Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Koraszewski

12-02-2011 17:38 - Michnik i Mubarak
11-02-2011 20:33 - Odp: Kolejny oszust nie żyje
11-02-2011 19:14 - Odp: Dzień Darwina
11-02-2011 18:59 - Odp: Dzień Darwina
11-02-2011 18:14 - Dzień Darwina
11-02-2011 09:35 - Mały Szatan w Internecie Wielki Szatan w "Naszym Dzienniku"
08-02-2011 09:18 - Ksiądz z koktajlem Mołotowa
06-02-2011 19:36 - Supernowa i historia dziejów
05-02-2011 19:44 - Odp: Pieczeń przy cudzym ognisku
05-02-2011 15:55 - Pieczeń przy cudzym ognisku
01-02-2011 22:49 - Odp: Niepokorna wiara
31-01-2011 22:14 - Odp: Watykan, mówi "tak" GMO
31-01-2011 19:17 - Watykan, mówi "tak" GMO
30-01-2011 07:05 - Odp: Ile zła, tyle dobra?
27-01-2011 21:19 - Odp: Wegetarianie - mordercy warzyw i roślin
19-01-2011 11:22 - Za wiedzą i zgodą przyszłego świętego
18-01-2011 18:04 - masturbacja i Bóg
14-01-2011 14:56 - Odp: Czy to rozsądne CHCIEĆ powrócić do natury ?
08-01-2011 14:54 - Odp: Nic nie ma sensu - niewyrażalne
08-01-2011 09:48 - Odp: smoleńskiej katastrofy ciąg dalszy
06-01-2011 21:40 - Odp: Jesteśmy tym, co jemy.
06-01-2011 20:14 - Odp: Ksiądz moderator.
06-01-2011 10:44 - Odp: Smoleńska mgła
02-01-2011 09:09 - Kłamczuch dla Jesusa
01-01-2011 18:09 - Odp: Kosmita?
31-12-2010 18:34 - Odp: Ateistyczny opłatek
31-12-2010 16:25 - Ateistyczny opłatek
30-12-2010 16:12 - Odp: Chrześcijańskie korzenie
29-12-2010 20:26 - Odp: Chrześcijańskie korzenie
29-12-2010 17:42 - Odp: Chrześcijańskie korzenie
27-12-2010 20:18 - Odp: chamstwo Terlikowskiego
27-12-2010 08:35 - Odp: Pani Zosiu...
25-12-2010 16:20 - Odp: katolicyzm tak wygląda?
24-12-2010 22:32 - Odp: Zrób sobie (ewentualnie) choinkę
16-12-2010 21:18 - Odp: edukacja sześciolatków? Co o niej sądzicie?
14-12-2010 12:36 - Odp: Eksportujemy ksenofobię
14-12-2010 09:33 - Odp: Eksportujemy ksenofobię
14-12-2010 09:31 - Eksportujemy ksenofobię
09-12-2010 20:20 - Kto ty jesteś?
07-12-2010 19:47 - Islamskie wartości
03-12-2010 19:40 - Zanim odkopniesz planetę spodloną...
03-12-2010 09:42 - Odp: Antyklerykalny Bronisław
02-12-2010 19:09 - Odp: Czyżby Maria jednak pozostała dziewicą? :)
02-12-2010 12:25 - Odp: Bóg jako potrzeba, tylko do diabła czyja?
29-11-2010 13:14 - Odp: Czy moralnie jest unikać zatrudniania muzułmanów?
26-11-2010 17:52 - Odp: Prawo i sprawiedliwość
26-11-2010 08:39 - Odp: Prawo i sprawiedliwość
25-11-2010 21:09 - Prawo i sprawiedliwość
21-11-2010 22:24 - Odp: Kto wie?
21-11-2010 16:34 - Odp: Papież dopuszcza prezerwatywy
21-11-2010 12:23 - Odp: Kto wie?
20-11-2010 22:22 - Kto wie?
14-11-2010 19:56 - Odp: Polski katolicyzm jak żydowska kultura
13-11-2010 14:31 - Odp: Niewolnictwo na życzenie
08-11-2010 17:43 - Odp: Kłopot z PRLem
06-11-2010 15:16 - Spotkanie
04-11-2010 19:37 - Odp: Trwoga
04-11-2010 08:18 - Trwoga
21-10-2010 15:43 - Odp: Czy demokracja jest zagrożona ?
20-10-2010 14:14 - Odp: Dziekan blokuje kreacjonistów!
18-10-2010 21:49 - Odp: Faszyści , neonaziści , Jurek , Zawisza w jednej drużynie
18-10-2010 21:37 - Zabobon wiecznie żywy
16-10-2010 17:45 - Religie to biznes
14-10-2010 07:55 - Ateista czyli dzika bestia
12-10-2010 21:45 - Odp: Wart Pac pałaca a pałac Paca
11-10-2010 22:16 - Wart Pac pałaca a pałac Paca
07-10-2010 22:36 - Odp: Pytanie.
07-10-2010 17:25 - Odp: Pytanie.
06-10-2010 22:39 - Odp: Pytanie.
05-10-2010 21:12 - Odp: Watykańskie niepokoje
05-10-2010 08:59 - Watykańskie niepokoje
27-08-2010 13:22 - Gest Piłata
12-07-2010 23:23 - Odp: O trollach i o problemach, które sprawiają
12-07-2010 22:55 - Odp: O trollach i o problemach, które sprawiają
12-07-2010 22:35 - Odp: O trollach i o problemach, które sprawiają
12-07-2010 21:58 - O trollach i o problemach, które sprawiają
10-07-2010 09:49 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
09-07-2010 20:08 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
09-07-2010 09:04 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
09-07-2010 03:40 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
07-07-2010 19:47 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
07-07-2010 15:58 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
06-07-2010 20:11 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
06-07-2010 17:23 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
06-07-2010 13:31 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób
05-07-2010 19:01 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób.
05-07-2010 17:51 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób.
05-07-2010 12:22 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób.
05-07-2010 09:59 - Odp: Nie czuję się lepszy od 1 300 000 000 osób.
04-07-2010 17:36 - Odp: Wyznania islamofoba
04-07-2010 11:14 - Odp: Wyznania islamofoba
03-07-2010 21:26 - Odp: Wyznania islamofoba
03-07-2010 18:56 - Odp: Wyznania islamofoba
03-07-2010 11:08 - Odp: Wyznania islamofoba
02-07-2010 15:05 - Odp: Wyznania islamofoba
02-07-2010 12:48 - Odp: Wyznania islamofoba
02-07-2010 06:57 - Odp: Wyznania islamofoba
01-07-2010 19:31 - Wyznania islamofoba
30-06-2010 08:40 - Odp: Sumienia świata
28-06-2010 13:03 - Odp: Sumienia świata
Razem: 913 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)