Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika embe

17-10-2011 23:08 - Odp: Zakaz sombrero i wykroczenie bycia podejrzanym.
16-10-2011 10:43 - Odp: Zakaz sombrero i wykroczenie bycia podejrzanym.
05-05-2011 23:56 - Odp: Uzasadnij że JP II po wyborze na papieża pozostał patriotą
03-05-2011 23:57 - Osama zabity?
22-08-2010 18:28 - Odp: Wyjaśnienie moderacji
22-08-2010 16:37 - Odp: Wyjaśnienie moderacji
20-08-2010 00:18 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego)
19-08-2010 19:45 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego)
19-08-2010 19:34 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego)
19-08-2010 18:14 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego)
18-08-2010 22:53 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego)
18-08-2010 22:42 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego)
18-08-2010 00:39 - Odp: Akcja "Krzyż"
06-07-2010 18:19 - Odp: Polska Floryda?
06-07-2010 00:14 - Odp: Religijne prawo - dni wolne
05-07-2010 23:43 - Odp: Polska Floryda?
05-07-2010 08:13 - Odp: Polska Floryda?
05-07-2010 07:30 - Odp: Polska Floryda?
05-07-2010 07:28 - Odp: Polska Floryda?
05-07-2010 07:16 - Odp: Polska Floryda?
05-07-2010 00:53 - Odp: Polska Floryda?
05-07-2010 00:43 - Odp: Polska Floryda?
05-07-2010 00:38 - Odp: Polska Floryda?
05-07-2010 00:19 - Odp: Polska Floryda?
05-07-2010 00:17 - Odp: Polska Floryda?
05-07-2010 00:05 - Polska Floryda?
22-04-2010 22:28 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
22-04-2010 22:05 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy
18-04-2010 23:19 - Odp: Emocje społeczne
16-04-2010 00:30 - Odp: Moralne licytacje
16-04-2010 00:17 - Odp: Czy Wawel nas podzieli?
16-04-2010 00:11 - Odp: Czy Wawel nas podzieli?
15-04-2010 23:51 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu
15-04-2010 23:28 - Odp: Demokracja - władza "cudu"
15-04-2010 21:08 - Odp: Emocje społeczne
15-04-2010 20:40 - Odp: Żałoby narodowe
15-04-2010 20:19 - Odp: Żałoby narodowe
15-04-2010 00:15 - Odp: Jak to się robi w polityce - pochówek od strony technicznej.
15-04-2010 00:11 - Odp: Żałoby narodowe
14-04-2010 23:52 - Żałoby narodowe
14-04-2010 23:30 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie
14-04-2010 23:10 - Odp: Emocje społeczne
14-04-2010 22:53 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie
14-04-2010 22:48 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie
01-12-2009 23:33 - Odp: Platonizm w matematyce
29-11-2009 03:38 - Odp: WHO, grypa i nie tylko
29-11-2009 03:24 - Odp: WHO, grypa i nie tylko
26-11-2009 00:21 - Odp: WHO, grypa i nie tylko
26-11-2009 00:16 - Odp: WHO, grypa i nie tylko
08-01-2007 00:06 - Odp: Religijność po polsku
06-01-2007 14:06 - Religia w przedszkolu
28-09-2006 00:44 - Kaczoplan 4-letni, część 2
02-12-2005 22:37 - Odp: Szansa na niebo
02-12-2005 22:30 - Nieochrzczone dzieci trafiają do nieba
30-11-2005 02:35 - Odp: parada 'równości(?)'
30-11-2005 02:31 - Odp: parada 'równości(?)'
30-11-2005 01:15 - Odp: parada 'równości(?)'
30-11-2005 00:56 - Odp: parada 'równości(?)'
30-11-2005 00:11 - Odp: parada 'równości(?)'
29-11-2005 23:58 - Odp: parada 'równości(?)'
27-11-2005 03:03 - Odp: parada 'równości(?)'
27-11-2005 02:51 - Odp: parada 'równości(?)'
26-11-2005 23:03 - Odp: parada 'równości(?)'
26-11-2005 22:51 - Odp: parada 'równości(?)'
26-11-2005 02:26 - Odp: Już po "etosie"
26-11-2005 01:58 - Odp: parada 'równości(?)'
26-11-2005 00:30 - Odp: parada 'równości(?)'
27-10-2005 23:33 - Odp: Kaczoplan 4-letni
27-10-2005 00:20 - Kaczoplan 4-letni
21-09-2005 22:15 - Odp: Na początku powstało życie???
18-09-2005 01:06 - Odp: Bioautomatyka - sprawność zapomniana, czy nie zauważana.
16-07-2005 22:43 - Odp: zaśmiecanie skrzynki
16-07-2005 18:18 - Odp: Wojna Benedykta z Harrym trwa!
13-07-2005 23:34 - Odp: Czy i jak można myśleć bez używania słów?
27-06-2005 22:29 - Odp: Powołanie kapłańskie to oszustwo
27-06-2005 21:46 - Odp: Filozofia do szkół!
23-06-2005 23:40 - Odp: ateista (nie)pospolity
23-06-2005 23:28 - Odp: Lewica jako taka
19-06-2005 18:38 - Odp: Co jest nielogicznego w tym, że po śmierci będzie tak jak przed n
19-06-2005 18:03 - Odp: Co jest nielogicznego w tym, że po śmierci będzie tak jak przed n
19-06-2005 17:39 - Odp: Bóg, krasnoludki i liczby urojone
18-06-2005 14:07 - Odp: Co jest nielogicznego w tym, że po śmierci będzie tak jak przed n
18-06-2005 12:11 - Odp: Bóg, krasnoludki i liczby urojone
18-06-2005 00:50 - Litości
18-06-2005 00:19 - Odp: ateizm, gdzie jest ateizm?
17-06-2005 23:46 - Odp: Bóg, krasnoludki i liczby urojone
17-06-2005 23:06 - Odp: Bóg, krasnoludki i liczby urojone
14-06-2005 23:30 - Odp: O żesz ty w kuper kopany!
14-06-2005 22:49 - Odp: IV RP oparta na nauce JPII
14-06-2005 22:45 - Odp: IV RP oparta na nauce JPII
14-06-2005 22:33 - Odp: O żesz ty w kuper kopany!
13-06-2005 16:32 - IV RP oparta na nauce JPII
06-05-2005 00:32 - Odp: Zjednoczenie wszystkich religii?
05-05-2005 23:44 - Odp: Obnażenie TW Hejmo... tylko po co???
20-04-2005 00:39 - Odp: filozoficzne problemy z kopiowaniem
20-04-2005 00:25 - Odp: filozoficzne problemy z kopiowaniem
20-04-2005 00:09 - Odp: refleksje na temat K> Wojtyły
20-04-2005 00:01 - Papież i Wszechpolacy
19-04-2005 23:48 - Odp: Ubezwłasnowolniona wolna wola
19-04-2005 23:35 - Ubezwłasnowolniona wolna wola
Razem: 268 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)