 |
Wypowiedzi czytelnika Frank Holman 16-01-2014 06:20 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 16-01-2014 06:41 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 16-01-2014 17:28 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 17-01-2014 06:03 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 17-01-2014 06:33 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 17-01-2014 14:57 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 19-01-2014 11:03 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 19-01-2014 11:24 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 19-01-2014 20:39 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 20-01-2014 20:49 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 20-01-2014 21:00 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 21-01-2014 23:11 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 22-01-2014 23:41 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 21:23 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 21:28 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 21:33 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 21:58 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 26-01-2014 23:12 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 27-01-2014 06:00 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 27-01-2014 20:54 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 28-01-2014 17:10 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistą 29-01-2014 18:30 - Odp: Dlaczego nie mógłbym być ateistąhoć, ja jeszcze raz Ci wytłumaczę 09-08-2014 09:01 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 09-08-2014 20:54 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 09-08-2014 20:58 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 11-08-2014 16:56 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 14-08-2014 01:05 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 14-08-2014 10:46 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 15-08-2014 00:48 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 15-08-2014 00:56 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 15-08-2014 20:48 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 15-08-2014 21:30 - Odp: Dlaczego nie wierzysz w żadnego Boga ? Może warto :) 23-07-2015 06:08 - Odp: Do "kukizowców" - czym grożą JOW-y 03-09-2013 17:45 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii... 03-09-2013 17:53 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii... 03-09-2013 20:58 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii... 04-09-2013 23:34 - Odp: Do kogo chcą strzelać w Syrii... 28-07-2014 06:33 - Odp: Do koleżanek i kolegów ateistów 28-07-2014 06:44 - Odp: Do koleżanek i kolegów ateistów 19-08-2014 16:47 - Odp: Do którego momentu powinna być legalna aborcja? 19-11-2013 19:22 - Odp: Dobry i zły 15-12-2013 15:18 - Odp: Dolina niesamowitości 15-12-2013 15:49 - Odp: Dolina niesamowitości 15-12-2013 15:59 - Odp: Dolina niesamowitości 15-12-2013 16:03 - Odp: Dolina niesamowitości 16-03-2013 23:51 - Odp: Dotknięci Jego Makaronową Macką... 26-10-2013 18:40 - Odp: Dotowanie kościoła 26-10-2013 20:15 - Odp: Dotowanie kościoła 26-10-2013 22:09 - Odp: Dotowanie kościoła 26-10-2013 22:26 - Odp: Dotowanie kościoła 27-10-2013 09:06 - Odp: Dotowanie kościoła 27-10-2013 13:51 - Odp: Dotowanie kościoła 28-10-2013 20:21 - Odp: Dotowanie kościoła 18-08-2014 16:33 - Odp: Dowód istnienia/nieistnienia Boga 03-09-2013 20:47 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks 04-09-2013 23:02 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks 20-09-2013 06:31 - Odp: Dożynki, nostalgia i seks 24-12-2013 09:25 - Odp: Drogim katolikom pod choinkę. 29-01-2014 19:00 - Odp: Druga Polska Edwarda Gierka 20-01-2014 21:32 - Odp: Działalności Polityczna(?). 24-10-2012 23:30 - Odp: Dzieci za wszelką cenę 04-07-2012 21:34 - Odp: Dzieciom jest przykro na gwiazdkę 22-10-2013 19:59 - Odp: dziecko nie chce chodzić do kościoła 23-10-2013 00:09 - Odp: dziecko nie chce chodzić do kościoła 23-10-2013 06:17 - Odp: dziecko nie chce chodzić do kościoła 23-10-2013 16:34 - Odp: dziecko nie chce chodzić do kościoła 23-10-2013 17:24 - Odp: dziecko nie chce chodzić do kościoła 23-10-2013 17:29 - Odp: dziecko nie chce chodzić do kościoła 27-10-2013 13:43 - Odp: dziecko nie chce chodzić do kościoła 27-10-2013 15:37 - Odp: dziecko nie chce chodzić do kościoła 02-09-2013 18:28 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 03-09-2013 19:53 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 03-09-2013 20:05 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 03-09-2013 20:31 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 03-09-2013 21:10 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 03-09-2013 22:58 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 05-09-2013 00:22 - Odp: Dzielny Pan Komendant i kościelna prokuratura... 18-01-2014 16:41 - Odp: Dziewice i nie dziewice - kiedyś i dziś. 18-01-2014 23:53 - Odp: Dziewice i nie dziewice - kiedyś i dziś. 14-10-2014 16:49 - Odp: Ebola, a racjonalizm 24-12-2013 09:38 - Odp: Edukacja seksualna 25-12-2013 10:37 - Odp: Edukacja seksualna 25-08-2013 21:58 - Odp: Ekonomia a życie. 25-08-2013 22:51 - Odp: Ekonomia a życie. 27-12-2013 20:51 - Odp: Eksi 27-10-2013 01:06 - Odp: Episkopat i godność dziecka 27-10-2013 09:33 - Odp: Episkopat i godność dziecka 28-10-2013 20:23 - Odp: Episkopat i godność dziecka 22-02-2013 06:29 - Odp: episkopat zarzuca, autor odpowiada 22-02-2013 13:21 - Odp: episkopat zarzuca, autor odpowiada 25-08-2013 10:59 - Odp: Ewolucja nie jest przypadkowa 25-08-2013 21:52 - Odp: Ewolucja nie jest przypadkowa 05-02-2014 18:43 - Odp: ewolucja vs IP - Bill Nye vs Ken Ham 19-08-2013 20:09 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 20:45 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 22:13 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 23:03 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 23:15 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 19-08-2013 23:55 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. 20-08-2013 00:01 - Odp: Facebook obrażony wypowiedzią o homoseksualizmie. Razem: 1668 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |