nic mniej nic więcej
Nadal nie rozumiesz?

>Nie, nie uznam.
I co zrobisz? Ukradniesz? Podpalisz?
Pisz po polsku
"Ja, Krystian Hamerlik - Knopke, folskdojcz z Lądka obiecuję kraść wszystkim co posiadają, nawet własnej matce"

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpowiem dlaczego nie wolno ci kraść.
>Bo jest to moja własność.

Odpowiedz lepiej dlaczego wam wolno kraść, w prawie tajnej, nieopodatkowanej i państwo dotowanej własności, w prawie do tajemnic, w prawie do przemocy egzekucyjnej?

Kto wam pozwolił kraść?

Nikt, sami sobie pozwoliliście?

>Bo inni uznają twoją własność

Jak również własność miliardów roboli bez żadnych posiadłości?

Daruj sobie to uznanie, bo ja je mam za nic.

Wasze prawo na pewno nie jest moim i wobec waszego prawa na pewno nie jesteśmy równi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Kto wam pozwolił kraść?
Nikt i nie kradnę
Ty sobie dajesz prawo "nieuznania własności"

Znów popatrzyłeś w lustro i innych winisz za to, że jesteś dnem

>Wasze prawo na pewno nie jest moim i wobec waszego prawa na pewno nie jesteśmy równi.
Kolejna brednia

Poległeś w dyskusji o tajemnicach. Nie przemyślałeś argumentu, że ujawnienie planów ochrony lotniska może spowodować śmierć setek ludzi
Poległeś w dyskusji o spółdzielczości. Wg ciebie spółdzielcy mają własność złota na kometach

Jedyne w czym jesteś lepszy, to w zarzucaniu innym zmyślonych przestępstw, które u siebie chcesz usprawiedliwić.

>>Bo inni uznają twoją własność
>Jak również własność miliardów roboli bez żadnych posiadłości?
Pierdyliardów!
A może jeszcze więcej
Wg twojego poyebanego mózgu, ludzkość dzieli się na dwa zbiory: Jeden to "robole bez mienia" , a drugi to Bezos, twoja matka i ja,


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wg twojego poyebanego mózgu, ludzkość dzieli się na dwa zbiory: Jeden to "robole bez mienia" , a drugi to Bezos, twoja matka i ja,

A co przeczysz podziałowi ludzkości na właścicieli Ziemi i najętych do pracy na cudzym i żyjących na cudzym roboli?



Co w tej kwestii tłumaczy wasza kapitalistyczna ideologia?

Czego będziecie nauczać o tym dzieci biedoty, w waszych kapitalistycznych, "darmowych" i przymusowych szkołach?

Jak jest w tym zakresie obowiązkowy program nauczania?

Ale jaja.
Rozumem jednak, że żądza pieniądza może wyprzeć wszelką logikę z rozumowania.

Najpierw hajs, tak jak niektórzy myślą - najpierw Ameryka.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Kto wam pozwolił kraść?
Nikt i nie kradnę
Ty sobie dajesz prawo "nieuznania własności"
Nie odniosłeś się do tego

>Wasze prawo na pewno nie jest moim i wobec waszego prawa na pewno nie jesteśmy równi.
Kolejna brednia

Poległeś w dyskusji o tajemnicach. Nie przemyślałeś argumentu, że ujawnienie planów ochrony lotniska może spowodować śmierć setek ludzi
Nie odniosłeś się do tego

Poległeś w dyskusji o spółdzielczości. Wg ciebie spółdzielcy mają własność złota na kometach
Nie odniosłeś się do tego

Walnąłeś babola o spółdzielczości, o czym nie masz pojęcia i ... ucieczka w zmianę tematu

Jedyne w czym jesteś lepszy, to w zarzucaniu innym zmyślonych przestępstw, które u siebie chcesz usprawiedliwić.

>>Wg twojego poyebanego mózgu, ludzkość dzieli się na dwa zbiory: Jeden to "robole bez mienia" , a drugi to Bezos, twoja matka i ja,
>A co przeczysz podziałowi ludzkości na właścicieli Ziemi i najętych do pracy na cudzym i żyjących na cudzym roboli?

Tak
1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne
2 Do którego zbioru należy właścicielka posiadłości w Lądku - Hamerlikowa?
Kolejne za trudne pytanie?
3 Do którego zbioru należy górnik - właściciel domu?
4 Znasz przykład najemnej pracy na swoim?
5 Wyjedź do faveli w Brazylii, każdy barak jest własnością tego, który w nim mieszka. Bogaciej niż w twoim Berlinie, gdzie sami "robole bez mienia"
6 Nie jestem właścicielem świata, wbrew twoim duractwom. Jeśli chcesz zabierać właścicielom, zacznij od Lądka

Oczywiście nie odpowiesz na te argumenta, wrócisz do mantr o podatkach

Jesteś kretynem, który nie rozumie otaczającego świata

>Co w tej kwestii tłumaczy wasza kapitalistyczna ideologia?
Co twoja ideologia windykatora?
Poznaj moje poglądy zamiast je zmyślać
Spółdzielczość to ideologia kapitalizmu?
Jesteś idiotą o ujemnej wiedzy z ekonomii.
Oczywiście nie odpowiesz na to

>Czego będziecie nauczać o tym dzieci biedoty,
Fizyki i matematyki. Tego uczyłem
W Berlinie nie ma biedoty, berliński robotnik jeździ na wczasy na Baleary, polski właściciel 100 ha posiadłości pod rzepak tam nie pojedzie
Jesteś idiotą

>w waszych kapitalistycznych, "darmowych" i przymusowych szkołach?
Nie mam szkoły , idioto.
Szkoły w Berlinie są twoje nie moje, idioto

>Jak jest w tym zakresie obowiązkowy program nauczania?
Nie wiem, idioto. Skończ jakąś szkołę to się dowiesz

>Rozumem jednak, że żądza pieniądza może wyprzeć wszelką logikę z rozumowania.
U ciebie, chciwy dziadu.
Twoje pragnienie posiadania domu na koszt innych wyprało ci czaszkę z wszelkiej logiki i moralności. W imię twojej zawiści gotów jesteś na każdą podłość, nawet namawianie do zabójstw, kradzieży i podpaleń, byle tylko inni nie mieli skoro ty przechlałeś


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Poległeś w dyskusji o tajemnicach. Nie przemyślałeś argumentu, że ujawnienie planów ochrony lotniska może spowodować śmierć setek ludzi

Ach tam, wasza prymitywna ideologia kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności, prowadząc ludzi do wzajemnej nienawiści, zagraża całej ludzkości a nie setce ludzi. Co tu w ogóle porównywać, podkładanie bomby w samolocie z państwową produkcją bomb atomowych?

>>Czego będziecie nauczać o tym dzieci biedoty,
>Fizyki i matematyki. Tego uczyłem

Wyśmiewając przy okazji moje koncepcje dualnej energii pod postaciami ruchu i materii, pomiędzy którymi energia transformuje a także zbioru pełnego będącego drugim obok pustego elementarnym zbiorem niepoliczalnym, stanowiącym wraz ze zbiorem pustym podzbiór każdego zbioru złożonego i policzalnego.

Otwartość twojego umysłu aż poraża.

Nigdy nie zgodzę się na to, żeby ty i tobie podobni definiowali mój świat.

Dlatego muszę znaleźć sposób, żeby się od was oddzielić, żeby zbudować pomiędzy nami granicę przez którą stracicie na mnie wpływ.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Poległeś w dyskusji o tajemnicach. Nie przemyślałeś argumentu, że ujawnienie planów ochrony lotniska może spowodować śmierć setek ludzi
>Ach tam, wasza prymitywna...

I znów ucieczka
Przeczytałeś wpis do którego się odnosisz?
CAŁY?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
05-03-2024 18:03 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ach tam, wasza prymitywna...
>I znów ucieczka
>Przeczytałeś wpis do którego się odnosisz?
>CAŁY?

Tak i zauważyłem, po raz kolejny zresztą, że twoja perspektywa kończy się na granicy twojego płotu.

Nie masz zdolności wyjrzeć za płot i widzieć świata szerszej.

Nie widzisz głębszych znaczeń.
Pływasz po powierzchni i nawet nie chcesz wiedzieć co się dzieje w głębi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Ach tam, wasza prymitywna...
>>I znów ucieczka
>>Przeczytałeś wpis do którego się odnosisz?
>>CAŁY?
>Tak

Nie.
Fragment poniżej
>>Wg twojego poyebanego mózgu, ludzkość dzieli się na dwa zbiory: Jeden to "robole bez mienia" , a drugi to Bezos, twoja matka i ja,
>A co przeczysz podziałowi ludzkości na właścicieli Ziemi i najętych do pracy na cudzym i żyjących na cudzym roboli?

Tak
1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne
2 Do którego zbioru należy właścicielka posiadłości w Lądku - Hamerlikowa?
Kolejne za trudne pytanie?
3 Do którego zbioru należy górnik - właściciel domu?
4 Znasz przykład najemnej pracy na swoim?
5 Wyjedź do faveli w Brazylii, każdy barak jest własnością tego, który w nim mieszka. Bogaciej niż w twoim Berlinie, gdzie sami "robole bez mienia"
6 Nie jestem właścicielem świata, wbrew twoim duractwom. Jeśli chcesz zabierać właścicielom, zacznij od Lądka

Nie przeczytałeś, a to są ARGUMENTA

Ty coś o płocie....


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>A co przeczysz podziałowi ludzkości na właścicieli Ziemi i najętych do pracy na cudzym i żyjących na cudzym roboli?
>Tak
>1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne

Zatem po raz setny powtarzam, nie ma po co taić rozkładu własności, który wszyscy w zasadzie akceptują.

Po co ci prawo do ukarania innych za zdradę twoich posiadłości?

Co mi odpowiesz?

Że nie potrzebujesz prawa do tajemnicy aby utajnić rozkład własności wśród ludzi lecz dlatego, że trzesiesz się ze strachu przed atakiem psychicznych w samolocie.

Gówno prawda!

Tylko najwięksi wasi frajerzy uwierzą w te bzdury!

Potrzebujecie prawa do tajemnic i przemocy egzekucyjnej, żeby okradać innych ludzi i żeby poszkodowani przez waszą bandycką działalność było wobec was całkowicie bezsilni.

Gdybyś był człowiekiem sprawiedliwym nie potrzebowałbys ani prawa do tajemnicy ani prawa do przemocy wobec innych ludzi.

Ale nim nie jesteś.

Jesteś tylko kolejnym chciwym narcyzem jakich w waszym i nie moim świecie pełno.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne
2 Do którego zbioru należy właścicielka posiadłości w Lądku - Hamerlikowa?
Kolejne za trudne pytanie?
3 Do którego zbioru należy górnik - właściciel domu?
4 Znasz przykład najemnej pracy na swoim?
5 Wyjedź do faveli w Brazylii, każdy barak jest własnością tego, który w nim mieszka. Bogaciej niż w twoim Berlinie, gdzie sami "robole bez mienia"
6 Nie jestem właścicielem świata, wbrew twoim duractwom. Jeśli chcesz zabierać właścicielom, zacznij od Lądka

Nie przeczytałeś, a to są ARGUMENTA

>Zatem po raz setny powtarzam, nie ma po co taić rozkładu własności,
Nie mam nic przeciwko, zacznij od siebie

Przestań zmyślać moje poglądy

>Potrzebujecie prawa do tajemnic
Ja nie potrzebuję tajemnicy mienia, ty tak
Ja nie ukrywam czym się w życiu zajmowałem, twoi koledzy z pracy wiedzą, że żyłeś z przemocy?

Argument o ochronie lotniska w mocy

>Jesteś tylko kolejnym chciwym narcyzem jakich w waszym i nie moim świecie pełno.
Gówno nie jest argumentem, Sonia daje pokazy, też poradzę zmyślać


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ja nie potrzebuję tajemnicy mienia, ty tak

Nie uprawiam nikogo do karania ludzi za wyjawnienie prawdy, ty uprawniasz.

Każdego, kto karze ludzi za prawdę lub innych do tego uprawnia określam bandytą, ty bandytę określasz sprawiedliwym.

Za to zło jakie czynicie na świecie spotka was zasłużone zło.

Oko za oko i ząb za ząb, nie ma od tego uvieczki, wciąż to powtarzam.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne
2 Do którego zbioru należy właścicielka posiadłości w Lądku - Hamerlikowa?
Kolejne za trudne pytanie?
3 Do którego zbioru należy górnik - właściciel domu?
4 Znasz przykład najemnej pracy na swoim?
5 Wyjedź do faveli w Brazylii, każdy barak jest własnością tego, który w nim mieszka. Bogaciej niż w twoim Berlinie, gdzie sami "robole bez mienia"
6 Nie jestem właścicielem świata, wbrew twoim duractwom. Jeśli chcesz zabierać właścicielom, zacznij od Lądka

Nie przeczytałeś, a to są ARGUMENTA

>>Ja nie potrzebuję tajemnicy mienia, ty tak
>Nie uprawiam nikogo do karania ludzi za wyjawnienie prawdy, ty uprawniasz.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę, zmyślaj dalej.
Kogo i jak uprawniam
Kolejne gówno z ryja hamerkłamcy
Za ile poszła twoje działka? Tajemnica.

>Każdego, kto karze ludzi za prawdę lub innych do tego uprawnia określam bandytą, ty bandytę określasz sprawiedliwym.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę, zmyślaj dalej, windykatorze, który żarł pełne koryto z przemocy

>Za to zło jakie czynicie na świecie spotka was zasłużone zło.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę, zmyślaj dalej, windykatorze, który żarł pełne koryto z przemocy


>Oko za oko i ząb za ząb, nie ma od tego uvieczki, wciąż to powtarzam.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę, zmyślaj dalej. mam nadzieję, że ktoś z windykowanych przez ciebie ci odpłaci

Zero argumentów, 100% gówna i zmyśleń

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kogo i jak uprawniam
>Kolejne gówno z ryja hamerkłamcy
>Za ile poszła twoje działka? Tajemnica.

A kto chce karać zdrajcę planu lotniska jako wstęp do karania zdrajców cudzych posiadłości?

I z czyjego ryja wylewa się prawdziwe gówno?

To są ważne pytanie a nie te twoje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Kogo i jak uprawniam
>A kto chce karać zdrajcę planu lotniska
Ja. Tego wymaga bezpieczeństwo pasażerów
Ty chcesz ujawnić wszystko wszystkim, żeby wywołać powszechną frustrację, która zaowocuje pojawieniem się kolejnych frustratów - zamachowców i dać do ręki możliwości zabijania ludzi. Wystarczy jeden na milion, który jak Hamerlik zechce odreagować życiowe niepowodzenia czy to finansowe czy osobiste czy w seksie i mając plan ochrony lotniska zabije setki ludzi.

Tobie to zwisa, niech zabija.

>jako wstęp do karania zdrajców cudzych posiadłości?
Ty. To twoje finansowe operacje są tajne. Ja nie mam niczego do ukrycia

1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne
2 Do którego zbioru należy właścicielka posiadłości w Lądku - Hamerlikowa?
Kolejne za trudne pytanie?
3 Do którego zbioru należy górnik - właściciel domu?
4 Znasz przykład najemnej pracy na swoim?
5 Wyjedź do faveli w Brazylii, każdy barak jest własnością tego, który w nim mieszka. Bogaciej niż w twoim Berlinie, gdzie sami "robole bez mienia"
6 Nie jestem właścicielem świata, wbrew twoim duractwom. Jeśli chcesz zabierać właścicielom, zacznij od Lądka

Nie przeczytałeś, a to są ARGUMENTA

Nie jest argumentem twoja brednia o tym, że spółdzielcy posiadają jedynie złoto na kometach

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Kogo i jak uprawniam
>>A kto chce karać zdrajcę planu lotniska
>Ja. Tego wymaga bezpieczeństwo pasażerów

No i jak daleko leży to od konceptu, że dla bezpieczenstwa gospodarczego kraju finanse waszych korpo muszą być tajne jak plany lotnisk i że należy surowo ukarać kazdego, kto zdradzi wasze tajemnice i narazi was na niebezpieczeństwa?

Doskonale rozumiem twój cwaniacki trik psychologiczny, w którym chcesz posłużyć się ludzkim strachem, żeby z innych ludzi zrobić swoich frajerów.

>Ty chcesz ujawnić wszystko wszystkim, żeby wywołać powszechną frustrację, która zaowocuje pojawieniem się kolejnych frustratów

Chcę wam odebrać prawo do krzywdzenia ludzi za prawdę, które wyrosło z waszych gadzich umysłów.

Frustracja?
Jaka frustracja?
W sprawiedliwym świecie, w którym wszyscy wszystko wiedzą i akceptują?

Jak można być sfrustrowanym spełnieniem najlepszej możliwości, dla której nie ma żadnej alternatywy?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne
2 Do którego zbioru należy właścicielka posiadłości w Lądku - Hamerlikowa?
Kolejne za trudne pytanie?
3 Do którego zbioru należy górnik - właściciel domu?
4 Znasz przykład najemnej pracy na swoim?
5 Wyjedź do faveli w Brazylii, każdy barak jest własnością tego, który w nim mieszka. Bogaciej niż w twoim Berlinie, gdzie sami "robole bez mienia"
6 Nie jestem właścicielem świata, wbrew twoim duractwom. Jeśli chcesz zabierać właścicielom, zacznij od Lądka

Nie przeczytałeś, a to są ARGUMENTA

Nie jest argumentem twoja brednia o tym, że spółdzielcy posiadają jedynie złoto na kometach

>>>>Kogo i jak uprawniam
>>>A kto chce karać zdrajcę planu lotniska
>>Ja. Tego wymaga bezpieczeństwo pasażerów
>No i jak daleko leży to od konceptu, że dla bezpieczenstwa gospodarczego kraju finanse waszych korpo
Nie mam korpo, idioto
I kompletnie mi zwisa ile majątku ma który właściciel korpo
Rozumiesz prosty komunikat?
Znasz kogoś, kogo to interesuje?
Ucieczka

>muszą być tajne jak plany lotnisk i że należy surowo ukarać kazdego, kto zdradzi wasze tajemnice i narazi was na niebezpieczeństwa?
Należy karać każdego, kto współpracuje z terrorystami, chcącymi mordować setki ludzi w samolotach

>Doskonale rozumiem twój cwaniacki trik psychologiczny,
Gówno rozumiesz, bo nie interesują cię moje poglądy i nawet nie czytasz tego, co piszę

>w którym chcesz posłużyć się ludzkim strachem,
Udowodniłeś, że gówno rozumiesz

>>Ty chcesz ujawnić wszystko wszystkim, żeby wywołać powszechną frustrację, która zaowocuje pojawieniem się kolejnych frustratów
>Chcę wam odebrać prawo do krzywdzenia ludzi za prawdę, które wyrosło z waszych gadzich umysłów.

Gówno nie jest argumentem, a ujawnianie wszystkiego może kosztować życie setek, albo tysięcy ludzi. Tobie to nie przeszkadza

>Frustracja?
>Jaka frustracja?
Jawność majątków (oprócz twojego) ma służyć i sam to piszesz uwolnieniu niskich instynktów takich jak zawiść a w konsekwencji frustracja. Sam napisałeś, że jawność ma służyć obudzeniu zawiści

>W sprawiedliwym świecie, w którym wszyscy wszystko wiedzą i akceptują?
Co innego wiedzą, co innego akceptują
Nie rozumiesz?

>Jak można być sfrustrowanym spełnieniem najlepszej możliwości, dla której nie ma żadnej alternatywy?
Twoje religijne odloty nie mają znaczenia
UDOWODNIJ, bez ucieczek, odlotów i rzucania gównem, że twoja możliwość jest lepsza
UDOWODNIJ to, niestety, nie masz argumentów oprócz gówna i tysiące razy powtarzanej mantry

Ta mantra została dawno obalona. Twierdzisz, że jeśli robotnicy będą wiedzieli jaki majątek ma właściciel firmy, to dostaną podwyżkę, Pytałem, dlaczego amazon jest najgorszym z możliwych pracodawców, skoro majątek Bezosa jest powszechnie znany.
Nie odpowiedziałeś

Pytałem o wybór pracy przez ciebie
Nie odpowiedziałeś
Pytałem o wybór mieszkania przez ciebie
Nie odpowiedziałeś

Posiadanie informacji o tym kto co ma nie ma żadnego pozytywnego znaczenia. Może jedynie budzić zawiść i frustrację, a jeśli sfrustrowany zawistnik dostanie do ręki plan zabezpieczeń lotniska, to wysadzi terminal. Widać, że nigdy za nikogo nie ponosiłeś odpowiedzialności.

Teraz przeczytasz fragment mojego wpisu i odpowiesz jedynie gównem na to co ci pasuje, a resztę pominiesz ucieczką

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gówno nie jest argumentem, a ujawnianie wszystkiego może kosztować życie setek, albo tysięcy ludzi. Tobie to nie przeszkadza

Brak kar za prawdę może doprowadzić wiele osób do mysli - dlaczego właściwie akceptuję ten chory świat i nic nie robię, żeby go zmienić na lepszy dla mnie i dla innych?

Przerażająca myśl dla tradycjonalistów, którzy pragną żyć jak ich prymitywni poprzednicy.

Ale ile można żyć jak zwierzęta?

Ja nie mam już na to siły i też nie chcę tak żyć, żeby jakieś prymitywne istoty czuły się z tym dobrze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Jesteś analfabetą czy botem, skoro nie poradzisz odnieść się do całego wpisu?

>Przerażająca myśl dla tradycjonalistów, którzy pragną żyć jak ich prymitywni poprzednicy.
Gówno nie jest argumentem

>Ale ile można żyć jak zwierzęta?
Gówno nie jest argumentem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś analfabetą czy botem, skoro nie poradzisz odnieść się do całego wpisu?

O Jakiej frustracji piszesz z powodu prawdy, którą ponoć wszyscy znają i mamy demokrację, wolny rynek oraz umowę społeczną?

O jakiej frustracji mówisz z powodu prawdy?

Boicie się prawdy, nienawidzicie jej i wszelkimi sposobami próbujecie ją ukryć.
Zniszczenie drugiego człowieka dla ukrycia prawdy to dla was żaden problem, byleby prawda nie wyszła na jaw.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jesteś analfabetą czy botem, skoro nie poradzisz odnieść się do całego wpisu?
>O Jakiej frustracji piszesz z powodu prawdy,

Odpowiedz na moje pytania, odpowiem na twoje
Nie boję się pytań, które sam sprowokowałem

>Boicie się prawdy,
1 Gówno nie jest argumentem
2 Za ile poszła twoja działka? Rozumiem, boisz się prawdy

>Zniszczenie drugiego człowieka dla ukrycia prawdy to dla was żaden problem, byleby prawda nie wyszła na jaw.
1 Gówno nie jest argumentem
2 Za ile poszła twoja działka? Rozumiem, boisz się prawdy
3 Dla jakiej "prawdy" kogo zniszczyłem?

Całe lata pytam do czego ci potrzebna wiedza ile krów ma mój teść.
Do czego ci ta prawda jest potrzebna? Całe lata udajesz, że nie przeczytałeś pytania
Mnie nie jest potrzebna wiedza o tym ile ma Bezos, choć wiem, że niektórzy fascynują się listą 100 najbogatszych, mnie to NIE INTERESUJE

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>2 Za ile poszła twoja działka? Rozumiem, boisz się prawdy

Nie wiem. Nie boję się prawdy ale nie zamierzam podążać wyznaczoną mi przez was ścieżką.

Nie chcę postępować tak jak ty tego chcesz, bo wierzę że macie wobec mnie wrogie zamiary. Dlatego jeszcze nie zaangażowałem swojej energii życiowej w poznanie tej prawdy, bo sądzę że dążenie do tej prawdy jest zastawioną przez was pułapką, która mnie zniszczy jeszcze bardziej niż do tej pory byłem przez was niszczony.

Jeśli uznam, że mogę bezpiecznie podążać za informacją zdobędę ją i też ci ją przekażę.

>Całe lata pytam do czego ci potrzebna wiedza ile krów ma mój teść.

A ja od lat mówię ci o wpływie na negocjacje wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym wiedzy robola o dochodach i zyskach firmy z kontraktów budowlanych.

Ale ty masz w dupie to co do ciebie mówię jak również calego mnie i wybierasz wycinki rzeczywiści takie, żeby stworzyć jej fałszywy ale korzystny dla was obraz w głowach innych ludzi.

Tworząc takie przykłady po chamsku oszukujesz.

Sądzę, że wszyscy tu doskonale rozumieją twoje oszustwa ale maje je w dupie, bo im też się opłacają na szkodę roboli robiących na 2 zmiany w fabrykach za 2 miski ryżu.

To jest taka niewypowiedzina zmowa rozwiniętych intelektualnie i całkowicie bezwzględnych chamów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
zadałem ci pytania dotyczące twojej wizji podziału świata na Bezosa i Hamerlikową przeciwko miliardom "roboli bez mienia"

1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne
2 Do którego zbioru należy właścicielka posiadłości w Lądku - Hamerlikowa?
Kolejne za trudne pytanie?
3 Do którego zbioru należy górnik - właściciel domu?
4 Znasz przykład najemnej pracy na swoim?
5 Wyjedź do faveli w Brazylii, każdy barak jest własnością tego, który w nim mieszka. Bogaciej niż w twoim Berlinie, gdzie sami "robole bez mienia"
6 Nie jestem właścicielem świata, wbrew twoim duractwom. Jeśli chcesz zabierać właścicielom, zacznij od Lądka

Nie przeczytałeś, a to są ARGUMENTA

Nie jest argumentem twoja brednia o tym, że spółdzielcy posiadają jedynie złoto na kometach
>>2 Za ile poszła twoja działka? Rozumiem, boisz się prawdy

>Nie wiem. Nie boję się prawdy
Nie wiesz, bo się boisz prawdy. Boisz się ujawnienia bankowi twojego adresu, bo .... tajemnica

>Nie chcę postępować tak jak ty tego chcesz,
Nie musisz, ale nie wymagaj, żebym ja postępował jak ty chcesz

>sądzę że dążenie do tej prawdy jest zastawioną przez was pułapką, która mnie zniszczy jeszcze bardziej niż do tej pory byłem przez was niszczony.
O sobie piszesz, żądanie przez ciebie prawdy jest tylko pułapką

>>Całe lata pytam do czego ci potrzebna wiedza ile krów ma mój teść.
>A ja od lat mówię ci o wpływie na negocjacje wynagrodzenia za pracę najemną

k***a DEBILU! Nikt nie pracuje w tym gospodarstwie oprócz właściciela i rodziny
Moje pytanie jest w mocy

Pytanie o wybór pracy
Czym się kierujesz? Majątkiem właściciela firmy?
Pytanie o wybór mieszkania
Czym się kierujesz?
Majątkiem właściciela mieszkania?
Ucieczka potwierdza, że te informacje nie mają dla ciebie znaczenia

>Ale ty masz w dupie to co do ciebie mówię
Ale ty masz w dupie to co do ciebie mówię

>Sądzę, że wszyscy tu doskonale rozumieją twoje oszustwa ale maje je w dupie, bo im też się opłacają na szkodę roboli robiących na 2 zmiany w fabrykach za 2 miski ryżu.
Gówno nie jest argumentem

>To jest taka niewypowiedzina zmowa rozwiniętych intelektualnie i całkowicie bezwzględnych chamów.
Gówno nie jest argumentem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie wiesz, bo się boisz prawdy. Boisz się ujawnienia bankowi twojego adresu, bo .... tajemnica

Każdy idiota z największą łatwością znajdzie mój adres zamieszkania:
Herthastr. 1B, 14193 Berlin

W odróżnieniu od twojego, którego nie znajdzie podejmując nawet spory wysiłek.

Nie ma w tym żadnego przypadku.

Nie pójdę ścieżką dla waszych frajerów, którą mi wyznaczycie. Nie jesteś moim przyjacielem. Cokolwiek proponujesz robisz to prawdopodobnie na moją szkodę, żeby siebie w ten sposób ubogacić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne
2 Do którego zbioru należy właścicielka posiadłości w Lądku - Hamerlikowa?
Kolejne za trudne pytanie?
3 Do którego zbioru należy górnik - właściciel domu?
4 Znasz przykład najemnej pracy na swoim?
5 Wyjedź do faveli w Brazylii, każdy barak jest własnością tego, który w nim mieszka. Bogaciej niż w twoim Berlinie, gdzie sami "robole bez mienia"
6 Nie jestem właścicielem świata, wbrew twoim duractwom. Jeśli chcesz zabierać właścicielom, zacznij od Lądka

Nie przeczytałeś, a to są ARGUMENTA

Nie jest argumentem twoja brednia o tym, że spółdzielcy posiadają jedynie złoto na kometach

Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne

Dla dobra całej grupy te zbiory powinny być świadome podziału, pozycji i roli.

Każdy kto tę świadomość ogranicza występuje przeciw całej grupie.

Tajemnica kapitału jest wyrazem nadrzędności interesów indywidualnych nad interesem społecznym.

Tajemnica kapitału jest obajwieniem pasozytnictwa społecznego.

Nie zamerzam przynależeć ani żyć w społeczeństwie, które toleruje pasożyty.

Jak każdy zdrowy organizm walczę z pasożytem a nie poddaję się jego szkodliwej działalności.

I tak nic z tego nie zrozumiesz, bo twój mózg został sformatowany przez kulturę, która stawia pasożyty ponad organizmem, w której najwyższą wartością jest wyrwać się z organizmu i stać się pasożytem na organiźmie.

Takie macie potrzeby i myślenie, które do waszej śmierci już się nie zmieni. Zmienić się może dopiero w kolejnych pokoleniach o ile nie zarazicie ich umysłów waszymi memami, tak jak wasze zostały zarażone przez waszych prymitywnych przodków.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>1 Ten podział jest płynny, a zbiory nie są rozłączne
>Dla dobra całej grupy te zbiory powinny być świadome podziału, pozycji i roli.

I znów nie przeczytałeś całego wpisu
TO NIE SĄ ROZŁĄCZNE ZBIORY!!!!!!!!
Do której grupy należy górnik, który ma dom, posiadaczy świata czy najemnych robotników?
Ty tak dzielisz świat:
Zbiór 1 - posiadacze świata : twoja matka, szarley i Bezos
Zbiór 2 - "robole bez mienia"

Tak nie jest "ekonomisto"

Reszta pytań też bez odpowiedzi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>TO NIE SĄ ROZŁĄCZNE ZBIORY!!!!!!!!

To jest twoje gadanie życzeniowe, budowanie stereotypu, nie ma żadnych danych na potwierdzenie i zaprzeczenie takim tezom, bo wszystkie istotne informacje o tym zostały utajnione a ujawnienie ich jest napiętnowane przez wyznawców waszej kultury i karane przez wasze panstwo.

Jakiś tam górnik ma jakiś tam dom.
Zmyślanie, które nie da się potwierdzić w rzeczywistości.

Mówi do mnie konkretami, podawaj nazwiska i adresy albo się po prostu zamknij, bo i tak cię zognoruje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>TO NIE SĄ ROZŁĄCZNE ZBIORY!!!!!!!!
>To jest twoje gadanie życzeniowe,

I nie poradzisz odpowiedzieć do którego zbioru należy górnik, który ma dom.

>Jakiś tam górnik ma jakiś tam dom.
>Zmyślanie, które nie da się potwierdzić w rzeczywistości.

Wytrzeźwiej. Ja patrzę przez okno
Przyjedź kiedyś do Polski, sam się przekonasz.

>Mówi do mnie konkretami, podawaj nazwiska i adresy
Wytrzeźwiej.
Tylko w mojej wsi dziesiątki górników mieszkają w swoich domach
Twoja matka jest posiadaczką świata z racji posiadania mieszkania?
Do którego zbioru ja należę, skoro pracuję i mam dom?

Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie o wybór pracy. Ucieczka dowodzi, że informacje o majątkowym stanie właściciela firmy nie mają dla ciebie znaczenia

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I nie poradzisz odpowiedzieć do którego zbioru należy górnik, który ma dom.

Ależ odpowiedziałem, że siejesz fałszywą propagandę o najętych na waszych posiadłościach robolach do pracy, którzy sa też rzekomo posiadaczami ale żadnego konkretnego przypadku nie potrafisz podać, nawet jednego wyjątku na miliardy ludzi.

Oczywiście pewnie musisz chronić tego górnika przed bandytami, którzy dybia na jego dom i czekają tylko na twój wpis na tym forum, żeby się dowiedzieć kogo zaatakować.

>Wytrzeźwiej.

No i to jest ten szumny argument zamiast konkretnych informacji, które każdy mógłby zweryfikować poza twoimi wypowiedziami.

Siejesz propagandę, budujesz stereotypy, oszukujesz wszystkich żeby się ubogacić na krzywdzie innych ludzi, niszcząc przy okazji całe społeczeństwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-03-2024 15:39 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Oczywiście pewnie musisz chronić tego górnika przed bandytami, którzy dybia na jego dom i >czekają tylko na twój wpis na tym forum, żeby się dowiedzieć kogo zaatakować.
>>Wytrzeźwiej.
>No i to jest ten szumny argument zamiast konkretnych informacji, które każdy mógłby zweryfikować >poza twoimi wypowiedziami.
>Siejesz propagandę, budujesz stereotypy, oszukujesz wszystkich żeby się ubogacić na krzywdzie >innych ludzi, niszcząc przy okazji całe społeczeństwo.
>


www.youtube.com/watch?v=ithJ8ISQAKE&t=1s

Już wiemy kim byli PROWOKATORZY rzucający kamieniami na proteście rolników

Hamerlik ucz się. Zobacz jakie metody stosuje demokratycznie zainstalowana polskojęzyczna półetatowa władza. Ryba psuje się od głowy. Walczysz z jakimiś ogonami.
08-03-2024 18:52 
 Ocena-1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>www.youtube.com/watch?v=ithJ8ISQAKE&t=1s

Tusk mówi, że postulaty:
- precz z zielonym ladem
- zablokować Ukrainę
są dla niego nie do przyjęcia.

Komentator mówi, że szambo wybiło i Tusk nie pójdzie na żadne ustępstwa.

To jest fałszywa narracja i stoję po stronie Tuska.

Nie zgadzam się na lanie chemii w glebę, żeby dzieciątko rolnika mogło rozbijać się mercedesem po warszawskich klubach ani na wykluczanie czarnoziemnej Ukrainy z rolniczego rynku.

Jeśli to oznacza, że dzieciątko rolnika zamiast bujać się po klubach, dla lepszego życia będzie musiało uczyć się matematyki i podejmować ogromny wysiłek, żeby zrozumieć budowę komputerów kwantowych, to niech tak będzie.

Ludzie w Afryce chętnie zajmą się rolnictwem i też chcą trochę zarobić.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>www.youtube.com/watch?v=ithJ8ISQAKE&t=1s

I już dostałem minusa od jakiegoś zwolennika dotacji państwowych i unijnych do prywatnych majątków rolników w kapitalizmie na wolnym rynku.

Dotacji wypłacanych oczywiście z przymusowych podatków od biedy i z długów państwowych które biedota będzie musiała spłacać przez kolejne 1000 lat.

Ach zapomniałbym jeszcze o zakazie uprawy chemicznych roślin i pompowanego mięsa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>I już dostałem minusa od jakiegoś zwolennika dotacji państwowych i unijnych do prywatnych >majątków rolników w kapitalizmie na wolnym rynku.
>Dotacji wypłacanych oczywiście z przymusowych podatków od biedy i z długów państwowych które >biedota będzie musiała spłacać przez kolejne 1000 lat.
>Ach zapomniałbym jeszcze o zakazie uprawy chemicznych roślin i pompowanego mięsa.
>

Celem dotacji do tzw. rolnictwa jest centralizacja areału rolnego.
Ilość producentów komponentów dla przemysłu produkującego masę do trawienia ciągle się zmniejsza. Będziemy mieć kilku tzw. rolników i kilku właścicieli zakładów produkujących masę do trawienia.
Podstawą niewolnictwa jest stworzenie zasobu ludzkiego składającego się z 95% biedaków i z 5% cwaniaków.
Za tzw. komuny każda gmina musiała być samowystarczalna w produkcji żywności dla swoich potrzeb. Opłacalność tej prymitywnej profesji zaczynała się od kilku hektarów. W Polsce, w której nie było nie ma rodzimych kapitalistów, dawało to nam wolność. Problem był w tym, że trzeba było pracować. Polak oddał się w niewolę obcym kapitalistom, wyzwalając się. I tu powstał problem. Obcy kapitaliści nie potrzebują tyle zasobu roboli, ile musi się wykarmić. Część roboli wybrała się na roboty do Niemiec a część zajęła się zwożeniem do Polski niemieckich śmieci.
Unia Jewropejska stworzyła nam problem. Biedna Polska musi kupować nowiutkie elektryczne wehikuły. Biedny Polak musi dostosować swoje lokum do koszernych norm. Batem napędza się koniunkturę obcym kapitalistom.
Hamerlik masz szczęście, że wyjechałeś na roboty do Niemiec i masz więcej kasy. Od tych paru groszy więcej, poprzewracało Ci się w szarych komórkach.
Biedny polski parobek chce, żeby obcy kapitaliści doili Polaków.
Nie ma nic gorszego jak dorobiony biedak, który ma wizję, że jest bogaczem.
szarley (54913 punktów)
>Nie zgadzam się na lanie chemii w glebę, żeby dzieciątko rolnika mogło rozbijać się mercedesem po warszawskich klubach

Mam nadzieję, że twoja Sonia, zamiast rozbijać się po ateńskich i berlińskich klubach, będzie kiedyś musiała żebrać o pracę na roli

Mam nadzieję, że twoje dzieciątka, nauczone żreć za cudze wyzdychają z braku owoców pracy rolnika, że będą żarły tynk ze ścian

Życzę ci tego ty psie gówno, które nigdy nie pracowało



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Nie zgadzam się na lanie chemii w glebę, żeby dzieciątko rolnika mogło rozbijać się mercedesem >po warszawskich klubach ani na wykluczanie czarnoziemnej Ukrainy z rolniczego rynku.
>

A ja nie zgadzam się na to, żeby Niemiec utrzymywał takiego polskiego parobka.
Powinieneś zostać zwolniony a na Twoje miejsce musi byś przyjęty, za pół stawki, ktoś z Afryki albo z Azji.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A ja nie zgadzam się na to, żeby Niemiec utrzymywał takiego polskiego parobka.
>Powinieneś zostać zwolniony a na Twoje miejsce musi byś przyjęty, za pół stawki, ktoś z Afryki albo z Azji.

Jestem wrogiem zasieków na granicach i strażników z psami zaglądających z latarkami do samochodów w poszukiwaniu migrantów ekonomicznych.

Powinienem a nawet muszę konkurować z migrantami ekonomicznymi, którzy gotowi są pracować od świtu do nocy za 1/4 stawki.

Na tym w zasadzie polega wolny rynek. Kto umie, komu się chce, ten coś znajdzie dla siebie.

Rozumem problemy różnic kulturowych i mam pojęcie poczucia zagrożenia obcowaniem z odmieńcem wyznaniowym, moralnym i kulturowym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Na tym w zasadzie polega wolny rynek.

Wolny rynek polega na tym, że ten co wydaje rocznie bilion dolarów na swoje fabryki wojen, decyduje o wszystkim. Jak ktoś tylko pomyśli, by zagrozić imperialnym interesom, zostanie zrównany z ziemią.

www.ndtv.c(*)h-colonisation-of-india-669705

Na początku XVIII wieku udział Indii w gospodarce światowej wynosił 23%, czyli tyle, ile wynosi cała Europa razem wzięta. Po utracie niepodległości odsetek ten spadł do niecałych 4%. Powód był prosty: Indie były rządzone na korzyść Wielkiej Brytanii. Rozwój Wielkiej Brytanii przez 200 lat był finansowany przez grabieże w Indiach.
Brytyjska rewolucja przemysłowa została zbudowana na deindustrializacji Indii - zniszczeniu indyjskich tekstyliów i zastąpieniu ich produkcją w Anglii, przy użyciu indyjskich surowców i eksporcie gotowych produktów z powrotem do Indii i reszty świata. Tkacze ręczni z Bengalu produkowali i eksportowali niektóre z najbardziej pożądanych tkanin na świecie, zwłaszcza tanie, ale delikatne muśliny, niektóre lekkie jak "tkane powietrze". Odpowiedzią Wielkiej Brytanii było odcięcie kciuków bengalskim tkaczom, złamanie ich krosien oraz nałożenie ceł i ceł na indyjskie sukno, zalewając jednocześnie Indie i świat tańszymi tkaninami z nowych satanistycznych młynów parowych w Wielkiej Brytanii. Tkacze stali się żebrakami, produkcja upadła; populacja Dhaki, niegdyś wielkiego ośrodka produkcji muślinu, spadła o 90%. Zamiast więc być wielkim eksporterem wyrobów gotowych, Indie stały się importerem wyrobów brytyjskich, a ich udział w światowym eksporcie spadł z 27% do 2%.


Ja mam konkurować na tzw. wolnym rynku z BANDYTAMI??
Ktoś dwieście lat rabował i kradł a ja mam, zaczynając od zera, mu dorównać ?
Podałem przykład, jak brytyjski hegemon obcinał kciuki zdolnym i pracowitym ludziom.
Dzisiaj światem rządzą Żydzi amerykańscy z brytyjskimi. Nas biedaków używają do swoich imperilanych wojen.
Hamerlik uważasz, że mamy szansę z nimi konkurować ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dzisiaj światem rządzą Żydzi amerykańscy z brytyjskimi. Nas biedaków używają do swch imperilanych wojen.
>Hamerlik uważasz, że mamy szansę z nimi konkurować ??

Uważam, że inni ludzie stwarzają potencjał korzyści i ryzyko zagrożenia.
Uważam za trafną maksymę - kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam.

Każdy człowiek który odmawia współpracy i zaburza organizację społeczną powinien czuć się zagrożony ze strony innych ludzi.

Sam jestem zagrożony snując sobie wywody sprzeczne z ideologią państwową Zachodu ale mam nadzieję, że inni ludzie dostrzegą w tych wywodach więcej potencjalnych korzyści od zagrożeń i zostawią mnie w spokoju pomimo, że kwestionuję ich porządek społeczny.

Hindusi swego czasu winni byli sprzedać zakłady włókiennicze Brytyjczykom, jak Czesi sprzedali Skodę Niemcom i pozwolić Brytyjczykom na wprowadzenie innowacji na terenie Indii, wtedy mieliby szansę na wzbogacenie się i lepsze życie zamiast obciętych palców. Nie potrafili jednak rozpoznać zagrożeń ze strony Brytyjczyków i naiwnie wierzyli, że mogą sobie robić co chcą, tak samo zresztą jak współcześnie Ukraińcy, obcięte kciuki i nędzne życie pokazały jednak, że ich wiara była błędna i zaprowadziła ich do zguby.

Człowiek jak stadne zwierzę musi właściwie rozpoznać dominatora, którego nie przewalczy i który, jeśli stawi mu opór, zniszczy go.

Nie wiem czy w tym wpisie próbujesz się odwołać do jakiejś sprawiedliwości uniwersalnej, do utopijnych idei, może po prostu kolejny raz wyrażasz twoją nienawiść do Anglosasów i zachodnich Żydów ale bez żadnej naiwności jesteśmy zwierzętami i wszystkie nasze stosunki społeczne można zaobserwować w uproszczonej wersji u innych gatunków zwierząt.

My tylko nieco rozwinęliśmy te zwierzęce stosunki społeczne, uczyniliśmy je bardziej złożonymi, ale to są te same stosunki, oparte na tych samych pierwotnych popędach.

Jeśli ktoś silny będzie miał plan zrobić z Ciebie swojego robola najemnego a Ty jesteś za słaby, żeby się temu sprzeciwić, to albo wejdziesz w tę nową rolę albo zginiesz.

W historii życia nie jedno uległe i przyjazne stworzenie przetrwało a sprzeczne i agresywne zginęło. Doskonałym przykładem są wilki i psy.

Kiedy na horyzoncie objawi się potężny dominator musisz zdecydować, czy to będzie twój nowy pan, czy twój zabójca. Jeżeli w koniecznych okolicznościach nie ulegniesz, to zginiesz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Hindusi swego czasu winni byli sprzedać zakłady włókiennicze Brytyjczykom, jak Czesi sprzedali >Skodę Niemcom i pozwolić Brytyjczykom na wprowadzenie innowacji na terenie Indii, wtedy mieliby >szansę na wzbogacenie się i lepsze życie zamiast obciętych palców. Nie potrafili jednak >rozpoznać zagrożeń ze strony Brytyjczyków i naiwnie wierzyli, że mogą sobie robić co chcą, tak >samo zresztą jak współcześnie Ukraińcy, obcięte kciuki i nędzne życie pokazały jednak, że ich >wiara była błędna i zaprowadziła ich do zguby.
>

Znowu bzdury. Nie rozumiesz co to jest kolonializm i imperializm.
Brytyjczycy mordowali, mordują, okradali i okradają cały świat.
Największym kąskiem jest okraść Rosjan potem Arabów.
Tkacze bengalscy, Żydzi komuniści, Żydzi, Polacy w ZSRR, kadry oficerskie Armii Czerwonej, Rosjanie, Niemcy w ZSRR, Arabowie, Oś Berlin Rzym Tokio itd. byli mordowani w jednym celu, zagrażali interesom Brytyjczyków, którzy jednak musieli uznać potęgę Żydów amerykańskich dowodzonych przez Bernarda Barucha.
Dzisiaj Brytyjczycy spadli na drugie miejsce, ale robią co robili w duecie z Żydami amerykańśkimi. Wersja historii napisana przez siostrzeńca Freuda, w połączeniu z prowokacjami jakie przeprowadzili Brytyjczycy w Polsce i w Czechach, stanowią zarzewie nienawiści i źródło kolejnych wojen.
Nas Brytyjczycy załatwili organizując Powstanie Warszawskie a Czechom zabójstwo Reinharda Heydricha.
Brytyjskie prowokacje są opisane jako bohaterskie wyczyny
Najlepszą ofertą jaką mieliśmy na nasz rozwój i bezpieczeństwo była propozycja Żydów niemieckich a naszych dziadków i ojców na nich napuszczono.
Napuszczali nas specjaliści z tzw. misji międzysojuszniczej do Polski i "wielki" Polak Dmowski.
Dmowski po wizycie u Żyda Barucha organizował nagonki na polskich Żydów. Na krwi Żydów miała powstać jego "wielka" Polska.
Dzisiaj stała banda, która morduje i okrada, używa banderowców do napaści na Rosję. Banderowcy mają wizję, że giną za wielką Ukrainę. Naszym dziadkom też wstawiono takie wizje i też ginęli nie rozumiejąc za co. Żyd amerykański Bernard Baruch stał się hegemonem.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Znowu bzdury. Nie rozumiesz co to jest kolonializm i imperializm.
>Brytyjczycy mordowali, mordują, okradali i okradają cały świat.
>Największym kąskiem jest okraść Rosjan potem Arabów.

Powinieneś zaobserwować wkraczenie ludzi do dżungli, którą karczuja, przepędzają żyjące w niej zwierzęta bądź zabijają je, chyba że któreś z żyjących tam dzikich zwierząt, które panowały w tej dżungli przed pojawieniem się człowieka ewoluuje do psa lub wola pociągowego wtedy ma szansę przetrwać a nawet rozwijać się.

Nawolujesz do wojny z Amerykanami i dla tych, których Ci się uda nawolac, stwarzasz realne zagrożenie życia.

Nie można prowadzić wojny z dużo silniejszym dominatorem. Trzeba mu ustąpić i wejść w taką rolę, która pomoże się rozwijać w kierunku odzyskania dominacji.

Silniejszy, potężniejszy, dominujący nigdy nie kradnie. On po prostu bierze co chce i wszyscy muszą mu to dać, bo obowiązuje wszystkich prawo dominacji.

Rosja może do tej pory skutecznie opierać się Ameryce przez to, że u Rosjan rozwija się szybko kolektywne postrzeganie wroga i mają zdolność zbiorowej walki z poświęceniem życia przez co stają się bardzo niebezpieczni nawet bez najbardziej efektywniej broni.

Inne narody nie mają takiej zdolności kolektywnej walki. Małym wyjątkiem są tu Polacy, których też potrafi opętać zbiorowa chęć walki z poświęceniem życia.

Amerykanie nie kradną, tylko po prostu wkraczają po surowce, których potrzebują w tym także po tanią siłę roboczą, która te surowce przetworzy pod Amerykańskim przewodnictwem.

Nie bądź naiwny.
Poobserwuj trochę dżunglę i jej prawa a lepiej zrozumiesz jak działają ludzie.

Tylko idioci stają na przegranych pozycjach.
Mądrzejsze istoty poddają się i żyją.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Rosja może do tej pory skutecznie opierać się Ameryce przez to, że u Rosjan rozwija się szybko >kolektywne postrzeganie wroga i mają zdolność zbiorowej walki z poświęceniem życia przez co >stają się bardzo niebezpieczni nawet bez najbardziej efektywniej broni.
>
Znowu bzdury.
Rosja ma szczęście, że odziedziczyła po ZSRR broń atomową i technologie obronne.
ZSRR miał szczęście, że dzięki NIEMIECKIM naukowcom i niemieckiemu uranowi, zbudowano w Suchumi pierwszą bombę atomową dla Europy. ZSRR przekazał, za darmo, technologię atomową Chinom. Gdyby Rosjanie i Chińczycy nie posiadali broni atomowej, to dzisiaj skończono by z nimi jak z Żydami europejskimi.
Francja teraz straciła zyski ze swoich kolonii w Afryce za sprawą Chin i Rosji. Francuzów już dosięgła bieda i chcą się zemścić. Fajnie jest wozić surowce ze swoich kolonii i płacić za nie 10% wartości. Tubylcom zainstalować agenturę, która goni ich do prymitywnej roboty: kopania i ładowania w zamian za koszty utrzymania.



www.middle(*)s-dysfunctional-foreign-policy

Zgodnie z francuską konstytucją władza wykonawcza może prowadzić wojnę bez konsultacji z parlamentem. Sześć miesięcy po rozpoczęciu jakiejkolwiek interwencji wojskowej za granicą parlament musi zostać zwołany na debatę doradczą, ale bez głosowania.
Powoływanie parlamentarnej komisji śledczej pozostaje zjawiskiem rzadkim. Ostatni raz miało to miejsce w 1998 r., w następstwie nacisków kampanii medialnej prowadzonej przez kilka organizacji pozarządowych po ludobójstwie w Rwandzie.


pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Harmattan

Ludzi morduje wciąż ta sama banda: Brytyjczycy, Francuzi, Żydzi amerykańscy, Holendrzy i ich wasale.
Kto zna historię i napiętnuje tych bandytów ??
Hamerlik, wymyślasz brednie jakbyś należał do tej bandy i miał z tego kasę.
My jesteśmy po drugiej stronie. Bandyci na nas robią kasę.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik, wymyślasz brednie jakbyś należał do tej bandy i miał z tego kasę.
>My jesteśmy po drugiej stronie. Bandyci na nas robią kasę.

Ta "banda" poza zabijaniem lokalnych przywódców w swoich koloniach, którzy mogliby zorganizować lokalną ludność i wyrwać ja z wyzysku, kieratu i niewoli pomaga też biednym, leczy chorych, wspiera uchodźców, organizuje szkoły itd.

Twój świat jest zbyt prosty i zbyt wiele w nim nienawiści, która niestety w jakimś stopniu opanowuje również mój umysł.

Dobrze wiesz, że w walce o władzę i stojącymi za nią przywilejami nikt nie pieprzy się w tańcu ani w walkach lokalnych ani w walkach globalnych.

Jak jednak dowodzi natura kooperacja opłaca się bardziej od wojny.

Na wojnie zwyciężysz i przez chwilę korzystasz na wyzysku poddanych i przegranych ale potem Ci poddani i przegrani mobilizują się, organizują i stają się śmiertelnie groźni po czym ostatecznie atakują i zwyciężają.

Jestem zwolennikiem kooperacji w miejsce prowadzenia wzajemnych wojen.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Na wojnie zwyciężysz i przez chwilę korzystasz na wyzysku poddanych i przegranych ale potem Ci >poddani i przegrani mobilizują się, organizują i stają się śmiertelnie groźni po czym >ostatecznie atakują i zwyciężają.
>

W ostatniej wojnie ginęliśmy i rujnowano nam kraj w interesie zwycięzców.
Żadnych korzyści z tego nie mieliśmy.
Brytyjczycy nam jeszcze rachunek wystawili i nie chcą oddać dokumentów gen. Sikorskiego.
Dzisiaj narzuca nam się wersję historii, że gdyby Bernardowi Baruchowi udało się nas skolonizować w 1945 r. to bylibyśmy bogaczami.
To jakaś tragiczna komedia.
Biedak z lokajską mentalnością ma wizje, że jak zasłuży to dostanie za to nagrodę.
Druga wizja to taka, że bogaci są ci co im Amerykanie dają dolary. Ameryka nikomu nic nie daje.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Biedak z lokajską mentalnością ma wizje, że jak zasłuży to dostanie za to nagrodę.
>Druga wizja to taka, że bogaci są ci co im Amerykanie dają dolary. Ameryka nikomu nic nie daje.

Gdybyś nie rozumiał każdy w społeczeństwie i w grupie jest po części lokajem.
Z jednej strony powinieneś żądać i rościć dla siebie ale z drugiej strony też musisz sobie na to wszystko zasłużyć.

Amerykanie dali mi google search, mapy, workspace, cloud, mastercard bez których nie zreazlizowałbym w życiu tego co zrealizowałem. Oczywiście zapłaciłem im za to słono ale widziałem też już społeczeństwa i kraje, w których ludzie nie płacą słono Amerykanom ale też nic sami nie mają.

Nie szukam wrogów ani wśród Amerykanów ani wśród Rosjan ani nawet wśród szarleyów.
Próbuję się jakoś dogadać, odnaleźć swoją rolę i zbudować pozycję, mimo tego całego zła jakie się tu i tam dzieje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
10-03-2024 08:31 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Amerykanie dali mi google search, mapy, workspace, cloud, mastercard bez których nie >zreazlizowałbym w życiu tego co zrealizowałem.

pl.wikipedia.org/wiki/Sergey_Brin

Sergey Brin (ur. 21 sierpnia 1973 w Moskwie jako Siergiej Michajłowicz Brin, ros. Сергей Михайлович Брин - amerykański programista i przedsiębiorca urodzony w ZSRR. Współtwórca najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej Google Search. Od 2015 prezes Alphabetu, spółki matki Google. Z funkcji tej zrezygnował w grudniu 2019.
Urodził się w ZSRR jako syn matematyków żydowskiego pochodzenia. W 1979 roku, w wieku pięciu lat wyemigrował razem z rodziną do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiował informatykę i matematykę.


Wielcy Żydzi komuniści stworzyli wielki ZSRR z nieograniczoną bazą surowcową. Niemcy i wielki ZSRR mieli najlepszą bazę naukowców, głównie Żydów. Pomiędzy dwoma potęgami intelektualnymi znajdowali się nasi dziadkowie którzy paśli krowy i wyrzucali gnój.
Hamerlik, wysil swoje szare komórki, co było najlepszym interesem dla naszych dziadków ??
Przyłączyć się do nich czy do ich wrogów ??
Wrogowie rosnącej potęgi żydowsko niemieckiej, z naszą pomocą, zniszczyli Europę, zniszczyli naszą przyszłość i przejęli najlepszych naszych naukowców.
Siostrzeniec Freuda Edward Bernays napisał historię, w której to Niemcy wymordowali Żydów.
Żydzi i Niemcy budowali wspólną potęgę. Niemcy zwariowali i Żydów wymordowali.
To są bajki dla małych dzieci. Inteligentni ludzie nie mogą nabrać się na takie szyte grubymi nićmi kłamstwo. Wystarczy sięgnąć do historii USA i znajdziemy tam organizatora Bernarda Barucha i tych co opłacili proxy war wojen w Europie amerykańskie banki JP Morgan i Chase. Wojny w Europie toczyły się z użyciem broni: sfinansowanej przez USA i Brytyjczyków i dostarczonej przez USA i Brytyjczyków. Broń to nie wszystko, żeby plan Barucha mógł być realizowany, potrzebna była agentura i to we wszystkich używanych przez Barucha krajach. Wrogie agentury w Europie mieli Brytyjczycy. Najlepszą jednak agenturą okazali się wszędobylscy ŻYDZI. Żyd Baruch ściągnął do siebie "wielkiego" Polaka Dmowskiego, dwa razy. Dmowski realizował 13 pkt rozkazu Barucha, który odczytał prezydent Wilson 8 stycznia 1918 r. Natychmiast jak nas Dmowski "wyzwolił" przystąpił do robienia pogromów na Żydów. Agent Żyda Barucha organizował nagonki na polskich Żydów.
Hamerlik, takie są FAKTY, co o tym sądzisz ??
Zaczęło się to od razu w 1918 r. we Lwowie i trwało ponad dwadzieścia lat.

gwzkrakow.pl/2021/11/22/pogrom-we-lwowie-w-1918-r/

W piątek 22 listopada 1918 roku o godz. 5.30 nad ranem we Lwowie rozpoczął się pogrom lwowskich Żydów. Wtedy to na ul. Bóżniczej znajdującej się w centrum dzielnicy żydowskiej, wojska polskie, za nieformalnym przyzwoleniem komendanta miasta Lwowa i powiatu lwowskiego kpt. Czesława Mączyńskiego, rozpoczynają pogrom, która trwa do godz. 8.00 rano w niedzielę tj. 24 listopada 1918 r. W wyniku tych wydarzeń, jak podaje raport wysłanników Ministerstwa Spraw Zagranicznych, zamordowano co najmniej 150 Żydów, spalono ok. 50 dwu lub trzypiętrowych domów należących do Żydów, doszczętnie zrabowano ok. 500 sklepów żydowskich. W sumie poszkodowanych rodzin żydowskich, przez mordy, rabunki i kradzieże autorzy raportu dr. Leon Chrzanowski oraz red. Józef Wasserzug, szacują na ok. 7000!

Agentem Barucha był urodzony w Polsce Żyd Lewis Bernstein Namier, który razem z Żydem Philipem Sassoonem kierowali polityką Wielkiej Brytanii.

Hamerlik musisz pojąć, że Twoja "wielka" Ameryka ma krew na łapach. Krew europejskich Żydów, krew Polaków, krew Niemców itd.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>pl.wikipedia.org/wiki/Sergey_Brin
>Sergey Brin (ur. 21 sierpnia 1973 w Moskwie jako Siergiej Michajłowicz Brin, ros. Сергей Михайлович Брин - amerykański programista i przedsiębiorca urodzony w ZSRR. Współtwórca najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej Google Search. Od 2015 prezes Alphabetu, spółki matki Google. Z funkcji tej zrezygnował w grudniu 2019.
>Urodził się w ZSRR jako syn matematyków żydowskiego pochodzenia. W 1979 roku, w wieku pięciu lat wyemigrował razem z rodziną do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiował informatykę i matematykę.

Wytłumacz mi lepiej dlaczego wyemigrowali?
Dlaczego w Rosji czy w Europie nie zrealizowałby żadnego wielkiego projektu?

Wytłumacz mi dlaczego zarabiając jakieś marne grosze, które nie wystarczą mi na zakup nawet małego mieszkania tu gdzie jestem, cały dzień miesiąc w miesiąc muszę spędzić na zbieraniu i wypełnianiu kwitów, żeby urzędnik państwowy mógł sprawdzić czy naprawdę wypiłem kawę w podróży służbowej i ile w tej kawie było dokładnie podatku?

Wytłumacz mi dlaczego żyję w strachu przed urzędnikami i boję jeździć się po drogach, bo jeśli zatrace się w jeździe i nie zauważe jednego z milionów nakazów i zakazów to sfotografowany przez ukryty radar będę karany jak kryminalista?

Nienawidzę tego jewropejskiego zniewolenia, tych cholernych wizjonerów, którzy uczynią na siłę mojej życie lepszym, jeżeli będę zapisywał dla nich na kwitach każdy swój krok.

Tu nic nie można osiągnąć, bo wszystko musisz i niczego Ci nie wolno, tak samo w Rosji jak i w całej UE.

Okropność.

Człowiek musi uciekać stąd do USA, żeby móc cokolwiek osiągnąć.


youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Wytłumacz mi lepiej dlaczego wyemigrowali?
>

en.wikipedia.org/wiki/Falsehood_in_War-Time

Fałsz w czasie wojny, zawierający szereg kłamstw krążących po narodach podczas Wielkiej Wojny to książka Arthura Ponsonby'ego z 1928 r. , wymieniająca i obalająca fragmenty propagandy używanej przez siły alianckie (Rosję, Francję, Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone) Państwa) przeciwko państwom centralnym (Niemcom, Austro-Węgrom, Turcji i Bułgarii).(...)

Jeśli chodzi o Pieśń Niemców , stanowiącą podstawę późniejszego niemieckiego hymnu Republiki Weimarskiej (od 1922 r.): " Deutschland über alles in der Welt " (Niemcy ponad wszystko na świecie), Ponsonby stwierdził, że jest to powszechnie akceptowane znaczenie: "[Niech] Niemcy [rządzą] każdym krajem na świecie", czyli niemiecka dominacja nad światem. Jednakże gramatyka niemiecka rozróżnia über Alles (tj. ważniejsze niż wszystko inne) i über alle , co oznacza "na wszystkich". Według Ponsonby'ego to drugie mylące tłumaczenie zostało wybrane przez aliantów podczas obu wojen światowych w celach propagandowych.


de.wikipedia.org/wiki/Manifest_der_93

Do świata kultury! , znany jako Manifest 93 , był manifestem napisanym we wrześniu 1914 roku przez Ludwiga Fuldę jako sekretarza, podpisanym przez 93 naukowców, artystów i pisarzy z Niemiec i opublikowanym w październiku 1914 roku.(...)
Do świata kultury! Połączenie

My, jako przedstawiciele niemieckiej nauki i kultury, protestujemy przed całym światem kultury przeciwko kłamstwom i oszczerstwom, którymi nasi wrogowie starają się zszarganić czystą sprawę Niemiec w narzuconej im trudnej walce o byt.


Europa była i jest niszczona przez tych samych wrogów zewnętrznych. Żyd brytyjski z Żydem amerykańskim nie pozwalają nikomu zagrozić ich hegemonii.
Mieliśmy naukowców, którzy tworzyli bombę atomową w celu obrony wielkiej Europy. Byli to Żydzi niemieccy. Zanim ukończyli prace, wymordowano Żydów europejskich wraz z ich komunizmem.
Najmądrzejszego Żyda Lwa Dawidowicza Bronsteina, pokonał Rosję, stworzył potężny ZSRR, zamordowali ŻYDZI, którymi kierował Naum Eitingon. Kuzyn Bronsteina Iona Jakir ukończył w 1928 r. Akademię Sztabu Generalnego w Berlinie wraz z Uborewiczem. Oni kształcili kadry oficerskie Armii Czerwonej. W 1937 r. żydowskie NKWD, bo bratobójczych walkach w swoim kierownictwie, wymordowało 35 tys. oficerów wraz Jakirem i Uborewiczem. Żyda Jakira i jego kadry zamordowali ŻYDZI, którymi kierował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis. Żyda Jakira w czasie śledztwa torturował Żyd Uszakow.
Za zbrodnie w Europie odpowiada ich organizator, Żyd amerykański, Bernard Baruch.
Żydzi zdradzili Żydów.
Rudolf Hess udał się do Brytyjczyków w celu zawarcia sojuszu, którego nie udałoby się zniszczyć Żydom amerykańskim. Gdyby Brytyjczycy dołączyli się do Europy nie byłoby wojny. Europę zniszczyli i skolonizowali Zydzi amerykańscy z Brytyjczykami. Brytyjczycy na swoich lotniskowcach, przez cztery lata, wywozili z Niemiec wszystko co było wartościowe. Żydzi amerykańscy ukradli naukowców a Ty się pytasz dlaczego Europa jest słaba.
Europa przegrała, tak samo jak przegrali Niemcy i Żydzi, walkę o to by być potęgą.
Nasi dziadkowie mordowali: powstającą potęgę europejska, Niemców i Żydów.
Dzisiaj jacyś polskojęzyczni półetatowi demokratyczni "politycy" chcą dla nas odszkodowanie.
Polak musi przepraszać i sam płacić odszkodowania. Polak zmądrzeć na pewno nie zmądrzeje, wystarczy żeby siedział w domu i nic nie robił. Jesteśmy ponownie używani do proxy war, tym razem przeciwko powstającej potędze BRICS.
W Ameryce nie rodzą się nadludzie. Tam jest centrala bandytów, którzy kradną i mordują: surowce i potencjał intelektualny, dając nam biedę i prymitywną robotę.

www.manova(*)text-uber-kriegsvorbereitungen

Wszelkiego rodzaju wojny, zwłaszcza wojny światowe, są przygotowywane pod względem koncepcyjnym, strategicznym, finansowym, materialnym, logistycznym, a przede wszystkim propagandowym, na długo przed wejściem w gorącą fazę. Wojna jest ostatecznym terrorem państwowym i determinuje politykę zagraniczną USA od 1798 roku. Stany Zjednoczone rozpoczęły setki wojen na całym świecie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Deutschland über alles

Ostatnio słyszałem podobną kwestię "America First"

de.m.wikipedia.org/wiki/America_First

Takie tam narcystyczne i egoistyczne pieprzenie, które działa tylko do chwili, w której otoczenie nie rozpozna narcyza i nie zaatakuje go, za jego pasożytniczą postawę.

>protestujemy przed całym światem kultury przeciwko kłamstwom i oszczerstwom, którymi nasi wrogowie starają się zszarganić czystą sprawę Niemiec

Sprawy Niemiec nie zawsze były czyste.
Taka natura człowieka, że jak który kiedy zdominuje innych, to chce się rozwijać ich kosztem, degradując pozostałych i niszcząc ich.

Nachodzien stykam się z niemiecką arogancją i bezwzględnością, wiem o czym mówię.

>W Ameryce nie rodzą się nadludzie. Tam jest centrala bandytów, którzy kradną i mordują: surowce i potencjał intelektualny, dając nam biedę i prymitywną robotę.

Wciąż powtarzam mojej żonie, że inteligentni ludzie budują porozumienie, wspierają się, sprzyjają sobie, rozwijają się, realizują swoje plany i osiągają cele.

Głupi ludzie za to grzęzną w konfliktach z których nigdy nie wydostają się, niczego nie osiągają i w bezsensownej walce o dominację tracą swoje marne życie.

Ruscy właśnie załatwili sobie powszechną nienawiść do Ruskich na kolejne pół wieku. Widząc ropieprzone bombami budynki, infrastrukturę, tysiące grobów młodych ludzi nikt im żadnej racji nie przyzna ani nie przybiegnie z nimi współpracować.

Putin podobnie zresztą do Trumpa jest klasycznym narcyzem.

Ludzie łykają hasła "silna Rasija", "układ geopolityczny" jak kaczki, bez zastanowienia co się im podrzuca.

Teraz przez dziesięciolecia będą gnić w biedzie, żeby spełnić wizje narcyza.

Ale to naturalne, bo sami też mają narcystyczne psyche ukształtowane w narcystycznej kulturze i nie będę szli na żadne zgniłe kompromisy, żeby wspólnie coś stworzyć a nie indywidualnie zniszczyć.

Nikt nie będzie mówił Ruskim co mają robić i żaden Rusek nie będzie pracował w amerykańskiej fabryce pod komendą najętego menadżera z Indii.

To nic, że Ruskie same nic nie zrobią. Będą się przechodząc po tym swoim terytorium i obserwować znajdujące się na nim surowce, których sami nie potrafią przetworzyć w to czego ludzie potrzebują i chcą.

Kij im w oko.

Osobiście nie umawiam się z nikim kto broni się przed napaścią w cudzych krajach.

Sam też nie biegam po ulicy i nie celuję do innych ludzi z broni dlatego, że ich chciwość, ich roszczenia, skłonność do tajemnic i przemocy mi realnie zagrażają. Staram się z tymi ludźmi dogadać chociaż wielu z nich jest wobec mnie wrogich.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6853 punktów)
>Ludzie łykają hasła "silna Rasija", "układ geopolityczny" jak kaczki, bez zastanowienia co się im podrzuca.
A co Ty wiesz o geopolityce?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A co Ty wiesz o geopolityce?

Z całą pewnością nie rozumuję twoimi konceptami rozkładu sił światowych przy których wzajemne napieprzanie się bombami jest nieuniknione.

W moich konceptach można nie wyprodukować bomby atomowej ani nie rozpieprzyc jej innemu człowiekowi nad głową, żeby żyć w spokoju i w pokoju.

Niestety śmietanka intelektualna tego świata jest tak samo prymitywna i agresywna jak osiłki walczące że sobą w klatkach i będzie dążyć do produkcji broni i wzajemnych gróźb, bo czuje chore podniecienie na wyobrażenie grzyba atomowego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6853 punktów)
>Z całą pewnością nie rozumuję twoimi konceptami rozkładu sił światowych przy których wzajemne napieprzanie się bombami jest nieuniknione.
Uczestnicy życia międzynarodowego tak balansują swoimi siłami by tego uniknąć, i póki co od 1945 roku nie było bezpośredniego starcia między mocarstwami, to zasługa m.in powołania do życia organu zwanego stała rada bezpieczeństwa ONZ.

>W moich konceptach można nie wyprodukować bomby atomowej ani nie rozpieprzyc jej innemu człowiekowi nad głową, żeby żyć w spokoju i w pokoju.
A czy bomba atomowa nie jest gwarantem pokoju? Czy nie jest gwarantem równowagi sił?

>Niestety śmietanka intelektualna tego świata jest tak samo prymitywna i agresywna jak osiłki walczące że sobą w klatkach i będzie dążyć do produkcji broni i wzajemnych gróźb, bo czuje chore podniecienie na wyobrażenie grzyba atomowego.
Pomyśl przez chwilę, jak wyglądał by świat gdyby nie było broni jądrowej? Co powstrzymywało by mocarstwa przed agresją względem siebie? Wojna między mocarstwami to wojna światowa, ile by ich już było gdyby nie atom?

Czym są te Twoje koncepty?

Pozdrawiam.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)
>
>A czy bomba atomowa nie jest gwarantem pokoju? Czy nie jest gwarantem równowagi sił?
>

Dlaczego nasi funkcjonariusze ośfiatowi nie uczą jak doszło do tego, że:
- straciliśmy europejskich naukowców pracujących nad bombą atomową
- ci co nam ich wykradli użyli ich do BUDOWY FABRYKI SERYJNEJ PRODUKCJI BOMB ATOMOWYCH W LOS
ALAMOS.
- pierwszą bombę atomową, dla pokonanej Europy, zbudowali niemieccy naukowcy, z niemieckiego
uranu, w Suchumi w ZSRR. Europie bombę atomową i pokój dał niemiecki naukowiec Manfred von
Ardenne.
- Żyd Bernard Baruch przejął hegemonię po Brytyjczykach i pokonał dwóch pretendentów do niej:
komunizm Żydów niemieckich i Oś Berlin Rzym Tokio.
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
>????????
quick (6853 punktów)
>>>A czy bomba atomowa nie jest gwarantem pokoju? Czy nie jest gwarantem równowagi sił?
>>
>Dlaczego nasi funkcjonariusze ośfiatowi nie uczą jak doszło do tego, że:
>- straciliśmy europejskich naukowców pracujących nad bombą atomową
Jakich europejskich? Niemcom na szczęście nic z tego nie wyszło. Amerykanie i sowieci okazali się sprytniejsi, zdobyli naukowców i technologie, by później pilnować proliferacji.

>- ci co nam ich wykradli użyli ich do BUDOWY FABRYKI SERYJNEJ PRODUKCJI BOMB ATOMOWYCH W LOS
> ALAMOS.
Jak wiesz obie strony wykradły. Dlaczego piętnujesz te amerykańską stronę?

>- pierwszą bombę atomową, dla pokonanej Europy, zbudowali niemieccy naukowcy, z niemieckiego
> uranu, w Suchumi w ZSRR. Europie bombę atomową i pokój dał niemiecki naukowiec Manfred von
> Ardenne.
Czyli przyznajesz, że bomba atomowa jest gwarantem pokoju?

>- Żyd Bernard Baruch przejął hegemonię po Brytyjczykach i pokonał dwóch pretendentów do niej:
> komunizm Żydów niemieckich i Oś Berlin Rzym Tokio.
>???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
>
>
>
>
>
>
>
>
>
>???
>>????????
Jesteś niespójny. Baruch walczył ze stworzonymi przez siebie nazistami, którzy to paktowali z Rzymem i Tokio przeciwko Baruchowi? To kto w końcu nad kim miał kontrolę?
Mimo wszystko nalegam, zapoznaj się z tematem imperializmu niemieckiego. Odkąd Niemcy planowali zrealizować projekt Mitteleuropy?
Mitteleuropa;
pl.wikipedia.org/wiki/Mitteleuropa
program polityczny określający cel wojenny Niemiec podczas I wojny światowej, zakładający dominację Cesarstwa Niemieckiego nad Europą Środkową i jej eksploatację przez Niemcy, aneksję terytoriów zamieszkanych w większości przez nieniemiecką ludność autochtoniczną oraz stopniową germanizację miejscowych ludów.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli przyznajesz, że bomba atomowa jest gwarantem pokoju?

Czyli zgodzisz się ze mną, że dla większego bezpieczeństwa i pokoju wśród ludzi każdy powinien mieć w domu karabin automatyczny?

Czy może jednak istnieją nadludzie, którzy mogą mieć karabiny i podludzie, którzy powinni być zupełnie bezbronni?

Pytam retorycznie, bo znam odpowiedź, dlatego mówię o zezwierzęceniu ludzi.

>Mimo wszystko nalegam, zapoznaj się z tematem imperializmu niemieckiego. Odkąd Niemcy planowali zrealizować projekt Mitteleuropy?
>Mitteleuropa;
>pl.wikipedia.org/wiki/Mitteleuropa
>program polityczny określający cel wojenny Niemiec podczas I wojny światowej, zakładający dominację Cesarstwa Niemieckiego nad Europą Środkową i jej eksploatację przez Niemcy, aneksję terytoriów zamieszkanych w większości przez nieniemiecką ludność autochtoniczną oraz stopniową germanizację miejscowych ludów.

Jakby pozostali byli inni

Innym brakuje co najwyżej zdolności, żeby z pozostałych uczynić swoich niewolników.

Mówisz o ludzkiej naturze, która czasem na chwilę przycichnie, żeby następnie eksplodować ze wzmożoną siłą.

Ludzie nigdy nie przestali być zwierzętami, rozwinęli jedynie swoje strategie walki i dominacji na innymi osobnikami.

W stadzie nie różnymy się specjalnie od innych gatunków.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Czyli przyznajesz, że bomba atomowa jest gwarantem pokoju?

>Czyli zgodzisz się ze mną, że dla większego bezpieczeństwa i pokoju wśród ludzi każdy powinien >mieć w domu karabin automatyczny?
>

Tym razem powinno zorganizować się Norymbergę tym co stoją za rozpętywaniem wojen.
Do Norymbergi trzeba zwieźć: Żydów amerykańskich neokonów, Brytyjczyków, Francuzów, z każdego kraju kolonialnego po dziesięć osób, z Polski prowokatorów z każdej tzw. demokratycznej partii, MSZ i MON, i dla przykładu dać i wykonać sto wyroków śmierci.
Dzisiaj na Rosję napadli następcy tych co wymordowali: Żydów komunistów, Żydów, komunistów i tych co chcieli zbudować sobie lepsze życie. Pierwsza generacja bandytów siedziała za stołem sędziowskim. Druga generacja musi mu siedzieć w klatkach dla oskarżonych. Pierwszy proces powinien skazać tą co powiedziała, że PIER..OLI UNIĘ EUROPEJSKĄ I JEJ MOCODAWCÓW.
Trzeba im majątek skonfiskować i wypłacić odszkodowania poszkodowanym przez ich proxy war.
Trzeba napisać prawdziwą historię, w której szef poprzedniej bandy Bernard Baruch będzie ujęty razem z jego agenturą. Żydzi przeżyją szok, że ich wymordowali Żydzi, którzy dzięki temu stali się hegemonem.
Z prostych ludzi trzeba ściągnąć otumanienie wzajemną nienawiścią, wprowadzane fałszywą historią.
Świat musi przeżyć szok i się bardziej skonsolidować przeciwko najgroźniejszym bandytom.

www.youtube.com/watch?v=C87cQvdjuFc&t=4s

Przemówienie Hitlera w fabryce Siemensa "Byłem jednym z was"

Napad na Rosję wykonany identycznie jak napad na Żydów niemieckich i Niemców. W obu przypadkach "wyzowlona" przez Żydów amerykańskich Polska jest używana do proxy war. Agent Barucha Dmowski i tzw. prawica zakochana w Brytyjczykach, niszczyła pokój w Europie i możliwości rozwoju Europy.

======================================================================================
>
>==========
>

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>trzeba zwieźć: Żydów amerykańskich neokonów, Brytyjczyków, Francuzów, z każdego kraju kolonialnego po dziesięć osób, z Polski prowokatorów z każdej tzw. demokratycznej partii, MSZ i MON, i dla przykładu dać i wykonać sto wyroków śmierci.

Problem w tym, że jak już zabijecie tych ludzi, to uruchomicie u ich potomnych, dziedziców ich psyche, pragnienie zemsty, które będzie budowało napięcie w ich psychice dopóki was nie dopadną i nie zabiją.

W ten sposób znajdziecie się w kręgu śmierci.

Zamiast budować baterie słoneczne na księżycu będziecie na siebie polować i budować zabezpieczenia przed wrogiem, żeby was nie dopadł.

To jest oczywiście pewien styl życia dzikich zwierząt, które kiedy już zabiją wszystkich wrogów i zdominują rywalow to przez chwilę mogą przejść się po terenie i powiedzieć "moje, wszystko tylko moje, wszystko tylko dla mnie".

Przez chwilę, bo w końcu urodzi się i rozwinie nowy dominant, który dopadnie starego, pokona i zabije, po czym przejmie panowanie na terenie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>trzeba zwieźć: Żydów amerykańskich neokonów, Brytyjczyków, Francuzów, z każdego kraju kolonialnego po dziesięć osób, z Polski prowokatorów z każdej tzw. demokratycznej partii, MSZ i MON, i dla przykładu dać i wykonać sto wyroków śmierci.
>Problem w tym, że jak już zabijecie tych ludzi, to uruchomicie u ich potomnych, dziedziców ich psyche, pragnienie zemsty, które będzie budowało napięcie w ich psychice dopóki was nie dopadną i nie zabiją.
>W ten sposób znajdziecie się w kręgu śmierci.

Jak Żydzi w okupowanej Palestynie.

>Przez chwilę, bo w końcu urodzi się i rozwinie nowy dominant, który dopadnie starego, pokona i zabije, po czym przejmie panowanie na terenie.
>

Żydom amerykańskim chodzi o osłabienie Rosji za pomocą wojny ukraińskiej, bez własnego zaangażowania. Przestali słać uzbrojenie banderowcom ale nie znaczy to, że nie finansują kolejnych frajerów, których użyją do kolejnych wojen.
Dzisiaj są przekazywane dolary w rejony, w których za kilka lat będą prowadzić proxy war.
Ten kto przyjął wojenne dolary, będzie winien zagłady swojego narodu.
Nie ci co będą do nich strzelać, tylko ci co DZISIAJ zwożą amerykańskie uzbrojenie.
USA, Rosja, Chiny przekazują kasę w rejony, w których będą między sobą prowadzić wojny.
Polska była rejonem w którym prowadzono taką wojnę, nikt nie zmądrzał i nie wyciągnął wniosków.

======================================================================================
>==========
>

quick (6853 punktów)
>>Czyli przyznajesz, że bomba atomowa jest gwarantem pokoju?
>Czyli zgodzisz się ze mną, że dla większego bezpieczeństwa i pokoju wśród ludzi każdy powinien mieć w domu karabin automatyczny?
To zależy. Patrząc na różne przykłady można dojść do wniosku, że tak.

>Czy może jednak istnieją nadludzie, którzy mogą mieć karabiny i podludzie, którzy powinni być zupełnie bezbronni?
Jestem za dostępem do broni.

>Pytam retorycznie, bo znam odpowiedź, dlatego mówię o zezwierzęceniu ludzi.
To są Twoje doświadczenia i przemyślenia, nic mi do tego. Jeśli chodzi o mnie, to wiem, iż ludzie są z natury dobrzy i zależy im na porządku i harmonii.

>>Mimo wszystko nalegam, zapoznaj się z tematem imperializmu niemieckiego. Odkąd Niemcy planowali zrealizować projekt Mitteleuropy?
>>Mitteleuropa;
>>pl.wikipedia.org/wiki/Mitteleuropa
>>program polityczny określający cel wojenny Niemiec podczas I wojny światowej, zakładający dominację Cesarstwa Niemieckiego nad Europą Środkową i jej eksploatację przez Niemcy, aneksję terytoriów zamieszkanych w większości przez nieniemiecką ludność autochtoniczną oraz stopniową germanizację miejscowych ludów.
>Jakby pozostali byli inni
>Innym brakuje co najwyżej zdolności, żeby z pozostałych uczynić swoich niewolników.
>Mówisz o ludzkiej naturze, która czasem na chwilę przycichnie, żeby następnie eksplodować ze wzmożoną siłą.
Chodzi o fakt, który jest bolesną lekcją. Niemcy i Francja to państwa, które siłą chciały przejąć kontrolę nad Europą, ale im to nie wyszło, na całe szczęście. Za każdym razem górę wzięła równowaga sił.

>Ludzie nigdy nie przestali być zwierzętami, rozwinęli jedynie swoje strategie walki i dominacji na innymi osobnikami.
Ludzie to nie zwierzęta.

>W stadzie nie różnymy się specjalnie od innych gatunków.
Człowiek to istota społeczna, a zbiorowości miewają podobieństwa.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czyli przyznajesz, że bomba atomowa jest gwarantem pokoju?

Tu napisali o potencjalnych strzałach

www.onet.p(*)tamentu-stanu/kglz106,79cfc278

po milionie dolarów za jedno odjebanie wroga.

Teraz ludzie, zamiast jeździć na wakacje, będą pracować na dwie zmiany w fabrykach wojen, bać się siebie nawzajem i żyć w strachu i w pokoju.

Ktoś najwyraźniej pozwolił małpom sterować tą łodzią, chyba się ze mną zgodzisz?

Ależ na nie lubię tego przestraszonego, nienawidzącego i agresywnego dziadostwa.

Pozwolić 70-letnim dziadom rządzić światem a będziemy mieli założoną 1 minę na 1m2 powierzchni świata.

Dziadom odjebalo, zbroją się po zęby żeby ostatecznie wywołać wojnę, na którą sami w swym tchórzostwie i starości nie pójdą tylko będą wlewać swoją nienawiść w psyche młodych ludzi, którzy zginą za ich chore, bo pełne nienawiści wizje.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6853 punktów)
>>Czyli przyznajesz, że bomba atomowa jest gwarantem pokoju?
>Tu napisali o potencjalnych strzałach
>www.onet.p(*)tamentu-stanu/kglz106,79cfc278
>po milionie dolarów za jedno odjebanie wroga.
Nie rozumiem, można jaśniej?

>Teraz ludzie, zamiast jeździć na wakacje, będą pracować na dwie zmiany w fabrykach wojen, bać się siebie nawzajem i żyć w strachu i w pokoju.
>Ktoś najwyraźniej pozwolił małpom sterować tą łodzią, chyba się ze mną zgodzisz?
Musisz mieć świadomość, iż czasy się zmieniają, będzie więcej proxy war, będzie wzrastać napięcie między mocarstwowe, może nawet dojść do bezpośredniej wojny między mocarstwami, co może oznaczać kolejną wojnę światową, takie mamy czasy. Wykuwa się nowy układ sił.

>Ależ na nie lubię tego przestraszonego, nienawidzącego i agresywnego dziadostwa.
Kogo masz na myśli?

>Pozwolić 70-letnim dziadom rządzić światem a będziemy mieli założoną 1 minę na 1m2 powierzchni świata.
Nie wiem ile z tego co się dzieje rozumiesz, ale obarczanie winą starszych, za to jak jest, to nieodpowiedzialność.

>Dziadom odjebalo, zbroją się po zęby żeby ostatecznie wywołać wojnę, na którą sami w swym tchórzostwie i starości nie pójdą tylko będą wlewać swoją nienawiść w psyche młodych ludzi, którzy zginą za ich chore, bo pełne nienawiści wizje.
Problem, który poruszasz jest złożony. Wiedz, że wyłanianie się nowego porządku światowego będzie bolesne, nie obejdzie się bez ofiar, ale winę za to nie ponoszą starcy, to kwestia przekroczenia pewnego stopnia napięcia strategicznego, siły strukturalne.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>będzie więcej proxy war

Proxy czy nie proxy i bezpośrednie rąbanie się siekierami, woja ma swoje źródło w różnicach kulturowych i stosujących za tym odrębnych hierarchiach społecznych.

Wojna ma swoje źródło w odmiennych wizjach życia i świata i stojących za nimi dominantow, którzy są źródłem tych wizji.

Dopóki będą rodzić się ludzie, którzy pragną przejąć kontrolę, dopóty będzie trwała wojna między ludźmi czyli zawsze albowiem natura tworzy dominantow, którzy mają pomóc gatunkowi w doborze naturalnym.

Wojna była zawsze i zawsze będzie.

Cieszę się, że jesteś podobnego zdania, iż każdy powinien posiadać karabin maszynowy w domu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
16-03-2024 13:28 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Proxy czy nie proxy i bezpośrednie rąbanie się siekierami, woja ma swoje źródło w różnicach >kulturowych i stosujących za tym odrębnych hierarchiach społecznych.

W XX wieku mieliśmy wojny, które doprowadziły do powstania nowego hegemona Żydów amerykańskich.
Kierował tym Bernard Baruch. Stray hegemon, Brytyjczycy, pokornie poszli na służbę do Żydów amerykańskich biorąc 3,5 mld dolarów kredytu. Morska potęga Brytyjczyków była zagrożenia komunizmem Żydów niemieckich a potem Osią Berlin Rzym Tokio. Zagrożenia bezlitośnie zlikwidowano.
Powstał nowy hegemon. Nieprzypadkowo Amerykanów spotkały przed tym kryzysy i ogołocono ich ze złota. Plan Bernarda Barucha zakładał skolonizowanie całej Europy i z połowy Azji. Dlaczego Baruchowi nie udało się skolonizować ZSRR ?? Dlaczego niemieccy naukowcy, natychmiast po przegranej wojnie z ZSRR, udali się do ZSRR i skonstruowali w Suchumi bombę atomową ??
Dzisiaj mamy wojnę Żydów amerykańskich, którzy dokańczają nieudany plan Żyda Bernarda Barucha.
Żydzi amerykańscy stworzyli NATO i propagandę, którą upoważnili siebie do mordowania każdego.
Zwycięzcom historię napisał siostrzeniec Freuda Edward Bernays. Każdy kto podważa tą wersję historii jest napiętnowany bez możliwości obrony.

www.youtube.com/watch?v=_zqOhsNhme4&t=1s

25 lat członkostwa Polski w krwawym sojuszu | Odc. 841 - dr Leszek Sykulski

13 tys. wyświetleń, dodano 3 dni temu.

Komentarze
Pełne poparcie, dość, nigdy więcej wojny. Precz z agresywną polityką amerykańską, w Polsce powinno być silne wojsko polskie i jest w naszym interesie by nie mieć wrogów wśród sąsiadów, i to żeby nie zabijali się oni między sobą.

Anglosaska synagoga szatana

Hołownia przejdzie do historii, jako Polski Rambo podżegacz wojenny powinien być osądzony i odpowiednio ukarany przez prokurature, nie ważne jakie ktoś stanowisko piastuje im wyższe tym kara surowsza, bo konsekwencje dla interesu Polski mogą być bardzo tragiczne.

SUPER TRAFNY KOMENTARZ - dziękuję.!!!

I po raz kolejny..... jasno, przejrzyście , może jakaś część mieszkańców Polin cokolwiek z tego zrozumie !
Panie Leszku, dziękuję za odwagę i pokaz prawdziwego patriotyzmu!
Czołem Wielkiej POLSCE !

P.Leszku podoba mi sie co P.mowi👍🇵🇱

Prawdę pan mowi panie Leszku nigdy nie powinniśmy się pchac do wojny to nie jest nasza wojna

>Wojna ma swoje źródło w odmiennych wizjach życia i świata i stojących za nimi dominantow, >którzy są źródłem tych wizji.
>Dopóki będą rodzić się ludzie, którzy pragną przejąć kontrolę, dopóty będzie trwała wojna >między ludźmi czyli zawsze albowiem natura tworzy dominantow, którzy mają pomóc gatunkowi w >doborze naturalnym.

PLANY WOJEN POWSTAJĄ W AMERYKAŃSKICH BANKACH
Budżet amerykańskiej fabryki wojen to BILION DOLARÓW ROCZNIE.
Amerykańskie fabryki wojen finansują i szkolą agentury w każdym zakątku świata.

>Cieszę się, że jesteś podobnego zdania, iż każdy powinien posiadać karabin maszynowy w domu.
>

I telawizor, żeby wiedział do kogo ma strzelać.

======================================================================================
>==========
>
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W XX wieku mieliśmy wojny, które doprowadziły do powstania nowego hegemona Żydów amerykańskich.

Amerykańskie dążenie do całkowitej dominacji, kolonizacji czy wręcz niewolnictwa innych narodów jak to opisujesz, nie różni się w zasadzie od komunistycznych pomysłów przymusowej kolektywizacji.

W gruncie rzeczy chodzi o to, żeby innym ludzi narzucić własne wierzenia i własne wizje, własną prawdę i własne pojęcia dobra i zła.

Pan niewolników zawsze wierzy, że robi dobrze i że organizuje niewolnikom życie dla ich własnego dobra.

Wyzysk dzieje się niejako z boku i zupełnie poza perspektywą Pana.

Tak też w zasadzie działają przedsiębiorstwa gospodarcze oparte na dominacji dominantow a nie tam żadnej demokracji.

W ten sposób realizuje się przywództwo i najwyraźniej natura ma jakieś plany względem przywództwa, że wypełniła umysły zwierząt popędem do kreacji struktur hierarchicznych.

Niestety przywództwo jak wszystko inne ma swoje granice, za którą zaczyna się wyzysk i pasożytnictwo społeczne na podwładnych.

Patrząc na obszar Rosji od razu widać, że Rosjanie pod względem dążenia do dominacji niczym nie różnią się od Amerykanów może poza zdolnościami i umiejętnościami.

Amerykanie dominują głównie dzięki finansom natomiast Rosjanie jednak głównie dzięki karabinom i rakietom.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>
>Amerykańskie dążenie do całkowitej dominacji, kolonizacji czy wręcz niewolnictwa innych narodów jak to opisujesz, nie różni się w zasadzie od komunistycznych pomysłów przymusowej kolektywizacji.
>

W kolektywizacji komunistycznych pomysłów Żydów niemieckich kolektyw był współwłaścicielem teoretycznie wszystkiego.
W dominacji Żydów amerykańskich koszerna klika jest właścicielem wszystkiego i wszystkich.

14 stycznia Kritenbrink powiedział Komisji Spraw Zagranicznych Senatu USA, że Stany Zjednoczone ogłosiły wcześniej utworzenie czterech nowych ambasad na południowym Pacyfiku, z czego dwie zostały już otwarte. "Udało nam się to zrobić na Wyspach Salomona i Tonga i natychmiast otworzymy ambasadę w Vanuatu... Ciężko pracujemy również, aby nawiązać kontakt z Kiribati, co wymaga zgody ich parlamentu"

Żydzi amerykańscy osaczają też potężne Chiny. Bandyci utrzymują ponad 300 baz wojskowych wokół Chin. Chińczycy wypowiedzieli umowy zakupu pszenicy z Australii, USA i Francji.

Według Bloomberga, 7, 8 i 12 marca chińscy nabywcy anulowali odpowiednio 130 000 ton, 110 000 ton i 264 000 ton amerykańskich zamówień na pszenicę, co oznacza, że ​​łączna liczba anulowanych zakupów wyniosła 504 000 ton.
Ponad miesiąc temu Generalna Administracja Celna Chin włączyła argentyńskie firmy pszeniczne do internetowego systemu rejestracji kwarantannowej zwierząt, roślin i ich produktów za granicą. Zgodnie z tą decyzją Chiny mają po raz pierwszy otrzymać argentyńską pszenicę


Hamerlik, to jest wojna w domenie finansów. Tu nikt nie strzela a będą trupy.
Polski chłop będzie długo strajkował.

======================================================================================
>
>
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W kolektywizacji komunistycznych pomysłów Żydów niemieckich kolektyw był współwłaścicielem teoretycznie wszystkiego.

Wektor przywództwa został przesunięty z kapitalisty na komunistycznego sekretarza. Roznica była taka, że sekretarza nie weryfikował ani rynek ani nawet bezpośrednie wybory demokratyczne.

Nie dziwi, że z takiego przywództwa szybko wyrósł brak papieru toaletowego.

Władza komunistyczna wyrwala się spod wszelkiej kontroli podwładnych.

W kapitalizmie władzę kontroluje rynek i jak ktoś nie potrafi dostarczyć wartości to z dnia na dzień staje się nikim w społeczeństwie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Wektor przywództwa został przesunięty z kapitalisty na komunistycznego sekretarza. Roznica była >taka, że sekretarza nie weryfikował ani rynek ani nawet bezpośrednie wybory demokratyczne.
>

W Polsce nie było i nie będzie kapitalistów.
U nas nie było żadnego przesunięcia.
Czy jakiś Polak na kogoś napadł i go na tyle okradł, że przyjęto by go do grona zachodnich "kapitalistów" ??
Czy Polak kogoś okradł a potem obcinał kciuki obrabowanym ?
Czy Polak wywoził ludzi z Afryki do Ameryk i tam ich sprzedawał ?
Polak walczył bo mu się wydawało, że się wyzwala. Jak już się nawyzwalał, to wpada w większą bidę jak miał przed tymi "wyzwoleniami". Dwa razy nas "wyzwolili" Żydzi amerykańscy i dwa razy dwadzieścia lat po tym "wyzwoleniu", jesteśmy przez nich używani do wojny z sąsiadem.
Brednie o demokracji są dobre dla dzieci a najlepsze dla obcych agentur, które de facto rządzą głupkowatymi "demokratami".

Dzik głosowałby na dzika.
Świnia głosowałby na tego kto ją karmi.
Polak głosuje na rzeźnika.

Hamerlik pomyśl i policz, ile wydali kasy: Brytyjczycy z Żydami amerykańskimi by wymordować europejskich Żydów komunistów i tych co próbowali i próbują kontynuować ich dzieło ??
To są biliony dolarów i funtów. Za te biliony można byłoby zbudować wszsytkim raj na Ziemi.
Raj ma garstka cwaniaków a my mamy wojny.

======================================================================================
>=====
>
>
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik pomyśl

Ty też, o tym, że twoja wizja czarno-białego świata jest zaczynem kolejnej wojny.

Skoro nie możesz tolerować jasno zdefiniowanego zła, to pójdziesz z nim na wojnę.
Skoro sam nie możesz wojny toczyć, przekonasz do niej młodych wpajając im swoją wizję dobra i zła i przekonując, że stoją po stronie dobra naprzeciw zła.

To nie ma końca.

Twoja psyche została zarażona memami dawnych ideologów ze starych książek a teraz te memy przelejesz na młodych.

Młody człowiek zamiast czuć i myśleć, że tworzy razem z innymi wartość, będzie czuł i myślał, że jest niewolnikiem innych ludzi i że musi się z niewoli za wszelką cenę wyzwolić.

Gdy już się wyzwoli i odzyska pełną kontrolę zauważy, że nie jest mu ani trochę lepiej niż mu było w niewoli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
> twoja wizja czarno-białego świata jest zaczynem kolejnej wojny.
>

To nie moja wizja jest zaczynem, nie kolejnej, a niedokończonej wojny.
Na początku XX w. Bernard Baruch opracował plan przejęcia hegemoni i ten plan został zrealizowany połowicznie. Dzisiaj Żydzi amerykańscy przystąpili do zbrojnej realizacji jego drugiej części.
Kto i jak pokrzyżował plany Baruchowi ?? Baruch zamordował: komunizm Żydów niemieckich wraz z Żydami, i Oś Berlin Rzym Tokio. Po wymordowaniu w 1937 r. administracji cywilnej i kadr oficerskich Armii Czerwonej przejął władzę nad ZSRR. Baruch stworzył w Niemczech nazizm i go uzbroił. Wcześniej stworzył "niepodległą" Polskę. Agenci Żyda Barucha: Hitler i Dmowski zaczęli od wojny z komunizmem Żydów niemieckich.
Żydów nie wymordowano dlatego, że byli Żydami. Żydów wymordowano dlatego, że byli komunistami a ich komunizm zagrażał planom hegemonów. Żyd Baruch wysłał do Wielkiej Brytanii swojego agenta, urodzonego w Polsce Żyda Lewisa Bernsteina Namiera, którego zadaniem było współpracować z brytyjską agenturą. Plan przejęcia fizyków atomowych i zniszczenia instytutu atomowego w Berlinie zrealizowano genialnie. Trzy osoby biorące w tym udział przekupiono nagrodą Nobla. Brytyjczycy sprawę pilotowali a na końcu zostali przez Amerykanów wykiwani. Amerykanie nie przekazali im mniejszej bomby atomowej, która była finansowana przez Brytyjczyków. Nie dostali też technologii, tak jak się umawiali z Ameryaknami w Quebec. Amerykanie wykorzystali uciekających z antysemickiej III Rzeszy Żydów fizyków atomowych, którzy znaleźli schronienie u tego, kto stworzył III Rzeszę a w niej antysemityzm. Amerykanie wykorzystując porwanych z Europy naukowców zbudowali w Los Alamos fabrykę seryjnej produkcji bomb atomowych.
Ile ta fabryka kosztowała, ile wyprodukowała bomb atomowych przez pierwsze dziesięć lat??
NA KOGO MIAŁY BYĆ ZRZUCONE AMERYKAŃSKIE BOMBY ATOMOWE ??

pl.wikipedia.org/wiki/James_Francis_Byrnes

Byrnes przybył w 1946 r. do Europy i w teatrze w Stuttgarcie przemawiał w imieniu USA.
Byrnes powiedział, że Ameryka nie zakończyła wojny tak jak planowała i obecną sytuację uznaje za tymczasową. Amerykanie nie uznali do dzisiaj polskiej granicy na Odrze i Nysie.
Po tym mrożącym krew w żyłach przemówieniu intelektualiści zorganizowali we Wrocławiu w 1948 r. kongres.

pl.wikiped(*)ualistów_w_Obronie_Pokoju

Żyd Bernard Baruch został hegemonem mordując Europę. Jego następcy kontynuują drugą część planu Barucha.
Hamerlik zauważyłeś ilu Żydów oprawia dzisiaj Rosję. Nami rządzi żydowska agentura i sprzedawczycy, którym płacą za kierowanie polską kolonią.

======================================================================================
>=====
>
>





quick (6853 punktów)
>>będzie więcej proxy war
>Proxy czy nie proxy i bezpośrednie rąbanie się siekierami, woja ma swoje źródło w różnicach kulturowych i stosujących za tym odrębnych hierarchiach społecznych.
To też prawda. Aczkolwiek nie można zapominać, iż proxy war jest mniejszym złem, by rzec to zło konieczne, które rozładowuje napięcie strukturalne, pozwalając energii rozejść się po kościach zamiast kumulować się i wybuchać jako wojna między mocarstwami, która oznacza wojnę światową.

>Wojna ma swoje źródło w odmiennych wizjach życia i świata i stojących za nimi dominantow, którzy są źródłem tych wizji.
To również jest prawda. Tych przyczyn jest całe mnóstwo, najogólniejsze to konieczność kontroli przestrzeni (ziemia, woda, powietrze, kosmos, cyber), kontroli surowców, przepływów strategicznych, czy też potrzeba kontroli ideologicznej.

>Dopóki będą rodzić się ludzie, którzy pragną przejąć kontrolę, dopóty będzie trwała wojna między ludźmi czyli zawsze albowiem natura tworzy dominantow, którzy mają pomóc gatunkowi w doborze naturalnym.
Zauważ, iż każdy osobnik kieruje się w swych dzilaniach ekspansją, zbiorowość na poziomie narodowym to ekspansja geopolityczna danego państwa. Sprzeczność interesów geopolitycznych też rodzi wojnę.

>Wojna była zawsze i zawsze będzie.
Zaczęła się w niebie za sprawą Szatana, a zakończy się na ziemi, za sprawą Chrystusa.

>Cieszę się, że jesteś podobnego zdania, iż każdy powinien posiadać karabin maszynowy w domu.
Nie wiem czy akurat karabin maszynowy, ale broń palną tak.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Wojna była zawsze i zawsze będzie.
>Zaczęła się w niebie za sprawą Szatana, a zakończy się na ziemi, za sprawą Chrystusa.

pl.m.wikipedia.org/wiki/Yin_i_yang

Szatan wyrasta zatem z ciała Boga jak rak z organizmu albo zawsze istniał obcy pierwiastek i Bóg nigdy nie miał pełnej kontroli.

Pytanie czy sytuacja może się tak rozwijać, że szatan stanie się Bogiem a Bog szatanem?

Dopóki istnieje jakakolwiek obcość, odmienność, niejednorodność, różnorodność dopóty będzie trwała wojna.

Wojna to najwyraźniej rozwinięcie braku symetrii wszechświata.

Wojna wyrasta z głębi naszych komórek, z pierwiastków, z których jesteśmy zbudowani, z promieniowania jakie towarzyszyło wielkiemu wybuchowi.

W gruncie rzeczy nie ma znaczenia czy wojna jest proxy czy totalna i światowa.

Przy wojnach totalnych zmiany są po prostu nagłe, również te w psyche człowieka jakie następują na widok zmasowanej śmierci, w wojnach proxy te zmiany są powolne ale w obu przypadkach tak samo głębokie.

Gdyby teraz wyjebać tu i tam 10 grzybów atomowych ludzka żądza krwi zostałaby natychmiast zaspokojona.

W wojnach proxy ludzka żądza krwi będzie zaspokajana dziesięcioleciami.

Od wojny powstrzymać może ludzi jedynie ideologia, które opęta wszystkie ludzkie umysły w jednakowym stopniu, przez co obcy stanie się swój.

Będzie co musi się wydarzyć i tego nie unikniemy.

Sądzę, że śmierć w wyniku rozprzestrzenienia promieniowania powstałego przy wybuchu atomowym nie jest zła. Lepsza od gnicia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6853 punktów)
>>>Wojna była zawsze i zawsze będzie.
>>Zaczęła się w niebie za sprawą Szatana, a zakończy się na ziemi, za sprawą Chrystusa.
>pl.m.wikipedia.org/wiki/Yin_i_yang
>Szatan wyrasta zatem z ciała Boga jak rak z organizmu
Mylisz się. Szatan to upadły anioł, który wybrał pychę, zazdrość i nienawiść, pociągnął za sobą 1/3 aniołów, dlatego spadli z nieba do piekła, za sprawą archanioła Michała i innych świętych aniołów. Piekło nie jest dziełem Boga, to upadli je stworzyli swoją obecnością.

>albo zawsze istniał obcy pierwiastek i Bóg nigdy nie miał pełnej kontroli.
Bóg jest wszechmogący, ma pełną kontrolę, również nad siłami zła, aczkolwiek z miłości do stworzenia szanuje jego wolną wolę. Każdy ma wybór.

>Pytanie czy sytuacja może się tak rozwijać, że szatan stanie się Bogiem a Bog szatanem?
Bóg był jest i będzie Bogiem, Szatan natomiast to upadły anioł, który zanim upadł był aniołem o wielkiej mocy. Stąd ma siły by wpływać na innych, a że zrodził w sobie zło i to zło wybiera i nim się kieruje, podobnie jak 1/3 upadłych z nim aniołów, oraz potępieni, to jest ono obecne w naszym życiu na ziemi. Pamiętaj, Szatan, czy jakikolwiek upadły anioł, bądź potępiony, nie jest przeciwwagą dla Boga. Przeciwwagą dla Szatana jest Archanioł Michał.

>Dopóki istnieje jakakolwiek obcość, odmienność, niejednorodność, różnorodność dopóty będzie trwała wojna.
Wojna trwa przez obecność zła, którego autorem są upadli aniołowie na czele z Szatanem.

>Wojna to najwyraźniej rozwinięcie braku symetrii wszechświata.
Wojna to walka dobra ze złem, na poziomie duchowym, umysłowym i cielesnym. Wojną są również konflikty interesów, które podsyca zło.

>Wojna wyrasta z głębi naszych komórek, z pierwiastków, z których jesteśmy zbudowani, z promieniowania jakie towarzyszyło wielkiemu wybuchowi.
Zależy jaka wojna. Wojna dobra ze złem zaczęła się w Niebie, a skończy na ziemi, ale są też inne wojny. Wojna informacyjna na przykład trwa cały czas, i jest udziałem wszystkich. Wojna handlowa, trwa między zachodem a niektórymi krajami reszty świata. Wojna ideologiczna, między tym co konserwatywne, a tym co lewicowo liberalne.

>W gruncie rzeczy nie ma znaczenia czy wojna jest proxy czy totalna i światowa.
Ma znaczenie. Wyżej pisaliśmy o tym. Jak możesz twierdzić, że nie ma znaczenia różnica między konfliktem regionalnym a globalnym?

>Przy wojnach totalnych zmiany są po prostu nagłe, również te w psyche człowieka jakie następują na widok zmasowanej śmierci, w wojnach proxy te zmiany są powolne ale w obu przypadkach tak samo głębokie.
Zgoda, ale proxy mniej kosztuje, mniej przez to boli i oddziałuje.

>Gdyby teraz wyjebać tu i tam 10 grzybów atomowych ludzka żądza krwi zostałaby natychmiast zaspokojona.
Użycie broni jądrowej wiąże się ze zgodą na każdym poziomie decyzyjności, również na poziomie duchowym, to nie takie proste. Jej użycie musi mieć legitymację Nieba, czyli przeciwko złu, tak jak w 1945 roku, Hiroszima i Nagasaki. Tu nie chodzi o ludzką żądzę krwi, ta nie sięga poziomów wojny.

>W wojnach proxy ludzka żądza krwi będzie zaspokajana dziesięcioleciami.
Proxy war, jak już wyżej wspomniałem, pozwala rozładować napięcie strategiczne. Wiem, że to niemoralne, godzić się z tym, bo każda wojna niesie zło, ale takie są fakty.

>Od wojny powstrzymać może ludzi jedynie ideologia, które opęta wszystkie ludzkie umysły w jednakowym stopniu, przez co obcy stanie się swój.
Nie było, nie ma i nie będzie takiej. Ideologia ma swoje granice kulturowe, i szersze, bo cywilizacyjne.

>Będzie co musi się wydarzyć i tego nie unikniemy.
Obecnie kroczymy po cienkim lodzie. Układ sił na świecie się zmienia, trzeba się modlić by sprawy potoczyły się dyplomatycznym torem.

>Sądzę, że śmierć w wyniku rozprzestrzenienia promieniowania powstałego przy wybuchu atomowym nie jest zła. Lepsza od gnicia.
A kto gnije? Wiesz co mówisz? Obejrzyj sobie nagrania z Japonii po wybuchu w Hiroszimie czy Nagasaki. Skóra odpada od ciała, rozumiesz? Organy krwawią powoli, itd. To ogromne cierpienie, choć z drugiej strony, cierpienie uszlachetnia.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bóg jest wszechmogący, ma pełną kontrolę, również nad siłami zła, aczkolwiek z miłości do stworzenia szanuje jego wolną wolę. Każdy ma wybór.

Tak szanuje, że zapowiada śmierć innowierców po sądzie ostatecznym ustami nawiedzonych przez niego w duchu.

Choć sam mam odmienną interpretację dla tych nawiedzeń, w których bóg ogłasza czego chce. W mojej interpretacji to jest zapowiedź określonych genów i memów śmierci genów i memów sprzecznych.

Wojna zaczyna się już na poziomie memów i genów a nawet głębiej na poziomie symetrii falowocząsteczkowej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6853 punktów)
>>Bóg jest wszechmogący, ma pełną kontrolę, również nad siłami zła, aczkolwiek z miłości do stworzenia szanuje jego wolną wolę. Każdy ma wybór.
>Tak szanuje, że zapowiada śmierć innowierców po sądzie ostatecznym ustami nawiedzonych przez niego w duchu.
Szanuje, a to, że są tacy, którzy wybierają grzech, to jest mowa o konsekwencjach tego. Czy to źle? Za dobro nagroda, za zło kara.

>Choć sam mam odmienną interpretację dla tych nawiedzeń, w których bóg ogłasza czego chce.
Wolna wola, każdy ma prawo do własnych interpretacji.

>W mojej interpretacji to jest zapowiedź określonych genów i memów śmierci genów i memów sprzecznych.
Mógłbyś to jaśniej wyłożyć?

>Wojna zaczyna się już na poziomie memów i genów a nawet głębiej na poziomie symetrii falowocząsteczkowej.
Obawiam się, że nie rozumiem. Wyżej pisaliśmy o wojnie, wydawało się, że jest jasne dla nas obu, co jest co.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wojna to walka dobra ze złem,

Po której stronie jest dobro a po której zło zależy od tego kto patrzy.

Co dla jedynego jest prawdą to dla drugiego jest fałszem.

Każdy z tych, którzy sprzecznie widzą dobro, prawdę i sprawiedliwość ma za sobą boga jedynego, który natchnął ich swoją wolą i wizją.

100% robiących się siekierami ludzi walczy w imię boga, dobra, prawdy i sprawiedliwości.

Przy czym dla jednej strony na wojnie bóg drugiej strony jest szatanem a dla drugiej szatanem jest bóg pierwszej strony.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6853 punktów)
>>Wojna to walka dobra ze złem,
>Po której stronie jest dobro a po której zło zależy od tego kto patrzy.
>Co dla jedynego jest prawdą to dla drugiego jest fałszem.
>Każdy z tych, którzy sprzecznie widzą dobro, prawdę i sprawiedliwość ma za sobą boga jedynego, który natchnął ich swoją wolą i wizją.
>100% robiących się siekierami ludzi walczy w imię boga, dobra, prawdy i sprawiedliwości.
>Przy czym dla jednej strony na wojnie bóg drugiej strony jest szatanem a dla drugiej szatanem jest bóg pierwszej strony.
Zaczął bym od tego, że walka dobra ze złem ukryta jest w walce stron walczących. Nie jest tak, iż Rosjanie czy Żydzi to piekielni mordercy, a Ukraińcy i Palestyńczycy to niebiańskie siły, czy też odwrotnie. Nie, tak nie jest. Zarówno dobro jak i zło tyczy się obu stron walki, w obu obozach są dobrzy i źli, i tego trzeba być świadomy, to jest ten ukryty, głębszy sens.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zgoda, ale proxy mniej kosztuje, mniej przez to boli i oddziałuje.

Tylko chwilowo i tylko tych, którzy wojnę podsycają. Z pewnością nie kosztuje mniej ludzkiego życia ale rozumiem, że chodzi o ludzkie życie, które wszyscy w dupie mają i nie przywiązują do niego żadnej wartości.

W długim okresie wojna proxy powoduje te same konsekwencje co bezpośrednie rąbanie się siekierami.

>Użycie broni jądrowej wiąże się ze zgodą na każdym poziomie decyzyjności, również na poziomie duchowym, to nie takie proste.

Skoro bóg zamierza zabić szatana w sądzie ostatecznym, jaki może być problem z odjebaniem jego pomiotow w reakcji łańcuchowej rozpadu jąder atomowych już terwz? Nie ma problemu. To jakbyś zmył brud z podłogi. Wróg nie ma żadnej wartości. Jakbyś wytępił karaluchy w swoim domu.

>Jej użycie musi mieć legitymację Nieba, czyli przeciwko złu, tak jak w 1945 roku, Hiroszima i Nagasaki. Tu nie chodzi o ludzką żądzę krwi, ta nie sięga poziomów wojny.

Masz rację tu chodzi o więcej żądz niż tylko krwi. Moje, moje, wszystko moje i tylko dla mnie. Nie tylko ziemia, woda, słońce, powietrze ale również "twoje" ciało. "Twoje" w cudzysłowie, bo w rzeczywistości moje i pod moją kontrolą.

Ludzie mają tak doskonale skonstruowane psyche, iż wierzą nawet, że grzyby atomowe sadzą w imię boga jedynego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6853 punktów)
>>Zgoda, ale proxy mniej kosztuje, mniej przez to boli i oddziałuje.
>Tylko chwilowo i tylko tych, którzy wojnę podsycają. Z pewnością nie kosztuje mniej ludzkiego życia ale rozumiem, że chodzi o ludzkie życie, które wszyscy w dupie mają i nie przywiązują do niego żadnej wartości.
Zapewniam Cię, że jest różnica między wschodem a zachodem w traktowaniu ludzi w trakcie wojny.
Inna kultura strategiczna.

>W długim okresie wojna proxy powoduje te same konsekwencje co bezpośrednie rąbanie się siekierami.
No nie. Jest mniej ofiar, mniejsze są koszta.

>>Użycie broni jądrowej wiąże się ze zgodą na każdym poziomie decyzyjności, również na poziomie duchowym, to nie takie proste.
>Skoro bóg zamierza zabić szatana w sądzie ostatecznym, jaki może być problem z odjebaniem jego pomiotow w reakcji łańcuchowej rozpadu jąder atomowych już terwz? Nie ma problemu. To jakbyś zmył brud z podłogi. Wróg nie ma żadnej wartości. Jakbyś wytępił karaluchy w swoim domu.
W tym rzecz, iż każdy ma szansę się nawrócić, nawet na łożu śmierci. Stąd cierpliwość nieba.

>>Jej użycie musi mieć legitymację Nieba, czyli przeciwko złu, tak jak w 1945 roku, Hiroszima i Nagasaki. Tu nie chodzi o ludzką żądzę krwi, ta nie sięga poziomów wojny.
>Masz rację tu chodzi o więcej żądz niż tylko krwi. Moje, moje, wszystko moje i tylko dla mnie. Nie tylko ziemia, woda, słońce, powietrze ale również "twoje" ciało. "Twoje" w cudzysłowie, bo w rzeczywistości moje i pod moją kontrolą.
Czy Ty czasem nie sprowadzasz przyczyn wojny tylko do niskich pobudek?

>Ludzie mają tak doskonale skonstruowane psyche, iż wierzą nawet, że grzyby atomowe sadzą w imię boga jedynego.
Na ten moment użyto jej dwa razy. Jak myślisz, jakie są powody takiego stanu rzeczy?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Obecnie kroczymy po cienkim lodzie. Układ sił na świecie się zmienia, trzeba się modlić by sprawy potoczyły się dyplomatycznym torem.

Nigdy się nie modlę i innym też nie polecam.
Można sobie poprowadzić niewyrażony monolog w głowie pomagający ułożyć myśli ale nie polecam żadnych rozmów z niewidzialnymi duchami.

>
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny


To brzmi trochę jak katolicka doktryna opanowania świata.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6853 punktów)
>>Obecnie kroczymy po cienkim lodzie. Układ sił na świecie się zmienia, trzeba się modlić by sprawy potoczyły się dyplomatycznym torem.
>Nigdy się nie modlę i innym też nie polecam.
Twoja sprawa.

>Można sobie poprowadzić niewyrażony monolog w głowie pomagający ułożyć myśli ale nie polecam żadnych rozmów z niewidzialnymi duchami.
Różne są praktyki. Moim zdaniem modlitwa, czy też medytacja, dają dobre owoce.

>>
Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny

>To brzmi trochę jak katolicka doktryna opanowania świata.
Mnie to brzmi jak motywacja do działania.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie wiem ile z tego co się dzieje rozumiesz, ale obarczanie winą starszych, za to jak jest, to nieodpowiedzialność.

To, że są źródłem wzajemniej nienawiści i dopóki starzy trzymają za stery ludzkości dopóty wśród ludzi panuje nienawiść i pragnienie wojny.

Młodzi ludzie bywają egoistyczni, egocentryczni, bezwzględni na ścieżce kariery ale nie nienawidzą tak mocno jak starzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6853 punktów)
>>Nie wiem ile z tego co się dzieje rozumiesz, ale obarczanie winą starszych, za to jak jest, to nieodpowiedzialność.
>To, że są źródłem wzajemniej nienawiści i dopóki starzy trzymają za stery ludzkości dopóty wśród ludzi panuje nienawiść i pragnienie wojny.
Wydaje mi się, iż wyżej pisałeś w sposób sugerujący, że rozumiesz skąd się bierze wojna. Czego chcesz od starców?

>Młodzi ludzie bywają egoistyczni, egocentryczni, bezwzględni na ścieżce kariery ale nie nienawidzą tak mocno jak starzy.
Twoje przerzucanie winy na starszych jest nieuczciwym działaniem, bowiem każdy podejmuje decyzje, wybiera, również młodzi, a kto wybiera temu zdarza się popełnić błąd, lub z racji sprzeczności w interesach, można popaść w konflikt. Nienawiść to problem człowieka przez całe jego życie, nie jest ona domeną starszych. Odczuwamy ja różnie, ale wszyscy, bez względu na wiek.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Uczestnicy życia międzynarodowego tak balansują swoimi siłami by tego uniknąć

Kandydat na prezydenta USA wydziera się, żeby więcej hajsu szło na broń, żeby nie myśleć o organizacji własnego zycia, o poprawie swojego losu, o konsumpcji lecz żeby pożytkować energię na produkcję bomb, które rzekomo mają posłużyć do zwycięstwa dobra nad złem.

>A czy bomba atomowa nie jest gwarantem pokoju?

Nie, bomba atomowa jest gwarantem tego, że zostanie użyta, w myśl zasady wszystko co tylko możliwe na pewno się wydarzy.

>Pomyśl przez chwilę, jak wyglądał by świat gdyby nie było broni jądrowej? Co powstrzymywało by mocarstwa przed agresją względem siebie?

Rozum i korzyści ze współpracy w miejsce gadzich emocji sterujących zwierzęcym umysłem.

Mówisz o ludziach, których mieni się elitą ludzkości jak o dzikich zwierzętach i ciężko mi się z Tobą nie zgodzić. To są zwierzęta, którymi rządzą chciwość i strach.

Ty też należysz do nich.
Ty też jesteś źródłem bomb atomowych co daje się natychmiast wyczuć z 1000km przez światłowód.

W moim świcie nie będzie żadnych bomb atomowych ani jednej a każdy kto tylko będzie nawoływał do ich produkcji będzie przez wszystkich traktowany jak dzikie i niebezpieczne zwierzę a nie żaden tfuuu przywódca czy naukowiec.

Kto tylko dotknie się koncepcji bomby atomowej w ten czy inny sposób przed tym natychmiast zamkną się wszystkie bramki identyfikujące tożsamość i wyświetli się ostrzeżenie - zakaz wstępu dzikim i niebezpiecznym zwierzętom.

Nie po to człowiek wymyślił klatki izolujące, żeby obcować z dzikimi i niebezpiecznymi zwierzętami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Kandydat na prezydenta USA wydziera się, żeby więcej hajsu szło na broń, żeby nie myśleć o >organizacji własnego zycia, o poprawie swojego losu, o konsumpcji lecz żeby pożytkować energię >na produkcję bomb, które rzekomo mają posłużyć do zwycięstwa dobra nad złem.
>

Indie pomyślnie przetestowały międzykontynentalny pocisk balistyczny typu "Agni-V" o zdolności nuklearnej. Premier Narendra Modi pogratulował badaczom Departamentu Obrony (DRDO) tego przełomu.
Według indyjskiego kanału informacyjnego NDTV tego typu rakiety można wyposażyć w wiele głowic bojowych, które można namierzać w różne cele.


Zmienia się układ potęg i każdy, kto jest w pierwszej dziesiątce, musi mieć broń, by móc się bronić przed tymi co są przed nimi. Na pierwszym miejscu jest USA z wydatkami na fabryki wojen bilion dolarów. Bilion dolarów, prosto z drukarni, jest wrzucanych co sto dni do amerykańskiego systemu finansowego. Bez drukowania papieru fiducjarnego Ameryka padła by jak mucha po aztoxie.
Wydatki zbrojeniowe ilu państw, następnych w kolejce po USA, potrzeba zsumować, by wyszło tyle ile wydaje hegemon ?
Żydom amerykańskim udało się zniszczyć rosnącą potęgę europejską i japońską. Azja stała się potęgą pomimo użycia dwóch bomb atomowych i inwestycji w port wojenny w Pearl Harbor. Niestety Europa nie jest w stanie dorównać do Azji. Światowe centrum: produkcji, handlu i kultury dzisiaj znajduje się w Chinach.
W interesie Amerykanów nie jest polec w walce z BRICS, ale się do nich przyłączyć. Żydzi amerykańscy zostawią europejskich wasali, z ich odwieczną walką między sobą, i zaczną ssać dobrobyt z pracowitych Chin. Plan zdobycia Rosji i otoczenia Chin następnymi trzystoma bazami wojskowymi się nie powiódł. BRICS nabiera rozpędu i wrzucanie mu pod koła głupich nacji go nie zatrzyma. Komunizm Żydów niemieckich w ZSRR zanim nabrał rozpędu, wykoleił się na wrzuconej mu Polsce pod koła. BRICS się nie da tak zatrzymać. BRICS może zniszczyć tylko broń atomowa.
Amerykanie pojęli, że nie ma sensu walczyć, lepiej się przyłączyć.
endymion (638 punktów)
>>Kandydat na prezydenta USA wydziera się, żeby więcej hajsu szło na broń, żeby nie myśleć o >organizacji własnego zycia, o poprawie swojego losu, o konsumpcji lecz żeby pożytkować energię >na produkcję bomb, które rzekomo mają posłużyć do zwycięstwa dobra nad złem.
>>
>Indie pomyślnie przetestowały międzykontynentalny pocisk balistyczny typu "Agni-V" o zdolności nuklearnej. Premier Narendra Modi pogratulował badaczom Departamentu Obrony (DRDO) tego przełomu.
>Według indyjskiego kanału informacyjnego NDTV tego typu rakiety można wyposażyć w wiele głowic bojowych, które można namierzać w różne cele.
Zmienia się układ potęg i każdy, kto jest w pierwszej dziesiątce, musi mieć broń, by móc się bronić przed tymi co są przed nimi. Na pierwszym miejscu jest USA z wydatkami na fabryki wojen bilion dolarów. Bilion dolarów, prosto z drukarni, jest wrzucanych co sto dni do amerykańskiego systemu finansowego. Bez drukowania papieru fiducjarnego Ameryka padła by jak mucha po aztoxie.
>Wydatki zbrojeniowe ilu państw, następnych w kolejce po USA, potrzeba zsumować, by wyszło tyle ile wydaje hegemon ?
>Żydom amerykańskim udało się zniszczyć rosnącą potęgę europejską i japońską. Azja stała się potęgą pomimo użycia dwóch bomb atomowych i inwestycji w port wojenny w Pearl Harbor. Niestety Europa nie jest w stanie dorównać do Azji. Światowe centrum: produkcji, handlu i kultury dzisiaj znajduje się w Chinach.
>W interesie Amerykanów nie jest polec w walce z BRICS, ale się do nich przyłączyć. Żydzi amerykańscy zostawią europejskich wasali, z ich odwieczną walką między sobą, i zaczną ssać dobrobyt z pracowitych Chin. Plan zdobycia Rosji i otoczenia Chin następnymi trzystoma bazami wojskowymi się nie powiódł. BRICS nabiera rozpędu i wrzucanie mu pod koła głupich nacji go nie zatrzyma. Komunizm Żydów niemieckich w ZSRR zanim nabrał rozpędu, wykoleił się na wrzuconej mu Polsce pod koła. BRICS się nie da tak zatrzymać. BRICS może zniszczyć tylko broń atomowa.
>Amerykanie pojęli, że nie ma sensu walczyć, lepiej się przyłączyć.
>

Amerykanie to idioci, którzy produkują idiotów... wszystko co mają obecnie zawdzięczają naukowcom z azji. Krótko i na temat:
www.youtube.com/watch?v=NK0Y9j_CGgM

(to jest materiał sprzed 12 lat) lol
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Amerykanie to idioci, którzy produkują idiotów... wszystko co mają obecnie zawdzięczają naukowcom z azji. Krótko i na temat:

Azjaci nie potrafią wykorzystać potencjału Azjatów.
Kto jest głupszy?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zmienia się układ potęg

Teraz ktoś inny będzie miał największego na świecie fallusa.
Gratuluję!

Czekam z utęsknieniem na informację, kiedy zwierzęta wybudują bombę, która jednym uderzeniem rozjebie całą Ziemię, że grzyba atomowego będzie widać w innej galaktyce.

Po prostu zezwierzęconemu dziadostwu, które przejęło kontrolę nad ludzkością odjebało do reszty.

Co tu mądrego powiedzieć?

Dziady do grobu, gdzie wasze miejsce.
Pozwólcie młodemu pokoleniu wyjść z postaci małpy i zejść z drzewa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6853 punktów)
>>Uczestnicy życia międzynarodowego tak balansują swoimi siłami by tego uniknąć
>Kandydat na prezydenta USA wydziera się, żeby więcej hajsu szło na broń, żeby nie myśleć o organizacji własnego zycia, o poprawie swojego losu, o konsumpcji lecz żeby pożytkować energię na produkcję bomb, które rzekomo mają posłużyć do zwycięstwa dobra nad złem.
Świat przechodzi zmiany, które wymagają konkretnych strategii, jedną z nich jest wzmocnienie armi w celu odstraszania oponenta.

>>A czy bomba atomowa nie jest gwarantem pokoju?
>Nie, bomba atomowa jest gwarantem tego, że zostanie użyta, w myśl zasady wszystko co tylko możliwe na pewno się wydarzy.
Jej posiadanie przez USA i ZSRS uchroniło świat przed tzw. III wojną światową.

>>Pomyśl przez chwilę, jak wyglądał by świat gdyby nie było broni jądrowej? Co powstrzymywało by mocarstwa przed agresją względem siebie?
>Rozum i korzyści ze współpracy w miejsce gadzich emocji sterujących zwierzęcym umysłem.
Polityka to gra interesów, ich sprzeczność rodzi konflikt, i tak przed erą atomową świat był targany wojnami między mocarstwami, kotre pochłonęły miliony ofiar. Era atomowa powstrzymuje mocarstwa od ataku na inne mocarstwa, co uchrania nas od wojny światowej.

>Mówisz o ludziach, których mieni się elitą ludzkości jak o dzikich zwierzętach i ciężko mi się z Tobą nie zgodzić. To są zwierzęta, którymi rządzą chciwość i strach.
Jesteś w błędzie. Ludźmi kieruje interes, by zapewnić bezpieczeństwo i dobrobyt.

>Ty też należysz do nich.
Piszesz o ludziach z pogardą, z wyższością, obrażasz, zamiast zrozumieć odrzucasz.

>Ty też jesteś źródłem bomb atomowych co daje się natychmiast wyczuć z 1000km przez światłowód.
Rozumiem to jako komplement, w obliczu faktów na teamt broni jądrowej.

>W moim świcie nie będzie żadnych bomb atomowych ani jednej a każdy kto tylko będzie nawoływał do ich produkcji będzie przez wszystkich traktowany jak dzikie i niebezpieczne zwierzę a nie żaden tfuuu przywódca czy naukowiec.
Twój świat Twoja sprawa, życzę wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojego świata.

>Kto tylko dotknie się koncepcji bomby atomowej w ten czy inny sposób przed tym natychmiast zamkną się wszystkie bramki identyfikujące tożsamość i wyświetli się ostrzeżenie - zakaz wstępu dzikim i niebezpiecznym zwierzętom.
Nie uroiłeś sobie czasem utopii?

>Nie po to człowiek wymyślił klatki izolujące, żeby obcować z dzikimi i niebezpiecznymi zwierzętami.
Ludzka natura jest stała, zmieniają się tylko narzędzia... Trzeba być przeto lisem by wiedzieć gdzie sidła, i trzeba być lwem by postrach budzić u wilków...

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)

>Jej posiadanie przez USA i ZSRS uchroniło świat przed tzw. III wojną światową.
>

Niestety nie uchroniło to życia europejskich Żydów, którzy pierwsi wiedzieli jak zbudować bombę atomową, która miała strzec ich komunistycznej potęgi.
Jednym z powodów, dla których zorganizowano nagonkę na Żydów niemieckich, było niedopuszczenie do tego by zbudowali bombę atomową.
Trzy osoby biorące udział w zniszczeniu niemieckiego instytutu atomowego OTRZYMAŁO NAGRODY NOBLA.
Kryształowa noc była przeprowadzona przez amerykańskiego ambasadora w Berlinie Hugha Roberta Wilsona. Data nie przypadkowo zbiegła się ze skokiem w postępach nad budową bomby atomowej.
Kryształowa noc była prowokacją Bernarda Barucha, po której nastąpiła klasyczna amerykańska nagonka na Niemców. Gdzie planowano stworzyć tajny poligon atomowy ?? Jakie wydarzenia przygotowawcze przeprowadzono na terenie planowanego tajnego poligonu atomowego ??
Europa zawdzięcza tylko połowiczne skolonizowanie przez Bernarda Barucha Manfredowi von Ardenne.
Reszta ocalałych naukowców, pracujących w III Rzeszy nad bombą atomową, zabrała 200 kg uranu i udała się do Suchumi w ZSRR i tam zbudowała pierwszą bombę atomową dla Europy. Pierwszą bombę atomową Europa zawdzięcza też wysiłkom Żydów, którzy dostarczali informacje z amerykańskiej fabryki seryjnej produkcji bomb atomowych w Los Alamos jak i pracowali w ZSRR razem z niemieckimi naukowcami.
======================================================================================
>===========
>
Thoter (6650 punktów)

>Taka natura człowieka, że jak który kiedy zdominuje innych, to chce się rozwijać ich kosztem, >degradując pozostałych i niszcząc ich.

Żydzi opracowali komunizm, w którym głównym hasłem jest współpracujmy i nie dajmy się wykiwać cwaniakom.

>Nachodzien stykam się z niemiecką arogancją i bezwzględnością, wiem o czym mówię.

A w dzieciństwie stykałeś się z ojcem któremu wydawało się, że jest wielkim Polakiem i walczył o wielką Polskę.

>Wciąż powtarzam mojej żonie, że inteligentni ludzie budują porozumienie, wspierają się, >sprzyjają sobie, rozwijają się, realizują swoje plany i osiągają cele.
>Głupi ludzie za to grzęzną w konfliktach z których nigdy nie wydostają się, niczego nie >osiągają i w bezsensownej walce o dominację tracą swoje marne życie.

Tłumacz Polakom, że najlepszą ofertą jaką miała Polska i Polacy na rozwój i bezpieczeństwo, to była oferta Żydów niemieckich. Gdybyśmy się przyłączyli do Żydów niemieckich, a nie amerykańskich, to dzisiaj bylibyśmy w centrum potężnej Europy. Nasi dziadkowie i ojcowie mordowali ludzi, którzy za darmo, dawali nam awans w każdej dziedzinie.

>Putin podobnie zresztą do Trumpa jest klasycznym narcyzem.

Żyd Bernard Baruch nałożył sankcję na ZSRR w 1945 r. Jego spadkobiercy niszczą Rosję. Rosjanie przyłączyli się do Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej i mają gdzieś tzw. cywilizowany Zachód.

www.theame(*)e-ukraine-or-the-usa-not-both/

9 marca 2024 r.
Historycznie rzecz biorąc, decyzje o rozszerzeniu sojuszu na podwórku przeciwnika uzbrojonego w broń nuklearną były niebezpieczną grą w kurczaki. Wbrew temu, co twierdziła administracja Bidena i establishment polityki zagranicznej, decyzja Rosji o realizacji celów wojskowych na Ukrainie wynikała w dużej mierze z perspektywy dalszej ekspansji NATO zarówno na Ukrainę, jak i Gruzję, co Władimir Putin nakreślił już w 2008 roku.
Zamiast poważnie traktować takie ostrzeżenia, stolice Stanów Zjednoczonych i Europy w dalszym ciągu uderzały w bęben ekspansji, wychwalając głupie pragnienia "międzynarodowego porządku opartego na zasadach" ponad realizm. Zachodni sojusznicy posunęli się tak daleko, że pozostawili na stole opcję rozmieszczenia wojsk sojuszniczych na Ukrainie. Szaleństwem jest wiara, że ​​Kreml po prostu zaakceptuje takie prowokacje.(...)

Jeśli Ukraina jest w NATO, Stany Zjednoczone powinny być wykluczone, to jasne i proste.
droga Ukrainy do członkostwa w NATO wiedzie przez Senat USA. Jeśli poważnie myślimy o zachowaniu hegemonii Stanów Zjednoczonych, zależna Europa nie może w żadnym momencie zmuszać naszego narodu do zaakceptowania ryzyka eskalacji nuklearnej. Musimy wyznaczyć granicę z NATO: możesz mieć Ukrainę lub Stany Zjednoczone.
Jeśli sojusznicze buty uderzą w ziemię na Ukrainie, powinniśmy całkowicie odejść od NATO.


en.wikipedia.org/wiki/Mike_Lee

Autor artykułu to amerykański prawnik i polityk, pełniący funkcję starszego senatora Stanów Zjednoczonych z Utah , które to stanowisko piastuje od 2011 r. Jest członkiem Partii Republikańskiej.

Amerykanie rozpętali proxy war używając Ukraińców do napaści na Rosję. Teraz gdy sprawy nie idą tak jak się spodziewano to się wycofują. Szkolenie banderowców i uzbrojenie za 113 mld dolarów poszło na marne. Amerykanie pojęli, że wojna z Rosją to przegrana z Chinami. Mogą wygrać bitwę ale przegrają wojnę, która zakończy ich hegemonię.
Dla amerykańskich interesów najlepszym wyjściem będzie wystąpienie z NATO i przyłączenie się do BRICS. BRICS się rozwija, przeciwnie jak Europa, ma bazę intelektualną i surowce. Trzeba umieć wskoczyć do tego pędzącego kolosa, a my się rzucamy mu pod koła.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żydzi opracowali komunizm, w którym głównym hasłem jest współpracujmy i nie dajmy się wykiwać cwaniakom.

Komuniści opracowali ideologię, w której kto nie jest z nimi ten jest ich wrogiem i tak stworzyli sobie śmiertelnych wrogów.

Wrodzy sobie ludzie mają w naturze atakować się wzajemnie i niszczyc.

Może potrzeba nam ideologii, w której inny człowiek nie jest wrogiem nawet jesli ma odmienne potrzeby, dążenia, wierzenia i wizje?

Może gdy nie będziemy myśleć o innych ludziach jak o wrogach, to nie stworzymy sobie śmiertelnych wrogów?

Oczywiście te pytania i rady kieruję do siebie, bo jak inni ludzie pouczam zawsze w zakresie, którego sam nie potrafię zastosować w życiu. Wiem co należy ale zawsze jestem za słaby, żeby to zrealizować.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Komuniści opracowali ideologię, w której kto nie jest z nimi ten jest ich wrogiem i tak >stworzyli sobie śmiertelnych wrogów.
>

Komuniści tak jak każdy, kto chce coś stworzyć wielkiego, ma od razu wrogów. Żydom komunistom wydawało się, że najtrudniej będzie zdobyć rosyjską bazę surowcową a potem pokonać Brytyjczyków.
Żydzi opłacili Japończyków by ci rozpętali wojnę z Rosją. Jacob Schiff dostał najwyższe odznaczenie od Japończyków. Osłabiona Rosja padła pod naporem żydowskiej komunistycznej ideologii. Cara Romanowa zamordował Żyd Jakow Jurowski. Pierwszy etap, zdobycie bazy surowcowej został pomyślnie zakończony. Żydom nie udało się jednak opanować Kremla. Stworzyli za to Armię Czerwoną. Drugi etap to stworzenie bezpiecznej drogi z bazy surowcowej do fabryk: Żydów niemieckich i Niemców. Po drodze była katolicka Polska, którą "wielki" Polak Dmowski, po wizycie u Żyda Bernarda Barucha, zamienił w twierdzę mordującą Żydów.
To komuniści stworzyli sobie wrogów w katolickiej Polsce?
Śmiertelnych wrogów Żydom komunistom w katolickiej Polsce stworzył agent Żyda Barucha, Dmowski.
W historii nie znajdziesz ani słowa o tym, że Baruch ściągał Dmowskiego do USA dwa razy. Po pierwszej wizycie, Dmowski nas "wyzwolił". W rzeczywistości przekazał Polskę do prowadzenia proxy war z komunizmem Żydów niemieckich. Minęło dwadzieścia lat od tego "wyzwolenia" i mieliśmy zaplanowaną za oceanem wojnę. Drugi raz też nas "wyzwolili" Żydzi amerykańscy i znowu minęło dwadzieścia lat i znowu jesteśmy używani do wojny.
Komuniści sobie "stworzyli" wrogów. My zaś musimy się "bronić" przed wrogami.
Hamerlik zauważ, że "wróg" komunistów i Polak "broniący się" przed sąsiadami ma broń wyprodukowaną w tych samych zakładach.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żydzi opłacili Japończyków by ci rozpętali wojnę z Rosją. Jacob Schiff dostał najwyższe odznaczenie od Japończyków.

Myślę, że Japończyków nie trzeba było przepłacać, żeby rozpoczęli wojnę. To jest bardzo agresywny naród podobie do Amerykanów, co daje się zauważyć w przejawach ich kultury i sztuki.

U nich też dominuje postawa narcystyczna.

Nie bawią się w tańcu ze słabymi. Jak gdzieś wyczują słabość to zaraz atakują instynktowie jak drapieżne zwierzę, które spostrzeże, że inny osobnik rozpoczął ucieczkę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Myślę, że Japończyków nie trzeba było przepłacać, żeby rozpoczęli wojnę.

Swoje myślenia opowiadaj żonie.
Historia składa się z faktów, niektóre są ukrywane a inne zaś przeinaczane.
Sam sens prowadzonych wojen jest, zwłaszcza u nas, fałszywie wpajany naiwnym "katolikom".
U nas zainfekowani przez funkcjonariuszy ośfiatowych twierdzą, że gdyby nie urodził się Hitler i Stalin, to nie byłoby wojny. Wracając do tematu, finansowania przez Jacoba Schiffa amerykańskiego Żyda, niemieckiego pochodzenia, Japończyków w celu rozpętania osłabiającej Rosję wojny, można w Internecie sporo znaleźć.

www.jstor.org/stable/23880523

Finansowanie wojny zagranicznej: Jacob H. Schiff i Japonia, 1904-05,/i>



W tym czasie Amerykanie zaczęli budować port wojenny w Pearl Harbor w celu podporządkowania sobie narodów żyjących wokół Pacyfiku.

pl.wikipedia.org/wiki/Pearl_Harbor

Po aneksji archipelagu w 1898 roku, Stany Zjednoczone w 1901 roku rozpoczęły budowę bazy floty nad zatoką, stopniowo przenosząc tam poprzednią, prowizoryczną bazę z Honolulu. Rozpoczęto też niezbędny i żmudny proces pogłębiania wejścia do zatoki. W 1908 roku przyznano fundusze na pogłębienie wejścia do zatoki, tak by mogły do niej wpływać największe okręty floty amerykańskiej.

Japończycy szukali sojusznika, który gwarantowałby im bezpieczeństwo i był w stanie uchronić ich przed płaceniem Amerykanom haraczu za "bezpieczeństwo".
Japończycy zdawali sobie sprawę z celu, w jakim Żydzi napadają na Rosję i jak sprawy się dalej potoczą. Japończycy liczyli, że Żydom uda się zbudować mocarstwo od Półwyspu Iberyjskiego po Kamczatkę. Japończycy woleli graniczyć z potęgą żydowską niż amerykańskim z portem wojennym.
Japończycy wojnę z Rosją wygrali. Niestety Żydzi europejscy przegrali wojnę z Żydami amerykańskmi.
10-03-2024 16:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Inne narody nie mają takiej zdolności kolektywnej walki. Małym wyjątkiem są tu Polacy, których też potrafi opętać zbiorowa chęć walki z poświęceniem życia.
w 1939r mieliśmy 1 000 000 żołnierzy, Niemcy pokonali nas w 2 tygodnie, tamtejsza patoelita uciekła za granice
a powstanie Warszawskie to głupota na miarę naszych dzisiejszych patoelit

jesteśmy głupi przez liberalizm (indywidualizm, wolność, własność), to jest rak (patoelita) na ciele społeczeństwa


fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>a powstanie Warszawskie to głupota na miarę naszych dzisiejszych patoelit

Jego historia pokazuje się co się stanie jeśli sprzeciwisz się dużo silniejszemu dominatorowi w naturze.

Trzeba wiedzieć kiedy trzeba iść na zgniły kompromis i kiedy można stanąć do walki.

Zginąć potrafi każdy głupi.
Chodzi jednak o to, żeby utrzymać się przy życiu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)

>Chodzi jednak o to, żeby utrzymać się przy życiu.

Kto tak powiedział? Jaki w tym sens? Na tym tylko pasożydkom zależy, żebyś żył i ich karmił. Już lepiej popełnić samobójstwo, a najlepiej zapierdolić trochę tego bydła w walce

Poza tym żydki są słabsze, tylko w gadce są mocni... pitolą, że rządzą światem... tak samo jak w korepi pn Kim rządzi światem ;DDD widział ktoś kiedyś pasożyda, który jest większy niż żywiciel? No nie da się, bo pasożyd je okruchy z Pańskiego stołu. Cała siła pasożyda polega na tym, żeby żywiciel nie widział, że ma pasożyda. Jak już się zorientuje to łatwo się go pozbywa.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kto tak powiedział?

Ja mówię.

>Jaki w tym sens? Na tym tylko pasożydkom zależy, żebyś żył i ich karmił. Już lepiej popełnić samobójstwo, a najlepiej zapierdolić trochę tego bydła w walce

Nie sądzę. Lepiej jest odzyskać kontrolę nad własnym życiem bez podejmowania błędnych decyzji, które prowadzą do śmieci.

To wymaga uspokojenia się, zastanowienia się, zbudowania planu, zorganizowania sie, nabrania siły, zdobycia środków obrony.

>Poza tym żydki są słabsze, tylko w gadce są mocni... pitolą, że rządzą światem...

Żydzi nie mają natury wojowników.
Z Żydami zawsze można się dogadać, znaleźć porozumienie i podjąć współpracę.

To inne narodowości mają skłonności do przemocy i nienawidzą Żydów za to, że są zbyt inteligentni. Ludzie boją się tych, którzy są od nich mądrzejsi i lepiej panują nad swoimi emocjami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>a powstanie Warszawskie to głupota na miarę naszych dzisiejszych patoelit

>Jego historia pokazuje się co się stanie jeśli sprzeciwisz się dużo silniejszemu dominatorowi w naturze.
>

Nam Powstanie Warszawskie a Czechom zabójstwo Reinharda Heydricha zorganizowali BRYTYJCZYCY, wykorzystując lokalne swoje agentury.
Oba te "bohaterskie czyny" miały ten sam jeden cel, doprowadzić do następnych międzysąsiedzkich wojen. Brytyjczycy tracili hegemonię na rzecz Żydów amerykańskich. Warszawa została zniszczona z broni, którą sfinansowali nazistom niemieckim Zydzi amerykańscy. Nie jest prawdą, że w czasie gdy naziści rozprawiali się z Warszawiakami i Warszawą, po drugiej stronie stali "ruscy" i się temu przyglądali. To kłamstwo wprowadzili do szarych komórek Polakom też BRYTYJCZYCY.</b.
Jedynie Brytyjczycy bombardowali wybudowane za dolary w III Rzeszy fabryki zbrojeniowe. Amerykanie nie zbombardowali żądnej fabryki zbrojeniowej.
Brytyjczycy, podczas napaści Napoleona na Rosję, finansowali i tworzyli wrogów Francuzom. Tak samo działali pod koniec swojej hegemonii. Planowali jak wykiwać nowego hegemona Żydów amerykańskich i jak utrudnić mu życie w jego europejskich koloniach. Brytyjczycy tak się wykrwawili, że musieli pożyczyć od nowego hegemona 3,5 mld dolarów. Czterdzieści lat tuczyli Żydów amerykańskich odsetakmi od tego kredytu.
Bernard Baruch po zainstalowaniu Niemcom Hitlera u władzy zabronił organizować na niego zamachy. Zamach na Hitlera w Wilczym Szańcu był zorganizowany przez Barucha i Brytyjczyków.
Generałów Wehrmachtu, po przegranej wojnie, zabrano do USA. Naukowcy niemieccy, pracujący nad bombą atomową, z własnej inicjatywy zabrali 200 kg uranu i udali się do Suchumi w ZSRR i tam, niedawnemu swojemu wrogowi, Manfred von Ardenne skonstruował pierwszą bombę atomową dla Europy.
szarley (54913 punktów)
>>I nie poradzisz odpowiedzieć do którego zbioru należy górnik, który ma dom.
>Ależ odpowiedziałem, że siejesz fałszywą propagandę
Do którego zbioru należy górnik, który ma dom?

>o najętych na waszych posiadłościach robolach do pracy,
Uuuuuuuu znów Hamerlik przyćpał! Po czym masz takie odloty?
Nie pomyl swojej żony z krową.

>którzy sa też rzekomo posiadaczami ale żadnego konkretnego przypadku nie potrafisz podać, nawet jednego wyjątku na miliardy ludzi.
IDIOTO! Przyjedź do Polski. Zobacz, kto mieszka w polskich wsiach

>Siejesz propagandę,
Zmyślaj dalej

>żeby się ubogacić na krzywdzie innych ludzi, niszcząc przy okazji całe społeczeństwo.
Nie wiem co ćpasz, ale jednak to odstaw, bo znów odlatujesz za bardzo
A skoro zarzucasz mi czynienie ludziom krzywdy, to też zmyślę, Hamerlik Konopka sprzedaje w necie pornograficzne zdjęcia jak gwałci swoje dzieci. Fajnie?
ciulu bez honoru, fajnie jest czytać kłamstwa i zniesławienia na swój temat

Pytanie o wybór pracy kończy się odlotem debila

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>IDIOTO! Przyjedź do Polski. Zobacz, kto mieszka w polskich wsiach

Podaj mi nazwiska i adresy zamieszkania właścicieli domów, którzy na co dzień są zatrudnieni na cudzych posiadłościach do kopania węgla i którzy sfinansowali budowę własnych domów sami z wynagrodzenia za kopanie węgla.

Upewnij się przy tym, że finansowanie własnego domu z wynagrodzenia za wykopanie cudzej kopaliny nastąpiło już w kapitalizmie na wolnym rynku bez żadnych dopłat państwowych, w nowym porządku społecznym, w którym panuje wolność i demokracja.

Dawaj nazwiska właścicieli i adresu tych domów!
Albo przestań p*****lić!

Tak jak p*****liles o wiedzy wszystkich ludzi o rozkładzie własności, w świecie w którym ludzie łapią się za głowę, gdy ktoś wspomni prawdę o własnych albo cudzych posiadłościach.

Wasza prymitywna kultura w tej kwestii mówi - NIE WOLNO!

NIKOMU NIE WOLNO ZDRADZIĆ TAJEMNICY MIENIA!

To jest właśnie wasza prymitywna, odzwierzęca kultura, z której wyrasta prymitywne i nieskuteczne społeczeństwo, w którym największą wartością i zaszczytem jest zostać społecznym pasozytem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Ciulem jesteś,
Ciulem umrzesz,
Ciulem Bóg cię wskrzesi

Pytanie o wybór pracy nadal cię przerasta
Pytanie czy twoja matka należy do właścicieli świata czy do najemnych "roboli" nadal cię przerasta

P.S. Idioto, synu ciula. Nikogo nie zatrudniam w moich "posiadłościach" ale jak Sonia chce się pokurwić, to zapłacę za mojego psa
Miłego zmyślania

>Podaj mi nazwiska i adresy zamieszkania właścicieli domów,
I co zrobisz?
Ile tych nazwisk chcesz?

Jedno mogę ci podać od ręki, pracownicy, która pracą dorobiła się mieszkania
Krystyna Hamerlik - Konopka. Adres znasz


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twoja żona to k***a dla psów,

Chciałem, jeszcze edytować swój wpis, bo przez pomyłkę napisałem "z Tobą" zamiast "z tobą" jak być powinno ale nie mogę, bo rzekomo ktoś odpowiedział ale też odpowiedzi żadnej nie ma więc pewnie skasował i system oznaczył jako odpowiedziane.

Szkoda, bo pomyłka aż razi po oczach.


youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kogoś ukarałem?

Gorzej, uprawniasz i nawolujesz do karania za prawdę.

Ci którzy karają to wasze narzędzia, żołnierze wykonujący wasze polecenia za hajs ściągany pod przymusem od biedoty.

Ty za to jestem źródłem tych kar.

Z całego zła najgorszy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podobnie jak wg ciebie nie powinien ponosić odpowiedzialności pracownik, który samowolnie opuścił miejsce pracy, np kontroler lotów

Oczywiście, że powinien ponieść wszelką odpowiedzialność i ponieść wszystkie konsekwencje własnych decyzji.

Ale to nie daje prawa waszym komornikom, ściągającym przymusowo lichwę od chwilowek na wasze polecenie, do dostępu do cudzych portfeli !!!

Każdy portfel jest święty i nikt poza jego właścicielem nie może mieć do niego dostępu.

Każdy portfel musi zostać zaszyfrowany, żeby wyplenić groźby i przemoc ze stosunków gospodarczych

Powszechną na rynku przemoc egzekucyjną określacie wolnością rynkową, bo jesteście ideologiami fałszywej ideologii.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Postaraj się zrozumieć, co piszesz. Postaraj się zrozumieć SKUTKI takiego postulatu

Rozumiem doskonale, jak również to, że moje żądanie nowej normalności społecznej nie współgra z biznesami opartymi na tajemnicach.

>>To jest zasada fundamentalna i niepodważalna.
>A ty czujesz się Bogiem
>>NIKOMU NIE WOLNO SKRZYWDZIĆ INNEGO CZŁOWIEKA ZA PRAWDĘ!
>Amen

Ach tam bogiem.

Staram się po prostu być moralnym człowiekiem i sprzeciwiam się panowaniu zła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Staram się po prostu być moralnym człowiekiem i sprzeciwiam się panowaniu zła.
>

Problem w tym, że to Ty określasz Sobie i innym, co musi być moralne a co złe.
Ludzie dzielą się na: idiotów, małych cwaniaczków i wielkich cwaniaków.
Cwaniakom moralność przeszkadza a zło jest źródłem największych zysków.
Cwaniaczkom moralność też przeszkadza a zło jest dla nich źródłem małych zysków, jakie mają z uległości wobec cwaniaków. W jednobiegunowym świecie liczy się tylko zysk hegemona. Resztą zajmuje się jego propaganda, która przedstawia hegemona jako groźnego "obrońcę: wolności i demokracji". Nasz "obrońca: wolności i demokracji", co sto dni, zwiększa swoje zadłużenie o bilion dolarów. Czy to jest moralne i czy to jest dobre ??
Czy moralne i dobre jest wydawanie, rok w rok, biliona tych dolarów na fabryki wojen ??
Czy moralne i dobre jest umieszczanie broni atomowej wokół BRICS ??
Hamerlik, w tej chwili, bici i słabi, przeciwstawili się hegemonowi. Hegemon powiedział, że zniszczy każdego, kto nie będzie się podporządkowywał jego zasadom.
Papież Franciszek ma odwagę mówić prawdę, która jest niewygodna dla hegemona.
Kościół stracił wiernych, którzy przeszli na stronę mamony hegemona.

Papież Franciszek wydał podczas piątkowej audiencji zdecydowane ostrzeżenie przed ideologią gender: "Bardzo ważne jest, aby doszło do spotkania mężczyzn i kobiet, ponieważ największym niebezpieczeństwem jest dziś ideologia gender, która eliminuje różnice"

Encyklika "Fratelli tutti": Żadnego dialogu z liberalizmem


www.archid(*)of-halika-z-polskim-lektoratem

Kiedy Kościół nie dostrzegł na czas konsekwencji przejścia od społeczeństwa agrarnego do przemysłowego, stracił dużą część klasy robotniczej. Kiedy reagował paniką i represjami na zmiany w kulturze, nauce i filozofii, zwłaszcza na przełomie XIX i XX wieku, stracił dużą część inteligencji. Kiedy Kościół podobnie reagował na zmiany w rozumieniu seksualności i zachowaniach seksualnych młodego pokolenia w drugiej połowie XX wieku, stracił dużą część młodzieży. Teraz może stracić dużą część kobiet, jeśli nie doceni obecnych zmian w rozumieniu siebie przez kobiety i ich miejsca w społeczeństwie i Kościele.

ktoś dzieli ludzi i opracował metodę sterowania człekami wprowadzanymi w stan wzajemnej nienawiści i nazwał to demokracją.
Polski "inteligent" i polski idiota gada to samo. Kościół nie ma co żałować utraconej inteligencji, która poszła na państwowy garnuszek i podporządkowała się demokratycznym "politykom". Nie ma konstruktywnej krytyki i nie ma postępu technologicznego, gwarantującego ludziom pracę i dobrobyt. Bieda nauczyła doły lokajskiej mentalności a "demokracja" wpuściła biedę na salony i mamy lokajską mentalność w kontaktach międzynarodowych. Unijny system kija i marchewki, promujący usłużnych, pozbawił podmiotowości małe nacje.
Hamerlik w świecie trzeba umieć walczyć a wygrywa ten, co przestrzega najmniej zasad.





Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Problem w tym, że to Ty określasz Sobie i innym, co musi być moralne a co złe.

To może być problemem dla ludzi o sprzecznej z moją konstrukcją psychiczną, dla ludzi o sprzecznej moralności.

Dla mnie to żaden problem.
Daję wyraz własnej psyche, wyrażam swoją tożsamość, to żaden problem.

>Papież Franciszek wydał podczas piątkowej audiencji zdecydowane ostrzeżenie przed ideologią gender: "Bardzo ważne jest, aby doszło do spotkania mężczyzn i kobiet, ponieważ największym niebezpieczeństwem jest dziś ideologia gender, która eliminuje różnice

Nie koncentruję swojej uwagi na wytworach umysłów papieży, prezydentów, premierów ani królów.

Nie szukam sobie ani hierarchów ani autorytetów. Nie potrzebuję ich w swoim życiu.

>Hamerlik w świecie trzeba umieć walczyć a wygrywa ten, co przestrzega najmniej zasad.

Nie wątpię, że umiejętność walki przydaje się ale też nie wierzę w to, że zło zawsze zwycięża nad dobrem.

Zło to w zasadzie śmierć kiedy dobro to życie.

Dopóki życie istnieje dopóty dobro daje jednak radę.

Kiedy zło zwycięży całkowicie wtedy wszystko będzie martwe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie wątpię, że umiejętność walki przydaje się ale też nie wierzę w to, że zło zawsze zwycięża nad dobrem.
>Zło to w zasadzie śmierć kiedy dobro to życie.
>Dopóki życie istnieje dopóty dobro daje jednak radę.
>Kiedy zło zwycięży całkowicie wtedy wszystko będzie martwe.
>

Kto otoczył komunistyczne Chiny i Rosję bazami wojskowymi ??
Zło atakuje dobro i krzyczy, że się broni.
NATO wkroczyło do Finlandii i już ich zainstalowany demokratycznie agent CIA Stubb ściąga od Żydów amerykańskich broń atomową. NATO jest agresywnym paktem służącym imperialnym celom Żydów amerykańskich.
NIe ważne czy dobro czy zło zwycięży. Póki dalej będzie trwał jednobiegunowy dyktat Żydów amerykańskich to zawsze będzie to zły system. Musi istnieć i dobro i zło i mieć jednakową moc. Kiedy ktoś chce być silniejszy, należy go natychmiast osłabić. Żyd dalej chce być silniejszy i mordować i okradać wszystkich. Dzisiaj jeszcze popieram słabszą Rosję i Chiny. Jak Rosja i Chiny staną się silniejsze i będą to wykorzystywać na niekorzyść słabszych to może poprę Żydów amerykańskich. Wątpię by do tego doszło, bo nie popieram tych, co przejęli hegemonię mordując swoich braci.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kto otoczył komunistyczne Chiny i Rosję bazami wojskowymi ??

Bazy wojskowe zostały zbudowane przez narody sąsiadujące odczuwające strach przed Rosjanami, którzy na powrót stali się agresywni. Widać taka natura Rusinów, że uspokajają się tylko na chwilę a potem znowu są agresywni.

Narody sąsiadujące z Rosją bardziej ufają Amerykanom niż Rosjanom, dlatego z Amerykanami wchodzą w sojusze.

Może gdyby Rosja nie była tak agresywna i tak nieprzewidywalna wszystko toczyloby się inaczej.

Teraz Rosjanie znowu pogrzebali możliwość zaufania im na kolejne 100 lat i w zachodnich filmach będą przedstawiani jak dzikie małpy.

Nienawidzę narodów, które bronią się poza granicami własnego kraju. Mam tak naturalnie i to dotyczy wszystkich narodów a nie tylko Rosjan.

Nigdy nie poprę narodu, który rakietami rozpieprza zagraniczne rozdzielnie energetyczne, żeby odciąć sąsiadom prąd, wpędzić ich w zmęczenie i nędzę, po to żeby złamać i załamać ich i uczynić sobie poddanymi.

Dla mnie takie zniszczenie jest zwierzęce a ja nie będę wchodził w żadne układy ze zwierzętami.

Albo ktoś ma rozum albo dziki umysł.
Nie umawiam się z tymi, których umysłami sterują prymitywne instynkty.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>>Komunizm upadł gospodarczo "ekonomisto"

>Nie sądzę. Komunistyczne Chiny rozwijają się jak żadne inne państwo na świecie. W Chinach >własność jest panstwowa i dzierżawiona od panstwa przez prywatne osoby.

Komunizm nie upadł, tylko wydano miliardy dolarów, żeby doprowadzić do jego katastrofy.
Upada coś samoczynnie. Komunizm ZNISZCZONO w Europie.
Żydów, którzy realizowali powstanie komunistycznej potęgi, wymordowali ŻYDZI.
Lwa Dawidowicza Bronsteina zamordowali Żydzi kierowani przez Żyda Nauma Eitingona.
Iona Jakira zamordowano wraz z wyszkolonymi przez niego kadrami oficerskimi Armii Czerwonej, 35 tys. oficerów, wymordowali ŻYDZI a kierował tym ludobójstwem Żyd Lew Zacharowicz Mechlis.
Do tego mordowania przyłączyli się też "katolicy" polscy.
Wojnami w Europie kierował Żyd z Ameryki, Bernard Baruch. Udało mu się wymordować europejskich Żydów i zniszczyć ich komunistyczny projekt. Nie udało mu się skolonizować całej Europy więc zablokował rozwój Europy tzw. zimną wojną. Zapowiedź dalszego kolonizowania Europy padła z ust Jamesa Francisa Byrnesa w 1946 r. Przybył on do Stuttgartu i w teatrze wygłosił przemówienie w którym określił dalsze plany wobec Europy.
Intelektualiści europejscy zorganizowali w 1948 r. Kongres we Wrocławiu i się tym planom sprzeciwili. To co zapowiedział Byrnes w 1946 r. jest teraz REALIZOWANE.
Niemieccy naukowcy pracujący nad bombą atomową, zabrali niemiecki uran 120 kg i udali się do ZSRR. W Suchumi Manfred von Ardenne zbudował pierwszą bombę atomową dla EUROPY. ZSRR przekazał technologię atomową do Chin ZA DARMO. Rosja przekazała do Chin wiedzę o silnikach odrzutowych do samolotów wojskowych.
Naszych Żydów komunistów wymordowali Żydzi amerykańscy, z naszą pomocą, a teraz wzięli się za komunistów chińskich. Też będziemy pomagać amerykańskim Żydom w mordowaniu komunistów chińskich.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Który bank pożyczałby pieniądze bez odsetek "ekonomisto"?

Żaden, bowiem pożyczki w państwowym pieniądzu winno udzielać państwo a kosztem takiej pożyczki winnien być wyłącznie podatek od własności.

>Któremu bankowi powierzyłbyś oszczędności bez odsetek "ekonomisto"?

Żadnemu albowiem oszczędności w państwowym pieniądzu powinno utrzymywać państwo w specjalnych zaszyfrowanych portfelach, do których dostęp mają wyłącznie ich właściciele.

>Z czego bank ma zapłacić odsetki depozytariuszom, jeśli nie z odsetek od klientów, "ekonomisto"?

Z niczego i też nikt nie powinien żyć z dochodu z posiadania pieniądza.

Każdy może żyć z posiadania ruchu i materii o ile potrafi nimi skutecznie zarządzać ale nikt z posiadania pieniędzy.

Jak już wielokrotnie pisałem wasza prymitywna organizacja spoleczno-gospodarcza, pełna gróźb, przemocy i wyzysku, której po chamsku próbujecie przypisać właściwość "wolności" poraża mnie.

To co w waszych umysłach jawi się "normą" dla mnie jest już daleko nienormalne.

Nie będę ani moje dzieci żył jak dzikie zwierzeta, bo stara gwardia nie ma zdolności żyć inaczej.

Trudno, wy odchodzicie i przychodzą następni o wyższym rozwoju umysłowym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Psi chuju, znów zarzuciłeś mi przestępstwa.
>Nie, nie.
Tak.

Zarzuciłeś mi lichwę i oszukiwanie ludzi

Pytałem cię kiedyś rzygowino, czy jeśli przypomnę (!) ci moje nazwisko to sprostujesz kłamstwa na mój temat

Oczywiście rzygowina nie odpowiedziała, bo rzygowina straciłaby argument do rzucania gównem a to jedyny argument rzygowiny

Zaczep przypadkowego pasażera w metrze i powiedz mu że jest lichwiarzem, przecież masz takie same dowody przeciwko niemu jak przeciwko mnie

Powiedziałem ci kiedyś, że podam ci swój adres jeśli zadeklarujesz, że bez żadnych warunków, grzecznie uszanujesz moją własność
Odpowiedziałeś, że masz prawo okraść mój dom

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto uzna twoje argumenta i okradnie twoją matkę z jej posiadłości

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem cię kiedyś rzygowino, czy jeśli przypomnę (!) ci moje nazwisko to sprostujesz kłamstwa na mój temat

Szarley nie ma nazwiska.

To nie są żadne kłamstwa tylko projekcje i fantazje na temat motywacji postaci internetowej "szarley", jaką wykreowałes.

Aktor z nazwiskiem, który wchodzi w rolę zmyślonej postaci "szarley", nie jest tożsamy z tą postacią.

To wszystko tutaj jest teatrem.
Odgrywasz "szarleya" dla posiadłości i hajsu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Pytanie o ochronę lotniska
Ucieczka
Pytanie o kreta w mafii
ucieczka

Od merytorycznych pytań ucieczka w rzucanie gównem
Udowodnij lichwę
Udowodnij oszustwo
Nie?
Więc mam prawo napisać bez dowodu, że Hamerlik - Konopka zgwałcił własną 5-letnią córkę, a do Berlina uciekł przed wyrokiem za ten gwałt. Wolno mi zmyślać

Różnica w tym, że
1 ja piszę, że jest to zmyślenie
2 Ty masz wzwód kiedy czytasz że jesteś p.ch.

>>Pytałem cię kiedyś rzygowino, czy jeśli przypomnę (!) ci moje nazwisko to sprostujesz kłamstwa na mój temat
>Szarley nie ma nazwiska.
Znasz moje nazwisko
Pytałem cię kiedyś rzygowino, czy jeśli przypomnę (!) ci moje nazwisko to sprostujesz kłamstwa na mój temat

Ucieczka

>To nie są żadne kłamstwa tylko projekcje i fantazje
Więc są to kłamstwa
UDOWODNIJ, że pożyczam pieniądze na lichwę i oszukałem pracowników

>na temat motywacji postaci internetowej "szarley", jaką wykreowałes.
Pisałeś te kłamstwa mając moje nazwisko w stopce

Powtórzę: jeśli przypomnę ci moje nazwisko, sprostujesz kłamstwa?
Za trudne pytanie dla rzygowiny?
Przypomnę!!!, nie powiem, bo je znasz i miałeś je w stopce.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiedziałem ci kiedyś, że podam ci swój adres jeśli zadeklarujesz, że bez żadnych warunków, grzecznie uszanujesz moją własność
>Odpowiedziałeś, że masz prawo okraść mój dom

Odpowiedziałem ci, że nigdy nie uszanuję tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowaniej własności ani twojej ani żadnej, bo to destrukcyjne i niemoralne.

Zdania w tej kwestii nie zamierzam zmienić.

Jeśli chcesz żebym uznał twoją własność musisz ją publicznie ujawnić i poddać demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich ze szczególnym wyróżnieniem tych, którzy niczego nie posiadają, nie posiadali i nigdy posiadać nie będą.

To jest warunek.

I nie musisz mi żadnej swojej tajemnicy zdradzić. Sam się dowiem, zgodnie z twoją wolą lub wbrew niej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Powiedziałem ci kiedyś, że podam ci swój adres jeśli zadeklarujesz, że bez żadnych warunków, grzecznie uszanujesz moją własność
>>Odpowiedziałeś, że masz prawo okraść mój dom
>Odpowiedziałem ci, że nigdy nie uszanuję tajnej, nieopodatkowanej,

Dokładnie. Napisałeś, że okradniesz mój dom

>Jeśli chcesz żebym uznał twoją własność musisz ją publicznie ujawnić i poddać demokratycznemu opodatkowaniu na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich ze szczególnym wyróżnieniem tych, którzy niczego nie posiadają, nie posiadali i nigdy posiadać nie będą.
>To jest warunek.

Dokładnie, postawiłeś warunki, że mnie nie okradniesz
Nie dam złodziejowi adresu

>I nie musisz mi żadnej swojej tajemnicy zdradzić. Sam się dowiem, zgodnie z twoją wolą lub wbrew niej.
Groźba?
I co zrobisz kiedy się dowiesz? Podpalisz mi dom?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ujawnisz tajemnicę moich kamienic?
>Ujawnisz tajemnicę lichwy i prowizji?
>Ujawnisz nazwiska robotników, których oszukałem?

Oczywiście.

W dupie mając wasze tfffuuuu "prawo" do tajemnicy.

Oko mi się nawet nie zmruży.

Ale przedtem zadbam, żeby mnie prymitywna dzicz za to nie dopadła.

Wpierw muszę osłabić waszą fałszywą tfffuuu "kulturę" opartą na waszej podłej ideologii.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Elasp (6859 punktów)
>Czekam na odpowiedź

Na marginesie:

wiadomosci(*)30748372&do_uvid=1709139037948
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Czekam na odpowiedź
> Na marginesie:
> wiadomosci(*)30748372&do_uvid=1709139037948

No co?
Przyzwyczaja się do komfortu władzy.
Po coś chyba startował w tajnych wyborach.

Teraz jego sprawy stały się dużo ważniejsze od spraw zwykłych zjadaczy chleba.

Nie ma żadnej równości wśród ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Czekam na odpowiedź
> Na marginesie:
> wiadomosci(*)30748372&do_uvid=1709139037948

Nie wiem co to ma wspólnego z tajemnicami, jakoś jak widać się rozniosło

Hołownia nie powinien korzystać z przywilejów na drodze, ale miłośnik PiSu nie powinien mu tego wypominać po zachowaniu Kaczyńskiego na Powązkach, czy przejeździe Szydłowej przez Oświęcim

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Elasp (6859 punktów)

>Hołownia nie powinien korzystać z przywilejów na drodze, ale miłośnik PiSu nie powinien mu tego wypominać po zachowaniu Kaczyńskiego na Powązkach, czy przejeździe Szydłowej przez Oświęcim

Przyznasz jednak, że i na odwrót - że i miłośnik Hołowni nie powinien wobec tego wypominać Kaczyńskiemu zachowania na Powązkach. Rozumiem, że wobec zachowania Hołowni nie będziesz tego już robić.
szarley (54913 punktów)
>>Hołownia nie powinien korzystać z przywilejów na drodze, ale miłośnik PiSu nie powinien mu tego wypominać po zachowaniu Kaczyńskiego na Powązkach, czy przejeździe Szydłowej przez Oświęcim
> Przyznasz jednak, że i na odwrót - że i miłośnik Hołowni nie powinien wobec tego wypominać Kaczyńskiemu zachowania na Powązkach. Rozumiem, że wobec zachowania Hołowni nie będziesz tego już robić.
>

1 Kiedy Kaczyński był na Powązkach, Hołownia był nikim
2 Czy Hołownia złamał prawo? Kaczyński złamał

Nie jestem niczym miłośnikiem, jeśli Hołownia zachowuje się źle, nie zamierzam go bronić. Wyjazdy na partyjne spotkania, czy msze do Torunia nie powinny mieć "państwowego" statusu. Gdyby doszło do wypadku byłbym jednako oburzony jak po wypadkach w Toruniu czy Oświęcimiu


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
29-02-2024 09:39 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>1 Kiedy Kaczyński był na Powązkach, Hołownia był nikim

Co z tego? Ważne, co robi równiez wtedy, gdy jest kimś.

>2 Czy Hołownia złamał prawo? Kaczyński złamał

Przekroczył dopuszczalną prędkość. Jest to złamanie prawa i zagrożenie dla innych.
szarley (54913 punktów)
>>1 Kiedy Kaczyński był na Powązkach, Hołownia był nikim
> Co z tego? Ważne, co robi równiez wtedy, gdy jest kimś.
I dlatego jego zachowania nie aprobuję

>>2 Czy Hołownia złamał prawo? Kaczyński złamał
> Przekroczył dopuszczalną prędkość. Jest to złamanie prawa i zagrożenie dla innych.

Akurat to nie jest argumentem
1 Pojazd na sygnale może przekroczyć prędkość
2 Kto jest bez winy....

Niemniej nie tylko prawo obowiązuje ale też przyzwoitość. Polityk (nawet tak ważny) nie powinien jeździć na sygnale zwłaszcza na niepaństwowe wydarzenia.
Mam nadzieję, że to samo napiszesz o podróży Kurskiego z Gdańska, wypadku Szydłowej czy wypadkach Macierewicza


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Elasp (6859 punktów)

>1 Pojazd na sygnale może przekroczyć prędkość

Czyli wystarczy włączyć sygnał, żeby wszystko było OK?
szarley (54913 punktów)
>>1 Pojazd na sygnale może przekroczyć prędkość
> Czyli wystarczy włączyć sygnał, żeby wszystko było OK?
>

Tak, ale czytaj co napisałem
Oprócz prawa jest jeszcze przyzwoitość. Tę Hołownia naruszył. Podobnie jak wcześniej Macierewicz w drodze na mszę (powodując wypadek) i Szydłowa jadąc do domu (powodując wypadek).
Ich jakoś się nie czepiasz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Elasp (6859 punktów)
>>>1 Pojazd na sygnale może przekroczyć prędkość
>> Czyli wystarczy włączyć sygnał, żeby wszystko było OK?
>>
>Tak, ale czytaj co napisałem

Tak, czyli wszystko w porządku? Sygnał nie może być użyty niepoprawnie (nadużyty)?

>Oprócz prawa jest jeszcze przyzwoitość. Tę Hołownia naruszył. Podobnie jak wcześniej Macierewicz w drodze na mszę (powodując wypadek) i Szydłowa jadąc do domu (powodując wypadek).
>Ich jakoś się nie czepiasz

A Ty czepiasz się Hołowni, czy tylko przedstawicieli PiSu?
szarley (54913 punktów)
>>>>1 Pojazd na sygnale może przekroczyć prędkość
>>> Czyli wystarczy włączyć sygnał, żeby wszystko było OK?
>>>
>>Tak, ale czytaj co napisałem
> Tak, czyli wszystko w porządku? Sygnał nie może być użyty niepoprawnie (nadużyty)?

Gdzie masz problem z przeczytaniem mojego prostego komunikatu?

>>Oprócz prawa jest jeszcze przyzwoitość. Tę Hołownia naruszył. Podobnie jak wcześniej Macierewicz w drodze na mszę (powodując wypadek) i Szydłowa jadąc do domu (powodując wypadek).
>>Ich jakoś się nie czepiasz
> A Ty czepiasz się Hołowni,
Tak. Nie powinien jeździć na sygnale jeśli nie wymaga tego pilna, państwowa sprawa

Tak samo jak Macierewicz na mszę , Kurski z domu, czy Szydłowa do domu

>czy tylko przedstawicieli PiSu?
Nie tylko. Tym się różnimy


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
Przy okazji.

Wrogi PiSowi TVN poinformował dziś o wprowadzeniu w Polsce programu leczenia endometrieozy (nie wiem co to jest)
Pochwałom nie było końca, ale powiedziano wyraźnie, że to realizacja programu, który zaczął PiSowski minister Niedzielski

Pewne rzeczy należy oceniać nie na podstawie tego KTO, ale CO zrobił

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>dopiero pod pseudonimem pozwalamy sobie na szczerość.
>Nie, dopiero w anonimowości pozwalamy sobie na uwolnienie demonów kryjących w naszej psyche.
To właściwie to samo, choć ja bym prawdy nie demonizowała.

Zabawy słowem także.


cr
szarley (54913 punktów)
>Chroniąc swoje tajemnice dajesz innym prawo do tajemnic

DOKŁADNIE! W pełni się z tobą zgadzam
Jesteś fanatycznym obrońcą prawa do tajemnic, co właśnie udowodniłeś

>Czyniąc tajemnicę normą wprowadzasz powszechnie niebezpieczeństwo aspołecznych zachowań.
To tylko twoja brednia bez uzasadnienia, ale piszesz O SOBIE

Za ile zlicytowano twoją działkę?
Tajemnica

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>Gdyby ich tajemnice były wystarczająco bezpieczne nie musieliby nikomu grozić karą za ich zdradę ale nie są w stanie kontrolować wszystkich i dlatego muszą grozić agresją tym, którzy znają prawdę ale są spoza ich grupy.

Wyobraź sobie sytuację, w której nauczyciel/lekarz/policjant ma wiedzę od ucznia na temat patologii w jego rodzinie i zamiast zgodnie z regułami zachować to w tajemnicy, pisze o tym na internetowym forum.
Uczeń staje się obiektem hejtu i popełnia samobójstwo

Hamercuiul oczywiście uważa, że nauczyciel/lekarz/policjant nie popełnił niczego złego łamiąc zawodową tajemnicę

Bo hamerlik jest idiotą, który nigdy nie przestaje chlać

Może po pogrzebie swojego dziecka trochę wytrzeźwiejesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>Gdyby ich tajemnice były wystarczająco bezpieczne nie musieliby nikomu grozić karą za ich zdradę ale nie są w stanie kontrolować wszystkich i dlatego muszą grozić agresją tym, którzy znają prawdę ale są spoza ich grupy.

Wyobraź sobie sytuację: małżeństwu rodzi się chłopczyk, ale kiedy wchodzi w wiek ...nastu okazuje si się dziewczynką z penisem. Ma zwolnienie w WF z powodu wstydu odmienności. Lekarz na internetowym forum ujawnia tajemnicę i dziecko wskutek hejtu popełnia samobójstwo

Oczywiście hamerdebil jest miłośnikiem tego lekarza - zabójcy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wyobraź sobie sytuację: małżeństwu rodzi się chłopczyk, ale kiedy wchodzi w wiek ...nastu okazuje si się dziewczynką z penisem. Ma zwolnienie w WF z powodu wstydu odmienności.

Wyobraź sobie rozwiniętych ludzi, którzy rozumieją różnorodność natury i którzy w odróżnieniu od innych gatunków prymitywnych zwierząt nie atakują osobników, które cokolwiek różnią się od pozostałych w grupie.

Wyobraź sobie nauczyciela, który zwraca się do ucznia - opanuj w sobie pragnienie przynależności do tej prymitywnej i dzikiej grupy zwierząt i nie szukaj u nich akceptacji podobnie jak nie szukasz jej u niedźwiedzi polarnych.

Wyobraź sobie nauczyciela, który nie mówi tego wcale dlatego, żeby rozwijający się człowiek nie popełnił samobójstwa lecz dlatego, że atakujących go za zaburzenia płci naprawdę uznaje za prymitywne i dzikie zwierzęta, którymi sterują niepojęte dla rozwiniętego człowieka prymitywne instynkty.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Wyobraź sobie sytuację: małżeństwu rodzi się chłopczyk, ale kiedy wchodzi w wiek ...nastu okazuje si się dziewczynką z penisem. Ma zwolnienie w WF z powodu wstydu odmienności.
>Wyobraź sobie rozwiniętych ludzi,

k***a ODPOWIEDZ NA MÓJ ARGUMENT!!!!!
Pochwalasz zabijanie ludzi hamer- Mengele

Bodaj ci zabito dziecko, może wytrzeźwiejesz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>Gdyby ich tajemnice były wystarczająco bezpieczne nie musieliby nikomu grozić karą za ich zdradę ale nie są w stanie kontrolować wszystkich i dlatego muszą grozić agresją tym, którzy znają prawdę ale są spoza ich grupy.

Wyobraź sobie sytuację:

Człowiek popełnia zbrodnię, odbywa wyrok, ale po wyroku wraca do normalnego życia. Po latach policjant ogłasza, że wiele lat temu miał wyrok, traci pracę, odwracają się od niego wszyscy sąsiedzi. Popełnia samobójstwo

oczywiście policjant wg ciebie robi słusznie, bo jesteś miłośnikiem zabijania ludzi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Człowiek popełnia zbrodnię, odbywa wyrok, ale po wyroku wraca do normalnego życia. Po latach policjant ogłasza, że wiele lat temu miał wyrok, traci pracę, odwracają się od niego wszyscy sąsiedzi. Popełnia samobójstwo

Wyobraź sobie rozwiniętych ludzi, którzy rozumieją złożoność natury i wiedzą, że ludzka psyche podobnie jak cało rozwija się i transformuje, że nie stoi w miejscu i nie pozostają wciąż tą samą.

Wyobraź sobie inteligentnych ludzi, których umysłami nie kieruje prymitywny strach, którzy potrafią analizować świat i oceniać innych ludzi.

Wyobraź sobie psychologów, którzy potrafią stwierdzić na podstawie postaw i wypowiedzi czy emocje panujące w psyche określonego osobnika stanowią dla innych zagrożenie.

Chcesz ludziom bezwiednie podłożyć przestępcę?

Czujesz się lepszy w ocenie kto przestępcą już nie jest?

Prawda nie skrzywdzi żadnego człowieka, który chce pracować dla innych i wykonywać dla nich działania jakich potrzebują we własnej egzystencji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Człowiek popełnia zbrodnię, odbywa wyrok, ale po wyroku wraca do normalnego życia. Po latach policjant ogłasza, że wiele lat temu miał wyrok, traci pracę, odwracają się od niego wszyscy sąsiedzi. Popełnia samobójstwo
>Wyobraź sobie rozwiniętych ludzi,

Pochwalasz zabijanie ludzi hmaer- Mengele

Bodaj ci zabito dziecko, może wytrzeźwiejesz

Mmam nadzieję, że kiedy będą gwałcić twoje dziecko, na oczach policjanta, policjant powie, hamerchuj nazwał mnie bandytą

Może po pogrzebie wytrzeźwiejesz


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje
tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pochwalasz zabijanie ludzi hmaer- Mengele

Walczę z mierzeniem z karabinów w głowy ludzi, którzy zamierzają wyjawić prawdę.

Ktokolwiek wyjmie pistolet z powodu ukrywanej prawdy ten powinien spalić się w ogniu piekielnymi, jeszcze za życia i jeszcze na Ziemi.

Nikt nie ma prawa nikogo skrzywdzić za wyjawnienie prawdy.

To jest zasada fundamentalna, której prymitywne zwierzęta nie mogą pojąć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Pochwalasz zabijanie ludzi hmaer- Mengele
>Walczę z mierzeniem z karabinów w głowy ludzi,
Pochwalasz zabijanie ludzi hmaer- Mengele

>którzy zamierzają wyjawić prawdę.

mam nadzieję, że ktoś ujawni prawdę, że sprzedaje swoje dzieci pedofilom, i twoje dziecko podetnie sobie żyły. Może wtedy zrozumiesz

>Nikt nie ma prawa nikogo skrzywdzić za wyjawnienie prawdy.
Że jesteś pedofilem ?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
farmer (22440 punktów)
.
>>Pomijając wojny to zabawa trwa już kilkaset lat.
> Żadna zabawa nie trwa kilkaset lat, skończ opowiadać rzeczy niestworzone. To, co mówisz, jest zupełnie pozbawione sensu.
>

Dla Ciebie. Powiedz mi co tym tematem ma wspólnego de Gaulle.


>Koreańczycy z Południa nie mają nic swojego? Czyli >uważasz, że 1) Koreańczycy z Południa nie mają nic na >własność, a w konsekwencji 2) są biedni?

>Na czym według Ciebie polega bieda?

Ty twierdzisz że są bogaci.

Weź sobie kredyt bwdziwsz bogaty. Wg Twojej logiki odejścia od praw ekonomi prowadzi do biedy

To czemu ludzi się nie zadluzaja żeby być bogatymi?

To TY piszesz bez sensu.

>Dostęp do kredytu jest czymś bardzo pozytywnym.

Czyli przyznjesz mi rację.

Fizyki się nie oszuka. A prawa ekonomiczne można zasypać dowolną ilością dodrukowwnej gotowki którą można dowolnie kształtować.
>>> Na krótką metę.

Sam sobie przeczysz.



<Patologia romaro.... "Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry >

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365