 |
Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-11-2010 15:52 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy.
4 na 4 | . W środę 1 grudnia, o godzinie 20.55 w TVP 2 zostanie wyświetlony film Sylwestra Latkowskiego i Piotra Pytlakowskiego, poświęcony sprawie Barbary Blidy. Wiadomość za "Przeglądem" nr 48, w którym znajduje się wywiad z Latkowskim przeprowadzony przez Walenciaka. Oczywiście nie znam filmu, ale z jednej strony mamy propagandową Annę Marię Wesołowską, a z drugiej coraz więcej informacji, jak zdegenerowany i zdeprawowany może być wymiar sprawiedliwości, prokuratura, służby specjalne..... Mamy propagandowy serial "Na dobre i na złe". Byłem w kilku szpitalach poziom przerażający. Personel opryskliwy i mało kompetentny. Może warto zastanowić się nad otaczającą nas rzeczywistościa w kontekście świata ukazywanego przez media?
@@@ . | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 Dalej..#1 4 na 4 | lukaszewicz (5674 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | >Byłem w kilku szpitalach poziom przerażający. >Personel opryskliwy i mało kompetentny.
Może by tak więcej szczegółów.Bo poziom tej wypowiedzi jest przerażający,opryskliwy i mało kompetentny.
|
#2 1 na 1 dr Jerry Amerykański Polak (2 punktów) (zablokowany) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | >W środę 1 grudnia, o godzinie 20.55 w TVP 2 zostanie wyświetlony film Sylwestra >Latkowskiego i Piotra Pytlakowskiego, poświęcony sprawie Barbary Blidy.
Martyrologia ś.p. trwa, trzy lata pracy komisji ds. nacisków na odciski i zero efektów. Dobrze że to nie ja za to płacę,ale żal mi rodaków w Polsce.
>Byłem w kilku szpitalach poziom przerażający. Personel opryskliwy i mało kompetentny.
Zgadzam się,dlatego jestem patologiem tam gdzie się uczyłem,daleko od Polski. Przerażający poziom w szpitalach w Polsce,afera goni aferę,np. w takim szpitalu św.Wojciecha w Gdańsku. Tam chyba nie ma uczciwych lekarzy.Ręka rękę myje. Nielegalne operacje.
>ukazywanego przez media?
Świat zniekształcony doraźną modą polityczną. Niektóre kobiety biorą sobie brodatych facetów jako archetyp Boga chrześcijan. Taka była moda przedstawiania Boga.
|
#3 -1 na 1 ancykryst przegrzeszony (526 punktów) (zablokowany) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | > Może by tak więcej szczegółów.Bo poziom tej wypowiedzi jest przerażający,opryskliwy i mało kompetentny.Szczegółem jest całe polskie lecznictwo.  Sądząc po Twym oburzeniu, jesteś zawodowo związany ze służbą zdrowia, zgadłem? I rzeczywiście potrzeba Ci więcej szczegółów? |
#4 2 na 2 | lukaszewicz (5674 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | Jestem zadowolonym pacjentem. |
| zachaj (5239 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | > Jestem zadowolonym pacjentem.Oj , ja też baaardzo. Bo leczę się prywatnie... |
#6 2 na 2 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | > zero efektów.Polska to taniec wokół zera.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#7 6 na 6 | jankw (453 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | No tak, przyjęcie opcji, że istnieją placówki na poziomie z definicji nie wchodzi w grę. "Obowiązująca wersja prawdy" została już dawno ustalona, a kto nie mówi pod tezę, ten jest lekarzem, pielęgniarką, lub przynajmniej portierem ze szpitalnej szatni. Wyborne. |
Złotek (867 punktów) (zablokowany) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | >ale z jednej strony mamy propagandową Annę Marię Wesołowską, a z drugiej >coraz więcej informacji, jak zdegenerowany i zdeprawowany może być wymiar >sprawiedliwości, prokuratura, służby specjalne..... To akurat prosta konstrukcja. Kto kręci TVN-em? PO. Czyj jest rząd? Po. Minister Sprawiedliwości jest skąd? Z PO. W jakiej stacji jest Anna Maria W. ? W TVN. Co ona prezentuje? Genialność polskiego wymiaru sprawiedliwości. Wnioski? Chyba nie trzeba tłumaczyć.
>Mamy propagandowy serial "Na dobre i na złe". Byłem w kilku szpitalach poziom przerażający. >Personel opryskliwy i mało kompetentny. A to różnie. Nie jest chyba tak źle jakby być mogło. Co nie znaczy, że nie jest tragicznie...
>Może warto zastanowić się nad otaczającą nas rzeczywistościa w kontekście świata ukazywanego przez media? To tak jak zastanawiać się nad polskim budżetem w kontekście tych rewelacji które głosi rząd. Czyli rzeczywistość swoje, ludzie swoje...
|
#9 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | >. > W środę 1 grudnia, o godzinie 20.55 w TVP 2 zostanie wyświetlony film Sylwestra
>Może warto zastanowić się nad otaczającą nas rzeczywistościa w kontekście świata ukazywanego przez >media?
Dziś o 21.50 na dwójce "Tomasz Lis na żywo" rozmowa prezerwatywach. Będzie niejaki Szymon, ksiądz (więcej nie dosłyszałem bo przelotem łapałem). Tak czy owak program może być dla widzów o mocnych nerwach.
|
#10 4 na 4 | lotrek (14275 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | >mamy propagandową Annę Marię Wesołowską, a z drugiej >coraz więcej informacji, jak zdegenerowany i zdeprawowany może być wymiar >sprawiedliwości, prokuratura, służby specjalne..... >Mamy propagandowy serial "Na dobre i na złe". Byłem w kilku szpitalach poziom przerażający. Personel opryskliwy i mało kompetentny. Do Twojej wyliczanki dorzucę "Plebanię", ponad 1500 odcinków i żadnego księdza podofila...ba nawet księdza geja ze świecą i to poświęcaną nie znajdziesz.
>Może warto zastanowić się nad otaczającą nas rzeczywistością w kontekście świata ukazywanego przez media? Co tu się zastanawiać, zwykłą "ściemę" serwują i tyle, a że nijak się to ma do otaczającej nas rzeczywistości? Taka już rola mediów, kreują rzeczywistość według "zapotrzebowania" społecznego. Tak było, jest i pewnie będzie...kto pamięta epokę radiową (przed telewizyjną), wie jak nam kreowano rzeczywistość lat w pięćdziesiątych, dzięki radiowym słuchowiskom takim jak "Matysiakowie", czy "Jeziorany". Zmieniły się tylko media..."patent" pozostał.
"Nie wierzysz w Boga? Nie jesteś sam" |
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | > W środę 1 grudnia ....roku pamiętnego Latkowski już różne filmy kręcił i różne książki pisał. Kręcił filmy o pedofilach i pisał książki o Papale. A teraz o śp. Blidzie. I jak zwykle gó....zik z tego będzie. Tyle ,że Latkowski zarobi trochę kasy. > Byłem w kilku szpitalach poziom przerażający. A ja byłam w szpitalu Bielańskim im. Księdza Popiełuszki i tam jest poziom światowy! Mam nadzieję, że nie ze względu na patrona.
Bez przerwy pić nie można. Dlatego się dokształcam. Hrabal. |
#12 -1 na 1 | Konowal (6291 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | >. > W środę 1 grudnia, o godzinie 20.55 w TVP 2 zostanie wyświetlony film Sylwestra >Latkowskiego i Piotra Pytlakowskiego, poświęcony sprawie Barbary Blidy. Wiadomość za "Przeglądem" nr >48, w którym znajduje się wywiad z Latkowskim przeprowadzony przez Walenciaka.
No jak go przegląd go promuje to wiadomo jaki będzie wydźwięk. Niem niej pewnie szkoda czasu na niego z innych powodów, a mianowicie takich że ameryki nie odkryją o niekompetencji policji, sprawa Olewników chyba wszystko załatwiła w tym temacie, ząs jeżeli chodzi o samą Blidę to tu też nic nie odkryją. W sprawie Papały ze trzech popełniło samobójstwo i też nikt nic nie wie. Dla mnie to tragiczny wypadek z którego lewica chce męczennika wycisnąć, co nijak się nie udaje.
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#13 8 na 8 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | > Dziś o 21.50 na dwójce "Tomasz Lis na żywo" rozmowa prezerwatywach. Będzie niejaki Szymon, ksiądz (...)"Każdy akt seksualny poza małżeństwem jest grzechem ciężkim" "Prezerwatywa jest hańbą". "Kobieta jest zdrowa kiedy jest płodna. Dziecko można spłodzić i z żoną i w czasie gwałtu." Terlikowski. No. To już wiemy wszystko.
W zoo jest więcej niż 200 i mniej niż 300 zwierząt (bez ryb i węży). Dwunożne mają 20% nóg. Ile może być czworonogów? |
#14 1 na 1 | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | a. w sprawie tematu - Latkowski i tak nie powie nic odkrywczego, bo jeszcze nie czas... b. Terlikowski jest genialny, och! kiedyś go dostać jak będzie w natchnieniu... On wydziela wtedy tyle energii, że jest ciekawszy niż elektrownia atomowa. Ciekawe jak wtedy zapinkala wszystko z jego... no tym pod włosami... Gorąca zupa, mniemam. Ale ksiądz mówiący "!moje dziewczyny!" był bardziej cool. Choć bidak nawet na golarkę nie ma...Musi być kryzys zimowy "u dziewczyn". d."Prezerwatywa jest hańbą" - oczywiście dlatego trzeba się wstrzymywać! I od tego wstrzymywania niektórym facetom, jak widzieliśmy - wybija dwa piętra wyżej! c.pytanie pomocnicze: > W zoo jest więcej niż 200 i mniej niż 300 zwierząt (bez ryb i węży). Dwunożne mają 20% nóg. Ile może być czworonogów?czy personel jest trzeźwy? bo wtedy sytuacja nieco się zmienia... (a niektóre ryby maja nogi! np. pirania - ma czasem noge w pysku! widziała/em!)
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
#15 1 na 1 | sirBuk_PanBuk (6257 punktów) | Odp: Wszystkie ręce umyte. Sprawa Barbary Blidy. | > Dobrze że to nie ja za to płacę,ale żal mi rodaków w Polsce."Bóg (twu, twu, twu) zapłać" za Twój żal. Ale nie żal Ci "świadomych rodaków" z "Szikago" którzy zafundowali sobie alejkę Kaczyńskiego? Mnie nie żal, bo nie ja za to płacę...
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T. |
1 2 3 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|