 |
Wypowiedzi czytelnika vifix 23-11-2012 22:50 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 23-11-2012 23:00 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 23-11-2012 23:42 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 24-11-2012 10:29 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 24-11-2012 12:52 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 24-11-2012 13:02 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 24-11-2012 15:33 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 24-11-2012 15:39 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 25-11-2012 11:09 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 25-11-2012 12:48 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 25-11-2012 15:17 - Odp: Jak państwo wspiera religię, gnębiąc kobiety. 25-11-2012 10:41 - Odp: Jak skutecznie przeciwsta 25-11-2012 12:15 - Odp: Jak skutecznie przeciwsta 25-11-2012 22:21 - Odp: Jak skutecznie przeciwsta 25-11-2012 23:17 - Odp: Jak skutecznie przeciwsta 26-11-2012 11:52 - Odp: Jak skutecznie przeciwsta 18-05-2014 16:12 - Odp: Jak to jest z tą edukacją? 18-10-2013 10:12 - Odp: Jak ustawić edukację naszych dzieci w szkole? 24-03-2018 11:37 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy 24-03-2018 11:40 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy 24-03-2018 15:36 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy 24-03-2018 16:24 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy 24-03-2018 17:02 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy 24-03-2018 19:33 - Odp: Jestem za PiS, ale chcę skonfrontować swe poglądy 04-10-2018 09:34 - Odp: Jestem zakochany a dziewczyna nie chce ze mną być. 04-10-2018 10:04 - Odp: Jestem zakochany a dziewczyna nie chce ze mną być. 04-10-2018 10:54 - Odp: Jestem zakochany a dziewczyna nie chce ze mną być. 04-10-2018 14:03 - Odp: Jestem zakochany a dziewczyna nie chce ze mną być. 04-10-2018 14:29 - Odp: Jestem zakochany a dziewczyna nie chce ze mną być. 04-10-2018 16:20 - Odp: Jestem zakochany a dziewczyna nie chce ze mną być. 05-10-2018 11:49 - Odp: Jestem zakochany a dziewczyna nie chce ze mną być. 31-05-2015 09:54 - Odp: Kampania społeczna #Biedroń2020 01-11-2020 14:43 - Odp: kapitalna kwestia 14-12-2012 20:56 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 14-12-2012 22:26 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 14-12-2012 22:28 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 14-12-2012 22:32 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 14-12-2012 23:00 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 14-12-2012 23:07 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 14-12-2012 23:15 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 14-12-2012 23:20 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 14-12-2012 23:29 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 14-12-2012 23:38 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 09:43 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 09:52 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 10:01 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 10:05 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 10:30 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 15:16 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 15:21 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 15:26 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 17:09 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 17:13 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 17:42 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 17:44 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 19:22 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 19:49 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 20:12 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 15-12-2012 23:57 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 16-12-2012 10:20 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 16-12-2012 10:24 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 16-12-2012 16:36 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 16-12-2012 17:37 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 16-12-2012 17:59 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 16-12-2012 18:12 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 17-12-2012 12:20 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 17-12-2012 12:35 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 18-12-2012 18:43 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 18-12-2012 20:15 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 21-12-2012 17:43 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 22-12-2012 11:02 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 23-12-2012 17:41 - Odp: Kara śmierci za ateizm, czyli o prześladowaniach 06-05-2013 18:47 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela? 06-05-2013 18:51 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela? 06-05-2013 19:16 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela? 06-05-2013 19:50 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela? 06-05-2013 19:53 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela? 07-05-2013 10:20 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela? 07-05-2013 10:29 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela? 07-05-2013 10:31 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela? 07-05-2013 11:23 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela? 10-05-2013 12:35 - Odp: Kiedy należy skreślić kolegę/przyjaciela? 06-06-2018 12:37 - Odp: Kiedy zaczyna się człowiek wg Konstytucji? 06-06-2018 13:41 - Odp: Kiedy zaczyna się człowiek wg Konstytucji? 25-06-2013 10:15 - Odp: Kilka punktów wspólnych 26-05-2015 08:46 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 08:53 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 09:03 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 09:47 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 11:07 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 11:52 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 12:53 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 13:00 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 13:08 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 13:39 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 13:52 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 14:06 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 14:09 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 14:48 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? 26-05-2015 15:07 - Odp: Kobieta jest na niższym stopniu rozwoju niż mężczyzna? Razem: 1914 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |