Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika DyktaFon

04-03-2013 14:50 - Odp: Żołnierze wyklęci
01-03-2013 17:49 - Odp: Alkohol i papierosy "be", tabletki "cacy"
28-02-2013 22:46 - Odp: Jakie OPP?
28-02-2013 21:00 - Odp: Jeszcze o wyjątkowości chrześcijaństwa
28-02-2013 20:01 - Odp: Żołnierze wyklęci
28-02-2013 19:45 - Odp: Suplementy diety.
28-02-2013 19:33 - Odp: Jeszcze o wyjątkowości chrześcijaństwa
28-02-2013 19:19 - Odp: OGŁOSZENIA
28-02-2013 19:10 - Odp: Jakie OPP?
28-02-2013 19:04 - Odp: 0.5% podatku więcej dla ateistów i agnostyków!
28-02-2013 17:57 - Odp: Czy kosciol finansuje polityke w Polsce ?
27-02-2013 15:42 - Odp: Czy kosciol finansuje polityke w Polsce ?
27-02-2013 15:23 - Odp: Wyżyny sądowego absurdu
27-02-2013 15:14 - Odp: Duchy z przeszłości?
26-02-2013 18:38 - Odp: A propos Justyny Kowalczyk
26-02-2013 15:37 - Odp: A propos Justyny Kowalczyk
25-02-2013 22:09 - Odp: A propos Justyny Kowalczyk
25-02-2013 12:07 - Odp: Alkohol i papierosy "be", tabletki "cacy"
25-02-2013 12:03 - Odp: A propos Justyny Kowalczyk
24-02-2013 16:03 - Odp: Techniczne aspekty wykrywania niebezpiecznych planetoid
24-02-2013 15:42 - Odp: Polacy są wyjątkowo odporni na ból!
21-02-2013 18:35 - Odp: Co nie działałoby w polskiej elektrowni atomowej?
20-02-2013 22:49 - Odp: Co nie działałoby w polskiej elektrowni atomowej?
18-02-2013 00:52 - Odp: Prosze o krytyczne uwagi nt. pewnego dowodu...
12-02-2013 19:49 - Odp: Fizyka dla humanistów?
12-02-2013 19:30 - Odp: Co to jest łapówka?
11-02-2013 21:28 - Odp: Unijna kasa dla Polski
11-02-2013 21:23 - Odp: Unijna kasa dla Polski
11-02-2013 18:28 - Odp: Unijna kasa dla Polski
11-02-2013 08:09 - Odp: Unijna kasa dla Polski
10-02-2013 22:22 - Odp: # % & * : ? / \ |
10-02-2013 22:14 - Odp: # % & * : ? / \ |
10-02-2013 22:00 - Odp: Unijna kasa dla Polski
10-02-2013 20:14 - Odp: Unijna kasa dla Polski
10-02-2013 02:14 - Odp: Unijna kasa dla Polski
10-02-2013 01:02 - Odp: Unijna kasa dla Polski
10-02-2013 00:41 - Odp: W świecie absurdu
09-02-2013 21:51 - Odp: Katalonia
31-01-2013 12:53 - Odp: Oświadczenia majątkowe... biskupów...
31-01-2013 11:15 - Odp: Oświadczenia majątkowe... biskupów...
30-01-2013 22:43 - Odp: Prawdziwy Polak, wierny kibic i patriota
30-01-2013 22:31 - Odp: magik na stadionie
30-01-2013 22:22 - Odp: magik na stadionie
29-01-2013 22:10 - Odp: Związki partnerskie - po co komu?
28-01-2013 20:35 - Odp: Praca Senatu
27-01-2013 12:26 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
27-01-2013 12:17 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
27-01-2013 12:04 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 11:54 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 00:44 - Odp: Wstydzę się Jezusa
26-01-2013 00:34 - Odp: Wstydzę się Jezusa
26-01-2013 00:21 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 00:17 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
26-01-2013 00:11 - Odp: Tam gdzie ZOMO i PIS
25-01-2013 23:47 - Odp: Katalonia
24-01-2013 23:30 - Odp: Katalonia
24-01-2013 10:31 - Odp: Katalonia
22-01-2013 21:47 - Odp: Kultura techniczna
22-01-2013 13:40 - Odp: Ksiądz
22-01-2013 11:02 - Odp: Ksiądz
22-01-2013 10:45 - Odp: Kultura techniczna
20-01-2013 14:02 - Odp: Kultura techniczna
20-01-2013 11:33 - Odp: "Cud" w Jarosławiu i argument islamski
20-01-2013 01:51 - Odp: "Cud" w Jarosławiu i argument islamski
16-01-2013 21:03 - Odp: Sąd zdecydował, że krzyż w Sejmie pozostanie
16-01-2013 10:48 - Odp: Sąd zdecydował, że krzyż w Sejmie pozostanie
15-01-2013 20:32 - Odp: Sąd zdecydował, że krzyż w Sejmie pozostanie
15-01-2013 13:30 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy
14-01-2013 16:11 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy
14-01-2013 14:06 - Odp: Ksiądz proboszcz i jego owieczki
14-01-2013 10:26 - Odp: Ksiądz proboszcz i jego owieczki
13-01-2013 13:03 - Odp: Ksiądz proboszcz i jego owieczki
13-01-2013 12:59 - Odp: Co to jest łapówka?
13-01-2013 12:55 - Odp: Ksiądz proboszcz i jego owieczki
13-01-2013 10:02 - Odp: Co to jest łapówka?
12-01-2013 12:49 - Odp: Pan bóg jest tylko jeden.
12-01-2013 11:00 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy
12-01-2013 10:33 - Odp: Relacja z rejestracji nowego Kościoła
12-01-2013 10:05 - Odp: Ksiądz proboszcz i jego owieczki
12-01-2013 00:05 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy
11-01-2013 21:46 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy
11-01-2013 19:49 - Odp: Nadwyrężone zaufanie
11-01-2013 19:37 - Odp: Praca w Urzędzie Pracy
11-01-2013 19:19 - Odp: Ksiądz proboszcz i jego owieczki
10-01-2013 09:51 - Odp: SLD ma taką samą politykę podatkową jak PiS
10-01-2013 09:24 - Odp: Co to jest łapówka?
09-01-2013 19:10 - Odp: Co to jest łapówka?
09-01-2013 12:31 - Odp: Co to jest łapówka?
06-01-2013 17:30 - Odp: Co to jest łapówka?
05-01-2013 21:40 - Odp: Michalkiewicz namawia do zabijania wrogów Polski
05-01-2013 21:18 - Odp: Głos racjonalistów w sejmie.
04-01-2013 01:04 - Odp: Pożegnamy grosze?
03-01-2013 21:15 - Odp: Pożegnamy grosze?
03-01-2013 21:07 - Odp: Petycja o finansowanie homeopatii przez NFZ
03-01-2013 19:09 - Odp: Za to więcej zapłacimy w 2013 roku.
03-01-2013 16:27 - Odp: Za to więcej zapłacimy w 2013 roku.
03-01-2013 10:19 - Odp: Za to więcej zapłacimy w 2013 roku.
03-01-2013 10:07 - Odp: Za to więcej zapłacimy w 2013 roku.
02-01-2013 21:04 - Odp: Za to więcej zapłacimy w 2013 roku.
01-01-2013 23:07 - Odp: O człowieku, który zjadał kozy
Razem: 4348 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)