 |
Wypowiedzi czytelnika annah 25-12-2011 23:30 - Odp: "Smutna prawda o radosnych świętach" 06-01-2012 17:14 - Odp: 6 stycznia - tzw. święto 05-08-2012 20:44 - Odp: Agnostyzyzm - niełatwy światopogląd 07-01-2012 18:48 - Odp: ASTRO(NIE)LOGICZNY OBŁĘD 28-12-2011 14:47 - Odp: Cztery pytania do racjonalistów 10-01-2012 22:42 - Odp: Czy aborcja jest moralna? 10-01-2012 22:56 - Odp: Czy Bóg istnieje? - BBC Knowledge szuka odpowiedzi 05-02-2012 19:03 - Odp: Czy celibent jest dewiantem? 07-01-2012 19:04 - Odp: Dusza człowiek czyli wywiad z Palikotem 07-01-2012 22:33 - Odp: Dusza człowiek czyli wywiad z Palikotem 04-01-2012 21:51 - Odp: I po kolędzie 24-12-2011 20:09 - Odp: Idą Święta 11-02-2012 21:30 - Odp: Jaki piękny pogrzeb ! 25-12-2011 15:42 - Odp: krzyż w Sejmie 27-12-2011 14:45 - Odp: krzyż w Sejmie 04-01-2012 11:18 - Odp: Moher 21-02-2012 20:11 - Odp: Nieustanne nagłaśnianie ludzkich tragedii w mediach 05-02-2012 19:22 - Odp: O tym jak Jackowski Magdę odnalazł 01-01-2012 11:43 - Odp: Oficjalny Katolicki Regulamin Odbywania Stosunków Płciowych 08-05-2012 19:30 - Odp: święto szkoły w kosciele 30-12-2011 15:50 - Odp: VAT na usługi kościelne - czy to możliwe? 31-12-2011 10:46 - Odp: VAT na usługi kościelne - czy to możliwe? 04-01-2012 21:32 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 04-01-2012 23:25 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 05-01-2012 00:21 - Odp: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 24-12-2011 19:51 - Odp: Życzenia (tylko) Razem: 26 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |