 |
Wypowiedzi czytelnika Koraszewski 27-06-2010 19:39 - Odp: Sumienia świata 27-06-2010 08:14 - Odp: Sumienia świata 26-06-2010 23:24 - Odp: Prezerwatywy nie chronią przed AIDS .... 26-06-2010 17:41 - Odp: Sumienia świata 26-06-2010 10:59 - Odp: Sumienia świata 26-06-2010 05:11 - Odp: Islamofaszyzm a informatyka 25-06-2010 23:19 - Odp: Sumienia świata 25-06-2010 16:17 - Sumienia świata 25-06-2010 08:23 - Odp: islamofaszyzm a informatyka 24-06-2010 10:24 - Odp: Islamofaszyzm a informatyka 23-06-2010 22:26 - Odp: Islamofaszyzm a informatyka 23-06-2010 20:32 - Odp: Co to jest islamofaszyzm? 23-06-2010 17:23 - Odp: islamofaszyzm a informatyka 23-06-2010 16:33 - Odp: islamofaszyzm a informatyka 23-06-2010 11:44 - Islamofaszyzm a informatyka 23-06-2010 11:33 - Odp: Co to jest islamofaszyzm? 23-06-2010 09:28 - Odp: Co to jest islamofaszyzm? 22-06-2010 23:21 - Odp: Co to jest islamofaszyzm? 20-06-2010 23:09 - Odp: Co to jest islamofaszyzm? 20-06-2010 19:30 - Odp: Co to jest islamofaszyzm? 20-06-2010 08:23 - Odp: Wymarcie ludzkości!! 19-06-2010 22:18 - Co to jest islamofaszyzm? 19-06-2010 13:58 - Odp: Nasi służbowi antysemici komentujący teksty o kozach i Makao 19-06-2010 13:24 - Odp: Nasi służbowi antysemici komentujący teksty o kozach i Makao 19-06-2010 12:16 - Odp: Nasi służbowi antysemici komentujący teksty o kozach i Makao 19-06-2010 08:44 - Odp: Nasi służbowi antysemici komentujący teksty o kozach i Makao 18-06-2010 21:30 - Odp: Racjonalista.pl i cisza wyborcza 10-06-2010 08:28 - Odp: Racjonalisci i ich nowa "krucjata" 09-06-2010 13:03 - Odp: Powstrzymać zmowę milczenia 09-06-2010 12:54 - Odp: Uzupełnienie 08-06-2010 22:48 - Odp: Uzupełnienie 08-06-2010 17:21 - Odp: Uzupełnienie 08-06-2010 13:13 - Uzupełnienie 08-06-2010 13:08 - Odp: Powstrzymać kłamstwa 08-06-2010 13:04 - Odp: Powstrzymać kłamstwa 08-06-2010 08:59 - Odp: Powstrzymać kłamstwa 08-06-2010 08:49 - Odp: Powstrzymać kłamstwa 08-06-2010 08:42 - Odp: Powstrzymać kłamstwa 07-06-2010 19:46 - Odp: Powstrzymać kłamstwa 07-06-2010 12:15 - Powstrzymać kłamstwa 03-06-2010 07:43 - Tylko dla dorosłych 01-06-2010 10:28 - Odp: Wierszyki 30-05-2010 08:06 - Odp: Czy możemy wyeliminować impulsy religijne z życia? 18-05-2010 23:24 - Odp: Głosowanie w wyborach jest nieracjonalne 18-05-2010 21:28 - Odp: Czy okupowany może wszystko? 18-05-2010 17:37 - Odp: Czy okupowany może wszystko? 18-05-2010 17:34 - Odp: Czy okupowany może wszystko? 18-05-2010 11:22 - Odp: Religiomat 16-05-2010 11:15 - Jak dzieciom TO powiedzieć? 14-05-2010 23:14 - Odp: panteon bogów greckich 11-05-2010 22:40 - Odp: Cuda w Gazecie, w każdy Wtorek 08-05-2010 21:43 - Pół wieku z pigułką 07-05-2010 14:59 - Odp: Neandertalczycy są w(śród) nas 06-05-2010 22:47 - Neandertalczycy są w(śród) nas 03-05-2010 22:35 - Odp: Mogłeś być też Mulatem 16-04-2010 10:09 - Osobliwe zaproszenie 14-04-2010 10:49 - Odp: Dziwiszowe podwórko - Wawel 21-03-2010 10:38 - Odp: Hitler Stalin - co ateizm mówi o człowieku? 20-03-2010 22:22 - Odp: Hitler Stalin - co ateizm mówi o człowieku? 10-03-2010 22:40 - Odp: I ponownie kanik miał rację 02-03-2010 10:42 - Odp: Ateizm nie jest poglądem religijnym. 20-02-2010 15:38 - Odp: Niewierzący przeciw komunie za komuny. 15-02-2010 20:34 - Odp: Problemy w małżeństwie mieszanym - chrzest dziecka 26-01-2010 15:56 - Odp: Jan Paweł II na kafelku 25-01-2010 21:22 - Jan Paweł II na kafelku 29-12-2009 12:39 - Odp: Historia prawdy 28-12-2009 17:22 - Odp: Prześladowania chrześcijan w Polsce 28-12-2009 16:45 - Odp: Promować biedę? 27-12-2009 12:29 - Odp: Proszę o pomoc. 27-12-2009 10:21 - Prześladowania chrześcijan w Polsce 24-12-2009 12:52 - Odp: Precz z polskim godłem ze szkół! (2) 23-12-2009 08:56 - Odp: Nazistowska reinterpretacja Darwina i Nietzschego. 22-12-2009 22:16 - Odp: Nazistowska reinterpretacja Darwina i Nietzschego. 20-12-2009 11:44 - Odp: Skradziono napis 12-12-2009 12:51 - Co to jest? 30-11-2009 22:58 - Odp: Ateistyczna ortografia czyli bóg i biblia 25-11-2009 16:21 - Odp: Teraz my z gen. Jaruzelskim 25-11-2009 12:50 - 150 rocznica wydania podstawowego dzieła Darwina 24-11-2009 12:08 - Odp: Polska nie jest teokracją 17-11-2009 17:26 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 17-11-2009 15:41 - Odp: Czy z Profesorem Jaworowskim na pewno będzie chłodniej? 31-10-2009 13:47 - Odp: Cud w Sokółce - dalsze działania PSR 24-10-2009 19:02 - Święto Reformacji 22-10-2009 20:50 - Odp: Kreacjonizm 06-10-2009 12:56 - Odp: Cyfrowy anioł stróż. 06-10-2009 02:49 - Cyfrowy anioł stróż. 04-10-2009 08:59 - Odp: Sprawa Polańskiego 02-10-2009 17:50 - Sprawa Polańskiego 22-09-2009 20:44 - Odp: Grzechy Kościoła 20-09-2009 16:33 - Odp: Czy tylko pokłosie religii? 15-09-2009 19:30 - Odp: W co wierzą wierzący?? 09-09-2009 13:01 - Mój i twój Bóg w Krakowie 07-09-2009 12:46 - Obdarowanemu bankowi nie zagląda się w zęby 07-09-2009 10:05 - Odp: To się nazywa SEKSIZM... 05-09-2009 22:51 - Odp: Podziękowania dla Twórców tego portalu 03-09-2009 23:10 - Odp: Polska w kleszczach Putina 02-09-2009 10:28 - Polska w kleszczach Putina 28-08-2009 14:13 - Odp: Czy świat schodzi na psy? 18-08-2009 16:12 - Odp: Kobieta nie może zostac kapłanem - jedynie matką kapłanów! 03-08-2009 05:48 - Odp: Po co Bóg stworzył świat ? Razem: 913 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |