Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Ultron

20-10-2011 18:36 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
18-10-2011 15:52 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
17-10-2011 18:13 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
17-10-2011 08:51 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
17-10-2011 08:49 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
16-10-2011 13:34 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
16-10-2011 09:50 - Odp: Kreacjoniści nie dają za wygraną. Nowy argument z projektu.
15-10-2011 22:16 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
15-10-2011 18:08 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
15-10-2011 18:06 - Odp: Rewolucja Październikowa
15-10-2011 13:42 - Odp: Rewolucja Październikowa
12-10-2011 21:58 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota
09-10-2011 21:29 - Wyniki
08-10-2011 17:19 - Odp: Ilu ateistów w Kościele?
04-10-2011 23:57 - Odp: Maska spadła
04-10-2011 21:54 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
03-10-2011 14:23 - Odp: TZW. poprawna politycznie wypowiedź o TZW. Racjonalistach
03-10-2011 14:08 - Odp: TZW. poprawna politycznie wypowiedź o TZW. Racjonalistach
28-09-2011 21:50 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
25-09-2011 15:25 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
25-09-2011 11:28 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
25-09-2011 00:42 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
24-09-2011 16:09 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
24-09-2011 16:05 - Odp: Polemika z racjonalizmem
23-09-2011 22:25 - Odp: Polemika z racjonalizmem
23-09-2011 22:08 - Odp: Polemika z racjonalizmem
23-09-2011 09:16 - Odp: Czas na odważne decyzje racjonalista.pl + PSR
23-09-2011 09:14 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach
23-09-2011 00:05 - Odp: Kobieta z PiSu o kobietach
22-09-2011 18:54 - Odp: Czas na odważne decyzje racjonalista.pl + PSR
22-09-2011 17:24 - Odp: Czas na odważne decyzje racjonalista.pl + PSR
22-09-2011 17:22 - Odp: Czas na odważne decyzje racjonalista.pl + PSR
22-09-2011 13:00 - Odp: Benedykta ciężka podróż
21-09-2011 16:30 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
21-09-2011 16:19 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
21-09-2011 10:44 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
20-09-2011 09:21 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
20-09-2011 09:13 - Odp: Wpływ chrześcijaństwa i nie tylko na eutanazję
19-09-2011 16:27 - Odp: Ewolucyjny sens starzenia się i umierania, c d.
18-09-2011 19:32 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
17-09-2011 18:26 - Odp: W Polsce obowiązuje prawo obcego państwa - WATYKANU
17-09-2011 18:19 - Odp: Wrażenia z rozmowy z Cleverbotem
16-09-2011 23:46 - Odp: Zaściankowość z zaściankowością, zaściankowość gonią.
16-09-2011 22:24 - Odp: -Heh-
16-09-2011 18:33 - Odp: Zlot Ateistów i jego organizowanie się
15-09-2011 21:12 - Odp: Lustereczko, powiedz przecie...
14-09-2011 23:26 - Odp: Wpływ chrześcijaństwa i nie tylko na eutanazję
14-09-2011 22:11 - Odp: Wpływ chrześcijaństwa i nie tylko na eutanazję
14-09-2011 22:07 - Odp: Pytanie do rodziców - ateistów
14-09-2011 21:50 - Odp: Wpływ chrześcijaństwa i nie tylko na eutanazję
14-09-2011 21:21 - Odp: Wpływ chrześcijaństwa i nie tylko na eutanazję
14-09-2011 13:19 - Wpływ chrześcijaństwa i nie tylko na eutanazję
13-09-2011 22:53 - Odp: NERGAL w TV a biskupi (pytanie o przyszłość Polski!!!)
13-09-2011 18:50 - Odp: PILNE ! Wielka szansa na odtuszowanie pedofilii w Kościele !
13-09-2011 18:38 - Odp: Homeopatia ciąg dalszy
13-09-2011 16:11 - Odp: Szatan atakuje Polskę!!! Ale jakoś dziwnie atakuje...
13-09-2011 10:13 - Odp: Symphony of Science
12-09-2011 23:31 - Odp: To kompromitacja. Trzeba wyrzucić tego człowieka.
11-09-2011 23:36 - Odp: Jesus może być uczciwy (przynajmniej w komiksie)
11-09-2011 23:29 - Odp: Homeopatia ciąg dalszy
11-09-2011 21:47 - Homeopatia ciąg dalszy
11-09-2011 21:36 - Odp: Jesus może być uczciwy (przynajmniej w komiksie)
11-09-2011 18:57 - Odp: Homo sapiens 2.0?
11-09-2011 10:57 - Odp: Wojenny ateizm.
10-09-2011 23:42 - Odp: Homo sapiens 2.0?
09-09-2011 16:56 - Odp: -Heh-
09-09-2011 16:47 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
09-09-2011 15:06 - Odp: Aborcja-naganny projekt ustawy
09-09-2011 11:54 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
09-09-2011 11:19 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
09-09-2011 11:09 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
09-09-2011 00:15 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
09-09-2011 00:08 - Odp: Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
08-09-2011 23:50 - Odp: Ceny żywności.
08-09-2011 23:33 - Odp: Ceny żywności.
08-09-2011 22:04 - Odp: Aborcja-naganny projekt ustawy
08-09-2011 22:02 - Odp: Aborcja-naganny projekt ustawy
08-09-2011 21:35 - Odp: "Pismo Święte" zinterpretowane
08-09-2011 21:27 - Sterylizacja jako sposób na stabilzację populacji na świecie
08-09-2011 14:13 - Odp: Miażdżące konsekwencje determinizmu
08-09-2011 14:05 - Odp: Bog = Ojciec + Syn + Duch....
07-09-2011 20:36 - Odp: Numery na listach - o co chodzi - pytanie?
06-09-2011 13:56 - Odp: Jak się nazywa ta forma eugeniki ?
06-09-2011 10:12 - Odp: Jak się nazywa ta forma eugeniki ?
03-09-2011 23:40 - Odp: Polacy roszczeniowi?
03-09-2011 22:51 - Odp: Polacy roszczeniowi?
03-09-2011 18:24 - Odp: Polacy roszczeniowi?
02-09-2011 16:11 - Odp: Debata
01-09-2011 23:44 - Odp: Demonstracja w obronie równości, tolerancji, demokracji: PIĄTEK,
01-09-2011 15:48 - Odp: Sejmowe projekty o aborcji
01-09-2011 14:39 - Odp: -Heh-
01-09-2011 00:04 - Odp: Inne niż kościelne argumenty przeciwko aborcji
31-08-2011 23:50 - Odp: TuskVisionNetwork - gryzie mnie to, wcale nie cieszy :(
31-08-2011 23:43 - Odp: Sejmowe projekty o aborcji
31-08-2011 23:37 - Odp: Sejmowe projekty o aborcji
31-08-2011 23:32 - Odp: Gwoli rozrywki: kwiat poezji polskiej :)
31-08-2011 22:22 - Odp: Gwoli rozrywki: kwiat poezji polskiej :)
31-08-2011 20:18 - Odp: Przyszły skandal?
31-08-2011 19:54 - Odp: Inne niż kościelne argumenty przeciwko aborcji
31-08-2011 14:38 - Odp: "Katole, morda w kubeł"! Czyżby aż tak źle się katolik
Razem: 653 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)