 |
Wypowiedzi czytelnika Koraszewski 12-02-2011 17:38 - Michnik i Mubarak 11-02-2011 20:33 - Odp: Kolejny oszust nie żyje 11-02-2011 19:14 - Odp: Dzień Darwina 11-02-2011 18:59 - Odp: Dzień Darwina 11-02-2011 18:14 - Dzień Darwina 11-02-2011 09:35 - Mały Szatan w Internecie Wielki Szatan w "Naszym Dzienniku" 08-02-2011 09:18 - Ksiądz z koktajlem Mołotowa 06-02-2011 19:36 - Supernowa i historia dziejów 05-02-2011 19:44 - Odp: Pieczeń przy cudzym ognisku 05-02-2011 15:55 - Pieczeń przy cudzym ognisku 01-02-2011 22:49 - Odp: Niepokorna wiara 31-01-2011 22:14 - Odp: Watykan, mówi "tak" GMO 31-01-2011 19:17 - Watykan, mówi "tak" GMO 30-01-2011 07:05 - Odp: Ile zła, tyle dobra? 27-01-2011 21:19 - Odp: Wegetarianie - mordercy warzyw i roślin 19-01-2011 11:22 - Za wiedzą i zgodą przyszłego świętego 18-01-2011 18:04 - masturbacja i Bóg 14-01-2011 14:56 - Odp: Czy to rozsądne CHCIEĆ powrócić do natury ? 08-01-2011 14:54 - Odp: Nic nie ma sensu - niewyrażalne 08-01-2011 09:48 - Odp: smoleńskiej katastrofy ciąg dalszy 06-01-2011 21:40 - Odp: Jesteśmy tym, co jemy. 06-01-2011 20:14 - Odp: Ksiądz moderator. 06-01-2011 10:44 - Odp: Smoleńska mgła 02-01-2011 09:09 - Kłamczuch dla Jesusa 01-01-2011 18:09 - Odp: Kosmita? 31-12-2010 18:34 - Odp: Ateistyczny opłatek 31-12-2010 16:25 - Ateistyczny opłatek 30-12-2010 16:12 - Odp: Chrześcijańskie korzenie 29-12-2010 20:26 - Odp: Chrześcijańskie korzenie 29-12-2010 17:42 - Odp: Chrześcijańskie korzenie 27-12-2010 20:18 - Odp: chamstwo Terlikowskiego 27-12-2010 08:35 - Odp: Pani Zosiu... 25-12-2010 16:20 - Odp: katolicyzm tak wygląda? 24-12-2010 22:32 - Odp: Zrób sobie (ewentualnie) choinkę 16-12-2010 21:18 - Odp: edukacja sześciolatków? Co o niej sądzicie? 14-12-2010 12:36 - Odp: Eksportujemy ksenofobię 14-12-2010 09:33 - Odp: Eksportujemy ksenofobię 14-12-2010 09:31 - Eksportujemy ksenofobię 09-12-2010 20:20 - Kto ty jesteś? 07-12-2010 19:47 - Islamskie wartości 03-12-2010 19:40 - Zanim odkopniesz planetę spodloną... 03-12-2010 09:42 - Odp: Antyklerykalny Bronisław 02-12-2010 19:09 - Odp: Czyżby Maria jednak pozostała dziewicą? :) 02-12-2010 12:25 - Odp: Bóg jako potrzeba, tylko do diabła czyja? 29-11-2010 13:14 - Odp: Czy moralnie jest unikać zatrudniania muzułmanów? 26-11-2010 17:52 - Odp: Prawo i sprawiedliwość 26-11-2010 08:39 - Odp: Prawo i sprawiedliwość 25-11-2010 21:09 - Prawo i sprawiedliwość 21-11-2010 22:24 - Odp: Kto wie? 21-11-2010 16:34 - Odp: Papież dopuszcza prezerwatywy 21-11-2010 12:23 - Odp: Kto wie? 20-11-2010 22:22 - Kto wie? 14-11-2010 19:56 - Odp: Polski katolicyzm jak żydowska kultura 13-11-2010 14:31 - Odp: Niewolnictwo na życzenie 08-11-2010 17:43 - Odp: Kłopot z PRLem 06-11-2010 15:16 - Spotkanie 04-11-2010 19:37 - Odp: Trwoga 04-11-2010 08:18 - Trwoga 21-10-2010 15:43 - Odp: Czy demokracja jest zagrożona ? 20-10-2010 14:14 - Odp: Dziekan blokuje kreacjonistów! 18-10-2010 21:49 - Odp: Faszyści , neonaziści , Jurek , Zawisza w jednej drużynie 18-10-2010 21:37 - Zabobon wiecznie żywy 16-10-2010 17:45 - Religie to biznes 14-10-2010 07:55 - Ateista czyli dzika bestia 12-10-2010 21:45 - Odp: Wart Pac pałaca a pałac Paca 11-10-2010 22:16 - Wart Pac pałaca a pałac Paca 07-10-2010 22:36 - Odp: Pytanie. 07-10-2010 17:25 - Odp: Pytanie. 06-10-2010 22:39 - Odp: Pytanie. 05-10-2010 21:12 - Odp: Watykańskie niepokoje 05-10-2010 08:59 - Watykańskie niepokoje 27-08-2010 13:22 - Gest Piłata 12-07-2010 23:23 - Odp: O trollach i o problemach, które sprawiają 12-07-2010 22:55 - Odp: O trollach i o problemach, które sprawiają 12-07-2010 22:35 - Odp: O trollach i o problemach, które sprawiają 12-07-2010 21:58 - O trollach i o problemach, które sprawiają 10-07-2010 09:49 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób 09-07-2010 20:08 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób 09-07-2010 09:04 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób 09-07-2010 03:40 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób 07-07-2010 19:47 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób 07-07-2010 15:58 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób 06-07-2010 20:11 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób 06-07-2010 17:23 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób 06-07-2010 13:31 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób 05-07-2010 19:01 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób. 05-07-2010 17:51 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób. 05-07-2010 12:22 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób. 05-07-2010 09:59 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób. 04-07-2010 17:36 - Odp: Wyznania islamofoba 04-07-2010 11:14 - Odp: Wyznania islamofoba 03-07-2010 21:26 - Odp: Wyznania islamofoba 03-07-2010 18:56 - Odp: Wyznania islamofoba 03-07-2010 11:08 - Odp: Wyznania islamofoba 02-07-2010 15:05 - Odp: Wyznania islamofoba 02-07-2010 12:48 - Odp: Wyznania islamofoba 02-07-2010 06:57 - Odp: Wyznania islamofoba 01-07-2010 19:31 - Wyznania islamofoba 30-06-2010 08:40 - Odp: Sumienia świata 28-06-2010 13:03 - Odp: Sumienia świata Razem: 913 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |