Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Koraszewski

22-07-2009 22:43 - Odp: Seks a kościół katolicki
16-07-2009 14:20 - Odp: Czym jest kobieta?
16-07-2009 14:04 - Odp: Racjonalista-fanatyk*
09-07-2009 14:36 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
09-07-2009 12:03 - Odp: "Odpowiedz na moje podchwytliwe pytania!"
09-07-2009 11:27 - Odp: "Poziom wykształcenia telewizora"
04-07-2009 17:43 - Odp: Ateizm chorobą?
28-06-2009 14:20 - Odp: Faszyści, czy tylko kretyni?
25-06-2009 21:46 - Odp: Proszę udostępnić linki do oryginałów.
21-06-2009 22:48 - Odp: Msza w szalecie
08-06-2009 22:22 - Odp: Co to jest ta ludzka godność
24-05-2009 14:38 - Odp: Komu mamy podziękować za Kryzys?
22-05-2009 15:39 - Jak babcię kocham, p. Boga nie ma.
17-05-2009 21:01 - Odp: A gdyby tak?....
16-05-2009 22:09 - Odp: A gdyby tak?....
16-05-2009 18:15 - Odp: A gdyby tak?....
12-04-2009 17:35 - Odp: Natchnione życzenia na Wielkanoc - co z tym począć?
29-03-2009 18:18 - Wiara i rozum
25-03-2009 16:33 - Powroty zabytków
25-03-2009 10:32 - Odp: Wartości chrześcijańskie
24-03-2009 20:32 - Wartości chrześcijańskie
08-03-2009 17:46 - Odp: 8 Marca.
02-03-2009 08:47 - Odp: To na tym polega antysemityzm?
14-02-2009 22:47 - Odp: Po debacie ewolucjonizm vs kreacjonizm w Grudziądzu
08-02-2009 10:50 - Transteism to jest to
04-02-2009 12:54 - Odp: Żydzi są mądrzy - ale czy aż tak?
29-01-2009 13:18 - Odp: Żydzi są mądrzy, ale...
27-01-2009 22:16 - Odp: Fatalna sytuacja. Jak przekonać rodziców?
31-12-2008 20:17 - Odp: Kościół a in vitro
31-12-2008 16:30 - Odp: Kościół a in vitro
29-12-2008 21:59 - Kościół a in vitro
13-11-2008 20:38 - Odp: Jarosław Kaczyński o pośle Górskim
13-11-2008 13:22 - Jarosław Kaczyński o pośle Górskim
11-11-2008 20:39 - Odp: Uwagi na Dzień Niepodległości
11-11-2008 12:59 - Uwagi na Dzień Niepodległości
07-11-2008 12:02 - Odp: To bi or not to bi?
07-11-2008 11:20 - 11 listopada
19-09-2008 21:36 - Odp: Kościół Latającego Potwora Spaghetti w Polsce?
19-09-2008 11:09 - Odp: Kościół Latającego Potwora Spaghetti w Polsce?
30-08-2008 10:58 - Odp: Internetowa nickomania
29-08-2008 12:09 - Odp: Internetowa nickomania
28-08-2008 17:04 - Internetowa nickomania
18-08-2008 22:21 - Kot marnotrawny i wniebowzięta Kunegunda
21-06-2008 15:30 - Odp: Instytut Paranoi Narodowej
20-06-2008 20:19 - Instytut Paranoi Narodowej
18-05-2008 17:34 - Odp: Czy Bóg wierzy w krasnoludki?
18-05-2008 07:59 - Odp: Czy Bóg wierzy w krasnoludki?
17-05-2008 19:19 - Czy Bóg wierzy w krasnoludki?
01-05-2008 09:49 - Pierwszy Maja - święto Józefa
01-05-2008 09:42 - Odp: Jeżeli jest życie tylko na Ziemi to jaki jest jego sens ?
10-04-2008 15:34 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu
08-04-2008 17:48 - Odp: Kto jest racjonalistą?
08-04-2008 17:35 - O światopoglądzie i szczęściu
04-04-2008 22:13 - Odp: Kto jest racjonalistą?
04-04-2008 19:28 - Odp: Kto jest racjonalistą?
03-04-2008 09:54 - Kto jest racjonalistą?
31-03-2008 19:38 - Tylko ateiści wierzą w seks
30-03-2008 17:19 - Decyzja GSK w sprawie Marcina
30-03-2008 16:36 - "Gazeta Wyborcza" a homeopatia
28-03-2008 18:06 - Odp: Kto jest bogiem?
26-03-2008 19:12 - Odp: Czy ateizm to religia?
25-03-2008 20:52 - Odp: Czy ateizm to religia?
25-03-2008 12:10 - Czy ateizm to religia?
25-03-2008 06:39 - Odp: Kto jest bogiem?
24-03-2008 20:47 - Odp: Przeciw konsumeryzmowi
24-03-2008 18:32 - Przeciw konsumeryzmowi
24-03-2008 12:52 - Odp: Nie do czytania
18-03-2008 17:11 - Odp: Kto jest bogiem?
17-03-2008 15:40 - Odp: Przystanki
15-03-2008 17:32 - Kto jest bogiem?
13-03-2008 14:37 - Odp: Magdalena Środa o wolności.
13-03-2008 14:31 - Odp: Przystanki
12-03-2008 20:30 - Odp: Światopogląd polskich licealistów - ankieta
11-03-2008 21:38 - Odp: Światopogląd polskich licealistów - ankieta
09-03-2008 09:51 - Przystanki
04-03-2008 18:07 - Odp: Kobieta - podpora Krk
02-03-2008 15:20 - Raj utracony
29-02-2008 22:13 - Odp: Euro 2012 vs. Swiatynia Opa{trz|cz}nosci Bozej
29-02-2008 21:21 - Odp: "Ścieżki wolności" pod patronatem "R"?
23-02-2008 10:22 - Przygotuj dziecko do matury Euro 2012
07-02-2008 22:23 - Opozycyjna retoryka
21-10-2007 16:06 - Odp: Kobiety ...
05-10-2007 18:40 - Odp: Czy jesteśmy lewicowcami?
Razem: 913 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)