Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika to_ja

26-10-2012 01:13 - Odp: Perspektywy ekonomiczne racjonalizmu
26-08-2012 12:20 - Odp: Problem chrztu
25-08-2012 12:18 - Odp: Problem chrztu
22-08-2012 01:27 - Odp: Kosztowne lekcje religii
22-08-2012 01:14 - Odp: Kościół katolicki zamordował po raz kolejny
18-08-2012 15:17 - Odp: Biust - miodzio!
16-08-2012 23:43 - Odp: Obrzezanie może być karalne ?
12-08-2012 16:59 - Odp: Aptekarz wojujący
12-08-2012 00:10 - Odp: Aptekarz wojujący
11-08-2012 23:18 - Odp: Aptekarz wojujący
27-06-2012 12:09 - Odp: Solidarni z długiem kościelnym pochodzącym z afery
23-06-2012 15:37 - Odp: Dlaczego dzieci w Afryce są karmione klikaniem w reklamy?
06-06-2012 10:22 - Odp: Pastor z Kansas: "Rząd powinien zabijać gejów".
05-06-2012 21:04 - Odp: Europa odzyskana
03-06-2012 11:31 - Odp: Nowy layout Frondy pod panowaniem redaktora Terlikowskiego
01-06-2012 20:59 - Odp: Islam jedyny prawdziwy.
01-06-2012 14:10 - Odp: Amerykańskie gafy
26-05-2012 15:17 - Odp: Staszek się Dziwi (szszsz....a) !!!
17-05-2012 15:48 - Odp: Swetr na warstacie
17-05-2012 12:14 - Odp: Swetr na warstacie
16-05-2012 16:54 - Odp: Euro to PIKUŚ: KRAKÓW 2015 i beatyfikacja! Szukamy CUDU!
16-05-2012 16:49 - Odp: Świadome sny
16-05-2012 16:41 - Odp: Wszystko jest względne
16-05-2012 16:32 - Odp: Kenia XXI wiek.
13-05-2012 11:54 - Odp: Euro to PIKUŚ: KRAKÓW 2015 i beatyfikacja! Szukamy CUDU!
07-04-2012 09:22 - Odp: Początek końca religii w szkołach?
30-03-2012 15:37 - Odp: Ślązak nie Polak
30-03-2012 15:19 - Odp: Początek końca religii w szkołach?
29-03-2012 20:58 - Odp: Krucjata w Sejmie skierowana przeciw laicyzmowi
29-03-2012 20:47 - Odp: Siostra zakonna na gejów mówi pedofile
02-12-2011 14:18 - Odp: Norwegowie wytyczają nowe ścieżki humanizmu!
02-12-2011 14:15 - Odp: Norwegowie wytyczają nowe ścieżki humanizmu!
01-12-2011 23:43 - Odp: Pomocy - chcę zrezygnować z religii, ale..
01-12-2011 23:30 - Odp: B 16 otrzyma mandat za jazde bez pasa bezpieczenstwa
01-12-2011 23:26 - Odp: Norwegowie wytyczają nowe ścieżki humanizmu!
01-12-2011 23:18 - Odp: Piąte - Nie zabijaj
01-12-2011 23:09 - Odp: Etapy Ateizmu ??
01-12-2011 22:51 - Odp: PZPN
30-11-2011 20:09 - Odp: Sikorski buduje IV Rzeszę
22-11-2011 21:29 - Odp: Krzyż celtycki i znak falangi zatwierdzone przez sąd
12-11-2011 11:32 - Odp: Zadyma w Warszawie
28-10-2011 23:35 - Odp: Mały Poradnik Grzesznika
27-10-2011 21:31 - Odp: Mały Poradnik Grzesznika
21-10-2011 16:35 - Odp: Co nie przystoi katolikom?
19-10-2011 21:18 - Odp: kto nie lubi marychy ?
16-10-2011 16:23 - "Zdrowa i katolicka Polska"
07-10-2011 21:49 - Odp: Zabawa w wynik wyborczy
07-10-2011 15:18 - Odp: Prace domowe
07-10-2011 14:56 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce
06-10-2011 23:36 - Odp: Co dla nas znaczy słowo "Bóg"?
05-10-2011 21:21 - Odp: Intronizacja Jezusa jako program wyborczy
04-10-2011 23:12 - Odp: Maska spadła
04-10-2011 16:46 - Odp: Jarosław Kaczyński u Tomasza Lisa
03-10-2011 20:07 - Odp: Dlaczego politykom zależy na jedynkach?
01-10-2011 19:56 - Odp: Wiadomo kto rozdaje karty w Mielcu
30-09-2011 21:59 - Odp: Czy co cztery lata czeka na horror?
30-09-2011 21:33 - Odp: Europa tworzy FSF
26-08-2011 23:14 - Odp: Dlaczego Tusk bał się debatować z Palikotem i kłamał ?
21-08-2011 10:24 - Odp: Szatan podczas Światowych Dni Młodzieży?!
21-08-2011 10:17 - Odp: Niech będzie pochwalona Platforma Obywatelska
20-08-2011 23:29 - Odp: Jasna ...
12-08-2011 21:52 - Odp: Książek nie ruszyli
07-08-2011 20:16 - Odp: Polskie Radio - jak na Białorusi...
06-08-2011 14:29 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje
05-08-2011 21:19 - Odp: Wolność wyśmiewania religii
05-08-2011 21:15 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje
05-08-2011 20:30 - Odp: PiSizm=nazizm
05-08-2011 20:23 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje
05-08-2011 20:19 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje
05-08-2011 20:15 - Odp: Adrzej Lepper nie żyje
03-08-2011 20:16 - Odp: Czy prawda może hańbić?
02-08-2011 22:34 - Odp: 1. Kolejka T-Mobile Ekstraklasy
02-08-2011 14:59 - Odp: 1. Kolejka T-Mobile Ekstraklasy
01-08-2011 20:44 - Odp: Czy prawda może hańbić?
01-08-2011 09:48 - Odp: Kongres Nowej Prawicy - do pośmiania się ;) (?)
31-07-2011 23:48 - Odp: Kongres Nowej Prawicy - do pośmiania się ;) (?)
31-07-2011 21:00 - Odp: Jezus kontratakuje!
31-07-2011 17:09 - Odp: Jezus kontratakuje!
29-07-2011 20:30 - Odp: Na wariackich papierach
29-07-2011 20:24 - Odp: Jezus kontratakuje!
25-07-2011 21:12 - Odp: "Krakowski Breivik" bardziej "humanitarny"
23-07-2011 15:48 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 15:44 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 12:24 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 12:18 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 12:08 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
23-07-2011 12:05 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 23:20 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 23:02 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:56 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:52 - Odp: Jezus kontratakuje!
22-07-2011 22:41 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:32 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:28 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
22-07-2011 22:15 - Odp: "Islamofobom" należało się- słusznie ukarani
21-07-2011 22:31 - Odp: Niepoprawny hymn narodowy
21-07-2011 21:43 - Odp: Zemsta
21-07-2011 21:30 - Odp: czy rabin może propagować nazizm?
21-07-2011 11:15 - Odp: Motyl obraża uczucia religijne Polaków
21-07-2011 11:03 - Odp: czy rabin może propagować nazizm?
Razem: 396 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)