 |
Wypowiedzi czytelnika DyktaFon 27-05-2011 21:32 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany 27-05-2011 18:38 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany 27-05-2011 10:49 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany 26-05-2011 23:04 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany 26-05-2011 22:29 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany 26-05-2011 22:15 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany 26-05-2011 20:27 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany 26-05-2011 17:39 - Odp: Zagłosujecie inaczej ? 26-05-2011 11:28 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany 25-05-2011 22:48 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany 25-05-2011 21:28 - Odp: Zagłosujecie inaczej ? 25-05-2011 20:50 - Odp: Dlaczego racjonalizm jest nielubiany 23-05-2011 22:11 - Odp: Kłamstwo emerytalne? 23-05-2011 21:56 - Odp: Kłamstwo emerytalne? 23-05-2011 21:02 - Odp: Na koniec świata nie ma bata 22-05-2011 20:58 - Odp: Na koniec świata nie ma bata 22-05-2011 01:23 - Odp: Na koniec świata nie ma bata 20-05-2011 19:51 - Odp: Pasożyty i żywiciele 19-05-2011 21:11 - Odp: Pasożyty i żywiciele 19-05-2011 20:29 - Odp: Pasożyty i żywiciele 19-05-2011 20:18 - Odp: Standarty nie elastyczne 19-05-2011 19:57 - Odp: Edukacja seksualna dzieci i młodzieży 18-05-2011 20:39 - Odp: Dżihad-jugend 17-05-2011 12:47 - Odp: Poszukiwany żywy lub martwy naukowiec 17-05-2011 00:10 - Odp: Poszukiwany żywy lub martwy naukowiec 16-05-2011 23:45 - Odp: Szydzenie z księży 16-05-2011 23:26 - Odp: Szef MFW oskarżony o próbę gwałtu 15-05-2011 12:25 - Odp: Kulwa mać, 14-05-2011 23:38 - Odp: Ateizm, protestantyzm a cel życia 14-05-2011 21:19 - Odp: Kulwa mać, 14-05-2011 21:16 - Odp: Kulwa mać, 14-05-2011 21:04 - Odp: Racjonalny mistycyzm 2.0 14-05-2011 20:54 - Odp: Dziwne Zjawisko 13-05-2011 11:42 - Odp: Jak matura to tylko z pomocą ducha świętego 13-05-2011 11:36 - Odp: Jak matura to tylko z pomocą ducha świętego 13-05-2011 11:18 - Odp: Czem skorupka za młodu nasiąknie.... 11-05-2011 20:47 - Odp: byt oceniający moralność 11-05-2011 20:12 - Odp: byt oceniający moralność 10-05-2011 19:40 - Odp: W obronie "bogaczy" 08-05-2011 22:44 - Odp: "Bogacze" 07-05-2011 19:37 - Odp: NIe ma czego żałować 07-05-2011 16:40 - Odp: "Bogacze" 07-05-2011 10:51 - Odp: NIe ma czego żałować 07-05-2011 01:39 - Odp: Cywilizacja śmierci - święty ząb 04-05-2011 21:22 - Odp: Bezbożnica i szubienica 03-05-2011 08:21 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków 02-05-2011 19:04 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków 02-05-2011 18:34 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków 02-05-2011 15:05 - Odp: Legalizacja wszystkich narkotyków 30-04-2011 17:45 - Odp: Zaboony a rzeczywistość 30-04-2011 17:05 - Odp: Zaboony a rzeczywistość 30-04-2011 14:02 - Odp: Jaki bóg może istnieć? 30-04-2011 13:17 - Odp: Jaki bóg może istnieć? 28-04-2011 20:14 - Odp: Majowy bigos 27-04-2011 16:10 - Odp: byt oceniający moralność 26-04-2011 20:38 - Odp: Status prawny JP2 po beatyfikacji 26-04-2011 19:58 - Odp: Status prawny JP2 po beatyfikacji 26-04-2011 13:13 - Odp: byt oceniający moralność 25-04-2011 18:56 - Odp: byt oceniający moralność 24-04-2011 16:40 - Odp: Dylemat, seks, kościół itp. 23-04-2011 14:36 - Odp: Nabyte prawo wyborcze 23-04-2011 00:43 - Odp: Nabyte prawo wyborcze 23-04-2011 00:22 - Odp: Jak powiedzieć rodzicom ?? 23-04-2011 00:06 - Odp: Jakie określenie pasuje takiego światopoglądu? 22-04-2011 18:40 - Odp: Taki mały incydencik wilekanocny... 20-04-2011 20:00 - Odp: Dieta zgodna z grupą krwi - nauka to czy rodzaj homeopatii? 20-04-2011 19:39 - Odp: argument istnienia boga (dowolnego) z lotto 18-04-2011 00:21 - Odp: Paskudne osiągnięcia techniki oddalają od Boga 14-04-2011 21:32 - Odp: "Bogacze" 13-04-2011 16:02 - Odp: "Bogacze" 13-04-2011 14:33 - Odp: "Bogacze" 11-04-2011 21:26 - Odp: "kokurswy" po 2 zł + WAT za każde zgłoszenie 10-04-2011 21:47 - Odp: ziwązek ateisty/ateistki i katolika/katoliczki 10-04-2011 20:42 - Odp: "kokurswy" po 2 zł + WAT za każde zgłoszenie 09-04-2011 21:46 - Odp: Koniec świata 07-04-2011 14:09 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?... 07-04-2011 14:07 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?... 06-04-2011 20:36 - Odp: Dyskryminacja - przejaw....czy nadużywanie prawa?... 02-04-2011 23:28 - Odp: Po co nam "magistrzy" i inni "humaniści"? 02-04-2011 10:00 - Odp: Utopia primaaprilisowa 02-04-2011 09:58 - Odp: Utopia primaaprilisowa 30-03-2011 22:47 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie' 29-03-2011 21:31 - Odp: Benzyna >5 zł 29-03-2011 21:24 - Odp: Netbooki dla 6 latków! 27-03-2011 21:58 - Odp: Ekologiczne i tanie paliwo samochodowe 27-03-2011 21:26 - Odp: Ekologiczne i tanie paliwo samochodowe 27-03-2011 20:01 - Odp: Ekologiczne i tanie paliwo samochodowe 27-03-2011 17:36 - Odp: Ekologiczne i tanie paliwo samochodowe 25-03-2011 20:09 - Odp: Nie tylko Króla ale i Naczelnego Wodza nam trzeba! (Po przetargu) 22-03-2011 19:21 - Odp: Otwarte Fundusze Emerytalne 22-03-2011 19:03 - Odp: Pomocy - zmuszanie do uczestnictwa w lekcjach religii/etyki 22-03-2011 00:22 - Odp: Czy jedynie wierzymy, że boga nie ma?? 21-03-2011 23:27 - Odp: Czy jedynie wierzymy, że boga nie ma?? 15-03-2011 23:08 - Odp: Każdemu według potrzeb, czy wykonywanego zawodu? 14-03-2011 23:35 - Odp: Kto panu dał tytuł, wieśniakowi jednemu 13-03-2011 09:30 - Odp: Religia w Czechach 12-03-2011 19:39 - Odp: Chrześcijaństwo to okrutna doktryna 09-03-2011 19:41 - Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? 09-03-2011 19:24 - Odp: Zapytaj księdza 09-03-2011 19:03 - Odp: Czy katolik Komorowski poniża urząd Prezydenta RP? Razem: 4348 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |