Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Frank Holman

08-12-2016 06:15 - Odp: Konwencja antyprzemocowa
08-12-2016 06:22 - Odp: Konwencja antyprzemocowa
15-05-2012 21:46 - Odp: Kościół - państwo - finanse: raport tygodników katolickich
25-08-2013 16:30 - Odp: Kościół ateistyczny?
25-08-2013 17:48 - Odp: Kościół ateistyczny?
13-07-2013 12:41 - Odp: Kościół istnieje dzięki szatanowi.
13-07-2013 12:52 - Odp: Kościół istnieje dzięki szatanowi.
29-12-2011 12:11 - Odp: Kościół niszczy postęp nauki
06-01-2012 12:50 - Odp: Kościół niszczy postęp nauki
14-09-2013 11:05 - Odp: Kościół straszy trybunałem
15-09-2013 11:29 - Odp: Kościół straszy trybunałem
16-09-2013 20:20 - Odp: Kościół straszy trybunałem
23-09-2013 17:51 - Odp: Kradzież , która na pewno będzie usprawiedliwiona
23-09-2013 18:06 - Odp: Kradzież , która na pewno będzie usprawiedliwiona
03-11-2012 23:24 - Odp: Kradzież wody przy grobie Pana
04-11-2012 12:27 - Odp: Kradzież wody przy grobie Pana
04-11-2012 12:36 - Odp: Kradzież wody przy grobie Pana
04-11-2012 12:40 - Odp: Kradzież wody przy grobie Pana
04-11-2012 13:06 - Odp: Kradzież wody przy grobie Pana
06-11-2012 18:09 - Odp: Kradzież wody przy grobie Pana
06-11-2012 18:16 - Odp: Kradzież wody przy grobie Pana
06-11-2012 23:30 - Odp: Kradzież wody przy grobie Pana
08-11-2012 07:20 - Odp: Kradzież wody przy grobie Pana
08-11-2012 07:50 - Odp: Kradzież wody przy grobie Pana
31-08-2013 16:19 - Odp: Kraków liczy na zyski?
20-08-2015 17:15 - Odp: Kryształowa noc banków
30-12-2011 10:46 - Odp: Kryzys ?
04-01-2012 11:05 - Odp: Kryzys ?
02-10-2013 17:22 - Odp: Kryzys w USA?
02-10-2013 17:31 - Odp: Kryzys w USA?
02-10-2013 18:18 - Odp: Kryzys w USA?
02-10-2013 18:26 - Odp: Kryzys w USA?
04-10-2013 16:08 - Odp: Kryzys w USA?
04-10-2013 16:13 - Odp: Kryzys w USA?
04-10-2013 16:16 - Odp: Kryzys w USA?
07-10-2013 20:45 - Odp: Kryzys w USA?
26-12-2013 09:51 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
26-12-2013 10:10 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
26-12-2013 10:46 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
27-12-2013 12:53 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
27-12-2013 15:35 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
28-12-2013 09:47 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
28-12-2013 10:28 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
28-12-2013 12:55 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
28-12-2013 13:17 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
28-12-2013 23:22 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
29-12-2013 09:09 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
29-12-2013 13:39 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
30-12-2013 21:35 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
31-12-2013 00:17 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
31-12-2013 13:48 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
31-12-2013 14:22 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
31-12-2013 14:32 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
31-12-2013 14:35 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
31-12-2013 15:08 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
19-01-2014 15:20 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
20-01-2014 20:11 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
20-01-2014 20:15 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
20-01-2014 22:00 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
24-01-2014 05:59 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
24-01-2014 06:07 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
24-01-2014 06:18 - Odp: ks. Oko u Moniki Olejnik
03-08-2014 20:25 - Odp: Ksiądz Lemański szaleje na Przystanku Woodstock
04-08-2014 09:40 - Odp: Ksiądz Lemański szaleje na Przystanku Woodstock
04-08-2014 09:43 - Odp: Ksiądz Lemański szaleje na Przystanku Woodstock
07-08-2014 09:14 - Odp: Ksiądz Lemański szaleje na Przystanku Woodstock
07-08-2014 23:48 - Odp: Ksiądz Lemański szaleje na Przystanku Woodstock
01-08-2012 23:30 - Odp: Ksiądz też człowiek i musi sobie ulżyć
02-08-2012 18:43 - Odp: Ksiądz też człowiek i musi sobie ulżyć
02-08-2012 20:33 - Odp: Ksiądz też człowiek i musi sobie ulżyć
03-08-2012 06:13 - Odp: Ksiądz też człowiek i musi sobie ulżyć
03-08-2012 13:23 - Odp: Ksiądz też człowiek i musi sobie ulżyć
04-08-2012 19:34 - Odp: Ksiądz też człowiek i musi sobie ulżyć
07-08-2012 22:36 - Odp: Ksiądz też człowiek i musi sobie ulżyć
11-08-2012 19:32 - Odp: Ksiądz też człowiek i musi sobie ulżyć
16-09-2013 20:23 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
23-09-2013 09:14 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
23-09-2013 11:11 - Odp: Ksiądz w świetlicy szkolnej
25-09-2013 19:22 - Odp: Księża uczą się o pedofilii
25-09-2013 19:51 - Odp: Księża uczą się o pedofilii
25-09-2013 20:20 - Odp: Księża uczą się o pedofilii
25-09-2013 23:05 - Odp: Księża uczą się o pedofilii
27-09-2013 14:08 - Odp: Księża uczą się o pedofilii
05-10-2013 11:23 - Odp: Księża uczą się o pedofilii
07-10-2013 20:37 - Odp: Księża uczą się o pedofilii
08-10-2013 12:54 - Odp: Księża uczą się o pedofilii
16-10-2013 19:25 - Odp: Księża uczą się o pedofilii
18-08-2014 19:41 - Odp: Kto płaci za fanaberie "wielkich gwiazd"
12-11-2013 19:26 - Odp: Kto to jest "ekolog"?
13-11-2013 06:17 - Odp: Kto to jest "ekolog"?
13-11-2013 06:28 - Odp: Kto to jest "ekolog"?
13-11-2013 06:38 - Odp: Kto to jest "ekolog"?
14-11-2013 16:59 - Odp: Kto to jest "ekolog"?
14-11-2013 17:11 - Odp: Kto to jest "ekolog"?
16-11-2013 08:49 - Odp: Kto to jest "ekolog"?
16-11-2013 10:45 - Odp: Kto to jest "ekolog"?
17-11-2013 19:17 - Odp: Kto to jest "ekolog"?
17-11-2013 19:44 - Odp: Kto to jest "ekolog"?
08-11-2013 18:44 - Odp: Kto to zrobił?
10-11-2013 13:37 - Odp: Kto to zrobił?
Razem: 1668 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)