 |
Rośliny z nasieniem i bez nasienia Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-12-2024 12:18 | scriba144 (277 punktów) | Rośliny z nasieniem i bez nasienia | W związku z komentarzami, dotyczących zwierząt, które odżywiają się zwierzętami oraz, że zwierzęta karmione są innymi zwierzętami. Nieświadomi, że w stworzonym systemie duchowo - informacyjnej całości. Wszystkie zwierzęta za pokarm miały wszelkie rośliny z nasieniem i bez nasienia (Rdz 1,30) Natomiast prarodzice, zjedzonym owocem banana, bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29) W systemie duchowo - informacyjnym uczynili destrukcję, czyli falowe zakłócenia, w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją - informacja dla całości i o całości wszelkich rodzajów informacji (Rdz 3) W nowym systemie duchowo - informacyjnej całości, będą pokarmem dla zwierząt, wszelkie rośliny z nasieniem i bez nasienia. Według ( Iz 65,25; 11,6-9) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | Weź Wszystkie naraz...
'Duch Prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." " www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
|
|
1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >W związku z komentarzami, dotyczących zwierząt, które odżywiają się zwierzętami oraz, że zwierzęta >karmione są innymi zwierzętami. .......... 3) W nowym systemie duchowo - informacyjnej całości, będą >pokarmem dla zwierząt, wszelkie rośliny z nasieniem i bez nasienia. Według ( Iz 65,25; 11,6-9)
I jaki ma to związek z karmieniem zwierząt zwierzętami? Teraz jest teraz i komentarze nie tyczyły się tego jak będzie tylko co teraz.
Masz psa czy kota który żywi się innymi zwierzętami. Jesteś więc swiadom że karmisz je mięsem. Czyli innym zwierzęciem.
Jak dokonałeś wyboru które ma żyć?
Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
 | | scriba144 (277 punktów) | >>W związku z komentarzami, dotyczących zwierząt, które odżywiają się zwierzętami oraz, że zwierzęta >>karmione są innymi zwierzętami. .......... 3) W nowym systemie duchowo - informacyjnej całości, będą >>pokarmem dla zwierząt, wszelkie rośliny z nasieniem i bez nasienia. Według ( Iz 65,25; 11,6-9) >I jaki ma to związek z karmieniem... > Patologia romaro... Teraz jesteś świadomy, że prarodzice, w ekosystemie uczynili śmiertelną destrukcje. I bez dywagacji.
|
|
 | | scriba144 (277 punktów) | >>W związku z komentarzami, dotyczących zwierząt, które odżywiają się zwierzętami oraz, że zwierzęta >>karmione są innymi zwierzętami. .......... 3) W nowym systemie duchowo - informacyjnej całości, będą >>pokarmem dla zwierząt, wszelkie rośliny z nasieniem i bez nasienia. Według ( Iz 65,25; 11,6-9) >I jaki ma to związek z karmieniem... > Patologia romaro... Teraz jesteś świadomy, że prarodzice, w ekosystemie uczynili śmiertelną destrukcje. I bez dywagacji.
|
|
|  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | >>>W związku z komentarzami, dotyczących zwierząt, które odżywiają się zwierzętami oraz, że zwierzęta >>>karmione są innymi zwierzętami. .......... 3) W nowym systemie duchowo - informacyjnej całości, będą >>>pokarmem dla zwierząt, wszelkie rośliny z nasieniem i bez nasienia. Według ( Iz 65,25; 11,6-9) >>I jaki ma to związek z karmieniem... >> Patologia romaro... >Teraz jesteś świadomy, że prarodzice, w ekosystemie uczynili śmiertelną destrukcje. I bez dywagacji.
Nie, nie jestem. Rozmowa jest nie o tym co niby się wydarzyło ( czego obaj nie jesteśmy winni ) ani co się wydarzy.
TYLKO o tym czym karmisz inne zwierzęta i jak dokonałeś wyboru w związku z totalna akceptacja zwierząt i miłości do nich o której piszesz.
Gdzie ustaliłes granicę które zwierzę idzie na karmę a które nie.
RACJONALIZM jest trudny. Chyba zmienie sobie stopke nawet kosztem tego oszołoma roamro i Andeja
Patologia romaro i jego słowa >Bodajby ci, mały kurwiu - uuj stanął tak, żeby ci wieka od trumny nie mogli zamknąć. Bo do pionu co najwyżej swojego fiuta stawiac możesz za pomocą viagry
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|