Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika DyktaFon

11-05-2012 15:05 - Odp: Biskup: odpis 0,3 proc. dla Kościoła jest za niski
11-05-2012 10:33 - Odp: "Znaki czasu", czyli niezastąpiona Fronda
10-05-2012 21:41 - Odp: Biskup: odpis 0,3 proc. dla Kościoła jest za niski
10-05-2012 21:38 - Odp: Biskup: odpis 0,3 proc. dla Kościoła jest za niski
10-05-2012 10:55 - Odp: Biskup: odpis 0,3 proc. dla Kościoła jest za niski
10-05-2012 10:45 - Odp: "Znaki czasu", czyli niezastąpiona Fronda
10-05-2012 10:18 - Odp: Płeć Boga
10-05-2012 10:07 - Odp: Biskup: odpis 0,3 proc. dla Kościoła jest za niski
08-05-2012 23:09 - Odp: Poglądy polityczne kontra społeczne.
06-05-2012 11:04 - Odp: Zagadki dla kierowców
04-05-2012 23:55 - Odp: Jan Paweł II w herbie Świdnicy?
04-05-2012 23:44 - Odp: Niewierzący w niebie
01-05-2012 21:37 - Odp: Strefa kibica bez EURO 2012
28-04-2012 15:02 - Odp: e-sąd a zabójstwo generała Papały - teorie spiskowe
27-04-2012 23:45 - Odp: (nie) Tylko dla panów
27-04-2012 23:32 - Odp: e-sąd a zabójstwo generała Papały - teorie spiskowe
22-04-2012 11:40 - Odp: Refleksja dotycząca klauzuli sumienia
22-04-2012 11:17 - Odp: Dylemat(z przymrużeniem oka)
10-04-2012 22:00 - Odp: Objawienia dzieci
31-12-2011 12:04 - Odp: Świąteczne bombki
26-12-2011 13:11 - Odp: Świąteczne bombki
22-12-2011 20:13 - Odp: Święcenie maksymalne
14-12-2011 21:03 - Odp: Nowy system szkolnictwa.
05-12-2011 23:49 - Odp: Dlaczego inteligencja słucha radia Maryja
05-12-2011 11:30 - Odp: Abonament
02-12-2011 23:10 - Odp: Abonament
25-11-2011 20:52 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
25-11-2011 20:34 - Odp: Fiskus i kropidło
24-11-2011 20:48 - Odp: To kiedy ten Budapeszt?
19-11-2011 11:18 - Odp: Kodeks etyczny polityka?
18-11-2011 19:13 - Odp: Tusk proponuje zmiany w Konkordacie - expose
18-11-2011 19:01 - Odp: Kodeks etyczny polityka?
16-11-2011 20:56 - Odp: Polityka prorodzinna skuteczna i nowoczesna - na miarę 2012 roku
13-11-2011 20:45 - Odp: Benzoesan sodu
13-11-2011 20:28 - Odp: To: ciało czy dusza?
11-11-2011 09:04 - Odp: Poniżej krzyża
06-11-2011 20:58 - Odp: Odwirowywanie skarbu państwa
06-11-2011 20:04 - Odp: Odwirowywanie skarbu państwa
05-11-2011 22:20 - Odp: Tydzień Mózgu 2012
05-11-2011 20:22 - Odp: Tydzień Mózgu 2012
05-11-2011 10:59 - Odp: Tydzień Mózgu 2012
03-11-2011 22:33 - Odp: Knebel dla ks. Bonieckiego
03-11-2011 21:19 - Odp: Knebel dla ks. Bonieckiego
03-11-2011 21:14 - Odp: Czy leci z nami pilot?
03-11-2011 20:50 - Odp: Knebel dla ks. Bonieckiego
03-11-2011 20:33 - Odp: Tydzień Mózgu 2012
03-11-2011 10:01 - Odp: Ocalenie samolotu
03-11-2011 09:58 - Odp: Pytanie do hydrologa
02-11-2011 22:15 - Odp: Ocalenie samolotu
02-11-2011 21:59 - Odp: Pytanie do hydrologa
01-11-2011 23:39 - Odp: Actimel
30-10-2011 17:06 - Odp: Porcja "wiedzy" z Watykanu
30-10-2011 12:06 - Odp: Porcja "wiedzy" z Watykanu
30-10-2011 10:34 - Odp: Gwiazdowskiego pomysł na emerytury
30-10-2011 10:23 - Odp: Inflacja magistrów
29-10-2011 21:36 - Odp: To prawda... szkodliwe, ale zawsze zostaje lewa ręka
28-10-2011 22:05 - Odp: O jasności redakcyjnej ustaw i prześladowaniu mańkutów
28-10-2011 21:51 - Odp: Co wy na to
28-10-2011 14:20 - Odp: Mały Poradnik Grzesznika
28-10-2011 14:05 - Odp: Prognoza Szymona Hołowni
25-10-2011 21:43 - Odp: Z CV posła
25-10-2011 11:43 - Odp: Z CV posła
25-10-2011 00:19 - Odp: Z CV posła
25-10-2011 00:08 - Odp: Płonąca kasa
23-10-2011 16:16 - Odp: To idzie młodość
21-10-2011 08:22 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę
20-10-2011 19:56 - Odp: Polska jest wspólną wartością
20-10-2011 15:43 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę
19-10-2011 22:10 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę
18-10-2011 23:38 - Odp: Primum non nocere
18-10-2011 20:25 - Odp: Marsz Aieistów i Agnostyków spotyka sie z katolikami
18-10-2011 20:07 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę
18-10-2011 19:55 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę
18-10-2011 19:20 - Odp: Marsz "oburzonych"? Chyba na własną głupotę
17-10-2011 19:23 - Odp: Operatorzy komórkowi - jak naciągają
17-10-2011 19:14 - Odp: Intronizować Palikota na Króla Polski ;)
17-10-2011 11:26 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi
16-10-2011 01:11 - Odp: W drodze ku świętości
15-10-2011 23:47 - Odp: W drodze ku świętości
15-10-2011 22:46 - Odp: W drodze ku świętości
15-10-2011 14:45 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi
15-10-2011 14:18 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi
15-10-2011 12:22 - Odp: Neoliberalny cud
15-10-2011 12:09 - Odp: Dzień edukacji a Krzyż
15-10-2011 11:51 - Odp: Sumienie aptekarzy znowu się budzi
15-10-2011 10:58 - Odp: Plan genialny w swej prostocie
05-10-2011 12:03 - Odp: Fizjoterapia i racjonalizm
04-10-2011 23:17 - Odp: polityczna poprawność-skrajne przypadki
04-10-2011 22:56 - Odp: Test eucharystyczny
03-10-2011 20:43 - Odp: Dlaczego politykom zależy na jedynkach?
03-10-2011 20:13 - Odp: ESA - zamiast konkordatu i Funduszu Kościelnego (?)
03-10-2011 19:05 - Odp: Selekcja zarodków ze względu na inteligencję
01-10-2011 22:44 - Odp: Wiara: bilans
01-10-2011 21:52 - Odp: Fizjoterapia i racjonalizm
01-10-2011 21:40 - Odp: Wiara: bilans
01-10-2011 14:41 - Odp: Wiara: bilans
01-10-2011 12:21 - Odp: O prionach - a waspekcie medycznym i ewolucyjnym.
30-09-2011 13:58 - Odp: Selekcja zarodków ze względu na inteligencję
29-09-2011 23:21 - Odp: Czas przypomnieć że piekło (nie)istnieje
29-09-2011 22:07 - Odp: Selekcja zarodków ze względu na inteligencję
Razem: 4348 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)