 |
Wypowiedzi czytelnika embe 17-10-2011 23:08 - Odp: Zakaz sombrero i wykroczenie bycia podejrzanym. 16-10-2011 10:43 - Odp: Zakaz sombrero i wykroczenie bycia podejrzanym. 05-05-2011 23:56 - Odp: Uzasadnij że JP II po wyborze na papieża pozostał patriotą 03-05-2011 23:57 - Osama zabity? 22-08-2010 18:28 - Odp: Wyjaśnienie moderacji 22-08-2010 16:37 - Odp: Wyjaśnienie moderacji 20-08-2010 00:18 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego) 19-08-2010 19:45 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego) 19-08-2010 19:34 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego) 19-08-2010 18:14 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego) 18-08-2010 22:53 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego) 18-08-2010 22:42 - Odp: Od kiedy człowiek? (odnośnie rozwoju prenatalnego) 18-08-2010 00:39 - Odp: Akcja "Krzyż" 06-07-2010 18:19 - Odp: Polska Floryda? 06-07-2010 00:14 - Odp: Religijne prawo - dni wolne 05-07-2010 23:43 - Odp: Polska Floryda? 05-07-2010 08:13 - Odp: Polska Floryda? 05-07-2010 07:30 - Odp: Polska Floryda? 05-07-2010 07:28 - Odp: Polska Floryda? 05-07-2010 07:16 - Odp: Polska Floryda? 05-07-2010 00:53 - Odp: Polska Floryda? 05-07-2010 00:43 - Odp: Polska Floryda? 05-07-2010 00:38 - Odp: Polska Floryda? 05-07-2010 00:19 - Odp: Polska Floryda? 05-07-2010 00:17 - Odp: Polska Floryda? 05-07-2010 00:05 - Polska Floryda? 22-04-2010 22:28 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 22-04-2010 22:05 - Odp: Niech mi to ktoś wytłumaczy 18-04-2010 23:19 - Odp: Emocje społeczne 16-04-2010 00:30 - Odp: Moralne licytacje 16-04-2010 00:17 - Odp: Czy Wawel nas podzieli? 16-04-2010 00:11 - Odp: Czy Wawel nas podzieli? 15-04-2010 23:51 - Odp: Prośba do przeciwników pochówku Prezydenta na Wawelu 15-04-2010 23:28 - Odp: Demokracja - władza "cudu" 15-04-2010 21:08 - Odp: Emocje społeczne 15-04-2010 20:40 - Odp: Żałoby narodowe 15-04-2010 20:19 - Odp: Żałoby narodowe 15-04-2010 00:15 - Odp: Jak to się robi w polityce - pochówek od strony technicznej. 15-04-2010 00:11 - Odp: Żałoby narodowe 14-04-2010 23:52 - Żałoby narodowe 14-04-2010 23:30 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie 14-04-2010 23:10 - Odp: Emocje społeczne 14-04-2010 22:53 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie 14-04-2010 22:48 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie 01-12-2009 23:33 - Odp: Platonizm w matematyce 29-11-2009 03:38 - Odp: WHO, grypa i nie tylko 29-11-2009 03:24 - Odp: WHO, grypa i nie tylko 26-11-2009 00:21 - Odp: WHO, grypa i nie tylko 26-11-2009 00:16 - Odp: WHO, grypa i nie tylko 08-01-2007 00:06 - Odp: Religijność po polsku 06-01-2007 14:06 - Religia w przedszkolu 28-09-2006 00:44 - Kaczoplan 4-letni, część 2 02-12-2005 22:37 - Odp: Szansa na niebo 02-12-2005 22:30 - Nieochrzczone dzieci trafiają do nieba 30-11-2005 02:35 - Odp: parada 'równości(?)' 30-11-2005 02:31 - Odp: parada 'równości(?)' 30-11-2005 01:15 - Odp: parada 'równości(?)' 30-11-2005 00:56 - Odp: parada 'równości(?)' 30-11-2005 00:11 - Odp: parada 'równości(?)' 29-11-2005 23:58 - Odp: parada 'równości(?)' 27-11-2005 03:03 - Odp: parada 'równości(?)' 27-11-2005 02:51 - Odp: parada 'równości(?)' 26-11-2005 23:03 - Odp: parada 'równości(?)' 26-11-2005 22:51 - Odp: parada 'równości(?)' 26-11-2005 02:26 - Odp: Już po "etosie" 26-11-2005 01:58 - Odp: parada 'równości(?)' 26-11-2005 00:30 - Odp: parada 'równości(?)' 27-10-2005 23:33 - Odp: Kaczoplan 4-letni 27-10-2005 00:20 - Kaczoplan 4-letni 21-09-2005 22:15 - Odp: Na początku powstało życie??? 18-09-2005 01:06 - Odp: Bioautomatyka - sprawność zapomniana, czy nie zauważana. 16-07-2005 22:43 - Odp: zaśmiecanie skrzynki 16-07-2005 18:18 - Odp: Wojna Benedykta z Harrym trwa! 13-07-2005 23:34 - Odp: Czy i jak można myśleć bez używania słów? 27-06-2005 22:29 - Odp: Powołanie kapłańskie to oszustwo 27-06-2005 21:46 - Odp: Filozofia do szkół! 23-06-2005 23:40 - Odp: ateista (nie)pospolity 23-06-2005 23:28 - Odp: Lewica jako taka 19-06-2005 18:38 - Odp: Co jest nielogicznego w tym, że po śmierci będzie tak jak przed n 19-06-2005 18:03 - Odp: Co jest nielogicznego w tym, że po śmierci będzie tak jak przed n 19-06-2005 17:39 - Odp: Bóg, krasnoludki i liczby urojone 18-06-2005 14:07 - Odp: Co jest nielogicznego w tym, że po śmierci będzie tak jak przed n 18-06-2005 12:11 - Odp: Bóg, krasnoludki i liczby urojone 18-06-2005 00:50 - Litości 18-06-2005 00:19 - Odp: ateizm, gdzie jest ateizm? 17-06-2005 23:46 - Odp: Bóg, krasnoludki i liczby urojone 17-06-2005 23:06 - Odp: Bóg, krasnoludki i liczby urojone 14-06-2005 23:30 - Odp: O żesz ty w kuper kopany! 14-06-2005 22:49 - Odp: IV RP oparta na nauce JPII 14-06-2005 22:45 - Odp: IV RP oparta na nauce JPII 14-06-2005 22:33 - Odp: O żesz ty w kuper kopany! 13-06-2005 16:32 - IV RP oparta na nauce JPII 06-05-2005 00:32 - Odp: Zjednoczenie wszystkich religii? 05-05-2005 23:44 - Odp: Obnażenie TW Hejmo... tylko po co??? 20-04-2005 00:39 - Odp: filozoficzne problemy z kopiowaniem 20-04-2005 00:25 - Odp: filozoficzne problemy z kopiowaniem 20-04-2005 00:09 - Odp: refleksje na temat K> Wojtyły 20-04-2005 00:01 - Papież i Wszechpolacy 19-04-2005 23:48 - Odp: Ubezwłasnowolniona wolna wola 19-04-2005 23:35 - Ubezwłasnowolniona wolna wola Razem: 268 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |