 |
Wypowiedzi czytelnika Frank Holman 05-08-2014 17:14 - Odp: Terlikowski i zgwałcona 11- latka w ciąży 31-12-2013 17:51 - Odp: Terlikowski odkrył "narządy kapłańskie"? 22-01-2014 22:43 - Odp: Terlikowski zaatakowany!!! 23-01-2014 00:04 - Odp: Terlikowski zaatakowany!!! 23-01-2014 05:32 - Odp: Terlikowski zaatakowany!!! 16-11-2013 09:55 - Odp: tęczowa arena 13-11-2013 15:52 - Odp: TK vs Komorowski 13-11-2013 18:11 - Odp: TK vs Komorowski 13-11-2013 21:20 - Odp: TK vs Komorowski 13-11-2013 21:24 - Odp: TK vs Komorowski 13-11-2013 21:36 - Odp: TK vs Komorowski 05-11-2013 18:06 - Odp: To pytanie podważa całą religię 05-11-2013 22:24 - Odp: To pytanie podważa całą religię 07-11-2013 06:12 - Odp: To pytanie podważa całą religię 15-05-2012 21:34 - Odp: Totalny debilizm na lekcji religii 28-07-2013 07:32 - Odp: Tragizm wierzącego 03-10-2014 05:36 - Odp: Trelikowski rozsądniejszy od Wojewódzkiego i Maleńczuka. 03-10-2014 05:59 - Odp: Trelikowski rozsądniejszy od Wojewódzkiego i Maleńczuka. 03-10-2014 06:11 - Odp: Trelikowski rozsądniejszy od Wojewódzkiego i Maleńczuka. 22-12-2013 14:00 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 22-12-2013 14:12 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 22-12-2013 20:54 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 31-12-2013 17:56 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 03:27 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 03:45 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 03:53 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 04:01 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 10:45 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 11:48 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 15:46 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 15:59 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 16:24 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 17:10 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 18:56 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 19:12 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 19:30 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-01-2014 23:59 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 02-01-2014 00:10 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 02-01-2014 00:18 - Odp: Tzw: Ateizm 2.0 - co o nim sądzicie? 01-02-2014 21:33 - Odp: Ukrywanie ateizmu nie ma sensu 01-02-2014 21:36 - Odp: Ukrywanie ateizmu nie ma sensu 17-08-2013 00:15 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 25-08-2013 22:00 - Odp: Ulubieni przedstawiciele nowego ateizmu. 05-11-2012 21:47 - Odp: Uniwersytet Opolski 23-07-2015 06:25 - Odp: Ustawa "o in vitro" czyli o co modlą się katole 17-08-2014 16:05 - Odp: Uważam , że tak powstał nasz Świat . 17-08-2014 23:59 - Odp: Uważam , że tak powstał nasz Świat . 18-08-2014 13:44 - Odp: Uważam , że tak powstał nasz Świat . 24-12-2013 09:31 - Odp: W co wierzy lewica 26-12-2013 01:41 - Odp: W co wierzy lewica 26-12-2013 15:38 - Odp: W co wierzy lewica 26-12-2013 16:03 - Odp: W co wierzy lewica 26-12-2013 20:25 - Odp: W co wierzy lewica 27-12-2013 21:05 - Odp: W co wierzy lewica 25-10-2013 23:31 - Odp: W odpowiedzi na pogadankę Jacka Tabisza 26-10-2013 23:08 - Odp: W odpowiedzi na pogadankę Jacka Tabisza 05-01-2014 23:05 - Odp: Wartość usług 05-01-2014 23:40 - Odp: Wartość usług 05-01-2014 23:52 - Odp: Wartość usług 06-01-2014 23:44 - Odp: Wartość usług 07-01-2014 06:07 - Odp: Wartość usług 20-01-2014 20:29 - Odp: Wartość usług 20-01-2014 22:26 - Odp: Wartość usług 21-01-2014 17:48 - Odp: Wartość usług 23-01-2014 22:18 - Odp: Wartość usług 04-02-2014 18:25 - Odp: Wartość usług 05-02-2014 17:31 - Odp: Wartość usług 05-02-2014 17:37 - Odp: Wartość usług 08-02-2014 09:34 - Odp: Wartość usług 08-02-2014 09:44 - Odp: Wartość usług 08-02-2014 14:12 - Odp: Wartość usług 08-02-2014 14:38 - Odp: Wartość usług 08-02-2014 15:25 - Odp: Wartość usług 08-02-2014 15:39 - Odp: Wartość usług 08-02-2014 15:46 - Odp: Wartość usług 08-02-2014 18:04 - Odp: Wartość usług 30-12-2013 21:56 - Odp: Wątpliwość językowa 30-12-2013 22:56 - Odp: Wątpliwość językowa 31-12-2013 01:13 - Odp: Wątpliwość językowa 31-12-2013 12:27 - Odp: Wątpliwość językowa 02-09-2012 12:55 - Odp: Wezwanie do zapłaty zaległego abonementu RTV na kwotę 1600zł 18-12-2013 21:07 - Odp: Wiara Polaków 18-12-2013 21:51 - Odp: Wiara Polaków 19-12-2013 19:23 - Odp: Wiara Polaków 22-12-2013 15:09 - Odp: Wiara Polaków 22-12-2013 15:12 - Odp: Wiara Polaków 04-01-2012 18:08 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 05-01-2012 21:48 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 05-01-2012 23:39 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 06-01-2012 23:55 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 07-01-2012 01:58 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 07-01-2012 03:27 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 07-01-2012 15:27 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 13-01-2012 07:21 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 13-01-2012 14:38 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 09-08-2014 03:05 - Odp: Wielki Brat na polityków 07-10-2014 20:09 - Odp: Wilk w owczarni 31-08-2013 20:30 - Odp: Witaj szkoło! 31-08-2013 22:40 - Odp: Witaj szkoło! 02-09-2013 18:08 - Odp: Witaj szkoło! Razem: 1668 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |